LR2005

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.3.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2008902074
Ø Taso7,800,009,809,59
Voitot1086154,06%00,00%1365,00%3648,65%
Häviöitä898344,72%00,00%735,00%3851,35%
Tasapelejä2451,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty552427,50%00,00%945,00%2027,03%
Vaunuja tuhottu202931,0100,00241,20901,22
Tuhoamissuhde1,390,002,181,67
Vaunuja havaittu275261,3700,00211,05971,31
Vahinkoa aiheutettu1.536,640,002.498,302.411,82
Valtauspisteitä96880,4800,0000,0070,09
Puolustuspisteitä112780,5600,0000,0000,00
Kokemus656,810,00935,85879,72
WN71421,840,001548,701404,76
WN82023,300,002500,462416,37
Yhteensä
Taisteluja20089
Ø Taso7,80
Voitot1086154,06%
Häviöitä898344,72%
Tasapelejä2451,22%
Taisteluja selvitty552427,50%
Vaunuja tuhottu202931,01
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu275261,37
Vahinkoa aiheutettu1.536,64
Valtauspisteitä96880,48
Puolustuspisteitä112780,56
Kokemus656,81
WN71421,84
WN82023,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja20
Ø Taso9,80
Voitot1365,00%
Häviöitä735,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty945,00%
Vaunuja tuhottu241,20
Tuhoamissuhde2,18
Vaunuja havaittu211,05
Vahinkoa aiheutettu2.498,30
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus935,85
WN71548,70
WN82500,46
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja74
Ø Taso9,59
Voitot3648,65%
Häviöitä3851,35%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2027,03%
Vaunuja tuhottu901,22
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu971,31
Vahinkoa aiheutettu2.411,82
Valtauspisteitä70,09
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus879,72
WN71404,76
WN82416,37
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot736,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1263,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty526,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,790,000,000,00
Vaunuja havaittu251,3200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.439,470,000,000,00
Valtauspisteitä341,7900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus474,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot736,84%
Häviöitä1263,16%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty526,32%
Vaunuja tuhottu110,58
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu251,32
Vahinkoa aiheutettu1.439,47
Valtauspisteitä341,79
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus474,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.209,000,000,000,00
Valtauspisteitä6363,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.311,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu1.209,00
Valtauspisteitä6363,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.311,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja276000
Voitot15857,25%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11240,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä62,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11742,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2100,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,320,000,000,00
Vaunuja havaittu3711,3400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.402,200,000,000,00
Valtauspisteitä4911,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10093,6600,0000,0000,00
Kokemus800,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja276
Voitot15857,25%
Häviöitä11240,58%
Tasapelejä62,17%
Taisteluja selvitty11742,39%
Vaunuja tuhottu2100,76
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu3711,34
Vahinkoa aiheutettu1.402,20
Valtauspisteitä4911,78
Puolustuspisteitä10093,66
Kokemus800,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja208000
Voitot10450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10349,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,48%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6330,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1820,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu3691,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.113,160,000,000,00
Valtauspisteitä1010,4900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2171,0400,0000,0000,00
Kokemus812,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja208
Voitot10450,00%
Häviöitä10349,52%
Tasapelejä10,48%
Taisteluja selvitty6330,29%
Vaunuja tuhottu1820,88
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu3691,77
Vahinkoa aiheutettu2.113,16
Valtauspisteitä1010,49
Puolustuspisteitä2171,04
Kokemus812,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (234)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5577,3940888153,69%1765,97
AMX ELC bis5318,1133956851,94%1123,04
Panhard EBR 105101135,6759956152,94%1361,09
122 TM 81865,6885851955,49%2518,24
T-34-85M 6940,4658550257,37%1840,92
T26E5 Patriot 81624,9883845655,48%2355,03
Bat.-Châtillon 25 t102038,4364040552,84%1799,13
AMX 13 105101661,2470139650,51%2261,99
121B 102492,2684137955,15%2340,93
Pz.Kpfw. VII102307,6365235950,14%1940,00
M22 Locust 3278,4635135853,91%1257,12
Jagdpanzer E 100102144,6661634654,91%1639,47
StuG III Ausf. G5383,8028529448,98%815,24
Dicker Max 6743,8139229349,15%1282,43
Jagdpanther7878,1642028052,50%1231,30
Object 140102430,2884227753,79%2318,70
Bat.-Châtillon Bourrasque 81871,6193027457,30%2707,16
AMX 13 F3 AM6630,2237326651,50%941,78
E 100102745,1782725156,18%2544,71
Bat.-Châtillon 12 t8713,2853224354,73%1413,84
Object 277102533,3579723954,39%2441,09
VK 45.02 (P) Ausf. A8854,4347223852,10%897,57
AMX 12 t6425,2834823646,61%1187,17
T-100 LT101765,1684522660,18%2733,18
AMX 50 Foch (155) 102192,2763722252,25%1699,49
Jagdtiger91766,6055622056,36%1631,69
IS-6 B 81873,9684121755,30%2520,15
Lorraine 155 mle. 5181139,2462721553,02%1216,07
VK 45.02 (P) Ausf. B91358,1250821350,23%1204,40
Strv 103-091855,6557221248,11%1704,17
Kranvagn102778,3988821157,35%2723,76
Bat.-Châtillon 25 t AP91368,7955420555,61%1529,14
Jagdpanther II81115,0742520545,85%1041,17
Pz.Kpfw. I Ausf. C3221,8631220158,71%1258,36
Object 430U102437,3475219855,56%2312,93
Conqueror92733,66100619463,92%3198,32
Object 703 Version II 82165,81115419359,59%2986,39
AMX M4 mle. 54103193,2091417455,75%2940,13
CS-63102371,9281316857,14%2376,33
Tiger (P)7661,1937416643,98%729,81
DBV-152 103416,4875916559,39%3089,93
Progetto M40 mod. 65102588,1576115651,28%2454,73
P.44 Pantera81518,4969515249,34%2333,80
VK 30.01 (P)6354,1029014742,86%386,48
BZ-75103299,6093114758,50%3398,09
IS-381693,3787714654,79%2230,34
Strv 103B102545,3468013756,93%2101,26
Panther II81824,7072213651,47%2732,13
Emil II92320,83101412954,26%2475,59
T110E4102961,8181612751,97%2479,71
T 55A 92229,5490512655,56%2613,54
UDES 15/16102885,5887812556,00%2730,37
Hotchkiss EBR7571,4742412539,20%1238,63
T-1092031,7790612156,20%2142,00
Leopard Prototyp A92514,1598211465,79%2951,58
M18 Hellcat6626,9740910959,63%1161,35
AMX 13 757594,0148710851,85%1276,16
IS-7102875,7990810653,77%3058,27
AE Phase I 92463,2195310662,26%2830,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4219,7020110548,57%416,98
T-54 ltwt.91378,3493610553,33%2596,39
Object 43092260,7087710560,00%2776,01
CS-5381317,2778310449,04%2162,31
T-4481360,7684210052,00%2017,02
M40/M4381222,287079954,55%1293,28
Jagdpanzer IV6512,143549754,64%874,61
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,481659451,06%155,17
Emil I81760,267738842,05%2032,46
LTTB8829,257808551,76%1581,79
Vz. 55103327,958658258,54%2960,29
Leopard 1102635,717418256,10%2321,84
ELC EVEN 90 8827,996758256,10%1829,87
AMX 105 AM mle. 474294,922217850,00%989,98
UDES 1692430,1311117767,53%2950,53
Panhard AMD 178B6499,954227749,35%1612,07
Lorraine 155 mle. 507917,855117451,35%1283,73
T675287,592257433,78%401,15
Panhard AML Lynx 6x68851,625807452,70%1753,48
Object 25792448,9210177452,70%2775,75
T110E3103066,368627052,86%2652,08
AMX 65 t81804,668167050,00%2491,89
T110E5103006,298956962,32%2875,59
T-5491754,199816861,76%2052,92
CS-5992481,919196744,78%2861,39
E 5092485,709746750,75%2621,55
Object 260 103481,759996762,69%3569,58
TVP T 50/51102791,658806663,64%2918,19
AMX 13 105 AM mle. 505394,442716650,00%801,77
AMX 13 9091321,707086654,55%2232,27
T54E192738,9811046570,77%3194,08
Škoda T 5092418,6110046460,94%2697,24
Char Futur 4 92523,8610036462,50%2847,43
Chi-Ni2132,981946154,10%566,97
TNH T Vz. 5192336,908976055,00%2540,80
VK 30.01 (H)5189,431985837,93%154,90
Tiger II82097,9811755676,79%3490,58
Indien-Panzer81663,048805655,36%2348,76
T3092253,899635464,81%2445,02
AMX M4 mle. 5192352,578205459,26%2596,15
Leo71188,728285362,26%2290,33
T3282118,388675354,72%2754,88
T9592652,099845354,72%2503,33
CS-52 LIS 81749,508405255,77%2344,68
IS71200,068245160,78%1964,75
T-34-856905,375995154,90%1857,25
Caernarvon82036,7310434951,02%2814,35
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4287,003014856,25%672,68
BZ-6892457,269474751,06%2773,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4163,962114748,94%318,78
TNH 105/100081730,079704658,70%2438,83
Progetto M35 mod. 46 81333,377614647,83%1604,07
Durchbruchswagen 2460,131684568,89%261,00
T57 Heavy103315,299124551,11%3570,49
T25 AT71560,187674461,36%2681,80
BZ-5871601,0910284459,09%2608,83
Loyd Gun Carriage268,181204454,55%316,82
Panhard EBR 9091200,168214355,81%2121,66
E 7592216,869194247,62%2112,41
STB-1102896,739654156,10%2945,41
UDES 14 Alt 582106,619724151,22%3318,67
T-4371120,737214062,50%2172,38
50TP Tyszkiewicza92625,3610543958,97%3015,68
Rheinmetall Skorpion G 82078,269633868,42%2439,90
P.43 bis6820,765163764,86%1787,16
Super Conqueror102996,649453663,89%2906,19
Sav m/434299,032593444,12%681,98
Excelsior 5321,742913444,12%422,53
CS-4471622,369653345,45%3140,58
Object 705A102932,459623161,29%2825,03
T-34-3 81736,718713154,84%2567,29
Marder II3156,971852958,62%387,56
T28 Prototype81996,9310912972,41%2992,28
LT-432 81351,8610012958,62%3610,45
T2071651,1110422860,71%3341,96
T25/271300,146812846,43%2197,00
Ikv 1035362,852562755,56%817,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3146,002192762,96%455,45
Cobra 92130,418052766,67%2319,58
Ikv 90 Typ B7601,622892626,92%578,25
53TP Markowskiego82388,4812092568,00%3780,61
KV-1S61003,438012356,52%2227,13
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6789,966282356,52%2106,26
T-50-2 6574,525212339,13%1522,61
LTG71170,329912263,64%3354,66
60TP Lewandowskiego103422,909492161,90%3414,06
T2882075,869552152,38%2284,90
M8A14332,192832152,38%881,87
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61244,486832176,19%3156,54
Tiger I72302,8511952055,00%4276,72
Strv 746801,856182060,00%1737,84
VK 30.02 (D)71369,609052055,00%2531,39
Super Hellcat 7869,554142020,00%1047,87
P.43 ter71171,008061947,37%2220,86
Vickers Medium Mk. III3120,211631942,11%225,79
Lorraine 39L AM3202,001811931,58%432,69
TVP VTU Koncept8959,118531883,33%1424,43
T6982048,7810961844,44%3198,79
AMX 404118,712091758,82%366,58
T2971985,2410901741,18%3009,16
Vz. 44-171212,947561650,00%1399,75
AMX M4 mle. 4571910,3110371681,25%3126,90
FV215b (183) 102510,007961662,50%1918,99
Konštrukta T-34/10071187,538461566,67%2102,97
Pz.Kpfw. II285,071571546,67%152,16
ARL 446932,276661560,00%1867,85
B.U.G.I.61106,937081560,00%2085,58
UDES 0381288,207851573,33%1562,02
Type 5861079,337861560,00%2425,66
Type 97 Chi-Ha360,071041442,86%24,27
T-45 2158,571811435,71%528,64
T-54 first prototype 81826,218731450,00%3404,51
StuG IV 5410,002731442,86%877,45
Renault Otsu1118,621781346,15%352,95
Caernarvon Action X 81363,546921353,85%1819,78
Matilda4212,502121250,00%417,45
VK 36.01 (H)61074,927851258,33%2130,01
Panzerjäger I2138,671631250,00%393,01
AMX 383113,171781241,67%138,59
DS PZInż5780,825631163,64%1825,72
Panther71035,907711030,00%1670,74
Vickers Medium Mk. I145,6788955,56%126,42
Sexton II378,33129966,67%301,49
G.Pz. Mk. VI (e)241,0096955,56%165,18
T-34 with L-11 4536,22813955,56%1927,88
L-60 270,33159944,44%160,45
M10 RBFM 5234,56162922,22%185,26
Universal Carrier 2-pdr262,3895837,50%1,97
KV-151059,50965887,50%3093,16
G.W. Tiger (P)8608,63176812,50%387,04
Vickers Medium Mk. II2153,71237757,14%720,12
Leichttraktor181,43156742,86%167,53
Black Prince7773,29801757,14%961,49
T56 GMC3143,86137742,86%245,47
MT-256538,43408785,71%1440,73
BT-7 artillery 3100,71123742,86%148,13
T1 Cunningham161,3385633,33%103,10
Renault FT 75 BS2150,5098633,33%627,02
Ikv 65 Alt II6966,00370666,67%1770,48
Wespe347,50128650,00%126,11
T3 HMC2254,17272666,67%1250,85
Pz.Sfl. IC 4523,17539683,33%1741,00
Rheinmetall Skorpion 81890,331096683,33%1954,01
MS-11122,80182560,00%602,49
Type 89 I-Go/Chi-Ro2118,00181560,00%415,13
Object 252U 81113,20770560,00%1272,33
LT vz. 352132,00159425,00%399,82
Strv m/425916,25787475,00%3740,55
Renault R352192,25219450,00%790,41
T-29 3190,50181475,00%649,64
Sexton I 343,50118450,00%95,45
Fiat 30001583,674213100,00%4561,65
TKS z n.k.m. 20 mm 257,006530,00%23,41
T-60298,67160333,33%197,71
MKA 2257,67327366,67%1182,57
Renault FT175,501512100,00%442,49
S-5171282,00905250,00%1692,07
Pz.Kpfw. III Ausf. J434,00141250,00%90,63
AT-120,0056250,00%74,55
T2 Medium Tank20,0048250,00%82,83
Pz.Kpfw. II Luchs45,001882100,00%261,00
Pz.Kpfw. I273,00242250,00%166,70
M56 Scorpion 7387,0018920,00%254,09
T28 Concept 7534,00315250,00%562,93
Kolohousenka1115,002241100,00%645,46
Strv fm/211174,003711100,00%955,06
4TP1243,004651100,00%1606,48
7TP2168,009410,00%364,40
Vickers Mk. E Type B277,009210,00%80,95
Pvlvv fm/42272,001941100,00%279,44
Ikv 7230,001651100,00%261,00
AMR 35 261,002901100,00%263,57
T-116 3581,006301100,00%3463,94
Caliban 8789,0028210,00%510,11
43 M. Toldi III 3122,003841100,00%590,73

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.3.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.8.2024
Lähti: 9.3.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.8.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 5.4.2022
Lähti: 6.8.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.10.2021
Lähti: 4.4.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 28.7.2017
Lähti: 19.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.8.2019
Lähti: 6.12.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.1.2021
Lähti: 8.3.2021