Jotkut takit eivät sisälly tilastoihin.

KnightsEnd49

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja34199033216
Ø Taso8,150,008,778,73
Voitot1977357,82%00,00%1957,58%13361,57%
Häviöitä1414441,36%00,00%1442,42%8037,04%
Tasapelejä2820,82%00,00%00,00%31,39%
Taisteluja selvitty1259036,81%00,00%1236,36%9242,59%
Vaunuja tuhottu443181,3000,00411,243361,56
Tuhoamissuhde2,050,001,952,71
Vaunuja havaittu419151,2300,00451,363581,66
Vahinkoa aiheutettu2.006,620,002.062,182.553,70
Valtauspisteitä287340,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä251100,7300,00100,304121,91
Kokemus900,570,00820,121.014,61
WN71732,230,001682,622391,33
WN82618,930,002357,373369,31
Yhteensä
Taisteluja34199
Ø Taso8,15
Voitot1977357,82%
Häviöitä1414441,36%
Tasapelejä2820,82%
Taisteluja selvitty1259036,81%
Vaunuja tuhottu443181,30
Tuhoamissuhde2,05
Vaunuja havaittu419151,23
Vahinkoa aiheutettu2.006,62
Valtauspisteitä287340,84
Puolustuspisteitä251100,73
Kokemus900,57
WN71732,23
WN82618,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja33
Ø Taso8,77
Voitot1957,58%
Häviöitä1442,42%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1236,36%
Vaunuja tuhottu411,24
Tuhoamissuhde1,95
Vaunuja havaittu451,36
Vahinkoa aiheutettu2.062,18
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä100,30
Kokemus820,12
WN71682,62
WN82357,37
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja216
Ø Taso8,73
Voitot13361,57%
Häviöitä8037,04%
Tasapelejä31,39%
Taisteluja selvitty9242,59%
Vaunuja tuhottu3361,56
Tuhoamissuhde2,71
Vaunuja havaittu3581,66
Vahinkoa aiheutettu2.553,70
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä4121,91
Kokemus1.014,61
WN72391,33
WN83369,31
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja415000
Voitot25761,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14234,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä163,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16940,72%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3140,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu4050,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.773,670,000,000,00
Valtauspisteitä3690,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2420,5800,0000,0000,00
Kokemus855,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja415
Voitot25761,93%
Häviöitä14234,22%
Tasapelejä163,86%
Taisteluja selvitty16940,72%
Vaunuja tuhottu3140,76
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu4050,98
Vahinkoa aiheutettu1.773,67
Valtauspisteitä3690,89
Puolustuspisteitä2420,58
Kokemus855,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja68000
Voitot3450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2942,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä57,35%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2942,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu340,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu250,3700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu906,130,000,000,00
Valtauspisteitä640,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä140,2100,0000,0000,00
Kokemus636,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja68
Voitot3450,00%
Häviöitä2942,65%
Tasapelejä57,35%
Taisteluja selvitty2942,65%
Vaunuja tuhottu340,50
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu250,37
Vahinkoa aiheutettu906,13
Valtauspisteitä640,94
Puolustuspisteitä140,21
Kokemus636,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot866,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä433,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty325,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,1700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,220,000,000,00
Vaunuja havaittu90,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu536,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus474,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot866,67%
Häviöitä433,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty325,00%
Vaunuja tuhottu20,17
Tuhoamissuhde0,22
Vaunuja havaittu90,75
Vahinkoa aiheutettu536,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus474,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot1352,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1248,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1144,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu170,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu100,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.201,400,000,000,00
Valtauspisteitä491,9600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä371,4800,0000,0000,00
Kokemus721,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot1352,00%
Häviöitä1248,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1144,00%
Vaunuja tuhottu170,68
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu100,40
Vahinkoa aiheutettu1.201,40
Valtauspisteitä491,96
Puolustuspisteitä371,48
Kokemus721,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja459000
Voitot26056,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19943,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18239,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3180,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu3460,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.272,880,000,000,00
Valtauspisteitä2340,5100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä26595,7900,0000,0000,00
Kokemus920,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja459
Voitot26056,64%
Häviöitä19943,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty18239,65%
Vaunuja tuhottu3180,69
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu3460,75
Vahinkoa aiheutettu1.272,88
Valtauspisteitä2340,51
Puolustuspisteitä26595,79
Kokemus920,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4221005
Voitot275665,29%00,00%00,00%360,00%
Häviöitä141133,43%00,00%00,00%240,00%
Tasapelejä541,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty179342,48%00,00%00,00%360,00%
Vaunuja tuhottu33970,8000,0000,0040,80
Tuhoamissuhde1,400,000,002,00
Vaunuja havaittu37860,9000,0000,00102,00
Vahinkoa aiheutettu1.361,080,000,001.618,00
Valtauspisteitä29320,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä26080,6200,0000,0000,00
Kokemus829,610,000,00914,40
Yhteensä
Taisteluja4221
Voitot275665,29%
Häviöitä141133,43%
Tasapelejä541,28%
Taisteluja selvitty179342,48%
Vaunuja tuhottu33970,80
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu37860,90
Vahinkoa aiheutettu1.361,08
Valtauspisteitä29320,69
Puolustuspisteitä26080,62
Kokemus829,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja5
Voitot360,00%
Häviöitä240,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty360,00%
Vaunuja tuhottu40,80
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu102,00
Vahinkoa aiheutettu1.618,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus914,40

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1237005
Voitot62750,69%00,00%00,00%120,00%
Häviöitä60148,59%00,00%00,00%480,00%
Tasapelejä90,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty37430,23%00,00%00,00%120,00%
Vaunuja tuhottu8980,7300,0000,0051,00
Tuhoamissuhde1,040,000,001,25
Vaunuja havaittu12000,9700,0000,0040,80
Vahinkoa aiheutettu1.899,500,000,002.860,20
Valtauspisteitä5940,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10110,8200,0000,0000,00
Kokemus771,450,000,00511,40
Yhteensä
Taisteluja1237
Voitot62750,69%
Häviöitä60148,59%
Tasapelejä90,73%
Taisteluja selvitty37430,23%
Vaunuja tuhottu8980,73
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu12000,97
Vahinkoa aiheutettu1.899,50
Valtauspisteitä5940,48
Puolustuspisteitä10110,82
Kokemus771,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu51,00
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu40,80
Vahinkoa aiheutettu2.860,20
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus511,40
Anzeigen

Vaunut (205)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
leKpz M 41 90 mm GF 81236,39852121152,77%2505,26
Rheinmetall Skorpion G 82038,30973114458,22%2643,82
IS-7102779,2495695459,54%2872,63
Tiger I71271,0371595155,84%1879,08
T-1092348,4899589157,69%2865,46
TVP T 50/51103331,52100085658,06%3380,40
T26E4 SuperPershing 81416,8782273654,08%1977,23
Jagdpanther7983,0250072746,22%1180,99
Lorraine 40 t 82261,16110872760,25%3249,29
Progetto M40 mod. 65103663,94108771261,24%3655,41
IS-4102481,2387270355,05%2334,43
Škoda T 5092864,76109758759,63%3325,25
Object 140103025,8599257556,17%3154,86
Jagdpanzer E 100102489,2475656455,32%1968,84
AMX 50 B103275,7895954156,93%3175,65
VK 45.03 71613,5298150763,31%2719,04
T-1506985,5673149261,18%2052,06
IS-3A 81466,3088348958,08%1633,31
G.W. Panther71190,6875148655,56%1557,91
T110E5102711,3893848455,79%2647,08
M48A5 Patton102930,3295946356,59%2720,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5411,6334146053,04%1110,32
Bat.-Châtillon 25 t103201,04101041258,98%3712,98
Progetto M35 mod. 46 82275,95117241162,53%3590,21
VK 30.01 (P)61007,6974840760,44%2376,85
E 50 Ausf. M103328,61100740358,31%3561,92
Super Conqueror103308,31103039258,16%3031,15
T26E5 Patriot 81655,92103238159,58%2330,62
IS-382036,89105038062,11%3104,09
Löwe 81920,91112036662,30%2849,80
Conqueror92912,86113734663,29%3687,63
Object 277103608,88106834559,71%3588,06
Jagdpanther II81047,9051834141,94%875,59
Tiger II81800,9193733957,52%2441,08
ST-I91963,2486833852,07%1975,25
E 100103154,7198432762,69%3144,56
Jagdtiger91674,3571630551,80%1423,87
M46 Patton92777,80111229562,03%3467,93
KV-371218,8868128150,53%1662,10
T-54 first prototype 81569,8097327655,07%2255,41
KV-15555,7540626954,28%1288,75
IS-6 81776,3296126661,65%2317,62
Prototipo Standard B93163,38120526467,80%3883,09
SU-130PM 82519,35110926262,60%3364,34
Object 252U Defender 82300,67116225164,14%3397,48
WZ-13281613,08103523660,17%4010,64
Primo Victoria 81727,73104723055,65%2777,25
AMX 50 10082051,84101322659,29%2782,40
Jagdpanzer IV6507,6430122545,33%727,95
Type 59 81854,83110322464,73%2890,81
HWK 30 82103,52120022165,16%5295,57
113103214,04101022057,27%3201,56
FCM 50 t 81543,0892221555,81%2306,44
KV-481349,7976220349,26%1684,93
VK 36.01 (H)6587,5338419557,44%986,70
WZ-111 model 5A103434,39107919164,92%3427,54
AMX 50 12092287,0597718864,36%2556,97
E 5093111,46121518570,81%3975,21
T3281835,45105818363,39%2966,94
IS71464,5594117464,37%2384,02
Hummel6827,1457017054,12%1219,22
Strv S1 82349,7395416759,88%3060,32
Cromwell B 6980,5484316662,65%2166,81
Schwarzpanzer 58 81580,0695916554,55%2472,33
M10392002,3391116159,63%2152,63
M4A1 Revalorisé 82138,14107516159,63%3363,83
E 25 71504,92100715867,09%2793,66
E 7591990,6493615760,51%2071,23
Object 907 103048,00108815561,94%2945,92
Panzer 58 Mutz 81562,9695415555,48%2371,46
Object 260 103184,3497915453,25%3019,89
T 55A 92805,75111815459,09%3293,47
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82036,32122615261,84%3567,75
T-34-85 Rudy 61060,0882614554,48%2111,68
Strv m/42-57 Alt A.2 61107,5082814257,75%2615,41
T25 Pilot Number 1 81599,0195913750,36%2356,94
T2971629,51102413661,76%2524,96
StuG III Ausf. G5384,0733813549,63%747,32
G.W. Tiger (P)81473,2888113360,90%1772,06
Grille 15103179,8385413357,14%2818,79
T-34-85M 61440,11104813066,15%3134,92
Somua SM 82355,72115612853,91%2987,20
M60 103046,2691012552,00%2977,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4205,9721012254,10%439,99
Kranvagn102846,04100512060,00%2749,10
AMX M4 1949 Liberte 81700,3399011654,31%2109,71
G.W. E 100101945,4381811560,00%1859,77
Marder II3170,7217811449,12%362,88
T-44-100 82030,59106911454,39%3207,53
Caernarvon82025,19111211260,71%2988,50
WZ-132A92025,2995811260,71%3581,87
Strv 7461154,7887711155,86%2857,76
M18 Hellcat61202,8482710558,10%2644,11
105 leFH18B2 5754,856679871,43%1692,58
Emil I82161,1611839771,13%2965,40
ARL 446905,536679752,58%1903,14
Maus103129,5410609760,82%3038,53
M41D 81641,5510369660,42%3713,23
T-4482120,8011229562,11%3636,37
Object 430U103277,0210139458,51%2962,06
T-34-8561224,999709266,30%3020,19
Leo71160,338619165,93%2333,86
WZ-132-1102301,168448745,98%2924,00
Lansen C 82685,9714097967,09%4282,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.465,272497546,67%57,65
T1 Heavy Tank5554,015027353,42%1160,10
Grille5424,283717143,66%761,44
Konštrukta T-34/10071282,738737060,00%2514,92
AMX M4 mle. 4571321,198306755,22%2120,84
KV-856931,846956456,25%1662,42
Dicker Max 61004,696176241,94%1839,86
WZ-13171205,519756160,66%3497,98
BDR G1 B5542,604615846,55%1014,16
M2 Medium Tank3298,144335754,39%1455,90
SU-122-44 71183,937455655,36%1572,07
Caernarvon Action X 82119,7311825660,71%3049,14
Rheinmetall Skorpion 82512,2511395671,43%3405,84
T-5492295,279915561,82%2793,68
IS-2 71801,4410905565,45%2921,60
KV-1S5669,065505457,41%1611,47
112 81936,0811604963,27%3067,65
P.44 Pantera82122,2510614854,17%3301,56
Panther71561,539974761,70%3190,56
50TP prototyp 82207,6011844573,33%3031,81
Rhm.-Borsig Waffenträger82164,9310304477,27%2723,26
Panther/M10 71454,829224461,36%2965,49
Sturmpanzer II4200,162114355,81%534,17
T-4371459,739784158,54%3106,74
T95/FV4201 Chieftain 103835,8011444065,00%3411,60
G.W. Tiger91690,297943855,26%1651,56
Waffenträger auf Pz. IV92930,7610143868,42%3308,11
STG Guard 82164,849953860,53%2847,03
Churchill III 5766,929523762,16%2172,44
T-345670,586373658,33%2283,72
Škoda T 245511,035283655,56%1725,80
VK 30.02 (M)61122,569253666,67%2891,27
M2 Light Tank2323,666633278,13%2294,81
Pz.Kpfw. 38 (t)381,661923246,88%91,20
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8577,443233237,50%357,70
VK 45.02 (P) Ausf. B92546,1310763070,00%2974,72
T6751075,209213070,00%3508,15
M661038,907162948,28%1858,27
Type 64 6868,578072853,57%2810,70
M4 Sherman5839,227912751,85%2888,84
T-463147,742012759,26%656,87
LT-432 81134,199272770,37%2315,39
Kanonenjagdpanzer 105 82020,339572759,26%2360,88
WZ-120-1G FT 81778,009302657,69%1962,26
Panzerjäger I2255,242022540,00%963,62
T2 Medium Tank2119,631872450,00%518,21
M40/M4381593,088332458,33%1839,88
Pz.Sfl. IVc5488,635122475,00%1173,14
P26/404740,058362090,00%3418,55
T-28489,601792055,00%151,69
Marder 38T4595,855902060,00%1737,04
M446934,908132055,00%1645,93
M41 HMC5491,265091968,42%812,26
T-505330,684321942,11%984,67
Škoda T 256974,068751855,56%2270,56
M374428,835491872,22%1616,17
Cromwell61258,4710451758,82%3521,48
Heavy Tank No. VI 61273,249431764,71%2747,03
Strv m/425671,606751573,33%2098,36
M1271022,538121566,67%1347,93
Pz.Kpfw. II2158,361941428,57%694,61
M56 Scorpion 71419,218881464,29%2291,03
M4A3E8 Sherman6827,926821346,15%1747,93
M24 Chaffee5205,173421250,00%476,09
T-28E with F-30 4822,178261258,33%3496,32
T-262154,181741154,55%728,96
T-29 3337,824651163,64%1765,02
Leichttraktor1162,402991070,00%1072,45
AMX 13 F3 AM61107,609711090,00%2086,50
T28 Concept 71234,108371060,00%2004,00
T26E3 Eagle 7 71313,208771060,00%2047,84
O-I Experimental5554,75604875,00%1163,01
M8A14717,50753862,50%2523,34
Type 3 Chi-Nu Kai 5404,13363837,50%734,74
AMX 13 57 71163,75793837,50%1850,97
M15/423296,29323728,57%1100,16
Type 5861226,29960785,71%2950,51
Škoda T 40 6698,00440728,57%1151,55
Pz.Kpfw. 35 (t)2161,67204633,33%721,78
SU-85B4557,00564666,67%1917,77
TS-5 81681,50866650,00%1741,89
T1 Cunningham169,8065520,00%166,17
Strv m/40L3128,25190425,00%236,50
MT-256198,00349425,00%262,37
Panhard EBR 75 (FL 10) 81661,50810450,00%2929,19
FV4202 81005,5050940,00%885,01
AMX ELC bis5383,67503366,67%1375,56
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4532,337263100,00%1678,99
Vickers Medium Mk. I1218,0021820,00%1093,81
Strv m/382206,00310250,00%973,46
AMX 404330,005572100,00%1730,87
MTLS-1G14 3385,506552100,00%2006,08
Kolohousenka1320,005061100,00%2141,70
Strv fm/211233,004651100,00%1736,62
Fiat 3000163,001641100,00%365,19
LT vz. 3520,005110,00%0,00
M14/412402,006501100,00%2396,06
4TP157,002251100,00%346,19
MS-1163,004710,00%88,47
VK 45.02 (P) Ausf. A81682,0011031100,00%2443,87
T26E5 8919,0042010,00%665,63

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 15.3.2019
Lähti: 30.3.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.1.2019
Lähti: 10.3.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.12.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.7.2018
Lähti: 25.10.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 23.6.2018
Lähti: 22.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.5.2018
Lähti: 1.1.1970
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 31.12.2017
Lähti: 21.1.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.9.2017
Lähti: 23.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.8.2017
Lähti: 24.9.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.6.2017
Lähti: 24.7.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.2.2017
Lähti: 19.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.12.2016
Lähti: 18.2.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.8.2016
Lähti: 1.1.1970
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.4.2016
Lähti: 7.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.8.2015
Lähti: 20.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.7.2015
Lähti: 12.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.5.2015
Lähti: 24.7.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje