KnapioPL

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 7.9.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4708293250600
Ø Taso8,8210,049,869,57
Voitot2564254,46%5356,99%13453,60%34056,67%
Häviöitä2052143,59%3941,94%11044,00%24841,33%
Tasapelejä9191,95%11,08%62,40%122,00%
Taisteluja selvitty2046743,47%4245,16%10642,40%26343,83%
Vaunuja tuhottu633361,351071,152911,167581,26
Tuhoamissuhde2,382,102,022,25
Vaunuja havaittu481381,021231,323051,226321,05
Vahinkoa aiheutettu2.026,582.235,342.278,022.310,00
Valtauspisteitä590541,25680,733611,447441,24
Puolustuspisteitä437020,9300,0030,012010,34
Kokemus821,47920,80904,29948,51
WN71609,721392,841376,481522,69
WN82434,992097,142137,962395,42
Yhteensä
Taisteluja47082
Ø Taso8,82
Voitot2564254,46%
Häviöitä2052143,59%
Tasapelejä9191,95%
Taisteluja selvitty2046743,47%
Vaunuja tuhottu633361,35
Tuhoamissuhde2,38
Vaunuja havaittu481381,02
Vahinkoa aiheutettu2.026,58
Valtauspisteitä590541,25
Puolustuspisteitä437020,93
Kokemus821,47
WN71609,72
WN82434,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja93
Ø Taso10,04
Voitot5356,99%
Häviöitä3941,94%
Tasapelejä11,08%
Taisteluja selvitty4245,16%
Vaunuja tuhottu1071,15
Tuhoamissuhde2,10
Vaunuja havaittu1231,32
Vahinkoa aiheutettu2.235,34
Valtauspisteitä680,73
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus920,80
WN71392,84
WN82097,14
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja250
Ø Taso9,86
Voitot13453,60%
Häviöitä11044,00%
Tasapelejä62,40%
Taisteluja selvitty10642,40%
Vaunuja tuhottu2911,16
Tuhoamissuhde2,02
Vaunuja havaittu3051,22
Vahinkoa aiheutettu2.278,02
Valtauspisteitä3611,44
Puolustuspisteitä30,01
Kokemus904,29
WN71376,48
WN82137,96
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja600
Ø Taso9,57
Voitot34056,67%
Häviöitä24841,33%
Tasapelejä122,00%
Taisteluja selvitty26343,83%
Vaunuja tuhottu7581,26
Tuhoamissuhde2,25
Vaunuja havaittu6321,05
Vahinkoa aiheutettu2.310,00
Valtauspisteitä7441,24
Puolustuspisteitä2010,34
Kokemus948,51
WN71522,69
WN82395,42
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja220000
Voitot11050,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10045,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä104,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8538,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1730,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu1980,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.179,870,000,000,00
Valtauspisteitä1450,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2611,1900,0000,0000,00
Kokemus817,400,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja220
Voitot11050,00%
Häviöitä10045,45%
Tasapelejä104,55%
Taisteluja selvitty8538,64%
Vaunuja tuhottu1730,79
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu1980,90
Vahinkoa aiheutettu2.179,87
Valtauspisteitä1450,66
Puolustuspisteitä2611,19
Kokemus817,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot250,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty250,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu51,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,500,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.340,250,000,000,00
Valtauspisteitä9122,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus846,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty250,00%
Vaunuja tuhottu51,25
Tuhoamissuhde2,50
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu1.340,25
Valtauspisteitä9122,75
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus846,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot233,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä466,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu30,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu269,830,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä284,6700,0000,0000,00
Kokemus237,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot233,33%
Häviöitä466,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu50,83
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu30,50
Vahinkoa aiheutettu269,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä284,67
Kokemus237,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja95000
Voitot5355,79%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4042,11%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4446,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1001,0500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,960,000,000,00
Vaunuja havaittu670,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.763,630,000,000,00
Valtauspisteitä680,7200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1511,5900,0000,0000,00
Kokemus738,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja95
Voitot5355,79%
Häviöitä4042,11%
Tasapelejä22,11%
Taisteluja selvitty4446,32%
Vaunuja tuhottu1001,05
Tuhoamissuhde1,96
Vaunuja havaittu670,71
Vahinkoa aiheutettu1.763,63
Valtauspisteitä680,72
Puolustuspisteitä1511,59
Kokemus738,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja35000
Voitot1542,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1645,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä411,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1645,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu351,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,840,000,000,00
Vaunuja havaittu310,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.327,910,000,000,00
Valtauspisteitä340,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2697,6900,0000,0000,00
Kokemus445,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja35
Voitot1542,86%
Häviöitä1645,71%
Tasapelejä411,43%
Taisteluja selvitty1645,71%
Vaunuja tuhottu351,00
Tuhoamissuhde1,84
Vaunuja havaittu310,89
Vahinkoa aiheutettu1.327,91
Valtauspisteitä340,97
Puolustuspisteitä2697,69
Kokemus445,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja838000
Voitot41950,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä39947,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä202,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty34541,17%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6540,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu5580,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.606,660,000,000,00
Valtauspisteitä9471,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14641,7500,0000,0000,00
Kokemus755,810,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja838
Voitot41950,00%
Häviöitä39947,61%
Tasapelejä202,39%
Taisteluja selvitty34541,17%
Vaunuja tuhottu6540,78
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu5580,67
Vahinkoa aiheutettu1.606,66
Valtauspisteitä9471,13
Puolustuspisteitä14641,75
Kokemus755,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1030000
Voitot50448,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä51750,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä90,87%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty39338,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8500,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu6110,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.006,740,000,000,00
Valtauspisteitä6610,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10901,0600,0000,0000,00
Kokemus784,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1030
Voitot50448,93%
Häviöitä51750,19%
Tasapelejä90,87%
Taisteluja selvitty39338,16%
Vaunuja tuhottu8500,83
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu6110,59
Vahinkoa aiheutettu2.006,74
Valtauspisteitä6610,64
Puolustuspisteitä10901,06
Kokemus784,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (433)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Waffenträger auf Pz. IV92525,65803182055,05%2639,02
T110E5103118,92915150057,00%3501,41
Rheinmetall Skorpion G 81934,49902101956,53%2413,76
T-100 LT101297,3585384552,31%1873,98
T110E3102878,5779484155,29%2774,26
Strv S1 81777,2078174553,29%2003,66
Leopard 1102476,5683169454,90%2238,13
Grille 15102479,7273168851,89%1963,49
Manticore101318,4885650152,10%1783,19
Strv 103B102352,5975549453,44%1850,77
Object 261101914,8165949350,51%1912,89
T-1092224,7083648155,30%2829,96
T110E4102936,2481047756,60%2675,32
ELC EVEN 90 8788,0781746352,05%1789,83
Maus102311,1581146153,80%2228,63
IS-7102487,2881945853,06%2559,08
Type 59 81696,7397544262,67%3243,88
Jagdpanzer E 100102721,2470543754,00%2474,10
AMX 50 B102616,2078343654,13%2495,44
LT-432 81033,4194239359,54%2528,78
DBV-152 102843,0083236952,85%2052,78
Object 70493004,1787936860,33%3842,42
G.W. Tiger92216,8173736251,93%3218,94
Conqueror91652,4073236152,08%1587,12
M10392490,1091935756,58%3333,11
E 5091947,6487935555,21%2453,81
Bat.-Châtillon 25 t102255,4588335455,93%2385,08
T-5491893,6987535354,96%2469,26
E 7592546,5691335054,57%3594,80
AMX 50 12092401,0888633352,25%3229,35
M40/M4382325,2374332856,71%4045,18
Jagdtiger92763,8882732756,88%3505,33
T9592551,4681631258,01%2874,14
212A92348,6378830857,79%3072,10
Rhm.-Borsig Waffenträger82608,4570030456,58%4188,58
ShPTK-TVP 100 81793,6494129558,64%2226,16
Waffenträger auf E 100103295,1477329257,88%2837,52
VK 45.02 (P) Ausf. B92401,6293428359,01%3135,67
Löwe 81853,0789928056,43%2954,96
Progetto M40 mod. 65102430,7287127754,51%2167,90
G.W. E 100102434,7570927051,11%3153,73
T2882063,3078026553,96%3010,99
Ares 90 C112861,82101126356,27%2566,78
IS-381906,5584225950,97%2980,37
ISU-15282054,5576925666,02%3103,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91917,2793825363,24%2776,99
T92 HMC102159,1767725351,78%2659,16
K-91102235,4883624253,31%2000,03
UDES 15/16102323,3483724148,96%2003,06
E 100102867,3081123952,72%3031,09
Škoda T 56 82109,06105523961,09%2493,53
Object 268103126,1779823662,29%3349,61
Progetto M35 mod. 46 81694,6290823150,65%2280,89
E 50 Ausf. M102569,1779722157,92%2816,37
AMX 13 9091143,2584521954,79%2099,69
Tiger II81854,2083721752,07%2841,91
Caernarvon81747,1088221451,40%2563,67
Leopard 120 Verbessert112544,8886821450,47%2099,99
XM57 82311,8799221255,66%2485,01
T3282132,27101720960,29%3898,95
Ho-Ri 3102655,3783720758,94%1931,72
Ferdinand82312,0085720655,83%3721,89
M1271860,2367320651,46%3314,55
Vz. 55102636,0687620351,72%2094,04
leKpz Borkenkäfer111648,8892420055,00%2055,36
Kampfpanzer 50 t 92181,27101720057,00%2206,34
Tiger I71388,8383119559,49%2453,25
FV217 Badger102417,1986619554,36%1797,83
SU-130PM 81777,7382119451,03%1842,26
Rinoceronte102502,6183119146,60%2052,29
Concept No. 5102599,9686318952,91%2111,32
M4151562,4265918756,15%3610,82
Lorraine 155 mle. 5181096,5866718645,70%1197,59
XM69 Hacker112416,8486918554,59%1742,93
Hirschkäfer112356,9675118550,27%1511,45
IS71578,4687818454,89%3199,05
IS-4102570,5677518154,14%2452,10
Rheinmetall Panzerwagen101219,8176418146,96%1391,52
T34 82064,9492617956,42%3445,96
Prototipo Standard B92176,6095817557,71%2600,31
Panther II81635,8588717556,00%3172,91
Centurion Action X102355,8983217048,82%2130,56
T3092731,3086416961,54%3492,26
T-62A102365,4179416747,31%2359,45
FV215b (183) 102299,9475716653,01%1790,54
AMX 50 10082019,5794216358,90%3195,62
T-4481463,6586016255,56%2734,06
Progetto C50 mod. 6691868,0583216145,34%1982,37
AMX AC mle. 488968,6157516143,48%912,30
FV230 Canopener102584,4693915951,57%1988,51
AMX M4 mle. 54102602,8289715854,43%2151,72
GSOR 1008 81767,9591515858,86%2318,15
G.W. Panther71999,5177315659,62%3548,46
Vz. 71 Tesák101268,6886715054,00%1630,63
Sturer Emil71303,3360115056,00%2301,96
T2971599,8696014964,43%2931,95
SPHT 92367,1695014856,08%1954,07
MT-256495,5273714556,55%1822,54
AMX 50 Foch91950,4984714153,19%1844,71
UDES 1691827,3382914054,29%1935,83
Ares 90102389,3190514052,86%2005,34
TVP T 50/51102307,9680413948,92%2052,93
STB-1101899,4376813951,08%1644,81
M47 Iron Arnie 81789,6296013952,52%2501,36
WZ-113G FT102517,7679813751,09%1712,50
T25 AT71505,8271613756,93%2957,62
Strv 107-12112656,7978313551,11%1685,30
SU-14-281734,2874013457,46%2202,66
Leopard Prototyp A91886,4183813455,97%1987,33
IS-3-II92053,9194413149,62%2312,87
UDES 0381569,2177013050,77%2098,20
Object 430 Version II91711,9580313049,23%1785,56
VK 30.02 (D)7836,3066812846,88%1330,83
SU-15271320,4371012464,52%2659,59
CS-63102299,5790612457,26%2052,56
Object 268 Version 4102473,5787512458,87%2096,21
VK 45.02 (P) Ausf. A82214,83100912361,79%4113,22
Tortoise92062,6889812356,91%2070,64
Kranvagn102293,1284712250,00%1877,87
Type 71102389,4889912050,00%1935,43
Bat.-Châtillon Bourrasque 81505,4990811853,39%2147,99
SU-10061098,6364911660,34%2423,63
SU-861627,6968811658,62%3363,76
BZ-176 82009,75111611366,37%2543,27
AT 1581125,7366411251,79%1108,02
Panther71009,8178011163,06%2074,38
M48A5 Patton102085,9175411142,34%1561,76
Black Rock 112841,07101711051,82%2121,61
FV4004 Conway92120,0880810952,29%2034,59
T-54 ltwt.91037,1277210946,79%1507,25
M36 Jackson6986,6761310860,19%2289,75
T-15061212,7277810856,48%2984,95
VK 30.01 (P)6704,1259910753,27%1333,20
AMX AC mle. 4671215,9863910752,34%2043,77
Type 6191625,2875110650,94%1600,02
Strv 103-091969,5179010651,89%1870,11
Object 430U102330,8987710650,94%2001,07
AMX 13 F3 AM61424,3963710552,38%2954,48
Super Conqueror102082,8084010554,29%1669,73
Panhard EBR 105101166,5986910562,86%1635,77
Progetto CC55 mod. 5481665,9690610453,85%2149,02
Vz. 64 Blesk8968,6679210451,92%1806,43
Black Prince71243,7880010154,46%1986,13
Emil I81421,1882810055,00%1661,63
Jagdpanther71633,0180510066,00%3278,97
Emil II91950,928939856,12%1914,22
Executor112640,808279846,94%1866,39
Kunze Panzer 92068,898779857,14%2254,74
Ashigaru 102363,667809749,48%1653,54
WZ-111 model 1-492095,859179648,96%2108,30
LPT-67 Šelma91120,597559646,88%1684,90
Taschenratte112498,079809549,47%1452,66
GSOR 3301 AVR FS9723,237769451,06%1070,82
PTZ-78113149,008889350,54%2056,13
M7 Priest3702,214189245,65%2958,37
Hummel61662,197389162,64%3945,90
BZ-75102666,329099148,35%2098,09
LTTB8706,798139159,34%1470,34
Ares 8592017,099679154,95%2144,50
Gorilla112524,358718953,93%1683,54
Lorraine 155 mle. 5071459,295828645,35%2445,89
Leo71140,377598448,81%2066,31
Controcarro 3 Minotauro102713,879558357,83%2193,08
KV-15757,866138350,60%2055,53
T803112462,7410458257,32%1761,75
AMX M4 mle. 4571739,069328160,49%3480,14
M-V-Y102435,629048151,85%2089,92
AMX 13 757984,208768058,75%2946,16
Centurion Mk. 7/192014,409338057,50%2387,74
Leox 92545,409848057,50%2703,03
STK-2112846,149837951,90%1976,31
T71 DA71144,108857959,49%3405,96
IS-2-II81443,948147950,63%1898,85
Jagdpanzer E 90 92371,368787754,55%2078,00
Versuchspanzer 5792504,1610737653,95%2716,10
50TP Tyszkiewicza91807,098697552,00%1805,76
WZ-132-1101543,449057556,00%2014,88
Object 41681255,098197557,33%1813,11
Concept 1B 92224,6910207558,67%1989,50
TNH 105/100081770,308657445,95%2315,64
SU-10181383,516967441,89%1490,95
VK 30.01 (H)5972,427577357,53%3207,58
Tiger (P)71744,679537360,27%3404,11
T6981191,587067347,95%1474,37
TNH T Vz. 5192213,119957252,78%2528,48
STA-18924,466647147,89%1284,73
Kanonenjagdpanzer 105 81877,808747159,15%2298,10
Ares 7581578,049257050,00%2075,25
Kampfpanzer 07 RH 81404,479247064,29%2136,09
Strv K 91904,808977050,00%1974,19
UDES 14 Alt 581196,617826949,28%1615,53
M-VI-Y91838,269836965,22%2284,74
AMX 50 Foch B102382,288326860,29%1823,54
Bat.-Châtillon 155 5591057,965426735,82%897,44
AMX Canon d'assaut 105 81843,588776750,75%2253,92
SU-100M171463,486856653,03%2504,20
Kampfpanzer 67102468,859626659,09%1947,99
SU-855820,225856459,38%2602,11
CS-67 Szakal112430,758316442,19%1833,71
CS-5992092,708536445,31%2197,12
Jagdpanzer IV61095,686796358,73%2558,02
FV4005 Stage II101928,276426342,86%1402,23
AMX M4 mle. 5192238,7010156357,14%2413,99
AMX 13 105 AM mle. 505737,134386250,00%1755,92
T-4371445,948946251,61%3417,60
BZT-70 102814,4110586165,57%2146,81
Indien-Panzer81158,257486154,10%1535,45
T57 Heavy102464,518026145,90%1852,09
LHMTV8708,758226154,10%1450,70
FV380591035,026606045,00%963,68
Grille5856,374905954,24%2663,18
T-505236,145275950,85%783,22
Object 70592160,539805955,93%2333,06
Char Futur 4 92078,889595962,71%2212,71
Ikv 90 Typ B7820,425735752,63%1221,71
ISU-152K 81790,007725745,61%2104,98
Controcarro 1 Mk. 291939,798845653,57%1833,27
Object 140102177,118215651,79%1949,67
KR-1112296,209635648,21%1567,79
VK 16.02 Leopard5198,224565550,91%524,89
AT 771020,916625457,41%1288,12
Hotchkiss EBR7527,656775448,15%1156,12
Lion 102207,067415448,15%1762,77
AE Phase I 92357,859715453,70%2559,07
Škoda T 5091951,689425369,81%2219,52
Vz. 60S Dravec 102774,5210975263,46%2111,16
Object 277101963,857875253,85%1656,62
ARL 4461202,557374955,10%2667,20
AMX 12 t6307,024914858,33%769,55
AMX 50 Foch (155) 102167,277084847,92%1564,55
Bisonte C45 81901,9610324854,17%2362,11
T-284378,194084755,32%1250,41
AltProto AMX 30 81520,048744751,06%2002,83
121B 102115,207544647,83%1772,64
P.44 Pantera81318,737884548,89%1655,99
Centurion Mk. I81228,899004560,00%1939,96
Type 5781616,369134560,00%1948,13
ARL V3961169,096554562,22%2772,79
AT 25572,394744450,00%1537,24
T25/271590,438234470,45%3296,26
T2071172,718204254,76%1919,60
T-34-856913,106684247,62%2074,28
AT 86644,524944245,24%973,72
LTG7601,746514247,62%1222,44
Object 780 102210,247904247,62%1566,58
Pz.Kpfw. VII102254,668454153,66%1780,68
60TP Lewandowskiego102025,958284055,00%1533,64
Churchill VII61156,607964052,50%2536,80
BDR G1 B5973,607294055,00%2544,25
AMX 13 105101097,757504047,50%1292,72
Turtle Mk. I 81365,937864050,00%1257,09
M661040,397493852,63%1924,52
StuG III Ausf. G5677,164983863,16%1733,18
53TP Markowskiego81376,848353855,26%1726,17
SU-85B4456,344333852,63%1250,16
WZ-131G FT61020,687073868,42%1995,21
T-34-2G FT71131,397713860,53%1760,82
GSOR 1006 Scheme 791309,926103834,21%948,04
BV-111112444,248553751,35%1760,24
Conqueror Gun Carriage101427,276533740,54%1021,59
T216807,708103764,86%3157,71
Škoda T 256826,066543638,89%1572,86
Vz. 44-171489,448403647,22%2056,66
Nashorn61223,746653560,00%2647,68
Pz.Kpfw. 5582443,9711303557,14%2505,67
M374556,595013476,47%2857,71
AS-XX 40 t111669,656313432,35%986,01
45TP Habicha71466,069283360,61%2297,59
Object 705A101778,857923351,52%1348,47
SU-54887,315073259,38%3113,57
M18 Hellcat61318,037873259,38%3607,09
SMV CC-64 Vipera 81780,699873262,50%2162,26
SFAC 105 81942,038423246,88%2146,23
P.43 bis6885,396173141,94%1689,98
Ho-Ri Shugo112258,488793161,29%1453,96
KPz 3 Projekt 07 HK 92078,108213151,61%2151,74
WZ-120G FT 92195,198113154,84%1807,57
Type 6892062,679093050,00%1653,96
ASTRON Rex 105 mm 81578,7010593073,33%2148,21
Strv 746820,726732962,07%1712,75
M26 Pershing81021,388252965,52%1470,50
BZ-79112916,668322937,93%1561,05
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5521,484582937,93%1404,56
40TP Habicha6742,435592853,57%1398,06
M46 Patton9927,575392835,71%596,20
M10 Wolverine5686,375572766,67%1838,99
A-4471232,636942737,04%1874,10
WZ-1328908,549362653,85%1857,26
S35 CA51057,626272642,31%3551,10
Object 279 early 102112,859492665,38%1375,43
T95/FV4201 Chieftain 102564,859092638,46%1629,87
T1 Heavy5634,366242572,00%1573,90
T404639,205592572,00%2325,15
Windhund 81621,727972552,00%1899,27
Churchill I5746,466382462,50%1879,64
Type 5 Heavy101841,927692445,83%1137,70
AT-FV230 Breaker112587,008202445,83%1638,49
Caernarvon Action X 81889,0810502454,17%2945,74
1108891,006172343,48%768,93
M-IV-Y 81935,268612343,48%2218,55
Bofors Tornvagn 81544,838042347,83%1648,05
T92 8569,046562347,83%1082,63
T-345460,505562263,64%1395,41
Type 5 Chi-Ri7926,686152240,91%1324,48
Type 4 Chi-To6716,146262263,64%1498,11
Marder 38T4673,094482263,64%2417,63
AMX 65 t8909,866822250,00%976,61
E 65 Zwilling 81554,279632263,64%1630,21
Durendal 102266,598652254,55%1633,23
Object 274a 81401,958972152,38%1888,40
Super Hellcat 71440,489212161,90%2852,72
IS-271085,407242045,00%1480,20
Panhard AMD 178B6598,006172045,00%1778,81
Panhard EBR 909603,426741952,63%750,01
Object 25791563,117791947,37%1319,99
A-436878,616481844,44%1858,42
FV4201 Chieftain Proto 91957,679051861,11%2013,24
Škoda T 27 81441,617131844,44%1703,14
VK 75.01 (K) 81685,679451855,56%2183,00
Cobra 91989,568461850,00%1842,89
AMX 404241,654001758,82%1013,73
M75522,946091764,71%2702,15
WZ-132A9889,298441758,82%1342,77
Predatore 92177,828631752,94%2030,38
WZ-114 92184,128941747,06%2248,72
Fauteur112061,068651747,06%1239,42
SMV CC-6781526,509541662,50%2270,56
Object 43092243,699481650,00%2432,68
FV4025 Contriver111874,758461643,75%1137,77
M6A2E1 81268,945841650,00%1377,44
Matilda4365,873001533,33%826,13
Pz.Kpfw. III Ausf. J4211,333541560,00%489,62
Pz.Kpfw. II Luchs4143,802731540,00%271,00
SU-263543,474041553,33%1994,59
Object 260 102996,0010081553,33%2483,92
P.43 ter71283,007981457,14%2282,43
Sturmpanzer II4629,934621464,29%3241,80
KV-371420,718461442,86%2238,92
60G FT51052,716591457,14%3493,51
Alecto4563,575031457,14%2167,08
T675968,436761450,00%2752,85
Crusader 5.5-in. SP7817,575571457,14%1219,75
Object 777 Version II 91986,369491450,00%1916,69
Saryuda 91899,937021442,86%1449,79
Type 1 Chi-He4440,543461330,77%1283,06
M3 Lee4475,234731361,54%1847,42
Coccodrillo 102734,008921338,46%1857,30
SU-76M4247,463001346,15%557,45
Ho-Ri 281350,857271346,15%1349,84
NC 70 Błyskawica101684,086631338,46%994,60
AMX ELC bis5596,316031353,85%2596,38
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4570,504521266,67%1772,10
Somua SAu 404630,006161283,33%2484,80
SU-100Y 6497,755091266,67%831,26
T28 Concept 71626,089861275,00%2524,15
14TP4295,362481127,27%878,31
A-205123,093991172,73%401,04
ST-II101835,098031154,55%1364,47
Object 252U 81725,557361127,27%1833,05
Konštrukta T-34/10071192,309671070,00%2326,66
T1 HMC2204,803101050,00%1221,98
Panhard AML Lynx 6x68362,605631040,00%387,16
50TP prototyp 81539,00792944,44%1722,90
113102730,671050966,67%2805,03
O-I6906,33711955,56%1582,60
Marder II3456,56506955,56%1924,68
Achilles6738,67525933,33%1219,72
AMBT 81457,56703944,44%1656,76
TS-54 81704,671019966,67%1942,63
T-463226,63375862,50%1047,22
WZ-111 model 5A102819,501038862,50%2440,06
T54E191151,25671850,00%892,09
Caliban 8836,50632850,00%863,91
T-22 medium 102030,88935862,50%1579,62
Type 97 Chi-Ha3316,00353742,86%1053,81
T56 GMC3376,00281728,57%1330,64
Type 95 Ji-Ro61162,57742742,86%2086,30
Renault UE 573452,57498785,71%1945,20
Kampfpanzer 07 P(E) 101963,14718742,86%1346,39
T1E6 2171,57381771,43%963,61
T7 Combat Car 280,14159785,71%389,00
Sturmpanzer I Bison3414,00329650,00%1853,96
M2 Medium Tank3175,33341650,00%539,11
BZ-16681498,50688616,67%1706,20
VK 100.01 (P)81598,50731633,33%1490,89
IS-3A 81864,50880650,00%1922,12
T-34 with L-11 4544,60559560,00%1840,45
VK 168.01 (P) 8952,8037750,00%868,86
T 55A 91718,40913560,00%1793,30
King Tiger (Captured) 71251,80854540,00%1891,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E3142,25239425,00%214,91
WZ-111-1G FT8819,5029140,00%508,80
H3 91043,50727450,00%791,24
TVP VTU Koncept8684,00500333,33%583,57
Lorraine 39L AM3912,33493333,33%5048,73
AT-12282,33362333,33%1296,96
SDP 44 Burza61284,00721366,67%2595,93
Renault FT AC2274,67237333,33%976,90
Pawlack Tank6448,33565333,33%471,61
K-2 81791,0011333100,00%2296,95
Lorraine 50 t 92375,33777333,33%2284,07
T-832 81713,671063366,67%2029,95
T-50-2 61168,00924333,33%4471,90
Carro da Combattimento 45 t 101685,6711633100,00%1415,26
Tetrarch 259,003903100,00%278,80
Projet Louis 91647,3311643100,00%2281,83
StuG IV 5399,67293333,33%638,52
WZ-111 Alpine Tiger 81321,33739333,33%1587,06
Fantôme 91139,679413100,00%1054,98
TKS z n.k.m. 20 mm 2133,00352250,00%632,17
Char Mle. 75 9575,00516250,00%636,03
Pz.Sfl. IC 4334,5020320,00%769,74
M4A2E4 Sherman 5555,00559250,00%1672,28
EMIL 1951 81773,00918250,00%2116,49
Stridsyxa 81751,00853250,00%1686,55
LTP 3675,00716250,00%6381,63
KB-52 93625,501291250,00%3610,73
Renault Otsu129,001510,00%0,00
M2 Light214,003431100,00%261,00
MS-11112,001681100,00%604,42
T-262171,004121100,00%1065,17
Pz.Sfl. IVc51371,008531100,00%3418,48
Bat.-Châtillon 12 t8373,005761100,00%626,64
FV601 Saladin81267,007771100,00%1351,12
Black Prince II 7750,0033310,00%633,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6843,006211100,00%1858,87
SU-2-122 5426,0017410,00%607,36
56TP 8823,0046810,00%499,41
Light Mk. VIC 2146,004871100,00%752,45
Excalibur 6679,0038310,00%928,04
M4A3E8 Thunderbolt VII 6602,007971100,00%1003,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 271,0013510,00%64,23
leKpz M 41 90 mm 8338,0037210,00%260,25

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 7.9.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 31.3.2023
Lähti: 29.3.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 4.5.2015
Lähti: 4.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.5.2015
Lähti: 12.8.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 20.11.2022
Lähti: 8.3.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.3.2023
Lähti: 30.3.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.12.2013