Kacper_Ornoch

clanlogo
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 28.8.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja165270142
Ø Taso7,070,008,008,24
Voitot774746,87%00,00%1100,00%2252,38%
Häviöitä855351,75%00,00%00,00%1945,24%
Tasapelejä2271,37%00,00%00,00%12,38%
Taisteluja selvitty363221,98%00,00%00,00%1126,19%
Vaunuja tuhottu89470,5400,0000,00220,52
Tuhoamissuhde0,690,000,000,71
Vaunuja havaittu113080,6800,0000,00240,57
Vahinkoa aiheutettu709,390,001.047,001.289,07
Valtauspisteitä69100,4200,0000,00140,33
Puolustuspisteitä48800,3000,0000,0000,00
Kokemus434,610,00752,00636,36
WN7696,090,00664,87869,55
WN8759,930,00835,561212,52
Yhteensä
Taisteluja16527
Ø Taso7,07
Voitot774746,87%
Häviöitä855351,75%
Tasapelejä2271,37%
Taisteluja selvitty363221,98%
Vaunuja tuhottu89470,54
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu113080,68
Vahinkoa aiheutettu709,39
Valtauspisteitä69100,42
Puolustuspisteitä48800,30
Kokemus434,61
WN7696,09
WN8759,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja1
Ø Taso8,00
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.047,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus752,00
WN7664,87
WN8835,56
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja42
Ø Taso8,24
Voitot2252,38%
Häviöitä1945,24%
Tasapelejä12,38%
Taisteluja selvitty1126,19%
Vaunuja tuhottu220,52
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu240,57
Vahinkoa aiheutettu1.289,07
Valtauspisteitä140,33
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus636,36
WN7869,55
WN81212,52
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja38000
Voitot718,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2976,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1026,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,2600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,360,000,000,00
Vaunuja havaittu240,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.652,710,000,000,00
Valtauspisteitä501,3200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä240,6300,0000,0000,00
Kokemus408,210,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja38
Voitot718,42%
Häviöitä2976,32%
Tasapelejä25,26%
Taisteluja selvitty1026,32%
Vaunuja tuhottu100,26
Tuhoamissuhde0,36
Vaunuja havaittu240,63
Vahinkoa aiheutettu1.652,71
Valtauspisteitä501,32
Puolustuspisteitä240,63
Kokemus408,21
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4712015132
Voitot196941,79%00,00%426,67%4735,61%
Häviöitä267956,85%00,00%1173,33%8463,64%
Tasapelejä641,36%00,00%00,00%10,76%
Taisteluja selvitty140829,88%00,00%16,67%2921,97%
Vaunuja tuhottu25790,5500,0050,33490,37
Tuhoamissuhde0,780,000,360,48
Vaunuja havaittu31640,6700,0040,27940,71
Vahinkoa aiheutettu1.194,040,001.588,871.505,73
Valtauspisteitä87311,8500,0000,001811,37
Puolustuspisteitä131472,7900,0080,535233,96
Kokemus516,070,00331,40408,42
Yhteensä
Taisteluja4712
Voitot196941,79%
Häviöitä267956,85%
Tasapelejä641,36%
Taisteluja selvitty140829,88%
Vaunuja tuhottu25790,55
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu31640,67
Vahinkoa aiheutettu1.194,04
Valtauspisteitä87311,85
Puolustuspisteitä131472,79
Kokemus516,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja15
Voitot426,67%
Häviöitä1173,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty16,67%
Vaunuja tuhottu50,33
Tuhoamissuhde0,36
Vaunuja havaittu40,27
Vahinkoa aiheutettu1.588,87
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä80,53
Kokemus331,40
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja132
Voitot4735,61%
Häviöitä8463,64%
Tasapelejä10,76%
Taisteluja selvitty2921,97%
Vaunuja tuhottu490,37
Tuhoamissuhde0,48
Vaunuja havaittu940,71
Vahinkoa aiheutettu1.505,73
Valtauspisteitä1811,37
Puolustuspisteitä5233,96
Kokemus408,42

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja301004
Voitot9230,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20668,44%00,00%00,00%4100,00%
Tasapelejä31,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7825,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1770,5900,0000,0010,25
Tuhoamissuhde0,790,000,000,25
Vaunuja havaittu970,3200,0000,0020,50
Vahinkoa aiheutettu1.521,960,000,001.195,50
Valtauspisteitä1620,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1590,5300,0000,0000,00
Kokemus476,320,000,0093,75
Yhteensä
Taisteluja301
Voitot9230,56%
Häviöitä20668,44%
Tasapelejä31,00%
Taisteluja selvitty7825,91%
Vaunuja tuhottu1770,59
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu970,32
Vahinkoa aiheutettu1.521,96
Valtauspisteitä1620,54
Puolustuspisteitä1590,53
Kokemus476,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu1.195,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus93,75
Anzeigen

Vaunut (234)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M4A3E8 Sherman6500,25384114345,14%794,62
AE Phase I 91029,1647478446,81%751,81
M-II-Y7620,0441352344,55%617,44
T-34-856423,0730946544,73%607,47
M4A1 Sherman5465,6331744847,99%1165,77
M5A1 Stuart4383,0829743152,44%1338,91
Pawlack Tank6508,8832240345,91%600,31
VK 30.02 (M)6676,0742338549,61%1263,34
T-448661,9542638044,74%660,82
Char Futur 4 91161,6248530747,88%851,25
KV-26577,6237529645,61%838,48
T328926,1551627945,52%845,78
Type 586694,5544427854,68%1350,61
SU-14-28648,1343725851,94%578,37
Conqueror91005,3949823447,01%704,62
M4A3(76)W Sherman 6624,6346421743,78%856,00
Object 43091117,6053019536,41%757,89
Tiger II8808,7446519145,55%689,15
T803111451,2457317741,24%816,52
Centurion Mk. I8573,0141016444,51%501,27
T-549654,9247915846,84%439,06
E 7591049,8956215753,50%842,94
Indien-Panzer8644,1444215143,71%567,31
M3 Stuart3217,1325314448,61%758,32
Tiger I7814,7248514452,78%1009,39
Škoda T 256454,1734514440,97%609,63
Bat.-Châtillon 12 t8493,5144614450,69%708,04
Centurion Mk. 7/19953,6257613845,65%716,98
T-437436,2634113746,72%468,46
T297815,0747213446,27%879,09
CS-538617,2845813441,79%537,29
212A9709,1649713244,70%436,07
IS-38766,2054813047,69%678,58
FV227 Conceiver8968,2555312955,81%1012,23
VK 30.02 (D)7624,6645012746,46%851,56
Tortoise91020,1351812742,52%608,55
M-VI-Y91097,2150912446,77%915,71
Leopard Prototyp A9829,2853112347,97%553,34
Caernarvon81011,9454012149,59%1047,57
Tiger (P)7879,8457611255,36%1122,65
Pz.Kpfw. III Ausf. E3272,0519010944,04%699,45
M-III-Y8696,8449910847,22%577,86
1108714,8853610449,04%659,90
M10 Wolverine5303,3122210456,73%550,11
E 100101496,4853710342,72%918,70
IS7692,8745110047,00%728,28
T-1506493,793579853,06%676,91
60TP Lewandowskiego101696,756309741,24%1017,00
Black Prince7665,834899648,96%732,02
CS-599905,335389448,94%670,10
Super Conqueror101311,985199048,89%845,97
SDP wz 66 Grom 81103,365589052,22%964,36
Churchill VII6607,844388946,07%947,92
45TP Habicha7770,484508734,48%761,83
Pz.Kpfw. III Ausf. J4159,991808544,71%210,25
AT 158806,075488455,95%796,73
FV229 Contender91224,646438346,99%880,39
T1 Heavy5312,882608240,24%352,61
M8A14362,001968143,21%735,09
AT 77837,514637949,37%1008,33
Ares 758860,816097959,49%949,08
T207784,946047848,72%982,69
VK 16.02 Leopard5338,343067650,00%977,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5320,572347542,67%622,72
53TP Markowskiego8750,495327445,95%629,08
CS-447782,465097245,83%977,60
Leopard 1101040,625717149,30%621,62
T698934,346637153,52%1073,81
T26E5 Patriot 8675,364917045,71%668,50
IS-27686,635216861,76%893,62
AT 86570,444766850,00%853,83
T25 AT7748,154516749,25%853,05
Škoda T 245321,062636536,92%607,57
FV217 Badger101192,834846546,15%704,65
Cromwell6524,224196459,38%1009,10
KV-15465,983146346,03%768,86
BZ-587645,434936149,18%654,25
FV230 Canopener101581,058576159,02%1100,12
S-517674,174916058,33%764,24
Pz.Kpfw. 5581189,806626040,00%904,24
Type 4 Ju-To7787,445625950,85%808,27
M415152,282005851,72%148,15
SDP 44 Burza6566,453855851,72%870,57
BZ-1668983,346445850,00%1013,46
Leopard 120 Verbessert111211,594615843,10%665,27
M36 Jackson6509,513405742,11%628,65
B.U.G.I.6505,713405633,93%596,20
SU-86588,613815641,07%632,67
IS-7101525,436655653,57%1173,75
SDP 57 Gowika7699,794525648,21%740,03
FV224 Chopper7993,845925651,79%1111,05
M66777,164265541,82%1048,14
VK 100.01 (P)8732,555355540,00%598,11
CS-63101321,676125442,59%861,37
T110E5101231,466725453,70%894,89
VK 36.01 (H)6722,705025354,72%1229,49
VK 30.01 (P)6560,753455337,74%672,28
Churchill I5363,003195244,23%519,58
AMX M4 mle. 457998,555865152,94%1336,54
AMX 12 t6383,624015048,00%825,35
T6 Medium4380,903434951,02%829,94
Object 25791012,275734856,25%841,88
P.43 bis6504,703854738,30%676,55
Mäuschen9912,456324748,94%634,92
T-50-2 6372,233954746,81%864,82
T-34-85M 6352,962734740,43%281,02
AMX 13 757577,304524647,83%1160,78
M26 Pershing8891,505824641,30%884,85
M-V-Y101388,185234540,00%846,78
DS PZInż5335,862304235,71%464,88
A-447888,005554042,50%1217,70
40TP Habicha6470,284133956,41%796,85
Object 4168934,387173958,97%1144,00
M1039891,515823745,95%587,20
WZ-111 model 1-491047,586063641,67%703,82
T-1091012,446333444,12%733,26
AMX 50 1008792,004693342,42%626,31
Centurion Action X101352,094383333,33%794,92
Matilda4416,913753253,13%1134,40
Mitsu 1085472,973513265,63%898,97
KR-1111490,346593246,88%836,24
Konštrukta T-34/1007422,654093161,29%569,29
M2 Light2222,842733145,16%789,63
Fantôme 9937,725652968,97%832,83
BT-22182,891152828,57%668,61
VK 30.01 (H)5387,373622751,85%763,82
AMX ELC bis5208,932472755,56%606,67
ARL 446350,323072540,00%327,93
Type 578825,285732540,00%609,07
VK 45.02 (P) Ausf. A8909,366762564,00%997,13
Strv 746321,673032445,83%372,36
Crusader6311,583462437,50%687,59
Churchill Crocodile 6809,586792462,50%1268,98
SU-76M4148,001572347,83%214,58
Type 3 Ju-Nu6320,962702334,78%155,64
M18 Hellcat6490,653692330,43%553,33
Object 140101100,435102339,13%606,56
121B 101198,004562040,00%682,88
M446349,372781968,42%534,02
StuG III Ausf. B445,89931915,79%0,00
SU-122A5347,173271861,11%716,25
Vz. 44-17468,763421723,53%290,43
Lago4117,251521637,50%82,16
T-284127,061811637,50%110,91
25TP KSUST II561,751501637,50%0,00
Grille5321,401881533,33%409,14
AMX 383115,671491540,00%121,42
Object 430 Version II9783,734601546,67%581,21
Object 283 9689,534051546,67%433,12
Comet7670,935601457,14%1037,27
SDP 40 Zadymka5384,712471442,86%618,24
Valentine AT4252,361631442,86%479,39
AMX 40475,771331353,85%139,91
4TP1199,002041233,33%812,14
P.435522,004811258,33%1402,56
Leichttraktor1220,331681241,67%893,33
ST vz. 394132,731101127,27%138,91
Semovente M43 Bassotto6700,734351145,45%950,44
T54E19768,094551136,36%383,65
KV-1S6442,003241154,55%632,90
LT vz. 383118,601591070,00%455,82
14TP457,301261020,00%3,10
IS-4101378,508041050,00%954,59
Patton the Tank 9920,504021040,00%675,23
Heavy Tank No. VI 6564,004341060,00%920,32
Dicker Max 6373,603771080,00%574,36
AMX 65 t8763,67619955,56%845,53
BT-74220,00288837,50%591,21
B14192,63233850,00%366,86
Type 4 Chi-To6268,25223837,50%196,95
Rinoceronte101265,88894875,00%882,85
M5 Stuart435,38128850,00%92,23
SDP 58 Kilana81204,50506825,00%1017,79
BT-53121,88139850,00%105,23
Pz.Kpfw. II219,29127742,86%22,26
Type 2597 Chi-Ha3137,29116714,29%230,02
Valentine3292,14124714,29%772,16
Semovente M415284,86191742,86%348,81
SU-76G FT4306,57181742,86%436,38
Cavalier5340,86234728,57%564,32
TNH 105/10008580,50345633,33%345,38
Cruiser Mk. I1259,50214666,67%1444,20
FCM 362137,83136616,67%360,92
Carro da Combattimento 45 t 10335,17405633,33%0,00
50TP prototyp 81067,80486540,00%805,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91132,00496520,00%682,29
Waffenträger auf E 100101079,80383520,00%377,52
Object 252U 81208,00493540,00%1008,04
M16/43 Sahariano 3267,40345540,00%467,51
T95/FV4201 Chieftain 101699,20951580,00%1115,66
T-34529,75184425,00%0,00
Ikv 65 Alt II6216,0015840,00%86,43
WZ-131G FT6538,50395450,00%689,75
T-703102,25138450,00%201,22
Panhard AMD 178B6212,0022440,00%332,24
Cromwell B 6110,75191450,00%102,88
FCM 2C 3271,25396450,00%704,72
AMX 13 (FL 11) 5188,25222425,00%328,50
M15/423314,67267366,67%908,11
Strv m/425252,00216333,33%420,67
P26/404426,3315430,00%984,83
Panzerwagen 39 3192,3314030,00%500,59
Cruiser Mk. II2113,3384333,33%238,52
Vz. 60S Dravec 101424,3310763100,00%962,54
Somua SAu 404149,67114333,33%124,51
Somua S353204,00239366,67%533,66
Object 430U10980,67552333,33%426,90
KV-1SA 5439,6723630,00%557,86
Lago M38 3323,67296333,33%616,67
Straussler V–4/40 3168,3314430,00%311,61
Type 1 Chi-He4247,50246250,00%562,37
IS-6 81244,50502250,00%1178,34
T57 Heavy10994,50580250,00%526,84
GSOR the TANK 91247,00684250,00%1249,81
Windhund 8161,0023720,00%0,00
T3E2 Medium Tank 384,0010620,00%61,23
Tiger 131 6426,5019120,00%388,86
M24E2 Super Chaffee 6231,00251250,00%418,90
Char de transition 6559,5017120,00%635,80
TT-130M 90,0011720,00%0,00
M4A1 Revalorisé 8502,50406250,00%455,03
Kolohousenka176,001861100,00%374,91
Hummel6326,004981100,00%441,62
Renault Otsu1207,0012010,00%854,88
Renault NC-3110,0011110,00%0,00
CS-67 Szakal111276,007831100,00%931,44
AT 25780,009081100,00%2811,98
Object 277101392,0023310,00%667,02
FV4025 Contriver111748,0025410,00%686,24
K-91-PT 90,008510,00%0,00
Object 777 Version II 9648,0027110,00%287,36
Kunze Panzer 9755,0027110,00%347,27
M4A3E8 Thunderbolt VII 60,0027810,00%0,00
112 8909,008451100,00%1054,16

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 28.8.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.7.2025
Lähti: 27.7.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.6.2024
Lähti: 2.7.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 22.6.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 20.6.2024
Lähti: 22.6.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.5.2024
Lähti: 2.6.2024
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 11.1.2023
Lähti: 6.5.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.3.2022
Lähti: 29.3.2024