KaYaNB

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.2.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21659009
Ø Taso8,780,000,0010,00
Voitot1244357,45%00,00%00,00%444,44%
Häviöitä903741,72%00,00%00,00%444,44%
Tasapelejä1790,83%00,00%00,00%111,11%
Taisteluja selvitty718533,17%00,00%00,00%222,22%
Vaunuja tuhottu257141,1900,0000,00101,11
Tuhoamissuhde1,780,000,001,43
Vaunuja havaittu292011,3500,0000,00212,33
Vahinkoa aiheutettu2.169,090,000,002.638,78
Valtauspisteitä65150,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä143390,6600,0000,0000,00
Kokemus919,380,000,00926,56
WN71640,600,000,001415,25
WN82534,360,000,003076,50
Yhteensä
Taisteluja21659
Ø Taso8,78
Voitot1244357,45%
Häviöitä903741,72%
Tasapelejä1790,83%
Taisteluja selvitty718533,17%
Vaunuja tuhottu257141,19
Tuhoamissuhde1,78
Vaunuja havaittu292011,35
Vahinkoa aiheutettu2.169,09
Valtauspisteitä65150,30
Puolustuspisteitä143390,66
Kokemus919,38
WN71640,60
WN82534,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja9
Ø Taso10,00
Voitot444,44%
Häviöitä444,44%
Tasapelejä111,11%
Taisteluja selvitty222,22%
Vaunuja tuhottu101,11
Tuhoamissuhde1,43
Vaunuja havaittu212,33
Vahinkoa aiheutettu2.638,78
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus926,56
WN71415,25
WN83076,50
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja233000
Voitot12955,36%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9440,34%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä104,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8636,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2150,9200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,460,000,000,00
Vaunuja havaittu1160,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.665,520,000,000,00
Valtauspisteitä1910,8200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2381,0200,0000,0000,00
Kokemus803,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja233
Voitot12955,36%
Häviöitä9440,34%
Tasapelejä104,29%
Taisteluja selvitty8636,91%
Vaunuja tuhottu2150,92
Tuhoamissuhde1,46
Vaunuja havaittu1160,50
Vahinkoa aiheutettu1.665,52
Valtauspisteitä1910,82
Puolustuspisteitä2381,02
Kokemus803,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty266,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu72,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde7,000,000,000,00
Vaunuja havaittu72,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.600,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.105,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty266,67%
Vaunuja tuhottu72,33
Tuhoamissuhde7,00
Vaunuja havaittu72,33
Vahinkoa aiheutettu1.600,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.105,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja92000
Voitot6166,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3133,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3740,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu720,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,310,000,000,00
Vaunuja havaittu981,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.301,140,000,000,00
Valtauspisteitä460,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3944,2800,0000,0000,00
Kokemus1.034,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja92
Voitot6166,30%
Häviöitä3133,70%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3740,22%
Vaunuja tuhottu720,78
Tuhoamissuhde1,31
Vaunuja havaittu981,07
Vahinkoa aiheutettu1.301,14
Valtauspisteitä460,50
Puolustuspisteitä3944,28
Kokemus1.034,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja94000
Voitot5962,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3537,23%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4244,68%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu730,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,400,000,000,00
Vaunuja havaittu570,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.218,470,000,000,00
Valtauspisteitä300,3200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä750,8000,0000,0000,00
Kokemus853,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja94
Voitot5962,77%
Häviöitä3537,23%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4244,68%
Vaunuja tuhottu730,78
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu570,61
Vahinkoa aiheutettu1.218,47
Valtauspisteitä300,32
Puolustuspisteitä750,80
Kokemus853,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot1350,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1350,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu170,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.870,350,000,000,00
Valtauspisteitä170,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,2700,0000,0000,00
Kokemus788,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot1350,00%
Häviöitä1350,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%
Vaunuja tuhottu180,69
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu170,65
Vahinkoa aiheutettu1.870,35
Valtauspisteitä170,65
Puolustuspisteitä70,27
Kokemus788,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (166)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 50 Ausf. M102810,55960127857,28%2759,15
Rheinmetall Skorpion G 81730,8688299256,96%2219,47
Bat.-Châtillon 25 t102629,6491995557,38%2759,37
Object 260 103030,8491492456,49%2764,00
Rheinmetall Skorpion 81989,8190979956,07%2475,88
M48A5 Patton103121,11101169357,43%3258,14
E 100102658,2089258459,08%2420,07
M46 Patton KR 81114,0576256451,06%1539,73
T26E5 Patriot 81812,79112252160,65%2896,71
T-100 LT102150,0396449059,80%3472,51
FV4202 81246,0684047551,58%1844,86
E 25 71438,6993446959,70%2554,55
Object 907 103200,24108446362,63%3167,90
Object 140103357,73115742762,76%4025,26
T110E5103076,86105042260,66%3220,61
WZ-111 model 5A103726,00110142063,81%3970,96
IS-7103174,24105741961,34%3498,19
Strv 103B103265,0795038760,47%3134,32
Super Conqueror103702,78112237062,16%3822,97
T95/FV4201 Chieftain 102975,2198236659,29%2373,47
M4A1 Revalorisé 81709,8894734757,35%2553,71
Lorraine 40 t 82049,88105133358,56%3023,26
IS-381920,9099931960,50%2591,54
BZ-176 82254,96117428162,28%2636,91
WZ-120-1G FT 81920,01101727657,97%2521,13
E 7591315,5773426948,33%1181,19
Strv S1 82065,1892025662,11%2676,15
T-34-3 81218,7874725249,21%1482,44
AMX M4 mle. 54103333,54105023959,83%3064,05
FCM 50 t 81176,8077422750,22%1538,13
Progetto M35 mod. 46 81759,6592622656,19%2184,95
AMX Chasseur de chars 81663,96101322657,52%2625,18
M53/M5591652,5677022254,05%1732,18
AMX 50 B102548,2882118649,46%2225,08
Bat.-Châtillon 25 t AP91786,1085517853,37%2085,18
T-5492270,3898116453,66%2869,45
E 5091677,6185016155,28%1754,63
Object 430U103093,2999316158,39%3099,03
Type 64 6576,4964116051,88%1432,23
Škoda T 56 82163,04106415958,49%2412,46
Tiger II8896,8155115538,06%796,17
T34 81013,4663914754,42%1130,66
AMX 13 909879,1073513549,63%1329,65
Object 703 Version II 82118,43110213360,90%2726,30
T-1092209,25104712970,54%2646,61
Leopard 1102431,3681912948,06%2044,96
leKpz M 41 90 mm 81187,7684412260,66%2472,60
GSOR 1008 82118,79101512161,16%2677,18
T2971156,2881311861,86%1652,91
VK 72.01 (K) 102718,8189011755,56%1942,85
Tiger I7731,7363611257,14%906,38
T3281339,2982111154,05%1623,03
T-54 ltwt.91667,3196811160,36%3300,73
Vz. 55102628,6588110652,83%1964,71
T110E3102317,9174410149,50%1701,36
STB-1102748,789509855,10%2489,09
M10392055,039759864,29%2213,00
Schwarzpanzer 58 81163,267959850,00%1755,47
VK 36.01 (H)6382,404899655,21%578,13
Object 252U Defender 82081,2210818861,36%2679,39
Pz.Kpfw. T 25 5408,024328549,41%998,47
WZ-111 model 1-493075,9812158269,51%4134,50
Kampfpanzer 07 P(E) 102756,0510038260,98%2482,68
Churchill III 5773,5910917676,32%2196,94
AMX 13 757535,276327443,24%961,87
Panther7964,597217347,95%1446,49
M46 Patton92637,6010917259,72%3109,70
T-34-85 Rudy 61128,979257161,97%2808,45
IS-3A 82034,6810907161,97%2576,79
Panther II8986,236967051,43%1253,55
LTTB81213,178576361,90%2548,63
Cobra 92283,619386155,74%2380,47
T92 HMC101690,286826053,33%1505,16
FV4005 Stage II101749,426586050,00%1262,64
Škoda T 40 6787,226365949,15%1674,83
M41 HMC5396,024415862,07%606,04
IS-6 81627,4410085770,18%2334,12
Strv 103-092575,4910035561,82%2897,80
IS-271324,068695459,26%1967,80
Conqueror93003,8212565076,00%3422,52
T2071311,579414768,09%2375,93
Škoda T 5092234,579224763,83%2399,66
Leopard Prototyp A92413,229974564,44%2776,31
Type 4 Heavy92040,819894369,77%2235,71
T675350,583324346,51%670,27
Panther mit 8,8 cm L/71 8592,725444353,49%640,19
Caernarvon82232,2412074261,90%3895,97
VK 30.01 (H)5201,033844057,50%297,10
UDES 0381996,338884057,50%2739,37
T-44-100 81969,8211583961,54%3092,57
AMX 13 57 7958,238373964,10%2168,72
Panhard EBR 75 (FL 10) 8983,798163860,53%1993,28
Sturer Emil7543,434893751,35%597,39
Conqueror Gun Carriage101327,976763751,35%959,71
Type 5 Heavy103286,3510253458,82%2998,73
M4A3E2 Sherman Jumbo61032,949543366,67%2483,71
M4A1 Sherman5709,478473281,25%2462,14
AMX ELC bis5245,503983256,25%738,54
Object 752 92633,1310723151,61%2515,66
O-Ni71321,779873080,00%2045,34
M446679,335493046,67%961,34
Type 63 81932,739973046,67%2199,01
Covenanter5194,383152958,62%704,54
11081888,388802646,15%2484,35
AMX 12 t6369,084072433,33%676,62
Nashorn6495,903832040,00%595,36
Crusader6391,795391973,68%1173,98
VK 75.01 (K) 81746,6710081855,56%2456,63
O-I6914,535951735,29%1443,64
Marder 38T4251,243321752,94%546,37
ARL 446778,946761668,75%1441,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4229,402201533,33%332,13
M127718,336341566,67%932,35
M66147,143241450,00%109,67
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8144,931761428,57%0,00
Cromwell6776,008701376,92%1777,61
KV-856607,546541361,54%1161,74
StuG IV 5611,426721275,00%1780,16
Matilda4223,823791163,64%576,48
Vickers Mk. E Type B2170,183501136,36%592,33
Pz.Kpfw. I Ausf. C345,002861154,55%136,40
AE Phase I 92791,1810201136,36%3032,40
Cruiser Mk. III3116,101101050,00%409,76
T 55A 92451,7011781080,00%2925,03
A-205283,33440955,56%1189,55
105 leFH18B2 5626,00439944,44%1212,22
Marder II3165,33140944,44%295,31
KV-15658,89769966,67%1755,81
XM66F 81710,11825944,44%1837,89
T-34 with L-11 4433,22518988,89%1411,17
Sav m/434232,38265837,50%363,26
O-Ho8973,50714633,33%800,65
Comet71036,831001666,67%1860,55
VK 30.02 (M)6379,00563650,00%544,51
KV-26698,20604560,00%1155,28
FV4004 Conway92008,00787540,00%1816,97
Vickers Medium Mk. I17,2556425,00%0,00
Vickers Medium Mk. III397,75154450,00%201,90
Churchill I5252,25552475,00%537,32
M374214,00246425,00%429,62
Pz.Sfl. IVc5464,00382450,00%852,43
Excelsior 5577,75761475,00%1405,90
King Tiger (Captured) 71827,25799475,00%3465,84
43 M. Toldi III 367,50186450,00%173,11
BT-74166,67335366,67%775,27
Pvlvv fm/422122,00188333,33%221,76
Leichttraktor136,6774333,33%0,00
Waffenträger auf E 100101485,00672366,67%915,38
Object 452K 102286,67829333,33%1457,84
Strv fm/21179,0011820,00%162,71
Renault Otsu155,00179250,00%110,97
T-463146,00216250,00%434,69
T1 Heavy Tank5228,0014520,00%177,38
Type T-345102,0019920,00%0,00
AT-120,001420,00%0,00
Cruiser Mk. IV472,005320,00%3,10
T-29 3318,00320250,00%954,26
M24E2 Super Chaffee 6112,50286250,00%114,04
T1 Cunningham11,008010,00%0,00
ST vz. 39459,0014310,00%0,00
T-2840,0020910,00%0,00
MS-110,002410,00%0,00
Pz.Kpfw. I20,006810,00%0,00
Char Mle. 75 9736,0037810,00%759,24
MKA 2347,006211100,00%1567,21
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4394,0033910,00%789,67

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.2.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2018
Lähti: 31.1.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.1.2019
Lähti: 21.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.1.2020
Lähti: 4.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.11.2017
Lähti: 21.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.10.2017
Lähti: 2.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.11.2017
Lähti: 8.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.12.2017
Lähti: 23.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2017
Lähti: 18.10.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.10.2017
Lähti: 25.10.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.8.2019
Lähti: 4.1.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.6.2017
Lähti: 18.7.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.5.2017
Lähti: 2.6.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.5.2017
Lähti: 24.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.5.2017
Lähti: 18.5.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.12.2016
Lähti: 14.1.2017