JustAYanky

clanlogo
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 14.1.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja135520562
Ø Taso7,390,008,408,40
Voitot726853,63%00,00%360,00%3962,90%
Häviöitä604044,57%00,00%240,00%2337,10%
Tasapelejä2441,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty446932,98%00,00%360,00%2743,55%
Vaunuja tuhottu133100,9800,0081,60711,15
Tuhoamissuhde1,470,004,002,03
Vaunuja havaittu139601,0300,0051,00861,39
Vahinkoa aiheutettu1.266,400,002.253,402.038,10
Valtauspisteitä101280,7500,0000,00180,29
Puolustuspisteitä118340,8700,0000,001372,21
Kokemus686,630,001.077,80976,37
WN71330,120,001839,741844,41
WN81774,830,003407,242675,55
Yhteensä
Taisteluja13552
Ø Taso7,39
Voitot726853,63%
Häviöitä604044,57%
Tasapelejä2441,80%
Taisteluja selvitty446932,98%
Vaunuja tuhottu133100,98
Tuhoamissuhde1,47
Vaunuja havaittu139601,03
Vahinkoa aiheutettu1.266,40
Valtauspisteitä101280,75
Puolustuspisteitä118340,87
Kokemus686,63
WN71330,12
WN81774,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja5
Ø Taso8,40
Voitot360,00%
Häviöitä240,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty360,00%
Vaunuja tuhottu81,60
Tuhoamissuhde4,00
Vaunuja havaittu51,00
Vahinkoa aiheutettu2.253,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.077,80
WN71839,74
WN83407,24
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja62
Ø Taso8,40
Voitot3962,90%
Häviöitä2337,10%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2743,55%
Vaunuja tuhottu711,15
Tuhoamissuhde2,03
Vaunuja havaittu861,39
Vahinkoa aiheutettu2.038,10
Valtauspisteitä180,29
Puolustuspisteitä1372,21
Kokemus976,37
WN71844,41
WN82675,55
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja116000
Voitot6051,72%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5244,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä43,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4034,48%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu650,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu560,4800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.347,000,000,000,00
Valtauspisteitä1191,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä570,4900,0000,0000,00
Kokemus699,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja116
Voitot6051,72%
Häviöitä5244,83%
Tasapelejä43,45%
Taisteluja selvitty4034,48%
Vaunuja tuhottu650,56
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu560,48
Vahinkoa aiheutettu1.347,00
Valtauspisteitä1191,03
Puolustuspisteitä570,49
Kokemus699,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu605,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus667,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu20,67
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu605,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus667,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja377000
Voitot20654,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15841,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä133,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15039,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2620,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu2250,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.068,350,000,000,00
Valtauspisteitä4301,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2470,6600,0000,0000,00
Kokemus624,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja377
Voitot20654,64%
Häviöitä15841,91%
Tasapelejä133,45%
Taisteluja selvitty15039,79%
Vaunuja tuhottu2620,69
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu2250,60
Vahinkoa aiheutettu1.068,35
Valtauspisteitä4301,14
Puolustuspisteitä2470,66
Kokemus624,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47000
Voitot1634,04%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3165,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty817,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu370,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu671,960,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30,0600,0000,0000,00
Kokemus332,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja47
Voitot1634,04%
Häviöitä3165,96%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty817,02%
Vaunuja tuhottu260,55
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu370,79
Vahinkoa aiheutettu671,96
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä30,06
Kokemus332,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja57004
Voitot3154,39%00,00%00,00%4100,00%
Häviöitä2340,35%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä35,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1933,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu420,7400,0000,0020,50
Tuhoamissuhde1,110,000,000,50
Vaunuja havaittu400,7000,0000,0061,50
Vahinkoa aiheutettu1.296,950,000,002.870,75
Valtauspisteitä440,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä951,6700,0000,0000,00
Kokemus733,110,000,001.411,75
Yhteensä
Taisteluja57
Voitot3154,39%
Häviöitä2340,35%
Tasapelejä35,26%
Taisteluja selvitty1933,33%
Vaunuja tuhottu420,74
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu400,70
Vahinkoa aiheutettu1.296,95
Valtauspisteitä440,77
Puolustuspisteitä951,67
Kokemus733,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Voitot4100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu61,50
Vahinkoa aiheutettu2.870,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.411,75

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot746,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä853,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty320,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,4700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu322,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.054,130,000,000,00
Valtauspisteitä674,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus652,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot746,67%
Häviöitä853,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty320,00%
Vaunuja tuhottu70,47
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu322,13
Vahinkoa aiheutettu1.054,13
Valtauspisteitä674,47
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus652,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (205)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81038,5272667754,21%1487,44
G.W. Tiger91789,9362433449,70%2098,05
IS-381069,0555332042,19%1120,61
KV-15678,1950131457,32%1686,74
CS-52 LIS 81658,0093931358,15%2067,91
AMX 13 909817,7767931050,32%1166,05
T-1091663,4966726543,77%1661,82
MS-11268,3635226465,91%1945,67
M4A2E4 Sherman 5338,7338825047,20%898,98
SU-130PM 81887,2089924156,85%2097,19
G.W. Panther71429,3354524045,83%2008,61
212A91745,7864322054,55%1862,79
S-5171299,5656621849,08%1861,27
T-4481067,6473621753,46%1652,33
Ferdinand81477,2760821146,92%1660,28
Hummel61046,1540220342,86%1766,24
IS71031,5051119354,40%1585,80
Object 43091630,8283218951,85%1391,24
SU-1527893,1850618162,43%1365,97
STG 82256,92108817760,45%3631,20
ISU-15281485,7358517144,44%1703,06
M1271316,3162517156,73%2000,15
Panhard EBR 10510924,0170517049,41%852,28
IS-7101263,7566116651,81%952,34
M40/M4381225,4766116547,88%1324,48
SU-1006807,9041815453,90%1515,83
Lorraine 40 t 81991,2199615059,33%2904,77
T77 81706,5487014952,35%1924,39
T-44-100 81950,03114814567,59%2932,19
E 25 71328,5884914058,57%2149,48
Jagdpanther7933,7957313759,85%1409,40
E 50 Ausf. M103604,20113613767,88%4029,72
G.W. Tiger (P)81631,6693513667,65%2464,54
ELC EVEN 90 8969,2481413555,56%1937,27
AMX 50 10081267,3664013342,86%1304,11
Object 703 Version II 81777,5999613258,33%2185,79
Somua SM 81704,2597413258,33%1956,42
Škoda T 56 82057,29106512960,47%1921,68
Škoda T 27 81746,9495412759,06%2513,68
E 5092695,64113912461,29%3304,45
AMX 50 12091792,5579711957,14%1674,14
T-5491114,9268511948,74%1001,37
M54 Renegade 82223,82109911954,62%2794,75
IS-4101626,7279211855,93%1237,52
M41 HMC51057,3153111752,99%1945,22
M53/M5591745,4084611662,93%1822,19
Wespe3370,5829511247,32%1662,38
T-437628,1558211258,93%1038,36
Rhm.-Borsig Waffenträger81727,5477311255,36%1856,94
AMX M4 mle. 457947,9360411145,95%1252,76
Grille5644,4732310349,51%1615,61
AMX 13 F3 AM6945,704939954,55%1586,91
50TP prototyp 81411,768279653,13%1549,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5596,035009453,19%1697,14
T-34-856585,934819253,26%1099,02
HWK 30 81134,718378956,18%2098,46
Jagdtiger91782,106858647,67%1503,22
Panhard AML Lynx 6x68587,236308451,19%914,69
Waffenträger auf Pz. IV92080,708648260,98%1924,99
VK 36.01 (H)6745,556048048,75%1444,01
AMX 13 105 AM mle. 505616,503558042,50%1390,28
T110E5102442,548898051,25%2054,66
Bat.-Châtillon 25 t AP91626,958117552,00%1717,64
T-1506659,445427549,33%1091,29
M6A2E1 81298,468407458,11%1544,57
Tiger I7905,406777060,00%1196,75
TVP VTU Koncept81308,937297048,57%1695,61
G.W. E 100101706,846237048,57%1516,85
Object 277102241,408967058,57%1834,73
ARL 446732,456166656,06%1295,87
Panhard EBR 909669,116726648,48%791,23
Object 140101893,668456552,31%1626,57
Churchill I5468,884436453,13%931,00
ARL V396866,445516456,25%2026,19
AMX 12 t6368,264406240,32%792,90
M10 Wolverine5660,824526051,67%1833,61
Object 70491640,776176048,33%1172,57
Hotchkiss EBR7422,637046065,00%932,67
AMX 13 757467,786215962,71%969,39
E 100102320,458535655,36%1869,15
T-50-2 6425,845665650,00%995,46
SU-855450,933765442,59%949,57
Object 430U101680,007365149,02%1149,85
BDR G1 B5431,024964961,22%859,01
AMX AC mle. 467827,454444946,94%1090,80
AMX 50 B102124,237834854,17%1700,08
StuG III Ausf. G5463,044134757,45%1065,39
T 55A 92669,1110694555,56%3368,97
VK 100.01 (P)81535,529714468,18%1924,84
S35 CA5700,194944346,51%1810,02
M7 Priest3531,974033953,85%1567,14
Super Hellcat 7858,746073953,85%1230,75
AMX 13 57 7969,329673860,53%2071,85
Crusader6398,544613748,65%1228,51
Caernarvon Action X 81317,679023663,89%1802,18
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4283,183683435,29%1011,79
T-345170,362903339,39%191,35
Škoda T 5091642,618243354,55%1405,54
Konštrukta T-34/1007926,276883050,00%1442,99
Covenanter5286,334453050,00%1183,72
T26E4 SuperPershing 81724,6710793056,67%2461,63
Object 279 early 104112,4312693073,33%2940,30
E 75 TS 81685,508663046,67%2001,33
Somua SAu 404367,593772944,83%1015,97
Churchill VII6722,305832744,44%1192,91
T404572,674582737,04%1738,68
TS-5 81992,9610492751,85%2264,49
Concept 1B 93789,4413932759,26%3570,82
Matilda4388,004122653,85%1240,11
Panther7789,925442650,00%1060,95
Tiger II81313,008262657,69%1535,68
Heavy Tank No. VI 6850,166902556,00%1525,83
Panther II81692,218802450,00%2262,87
Object 26110998,794622429,17%600,13
Panhard AMD 178B6516,297602483,33%1746,78
A-20584,352162334,78%47,75
AMX 404185,523782360,87%808,03
Cromwell6432,054812250,00%752,85
M24E2 Super Chaffee 6903,338062147,62%2828,76
B14301,854582060,00%1088,17
VK 30.02 (D)7640,256052050,00%836,66
T92 8384,897971973,68%704,80
T56 GMC3283,002781844,44%892,25
Strv S1 81820,507961855,56%1889,46
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81455,289031850,00%1912,20
T-463121,001921758,82%478,91
SU-85B4302,183311741,18%601,32
Lorraine 39L AM3532,504241675,00%2364,61
M36 Jackson61280,697441650,00%2576,18
M18 Hellcat6585,385071668,75%1109,37
Rheinmetall Skorpion G 81009,315561643,75%865,76
VK 168.01 (P) 81460,608331553,33%1808,00
IS-6 81305,549141376,92%1445,92
D23264,753691241,67%1017,28
T3 HMC2197,002031233,33%697,31
AMX 383110,092561145,45%248,71
Pz.Kpfw. II2241,702641060,00%1434,20
60TP Lewandowskiego104456,80140210100,00%4005,64
Bat.-Châtillon 25 t101792,307591050,00%1340,80
Tiger (P)71318,809461080,00%2147,17
Cromwell B 6567,306331050,00%895,71
GSR 3301 Setter7226,406441070,00%468,97
Vickers Medium Mk. III3425,33374955,56%1931,11
TVP T 50/51102504,56964966,67%1965,59
T78 61256,89841966,67%1935,69
Pz.Kpfw. 38 (t)3306,13511887,50%1374,56
T-262248,25276862,50%1696,89
M2 Medium Tank3160,88261862,50%575,59
Cruiser Mk. III3262,38383837,50%1363,39
Renault UE 573305,88406862,50%1323,35
KV-26822,63686875,00%1699,30
T-54 first prototype 81039,25769850,00%1370,23
M4A1 Sherman5424,29297728,57%747,77
M26 Pershing81659,86834742,86%2680,26
Jagdpanther II81633,71957785,71%1836,80
M4A1 Revalorisé 81416,14786742,86%1712,77
Type 64 61017,00893771,43%3024,19
T-2840,00223666,67%244,63
Vz. 55103214,50962650,00%2017,42
Valentine3344,17545666,67%1570,41
Cruiser Mk. IV4248,33438650,00%885,42
AMX ELC bis5396,3326760,00%959,52
Object 260 103407,501264683,33%3079,33
M661705,401177580,00%4076,81
Kanonenjagdpanzer 105 81870,60934560,00%2135,47
Pz.Kpfw. II Luchs4769,50761450,00%4198,55
Cruiser Mk. II2373,00552475,00%2349,06
Renault FT AC2305,25499475,00%1692,85
Chimera 81858,00808450,00%1652,08
Char Futur 4 92767,25973450,00%2512,02
WZ-120-1G FT 81651,50719425,00%1610,97
Vickers Medium Mk. II2210,00297366,67%1186,72
Pz.Kpfw. 35 (t)2261,00331333,33%1227,10
T2071115,33794366,67%2175,36
M3 Lee4352,67278366,67%1556,25
KV-371460,67855366,67%2211,67
M3 Light 368,00125366,67%306,90
Bofors Tornvagn 81342,00890366,67%1586,37
AMX Canon d'assaut 105 81187,67692366,67%1282,08
Renault FT186,503902100,00%532,28
E 7593065,0016192100,00%4475,22
T-116 3171,00276250,00%494,09
Caliban 81941,501109250,00%2243,68
FV4202 8921,00542250,00%890,90
Valiant 51383,00105620,00%3629,41
AE Phase I 93202,001075250,00%3775,87
122 TM 82922,0015092100,00%3870,31
Vickers Medium Mk. I1206,003611100,00%1391,04
Renault Otsu1148,005810,00%634,57
Renault FT 75 BS238,003710,00%0,00
Leichttraktor1190,009810,00%977,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E31241,0087610,00%6592,03
Cruiser Mk. I199,002591100,00%475,57
T2 Medium Tank2244,006311100,00%1548,39
SU-76M4130,0014510,00%146,20
T6 Medium4935,007041100,00%2825,68
M-IV-Y 81982,0012991100,00%2047,74
Object 777 Version II 94399,0017031100,00%5447,64
Pz.Sfl. IC 4862,0013191100,00%4137,45
T-29 3522,007521100,00%2250,28
T-45 2196,0026010,00%690,63
Löwe 8320,007441100,00%304,01
Tetrarch 2116,003751100,00%606,59
Light Mk. VIC 256,006010,00%40,75
T7 Combat Car 2124,002871100,00%663,46

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 14.1.2022
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 23.7.2021
Lähti: 9.8.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.11.2020
Lähti: 4.11.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.8.2020
Lähti: 16.9.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.8.2020
Lähti: 7.8.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.11.2020
Lähti: 12.5.2021