JeerrrSSoonn

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 28.5.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja258030011
Ø Taso8,290,000,009,91
Voitot1368653,04%00,00%00,00%654,55%
Häviöitä1175845,57%00,00%00,00%545,45%
Tasapelejä3591,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty646925,07%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu242470,9400,0000,00131,18
Tuhoamissuhde1,250,000,001,18
Vaunuja havaittu289881,1200,0000,00111,00
Vahinkoa aiheutettu1.661,710,000,003.094,36
Valtauspisteitä96770,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä73780,2900,0000,0000,00
Kokemus794,710,000,00961,45
WN71298,810,000,001567,69
WN81842,540,000,0023525,23
Yhteensä
Taisteluja25803
Ø Taso8,29
Voitot1368653,04%
Häviöitä1175845,57%
Tasapelejä3591,39%
Taisteluja selvitty646925,07%
Vaunuja tuhottu242470,94
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu289881,12
Vahinkoa aiheutettu1.661,71
Valtauspisteitä96770,38
Puolustuspisteitä73780,29
Kokemus794,71
WN71298,81
WN81842,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja11
Ø Taso9,91
Voitot654,55%
Häviöitä545,45%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu131,18
Tuhoamissuhde1,18
Vaunuja havaittu111,00
Vahinkoa aiheutettu3.094,36
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus961,45
WN71567,69
WN823525,23
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu148,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus203,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu20,67
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu148,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus203,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu114,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus36,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu114,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus36,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1715000
Voitot77945,42%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä91653,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä201,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty48027,99%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9900,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu16270,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.560,520,000,000,00
Valtauspisteitä32871,9200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40142,3400,0000,0000,00
Kokemus692,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1715
Voitot77945,42%
Häviöitä91653,41%
Tasapelejä201,17%
Taisteluja selvitty48027,99%
Vaunuja tuhottu9900,58
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu16270,95
Vahinkoa aiheutettu1.560,52
Valtauspisteitä32871,92
Puolustuspisteitä40142,34
Kokemus692,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja35000
Voitot925,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2571,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty822,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu170,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu130,3700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.743,600,000,000,00
Valtauspisteitä330,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus538,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja35
Voitot925,71%
Häviöitä2571,43%
Tasapelejä12,86%
Taisteluja selvitty822,86%
Vaunuja tuhottu170,49
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu130,37
Vahinkoa aiheutettu1.743,60
Valtauspisteitä330,94
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus538,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (549)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81351,1179256250,71%1552,97
Progetto M35 mod. 46 81407,9182648850,20%1758,96
SFAC 105 82311,3598341359,56%2640,31
IS-7103104,20105440158,10%3162,27
Type 5 Ka-Ri 82162,0495237856,61%2474,91
T-54 first prototype 81154,2584833654,76%1613,61
Leopard 1102042,5877030551,48%1661,98
Rheinmetall Skorpion 81440,1474330454,28%1503,07
SPHT 92877,28114628959,86%2715,61
Vz. 68 Squall 8793,7577028551,58%1557,73
FV4005 Stage II101863,1866324950,20%1436,22
T92 HMC101541,8969824451,64%1328,43
ELC EVEN 90 8641,8474222149,77%1228,51
DBV-152 102821,9383021456,54%2233,36
Strv S1 81366,8267821149,76%1484,21
Object 703 Version II 81411,2185520950,24%1578,42
Ho-Ri 3102660,6687420559,02%2195,82
LT-432 8560,2266719351,81%923,34
AMX 50 B102132,4477819045,26%1644,06
DZT-159 92134,9196418159,12%2324,60
Rheinmetall Panzerwagen101379,3570816839,88%1496,96
BZ-176 81870,73104916860,71%2039,06
Prototipo Standard B91361,4976016751,50%1220,27
SU-130PM 81854,0189216359,51%2028,91
Grille 15102491,6176515950,31%1868,75
TVP T 50/51102207,6779215651,28%1904,48
Kpz. Erich Konzept I 92173,2481015242,76%1868,44
Object 261101473,7474915155,63%1261,58
Lion 102449,8080314947,65%2280,43
Concept No. 5102700,6285014355,94%2246,32
Ares 90102763,1892914152,48%2467,23
Bisonte C45 81487,7591613853,62%1714,71
KV-15341,2728413545,19%521,58
ShPTK-TVP 100 81510,0481013450,75%1749,59
M48A5 Patton102744,5291513251,52%2693,41
Controcarro 3 Minotauro102538,5091013156,49%2156,39
UDES 15/16102845,7196013056,92%2553,02
SDT-58 Vlkodav 92335,3595212953,49%2302,71
Strv 103B103048,8990712755,12%2398,68
212A91306,9173812552,80%1122,31
CS-63102603,0189712349,59%2382,71
M53/M5591402,7967412043,33%1224,44
Tortoise92877,42121811768,38%3338,59
FV226 Contradictious 81983,64107711764,10%2538,54
FV230 Canopener102713,3197411255,36%2216,21
GSOR 3301 AVR FS9891,6979211248,21%1359,87
T110E5102758,8798610455,77%2359,29
Object 26391656,9583110356,31%1523,41
BZ-6891949,5287810253,92%1938,71
SU-14-281035,8074010049,00%973,23
Manticore101100,918249755,67%1302,18
T1 Cunningham187,851589547,37%361,72
Progetto M40 mod. 65101835,617929551,58%1516,73
BZ-75102544,578469544,21%1925,03
Bat.-Châtillon 25 t102381,149039456,38%2095,25
T-1091401,107739453,19%1309,58
Leopard Prototyp A91138,726869349,46%944,63
Spähpanzer Ru 2519600,886799242,39%687,18
Kunze Panzer 91859,828539251,09%1804,88
Conqueror91713,548529149,45%1542,06
Maus102800,1610029154,95%2339,38
Type 71103369,3611379164,84%3126,05
IS-381033,806909045,56%1079,94
WZ-113G FT103107,549269056,67%2448,72
XM57 81990,889989058,89%2175,43
FV4201 Chieftain Proto 91895,829138953,93%2093,88
AMX M4 mle. 54103044,5810638861,36%2698,30
SDP 58 Kilana81600,918658756,32%2058,06
ISU-122-2 82061,3010158768,97%2459,47
Tiger II8840,036318644,19%795,01
GSOR 1006 Scheme 791956,908928658,14%1993,82
Škoda T 56 81802,939108648,84%1810,91
T-4481339,477918544,71%1876,46
IS-4103730,4012228569,41%3662,74
Object 260 102944,279348545,88%2666,41
Bat.-Châtillon 155 5591257,648198461,90%1368,77
Toro 91998,768718441,67%1958,96
M10392101,139908361,45%2269,17
Char Futur 4 91376,677418346,99%1170,36
FV227 Conceiver81519,338268242,68%1825,99
AMX ELC 901 6921,939198259,76%3354,78
AMX 50 10081020,056188138,27%885,18
E 5091569,628148151,85%1446,31
Object 277102372,859428158,02%2029,86
FV229 Contender92283,039948053,75%2354,78
ISU-152K 81096,106448051,25%1089,71
AMX 13 57 7718,398398056,25%1497,61
Jagdtiger92087,758727954,43%2049,96
Object 705A102217,417937944,30%1675,40
E 7591405,157487853,85%1257,42
Turtle Mk. I 81886,0310667865,38%2107,71
T110E4103223,4310517764,94%2928,86
P.43 bis6778,846967663,16%1702,88
UDES 14 Alt 581198,386767640,79%1329,00
Ho-Ri 192081,838907554,67%1901,59
Charioteer81206,616837549,33%1252,83
Prototipo 6 81736,168997553,33%1749,11
M40/M4381008,556787447,30%1095,18
E 100102329,128177443,24%1747,02
Indien-Panzer8798,156177448,65%944,56
Object 70591378,957857451,35%1252,22
T3091918,467347244,44%1688,11
KR-1112747,6110047152,11%1926,39
FV4004 Conway91702,007467052,86%1564,28
Kampfpanzer 67103106,1710167052,86%2915,31
Projet Louis 91020,308197052,86%1446,36
P.44 Pantera81054,417086955,07%1369,57
FV380591221,597646955,07%1149,08
VK 75.01 (K) 81245,907316940,58%1394,32
Concept 1B 92395,9910686957,97%2182,00
BZ-16681417,438336753,73%1943,68
Super Conqueror102187,558446749,25%1728,49
TNH T Vz. 5192008,189486657,58%2154,70
Progetto C50 mod. 6691870,119146657,58%1927,31
CS-4471158,057836656,06%1896,90
Pz.Kpfw. III/IV5234,762136643,94%406,69
IS7724,916186555,38%938,40
Progetto CC55 mod. 5481238,178096553,85%1351,39
SDP 60 Gonkiewicza92467,7411316573,85%2816,92
M4A1 Revalorisé 8944,976516549,23%1116,74
Vz. 55103162,1710176456,25%2725,90
Panther II8904,866366445,31%977,68
M46 Patton91594,838066450,00%1642,72
SU-10181438,177966457,81%1783,29
FV217 Badger103193,8611166471,88%2759,06
GSOR 1008 81502,977966454,69%1694,74
Coccodrillo 102623,929196258,06%2148,06
T-5491344,747936152,46%1356,86
AMX 50 Foch92327,699496155,74%2272,92
Ashigaru 103081,808656149,18%2651,98
Emil II91836,879036050,00%1718,46
Waffenträger auf Pz. IV92244,937866048,33%1854,48
TNH 105/100081186,868355955,93%1468,86
Ho-Ri 281445,078535957,63%2094,39
Jagdpanzer E 100102798,148975961,02%2386,44
AE Phase I 91501,128385957,63%1441,45
Centurion Mk. I81146,847145846,55%1430,71
M8A14272,072495851,72%649,07
G.W. Tiger (P)81227,406325834,48%1250,28
AMX 50 Foch B102641,439335855,17%1988,64
AMX 50 12091459,617045743,86%1228,51
Object 140102444,588895757,89%2281,21
Löwe 8915,777035747,37%939,36
Lorraine 40 t 8878,255685740,35%811,49
Rinoceronte101994,487425644,64%1510,56
IS-M81015,937405655,36%1129,34
VK 72.01 (K) 103008,599725653,57%2162,20
Strv 103-092010,278495558,18%2021,54
Vz. 71 Tesák101537,449255560,00%2060,10
Ferdinand81765,299095561,82%2057,94
CS-5991974,718785545,45%2165,34
Object 780 102444,878585549,09%1878,09
SDP wz 66 Grom 81795,519075554,55%2188,64
BDR G1 B5210,352625446,30%194,50
Object 43092090,749235453,70%2186,60
M3 Lee4145,681695349,06%339,21
BZT-70 103199,0610765360,38%2472,45
VK 30.01 (D)6272,092635341,51%261,33
Pz.Kpfw. VII102701,6010235362,26%2454,54
Emil I81463,428365251,92%1711,88
UDES 1691884,428555251,92%1959,21
SU-86581,624765246,15%651,51
AMX AC mle. 4881428,258145255,77%1752,56
Object 279 early 102919,6710505257,69%2119,09
Excelsior 5288,252825248,08%388,27
Leo7954,827645164,71%1654,13
T675195,692055150,98%277,22
Object 25791604,438675154,90%1641,62
Gryphon 103256,7811145168,63%3157,56
VK 30.02 (D)7485,165525054,00%615,02
Centurion Mk. 7/192292,629635054,00%2726,68
IS-2-II81396,388845062,00%1943,43
Durendal 102747,588725056,00%2141,31
Matilda4148,351914948,98%232,62
S-517838,827294957,14%1018,91
CS-5381093,437104946,94%1520,36
Centurion Action X102676,679084959,18%2610,91
LHMTV8579,598184959,18%1146,53
Type 6191652,658774864,58%1857,45
Bat.-Châtillon 25 t AP92111,609754856,25%2747,84
KV-371049,387364852,08%1486,90
Kanonenjagdpanzer 105 81209,106894845,83%1156,56
Carro da Combattimento 45 t 102884,069604858,33%2305,52
Wz. 64GC Bzyg 102674,469524860,42%2101,92
Panhard EBR 105101639,818954765,96%2196,59
MBT-B 103486,799804746,81%2856,00
Somua SM 81188,308174755,32%1260,53
Škoda T 5091833,839444669,57%1811,42
60TP Lewandowskiego102498,248704652,17%2007,58
G.W. Tiger91667,878354658,70%1742,04
Pz.Sfl. IVb4280,352174647,83%812,57
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8852,876584639,13%842,36
P.43 ter7705,606204553,33%1028,12
Object 430 Version II92020,539264562,22%2199,68
XM551 Sheridan101541,388384560,00%1926,93
M41D 8930,388144551,11%1853,65
UDES 0381315,076644447,73%1477,42
T-505120,981814445,45%184,91
Bat.-Châtillon 12 t8914,189514468,18%2134,44
Mäuschen92191,3410424463,64%2339,66
Object 430U102842,399334445,45%2550,26
Kampfpanzer 07 P(E) 102610,5910264463,64%2172,70
M661659,5610794369,77%3469,67
AMX M4 mle. 4571048,096504332,56%1429,60
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,791824344,19%116,83
Object 268103410,0010154365,12%2842,08
HWK 128578,287264353,49%978,35
M-VI-Y91807,748674351,16%1878,52
Object 252U Defender 81135,427424348,84%1143,98
121B 102627,9111014379,07%2406,48
45TP Habicha7965,836714242,86%1218,39
K-91102585,1410384271,43%2455,42
Char Murat 92121,939294266,67%2090,80
Chi-To SP71436,208834156,10%1924,51
IS-3-II92229,989864151,22%2484,80
Panther7743,306364047,50%1008,39
11081028,556764042,50%964,46
M127742,305984037,50%723,42
VK 30.02 (M)6471,534624042,50%694,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5666,737174062,50%1547,46
AAT60 81647,437954045,00%1761,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4222,642153951,28%451,85
WZ-12091885,058743948,72%1915,92
Carro d'assalto P.887989,957493958,97%1442,76
T2881660,518633948,72%1903,31
Type 6892385,5610423958,97%2762,95
AMX M4 mle. 5192357,189453941,03%2136,94
FV601 Saladin81201,698293956,41%1523,54
M-II-Y71413,779133946,15%2094,97
Tiger-Maus 92462,189963855,26%2464,58
M54 Renegade 81112,217303847,37%1122,21
SU-76M4101,541053729,73%11,61
Lorraine 155 mle. 5181187,277663756,76%1344,15
T-100 LT101361,419883770,27%1889,11
VK 45.02 (P) Ausf. B91884,089953661,11%2089,52
T25/271249,866753638,89%1695,97
T110E3102568,117943647,22%2031,07
Rhm.-Borsig Waffenträger81703,447633655,56%1723,13
Panhard AMD 178B6342,034523636,11%728,81
Object 752 92079,229593647,22%1970,48
T-28479,001683557,14%163,01
WZ-111 model 1-492057,319213554,29%2092,52
KV-481343,697803542,86%1333,86
TS-54 81615,409983562,86%1891,37
T95/FV4201 Chieftain 103085,3711403565,71%2571,68
M2 Medium Tank3104,911553452,94%242,06
Challenger71128,917313458,82%1631,26
FV224 Chopper71591,3810043458,82%2183,48
Stridsyxa 82009,128983450,00%2463,90
Object 452K 102164,417013432,35%1327,40
Tiger I7971,828543372,73%1487,26
53TP Markowskiego81559,339343363,64%1947,43
SU-10061336,767613354,55%2615,98
Lorraine 155 mle. 507781,097583357,58%959,29
KV-26728,035813351,52%1230,71
AMX ELC bis5234,124073351,52%712,79
Achilles61037,736453345,45%1948,10
Spähpanzer SP I C7792,398413351,52%1796,40
VK 100.01 (P)81596,739713366,67%2088,58
50TP Tyszkiewicza92054,319763256,25%2002,18
ST-I92396,069313246,88%2348,19
Bat.-Châtillon 155 58101255,196793243,75%971,32
Object 41681918,1910303259,38%2877,26
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5226,532773256,25%498,57
FSV Scheme A7769,756353243,75%1038,58
FV4025 Contriver112768,3810263253,13%1992,66
ARL 446777,195623145,16%1291,02
T28 Prototype81797,488643154,84%2242,81
M18 Hellcat6568,974773148,39%826,58
M24E2 Super Chaffee 6673,487933164,52%2539,56
Type 63 81144,977023138,71%924,46
GSR 3301 Setter7393,587003161,29%864,52
Type 64 6838,169973164,52%2923,46
T-34-281132,677463053,33%1531,03
Konštrukta T-34/1007821,406253043,33%1129,22
Sav m/434307,902453040,00%617,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J4106,271803036,67%9,44
WZ-111 model 5A103047,6011143063,33%2913,88
Vz. 60S Dravec 103114,1010543053,33%2359,52
Valentine AT4150,971713036,67%170,84
Škoda T 256801,936302934,48%1546,51
Vz. 44-171201,218702962,07%1746,88
Jagdpanther71270,076502944,83%1665,27
Type 95 Heavy4223,692192958,62%693,75
Wespe3121,621152934,48%193,43
AMX 65 t81306,286782934,48%1454,63
WZ-111 Qilin 102356,078282948,28%1693,51
Object Kust 82396,178862948,28%2823,69
B14143,862142850,00%236,25
T1 Heavy5288,143252850,00%446,73
B.U.G.I.6650,115422842,86%944,43
T2 Medium Tank2147,432032860,71%755,59
T-4371124,938842853,57%2121,43
Marder II3132,111422832,14%176,70
FV215b (183) 102743,548892867,86%2435,23
TVP VTU Koncept81087,897152744,44%1547,31
Type 95 Ji-Ro6929,225902751,85%1685,37
VK 45.02 (P) Ausf. A81863,5910252759,26%2590,13
Tiger (P)71478,1510472770,37%2500,79
M-III-Y82016,9611282762,96%3023,49
K-2 81680,859642751,85%2110,01
VCS 6x6 TS 90 91000,226732744,44%1301,46
T-345262,853382657,69%602,50
Type 4 Ju-To71216,427962653,85%1601,27
SU-100M171326,088152653,85%2094,52
E 50 Ausf. M102186,158662653,85%1879,39
SU-122A5292,653042650,00%536,15
MT-256739,698002650,00%2973,52
TBT 91982,548702653,85%1555,89
T-463126,801842556,00%443,28
SMV CC-567871,885952540,00%1040,26
FV20781123,008252556,00%1263,76
Type 59 G 81318,716512425,00%1504,03
VK 36.01 (H)6633,135002441,67%908,77
STB-1102272,219372466,67%2013,58
T3281861,139432433,33%2476,01
Bofors Tornvagn 81455,637922441,67%1646,56
Cromwell B 61028,638412454,17%1963,37
122 TM 81347,797082437,50%1309,36
CC-46 Pancernik 91960,748242339,13%1547,39
AT 1581771,658702339,13%2060,82
VK 28.016331,265622369,57%925,85
T-34-856767,327162272,73%1824,48
A-4471506,829792268,18%2930,62
AMX 13 105101473,187992245,45%1824,74
AMBT 81269,507622245,45%1403,56
Vickers MBT Mk. 3 102134,737162240,91%1623,03
IS-3A 81478,918772245,45%1524,55
Vickers Medium Mk. III3115,671672161,90%377,11
Caernarvon81343,247772147,62%1409,46
O-I6620,055202152,38%917,53
BZ-5871354,107862142,86%2065,96
E 25 71330,147682147,62%1931,98
P.435445,004552060,00%1165,90
40TP Habicha6949,006522045,00%1771,81
Cruiser Mk. III374,25982035,00%78,77
G.W. Panther71055,857732055,00%1304,81
H3 92417,659522055,00%2233,82
T-832 81990,5510972060,00%2524,94
Patton the Tank 91436,957372055,00%1586,78
KV-5 81084,058982065,00%1324,92
Crusader6480,004841947,37%1302,23
Object 268 Version 4103008,8410161963,16%2557,95
Škoda T 27 81017,326931947,37%1276,95
King Tiger (Captured) 71255,219101968,42%1918,08
Black Rock 113017,3710001952,63%2073,50
IS-271280,728941861,11%1954,22
SDP 57 Gowika71186,177611866,67%1829,72
Chrysler K 81154,117701850,00%1314,83
T78 6911,677141861,11%1398,02
KV-4 KTTS 81872,789521861,11%2487,42
M3 Stuart3102,941851770,59%415,48
Cromwell61294,1210281782,35%3317,75
Jagdpanzer IV6897,356331747,06%1813,53
Type 91 Heavy3159,591341723,53%311,50
Covenanter552,531551752,94%122,81
Conqueror Gun Carriage101628,188081758,82%1648,57
ST-II103177,0011331764,71%2865,29
AMX M4 mle. 49 81309,479531776,47%1790,09
D23113,311271631,25%181,29
Churchill VII6710,386201637,50%1137,86
SU-54109,501431662,50%257,75
T3 HMC2141,061661650,00%485,99
Type 3 Ho-Ni III5661,754501656,25%1418,65
AT 771616,8810431668,75%2698,48
T26E4 SuperPershing 81175,197571643,75%1491,50
Ares 7581587,008831650,00%1851,22
Caernarvon Action X 8868,946721643,75%931,91
10TP3241,602861546,67%898,71
T1 HMC262,33991553,33%228,10
25TP KSUST II5421,404571546,67%932,13
KV-856279,071971526,67%162,31
Churchill I598,731861566,67%243,44
Black Prince71236,208051540,00%1699,14
T-26284,271081553,33%278,46
M446752,274841540,00%988,33
Jagdpanzer E 90 91787,879551580,00%1557,12
KJPZ TIII Jäger 92341,008841546,67%1959,36
SMV CC-64 Vipera 8930,476331546,67%832,55
Panther/M10 71457,7310741560,00%2716,58
VK 30.01 (H)5508,794451450,00%1204,51
DS PZInż5731,576761478,57%1889,62
Type 5 Heavy104158,1414201478,57%4432,43
M5 Stuart4168,861541421,43%216,16
AMX 13 7571080,2911311464,29%3647,97
T56 GMC3155,642001450,00%418,30
IS-6 81128,797891457,14%1233,42
Kpz. 3 GST Turm 81563,718221450,00%1713,35
Pz.Kpfw. T 25 5262,932791450,00%520,15
WZ-111 model 6 81839,8610871471,43%2308,18
Vickers Medium Mk. II265,38771323,08%52,82
T207849,316831346,15%1229,95
M26 Pershing81579,158591361,54%2150,78
SU-85B474,46801323,08%0,00
G.W. E 100101519,316661346,15%1224,16
Chieftain Mk. 6 102129,158691353,85%1629,79
Taschenratte113137,859451346,15%1747,51
Caliban 81213,92500137,69%1352,40
Chi-Ni243,50991241,67%11,73
Kranvagn101204,175481225,00%597,67
SU-263172,582141275,00%499,12
Universal Carrier 2-pdr2133,501151225,00%325,14
Pz.Kpfw. I Ausf. C348,421241233,33%0,00
T57 Heavy103104,009241250,00%2578,26
M47 Iron Arnie 81187,338241266,67%1458,40
Predatore 92299,679231258,33%2168,04
Hotchkiss H35258,36751118,18%0,34
M2 Light248,361171154,55%129,42
Panzerjäger I2101,731571172,73%409,24
T25 AT7723,554671136,36%710,79
Ares 90 C112627,4512561181,82%2299,61
T-50-2 6560,278191163,64%1721,26
Hummel6961,907381060,00%1424,90
P26/404240,501951020,00%367,57
Type 97 Chi-Ha392,501561050,00%141,98
AT-12122,901291060,00%422,17
Alecto4146,901591060,00%308,08
Pz.Kpfw. I277,901791060,00%275,24
Object 274a 8676,606361050,00%628,18
TL-7 91809,809101060,00%1803,07
ASTRON Rex 105 mm 81236,606661040,00%1013,17
Tiger 131 61025,307111050,00%1597,17
UDES 03 Alt 3 92005,108641050,00%1525,37
Udarniy 81404,407581030,00%1156,04
Chi-Go 71842,1012161080,00%2927,65
D1221,6790944,44%36,93
14TP4264,89390966,67%1101,56
Cruiser Mk. IV4128,67215977,78%401,00
T-1506315,22373933,33%245,08
Obsidian 8986,78811944,44%1191,30
Kampfpanzer 50 t 92027,22818944,44%1664,41
T-103 81089,78524933,33%917,87
Matilda Black Prince 5949,56936977,78%3592,22
43 M. Toldi III 3388,00461955,56%1905,61
Type 5 Chi-Ri71090,38581825,00%1641,27
Pz.Kpfw. III Ausf. E3121,88277887,50%382,89
Type 3 Ju-Nu61266,63909862,50%2207,48
AT 25136,25289862,50%233,56
Loyd Gun Carriage234,5082837,50%3,10
FCM 362116,00150825,00%321,98
M-V-Y102581,50888850,00%2074,08
Loza's M4-A2 Sherman 6998,38739862,50%2307,50
Churchill III 5898,631285875,00%1992,24
LTP 3106,75142862,50%442,88
114 SP2 102292,00605837,50%1219,46
Super Hellcat 7563,63532862,50%841,17
Strv m/40L3442,86255714,29%1387,67
Ikv 1035499,57314742,86%1036,49
Renault FT AC2116,00144757,14%350,68
Somua SAu 404193,00208742,86%276,01
G.Pz. Mk. VI (e)2137,14131771,43%889,87
Convert. Medium Tank T3 3696,71923771,43%2647,94
M15/423344,00433683,33%1255,77
AMX 404190,83364666,67%748,98
SU-18297,00130650,00%457,94
M415562,83612683,33%997,78
Felice 91870,33913666,67%1838,16
T9591439,00719650,00%944,69
A-4361245,17827650,00%3080,96
M-IV-Y 81685,33948666,67%1838,74
Matilda LVT 4560,83552650,00%1385,97
T-22 medium 102732,33977666,67%2934,88
Charioteer Nomad 81911,67885666,67%2090,68
112 81603,50958650,00%2047,41
IMT 81627,001040683,33%1700,24
Vickers Medium Mk. I161,80135560,00%235,00
Grille5109,80233540,00%23,79
O-I Experimental50,00207560,00%192,45
Semovente M415429,40282520,00%778,64
AMX 383138,602845100,00%469,80
NC 70 Błyskawica101278,60698560,00%801,05
Marder 38T4230,60159540,00%313,53
Object 283 91952,00951580,00%2318,79
E 75 TS 8728,40619560,00%689,67
T42 8870,20397520,00%697,14
M16/43 Sahariano 3896,20951560,00%3014,85
M6A2E1 8381,20304520,00%114,73
Krupp-Steyr Waffenträger 71050,00750580,00%1427,87
SU-100I 51124,80910560,00%2225,64
LT vz. 352268,50231450,00%1329,75
Type 4 Chi-To61251,2510944100,00%2878,97
CS-67 Szakal112318,25711450,00%1321,70
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6411,00359450,00%757,06
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61795,0014514100,00%5337,50
T-34-85M 61335,50912475,00%2321,07
FCM 2C 3833,75730425,00%2708,64
WZ-120-1G FT 8612,25483425,00%326,08
Pz.Kpfw. 35 (t)2262,33255366,67%1658,23
50TP prototyp 8427,0022930,00%137,06
Vickers Mk. E Type B215,0058333,33%0,00
MS-1131,67114366,67%221,70
Pz.Kpfw. 38 (t)348,671803100,00%261,00
Type 4 Heavy91914,33929333,33%1476,06
SZDV Vz. 50 82411,00909366,67%2742,56
Škoda T 15A 41317,001134333,33%3548,99
Type 89 I-Go/Chi-Ro2120,33185333,33%252,61
Renault UE 5730,001203100,00%261,00
Windhund 82148,67949366,67%2703,79
Kampfpanzer 07 RH 82656,331135366,67%2971,86
STG 81174,3343930,00%1324,33
VK 168.01 Mauerbrecher 81105,3342530,00%925,90
M4A3(76)W Sherman 61096,671022366,67%2106,19
T2 Light Tank 2318,337713100,00%1608,45
Pz.Kpfw. T 15 3364,33441333,33%1274,16
Strv m/3827,505620,00%0,00
Renault FT1150,0015720,00%808,31
Renault Otsu184,005720,00%125,43
LT vz. 38381,502622100,00%307,58
M14/412302,50345250,00%1150,71
Renault NC-31151,50150250,00%94,97
Leichttraktor147,507320,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2219,50204250,00%1005,86
M7 Priest30,001520,00%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs467,507420,00%0,00
ISU-15281493,0035320,00%1410,02
GSOR the TANK 91640,50901250,00%1603,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5292,5026420,00%359,02
T-34 with L-11 4549,00573250,00%1989,12
KV-1SA 5666,50461250,00%1264,53
Rheinmetall Skorpion G 8158,0011220,00%0,00
AC 1 Sentinel 4194,00305250,00%530,10
Chrysler MTC 2TC 81117,5038920,00%842,53
Light Mk. VIC 2122,002172100,00%669,47
Vercingétorix 9965,50731250,00%771,47
Kolohousenka1115,002381100,00%609,80
Strv fm/211117,003981100,00%726,84
Fiat 30001200,0013210,00%842,49
4TP1283,003351100,00%1732,29
7TP2278,003861100,00%1350,08
Pvlvv fm/422159,002841100,00%636,32
T34 81771,0012231100,00%2363,58
Ikv 7230,001501100,00%261,00
121101997,0010311100,00%1660,02
WZ-132-1100,008191100,00%261,00
Pz.Kpfw. 38 (K) 5753,008631100,00%1681,43
SU-2-122 5360,0014010,00%469,95
T-29 3428,0027010,00%1180,14
VK 168.01 (P) 80,0030210,00%0,00
T-45 2328,004731100,00%1542,31
L-60 251,002821100,00%262,07
Valentine II 4325,0023010,00%789,60
Lansen C 8889,008401100,00%912,30
Type 1 Ho-Ni II 4266,006771100,00%533,77
T7 Combat Car 20,001151100,00%261,00
Char de transition 6249,005751100,00%339,41
Pz.Kpfw. II Ausf. D 224,0014710,00%0,00
M10 RBFM 5657,009531100,00%1436,46
AMR P.103 2721,0012231100,00%4145,59
Rambo 92476,0056110,00%1734,54

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 28.5.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.5.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.12.2021
Lähti: 13.10.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.11.2020
Lähti: 5.12.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 17.6.2019
Lähti: 14.7.2020
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 6.12.2020
Lähti: 25.11.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.5.2022
Lähti: 28.9.2022