Jedrek03237

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja35194025159
Ø Taso7,940,008,688,70
Voitot1810051,43%00,00%1144,00%7748,43%
Häviöitä1670147,45%00,00%1456,00%7849,06%
Tasapelejä3931,12%00,00%00,00%42,52%
Taisteluja selvitty1390239,50%00,00%728,00%6037,74%
Vaunuja tuhottu352511,0000,00251,001540,97
Tuhoamissuhde1,660,001,391,56
Vaunuja havaittu282460,8000,00240,961881,18
Vahinkoa aiheutettu1.428,410,001.388,401.617,80
Valtauspisteitä275610,7800,0000,00280,18
Puolustuspisteitä318020,9000,0000,0010,01
Kokemus608,800,00748,72630,94
WN71281,670,00994,901152,32
WN81794,580,001605,182035,37
Yhteensä
Taisteluja35194
Ø Taso7,94
Voitot1810051,43%
Häviöitä1670147,45%
Tasapelejä3931,12%
Taisteluja selvitty1390239,50%
Vaunuja tuhottu352511,00
Tuhoamissuhde1,66
Vaunuja havaittu282460,80
Vahinkoa aiheutettu1.428,41
Valtauspisteitä275610,78
Puolustuspisteitä318020,90
Kokemus608,80
WN71281,67
WN81794,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja25
Ø Taso8,68
Voitot1144,00%
Häviöitä1456,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty728,00%
Vaunuja tuhottu251,00
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu240,96
Vahinkoa aiheutettu1.388,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus748,72
WN7994,90
WN81605,18
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja159
Ø Taso8,70
Voitot7748,43%
Häviöitä7849,06%
Tasapelejä42,52%
Taisteluja selvitty6037,74%
Vaunuja tuhottu1540,97
Tuhoamissuhde1,56
Vaunuja havaittu1881,18
Vahinkoa aiheutettu1.617,80
Valtauspisteitä280,18
Puolustuspisteitä10,01
Kokemus630,94
WN71152,32
WN82035,37
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja559000
Voitot30654,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä23241,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä213,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty23141,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4240,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,290,000,000,00
Vaunuja havaittu3480,6200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.792,260,000,000,00
Valtauspisteitä5430,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10061,8000,0000,0000,00
Kokemus677,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja559
Voitot30654,74%
Häviöitä23241,50%
Tasapelejä213,76%
Taisteluja selvitty23141,32%
Vaunuja tuhottu4240,76
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu3480,62
Vahinkoa aiheutettu1.792,26
Valtauspisteitä5430,97
Puolustuspisteitä10061,80
Kokemus677,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja128000
Voitot5946,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6450,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä53,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5039,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu910,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu940,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.121,270,000,000,00
Valtauspisteitä1260,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3502,7300,0000,0000,00
Kokemus489,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja128
Voitot5946,09%
Häviöitä6450,00%
Tasapelejä53,91%
Taisteluja selvitty5039,06%
Vaunuja tuhottu910,71
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu940,73
Vahinkoa aiheutettu1.121,27
Valtauspisteitä1260,98
Puolustuspisteitä3502,73
Kokemus489,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja51000
Voitot2956,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2141,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,96%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2549,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu300,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu521,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu516,630,000,000,00
Valtauspisteitä721,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2424,7500,0000,0000,00
Kokemus443,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja51
Voitot2956,86%
Häviöitä2141,18%
Tasapelejä11,96%
Taisteluja selvitty2549,02%
Vaunuja tuhottu300,59
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu521,02
Vahinkoa aiheutettu516,63
Valtauspisteitä721,41
Puolustuspisteitä2424,75
Kokemus443,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot527,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1372,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty527,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu150,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.072,110,000,000,00
Valtauspisteitä140,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä140,7800,0000,0000,00
Kokemus377,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot527,78%
Häviöitä1372,22%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty527,78%
Vaunuja tuhottu70,39
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu150,83
Vahinkoa aiheutettu1.072,11
Valtauspisteitä140,78
Puolustuspisteitä140,78
Kokemus377,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja878000
Voitot41447,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä45651,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä80,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty35139,98%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6350,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu7280,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.067,870,000,000,00
Valtauspisteitä14961,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä28973,3000,0000,0000,00
Kokemus624,720,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja878
Voitot41447,15%
Häviöitä45651,94%
Tasapelejä80,91%
Taisteluja selvitty35139,98%
Vaunuja tuhottu6350,72
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu7280,83
Vahinkoa aiheutettu1.067,87
Valtauspisteitä14961,70
Puolustuspisteitä28973,30
Kokemus624,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2777000
Voitot121643,79%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä153555,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä260,94%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty95334,32%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu15760,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu20070,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.069,950,000,000,00
Valtauspisteitä38641,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä66692,4000,0000,0000,00
Kokemus459,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2777
Voitot121643,79%
Häviöitä153555,28%
Tasapelejä260,94%
Taisteluja selvitty95334,32%
Vaunuja tuhottu15760,57
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu20070,72
Vahinkoa aiheutettu1.069,95
Valtauspisteitä38641,39
Puolustuspisteitä66692,40
Kokemus459,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1393000
Voitot61344,01%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä77255,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä80,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty42330,37%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9640,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,990,000,000,00
Vaunuja havaittu9650,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.699,220,000,000,00
Valtauspisteitä7410,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä17141,2300,0000,0000,00
Kokemus597,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1393
Voitot61344,01%
Häviöitä77255,42%
Tasapelejä80,57%
Taisteluja selvitty42330,37%
Vaunuja tuhottu9640,69
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu9650,69
Vahinkoa aiheutettu1.699,22
Valtauspisteitä7410,53
Puolustuspisteitä17141,23
Kokemus597,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (219)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T26E4 SuperPershing 81434,58689212654,23%2218,15
Progetto M35 mod. 46 81726,65819171050,47%2183,36
AMX 50 B102145,69578123450,49%1817,45
IS-381199,14545119251,51%1401,19
T92 HMC101670,81445107249,16%1715,88
T-34-856671,16416106252,07%1330,67
WZ-111 81459,5166995852,92%1919,24
IS-7102069,5760594851,37%1824,17
Prototipo Standard B92213,3069693851,60%2475,89
T-1091563,6656889848,66%1563,51
T-5491582,0554079549,06%1777,03
AMX 50 10081470,7159669850,00%1748,30
M53/M5591668,3844165350,69%1963,90
T3092018,1066155052,91%2033,95
Progetto M40 mod. 65102456,7175848350,52%2243,78
AMX 50 12091679,1054347050,00%1669,06
IS7719,7344246146,42%807,20
M40/M4381371,2042741048,29%1877,00
Object 41681430,4157439949,87%2137,58
WZ-111 model 1-491784,1678539746,10%1727,60
E 7591805,6556937855,82%1883,62
Type 4 Heavy91626,6280537752,25%1542,77
AMX 13 9091268,0869937350,94%2126,81
T28 Prototype81674,5263735554,37%2087,59
T376857,1563634954,73%3071,29
AMX 13 105101506,5265433546,27%1719,28
Conqueror92095,0777632156,39%2354,55
T-62A102044,3855632151,09%1905,57
Manticore101768,1372631452,55%2309,73
Tiger (P)71214,2657229256,85%1812,19
T-345256,7024628450,00%543,94
Charioteer81248,1250628248,94%1341,02
T9592205,0482027360,44%2221,02
Tiger II81503,1061627059,63%2073,54
M1271085,4343326353,61%1649,51
Bat.-Châtillon 12 t81017,4666826046,92%2089,30
Object 140102033,0364125949,81%1929,58
AE Phase I 92153,3693325354,94%2324,29
Bat.-Châtillon 25 t AP91764,2550424745,34%1904,06
FV4004 Conway91516,5554024746,56%1272,83
KV-26957,1556422358,30%1995,37
AMX 13 757695,2246221949,77%1488,82
T25/271154,9547821047,62%1801,67
FV4005 Stage II101886,2762720847,60%1352,57
T-15061038,9754420263,37%2220,18
T110E3102282,1860420152,24%1828,86
ARL 446721,0857918854,79%1329,18
FV226 Contradictious 81680,1987218252,20%1769,12
T2881800,4387017852,25%2240,69
Object 26392049,4584317855,62%2046,76
AMX M4 mle. 457988,4745217447,13%1357,62
AT 86902,5553917458,62%1853,13
11081296,1070517345,09%1500,50
Type 586872,5475317258,14%2091,67
A-447986,5151517157,89%1807,20
Bat.-Châtillon 25 t101881,1661317048,82%1581,54
T3281692,0891117049,41%2140,58
LPT-67 Šelma91361,3863417044,12%1905,63
M18 Hellcat6796,1539916946,75%1439,42
Type 4 Chi-To6918,1174916658,43%2206,01
SU-10181535,7283516558,18%2114,57
AMX 12 t6512,3941716257,41%1476,15
M446643,1942716246,91%1071,73
Pz.Sfl. IVb4387,7838515858,23%1499,72
M10392097,79101215465,58%2342,02
T-80483,2314515445,45%89,14
AT 771233,7256114958,39%1877,08
Alecto4369,5435214441,67%1005,47
P.44 Pantera81641,8175913948,92%2561,06
E 100102095,0074413652,94%1671,27
VK 100.01 (P)81491,1987213461,94%1950,09
Tiger I71387,2885913355,64%2067,27
O-Ho81461,4183813348,87%1764,48
O-Ni71159,7554213145,80%1498,29
M-VI-Y91687,5680412647,62%1590,01
Type 6891988,6985411850,85%1703,53
Black Prince71131,6878311652,59%1633,12
SU-1006885,6863011654,31%1688,70
Type 5 Ke-Ho4307,4437111449,12%984,20
T54E191895,7080911452,63%1753,89
O-I61201,5075811153,15%2712,47
Type 3 Chi-Nu5367,1339110847,22%881,60
50TP Tyszkiewicza91817,2182010843,52%1658,58
P.43 ter71281,2755110753,27%2242,24
BZ-6892004,3288210253,92%1861,23
53TP Markowskiego81300,4777610152,48%1492,98
AT 25393,4639010153,47%920,87
Caernarvon81389,4979510047,00%1682,78
Ares 7581200,2972510051,00%1301,89
IS-271358,428139855,10%2132,47
Vz. 64 Blesk81016,306769835,71%1634,58
P.435520,423429550,53%1504,70
BDR G1 B5302,433769452,13%467,78
Type T-345544,335139348,39%1584,18
KV-137103,392969346,24%69,36
A-436656,475278853,41%1388,11
Cobra 92064,307708736,78%1718,33
T1 Heavy51108,416418656,98%2708,37
AT 1581124,875578645,35%1063,72
B14151,361818540,00%166,10
AMX ELC bis5438,963248547,06%1401,81
KV-371064,795358444,05%1306,25
M415471,474078354,22%747,19
T675604,313627746,75%1429,95
Grille5555,113697456,76%1327,08
Type 5781596,558277354,79%1782,77
Churchill VII6769,406017243,06%1265,02
SU-100M171326,568496858,82%2333,56
T-70358,041186850,00%89,97
VK 30.01 (H)5431,124146656,06%1050,11
VK 45.02 (P) Ausf. B92177,619076656,06%2191,20
KV-15515,734266659,09%1147,94
AMX 13 105 AM mle. 505409,823046552,31%858,97
FV229 Contender92142,119226446,88%2135,62
Challenger71282,197106346,03%1879,93
T2071590,5210136264,52%2949,06
T-60267,771336250,00%113,43
M-III-Y81619,318956246,77%2098,87
Škoda T 2561100,787826053,33%2603,00
VK 36.01 (H)6963,458066058,33%1932,48
Hummel6766,495995945,76%1122,18
T6981358,987405745,61%1640,82
IS-M81353,917855648,21%1501,09
Durchbruchswagen 24132,001935451,85%207,71
Super Conqueror102046,067355248,08%1467,71
FV227 Conceiver81358,808275149,02%1524,17
VK 45.02 (P) Ausf. A81543,348855052,00%1905,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5447,213214847,92%1165,66
VK 30.01 (P)6954,654594643,48%1722,02
BZ-16681486,398564654,35%1717,08
T2971547,249374557,78%2439,82
TOG II* 6921,914954551,11%1582,83
SU-855404,202834452,27%825,65
Pz.Kpfw. T 15 3217,142864358,14%992,27
O-I Experimental5866,366024261,90%2388,25
M-II-Y71445,818824242,86%1965,19
P.43 bis6905,686304060,00%1818,43
BZ-5871424,388763953,85%2147,68
T1 Cunningham1119,821993860,53%689,74
SDP 57 Gowika7900,085943857,89%1188,13
Škoda T 1771040,007103737,84%2341,83
M7 Priest3121,671433650,00%205,54
M374276,443183655,56%982,49
Type 4 Ju-To71373,977633669,44%1879,29
Light Mk. VIC 287,281553652,78%330,71
40TP Habicha6882,775513540,00%1561,32
Type 5 Chi-Ri71312,216723452,94%2520,64
T-284440,332963345,45%1364,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E3115,161503250,00%201,68
Pz.Kpfw. II274,281602951,72%148,22
Object 261101312,006272941,38%889,58
AMX 105 AM mle. 474588,765332958,62%2344,89
FV224 Chopper71733,219882853,57%2391,78
M5 Stuart468,812572744,44%43,68
Archer5524,374092755,56%1223,80
Type 3 Chi-Nu Kai 5544,233772653,85%1773,04
M5A1 Stuart4110,002722540,00%106,81
M3 Stuart378,791342437,50%39,75
T28 Concept 71259,965632450,00%2014,40
Matilda4361,003552254,55%1074,91
Object 268 Version 4102639,057032259,09%2255,70
Pawlack Tank61278,239162272,73%2662,90
Object 907 102382,627582138,10%1724,77
SU-263146,101542040,00%169,08
M661219,788971883,33%2125,63
Lorraine 39L AM3195,062021844,44%515,10
Type 98 Ke-Ni3156,761441735,29%415,71
D2352,33981526,67%0,00
M2 Light213,64771457,14%152,49
T1 HMC269,921501283,33%403,54
Type 3 Ju-Nu6703,834741225,00%731,42
45TP Habicha71733,559631163,64%3039,86
Object 277101659,647211145,45%1062,26
D12110,801451050,00%351,93
Wespe3118,701641040,00%198,44
Tetrarch 297,101601040,00%241,73
SU-18249,67107944,44%70,23
SU-54181,67198933,33%165,47
Type 5 Heavy101646,13609825,00%930,08
T56 GMC3277,63291850,00%930,92
M8A14372,25538875,00%1181,70
VK 16.02 Leopard5567,86573757,14%2219,11
T3 HMC2180,57189757,14%743,07
SDP 44 Burza6844,00668771,43%1595,24
Type 95 Ha-Go261,75178475,00%265,76
TS-54 8905,00657450,00%807,59
T2 Light Tank 2133,00315450,00%430,17
60TP Lewandowskiego10938,00548333,33%334,29
Universal Carrier 2-pdr2165,00223333,33%562,40
Pz.Kpfw. II Ausf. D 291,3314430,00%160,95
StuG IV 5102,67130333,33%0,00
Super Hellcat 71047,33762366,67%1483,26
Renault Otsu191,00105250,00%231,39
BT-220,003820,00%0,00
Vz. 44-172410,0010122100,00%5178,32
WZ-111 model 5A103320,0012432100,00%3713,86
T110E4103642,00835250,00%3405,71
T57 Heavy103842,5015182100,00%3644,19
G.Pz. Mk. VI (e)280,00152250,00%321,90
Object 274a 82169,0060720,00%2024,42
LTP 393,00145250,00%246,91
43 M. Toldi III 347,00140250,00%149,03
Vickers Medium Mk. I10,00681100,00%261,00
Kolohousenka1127,002001100,00%636,57
Fiat 30001259,007861100,00%1829,20
Renault FT10,001331100,00%261,00
T34 82951,0013461100,00%3742,93
Type 97 Te-Ke 2187,0018110,00%644,40
MS-118,005110,00%0,00
Valentine AT4209,003701100,00%605,41
Type 71103602,0014301100,00%3199,23
T110E5103045,0013341100,00%2798,73
T-50-2 62004,006711100,00%7927,46
LT-432 82380,0017241100,00%8869,78
T-29 399,004410,00%60,53
MTLS-1G14 3355,008121100,00%1640,81
Valentine II 4438,004851100,00%1876,51
TS-5 83545,0067510,00%3871,18
ELC EVEN 90 81316,0010551100,00%3132,23

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 29.4.2025
Lähti: 8.10.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.4.2025
Lähti: 27.4.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 17.2.2025
Lähti: 27.3.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.10.2024
Lähti: 17.2.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.10.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.12.2017
Lähti: 27.10.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 18.11.2014
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 20.11.2014
Lähti: 28.1.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.2.2017
Lähti: 18.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.1.2016
Lähti: 13.3.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 16.3.2016
Lähti: 19.4.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 1.1.2014