JM109

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.8.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55743073177
Ø Taso5,820,004,904,60
Voitot2768349,66%00,00%3547,95%8648,59%
Häviöitä2744849,24%00,00%3852,05%8749,15%
Tasapelejä6121,10%00,00%00,00%42,26%
Taisteluja selvitty1233022,12%00,00%1621,92%3620,34%
Vaunuja tuhottu424870,7600,00570,781390,79
Tuhoamissuhde0,980,001,000,99
Vaunuja havaittu558711,0000,00720,991791,01
Vahinkoa aiheutettu635,700,00611,08604,18
Valtauspisteitä680251,2200,00360,491180,67
Puolustuspisteitä239710,4300,0010,0130,02
Kokemus524,900,00547,21520,12
WN7948,710,00927,99959,20
WN81017,870,001198,561311,79
Yhteensä
Taisteluja55743
Ø Taso5,82
Voitot2768349,66%
Häviöitä2744849,24%
Tasapelejä6121,10%
Taisteluja selvitty1233022,12%
Vaunuja tuhottu424870,76
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu558711,00
Vahinkoa aiheutettu635,70
Valtauspisteitä680251,22
Puolustuspisteitä239710,43
Kokemus524,90
WN7948,71
WN81017,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja73
Ø Taso4,90
Voitot3547,95%
Häviöitä3852,05%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1621,92%
Vaunuja tuhottu570,78
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu720,99
Vahinkoa aiheutettu611,08
Valtauspisteitä360,49
Puolustuspisteitä10,01
Kokemus547,21
WN7927,99
WN81198,56
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja177
Ø Taso4,60
Voitot8648,59%
Häviöitä8749,15%
Tasapelejä42,26%
Taisteluja selvitty3620,34%
Vaunuja tuhottu1390,79
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu1791,01
Vahinkoa aiheutettu604,18
Valtauspisteitä1180,67
Puolustuspisteitä30,02
Kokemus520,12
WN7959,20
WN81311,79
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31000
Voitot1858,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1238,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1341,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu1544,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.482,480,000,000,00
Valtauspisteitä280,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus923,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja31
Voitot1858,06%
Häviöitä1238,71%
Tasapelejä13,23%
Taisteluja selvitty1341,94%
Vaunuja tuhottu180,58
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu1544,97
Vahinkoa aiheutettu2.482,48
Valtauspisteitä280,90
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus923,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja173000
Voitot14282,08%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3117,92%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11566,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1550,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,670,000,000,00
Vaunuja havaittu3281,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.173,550,000,000,00
Valtauspisteitä2811,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2421,4000,0000,0000,00
Kokemus1.179,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja173
Voitot14282,08%
Häviöitä3117,92%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty11566,47%
Vaunuja tuhottu1550,90
Tuhoamissuhde2,67
Vaunuja havaittu3281,90
Vahinkoa aiheutettu2.173,55
Valtauspisteitä2811,62
Puolustuspisteitä2421,40
Kokemus1.179,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot466,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä233,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty233,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu61,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu81,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.209,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.027,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot466,67%
Häviöitä233,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu61,00
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu81,33
Vahinkoa aiheutettu2.209,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.027,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (655)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pudel 6604,09566148751,11%1008,51
Matilda4475,80463100052,90%1487,22
Pz.Kpfw. III Ausf. J4342,4842487954,72%1177,30
T-284375,8142083152,71%1225,93
Tiger 131 6630,0656081551,29%1016,71
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4455,9359875456,63%1212,38
T-34-85 Rudy 6610,0354572849,59%944,52
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2586,9476471754,25%2077,31
Tiger I7663,0953667747,86%712,92
VK 36.01 (H)6458,1644963145,32%626,83
Pz.Kpfw. III/IV5358,8541661549,76%915,10
KV-220-2 5573,3569357662,50%1198,46
Primo Victoria 8761,6664455849,64%871,42
VK 30.02 (M)6617,2454752448,66%1082,06
M4A3E8 Thunderbolt VII 6569,9057649852,21%971,93
Crusader6412,4041349746,08%1106,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5344,5640147050,85%816,89
Pz.Kpfw. II Luchs4320,5645243553,79%1216,63
50TP prototyp 8908,6064443048,37%831,40
VK 30.01 (D)6551,8050643047,21%920,42
Cromwell B 6544,8853340647,04%846,77
Cromwell6501,0950840450,25%889,14
Covenanter5314,1645239654,55%1332,13
Panther7584,4452839346,06%766,81
Ram II 5455,3749338050,79%1110,75
Bretagne Panther 6627,7858238051,32%988,79
T-602207,0433737151,21%1151,70
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4256,0237337052,43%796,32
Pz.Kpfw. II2288,4743536852,72%1485,33
Pz.Kpfw. V/IV 5704,2369836553,70%1100,08
Loza's M4-A2 Sherman 6575,0054436046,94%1022,33
T-34 shielded 5507,3954634553,33%1283,24
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4357,2639234247,66%1125,70
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3394,3555933957,52%1242,05
T-345321,6937233648,81%757,45
Hotchkiss H352255,2036033055,76%1384,44
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2201,1242033051,52%1057,28
KV-1S6538,8854032752,60%1100,06
T-34-85M 6641,1357232350,77%925,78
Matilda Black Prince 5437,1446231154,34%1140,48
Panther/M10 7574,7852230846,43%744,30
P.43 bis6641,0654429951,17%1147,53
VK 20.01 (D)4397,9042829348,46%1346,63
40TP Habicha6586,5851929251,71%1054,53
Panther mit 8,8 cm L/71 8673,9958328846,18%690,06
P26/404476,2447228554,39%1488,76
Pz.Kpfw. T 25 5424,6149328354,77%1100,75
KV-856422,5443927149,08%555,28
T-62A10923,4654626240,84%519,27
Lago4375,3142925847,67%1346,33
STG Guard 8790,9457524946,18%727,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3350,5141124852,42%1302,70
A-436546,4051924650,00%1007,80
T-549677,4652024339,92%424,69
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8782,0962823546,38%828,58
M4A3E2 Sherman Jumbo6626,0254623452,14%1164,62
Progetto M35 mod. 46 8967,7761723144,16%893,92
LTP 3206,8432323056,09%955,96
Turán III prototípus 5447,3347223055,22%1036,00
60TP Lewandowskiego101314,1269122951,53%799,64
KV-15369,2738822843,86%585,20
Löwe 8857,6463422848,25%818,91
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3286,1753822759,91%742,44
Object 244 6785,5067322755,95%1117,85
SU-85B4585,8943522650,44%1573,77
T-448604,7751621444,86%595,47
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6619,9853121443,93%1014,29
Object 268 Version 4102465,5191920958,85%2151,42
FCM 36 Pak 40 3498,3854220850,96%1437,00
VK 30.01 (P)6555,5350020545,85%944,27
B.U.G.I.6623,4350820449,02%936,74
Sherman VC Firefly 6674,9255820346,31%1090,70
AMX 13 57 7593,1759920150,75%998,58
AT 86704,5664120060,00%1325,81
Renault R352248,4439720056,50%1329,86
STB-1102122,9283019652,04%1975,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3241,4434019554,36%887,09
T-1506735,4258019551,28%1215,38
Škoda T 27 8893,3158419344,56%898,73
Type 586576,4151219048,95%996,16
FV4202 8673,8758719040,00%645,36
T-28E with F-30 4491,7650819053,68%1254,20
T-54 first prototype 8843,1265618347,54%985,63
SU-76G FT4704,8847018253,85%1763,42
Somua S353385,9146318151,38%1354,05
Lorraine 40 t 8932,1759518046,11%869,16
M2 Light Tank2308,5040617949,72%1500,98
IS7680,3454516947,34%801,60
T-34-856492,0446716945,56%818,31
IS-7101199,5563516751,50%896,77
ELC EVEN 90 8592,3663716751,50%1000,62
AMX M4 mle. 49 8806,5366416752,10%807,27
T-44-100 81019,2768516650,00%1181,49
Churchill III 5555,1071216550,30%1198,77
Heavy Tank No. VI 6729,8759216347,85%1179,73
Type 64 6378,2245316347,24%762,25
Panther II8546,9249616146,58%481,43
Type 59 8868,4366415949,69%1007,26
Panhard EBR 105101613,5490515957,23%2119,93
Strv m/42-57 Alt A.2 6652,2253015745,22%997,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G3227,4334615652,56%919,59
A-205150,2228915448,05%423,46
VK 30.01 (H)5467,1444415349,02%845,68
M4 Improved 5366,8943915346,41%804,84
T297845,6161915049,33%921,82
CS-52 LIS 8762,8157715044,00%653,48
Panzerjäger I2226,5432214656,85%956,44
Durchbruchswagen 24372,5041814351,75%1148,51
AC 4 Experimental 6574,8250014149,65%924,11
Tiger II8730,4053813941,01%614,46
BT-22195,4029213553,33%1042,85
O-I6652,8154113450,75%1017,14
AMX ELC bis5343,2742213453,73%1126,23
Centurion Action X101060,4254813339,85%592,27
Pz.Kpfw. I Ausf. C3141,2132713348,12%524,32
AMX M4 mle. 457738,9660113156,49%934,67
AMX 50 B102691,6885312853,91%2308,01
Object 140101056,8156812737,80%602,07
AMX 50 1008920,5264012653,97%955,37
VK 45.03 7706,7256112548,00%748,48
T34 8831,6158812343,09%738,25
T14 5600,0867112151,24%1377,24
Leichttraktor1154,4532612155,37%729,62
M4A3E8 Fury 6519,6050712145,45%901,45
E 50 Ausf. M101118,9360612045,00%719,45
M4A3E8 Sherman6492,7744211942,86%771,22
T6 Medium4504,6344211858,47%1322,75
M4A1 Sherman5284,2036211644,83%569,69
Dicker Max 6563,9846611648,28%804,16
BT-74149,4628311562,61%733,14
T-50-2 6488,1150011445,61%1229,66
KV-137529,4556211256,25%776,90
Vickers Medium Mk. III3323,2734611146,85%1335,53
MS-11172,3430211054,55%1032,61
T216434,1548711052,73%1145,69
M22397,6938510944,95%2258,16
Cruiser Mk. II2271,7736910954,13%1223,15
Jagdpanzer E 100101892,9372010952,29%1373,14
T675404,4844010855,56%877,83
P.435432,6345810752,34%1203,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3233,1733810752,34%765,95
T26E3 Eagle 7 7808,7466410653,77%1158,46
Strv m/382193,0033210554,29%937,79
LT-432 8567,2560110548,57%862,25
25TP KSUST II5468,4344110446,15%1093,86
AMX 383266,4543910460,58%1377,09
T28 Prototype81094,2361510339,81%975,47
T376459,8348510350,49%1165,44
Škoda T 40 6622,1450210242,16%1000,46
Strv 746596,9149310142,57%978,63
T-463165,9326110151,49%614,54
ARL 446520,8443910044,00%737,46
T698795,0359210047,00%810,78
SU-1006642,205189950,51%997,79
IS-38806,515969852,04%844,67
AT 15A 7867,007269854,08%1337,56
14TP4296,004299751,55%1243,20
Strv 81 8653,266269750,52%689,30
T-127 3262,163879747,42%896,12
T78 6747,455449746,39%966,23
Tiger (P)7656,755759651,04%774,62
SU-130PM 81759,978959660,42%2095,33
IS-3A 8816,926339648,96%676,24
Churchill VII6584,185209345,16%949,34
T-437398,884349345,16%422,97
Cruiser Mk. III3178,333009353,76%875,02
AC 1 Sentinel 4253,583789251,09%794,31
E 25 7522,754669244,57%523,57
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5382,384099245,65%793,81
ST vz. 394457,314339056,67%1682,45
T110E3101168,446329047,78%685,78
Rheinmetall Skorpion G 81096,206019046,67%912,32
Jagdpanzer IV6676,095468955,06%1201,78
Churchill I5449,384648942,70%888,17
T-804314,764138950,56%1232,07
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5436,634408944,94%883,49
LT vz. 383229,533228852,27%925,20
AMX 404251,253808848,86%1171,67
Valentine3376,143698845,45%1466,41
Type 3 Chi-Nu Kai 5399,154308850,00%962,75
M4A1 FL 10 6601,455378839,77%782,07
Type 1 Chi-He4325,383668651,16%1068,32
T26E4 SuperPershing 8618,365328638,37%490,80
Tetrarch 2248,003498644,19%1231,57
T92 8506,526668551,76%841,25
Type 4 Chi-To6520,464798454,76%882,80
VK 28.016306,104288446,43%706,03
M40/M4381044,777668354,22%1027,25
T-34-3 8752,365938344,58%680,26
P.44 Pantera8901,555908245,12%940,47
Centurion Mk. I8618,874938239,02%487,82
VK 75.01 (K) 8979,596508145,68%992,61
Marder II3302,083738052,50%1024,63
FCM 362208,153418056,25%1049,38
Leo7630,515717950,63%835,34
Sherman Firefly6729,825827954,43%1413,55
E 75 TS 81752,969857951,90%2546,16
VK 16.02 Leopard5279,973657842,31%744,87
Object 277103202,4410347862,82%3185,75
Großtraktor - Krupp 3264,474067853,85%958,19
M18 Hellcat6574,864687744,16%835,24
Leopard 1103029,758707751,95%2632,76
Renault Otsu1114,512817660,53%605,59
Pz.Kpfw. VII101986,837847652,63%1480,27
T2 Light Tank 2196,834117656,58%997,03
Bat.-Châtillon Bourrasque 81371,308697655,26%1756,00
M14/412276,473557552,00%1066,70
CS-447752,455317540,00%851,76
Ho-Ri 3103942,4410707565,33%3466,67
M48A5 Patton10952,686147549,33%625,80
CS-63101067,266327448,65%653,86
AMX M4 mle. 49 Liberté 8886,686427447,30%878,50
Somua SM 8994,386307439,19%789,12
IS-4103198,7710327354,79%3015,50
T92 HMC101276,306017346,58%947,61
STG 8805,605357336,99%685,58
Progetto M40 mod. 65101270,425347233,33%692,43
Achilles6678,224987244,44%1051,82
T57 Heavy Tank101428,576827251,39%1059,30
Object 279 early 103161,7510627254,17%2172,22
AMX 12 t6475,214607040,00%1110,16
Super Conqueror102696,369127047,14%2412,54
VK 100.01 (P)81015,466797051,43%1092,34
T1 Heavy Tank5461,964626946,38%840,48
Comet7501,994666936,23%490,63
Škoda T 256368,563816832,35%433,43
Renault UE 573339,973806848,53%1275,68
StuG III Ausf. B4438,163846848,53%1116,77
Excelsior 5451,414586835,29%781,46
T-109900,865586636,36%569,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5545,475536643,94%1016,55
TS-5 8904,356446653,03%777,85
TL-1 LPC 8827,426206648,48%903,88
Škoda T 245471,264116544,62%1158,23
TVP T 50/51102735,069016558,46%2633,80
M3G FT3495,273296432,81%1475,19
T-26G FT2427,303176361,90%1742,20
Light Mk. VIC 2113,102756350,79%483,55
Strv m/425413,114096250,00%1038,16
T2 Medium Tank2197,953496264,52%1270,18
Chi-Ni2179,873276155,74%922,99
STA-18602,724966137,70%490,63
Caernarvon8690,755906152,46%653,56
Rhm.-Borsig Waffenträger8957,975506145,90%730,13
Object 780 102910,059876159,02%2659,39
Vickers Mk. E Type B2246,903666058,33%1268,85
M36 Jackson6759,425106043,33%1117,75
Lion 103719,2710596056,67%3876,15
AMX 13 57 GF 7584,185776050,00%1006,31
Object 261101309,906475950,85%970,99
Vickers Medium Mk. I1106,842085837,93%376,98
Object 268102211,437655855,17%1766,53
Renault NC-311209,773425747,37%1248,69
45TP Habicha7843,075735740,35%1034,18
Cavalier5526,844625759,65%1257,57
Object 274a 8775,966725757,89%862,73
VK 30.02 (D)7551,325165644,64%613,98
T288926,846815650,00%870,98
53TP Markowskiego8925,715865541,82%869,94
60G FT5521,474115556,36%1213,89
T-505304,403875549,09%965,80
Indien-Panzer8648,225255545,45%592,26
STA-2 8783,455745541,82%740,11
KV-2 (R) 6709,425495540,00%900,08
T1 Cunningham1110,062355343,40%475,77
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4205,742505345,28%318,08
E 509722,585515343,40%438,76
M446687,645475343,40%976,42
leKpz M 41 90 mm GF 8582,965535352,83%931,48
Vz. 55103618,3511145271,15%3372,99
M5A1 Stuart4459,544295257,69%1846,36
BDR G1 B5493,084535244,23%931,41
Lorraine 155 mle. 5181050,736805246,15%1087,26
Object 430U101209,176045240,38%708,89
Vickers Medium Mk. II2184,753235158,82%1011,26
M3 Lee4121,532325150,98%278,00
E 759760,085765149,02%493,01
T-703265,614045150,98%1046,85
T-45 2240,673805147,06%1023,07
T-262173,822885052,00%880,35
VK 45.02 (P) Ausf. A8803,945575044,00%774,44
Conqueror Gun Carriage101105,525105044,00%674,82
FV217 Badger101148,446025044,00%579,04
FCM 50 t 8674,404825034,00%505,74
FV2078924,007474959,18%1049,60
FV201 (A45) 7755,535404936,73%898,90
Stuart I-IV3225,673474852,08%927,95
IS-6 8631,065074835,42%418,49
T110E5103679,8811324856,25%3853,41
T110E4101550,426244845,83%907,94
Panhard EBR 75 (FL 10) 8964,157664864,58%1805,94
M66599,244584645,65%814,64
4TP1131,652724652,17%472,53
Cruiser Mk. IV4216,333114641,30%591,46
Ferdinand8806,305254634,78%567,08
AT 25454,704424639,13%964,09
HWK 30 8749,118454658,70%1356,14
Type 97 Chi-Ha3293,293684546,67%976,51
M2 Medium Tank3126,422044533,33%238,03
LTG7671,446534562,22%1453,17
SU-122-44 7640,515324551,11%711,74
Centurion Mk. 7/19723,455554447,73%507,60
Charioteer8832,455394445,45%690,85
Valentine II 4290,554314440,91%883,19
M22 Locust 3190,183124450,00%631,65
IS-2 7688,865284445,45%638,68
Bat.-Châtillon 155 58101088,125314334,88%695,68
SU-85I 5576,495164348,84%1216,83
121102486,838614254,76%2225,36
FV4005 Stage II101156,105744247,62%689,96
T42 8758,865584240,48%685,29
Strv m/40L3251,613374148,78%837,88
Bat.-Châtillon 25 t101089,245904139,02%636,26
AMX 13 757590,565164143,90%1155,04
Bat.-Châtillon 25 t AP9852,175304141,46%581,24
Grille 15101432,765734146,34%864,76
Object 703 Version II 82065,7112474165,85%3029,40
D23267,303474037,50%1081,17
Black Prince7755,855504037,50%767,70
DS PZInż5540,554364042,50%1092,21
Object 70491216,986314047,50%778,33
G.W. Tiger (P)81128,556134040,00%1158,02
AMX 30 B101045,154783925,64%502,10
K-9110859,974823930,77%367,72
IS-2M 7746,695463941,03%700,00
T77 81420,218563964,10%1516,72
Kranvagn102289,797683842,11%1511,51
T71 DA7394,185183842,11%515,21
FV4201 Chieftain Proto 9852,055703836,84%423,21
Object 260 101116,666623852,63%689,52
M54 Renegade 8793,165703844,74%585,26
M75270,513333745,95%766,05
T3 HMC2184,682313737,84%619,87
Object 252U 81018,466123740,54%777,25
KV-5 8762,465463740,54%587,31
WZ-111 Qilin 103368,9210633762,16%3481,56
SU-855402,643313633,33%721,42
G.W. E 100101423,676633650,00%1049,39
T28 Concept 7718,315823658,33%963,56
7TP2227,633023540,00%777,08
10TP3248,633393540,00%956,14
E 100101210,775863540,00%665,31
Strv S1 8696,004493531,43%411,05
WZ-111 8840,826333444,12%817,49
AMX M4 mle. 54102620,978983452,94%2145,22
M41 Walker Bulldog8759,568133464,71%1497,84
KV-122 7646,295693455,88%776,39
121B 101088,625933441,18%593,30
AMX Chasseur de chars 8660,685043429,41%578,45
T1E6 2160,422943345,45%774,43
FV1066 Senlac 8426,885213345,45%584,41
M4A1 Revalorisé 8651,765343345,45%556,22
P.43 ter7776,636343253,13%1167,14
50TP Tyszkiewicza91213,726023243,75%878,71
AT-12291,383263259,38%1320,24
M46 Patton9848,004803234,38%477,99
GSOR 1008 8986,006193240,63%775,68
M3 Stuart3385,744493164,52%1949,77
Pz.Kpfw. 35 (t)2127,002053138,71%449,23
WZ-131G FT6548,814413141,94%736,02
WZ-111 Alpine Tiger 8731,906293148,39%638,79
Hummel6503,474483050,00%597,69
Emil I81203,406793040,00%1296,87
T-34-2G FT7564,204923046,67%600,52
AMX Canon d'assaut 105 8736,675243043,33%529,73
TKS z n.k.m. 20 mm 2189,934182975,86%1186,63
Ikv 723376,863192951,72%1097,93
StuG III Ausf. G5352,933062835,71%563,57
ISU-152K 81166,646412846,43%1160,72
IS-6 B 8975,257962860,71%1086,35
Manticore10954,576852846,43%922,73
Sturmpanzer I Bison381,441202748,15%87,98
M26 Pershing8800,896312748,15%871,41
T-100 LT10554,595512740,74%384,55
VK 168.01 (P) 8747,155622740,74%613,76
MTLS-1G14 3478,637162762,96%2229,08
M10 RBFM 5516,224602740,74%856,56
Type 59 G 8729,386332642,31%653,34
Panhard AMD 178B6315,424142646,15%652,75
Object 705A101173,356502650,00%754,05
Chrysler K 8799,966082646,15%742,41
T328776,485822548,00%681,01
WZ-113G FT101374,326222544,00%775,37
T-29 3342,924582548,00%1236,66
BT-SV 3262,164242548,00%894,39
A46 6317,444832560,00%897,94
M15/423221,173442458,33%641,77
Type 5 Chi-Ri7452,424372441,67%476,39
Škoda T 5091078,506802458,33%904,51
Type 98 Ke-Ni3401,634082445,83%1939,31
59-166443,584672445,83%1117,76
ST-I91079,506332445,83%821,49
Marder 38T4326,293442441,67%714,75
VK 168.01 Mauerbrecher 8658,585242437,50%480,35
M46 Patton KR 8710,795602437,50%613,91
T25 Pilot Number 1 8855,755692437,50%782,34
Valiant 5536,086002462,50%1275,40
Panzer 58 Mutz 8696,675552445,83%678,60
T-34-17492,305172343,48%498,93
Turtle Mk. I 8739,835872343,48%490,14
T 55A 91904,138642352,17%2018,41
Type 3 Chi-Nu5282,732882240,91%541,40
Progetto CC55 mod. 5481030,556792254,55%1000,01
KV-37618,595362245,45%561,03
Sherman III5358,554242231,82%807,73
AMBT 81421,327632240,91%1478,27
TOG II* 6502,454762240,91%638,10
Pz.Kpfw. KW I (r) 5547,415822245,45%681,80
T26E5 Patriot 8625,645272236,36%444,03
WZ-120-1G FT 8707,595362240,91%473,22
T207521,574602142,86%587,86
Konštrukta T-34/1007924,336192152,38%1337,09
Conqueror9661,295272133,33%277,16
AMX 13 909487,955072142,86%451,59
11310799,336572161,90%559,34
CS-5991995,958092161,90%1805,42
Bat.-Châtillon 12 t8867,337922152,38%1649,90
M4-85 5578,766292161,90%1438,25
Ikv 65 Alt II6580,054132050,00%918,23
CS-538718,254742025,00%618,99
S35 CA5498,954092045,00%952,09
Type 62 7585,635601942,11%1021,95
AMX AC mle. 488796,216101957,89%800,49
Škoda T 56 81637,848531952,63%1389,65
VK 72.01 (K) 101345,167081952,63%737,44
Chrysler K GF 81029,956821947,37%1143,16
BZ-176 8569,846241952,63%355,85
StuG IV 5452,583881936,84%864,58
Rheinmetall Skorpion 8562,054991947,37%350,43
LT vz. 352276,833171850,00%1448,19
Type 95 Ha-Go2140,672431855,56%598,99
S-517723,175681838,89%640,20
AMX 50 1209986,004731833,33%610,42
UDES 14 Alt 58748,396271855,56%765,87
T9591162,786611850,00%777,65
Bisonte C45 8732,004581822,22%432,35
M6A2E1 8929,945111827,78%773,67
Pz.Kpfw. T 15 3215,563201838,89%811,46
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8804,115551833,33%644,11
ISU-122S 7550,444831844,44%528,00
AMX 13 F3 AM6589,355021752,94%745,90
UDES 15/1610767,653831717,65%280,63
FV215b 10701,765861741,18%300,52
Valentine AT4242,353561758,82%761,43
AMX 50 Foch B10940,354971735,29%365,03
A-32 4519,885691741,18%1289,36
112 8652,295631741,18%480,47
WZ-13281480,3811571675,00%3783,79
WZ-111 model 5A10656,315651650,00%310,35
Object 268 Version V 10840,756341656,25%500,64
Matilda IV 5349,194071625,00%710,58
Lansen C 8621,634061612,50%422,47
Strv K 9630,754961631,25%244,74
43 M. Toldi III 3131,312711643,75%468,82
105 leFH18B2 5382,803201533,33%452,02
M5 Stuart4215,203811546,67%813,88
Controcarro 3 Minotauro101128,076041533,33%533,19
M8A14381,273731566,67%1040,62
Waffenträger auf Pz. IV91105,604411526,67%586,73
Pz.Sfl. IC 4304,133931546,67%702,01
BT-7 artillery 3191,603311553,33%638,58
Type 97 Te-Ke 2210,003001435,71%904,36
SU-14-28801,436031442,86%617,80
Maus101106,075581435,71%534,64
A-447522,435211450,00%697,13
AMX 50 Foch (155) 101675,506841450,00%1110,02
Type 5 Ka-Ri 81129,57432147,14%664,31
Caernarvon Action X 8835,295391428,57%697,88
Excalibur 6676,075291457,14%912,02
Char Futur 4 92445,7911391471,43%2649,08
Strv 103B101520,235161315,38%779,11
ISU-1528522,544541346,15%321,37
HWK 128930,5411651369,23%2056,87
59-Patton 8478,695321338,46%333,87
Rinoceronte101455,006041241,67%956,12
Type 619503,584011233,33%145,27
M41 HMC5404,174711275,00%673,52
G.W. Panther7734,506351250,00%761,92
KV-48247,67311128,33%1,43
T54E19897,924341225,00%467,07
Spähpanzer SP I C7280,505181241,67%282,08
Object 2579934,676331250,00%746,61
Kampfpanzer 07 P(E) 102906,6710881258,33%2540,69
MKA 2188,002961233,33%543,85
Matilda LVT 4594,586381266,67%1376,51
50TP Resilient 8763,586761250,00%578,74
leKpz M 41 90 mm 8297,333421225,00%191,54
122 TM 8704,504731233,33%478,64
Type 91 Heavy3222,183211154,55%718,95
SU-1018479,093921136,36%227,63
KV-26422,274271145,45%514,91
XM551 Sheridan10496,556051163,64%498,54
M-II-Y7806,005271136,36%721,08
K-91-PT 9841,456791145,45%556,11
Convert. Medium Tank T3 3501,006861163,64%1602,46
Pz.Kpfw. 35 R 2447,736241145,45%1262,60
SMV CC-64 Vipera 81023,185641136,36%694,23
WZ-114 9650,456041154,55%464,54
M10 Wolverine5248,902921040,00%285,97
M24 Chaffee5397,604811050,00%1273,04
Somua SAu 404211,402651030,00%338,70
Object 4168646,004591040,00%547,27
Object 907 10994,004181010,00%392,18
M60 10618,604731040,00%201,50
IS-2 shielded 7863,307441080,00%1100,79
AltProto AMX 30 8777,305471050,00%689,63
WZ-120G FT 9454,004901040,00%117,17
Ikv 1035197,33274944,44%238,38
Jagdtiger9659,56558944,44%318,53
AT 77815,89628944,44%842,50
Pawlack Tank6650,67399922,22%812,90
KV-1SA 5424,89483955,56%719,78
Object 252U Defender 8855,11500922,22%599,21
56TP 8537,67569966,67%482,70
M24E2 Super Chaffee 6410,00574977,78%1166,01
SU-100Y 6374,89390944,44%357,73
M56 Scorpion 7440,00362933,33%284,91
M41D 8286,11398933,33%199,84
D12209,00312825,00%913,94
T309936,50418812,50%527,48
Renault G15387,00439825,00%863,64
Type 89 I-Go/Chi-Ro2226,00393862,50%1135,17
Chi-To SP7752,75587850,00%675,57
AT 158712,63467825,00%458,21
AMX 50 Foch9846,25531837,50%368,71
Aufklärungspanzer Panther 7193,00341825,00%90,25
AMX 13 10510781,00469825,00%574,70
T-54 ltwt.9735,38510825,00%877,25
ASTRON Rex 105 mm 8534,25491837,50%218,58
Kampfpanzer 07 RH 81064,13640837,50%1176,81
L-60 2114,63221837,50%341,48
Bofors Tornvagn 8709,63681862,50%736,39
T26E5 8723,50547837,50%551,78
King Tiger (Captured) 7832,25756875,00%1174,38
AE Phase I 9734,88564850,00%460,25
Super Hellcat 7499,25420825,00%440,05
SMV CC-567932,29533728,57%1001,14
Type 3 Ju-Nu6804,86588742,86%1036,73
Universal Carrier 2-pdr2149,29264742,86%469,22
SU-100M17464,57396728,57%325,86
ARL V396348,00263714,29%359,82
Panhard AML Lynx 6x68224,86377742,86%138,93
Mäuschen9813,86481728,57%411,48
Obsidian 8517,57599757,14%484,68
T-832 8962,43606728,57%671,81
T7 Combat Car 2155,71302742,86%622,44
A7E3 3386,29351728,57%1023,45
Kolohousenka158,00241683,33%292,12
IS-27632,50574666,67%797,80
Jagdpanther7248,17232616,67%26,62
Type 5 Heavy102746,17692616,67%1941,08
Semovente M43 Bassotto6730,33376633,33%775,68
Type 95 Heavy4308,83309633,33%944,57
WZ-132-110849,00808683,33%894,10
SU-76M4225,8324260,00%560,01
WZ-111-1G FT8568,33428633,33%299,20
AMX 65 t8537,83378616,67%301,05
LTTB8445,17618650,00%572,82
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6111,17333650,00%114,92
KV-1 shielded 5481,00484633,33%700,55
KJPZ TIII Jäger 9747,17614666,67%594,22
T54 Heavy Tank 9714,5036960,00%348,48
T-103 8508,50390633,33%221,64
LHMTV8405,17428633,33%390,31
SU-1527259,00421560,00%268,16
1108744,20607560,00%778,11
Carro d'assalto P.887891,4038150,00%999,19
Cruiser Mk. I171,00205540,00%84,17
SU-86409,2024650,00%263,96
Grille5703,00534560,00%1463,35
Lorraine 155 mle. 507649,00608560,00%767,38
MT-256523,80392520,00%1366,24
M-V-Y101793,00949580,00%1494,73
IS-2-II8408,20310520,00%142,99
TL-7 9702,80579540,00%348,03
AM 39 Gendron-Somua 2141,60297560,00%544,72
Kanonenjagdpanzer 105 81055,80648560,00%1099,35
EMIL 1951 81150,20763540,00%1085,89
Monkey King 101048,60619540,00%537,74
ShPTK-TVP 100 8609,60345520,00%286,04
GSOR 1010 FB 81895,601054580,00%2792,70
Krupp-Steyr Waffenträger 7519,20367520,00%453,79
B1497,25176425,00%16,05
Grant4487,00442475,00%1767,07
Prototipo Standard B9794,00392425,00%346,25
SMV CC-6781051,25466425,00%768,55
O-I Experimental5268,0021940,00%215,22
T404169,7521440,00%177,39
Sturer Emil7592,25550475,00%844,40
Object 2639511,00426425,00%120,17
BT-53302,75335475,00%1086,35
Forest Spirit 8892,25585450,00%669,97
M-IV-Y 8431,00327425,00%125,04
M3 Light 3113,50125425,00%205,21
T34 B 8654,25414425,00%404,97
Cobra 9676,00575450,00%383,89
Type 5 Ke-Ho4246,00338333,33%558,24
Type T-345406,67324333,33%847,54
M127912,33512333,33%851,01
BZ-7510239,67754366,67%261,00
Nashorn6185,33272333,33%10,40
Chieftain/T95 8597,00506333,33%457,72
Object 430 Version II9833,67452333,33%473,54
Rheinmetall Panzerwagen10513,67429333,33%237,96
ST-II101691,33739366,67%1147,68
Tiger-Maus 91079,33667333,33%497,02
XM66F 81737,678703100,00%1538,32
M47 Iron Arnie 8622,33551366,67%623,63
K-2 8367,67531366,67%331,92
IT-3 4855,6710283100,00%1717,58
AMR 35 2105,677230,00%185,18
Jagdtiger Prototype 8379,67510366,67%291,85
Tortoise9831,6733630,00%348,97
GSR 3301 Setter719,6711530,00%0,00
113 Beijing Opera 101571,33984366,67%1197,48
Concept 1B 9503,67584333,33%63,47
Vz. 44-17515,50380250,00%424,65
Sturmpanzer II414,00220250,00%107,96
Panzerwagen 39 3177,00397250,00%656,79
T56 GMC366,50138250,00%76,78
Renault FT AC253,003220,00%0,00
Mitsu 1085624,006612100,00%846,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5279,0024420,00%285,68
Object 752 9652,50654250,00%289,03
T-34 with L-11 4286,00404250,00%770,20
Lorraine 50 t 9833,509242100,00%666,23
Object 777 Version II 91315,50615250,00%862,44
T-116 3186,00277250,00%660,00
Caliban 8421,007312100,00%389,13
IS-3A Peregrine 8760,5028620,00%378,56
Chimera 81415,0056820,00%1039,76
Vickers 6 ton 223,00151250,00%93,83
BZ-72-1 10918,0010522100,00%606,65
A25 Harry Hopkins I 4444,506352100,00%1029,84
Panzer 58 8391,50492250,00%302,85
Strv fm/211194,0015210,00%801,95
L6/40220,005110,00%0,00
BZ-58-2 91078,0018510,00%506,02
FV3046554,0024210,00%751,87
SARL 424109,007210,00%78,09
IS-M8614,008301100,00%656,52
M-III-Y8714,0030310,00%447,66
SU-2-122 5464,005391100,00%1031,86
Char Mle. 75 9198,0022810,00%0,00
Object 283 90,0025810,00%0,00
ARMT 5799,007371100,00%1505,82
Kunze Panzer 9768,007191100,00%598,31
M24 Chaffee No. 594 50,003331100,00%261,00
Škoda T 45 70,005581100,00%261,00
M16/43 Sahariano 3256,0030610,00%399,14
Type 63 82050,0071110,00%2124,36
Sexton I 381,002181100,00%261,00
AMX 13 (FL 11) 5230,004041100,00%630,36
Gonsalo 81987,0012411100,00%1723,01
Charioteer Nomad 8515,006231100,00%430,81

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 2.8.2023
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 25.3.2023
Lähti: 31.7.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.3.2022
Lähti: 16.4.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.7.2022
Lähti: 27.1.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.1.2023
Lähti: 24.3.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.7.2022
Lähti: 7.7.2022