Izandaras

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.8.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2920901482
Ø Taso7,610,0010,009,95
Voitot1472550,41%00,00%642,86%4150,00%
Häviöitä1403148,04%00,00%750,00%4048,78%
Tasapelejä4531,55%00,00%17,14%11,22%
Taisteluja selvitty993734,02%00,00%321,43%2328,05%
Vaunuja tuhottu265660,9100,0040,29360,44
Tuhoamissuhde1,380,000,360,61
Vaunuja havaittu222520,7600,00201,431231,50
Vahinkoa aiheutettu1.073,640,001.052,071.122,85
Valtauspisteitä355521,2200,0000,002452,99
Puolustuspisteitä283600,9700,0000,0000,00
Kokemus572,130,00625,86641,00
WN71117,850,00505,15719,20
WN81326,140,00714,61865,11
Yhteensä
Taisteluja29209
Ø Taso7,61
Voitot1472550,41%
Häviöitä1403148,04%
Tasapelejä4531,55%
Taisteluja selvitty993734,02%
Vaunuja tuhottu265660,91
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu222520,76
Vahinkoa aiheutettu1.073,64
Valtauspisteitä355521,22
Puolustuspisteitä283600,97
Kokemus572,13
WN71117,85
WN81326,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja14
Ø Taso10,00
Voitot642,86%
Häviöitä750,00%
Tasapelejä17,14%
Taisteluja selvitty321,43%
Vaunuja tuhottu40,29
Tuhoamissuhde0,36
Vaunuja havaittu201,43
Vahinkoa aiheutettu1.052,07
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus625,86
WN7505,15
WN8714,61
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja82
Ø Taso9,95
Voitot4150,00%
Häviöitä4048,78%
Tasapelejä11,22%
Taisteluja selvitty2328,05%
Vaunuja tuhottu360,44
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu1231,50
Vahinkoa aiheutettu1.122,85
Valtauspisteitä2452,99
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus641,00
WN7719,20
WN8865,11
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja198000
Voitot9447,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9648,48%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä84,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5929,80%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1050,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu1850,9300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.657,200,000,000,00
Valtauspisteitä1830,9200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2281,1500,0000,0000,00
Kokemus771,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja198
Voitot9447,47%
Häviöitä9648,48%
Tasapelejä84,04%
Taisteluja selvitty5929,80%
Vaunuja tuhottu1050,53
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu1850,93
Vahinkoa aiheutettu1.657,20
Valtauspisteitä1830,92
Puolustuspisteitä2281,15
Kokemus771,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä337,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä112,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty450,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu60,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu995,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus450,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot450,00%
Häviöitä337,50%
Tasapelejä112,50%
Taisteluja selvitty450,00%
Vaunuja tuhottu40,50
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu60,75
Vahinkoa aiheutettu995,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus450,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja500000
Voitot22945,80%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä26252,40%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä91,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18937,80%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3920,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu3230,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu617,380,000,000,00
Valtauspisteitä9241,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3830,7700,0000,0000,00
Kokemus353,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja500
Voitot22945,80%
Häviöitä26252,40%
Tasapelejä91,80%
Taisteluja selvitty18937,80%
Vaunuja tuhottu3920,78
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu3230,65
Vahinkoa aiheutettu617,38
Valtauspisteitä9241,85
Puolustuspisteitä3830,77
Kokemus353,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja230000
Voitot11650,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11248,70%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,87%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8536,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1290,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu2591,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu938,080,000,000,00
Valtauspisteitä5312,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5382,3400,0000,0000,00
Kokemus628,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja230
Voitot11650,43%
Häviöitä11248,70%
Tasapelejä20,87%
Taisteluja selvitty8536,96%
Vaunuja tuhottu1290,56
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu2591,13
Vahinkoa aiheutettu938,08
Valtauspisteitä5312,31
Puolustuspisteitä5382,34
Kokemus628,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja469000
Voitot22948,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22147,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä194,05%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14731,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2850,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu3610,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu965,230,000,000,00
Valtauspisteitä4560,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4691,0000,0000,0000,00
Kokemus563,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja469
Voitot22948,83%
Häviöitä22147,12%
Tasapelejä194,05%
Taisteluja selvitty14731,34%
Vaunuja tuhottu2850,61
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu3610,77
Vahinkoa aiheutettu965,23
Valtauspisteitä4560,97
Puolustuspisteitä4691,00
Kokemus563,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja202000
Voitot8642,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10853,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä83,96%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5527,23%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu990,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu1920,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.400,060,000,000,00
Valtauspisteitä1350,6700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1210,6000,0000,0000,00
Kokemus625,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja202
Voitot8642,57%
Häviöitä10853,47%
Tasapelejä83,96%
Taisteluja selvitty5527,23%
Vaunuja tuhottu990,49
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu1920,95
Vahinkoa aiheutettu1.400,06
Valtauspisteitä1350,67
Puolustuspisteitä1210,60
Kokemus625,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (210)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
VK 36.01 (H)6701,57455388852,91%1280,23
E 7591546,03615261049,50%1541,25
KV-856939,76520209058,33%1971,24
KV-5 81116,96618156946,78%1273,58
IS-381336,93591115251,82%1694,46
E 100101722,83558111747,00%1379,32
IS-7101711,3759676149,01%1398,59
Tiger I7655,4235470946,26%673,74
T26E4 SuperPershing 81058,0079252753,13%1392,21
T-1091252,0449251746,62%1175,39
Progetto M35 mod. 46 81278,0474149248,37%1471,62
Grille5659,1035145153,44%1556,99
VK 45.02 (P) Ausf. B91241,0059040446,53%1136,54
IS-3A 81271,7581437352,01%1343,46
TVP T 50/51101545,2165035542,54%1164,44
AMX M4 mle. 49 8970,7573234049,71%1084,93
Pz.Kpfw. II2174,5423233549,25%685,07
Tiger II8965,2759833449,40%1031,37
Maus101460,5962633248,49%1074,88
AMX 13 909828,6668431549,21%1270,78
VK 45.02 (P) Ausf. A81187,6668228748,08%1400,10
Grille 15101611,2262627445,26%1041,37
AMX 13 105101235,3171226850,37%1428,91
Tiger (P)7939,0666624947,39%1268,93
Jagdpanzer E 100101720,9461624947,39%1165,38
FCM 50 t 8996,0167824949,80%1122,11
Škoda T 5091347,0475324854,03%1313,20
G.W. Tiger (P)81018,3760322457,59%1315,43
Löwe 8887,9368220051,00%925,25
Rhm.-Borsig Waffenträger81268,7465819250,00%1222,88
Cromwell B 6725,5768718956,08%1570,41
Emil I81198,2074817652,27%1351,58
G.W. E 100101716,6066317243,60%1496,79
Jagdtiger91335,2565316643,98%1036,76
T6981079,6273215657,05%1457,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91095,0864015247,37%957,46
Panther mit 8,8 cm L/71 8811,0568214953,02%1014,37
Bat.-Châtillon 25 t101402,6671114657,53%1170,78
T54E191444,5972214546,90%1378,87
IS7920,5163414449,31%1227,10
SU-14-171029,9660814450,69%1633,96
AMX 13 757504,3254414047,14%898,85
G.W. Tiger91315,6961713349,62%1345,73
Ferdinand81132,2965113151,15%1173,71
212A91458,4368312848,44%1456,96
T-5491231,2971312749,61%1223,96
VK 30.01 (P)6551,8150811855,93%948,90
T71 DA7573,2958211660,34%1180,53
Object 277101800,1269211341,59%1248,58
Super Conqueror101593,3268011145,05%1047,77
G.W. Panther7808,4639810847,22%890,46
T3091396,7166910247,06%1098,46
FV2078768,9259510248,04%843,32
Object 907 101597,7371810244,12%1098,64
Conqueror Gun Carriage101471,5861810145,54%1225,19
Sturer Emil7884,1160710050,00%1265,27
KV-15499,6449710058,00%1076,25
STA-181072,496409747,42%1261,92
Type 6191419,956819743,30%1228,36
Crusader 5.5-in. SP7828,556469447,87%1167,73
T-437618,095479145,05%859,04
T-448813,446759050,00%1012,73
M40/M4381262,897208951,69%1481,68
Pz.Sfl. IVc5474,994578949,44%1022,14
VK 30.02 (D)7605,474348153,09%868,62
FV3046511,324378150,62%859,71
Leo7753,815757842,31%1049,33
AMX 12 t6345,123847861,54%919,95
T28 Prototype81026,965997844,87%965,64
SU-86642,754687742,86%796,53
M446765,015627749,35%1428,26
Pz.Kpfw. 35 (t)2169,482467564,00%1018,83
59-Patton 8857,496637544,00%999,15
O-I6667,055707451,35%1029,80
Type 5 Heavy101642,267317353,42%1128,77
SU-130PM 81403,687137346,58%1438,65
Strv S1 81105,576327255,56%1190,14
Lorraine 155 mle. 5181074,686367145,07%1080,98
T57 Heavy101832,137307146,48%1261,89
M415363,523476939,13%375,33
Leichttraktor164,781356755,22%179,75
Hummel6510,202696445,31%568,61
Object 140101541,947216248,39%1198,88
T216277,223696041,67%512,34
SU-122A5534,254806051,67%1490,40
Bishop5597,865275947,46%1492,45
Somua SM 81429,978815856,90%1676,63
105 leFH18B2 5648,754945750,88%1362,07
M53/M559830,955655644,64%615,85
M127976,276875561,82%1477,07
Conqueror91544,138165255,77%1335,14
SU-10181299,236715250,00%1424,69
Škoda T 40 6495,884895149,02%813,78
Strv 103B101463,725185030,00%716,02
Lorraine 155 mle. 507890,946764854,17%1067,86
GSOR 1008 81312,546254837,50%1163,99
SU-14-281333,947354757,45%1465,60
KV-137368,514744742,55%375,97
Nashorn6747,236594765,96%1392,23
AMX 404143,042564647,83%351,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5354,434044252,38%848,45
M48A5 Patton101470,345264126,83%819,31
Churchill VII6865,537244055,00%1673,06
WZ-1317562,505363844,74%1019,69
Waffenträger auf Pz. IV91862,667323850,00%1720,34
TVP VTU Koncept8811,846573756,76%1061,81
AMX 13 105 AM mle. 505416,924323650,00%911,49
SU-54280,193713650,00%604,29
T-284265,863313557,14%787,93
Rheinmetall Skorpion G 81306,656493450,00%1306,75
Emil II91285,247913360,61%1202,22
T675479,673573354,55%1016,38
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2273,944873253,13%1609,96
VK 30.01 (H)5473,504743040,00%1017,33
T25/27725,975462944,83%878,41
Type 62 7365,305272748,15%568,01
Pz.Kpfw. III Ausf. E3200,922962657,69%607,84
Durchbruchswagen 24250,044292661,54%741,05
M4A1 Sherman5463,924902552,00%1112,86
Caernarvon8948,967572564,00%1216,28
Valentine II 4430,355582343,48%1674,88
UDES 038897,275102240,91%712,08
T56 GMC3189,771452250,00%496,23
SU-10061262,527072152,38%2216,50
STB-1101105,765652133,33%637,16
Ikv 65 Alt II6695,955112142,86%1180,66
Wespe3173,761512142,86%410,59
Birch Gun4259,483792152,38%930,00
AMX 105 AM mle. 474315,054652176,19%1188,13
LT-432 8760,436772147,62%1438,74
M3 Lee4384,004432055,00%1414,26
Panhard EBR 10510895,355072020,00%762,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J475,161481936,84%0,58
Strv 103-091679,796921947,37%1451,07
M374334,953221942,11%1149,06
M18 Hellcat6663,535211952,63%1095,35
Vickers Medium Mk. I1115,782561850,00%485,20
T1 Cunningham1119,222761850,00%636,90
MT-256211,783611844,44%368,34
Ikv 90 Typ B71084,356051735,29%1375,76
M8A14288,942111752,94%649,67
Škoda T 256603,315171637,50%952,30
A-20518,441561650,00%108,82
BT-7490,931381553,33%169,40
StuG III Ausf. G5263,873151560,00%528,89
Konštrukta T-34/1007550,735391553,33%742,75
Ikv 1035733,274711540,00%1843,80
M2 Medium Tank3115,532461546,67%230,23
King Tiger (Captured) 7760,405641533,33%720,15
D23226,142261457,14%889,17
VK 16.02 Leopard5155,072871442,86%261,21
KV-26250,363901450,00%232,01
Marder 38T4394,074311464,29%1023,70
Bat.-Châtillon 155 559936,797721471,43%961,06
Matilda4252,003211353,85%580,01
Hotchkiss EBR7644,628311376,92%1379,28
P.43 bis6755,427161258,33%1671,21
P.43 ter7750,835561250,00%1005,69
Vickers Mk. E Type B2138,422441250,00%470,60
Pz.Kpfw. 38 (t)3257,923601250,00%975,32
Type 4 Ju-To71254,338591266,67%1982,27
FV380591222,337831266,67%1243,39
Type 3 Ju-Nu6800,556141145,45%1056,72
T-463192,702221050,00%702,33
O-Ni71072,307251050,00%1458,13
ST vz. 394271,00223944,44%732,89
50TP prototyp 8801,22697966,67%903,44
Vz. 44-171115,22788944,44%1271,42
AMX 383158,11358988,89%540,81
AT 25379,33416933,33%704,55
Black Prince II 71004,89833966,67%1332,88
Type 95 Heavy4261,75350850,00%774,99
Type 578670,00663850,00%492,30
Tiger 131 6619,38607862,50%1017,27
Type 5 Chi-Ri7536,57595757,14%804,03
Tetrarch 260,86185742,86%58,31
MS-11149,50292650,00%678,74
Sexton II3154,83309666,67%651,38
M75262,67302683,33%970,83
AMX 50 Foch (155) 101296,33836683,33%905,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4148,80244540,00%126,45
Type 97 Te-Ke 2286,20470580,00%1723,34
VK 30.02 (M)6502,20465540,00%655,08
M5A1 Stuart4113,50351475,00%388,98
T2 Medium Tank2143,25219425,00%481,11
Panhard AML Lynx 6x68567,25477425,00%632,79
ELC EVEN 90 8211,259494100,00%363,55
M-VII-Y 91412,7551340,00%865,22
Sav m/434640,6734430,00%1888,49
M7 Priest3394,67353366,67%1170,73
Marder II3107,33313366,67%293,82
Tortoise9284,6731330,00%0,00
T7 Combat Car 2173,0014330,00%664,92
T71 CMCD7355,505722100,00%677,99
T-45 2125,50253250,00%433,78
Matilda IV 551,00124250,00%94,64
Strv 81 82185,0016722100,00%4661,73
Leox 92182,0056720,00%1868,01
Strv fm/211284,006211100,00%1976,51
Renault FT132,001551100,00%261,00
SDP 44 Burza6688,007351100,00%1046,41
SU-263400,006031100,00%1334,43
Object 25791739,0025610,00%1176,93
HWK 30 8232,009910,00%85,17
Churchill III 5139,006541100,00%261,00
LTP 3185,0011810,00%677,36
BT-7 artillery 3184,0019810,00%442,45
M4A1 FL 10 6699,0039510,00%1003,87
Super Hellcat 71211,009901100,00%1593,01
43 M. Toldi III 3222,003091100,00%1005,49

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.8.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.11.2022
Lähti: 30.7.2023