ISKANDER_4

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 27.1.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5192731103447
Ø Taso8,8410,2910,099,78
Voitot2486847,89%1754,84%4543,69%20946,76%
Häviöitä2634450,73%1341,94%5654,37%23051,45%
Tasapelejä7151,38%13,23%21,94%81,79%
Taisteluja selvitty1434927,63%1548,39%3433,01%13229,53%
Vaunuja tuhottu391280,75190,61680,662910,65
Tuhoamissuhde1,041,190,990,92
Vaunuja havaittu414590,8080,26280,273240,72
Vahinkoa aiheutettu1.327,831.542,001.740,991.729,08
Valtauspisteitä309080,60461,48650,631420,32
Puolustuspisteitä134800,26120,39340,331150,26
Kokemus673,00731,55674,24744,80
WN7913,08832,25740,70860,87
WN81155,441000,421089,141246,25
Yhteensä
Taisteluja51927
Ø Taso8,84
Voitot2486847,89%
Häviöitä2634450,73%
Tasapelejä7151,38%
Taisteluja selvitty1434927,63%
Vaunuja tuhottu391280,75
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu414590,80
Vahinkoa aiheutettu1.327,83
Valtauspisteitä309080,60
Puolustuspisteitä134800,26
Kokemus673,00
WN7913,08
WN81155,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja31
Ø Taso10,29
Voitot1754,84%
Häviöitä1341,94%
Tasapelejä13,23%
Taisteluja selvitty1548,39%
Vaunuja tuhottu190,61
Tuhoamissuhde1,19
Vaunuja havaittu80,26
Vahinkoa aiheutettu1.542,00
Valtauspisteitä461,48
Puolustuspisteitä120,39
Kokemus731,55
WN7832,25
WN81000,42
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja103
Ø Taso10,09
Voitot4543,69%
Häviöitä5654,37%
Tasapelejä21,94%
Taisteluja selvitty3433,01%
Vaunuja tuhottu680,66
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu280,27
Vahinkoa aiheutettu1.740,99
Valtauspisteitä650,63
Puolustuspisteitä340,33
Kokemus674,24
WN7740,70
WN81089,14
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja447
Ø Taso9,78
Voitot20946,76%
Häviöitä23051,45%
Tasapelejä81,79%
Taisteluja selvitty13229,53%
Vaunuja tuhottu2910,65
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu3240,72
Vahinkoa aiheutettu1.729,08
Valtauspisteitä1420,32
Puolustuspisteitä1150,26
Kokemus744,80
WN7860,87
WN81246,25
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja876000
Voitot33738,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä49756,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä424,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty22926,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4540,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu4010,4600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.391,130,000,000,00
Valtauspisteitä10201,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4590,5200,0000,0000,00
Kokemus581,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja876
Voitot33738,47%
Häviöitä49756,74%
Tasapelejä424,79%
Taisteluja selvitty22926,14%
Vaunuja tuhottu4540,52
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu4010,46
Vahinkoa aiheutettu1.391,13
Valtauspisteitä10201,16
Puolustuspisteitä4590,52
Kokemus581,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja71000
Voitot3346,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3447,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä45,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2433,80%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu440,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu490,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu843,420,000,000,00
Valtauspisteitä741,0400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus587,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja71
Voitot3346,48%
Häviöitä3447,89%
Tasapelejä45,63%
Taisteluja selvitty2433,80%
Vaunuja tuhottu440,62
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu490,69
Vahinkoa aiheutettu843,42
Valtauspisteitä741,04
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus587,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot527,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1372,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty422,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu120,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu893,720,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä140,7800,0000,0000,00
Kokemus375,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot527,78%
Häviöitä1372,22%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty422,22%
Vaunuja tuhottu100,56
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu120,67
Vahinkoa aiheutettu893,72
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä140,78
Kokemus375,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2401000
Voitot118049,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä122150,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty101142,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu15940,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu15090,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.130,080,000,000,00
Valtauspisteitä85293,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä118534,9400,0000,0000,00
Kokemus754,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2401
Voitot118049,15%
Häviöitä122150,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty101142,11%
Vaunuja tuhottu15940,66
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu15090,63
Vahinkoa aiheutettu1.130,08
Valtauspisteitä85293,55
Puolustuspisteitä118534,94
Kokemus754,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3082000
Voitot129141,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä171455,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä772,50%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty102333,19%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu17320,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,840,000,000,00
Vaunuja havaittu18830,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.129,260,000,000,00
Valtauspisteitä43321,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä54351,7600,0000,0000,00
Kokemus581,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3082
Voitot129141,89%
Häviöitä171455,61%
Tasapelejä772,50%
Taisteluja selvitty102333,19%
Vaunuja tuhottu17320,56
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu18830,61
Vahinkoa aiheutettu1.129,26
Valtauspisteitä43321,41
Puolustuspisteitä54351,76
Kokemus581,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja825000
Voitot38446,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä43152,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä101,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty29235,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4710,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu3870,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.477,350,000,000,00
Valtauspisteitä4450,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5980,7200,0000,0000,00
Kokemus656,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja825
Voitot38446,55%
Häviöitä43152,24%
Tasapelejä101,21%
Taisteluja selvitty29235,39%
Vaunuja tuhottu4710,57
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu3870,47
Vahinkoa aiheutettu1.477,35
Valtauspisteitä4450,54
Puolustuspisteitä5980,72
Kokemus656,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (295)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Progetto M35 mod. 46 81287,29783192351,22%1465,56
T110E5101342,18659142345,26%913,66
Löwe 8902,74594127244,65%899,51
DBV-152 101968,4567498749,95%1231,16
E 100101344,7362097743,91%923,90
Rheinmetall Skorpion 81365,0072493749,31%1438,67
Leopard 1101688,3066991846,41%1191,60
IS-7101404,1966890847,91%1024,72
T3091621,6372885150,29%1387,73
Grille 15101534,8058779843,73%974,91
Object 252U Defender 81253,9776479349,81%1353,32
Tiger II8636,0251773046,44%557,95
FV215b 101187,9957970442,19%785,00
Rheinmetall Skorpion G 81096,4761870345,23%1068,67
T95/FV4201 Chieftain 102141,3388969854,15%1448,03
WZ-111 model 5A101778,0073867543,56%1236,24
STB-1101797,2378364352,10%1382,44
IS7702,7753062548,00%833,81
T26E5 8929,9273157949,91%1034,85
Progetto M40 mod. 65101779,2973457048,95%1337,85
TVP T 50/51101652,2269154647,44%1208,89
M48A5 Patton101642,2272952948,58%1171,45
60TP Lewandowskiego101967,4778850549,31%1421,15
ShPTK-TVP 100 81088,9869150050,40%1048,29
VK 100.01 (P)81072,9067749251,63%1230,63
Object 907 101790,0679748848,36%1257,78
IS-38710,6151147342,49%601,84
AMX M4 mle. 54102005,2579646548,60%1502,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 81330,2674045250,66%1472,11
WZ-120-1G FT 81285,7275344950,56%1408,77
Rhm.-Borsig Waffenträger81090,6356844843,97%1004,99
AMX 13 10510867,4968044144,22%870,51
Super Conqueror101794,1578642850,47%1307,03
Object 268101672,6665342748,95%1035,63
E 7591464,5276142152,26%1354,39
M1039773,4052239242,86%498,34
E 50 Ausf. M101770,1274038647,67%1361,71
FV4202 8982,9276438653,63%1286,40
CS-52 LIS 81312,2375738149,61%1468,01
Object 140101509,0368637844,44%1062,92
Panhard AML Lynx 6x68405,8655736246,41%506,00
Object 261101348,1068436045,28%1076,13
T57 Heavy101560,2365535543,10%1016,07
T110E4101922,2571835151,00%1380,13
Object 780 101903,7177635145,58%1277,03
Object 260 102216,8087134350,44%1684,69
M54 Renegade 81479,2086134354,23%1655,42
Object 430U101757,2477633849,70%1349,38
ISU-15281011,3353633543,88%868,84
Vz. 55102062,4776033241,57%1413,11
M40/M4381022,0370732452,47%1056,05
UDES 15/16101738,8774731350,16%1228,96
T297809,5252730550,16%938,15
Object 277101774,5177529549,15%1385,48
T328669,7749129347,10%595,74
Waffenträger auf Pz. IV91282,2361029145,70%911,81
T-5491182,6570427549,82%1144,13
Kranvagn101644,5173227444,53%1109,12
T-448919,5767327347,62%1157,33
Chrysler K 81304,6478227248,90%1452,95
Object 268 Version 4101871,4376226651,13%1318,52
Kampfpanzer 07 RH 81107,4673626550,57%1327,21
Maus101761,9681626250,76%1345,47
Ho-Ri 3101862,0966225847,67%1110,06
Object 43091482,6876725450,39%1404,14
Rheinmetall Panzerwagen10760,5871424949,80%734,68
CS-63101651,3372924650,41%1256,99
T-1091210,5772024553,88%1153,09
Leopard Prototyp A91016,1457624444,67%756,25
Object 705A101730,6871924444,67%1232,17
T1 Heavy5256,9224724345,27%309,41
Object 70491376,0358724043,33%928,81
Emil II91324,0762823842,44%1019,56
Jagdtiger91456,4568923747,26%1256,11
Strv 103B101992,4771223548,94%1273,68
T-100 LT10652,8668023546,38%585,05
G.W. E 100101352,2663623446,58%1049,75
Mäuschen91484,2077022556,89%1584,38
T28 Prototype8979,1363521849,54%972,45
Centurion Action X101610,6571921546,05%1143,50
Jagdpanzer E 100101812,2166021546,05%1303,55
Somua SM 81366,2781221147,87%1528,72
Spähpanzer Ru 2519630,3252820439,71%706,88
IS-M81027,1472220251,98%1200,82
VK 36.01 (H)6525,0742920147,26%799,90
G.W. Tiger91286,2167419952,76%1241,51
T110E3102078,4774219946,23%1413,63
AMX 50 B101878,3972519848,99%1443,99
121B 101812,3672619142,93%1375,53
Bat.-Châtillon 25 t101652,0772319049,47%1301,19
AMX M4 mle. 49 8911,4166819050,53%1013,17
Carro da Combattimento 45 t 101967,4577518850,00%1466,02
IS-4101884,4183018748,13%1423,40
SU-130PM 81412,3275518750,80%1410,24
G.W. Tiger (P)8782,3256118649,46%874,45
WZ-111 model 1-491405,8868918141,44%1204,00
Pz.Kpfw. II Luchs4111,6414618150,83%244,35
VK 45.02 (P) Ausf. A8933,9269518150,28%1045,59
Rinoceronte102026,3778217346,82%1430,37
Object 70591457,3580317257,56%1440,43
Wespe3202,3125817157,31%787,47
ST-62 Version 2 101607,3774517152,05%1069,33
Strv S1 81267,3964416845,24%1281,91
Pz.Kpfw. VII101727,1268816341,72%1148,43
AE Phase I 91571,6778515349,02%1451,71
AMX 50 Foch B101690,3068415148,34%1119,27
AMX 13 909703,1359915048,67%872,98
Bat.-Châtillon 12 t8454,1649314638,36%545,99
Vz. 60S Dravec 102106,0479014253,52%1332,96
FV217 Badger102024,4177814048,57%1387,48
VK 45.02 (P) Ausf. B91234,6776313855,80%1148,02
FV4005 Stage II101361,1354613441,04%856,10
Vickers MBT Mk. 3 101271,4855713440,30%775,84
T9591721,0673713343,61%1356,78
FV230 Canopener101848,2179513348,87%1259,26
Ferdinand81070,4160413040,77%890,03
T 55A 91546,7279213047,69%1421,05
WZ-113G FT102174,8773912646,83%1468,22
T25/27733,7056912549,60%1032,63
Progetto C50 mod. 6691692,9583412449,19%1707,38
BZ-75101866,1782312350,41%1360,04
TNH T Vz. 5191715,9881512246,72%1489,09
Type 64 6526,8162512047,50%1291,36
KV-15349,5126011844,07%514,74
LTTB8696,0961611743,59%1085,97
M66397,1328611451,75%477,82
Jagdpanther7691,7649911249,11%791,93
Object 777 Version II 91839,6984511145,05%1843,87
Jagdpanzer IV6334,5631311045,45%406,18
T698739,7857911048,18%761,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5161,0821210654,72%293,22
Wz. 64GC Bzyg 101864,8866210540,00%1126,70
Emil I81163,7867510442,31%1214,40
Prototipo Standard B91418,1368910443,27%1199,29
KV-856440,9838710350,49%618,71
Type 71102055,2779710344,66%1328,84
Kampfpanzer 67101748,6880710249,02%1195,54
Bofors Tornvagn 81233,9477110152,48%1305,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4147,6214910043,00%155,61
E 5091340,9370310043,00%1108,97
Cobra 91591,806529931,31%1206,91
Tiger (P)7733,056179851,02%832,72
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.434,631449639,58%0,00
STA-18963,866639344,09%1131,77
M53/M559824,546869253,26%696,85
AMX Chasseur de chars 8578,925908653,49%642,53
T-437640,655518346,99%856,73
50TP Tyszkiewicza91599,597968149,38%1483,19
Type 586488,845378052,50%888,83
Object 26391359,757068048,75%1178,52
Kunze Panzer 91582,657438046,25%1387,15
StuG III Ausf. G5298,872437852,56%586,95
Tiger I7600,774717753,25%683,67
Type 5 Heavy102511,629157754,55%1931,61
VK 16.02 Leopard563,331577640,79%26,89
E 75 TS 81262,417527448,65%1313,10
53TP Markowskiego81307,367737254,17%1674,31
Durendal 101801,547377250,00%1148,83
Pz.Kpfw. 35 (t)265,591186845,59%121,66
P.44 Pantera81139,387076850,00%1531,95
IS-2-II81065,437046847,06%1189,80
M3 Lee4116,551676755,22%289,79
Pz.Kpfw. 5581572,428356740,30%1424,21
Obsidian 8997,186756734,33%984,96
T2881318,487856656,06%1571,31
Char Futur 4 91649,268086653,03%1452,73
Type 6191483,357846550,77%1338,73
Panther II8912,096026540,00%932,20
Bat.-Châtillon 155 58101074,096096540,00%753,89
Cromwell6526,806076154,10%1035,62
VK 75.01 (K) 81245,677526041,67%1284,98
T54E191162,036145937,29%870,38
Škoda T 509969,556695851,72%789,59
Type 4 Heavy91088,717035549,09%811,15
Centurion Mk. I81225,357845549,09%1623,66
T-284153,021655446,30%269,24
1108632,625745251,92%569,11
TNH 105/100081364,467605246,15%1572,53
ST-II101404,986525236,54%750,90
XM69 Hacker111547,105985236,54%738,70
Taschenratte111850,068345141,18%897,55
Grille5330,583085056,00%634,73
SU-1018916,665765040,00%869,60
Charioteer81066,586595052,00%1100,58
Versuchspanzer 5791438,127724944,90%1061,61
Pz.Kpfw. 38 (t)394,491284744,68%114,54
FV215b (183) 101268,656794658,70%892,02
Škoda T 27 81322,568114557,78%1792,96
M2 Medium Tank360,771124438,64%0,36
Controcarro 1 Mk. 291144,206354436,36%687,81
SDP 58 Kilana81252,936624438,64%1265,50
TS-60 91444,257844456,82%1307,02
Leichttraktor148,091084351,16%94,51
FV4004 Conway91489,077024351,16%1213,03
Progetto CC55 mod. 5481080,147144238,10%1011,22
Controcarro 3 Minotauro101723,557374247,62%1085,17
M-V-Y101593,197964250,00%1120,54
SU-100M17832,556564060,00%1250,25
Hummel6470,083213943,59%495,36
Leopard 120 Verbessert111428,036473740,54%877,17
Hotchkiss EBR7410,004993644,44%690,81
Ares 758905,066603650,00%936,15
BZ-6891468,947183540,00%1076,50
M446629,265433545,71%940,00
Nashorn6326,973113435,29%265,76
M18 Hellcat6623,036093366,67%1262,89
M-II-Y7958,277723357,58%1326,56
M-III-Y81147,157883354,55%1262,01
Marder II3151,781583253,13%339,07
XM57 81556,977653151,61%1316,84
ELC EVEN 90 8339,847383167,74%603,50
Gryphon 101611,536123036,67%872,81
T803111793,578023043,33%985,08
SMV CC-678853,035912948,28%766,28
Pz.Sfl. IVb4249,592462948,28%654,03
Pawlack Tank61148,768222962,07%2125,53
IS-3-II91183,106902948,28%906,72
S-517641,216312857,14%707,86
Vz. 44-171116,297492842,86%1569,15
O-I61079,328022864,29%2201,81
KR-1111943,799142857,14%1322,50
CS-538856,786832759,26%1064,82
FV4025 Contriver111593,707262737,04%750,40
Carro d'assalto P.8871069,509262676,92%1757,74
Centurion Mk. 7/191413,007992650,00%1327,86
Object 279 early 101818,247332540,00%885,08
Bat.-Châtillon 25 t AP9611,716142454,17%489,75
T2 Medium Tank2112,701482352,17%444,98
NC 70 Błyskawica101139,176942352,17%680,26
T1 Cunningham182,361302245,45%286,95
TT-130M 91231,867352250,00%1096,39
SU-1006609,334822152,38%949,17
BZ-16681190,577972157,14%1417,87
SU-855171,952591947,37%183,64
Pz.Kpfw. II233,44871827,78%0,00
T-463122,501671838,89%275,47
O-Ho8891,226311844,44%812,36
AMX 13 757430,945821758,82%751,53
VK 30.02 (M)6541,355591752,94%895,89
Saryuda 91785,947931752,94%1512,38
M4A1 Revalorisé 8613,754861631,25%426,50
BV-111111579,677431540,00%946,81
Type 5781066,077061553,33%988,36
Windhund 81179,135771533,33%943,56
P.43 bis6763,506201450,00%1532,09
AMX 67 Imbattable111728,937771450,00%1056,88
UDES 14 Alt 58843,545611338,46%734,79
Type 97 Te-Ke 264,332041266,67%299,07
SU-85B4243,003161241,67%378,39
O-Ni7658,007531172,73%901,58
T-34-85M 6969,008481154,55%1786,62
Škoda T 256777,105911040,00%1487,86
Type 62 7689,00579944,44%1224,78
MS-11102,6783922,22%302,04
M46 Patton9748,44676966,67%613,88
PTZ-78111859,33821966,67%1034,00
Object 2579739,11537922,22%405,71
BZ-5871506,13998875,00%1966,79
Spähpanzer SP I C7343,63418825,00%381,67
Gorilla111572,17630650,00%794,49
Super Hellcat 7479,67423650,00%472,92
Vickers Medium Mk. I138,20100540,00%0,00
Matilda40,00256560,00%186,52
Vickers Mk. E Type B245,00210560,00%166,74
Renault FT 75 BS246,0086425,00%0,00
T-262175,25125425,00%711,47
SU-76M418,0057425,00%0,00
GSOR the TANK 91033,5029440,00%614,45
Panther7802,33723366,67%1380,27
Churchill I5151,33307333,33%33,39
Panzerjäger I2127,679130,00%251,99
Waffenträger auf E 10010349,33591366,67%264,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6348,67348333,33%498,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 244,00275366,67%236,02
Hotchkiss H35293,50276250,00%253,57
Type 4 Chi-To6707,507662100,00%1222,39
Semovente M43 Bassotto6511,50385250,00%599,78
IS-2 shielded 7789,00593250,00%892,31
Kanonenjagdpanzer 105 81785,00750250,00%2021,00
Lorraine 40 t 8447,5034820,00%178,20
43 M. Toldi III 3112,003062100,00%546,62
Panzer 58 Mutz 8982,008212100,00%1210,40
WZ-111 8759,009421100,00%768,79
M5 Stuart4123,009710,00%77,56
T-1506239,003961100,00%372,67
T-62A101231,0022110,00%623,79
AMX ELC bis50,002941100,00%261,00
Pz.Kpfw. Neu11465,0024010,00%0,00
T-29 3165,0020910,00%344,89
Tiger 131 6221,005821100,00%311,58
T-54 first prototype 8465,0010201100,00%521,43
TS-5 80,005461100,00%261,00
StuG IV 5317,0011310,00%449,23
T-28E with F-30 4675,006631100,00%1560,63
Black Rock 111991,0064810,00%1151,78

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 27.1.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.1.2026
Lähti: 28.1.2026
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 8.5.2022
Lähti: 24.1.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.5.2022
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.6.2020
Lähti: 13.10.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.8.2020
Lähti: 29.3.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.9.2019
Lähti: 17.9.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.6.2018
Lähti: 31.1.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.8.2017
Lähti: 5.6.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.12.2019
Lähti: 7.1.2020
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 24.10.2016
Lähti: 25.8.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.9.2019
Lähti: 17.12.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 13.1.2020
Lähti: 13.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.2.2019
Lähti: 16.8.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.4.2016
Lähti: 21.10.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.4.2015
Lähti: 5.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.9.2014
Lähti: 23.3.2015