Hun_Pat

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 4.4.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja24372071238
Ø Taso6,220,007,077,78
Voitot1145547,00%00,00%3954,93%11046,22%
Häviöitä1269152,07%00,00%3245,07%12753,36%
Tasapelejä2260,93%00,00%00,00%10,42%
Taisteluja selvitty432817,76%00,00%1216,90%3514,71%
Vaunuja tuhottu151410,6200,00390,551240,52
Tuhoamissuhde0,760,000,660,61
Vaunuja havaittu296171,2200,00650,922721,14
Vahinkoa aiheutettu618,190,001.023,831.111,51
Valtauspisteitä239280,9800,00260,37700,29
Puolustuspisteitä91270,3700,00120,171060,45
Kokemus391,610,00718,04695,53
WN7823,240,00988,14862,68
WN8905,160,001315,931085,05
Yhteensä
Taisteluja24372
Ø Taso6,22
Voitot1145547,00%
Häviöitä1269152,07%
Tasapelejä2260,93%
Taisteluja selvitty432817,76%
Vaunuja tuhottu151410,62
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu296171,22
Vahinkoa aiheutettu618,19
Valtauspisteitä239280,98
Puolustuspisteitä91270,37
Kokemus391,61
WN7823,24
WN8905,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja71
Ø Taso7,07
Voitot3954,93%
Häviöitä3245,07%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1216,90%
Vaunuja tuhottu390,55
Tuhoamissuhde0,66
Vaunuja havaittu650,92
Vahinkoa aiheutettu1.023,83
Valtauspisteitä260,37
Puolustuspisteitä120,17
Kokemus718,04
WN7988,14
WN81315,93
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja238
Ø Taso7,78
Voitot11046,22%
Häviöitä12753,36%
Tasapelejä10,42%
Taisteluja selvitty3514,71%
Vaunuja tuhottu1240,52
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu2721,14
Vahinkoa aiheutettu1.111,51
Valtauspisteitä700,29
Puolustuspisteitä1060,45
Kokemus695,53
WN7862,68
WN81085,05
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus5,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus5,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja138000
Voitot3424,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10273,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty139,42%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu370,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,300,000,000,00
Vaunuja havaittu1741,2600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu328,870,000,000,00
Valtauspisteitä170,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä190,1400,0000,0000,00
Kokemus170,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja138
Voitot3424,64%
Häviöitä10273,91%
Tasapelejä21,45%
Taisteluja selvitty139,42%
Vaunuja tuhottu370,27
Tuhoamissuhde0,30
Vaunuja havaittu1741,26
Vahinkoa aiheutettu328,87
Valtauspisteitä170,12
Puolustuspisteitä190,14
Kokemus170,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja65000
Voitot2944,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3655,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1015,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu220,3400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,400,000,000,00
Vaunuja havaittu1261,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu741,980,000,000,00
Valtauspisteitä620,9500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2253,4600,0000,0000,00
Kokemus439,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja65
Voitot2944,62%
Häviöitä3655,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1015,38%
Vaunuja tuhottu220,34
Tuhoamissuhde0,40
Vaunuja havaittu1261,94
Vahinkoa aiheutettu741,98
Valtauspisteitä620,95
Puolustuspisteitä2253,46
Kokemus439,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4306000
Voitot157636,60%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä267562,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä551,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty93621,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu22930,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,680,000,000,00
Vaunuja havaittu78701,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu538,260,000,000,00
Valtauspisteitä44051,0200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä65991,5300,0000,0000,00
Kokemus279,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4306
Voitot157636,60%
Häviöitä267562,12%
Tasapelejä551,28%
Taisteluja selvitty93621,74%
Vaunuja tuhottu22930,53
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu78701,83
Vahinkoa aiheutettu538,26
Valtauspisteitä44051,02
Puolustuspisteitä65991,53
Kokemus279,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu30,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.085,830,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä376,1700,0000,0000,00
Kokemus79,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä6100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Vaunuja tuhottu50,83
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu30,50
Vahinkoa aiheutettu1.085,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä376,17
Kokemus79,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (229)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M18 Hellcat6568,97347132644,87%855,29
Type 64 6447,3143295350,37%1087,30
T-34-856612,7339384349,82%1214,48
M4A1 Sherman5535,0240767154,55%1621,56
IS-381121,4749362546,56%1229,37
Churchill III 5421,1345158248,80%764,22
KV-26696,8139856149,20%1165,61
Jagdpanther II81038,3842055945,08%970,48
Hummel6640,5533953846,84%847,52
Cromwell6540,9838150844,09%989,07
A-436344,8429948640,53%453,91
T376319,4933846043,48%668,03
T25/27747,1541042347,75%1035,31
T2971000,4547942046,43%1236,91
SU-1006629,6836040047,25%1018,55
Panther II8806,3141637041,08%827,28
Panther7645,5039836247,79%939,51
T-1091063,4247735244,32%842,42
T-345137,9118734440,99%100,98
Covenanter5299,4734134049,71%989,16
M24 Chaffee5270,3035232853,35%879,69
IS-7101581,8662332344,58%1156,29
M41 Walker Bulldog8435,0938831242,63%552,39
Jagdpanther7610,1734630547,87%680,08
T-1506660,2438527947,31%1090,75
StuG IV 5321,6824227746,57%643,70
E 50 Ausf. M101530,2548125240,48%1045,02
E 5091240,1452325042,80%996,30
T-34-85M 6840,6054223357,51%1534,23
Dicker Max 6610,8735422741,41%907,98
VK 30.02 (M)6502,5137122648,67%888,42
IS7807,9444821553,49%1052,13
Lansen C 81114,4761821241,98%1267,10
BT-7 artillery 3191,1425220150,75%673,55
AT 25371,9831019752,79%863,27
S-517736,6342419053,16%840,85
Tiger (P)7970,4051018848,40%1305,27
T28 Prototype8736,2742018447,83%613,39
Tetrarch 2134,5617518144,75%506,24
M66519,0234817949,16%697,51
Jagdtiger91653,4472017854,49%1396,52
Jagdpanzer IV6285,9326217746,89%312,75
T34 B 81031,2155717750,85%1132,05
O-I Experimental5581,4040517650,57%1090,20
M415401,2826917546,86%520,56
Tiger II8777,8347716544,85%685,91
FV215b (183) 101271,8943515937,74%717,81
AMX 12 t6516,1538815149,67%1397,22
T67599,5817015142,38%38,27
Jagdpanzer E 100101790,9449315143,71%1187,10
Valentine II 4381,5939615156,29%1484,03
VK 30.01 (H)5284,8825813644,85%490,99
Type T-345430,0830212846,09%1111,62
Rheinmetall Panzerwagen10718,0359212438,71%516,46
T499570,6044812342,28%627,19
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5258,8926612251,64%545,72
Grille5301,4220211942,02%434,93
StuG III Ausf. G5150,5216911844,07%116,14
M4A3E2 Sherman Jumbo6598,0942911852,54%1221,00
VK 30.01 (P)6559,2138211752,14%860,65
T-127 3326,6341211761,54%1434,11
MT-256198,1130610947,71%390,50
SU-14-28850,1453010742,99%725,47
T207697,3454410638,68%795,33
T-80484,3516610644,34%83,97
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4146,0318610348,54%198,94
T328859,4454610140,59%745,45
BZ-75101617,1773510043,00%1074,49
T-448756,115579850,00%882,16
SU-100M17786,924569851,02%1018,94
KV-15337,723039855,10%592,00
Heavy Tank No. VI 6750,514979854,08%1311,22
Mäuschen91258,957269642,71%907,37
Schwarzpanzer 58 8817,094999542,11%860,55
Type 5 Ke-Ho492,931779454,26%159,78
VK 100.01 (P)81023,636689347,31%1065,36
M5 Stuart498,432549246,74%71,52
AMX 13 757516,574418840,91%953,05
Marder II3119,491508751,72%203,58
SU-85B4150,261708545,88%170,22
Type 3 Chi-Nu588,751628338,55%1,29
59-166545,214608253,66%1721,61
T1 Heavy5430,803587943,04%741,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4283,653017553,33%700,72
M3 Lee4218,402077240,28%583,22
SU-855227,032116942,03%280,33
Alecto4201,832116937,68%335,98
M5A1 Stuart447,761836741,79%20,82
Bat.-Châtillon 12 t8470,005046533,85%560,10
Maus101421,397486445,31%867,49
AMX ELC bis5225,022576440,63%549,48
Archer5207,731966350,79%291,59
Pz.Kpfw. 5581449,987936341,27%1227,50
Valentine3180,872376246,77%515,40
T-28486,781656048,33%83,66
Achilles6462,293575839,66%601,84
KV-137493,723705745,61%636,47
Durchbruchswagen 2498,771735742,11%30,18
M10 Wolverine5334,232745653,57%630,23
Škoda T 256662,156125257,69%1394,95
AMX M4 mle. 457962,847035050,00%1275,03
M8A14173,672294955,10%322,39
T56 GMC363,751164839,58%1,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E375,831444734,04%4,06
Projet Louis 9667,776074736,17%674,58
Fiat 30001244,702554652,17%1391,29
Tiger I71182,257584450,00%1426,40
T404315,862894456,82%784,28
T-45 2178,402394351,16%872,05
T-437880,767154252,38%1445,58
Ares 8591114,486764240,48%821,55
Matilda Black Prince 5482,553684245,24%1097,19
43 M. Toldi III 3131,861704240,48%410,03
Sturmpanzer II4183,442034146,34%393,63
Matilda IV 5472,284084055,00%1201,84
Stridsyxa 81254,217703951,28%1131,96
T28 Concept 7799,395183855,26%1127,29
Leichttraktor1142,192533650,00%660,87
SU-76M460,971343663,89%220,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4153,172233652,78%334,18
VK 30.02 (D)71057,777073537,14%1519,62
MKA 2304,593723450,00%1332,29
BZT-70 101676,857573348,48%985,79
Jade Coil 81384,246473336,36%1135,08
Marder 38T4206,631893243,75%316,81
M10 RBFM 5583,634393250,00%1110,09
Renault UE 573122,421413141,94%154,90
Light Mk. VIC 2145,102053129,03%574,92
VK 75.01 (K) 81127,527363141,94%994,29
SU-130PM 81183,436133046,67%1028,59
Crusader6108,901702937,93%25,31
FV3046444,143792937,93%549,49
Type 98 Ke-Ni349,961082835,71%1,70
Type 586892,217762857,14%2046,35
Valentine AT4134,751672850,00%214,79
T-70332,371152751,85%105,50
Pz.Kpfw. II Ausf. G355,271862653,85%126,71
HWK 30 8385,126122642,31%407,12
T-46367,841272540,00%14,06
L-60 2175,202862544,00%913,09
Type 97 Chi-Ha362,211242454,17%124,35
O-I6758,573722347,83%1123,09
Type 91 Heavy3169,501642245,45%405,26
M2 Medium Tank349,861302254,55%126,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3113,501382240,91%123,26
T-116 3258,863442268,18%1256,30
TVP VTU Koncept8885,486262147,62%1000,35
Ares 7581189,107302147,62%1201,55
Ashigaru 101106,655222045,00%523,32
113 Beijing Opera 101020,805922035,00%447,44
Type 95 Ha-Go241,95971952,63%111,59
Object 43091077,846911947,37%867,71
KR-1111399,428081952,63%756,77
Konštrukta T-34/1007677,286251850,00%1020,00
SU-263121,671371855,56%246,96
Type 4 Ju-To7891,946271838,89%903,68
Somua S353108,172001872,22%294,78
T-62A10707,824761729,41%241,20
SDP 44 Burza6809,195061637,50%1144,68
Pz.Kpfw. II254,071321546,67%58,70
AT-1268,62841323,08%12,04
Pz.Sfl. IC 4459,466101369,23%1383,98
Vickers Medium Mk. II280,501321233,33%126,10
Sexton II3100,081251250,00%246,45
Type 2597 Chi-Ha368,082451258,33%159,80
M56 Scorpion 7771,757281266,67%1142,57
Renault Otsu163,18931136,36%25,20
MS-1117,18791136,36%0,00
T3 HMC270,911161163,64%247,91
Cruiser Mk. IV4100,181481154,55%177,57
FCM 36266,551371163,64%242,82
Panther/M10 71076,275101136,36%1632,57
D1286,801301030,00%138,86
T2 Medium Tank256,701131060,00%193,96
Type 89 I-Go/Chi-Ro284,801591050,00%170,43
SDP 57 Gowika7912,305751040,00%986,86
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6457,804571050,00%988,82
Vickers Medium Mk. I137,1179944,44%30,13
LT vz. 352158,89183955,56%674,74
Strv m/382178,56181933,33%620,35
Panzerjäger I217,6788933,33%0,00
Fantôme 9868,11546933,33%539,42
Renault FT147,5084825,00%6,04
LT vz. 383186,00226850,00%632,15
Stuart I-IV375,50227850,00%112,11
P.43 bis6888,75780862,50%1741,53
SU-18234,00153862,50%213,18
Cruiser Mk. II2107,63198850,00%335,24
Renault FT AC2126,75134837,50%262,98
T-60244,5099837,50%3,10
TOG II* 6758,50624850,00%1412,19
Chi-Ni237,4374728,57%0,00
Strv m/40L339,2997742,86%33,20
Hotchkiss H35289,00145757,14%290,87
Sherman Firefly6571,86650785,71%983,17
Super Hellcat 7539,86421757,14%721,62
SPHT 91219,14714742,86%704,84
Vickers Mk. E Type B237,33144666,67%224,71
ARL 446694,67405633,33%896,06
Cruiser Mk. I157,17100616,67%20,48
T1 Cunningham117,80149560,00%161,50
M22157,40243560,00%791,51
Ikv 72385,00217560,00%196,03
VK 45.02 (P) Ausf. A82116,00949580,00%3063,22
Loyd Gun Carriage2230,80262580,00%1839,89
Object 25791526,00670580,00%1377,42
FV224 Chopper7885,80540520,00%711,55
Strv fm/21157,50117450,00%123,13
Cruiser Mk. III30,00299475,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr20,0032425,00%0,00
leKpz M 41 90 mm GF 8646,75664450,00%1024,51
Pvlvv fm/422177,67329333,33%563,81
Kolohousenka1112,00179250,00%409,09
Renault NC-311111,502182100,00%618,33
Black Prince II 7891,0045020,00%804,32
Rheinmetall Begleitwagen 3301,50607250,00%383,65
KV-1SA 5273,0027720,00%277,57
AMR 35 2173,50290250,00%722,83
T-29 3543,0043020,00%2078,26
Matilda LVT 4306,00509250,00%546,40
ELC EVEN 90 8119,5023720,00%0,00
Type 59 8483,0037810,00%268,25
B14308,0021510,00%578,06
Pz.Kpfw. II Luchs40,002321100,00%261,00
Strv m/31 3442,0051310,00%1211,91
Object 430U104040,0014851100,00%4720,33
FV225 Collector 91093,0049710,00%490,05
Rheinmetall Skorpion G 80,007310,00%0,00
Valiant 51104,0012301100,00%3721,12

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 1.2.2016
Lähti: 1.4.2026
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 1.2.2016
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 12.12.2014
Lähti: 26.1.2015
Asema: Komentaja
Liittynyt: 28.1.2015
Lähti: 24.10.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 14.11.2015
Lähti: 30.1.2016