HukLee

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.8.2022

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4888026231774
Ø Taso8,838,969,519,78
Voitot2977560,91%1453,85%14060,61%48162,14%
Häviöitä1859038,03%1246,15%8737,66%28536,82%
Tasapelejä5151,05%00,00%41,73%81,03%
Taisteluja selvitty1861338,08%934,62%10545,45%34444,44%
Vaunuja tuhottu751951,54391,504361,8914661,89
Tuhoamissuhde2,482,293,463,41
Vaunuja havaittu857601,75331,273471,5013261,71
Vahinkoa aiheutettu2.693,613.152,584.385,084.349,57
Valtauspisteitä380420,7800,001100,482390,31
Puolustuspisteitä443120,9120,081640,715990,77
Kokemus1.042,151.092,771.267,001.260,87
WN72072,911948,142525,592493,86
WN83532,453225,375066,735075,46
Yhteensä
Taisteluja48880
Ø Taso8,83
Voitot2977560,91%
Häviöitä1859038,03%
Tasapelejä5151,05%
Taisteluja selvitty1861338,08%
Vaunuja tuhottu751951,54
Tuhoamissuhde2,48
Vaunuja havaittu857601,75
Vahinkoa aiheutettu2.693,61
Valtauspisteitä380420,78
Puolustuspisteitä443120,91
Kokemus1.042,15
WN72072,91
WN83532,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja26
Ø Taso8,96
Voitot1453,85%
Häviöitä1246,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty934,62%
Vaunuja tuhottu391,50
Tuhoamissuhde2,29
Vaunuja havaittu331,27
Vahinkoa aiheutettu3.152,58
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä20,08
Kokemus1.092,77
WN71948,14
WN83225,37
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja231
Ø Taso9,51
Voitot14060,61%
Häviöitä8737,66%
Tasapelejä41,73%
Taisteluja selvitty10545,45%
Vaunuja tuhottu4361,89
Tuhoamissuhde3,46
Vaunuja havaittu3471,50
Vahinkoa aiheutettu4.385,08
Valtauspisteitä1100,48
Puolustuspisteitä1640,71
Kokemus1.267,00
WN72525,59
WN85066,73
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja774
Ø Taso9,78
Voitot48162,14%
Häviöitä28536,82%
Tasapelejä81,03%
Taisteluja selvitty34444,44%
Vaunuja tuhottu14661,89
Tuhoamissuhde3,41
Vaunuja havaittu13261,71
Vahinkoa aiheutettu4.349,57
Valtauspisteitä2390,31
Puolustuspisteitä5990,77
Kokemus1.260,87
WN72493,86
WN85075,46
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja551000
Voitot39371,32%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14826,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä101,81%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty27349,55%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4750,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,710,000,000,00
Vaunuja havaittu4680,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.729,040,000,000,00
Valtauspisteitä8411,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5080,9200,0000,0000,00
Kokemus945,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja551
Voitot39371,32%
Häviöitä14826,86%
Tasapelejä101,81%
Taisteluja selvitty27349,55%
Vaunuja tuhottu4750,86
Tuhoamissuhde1,71
Vaunuja havaittu4680,85
Vahinkoa aiheutettu1.729,04
Valtauspisteitä8411,53
Puolustuspisteitä5080,92
Kokemus945,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu30,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu582,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä194,7500,0000,0000,00
Kokemus278,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu30,75
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu30,75
Vahinkoa aiheutettu582,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä194,75
Kokemus278,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja91000
Voitot4549,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4347,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä33,30%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2729,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu710,7800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu730,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.112,780,000,000,00
Valtauspisteitä660,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä330,3600,0000,0000,00
Kokemus613,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja91
Voitot4549,45%
Häviöitä4347,25%
Tasapelejä33,30%
Taisteluja selvitty2729,67%
Vaunuja tuhottu710,78
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu730,80
Vahinkoa aiheutettu1.112,78
Valtauspisteitä660,73
Puolustuspisteitä330,36
Kokemus613,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja136984266
Voitot96670,56%450,00%3071,43%4263,64%
Häviöitä38828,34%450,00%1126,19%2334,85%
Tasapelejä151,10%00,00%12,38%11,52%
Taisteluja selvitty57742,15%225,00%1842,86%2537,88%
Vaunuja tuhottu11430,8300,00310,74470,71
Tuhoamissuhde1,440,001,291,15
Vaunuja havaittu12510,9140,50400,95540,82
Vahinkoa aiheutettu1.206,271.063,251.497,121.530,88
Valtauspisteitä11940,87232,88551,31550,83
Puolustuspisteitä10730,7800,0000,0000,00
Kokemus844,35580,00993,10908,70
Yhteensä
Taisteluja1369
Voitot96670,56%
Häviöitä38828,34%
Tasapelejä151,10%
Taisteluja selvitty57742,15%
Vaunuja tuhottu11430,83
Tuhoamissuhde1,44
Vaunuja havaittu12510,91
Vahinkoa aiheutettu1.206,27
Valtauspisteitä11940,87
Puolustuspisteitä10730,78
Kokemus844,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Voitot450,00%
Häviöitä450,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu40,50
Vahinkoa aiheutettu1.063,25
Valtauspisteitä232,88
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus580,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja42
Voitot3071,43%
Häviöitä1126,19%
Tasapelejä12,38%
Taisteluja selvitty1842,86%
Vaunuja tuhottu310,74
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu400,95
Vahinkoa aiheutettu1.497,12
Valtauspisteitä551,31
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus993,10
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja66
Voitot4263,64%
Häviöitä2334,85%
Tasapelejä11,52%
Taisteluja selvitty2537,88%
Vaunuja tuhottu470,71
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu540,82
Vahinkoa aiheutettu1.530,88
Valtauspisteitä550,83
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus908,70

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja263000
Voitot15458,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10539,92%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9435,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2160,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,280,000,000,00
Vaunuja havaittu2490,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.638,250,000,000,00
Valtauspisteitä2150,8200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1730,6600,0000,0000,00
Kokemus800,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja263
Voitot15458,56%
Häviöitä10539,92%
Tasapelejä41,52%
Taisteluja selvitty9435,74%
Vaunuja tuhottu2160,82
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu2490,95
Vahinkoa aiheutettu1.638,25
Valtauspisteitä2150,82
Puolustuspisteitä1730,66
Kokemus800,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (242)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 260 103888,241138211563,26%4288,82
Lorraine 40 t 82205,941112193163,08%3520,10
T110E5102803,81837179458,53%2891,73
Type 59 81415,59763152655,57%2343,20
Object 279 early 104293,751299137071,31%3674,65
T95/FV4201 Chieftain 104015,911205128566,30%3665,74
Emil I82294,341150117764,91%3883,41
E 100102846,47768105057,81%2886,43
Bat.-Châtillon 25 t103110,521005104956,24%3750,99
Object 907 103626,811170104761,22%3824,32
Rheinmetall Skorpion G 82178,681027100760,38%2972,70
Kranvagn103308,09105394760,82%3458,94
Object 252U Defender 82340,26118088366,48%3561,97
T26E5 Patriot 81917,64112384460,07%3201,66
Super Conqueror103790,88114971062,82%4192,66
T71 DA71551,60113667966,42%5264,72
Löwe 81343,4876862750,56%1843,54
leKpz M 41 90 mm GF 81752,08106161262,42%4499,91
Emil II92813,34113559962,94%3554,24
Jagdtiger92200,2772959249,66%2352,44
LT-432 81783,66113058663,14%4821,25
AMX 50 B103642,3698251657,56%3797,10
E 5093388,05126247565,68%4756,37
IS-7103302,42108146864,53%3902,84
AMX M4 mle. 54104911,64128744662,33%5825,37
E 50 Ausf. M103135,4895344456,08%3170,84
T 55A 92935,98119642065,95%3920,54
AMX 13 105102541,2992436557,81%3895,34
STB-1103719,38111036063,61%4004,91
AMX 13 9091922,24100034957,31%4054,87
Object 140103215,17102734460,17%3589,16
T-5492603,37111133763,20%3557,48
WZ-111 model 5A103584,32106933662,50%3794,94
Somua SM 82489,99124831566,03%3623,66
M54 Renegade 82657,38123631161,09%3728,61
IS-3A 82408,00125230766,78%3288,30
M48A5 Patton103628,65108430463,82%4259,91
VK 72.01 (K) 104013,63112529366,55%3832,55
Panhard EBR 75 (FL 10) 81995,34121629164,95%5098,23
Progetto M35 mod. 46 82360,75112628856,94%3586,46
Vz. 55104328,64121327665,94%4260,57
Jagdpanzer E 100102680,4068727558,55%2401,40
Tiger I7697,1654627147,60%835,07
M10392344,7283927061,11%3135,10
T-100 LT102060,52104726660,15%3504,84
Object 277103351,00100326656,39%3754,71
Tiger II81540,6277625745,91%2122,98
M60 103149,9695325261,11%3333,33
AE Phase I 93047,61113524960,64%3808,71
E 7592098,9088124851,61%2472,10
Leopard 1103873,01103224759,51%4259,05
Panhard EBR 105102462,5797023852,94%4184,17
AMBT 82917,94129423459,83%3893,47
UDES 15/16103566,52102622756,39%3870,80
TVP T 50/51103688,92108522360,99%4544,33
EMIL 1951 82700,39127322365,02%3925,32
Strv S1 82177,9395621753,00%2890,31
leKpz M 41 90 mm 81833,43106621660,19%4733,09
Object 430U104000,95114621566,51%4493,85
Leopard Prototyp A93236,36114821465,89%4127,11
Type 64 61249,4299521259,43%4776,07
Maus103438,24108021063,81%3524,50
WZ-111 model 1-492856,45111920763,29%3769,66
Škoda T 56 83245,26145720667,96%4561,30
T3281655,0093020459,31%2420,59
Bat.-Châtillon 25 t AP92299,91102220258,42%3430,20
113103487,13102020053,50%3549,50
Spähpanzer Ru 25191919,09109019763,96%4221,18
KV-5 81394,7773519754,31%1927,03
Ferdinand81312,2755319245,83%1396,28
AMX 13 757788,3877919056,32%1925,68
Bat.-Châtillon Bourrasque 82645,11123618861,17%4032,86
Object 268 Version 4103881,79107918757,75%3917,70
T-1092461,50106018264,29%3264,45
T57 Heavy Tank103655,63107318063,89%3658,32
T-4481786,3798317856,74%3049,03
HWK 30 81861,43112417866,85%5113,53
Bat.-Châtillon 12 t81350,6893417355,49%3479,85
60TP Lewandowskiego104632,68121117263,95%4603,15
M46 Patton93132,13117216763,47%3939,05
SU-130PM 82560,97113416461,59%3555,60
T-34-85M 61525,62113916462,80%3572,51
Škoda T 27 82198,41110616154,66%3477,05
IS-381729,3482416061,25%2701,79
Prototipo Standard B93095,55114915961,64%3884,73
T77 82731,28122815568,39%3910,34
Object 780 104135,69113415455,19%3959,68
AMX 13 57 71633,15121315459,09%4586,78
Caernarvon Action X 82063,89119915359,48%3263,28
Leo71391,7497215261,84%3101,81
AMX 50 Foch B103506,3497815157,62%3562,61
Kampfpanzer 07 RH 82238,41122715063,33%3764,59
T-62A103040,0498914955,70%3283,46
Object 26393107,10115314562,76%3579,26
Progetto M40 mod. 65104016,44111414462,50%4326,43
IS-4103835,38118114464,58%4233,51
T-34-856540,5455014261,27%1127,75
G.W. Tiger (P)81616,9282514254,23%2201,71
VK 100.01 (P)82077,10111314261,97%3227,86
121B 103561,20107914160,99%3851,59
Hummel6964,5745813845,65%1680,70
M4A1 Revalorisé 82107,40106513857,25%3341,44
50TP prototyp 82254,67113113564,44%3256,14
T297978,8368613557,78%1322,43
Charioteer82319,70101513455,22%3402,29
AMX M4 mle. 5193210,54120613463,43%4105,72
IS-3-II92922,64115713160,31%3516,62
Conqueror93259,10125113066,15%4297,07
T54E192703,66107212963,57%3320,09
G.W. Tiger91861,4679312649,21%1826,86
Type 6192970,48113012458,06%3786,04
Rinoceronte103284,3697712358,54%3146,04
G.W. Panther71331,0959412250,82%1851,73
Bisonte C45 82827,84133311862,71%4151,71
FV1066 Senlac 81702,02104211864,41%4001,72
AMX 30 1er prototype93199,93126711767,52%4553,34
E 25 71980,40115811761,54%4171,43
Centurion Mk. 7/192871,05121011671,55%3600,04
Object 25793061,52118911665,52%4171,50
Centurion Action X103723,07106811062,73%4402,21
Concept 1B 93554,98132011061,82%3531,37
E 75 TS 82676,63129210765,42%4370,19
Jagdpanzer IV6561,8939510552,38%1053,24
Škoda T 5093133,69121410564,76%4556,44
AMX 50 10082216,83104410356,31%3114,68
Object 43093069,82118910361,17%3944,49
T4991530,6511169967,68%3403,63
Kampfpanzer 50 t 93356,3913379974,75%3504,78
Mäuschen92879,5310979762,89%3512,26
FV4004 Conway93023,7510479555,79%3592,89
P.44 Pantera82078,4311489472,34%3423,56
Char Futur 4 93212,7613299472,34%3875,33
Strv K 93399,2612649362,37%4679,45
AMX 50 12093154,2210979259,78%4377,89
Cromwell6863,638249160,44%2129,19
T26E4 SuperPershing 82533,0213438659,30%4491,06
Heavy Tank No. VI 61393,6210148466,67%3764,18
VK 45.02 (P) Ausf. B93172,4611688254,88%3679,21
IS7917,105898042,50%1308,63
M53/M5592130,2910078072,50%2376,13
Carro da Combattimento 45 t 103338,4810528058,75%3105,58
UDES 1693494,0113497969,62%4999,50
Caernarvon82558,4713087866,67%4294,49
Tortoise94202,9115187873,08%5194,70
Type 4 Heavy92694,6510547755,84%3337,91
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,681367740,26%13,71
ST-I93548,4412967759,74%4178,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5178,562627744,16%220,01
Pz.Kpfw. 35 (t)2138,271907552,00%638,09
11081886,089997557,33%2732,56
IS-271459,529277565,33%2291,84
T3093663,4513457479,73%4294,95
50TP Tyszkiewicza93838,5713277463,51%4840,05
Jagdpanther7866,514977244,44%1175,10
T-4371095,005967252,78%2333,39
T95E6 104125,6511527262,50%4186,39
Object 70593724,3814686972,46%5788,04
Strv 746999,928296563,08%2265,05
53TP Markowskiego82877,5513096564,62%4183,07
Pz.Kpfw. III Ausf. J490,742346547,69%85,76
G.W. E 100102224,918626464,06%2067,32
AMX AC mle. 4881996,189866172,13%2896,74
AMX 50 Foch92893,7510306061,67%2916,96
Tiger (P)71434,409285855,17%2328,53
T6981981,4011735868,97%3320,02
Grille5829,434755457,41%2153,08
Object 274a 82630,5613585468,52%4043,92
T-54 ltwt.91611,899955366,04%3108,77
Centurion Mk. I81863,7810115054,00%2899,21
114 SP2 103672,309685062,00%3027,60
SU-14-281701,968094946,94%1714,97
StuG III Ausf. G5599,294594852,08%1685,68
Strv m/425526,516404575,56%1792,45
Type 5 Heavy103017,6810714165,85%2787,24
T376745,217283956,41%2548,16
Strv 103-092442,849883770,27%2778,88
M26 Pershing81458,947953243,75%1954,13
Sturmpanzer II4206,482063141,94%446,51
FV215b (183) 102372,266983151,61%1744,33
UDES 0382413,139943056,67%3181,04
T2071630,3410102968,97%3276,23
T-34-3 81543,559182951,72%2014,01
T-345105,612602842,86%37,52
WZ-114 92573,399552850,00%2622,24
ShPTK-TVP 100 82507,2512022867,86%3438,04
Pz.Kpfw. II270,33952740,74%71,15
M24 Chaffee5708,337212759,26%3273,59
IS-2-II82131,859832744,44%2861,23
Type 5861106,158802661,54%2782,80
FV4005 Stage II102307,157372657,69%2120,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4342,763442544,00%755,57
Comet71329,448922560,00%2732,03
AMX 12 t6616,926322580,00%2056,80
BDR G1 B5422,884662556,00%849,51
T92 81166,449292548,00%2399,62
Churchill VII6996,678902466,67%2423,42
O-I61168,258502458,33%2360,87
M41 Walker Bulldog81240,589072462,50%2954,59
Panhard EBR 9091710,889252450,00%3871,00
T-50-2 61131,2910302466,67%4793,32
Object 268 Version V 103061,337442437,50%2029,82
KV-261611,8311602369,57%3937,49
Ikv 65 Alt II61092,367762268,18%2416,52
Cobra 93550,0013092070,00%4173,33
LTTB81462,119391855,56%3330,87
P.43 bis61320,659481758,82%3856,77
KV-137417,184281735,29%426,34
M4A1 Sherman5704,066861662,50%2048,66
Ikv 10351014,407771546,67%3553,94
Type T-3451109,539931580,00%4624,61
Lago4432,294701457,14%1560,86
Škoda T 245756,717161471,43%2471,13
CS-5993025,8611901471,43%3829,64
ARL V396668,436091478,57%1263,37
Škoda T 2561075,777011346,15%2214,37
Leichttraktor165,381271346,15%126,73
T1 Heavy Tank5231,094301154,55%350,89
Churchill I5628,505651050,00%1380,42
O-I Experimental5597,306041060,00%1169,19
ISU-152K 81358,33613944,44%1112,55
M4461061,88720837,50%1762,96
M66200,86348742,86%91,66
T25 Pilot Number 1 81313,14940757,14%1949,82
B14219,33377666,67%725,70
ASTRON Rex 105 mm 83710,501654683,33%5312,16
TOG II* 6927,17796650,00%1858,80
SU-855276,60304540,00%373,48
T1 Cunningham176,80211520,00%240,45
Super Hellcat 72353,601234560,00%5064,52
D2390,75333450,00%172,04
Pz.Kpfw. I Ausf. C3164,25211450,00%606,24
Panther/M10 71560,501056450,00%3160,11
T34 B 82060,7513824100,00%3181,59
T675564,00611366,67%1573,05
T28 Concept 7311,33439366,67%376,43
StuG IV 5787,00710366,67%2763,35
105 leFH18B2 5799,007232100,00%1607,80
ST-II103568,00951250,00%3515,36
VK 168.01 Mauerbrecher 83032,00117620,00%5464,53
Renault FT10,001181100,00%261,00
Chimera 82966,0090010,00%2889,79
WZ-120-1G FT 8822,0040710,00%475,71

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.8.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.5.2022
Lähti: 11.7.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.7.2021
Lähti: 24.1.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.6.2020
Lähti: 17.7.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.6.2019
Lähti: 4.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.3.2019
Lähti: 19.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2018
Lähti: 25.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.5.2021
Lähti: 16.5.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.7.2020
Lähti: 18.8.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 25.5.2018
Lähti: 16.6.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 30.11.2018
Lähti: 9.3.2019
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 24.6.2018
Lähti: 7.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.1.2021
Lähti: 29.1.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.5.2021
Lähti: 16.5.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.1.2018
Lähti: 2.2.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.11.2017
Lähti: 5.1.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.4.2017
Lähti: 17.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.11.2016
Lähti: 20.3.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.7.2015
Lähti: 14.2.2016
Asema: N/A
Liittynyt: 20.5.2015
Lähti: 1.7.2015
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 26.4.2015
Lähti: 17.5.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.3.2015
Lähti: 24.4.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.1.2015
Lähti: 23.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.1.2015
Lähti: 9.1.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.6.2014
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 24.3.2014