HiTu4U

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.8.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19615012120
Ø Taso8,070,008,178,65
Voitot990450,49%00,00%975,00%5747,50%
Häviöitä943848,12%00,00%325,00%6352,50%
Tasapelejä2731,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty751838,33%00,00%758,33%4335,83%
Vaunuja tuhottu173220,8800,00191,581361,13
Tuhoamissuhde1,430,003,801,77
Vaunuja havaittu167340,8500,00100,83810,68
Vahinkoa aiheutettu1.312,050,001.792,332.088,20
Valtauspisteitä163950,8400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä92470,4700,0000,0060,05
Kokemus683,230,00987,42839,03
WN71115,990,001753,011317,18
WN81459,260,002086,211961,51
Yhteensä
Taisteluja19615
Ø Taso8,07
Voitot990450,49%
Häviöitä943848,12%
Tasapelejä2731,39%
Taisteluja selvitty751838,33%
Vaunuja tuhottu173220,88
Tuhoamissuhde1,43
Vaunuja havaittu167340,85
Vahinkoa aiheutettu1.312,05
Valtauspisteitä163950,84
Puolustuspisteitä92470,47
Kokemus683,23
WN71115,99
WN81459,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja12
Ø Taso8,17
Voitot975,00%
Häviöitä325,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty758,33%
Vaunuja tuhottu191,58
Tuhoamissuhde3,80
Vaunuja havaittu100,83
Vahinkoa aiheutettu1.792,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus987,42
WN71753,01
WN82086,21
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja120
Ø Taso8,65
Voitot5747,50%
Häviöitä6352,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4335,83%
Vaunuja tuhottu1361,13
Tuhoamissuhde1,77
Vaunuja havaittu810,68
Vahinkoa aiheutettu2.088,20
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä60,05
Kokemus839,03
WN71317,18
WN81961,51
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot1550,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1550,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1136,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu220,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,160,000,000,00
Vaunuja havaittu290,9700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.404,970,000,000,00
Valtauspisteitä541,8000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä160,5300,0000,0000,00
Kokemus645,470,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot1550,00%
Häviöitä1550,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1136,67%
Vaunuja tuhottu220,73
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu290,97
Vahinkoa aiheutettu1.404,97
Valtauspisteitä541,80
Puolustuspisteitä160,53
Kokemus645,47
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1248000
Voitot53042,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä70856,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä100,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty45336,30%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8170,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu9740,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.572,040,000,000,00
Valtauspisteitä25152,0200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä32042,5700,0000,0000,00
Kokemus677,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1248
Voitot53042,47%
Häviöitä70856,73%
Tasapelejä100,80%
Taisteluja selvitty45336,30%
Vaunuja tuhottu8170,65
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu9740,78
Vahinkoa aiheutettu1.572,04
Valtauspisteitä25152,02
Puolustuspisteitä32042,57
Kokemus677,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja353000
Voitot20858,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä14440,79%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15343,34%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2500,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,250,000,000,00
Vaunuja havaittu1620,4600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.759,890,000,000,00
Valtauspisteitä3430,9700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3170,9000,0000,0000,00
Kokemus856,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja353
Voitot20858,92%
Häviöitä14440,79%
Tasapelejä10,28%
Taisteluja selvitty15343,34%
Vaunuja tuhottu2500,71
Tuhoamissuhde1,25
Vaunuja havaittu1620,46
Vahinkoa aiheutettu1.759,89
Valtauspisteitä3430,97
Puolustuspisteitä3170,90
Kokemus856,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (202)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion 81448,80682100349,55%1512,67
Progetto M35 mod. 46 81504,8880886151,57%1858,27
Object 140101678,9275560251,33%1350,90
VK 30.01 (P)6600,9037955549,55%970,66
Tiger (P)7718,3440151748,16%840,92
Object 277101956,4280050651,38%1573,13
Bat.-Châtillon Bourrasque 81596,8883750147,11%2010,80
Hummel6681,1446342950,12%979,61
A-436536,5547338347,52%965,46
IS-38998,6665333747,48%989,30
Type 64 6609,3661932849,39%1610,79
G.W. E 100101561,9469232452,78%1356,27
DBV-152 102707,2479732352,94%2047,16
T-1506932,4068232149,84%1741,96
ShPTK-TVP 100 81739,3791931055,48%2201,53
T-100 LT101052,7970330846,43%1172,59
IS-7102198,6887130251,99%2022,20
Panhard EBR 105101202,8075627953,41%1487,88
121B 101743,0471827147,97%1396,96
T-448926,1966426848,51%1132,08
Object 430U101683,3476926049,23%1335,22
T-34-85M 6948,1570024052,92%1765,07
Grille 15102249,6369822048,64%1553,87
Leopard 1102704,4785420751,69%2386,99
60TP Lewandowskiego102046,3378420250,00%1670,42
Bat.-Châtillon 25 t102042,7282618752,41%1770,59
CS-63102204,8279518246,70%1861,78
T-345276,7224417244,19%534,55
Object 252U 81351,9181017153,80%1500,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5271,5624016847,62%524,25
ELC EVEN 90 8628,4879216754,49%1303,35
VK 100.01 (P)81319,9584316657,83%1610,57
G.W. Tiger (P)81189,1563916245,68%1216,13
Object 703 Version II 81593,6298215955,97%2038,28
Object 25791233,1066315147,68%1071,16
Object 43091345,2669615042,67%1021,28
Jagdpanzer E 100101846,7569014553,10%1353,60
Object 260 102103,7382214245,77%1625,91
Ares 90102274,8189013554,81%1788,27
IS-3-II91389,1976413448,51%1153,24
M48A5 Patton102406,7787613256,06%2044,01
Bat.-Châtillon 12 t8659,8767713253,03%1195,97
TVP T 50/51102040,1580013057,69%1703,58
Ferdinand81023,7558513045,38%874,53
IS7922,5265612651,59%1322,63
M-V-Y102252,3785312343,90%1772,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4181,5018212247,54%359,75
T110E3101982,6871312051,67%1410,48
Waffenträger auf Pz. IV91663,0769611650,00%1309,36
Grille5448,4631310850,00%862,37
G.W. Tiger91426,8373710856,48%1418,85
G.W. Panther7642,2152010648,11%630,60
Super Conqueror101958,9485110559,05%1552,00
Panhard AML Lynx 6x68575,2150710535,24%794,58
Rheinmetall Panzerwagen101246,9186310454,81%1506,77
Pz.Kpfw. 5581742,0697610451,92%1764,04
T-34-856659,616119764,95%1466,56
IS-2-II81047,986389640,63%979,72
CS-4471124,078019465,96%1840,31
KV-137574,375399447,87%799,22
T3091457,597439254,35%1265,56
Jagdtiger91623,437029246,74%1235,51
T110E4102068,787529248,91%1499,36
T-437662,545378943,82%928,56
BZ-6891423,447388844,32%1079,49
45TP Habicha71085,436548656,98%1602,39
Bretagne Panther 6733,215878544,71%1170,39
M40/M4381027,877258354,22%1126,36
BZ-16681164,357248245,12%1207,36
AMX AC mle. 4881089,816807956,96%1296,02
Mäuschen91444,707977751,95%1278,33
M127673,056037650,00%722,04
LTG7702,826127651,32%1382,51
CS-5381179,226867448,65%1573,06
Sturmpanzer II4267,352087445,95%822,50
T-80495,661777447,30%158,34
Durendal 102695,188517345,21%2356,62
FV4005 Stage II101561,315837241,67%996,38
Object 279 early 101746,859477262,50%1180,81
CS-5991508,368247062,86%1664,87
HWK 128838,918547057,14%1727,83
Rhm.-Borsig Waffenträger81292,876906957,97%1273,63
M-VI-Y91692,008106943,48%1616,93
Char Futur 4 91755,148146651,52%1546,96
Manticore101006,298066553,85%1242,68
Vz. 60S Dravec 102180,429026450,00%1463,64
M10 RBFM 5476,583576445,31%819,63
M-III-Y81605,569416346,03%2305,87
Caernarvon Action X 81270,038346152,46%1688,14
Hotchkiss EBR7559,055786041,67%1140,58
STB-1102478,349225955,93%2187,56
B.U.G.I.6843,955925947,46%1378,41
AMX 50 Foch92190,179605860,34%2361,93
Charioteer81102,716395848,28%1125,89
E 7591477,938125754,39%1406,64
E 100101971,698835561,82%1681,71
Škoda T 56 81839,858745545,45%1824,54
Prototipo Standard B91469,157045446,30%1213,07
M446863,726515453,70%1595,61
Crusader 5.5-in. SP7554,025905343,40%637,92
Leopard Prototyp A91457,666985347,17%1189,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E330,311505248,08%82,06
BZ-5871064,137435251,92%1448,42
P.43 bis6744,765775154,90%1342,44
ST-II101729,247015147,06%1151,17
Yong Bing 91753,318365150,98%1458,31
Progetto M40 mod. 65101871,807875056,00%1581,87
Type 586891,367955068,00%2027,80
Achilles6977,336534961,22%2000,11
40TP Habicha6826,454864751,06%1527,62
Ares 7581629,339124654,35%2010,90
53TP Markowskiego8831,096334445,45%736,61
Marder II3173,231624459,09%476,62
P.44 Pantera81211,336984353,49%1505,19
T-5491052,886324344,19%878,16
Škoda T 256780,626114247,62%1527,82
Konštrukta T-34/1007770,145384242,86%999,94
GSR 3301 Setter7446,076454247,62%941,60
SFAC 105 81905,457794245,24%1850,07
SU-14-281008,656614055,00%1135,51
MT-256524,705724047,50%1640,17
Marder 38T4222,721853953,85%437,27
AE Phase I 91675,009223958,97%1632,22
M4A3E8 Sherman6722,036313850,00%1443,61
Indien-Panzer81661,628133737,84%2254,20
KV-37509,036243663,89%636,90
BT-7 artillery 3530,097233574,29%2370,10
Tiger II82349,9411493455,88%3363,46
T25 AT71229,887653470,59%2048,08
T-62A101814,007423450,00%1437,20
M18 Hellcat6769,735463354,55%1454,06
Challenger71148,586653345,45%1592,90
M-II-Y71102,738693360,61%1544,00
LHMTV8440,107373161,29%749,73
AMX 50 Foch B102437,477903046,67%1820,46
Maus101857,937662951,72%1231,88
AMX 13 757813,076342839,29%1681,01
M36 Jackson6968,465382846,43%1703,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3159,541992839,29%315,70
25TP KSUST II5566,334362751,85%1322,37
T25/271091,336952748,15%1579,30
Tiger I71076,157882665,38%1465,97
AMX 12 t6675,236312653,85%1938,98
Panther/M10 7662,156122650,00%975,48
P.435674,565052536,00%1844,46
P.43 ter7908,447182568,00%1430,49
Type 95 Ji-Ro6897,164982532,00%1312,09
BZ-75101952,089002552,00%1397,73
AMX AC mle. 467808,086062454,17%1063,27
KV-15208,794232458,33%338,67
Pz.Kpfw. 38 (t)3118,612302347,83%253,53
Cobra 91623,748662365,22%1429,88
Panhard EBR 909535,366352245,45%585,36
ARL V396718,905332147,62%1208,90
T 55A 92434,0510212055,00%3437,27
Pz.Kpfw. II253,001201931,58%0,00
Crusader6329,265861963,16%933,04
KR-1112149,059261942,11%1279,85
Pz.Sfl. IVc5287,061881838,89%392,02
Carro da Combattimento 45 t 103246,509881855,56%3236,49
Panzerjäger I244,65901741,18%1,20
Panhard AMD 178B6331,003581717,65%663,82
FV3046354,443451656,25%492,53
Sturer Emil7780,404711540,00%816,76
M10 Wolverine5764,646021478,57%1806,35
Škoda T 245517,924951353,85%1380,38
Nashorn6786,314841338,46%1167,48
VK 30.01 (H)5546,094911145,45%1229,50
VK 30.02 (D)7707,365561136,36%860,85
T-284280,703821050,00%885,18
50TP Tyszkiewicza91048,207091050,00%705,35
AMX ELC bis5329,78401966,67%1121,33
Patton the Tank 91244,22691944,44%1120,20
Cromwell B 6935,00833757,14%2032,63
ST vz. 394157,33205633,33%216,10
14TP4377,17472666,67%1612,99
Semovente M415646,67532683,33%1622,46
M24E2 Super Chaffee 6899,00804633,33%3390,57
T1 Heavy5482,40386520,00%661,31
P26/404392,00373450,00%1097,32
Leichttraktor1102,00112425,00%273,96
T18 HMC381,005130,00%77,62
T-116 3211,67320366,67%958,39
Super Hellcat 7433,33487366,67%592,46
Kolohousenka128,0055250,00%76,78
T1 Cunningham131,0087250,00%75,29
AMR 35 2170,504572100,00%866,90
AT 15A 7865,00679250,00%1277,55
Valiant 5443,00664250,00%906,49
Vickers Medium Mk. I193,008510,00%262,03
Strv fm/21136,003710,00%0,00
Fiat 3000172,0015610,00%107,22
Renault FT10,001510,00%0,00
Renault Otsu18,001181100,00%261,00
M14/412183,004851100,00%732,82
BT-74723,0032110,00%2190,20
Pz.Kpfw. 35 (t)20,001561100,00%261,00
A-205143,0012210,00%188,64
T1 HMC20,002410,00%0,00
T-50-2 6260,005181100,00%630,07
T-29 3613,008001100,00%2651,79
Ashbringer 10661,0012021100,00%383,57

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.8.2025
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 10.6.2025
Lähti: 26.8.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.5.2025
Lähti: 10.6.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.4.2025
Lähti: 23.5.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.11.2024
Lähti: 31.3.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.11.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 28.2.2024
Lähti: 13.11.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.9.2023
Lähti: 13.10.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 29.10.2020
Lähti: 23.5.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.6.2021
Lähti: 21.9.2021
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 29.11.2019
Lähti: 28.10.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 15.4.2022
Lähti: 18.5.2023