HAPUUUGA

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.8.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja51085073323
Ø Taso7,670,006,456,97
Voitot2548549,89%00,00%4358,90%20563,47%
Häviöitä2485048,64%00,00%2939,73%11435,29%
Tasapelejä7501,47%00,00%11,37%41,24%
Taisteluja selvitty876117,15%00,00%1824,66%10733,13%
Vaunuja tuhottu386650,7600,001081,485111,58
Tuhoamissuhde0,910,001,962,37
Vaunuja havaittu706351,3800,002333,198092,50
Vahinkoa aiheutettu1.198,750,001.534,471.838,37
Valtauspisteitä193380,3800,001281,751510,47
Puolustuspisteitä103720,2000,001061,451890,59
Kokemus604,880,001.001,331.039,90
WN71084,620,002218,912193,80
WN81445,130,003920,823983,25
Yhteensä
Taisteluja51085
Ø Taso7,67
Voitot2548549,89%
Häviöitä2485048,64%
Tasapelejä7501,47%
Taisteluja selvitty876117,15%
Vaunuja tuhottu386650,76
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu706351,38
Vahinkoa aiheutettu1.198,75
Valtauspisteitä193380,38
Puolustuspisteitä103720,20
Kokemus604,88
WN71084,62
WN81445,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja73
Ø Taso6,45
Voitot4358,90%
Häviöitä2939,73%
Tasapelejä11,37%
Taisteluja selvitty1824,66%
Vaunuja tuhottu1081,48
Tuhoamissuhde1,96
Vaunuja havaittu2333,19
Vahinkoa aiheutettu1.534,47
Valtauspisteitä1281,75
Puolustuspisteitä1061,45
Kokemus1.001,33
WN72218,91
WN83920,82
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja323
Ø Taso6,97
Voitot20563,47%
Häviöitä11435,29%
Tasapelejä41,24%
Taisteluja selvitty10733,13%
Vaunuja tuhottu5111,58
Tuhoamissuhde2,37
Vaunuja havaittu8092,50
Vahinkoa aiheutettu1.838,37
Valtauspisteitä1510,47
Puolustuspisteitä1890,59
Kokemus1.039,90
WN72193,80
WN83983,25
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja77000
Voitot3241,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4153,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä45,19%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2329,87%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu680,8800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu1131,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.206,710,000,000,00
Valtauspisteitä420,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä220,2900,0000,0000,00
Kokemus579,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja77
Voitot3241,56%
Häviöitä4153,25%
Tasapelejä45,19%
Taisteluja selvitty2329,87%
Vaunuja tuhottu680,88
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu1131,47
Vahinkoa aiheutettu2.206,71
Valtauspisteitä420,55
Puolustuspisteitä220,29
Kokemus579,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu33,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus5,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu33,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus5,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot116,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä583,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu71,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu197,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus136,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot116,67%
Häviöitä583,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu71,17
Vahinkoa aiheutettu197,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus136,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja396000
Voitot18045,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä21253,54%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,01%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14937,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2990,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu3260,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.073,760,000,000,00
Valtauspisteitä9552,4100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15663,9500,0000,0000,00
Kokemus442,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja396
Voitot18045,45%
Häviöitä21253,54%
Tasapelejä41,01%
Taisteluja selvitty14937,63%
Vaunuja tuhottu2990,76
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu3260,82
Vahinkoa aiheutettu1.073,76
Valtauspisteitä9552,41
Puolustuspisteitä15663,95
Kokemus442,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja135000
Voitot6145,19%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7253,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,48%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3928,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu920,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu1100,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.018,670,000,000,00
Valtauspisteitä860,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5373,9800,0000,0000,00
Kokemus501,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja135
Voitot6145,19%
Häviöitä7253,33%
Tasapelejä21,48%
Taisteluja selvitty3928,89%
Vaunuja tuhottu920,68
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu1100,81
Vahinkoa aiheutettu1.018,67
Valtauspisteitä860,64
Puolustuspisteitä5373,98
Kokemus501,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot1152,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä942,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty838,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu281,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,150,000,000,00
Vaunuja havaittu301,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.364,810,000,000,00
Valtauspisteitä100,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus921,290,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot1152,38%
Häviöitä942,86%
Tasapelejä14,76%
Taisteluja selvitty838,10%
Vaunuja tuhottu281,33
Tuhoamissuhde2,15
Vaunuja havaittu301,43
Vahinkoa aiheutettu2.364,81
Valtauspisteitä100,48
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus921,29
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (527)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 25 7591,03395212546,21%667,22
Leopard 1102839,94843168353,18%2562,57
FV4005 Stage II101952,33618118651,94%1575,34
T26E4 SuperPershing 81032,60653118147,50%1229,63
IS-38849,37436117546,72%822,52
ISU-1528862,50366110844,49%717,10
ELC EVEN 90 8688,55764109150,23%1379,83
Rheinmetall Skorpion G 81854,31853103755,45%2191,36
Bat.-Châtillon Bourrasque 81623,72959103357,41%2090,71
T34 8764,9340093242,17%671,57
AMX 13 909521,9342487944,94%565,56
T92 HMC101179,3556778648,85%887,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81884,3980373154,45%2120,01
STG Guard 81731,1984273152,80%2317,57
Lorraine 155 mle. 518710,3832868743,23%598,04
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4375,7433066654,20%1084,09
Waffenträger auf Pz. IV92518,5889861859,06%2507,53
T-1091149,5949560844,57%933,31
Bat.-Châtillon 25 t AP9844,3541358341,85%623,51
Panhard EBR 105101021,1469854647,25%1101,21
Object 268102840,9379351652,13%2246,86
KV-26974,8262649554,14%1789,70
Object 277101670,3951647939,46%1107,34
StuG III Ausf. G5246,0220045543,96%348,83
Type 4 Heavy91235,5656343846,58%1021,03
M54 Renegade 81432,0674743548,97%1551,72
KV-15263,8323643142,00%305,30
FV4004 Conway91305,6749838846,13%1024,44
AMX 12 t6420,8749037756,50%1102,63
LT-432 8785,8270937348,53%1383,98
M2 Light2239,0437037052,97%1134,85
ISU-152K 81782,7680636853,53%2098,70
M53/M5591158,4864435345,04%943,09
Charioteer Nomad 82375,29102332261,18%3084,59
Caernarvon Action X 81720,31101731454,14%2436,26
O-Ni7784,6944231147,59%887,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6883,6578630559,34%2779,25
HWK 30 8886,2269428951,21%1653,21
Type 5 Heavy102257,8276928153,38%1751,32
Jagdpanther7468,4630027443,43%391,64
T-34-85M 61651,94113227161,25%3650,58
Object 70491330,0454526849,25%983,62
T26E5 81480,8491226854,10%1949,74
Pz.Kpfw. I Ausf. C3192,9129126350,19%901,49
Kanonenjagdpanzer 105 81924,7891326155,17%2416,99
O-Ho81074,3174125852,33%1193,88
O-I6480,5936925850,78%661,38
T-50551,9321825344,27%49,19
Cromwell6313,0829424847,58%423,00
T-100 LT101008,4069324446,72%1076,19
Charioteer81490,0074623852,94%1746,00
SU-122-44 71213,8472422659,29%1778,57
KV-48648,9537421846,33%565,12
G.W. Tiger (P)8740,8756821550,70%705,69
Bat.-Châtillon 25 t101472,1455821236,79%958,62
T-1506408,8828821244,81%472,34
Grille 15102189,0767820851,92%1616,49
AMX 13 105 AM mle. 505325,7221420547,32%594,28
Lorraine 155 mle. 507532,9031920450,00%566,87
T4991574,9986620357,14%2525,67
Object 274a 81700,8093720057,00%2387,71
Super Hellcat 71162,2983819962,81%1988,21
AMX 13 F3 AM6554,9931219745,69%687,93
IS-7101154,0248019046,32%760,87
AMX 13 105101001,1945719040,53%907,33
FV380591039,9359918040,56%793,75
Super Conqueror103054,51102618059,44%2753,43
SU-1527358,5027217944,13%257,73
ShPTK-TVP 100 81915,8791517851,69%2332,85
Jagdpanzer IV6319,8923517736,72%298,63
AMX ELC bis594,3223717446,55%104,37
T-44-100 Igrovoy 81469,0382217453,45%1896,64
KV-856356,8827117143,27%392,70
Comet7492,6334116947,93%648,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E373,6513516850,00%101,63
Tiger 131 6556,7742516845,83%753,92
Panhard EBR 909803,0260816449,39%1149,32
AMX 404814,5767016167,70%4881,19
Object 261101601,9062315544,52%1380,35
T-62A102759,2496915261,18%2739,19
Progetto M35 mod. 46 82175,71104914958,39%3126,74
SU-1006454,4428014849,32%665,70
T-262115,0014014850,00%451,71
Caliban 81658,2583414748,98%2075,12
Bat.-Châtillon 155 559920,9762214445,83%776,47
114 SP2 102870,4373314449,31%2116,04
MT-25651,9428414250,70%125,15
Centurion Mk. 7/192165,9495113856,52%2478,12
Prototipo Standard B91911,5580413748,18%1975,24
59-166116,5225213743,07%78,40
Leopard Prototyp A92317,0481713748,91%2396,74
Jagdpanzer E 100102024,1367413449,25%1373,96
AMX 13 757166,9331813043,85%109,05
Type T-345226,2921812948,06%445,77
Churchill III 5370,3342212939,53%582,58
Progetto M40 mod. 65102157,6075612846,88%1848,84
Pz.Kpfw. II Luchs4542,9064412762,99%2752,72
Challenger7851,6959412150,41%1083,81
T-34-3 81581,5390512054,17%2037,16
O-I Experimental5258,3923111949,58%327,49
AT 86356,6133011847,46%435,57
T675411,0931011642,24%743,19
Strv m/42-57 Alt A.2 61624,75111111565,22%3987,22
Hummel6513,5548311052,73%645,63
T1 Cunningham174,0114310953,21%301,27
T-448958,1765810944,04%1166,18
BT-2239,8112510747,66%63,84
Object 43091896,8484910748,60%1825,77
T110E3102633,9383910652,83%2085,15
Panhard AML Lynx 6x68663,9968610651,89%1124,76
122 TM 81857,3294810661,32%2544,15
Emil I81780,1591710550,48%2414,00
Nashorn6389,2229210547,62%487,44
S-517541,9948810450,96%520,34
P.44 Pantera8954,2859310343,69%1074,14
Matilda4304,4827910148,51%749,34
Sturer Emil7590,2443310043,00%628,95
T-284222,452159954,55%600,95
Object 430U102071,327059746,39%1570,77
Panther mit 8,8 cm L/71 81481,088689756,70%2197,50
AMX AC mle. 4881033,835659443,62%935,34
Type 6192020,348589254,35%2340,97
Churchill I5281,992439148,35%434,44
Bat.-Châtillon 12 t8518,104388955,06%919,51
Sherman III5219,893008752,87%438,81
TS-54 81952,7910158752,87%2445,61
WZ-111-1G FT81667,267808651,16%1840,43
T-54 ltwt.91054,746688640,70%1404,69
Lorraine 39L AM3173,451428545,88%440,15
TNH T Vz. 5191892,248738452,38%1810,47
KV-37379,353428444,05%247,59
T56 GMC386,621148440,48%31,28
121B 102621,709098458,33%2350,61
Sherman Firefly6446,393908344,58%677,16
M18 Hellcat6469,423598346,99%634,37
Leopard 120 Verbessert113518,8710418365,06%3237,16
Object 140102382,268608247,56%2108,15
Škoda T 27 81362,067198243,90%1775,21
UDES 1691547,857598154,32%1450,99
T2881794,359568159,26%2188,24
Conqueror Gun Carriage101223,805448141,98%857,65
M5A1 Stuart4123,841908056,25%314,25
Spähpanzer Ru 25191037,617818051,25%1625,31
T9592050,418697852,56%1826,09
Conqueror91934,749547764,94%1932,65
CS-52 LIS 81870,048947749,35%2344,34
Strv K 91658,597597644,74%1481,40
Progetto C50 mod. 6691612,937417443,24%1336,89
AT 25246,532457445,95%370,65
T3092241,928187265,28%2211,60
T54E192016,948317252,78%1990,47
Pz.Kpfw. III Ausf. J471,521577146,48%59,36
Emil II92271,179337051,43%2436,05
Strv 103B102247,106867042,86%1534,20
G.W. Panther7663,015567045,71%628,71
Hotchkiss EBR7430,005746848,53%787,83
STA-181291,687446650,00%1703,75
Pz.Kpfw. 38 (t)31060,738286662,12%5983,99
T1 Heavy5271,762546654,55%405,21
AMX AC mle. 467786,915016636,36%940,77
ISU-122S 71819,829206660,61%2829,32
Jagdtiger91705,406916546,15%1431,64
Indien-Panzer81181,086696550,77%1363,62
Tiger-Maus 92253,729546555,38%2144,73
Covenanter5114,942006448,44%185,77
Pz.Sfl. IVc5225,521616432,81%227,18
Object 26392225,488246347,62%2025,43
GSOR 1010 FB 81739,148556350,79%2234,69
Kranvagn102463,298486250,00%2045,76
Panther II81351,537076243,55%1785,32
Somua SM 81505,528076248,39%1589,62
WZ-1328621,395906150,82%926,78
AMX 13 (FL 11) 5763,669716160,66%4176,79
Strv 103-091979,958636058,33%1967,52
Alecto4128,571606048,33%155,16
T71 DA7918,338096066,67%2299,57
Cobra 92684,7710686065,00%2949,35
Leo71007,827075756,14%1617,71
Škoda T 5091704,637495743,86%1412,98
M40/M4381205,146575749,12%1322,75
Crusader 5.5-in. SP7626,654905742,11%720,68
Pz.Kpfw. III/IV577,111665646,43%70,92
212A9994,755495641,07%647,51
Kampfpanzer 07 RH 81376,258315655,36%1995,45
Hotchkiss H352168,492305547,27%693,27
Tiger II81604,448755558,18%1909,42
Type 6891920,278355550,91%1634,99
LTTB8631,426095541,82%952,03
leKpz M 41 90 mm GF 8933,027535450,00%1806,21
WZ-1317522,586165354,72%1038,30
E 7592033,707905341,51%1771,13
AMX 50 Foch92434,969705360,38%2617,50
Spähpanzer SP I C7674,065885335,85%1163,51
M10 RBFM 51022,607885349,06%2577,82
Crusader6179,872525250,00%363,77
WZ-111G FT92069,137785259,62%1745,29
BZ-75102631,819435261,54%2294,99
Object 41681160,067005248,08%1376,05
Hirschkäfer112867,087825149,02%2012,41
GSOR 3301 AVR FS9945,618345150,98%1435,35
UDES 0381265,526575046,00%1471,45
AMX 50 Foch B102562,327575048,00%1993,81
M41 Walker Bulldog8577,986235052,00%897,98
IS7442,023004938,78%312,01
T-46375,691324948,98%132,57
Type 1 Ho-Ni II 41046,808884955,10%2786,47
M3 Lee4185,232044860,42%608,62
T6981043,086294843,75%1276,63
T77 81925,008784850,00%2194,48
STB-1101811,967484753,19%1445,79
T207785,897134652,17%1173,26
T-5492137,679674658,70%2455,08
VK 30.02 (D)7808,315864555,56%1289,49
AMX 38374,621554551,11%105,60
Ho-Ri 192159,968414553,33%1916,42
Marder 38T4205,841954553,33%392,57
Škoda T 45 71648,4910244551,11%2656,63
SU-855258,892174465,91%547,35
T3 HMC2120,181684452,27%412,15
M-VI-Y91573,757354440,91%1382,76
AMX 50 12092060,147864351,16%1946,07
UDES 14 Alt 581709,029694367,44%2806,15
VK 28.016411,144504341,86%1056,44
Ares 8592133,168344334,88%2164,40
StuG IV 5204,022004344,19%277,78
Rheinmetall Skorpion 81227,197264358,14%1356,85
TNH 105/100081546,178504250,00%1919,99
Vz. 55101916,806704143,90%1205,17
T-34-2G FT71488,448764163,41%2579,91
105 leFH18B2 5810,705804050,00%1571,34
E 5091994,388284050,00%2184,26
Bat.-Châtillon 155 5810778,505184047,50%512,51
53TP Markowskiego81697,548553951,28%2109,30
BZ-6891853,238483948,72%1666,78
Type 95 Heavy4191,952513852,63%527,00
Controcarro 1 Mk. 291558,618233855,26%1408,40
Grille5332,212973847,37%531,83
Object 590 91775,088843860,53%1727,22
King Tiger (Captured) 71605,509253839,47%2177,35
P.43 bis61438,389103764,86%3270,54
Type 5782089,2710153759,46%2945,62
BZ-1668928,575683735,14%770,73
Pz.Kpfw. II268,221453647,22%84,77
M46 Patton91398,197653652,78%1290,41
GSOR 1006 Scheme 791749,897243647,22%1434,73
Vz. 68 Squall 8910,977603655,56%1818,21
Centurion Mk. I81526,748873554,29%2280,71
LPT-67 Šelma9539,176033534,29%480,04
M48A5 Patton102152,267443545,71%1908,75
FV224 Chopper71646,039643554,29%2223,20
ARL V396741,385783458,82%1504,62
SU-130PM 81854,658593455,88%2045,14
Object 252U 82014,329633450,00%2215,15
Object 168 German 81720,918173452,94%2377,92
WZ-114 92065,218963452,94%1978,78
E 100102253,587073342,42%1770,15
T28 Concept 7795,035073336,36%1007,99
IS-3A 81706,218363348,48%1905,27
Renault FT 75 BS2104,441073250,00%470,82
AMX 50 10081977,6310593271,88%2741,43
Progetto CC55 mod. 5481421,558113151,61%1599,59
Caernarvon81016,556193148,39%1031,99
SMV CC-5671067,457733158,06%1709,39
Turtle Mk. I 81692,879953158,06%1972,73
Rambo 92244,269963151,61%2466,61
Sav m/43479,801253033,33%1,54
UDES 15/16102049,037793053,33%1661,27
Renault UE 573128,701473046,67%224,40
Ho-Ri 3102364,707883056,67%1567,78
60TP Lewandowskiego102245,347742948,28%1549,10
Ho-Ri 281691,727752934,48%1903,40
Marder II3108,001582968,97%316,65
SDP 58 Kilana81756,908602951,72%1876,45
VK 30.02 (M)61007,626582941,38%1925,82
SU-54166,821532828,57%119,99
Type 95 Ji-Ro6932,505572857,14%1802,77
Renault FT AC278,86922835,71%46,76
Type 3 Ju-Nu61219,437812850,00%2088,80
BZ-79113735,8910542853,57%2521,67
XM551 Sheridan10849,045422850,00%729,57
Versuchspanzer 5792801,4611162857,14%3126,71
Lorraine 40 t 81251,117032842,86%1436,22
T-437973,818022762,96%1781,91
BZ-5871264,268852766,67%1864,50
BZT-70 103235,819272744,44%2385,34
Type 2597 Chi-Ha3172,691482638,46%402,14
SU-10181197,156822653,85%1369,28
AMX M4 mle. 5191764,359352665,38%1864,04
Object 260 101728,657212642,31%1059,14
VK 16.02 Leopard5320,244122548,00%932,52
Wespe3127,761412552,00%334,44
ST-I91803,767352540,00%1630,97
BT-42 Jatkosota HS 5952,449152564,00%2886,22
Tiger I71346,178552454,17%2193,92
Type 5 Chi-Ri71188,968672466,67%2351,96
Maus102723,589462445,83%2424,80
Type 4 Ju-To71254,467632441,67%1516,88
IS-6 B 81478,887972450,00%1489,27
LT vz. 38362,391322356,52%179,32
A-205157,782042347,83%363,69
Chi-To SP72235,8712182365,22%3952,38
FV215b (183) 102842,787902365,22%2306,94
Durchbruchswagen 2473,351432339,13%0,33
Archer5275,964042360,87%573,57
Rheinmetall Panzerwagen101823,008352347,83%2297,70
Pz.Kpfw. 5582663,3012012360,87%2966,28
Object 703 Version II 81523,838922352,17%1815,23
Char Futur 4 91313,745442334,78%893,03
Type 4 Chi-To61419,598252245,45%3502,64
Vz. 44-171121,367552245,45%1548,48
SDP 60 Gonkiewicza91982,328962259,09%1990,16
SDP 44 Burza61007,956182245,45%1848,96
T28 Prototype81201,005782240,91%1080,89
T-50-2 6356,555342254,55%835,27
Ikv 65 Alt II61104,867322152,38%2478,51
Semovente M43 Bassotto61049,867202171,43%2084,36
SMV CC-678924,146192147,62%835,62
Cruiser Mk. IV493,481482147,62%91,46
Somua SAu 404191,142052147,62%337,46
M48A2 Räumpanzer 81372,817832152,38%1737,81
Strv S1 81416,196232142,86%1397,95
Strv m/425358,852822045,00%710,47
Ikv 1035266,052862045,00%426,91
Type 5861126,157472045,00%2258,35
AMBT 81707,407642045,00%1718,74
T-29 3274,503062040,00%784,71
Panther71246,749441968,42%2263,92
MS-11108,682231947,37%449,14
Ares 7581872,268861952,63%2285,84
XM57 82040,589451963,16%2114,98
Valentine3225,113071850,00%662,83
Cruiser Mk. III3108,501431850,00%357,44
L-60 2154,833821861,11%948,49
M4A3E8 Sherman6971,478251770,59%2409,28
Strv 7461012,537641758,82%2260,85
Sturmpanzer I Bison387,591291758,82%212,12
IS-4102044,066931735,29%1192,99
SDP 57 Gowika71561,008851764,71%2664,36
EMIL 1951 82135,419791752,94%2448,10
T 55A 91543,657141747,06%1350,74
Type 1 Chi-He4129,131611637,50%125,40
Vickers Medium Mk. III3139,001751656,25%459,23
M2 Medium Tank380,941301656,25%173,78
DBV-152 102950,068371656,25%1990,24
Gabler’s Destroyer 5741,697831662,50%2527,49
FV227 Conceiver81780,819511662,50%2167,29
P.43 ter7621,805461546,67%795,28
Sexton II394,201391553,33%251,61
SU-85B4305,272511546,67%634,45
K-91102689,338081540,00%2262,78
Char Mle. 75 9696,875971540,00%671,58
Carro da Combattimento 45 t 102696,537991540,00%2305,73
Bisonte C45 81402,608861553,33%1686,47
GSR 3301 Setter7508,938781553,33%1110,93
Cruiser Mk. II271,501151435,71%43,61
Type 3 Ho-Ni III5812,075961464,29%2117,70
AT 1581144,865811435,71%948,62
G.W. E 100101865,578261457,14%1676,37
T25 AT71197,506661442,86%2065,97
Excalibur 61243,077791457,14%2080,64
Sturmpanzer II4276,313371353,85%833,79
SDT-58 Vlkodav 91968,547591338,46%1529,80
AltProto AMX 30 81729,089411353,85%2324,05
T-103 81361,236671346,15%1609,34
T-54 first prototype 8943,234981315,38%937,49
Vz. 64 Blesk8593,425171241,67%690,99
SU-76G FT4163,831591216,67%93,61
Mitsu 1085853,926011250,00%1710,99
T57 Heavy101816,588941275,00%1414,36
FV217 Badger102832,928471241,67%1886,05
T71 CMCD7686,508061250,00%1496,96
AT-FV230 Breaker113672,0812061275,00%2555,70
IS-2 shielded 71848,009591241,67%2883,18
T-34 shielded 5321,334821250,00%640,73
Tortoise91826,4210241275,00%1772,29
M56 Scorpion 71107,337071233,33%1454,46
M15/423258,642561145,45%703,48
Type 3 Chi-Nu5495,454041136,36%1170,98
ARL 4461384,828031154,55%2953,05
SDP 40 Zadymka5864,645161145,45%2100,04
M8A14156,551881145,45%194,21
Bofors Tornvagn 81813,278351145,45%1877,50
Gonsalo 81530,277731127,27%1514,38
LT vz. 352102,901571070,00%482,23
P26/404296,003261050,00%700,96
Type 97 Chi-Ha3205,701961040,00%509,36
Coccodrillo 102644,2010071080,00%2066,68
M3G FT3112,102131050,00%166,98
Centurion Action X102492,808371060,00%1882,37
E 65 Zwilling 82078,0011401070,00%2273,06
KV-1SA 5966,308541070,00%2152,71
50TP prototyp 81133,33844966,67%1415,43
Type 98 Ke-Ni3134,22212977,78%581,73
Ikv 723102,56184944,44%87,33
Leichttraktor144,11114944,44%34,18
Vz. 71 Tesák101577,67677933,33%1608,05
Type 71101083,67572933,33%432,91
AMX M4 mle. 54102110,78582911,11%1397,69
Concept No. 5101696,11645944,44%1196,57
FV229 Contender92463,441004955,56%2212,89
Kunze Panzer 92161,11847955,56%1832,46
KV-5 81486,78769922,22%1568,69
BT-7 artillery 3529,44702944,44%2562,26
Type 62 71015,88858837,50%2099,52
M4A1 Sherman5607,00495862,50%1875,23
T-26G FT2136,633328100,00%518,65
Ho-Ri Shugo113007,75916850,00%2364,24
S35 CA5634,88472875,00%1416,80
T110E5102613,13908862,50%1828,13
Birch Gun483,13150862,50%239,31
Lion 102757,00775850,00%2356,03
SDP wz 66 Grom 81610,75884862,50%1749,93
T1E6 221,6355812,50%0,00
FV226 Contradictious 82090,131190862,50%2843,95
Vickers Medium Mk. II268,00112742,86%93,37
Grant4437,00399728,57%1370,72
T-34-856535,29619771,43%1127,80
Panzerjäger I257,86127785,71%263,31
AMX M4 mle. 4571976,861263785,71%4179,91
M-II-Y71460,29794742,86%1837,58
Object 279 early 102671,43872742,86%1763,04
VK 168.01 (P) 81419,57786757,14%1659,98
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3773,001254785,71%2678,78
Strv m/38270,83119650,00%125,03
Stuart I-IV3190,83390666,67%897,48
P.435323,67403650,00%737,22
T2 Medium Tank286,50140650,00%276,30
SU-26332,6767616,67%0,00
M1271032,33921683,33%1669,66
AT 77796,83420666,67%942,01
Jagdpanther II8323,17297616,67%31,98
FV230 Canopener102953,50959650,00%2366,39
Kpz. Erich Konzept I 93930,331365683,33%4880,44
Obsidian 8903,0050260,00%728,64
Tetrarch 254,5059616,67%2,21
Ashigaru 101888,83880666,67%1542,55
Projet Louis 91542,331129683,33%2711,28
Rinoceronte103243,401197580,00%2854,58
Black Prince7479,20467540,00%380,22
AT-1245,60107560,00%160,46
Controcarro 3 Minotauro102296,601024580,00%1460,30
Semovente M41586,60171520,00%0,00
NC 70 Błyskawica102254,80798560,00%1633,01
K-2 81432,00763560,00%1333,86
Lansen C 8503,20501560,00%484,24
AMX 13 57 7470,80749580,00%877,05
Renault Otsu198,25224450,00%291,36
Type 95 Ha-Go2119,00274475,00%580,22
VK 30.01 (H)565,75147425,00%0,00
Pvlvv fm/42241,75107450,00%142,02
M7 Priest3152,25249475,00%417,40
Object 268 Version 4102484,25760450,00%1496,76
Object 705A102279,00548425,00%1638,64
Jagdpanzer E 90 92590,75781450,00%2177,52
AS-XX 40 t111576,00531425,00%957,78
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4214,00364450,00%390,89
GSOR 1008 81318,75709450,00%1171,20
Stridsyxa 82415,50893425,00%2402,47
M4A1 Revalorisé 81468,759514100,00%2002,26
Vickers Medium Mk. I1116,331513100,00%654,76
Kolohousenka177,6783333,33%129,04
Chi-Ni265,33133366,67%279,83
Renault FT10,0051366,67%229,80
AMX 50 B101446,0044930,00%877,93
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4326,3320530,00%884,43
Pz.Sfl. IVb4129,67113333,33%124,61
Pz.Kpfw. VII103434,0013403100,00%2368,39
Ares 90102918,00931366,67%2579,37
Taschenratte112121,67657333,33%823,70
IS-2M 71950,001160366,67%3666,73
VK 168.01 Mauerbrecher 81527,00776366,67%1657,82
M24 Chaffee No. 594 5692,00754333,33%1846,29
Object 268 Version V 101659,67526333,33%852,01
T7 Combat Car 232,001223100,00%261,00
Manticore10416,3320530,00%153,56
Pz.Kpfw. II Ausf. D 272,67242333,33%82,96
TS-5 8275,3329130,00%0,00
SPHT 92664,33905333,33%2356,77
TKS z n.k.m. 20 mm 222,504620,00%0,00
L6/402202,503502100,00%848,46
M22108,002662100,00%540,02
BT-740,00107250,00%103,72
TVP T 50/5110865,008582100,00%650,19
Cruiser Mk. I126,00101250,00%86,65
BDR G1 B51737,00960250,00%5273,45
E 50 Ausf. M101164,00654250,00%682,76
Black Prince II 7901,0041720,00%816,52
Kpz. 3 GST Turm 82479,0012872100,00%2616,68
Kampfpanzer 67102837,501002250,00%2533,97
Convert. Medium Tank T3 3554,50801250,00%2219,67
ARMT 5613,00678250,00%1610,10
IT-3 4210,5029020,00%400,80
Škoda T 40 61622,50943250,00%3858,42
TBT 94115,0015352100,00%4639,65
Vz. 58 Medvěd 91623,0010162100,00%1256,77
AAT60 8832,5038020,00%513,65
Husarz 81715,00754250,00%1726,58
Light Mk. VIC 266,0089250,00%184,94
T92 8138,00465250,00%128,56
WZ-111 model 6 81048,0034420,00%802,84
Chrysler K 8139,506482100,00%261,00
WZ-120-1G FT 8959,00619250,00%882,61
Udarniy 81484,00814250,00%1146,03
Leox 93146,001042250,00%3102,29
Strv fm/21144,004101100,00%261,00
ST vz. 39465,001861100,00%261,00
Renault NC-311119,003971100,00%689,77
Type 97 Te-Ke 213,001151100,00%261,00
CS-63102241,0014551100,00%2270,63
Panzerwagen 39 3461,0031710,00%2063,60
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,003410,00%0,00
Vz. 60S Dravec 104384,0016051100,00%4593,93
T110E4100,009511100,00%261,00
AMX 50 Foch (155) 102525,0049510,00%1634,58
T376481,008121100,00%1148,59
AEC Armoured Car50,002601100,00%261,00
M-V-Y101999,0010521100,00%1561,87
Windhund 8910,0048810,00%665,23
K-91-PT 931,008521100,00%261,00
Jagdtiger Prototype 83161,0016161100,00%3789,74
T-45 2575,0097110,00%2453,74
Matilda LVT 41050,0010651100,00%3181,93
Primo Victoria 8689,009961100,00%798,15
LTP 385,007210,00%116,86
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81611,0076210,00%1556,87
WZ-120G FT 91767,0066210,00%913,76
WZ-111 Alpine Tiger 8398,0034710,00%131,22

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.8.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.8.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.4.2023
Lähti: 26.4.2023
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 1.5.2023
Lähti: 2.8.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.8.2023
Lähti: 24.8.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.8.2023
Lähti: 15.8.2023
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 28.4.2023
Lähti: 29.4.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.8.2023
Lähti: 22.8.2023