GromGen

clanlogo
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.5.2015

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13277000
Ø Taso6,610,000,000,00
Voitot665550,12%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä637848,04%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2441,84%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty450533,93%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu131010,9900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,490,000,000,00
Vaunuja havaittu107780,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu946,700,000,000,00
Valtauspisteitä334912,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä122520,9200,0000,0000,00
Kokemus501,880,000,000,00
WN71190,960,000,000,00
WN81392,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13277
Ø Taso6,61
Voitot665550,12%
Häviöitä637848,04%
Tasapelejä2441,84%
Taisteluja selvitty450533,93%
Vaunuja tuhottu131010,99
Tuhoamissuhde1,49
Vaunuja havaittu107780,81
Vahinkoa aiheutettu946,70
Valtauspisteitä334912,52
Puolustuspisteitä122520,92
Kokemus501,88
WN71190,96
WN81392,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja103000
Voitot3735,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6260,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä43,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3130,10%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu520,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu1271,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.449,360,000,000,00
Valtauspisteitä1701,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä450,4400,0000,0000,00
Kokemus445,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja103
Voitot3735,92%
Häviöitä6260,19%
Tasapelejä43,88%
Taisteluja selvitty3130,10%
Vaunuja tuhottu520,50
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu1271,23
Vahinkoa aiheutettu1.449,36
Valtauspisteitä1701,65
Puolustuspisteitä450,44
Kokemus445,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28000
Voitot828,57%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1864,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä27,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty828,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,650,000,000,00
Vaunuja havaittu301,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.044,820,000,000,00
Valtauspisteitä903,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä230,8200,0000,0000,00
Kokemus286,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja28
Voitot828,57%
Häviöitä1864,29%
Tasapelejä27,14%
Taisteluja selvitty828,57%
Vaunuja tuhottu130,46
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu301,07
Vahinkoa aiheutettu1.044,82
Valtauspisteitä903,21
Puolustuspisteitä230,82
Kokemus286,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot945,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä945,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä210,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty525,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu381,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu745,150,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,0500,0000,0000,00
Kokemus392,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot945,00%
Häviöitä945,00%
Tasapelejä210,00%
Taisteluja selvitty525,00%
Vaunuja tuhottu130,65
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu381,90
Vahinkoa aiheutettu745,15
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,05
Kokemus392,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja138000
Voitot4230,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9468,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3525,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu970,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu1230,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu766,480,000,000,00
Valtauspisteitä110,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä990,7200,0000,0000,00
Kokemus322,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja138
Voitot4230,43%
Häviöitä9468,12%
Tasapelejä21,45%
Taisteluja selvitty3525,36%
Vaunuja tuhottu970,70
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu1230,89
Vahinkoa aiheutettu766,48
Valtauspisteitä110,08
Puolustuspisteitä990,72
Kokemus322,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55000
Voitot2545,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2850,91%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,64%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2138,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu520,9500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,530,000,000,00
Vaunuja havaittu410,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.344,980,000,000,00
Valtauspisteitä350,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä520,9500,0000,0000,00
Kokemus478,960,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja55
Voitot2545,45%
Häviöitä2850,91%
Tasapelejä23,64%
Taisteluja selvitty2138,18%
Vaunuja tuhottu520,95
Tuhoamissuhde1,53
Vaunuja havaittu410,75
Vahinkoa aiheutettu1.344,98
Valtauspisteitä350,64
Puolustuspisteitä520,95
Kokemus478,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja45000
Voitot1328,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2760,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä511,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1226,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu170,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,520,000,000,00
Vaunuja havaittu370,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu820,290,000,000,00
Valtauspisteitä481,0700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä360,8000,0000,0000,00
Kokemus244,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja45
Voitot1328,89%
Häviöitä2760,00%
Tasapelejä511,11%
Taisteluja selvitty1226,67%
Vaunuja tuhottu170,38
Tuhoamissuhde0,52
Vaunuja havaittu370,82
Vahinkoa aiheutettu820,29
Valtauspisteitä481,07
Puolustuspisteitä360,80
Kokemus244,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18000
Voitot1055,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä844,44%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1055,56%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,8900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu70,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.420,610,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus269,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja18
Voitot1055,56%
Häviöitä844,44%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1055,56%
Vaunuja tuhottu160,89
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu70,39
Vahinkoa aiheutettu1.420,61
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus269,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (99)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-5 81343,22753189251,90%1772,93
KV-15533,3134657948,53%1066,14
T14 5610,2760246751,82%1465,79
Tetrarch 2293,0831741059,76%1910,25
VK 36.01 (H)6627,7239139954,89%1122,09
MS-11253,5229238857,73%1808,59
M10391592,2369932946,50%1509,14
T28 Prototype81500,2362829252,74%1971,19
T9591631,5655327347,25%1236,90
T3091693,9056526350,57%1528,99
Jagdpanzer IV6539,3632925949,42%953,43
VK 45.02 (P) Ausf. B91532,8060825845,74%1467,15
Rhm.-Borsig Waffenträger81074,1139125145,02%995,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5329,3426524650,00%757,56
G.W. Panther7737,2130523743,88%860,31
Jagdtiger91621,5165223549,79%1428,84
Tiger II81410,1562921746,54%1877,36
Ferdinand81498,8459221652,78%1800,52
Jagdpanther71084,6951021456,54%1734,91
Tiger I7828,7547421054,76%1116,58
IS-381243,6360019848,48%1514,00
KV-481223,5060319347,15%1500,35
VK 30.02 (D)7706,9848018747,06%1072,26
Sturer Emil7766,1337118746,52%970,70
VK 45.02 (P) Ausf. A81175,4860818349,73%1446,09
ST-I91478,1261617848,31%1339,65
T25/271109,5558217357,80%1793,80
T3281351,3766816952,07%1707,63
T2971105,5860116451,22%1571,89
T-1091219,9451715951,57%1107,87
T2881328,4264015749,68%1548,48
StuG III Ausf. G5294,6620314344,06%504,70
T-1506750,6947714051,43%1270,99
T110E5101597,8852513941,73%1118,39
KV-856771,4749813551,11%1410,86
Grille5653,1830912854,69%1770,28
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4173,1814112339,84%196,47
Hummel6784,7441111544,35%1219,85
E 7591322,4058711545,22%1105,63
Tiger (P)71197,0158711351,33%1868,14
IS7986,1358810855,56%1576,83
M66639,5132110742,06%778,97
AMX 12 t6175,4224810644,34%243,77
KV-371209,5156610157,43%1913,39
Panther7983,6150010046,00%1634,89
T-463109,601309844,90%250,82
M4A1 Sherman5603,714909553,68%1872,33
T207947,285379441,49%1418,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,421679140,66%18,89
M26 Pershing8873,695458748,28%1079,94
M18 Hellcat6837,884868658,14%1879,21
Panther II8986,135128552,94%1262,36
M8A14441,783668345,78%1351,78
Marder 38T4487,624398260,98%1657,73
T-284192,101947951,90%469,04
T1 Heavy5448,094397843,59%815,78
Indien-Panzer8983,836047548,00%1333,17
AMX 404156,791797147,89%416,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6832,956126346,03%1911,40
Wespe3389,271916046,67%1512,17
AMX 13 757283,703426043,33%358,11
Pz.Sfl. IVc5557,335035550,91%1329,53
T675559,384405248,08%1341,48
Nashorn6796,404805253,85%1491,32
T-127 3123,241894944,90%230,00
Pz.Kpfw. 38 (t)392,291444156,10%206,51
Maus101466,416303951,28%1073,57
M3 Lee4279,852913941,03%981,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E3106,891193729,73%75,15
VK 30.01 (P)6544,893583545,71%813,76
Pz.Kpfw. 35 (t)2132,631693046,67%548,78
BT-22133,591592962,07%622,08
T-262108,581412657,69%469,83
BT-74120,381292642,31%179,96
M2 Medium Tank380,441012528,00%30,00
KV-137712,004342347,83%1158,71
Jagdpanzer E 100101519,334132123,81%768,57
Leichttraktor142,861382147,62%62,23
AMX 383110,201732050,00%215,27
Matilda Black Prince 5464,215001963,16%1264,76
T-345202,472911741,18%276,29
Pz.Kpfw. II242,501051442,86%22,26
G.W. Tiger (P)8227,302531040,00%34,11
T-437640,78479966,67%1071,54
T110E4101952,83400633,33%1183,54
Panzerjäger I2178,00116540,00%430,11
Renault FT165,60123560,00%289,40
T110E3101400,40310540,00%651,80
IS-4101594,60843580,00%1263,31
T2 Medium Tank244,2574425,00%0,00
T56 GMC397,75171425,00%74,51
KV-261292,00563333,33%2369,28
Hotchkiss H352102,00168250,00%292,62
AMX ELC bis598,007410,00%31,19
FCM 36 Pak 40 373,001611100,00%262,50
T-50-2 6295,0019410,00%520,71
T2 Light Tank 29,001741100,00%261,00
Renault NC-3110,001901100,00%261,00
T1 Cunningham1174,002231100,00%1163,60

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.5.2015
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.5.2015
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 26.1.2014
Lähti: 12.5.2015