GranAkula

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.2.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja35442821173
Ø Taso8,3410,0010,009,58
Voitot1884753,18%787,50%1571,43%9253,18%
Häviöitä1602845,22%112,50%523,81%7643,93%
Tasapelejä5671,60%00,00%14,76%52,89%
Taisteluja selvitty1182233,36%337,50%1047,62%5431,21%
Vaunuja tuhottu350180,9970,88180,861640,95
Tuhoamissuhde1,481,401,641,38
Vaunuja havaittu391961,11212,63512,432901,68
Vahinkoa aiheutettu1.701,351.309,881.549,192.276,25
Valtauspisteitä80330,2300,0000,0070,04
Puolustuspisteitä112930,3200,0000,0060,03
Kokemus839,60953,38960,38972,23
WN71331,561318,671326,181365,72
WN81935,091533,063135,762345,57
Yhteensä
Taisteluja35442
Ø Taso8,34
Voitot1884753,18%
Häviöitä1602845,22%
Tasapelejä5671,60%
Taisteluja selvitty1182233,36%
Vaunuja tuhottu350180,99
Tuhoamissuhde1,48
Vaunuja havaittu391961,11
Vahinkoa aiheutettu1.701,35
Valtauspisteitä80330,23
Puolustuspisteitä112930,32
Kokemus839,60
WN71331,56
WN81935,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso10,00
Voitot787,50%
Häviöitä112,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty337,50%
Vaunuja tuhottu70,88
Tuhoamissuhde1,40
Vaunuja havaittu212,63
Vahinkoa aiheutettu1.309,88
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus953,38
WN71318,67
WN81533,06
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja21
Ø Taso10,00
Voitot1571,43%
Häviöitä523,81%
Tasapelejä14,76%
Taisteluja selvitty1047,62%
Vaunuja tuhottu180,86
Tuhoamissuhde1,64
Vaunuja havaittu512,43
Vahinkoa aiheutettu1.549,19
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus960,38
WN71326,18
WN83135,76
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja173
Ø Taso9,58
Voitot9253,18%
Häviöitä7643,93%
Tasapelejä52,89%
Taisteluja selvitty5431,21%
Vaunuja tuhottu1640,95
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu2901,68
Vahinkoa aiheutettu2.276,25
Valtauspisteitä70,04
Puolustuspisteitä60,03
Kokemus972,23
WN71365,72
WN82345,57
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja333000
Voitot18956,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12437,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä206,01%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15847,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2340,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,340,000,000,00
Vaunuja havaittu3200,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.793,530,000,000,00
Valtauspisteitä3401,0200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä770,2300,0000,0000,00
Kokemus883,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja333
Voitot18956,76%
Häviöitä12437,24%
Tasapelejä206,01%
Taisteluja selvitty15847,45%
Vaunuja tuhottu2340,70
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu3200,96
Vahinkoa aiheutettu1.793,53
Valtauspisteitä3401,02
Puolustuspisteitä770,23
Kokemus883,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20000
Voitot840,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1260,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty735,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,230,000,000,00
Vaunuja havaittu291,4500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.104,650,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,3500,0000,0000,00
Kokemus672,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot840,00%
Häviöitä1260,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty735,00%
Vaunuja tuhottu160,80
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu291,45
Vahinkoa aiheutettu1.104,65
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä70,35
Kokemus672,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2672000
Voitot143153,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä119444,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä471,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty113442,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20310,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,320,000,000,00
Vaunuja havaittu23240,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.718,430,000,000,00
Valtauspisteitä35441,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä86723,2500,0000,0000,00
Kokemus808,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2672
Voitot143153,56%
Häviöitä119444,69%
Tasapelejä471,76%
Taisteluja selvitty113442,44%
Vaunuja tuhottu20310,76
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu23240,87
Vahinkoa aiheutettu1.718,43
Valtauspisteitä35441,33
Puolustuspisteitä86723,25
Kokemus808,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja348004
Voitot16346,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18051,72%00,00%00,00%4100,00%
Tasapelejä51,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11533,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2540,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,090,000,000,00
Vaunuja havaittu2270,6500,0000,0020,50
Vahinkoa aiheutettu1.936,900,000,00978,75
Valtauspisteitä2470,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1500,4300,0000,0000,00
Kokemus741,690,000,00142,25
Yhteensä
Taisteluja348
Voitot16346,84%
Häviöitä18051,72%
Tasapelejä51,44%
Taisteluja selvitty11533,05%
Vaunuja tuhottu2540,73
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu2270,65
Vahinkoa aiheutettu1.936,90
Valtauspisteitä2470,71
Puolustuspisteitä1500,43
Kokemus741,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu978,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus142,25
Anzeigen

Vaunut (562)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Progetto M35 mod. 46 81363,6078680347,70%1582,81
Bat.-Châtillon Bourrasque 81600,7789176053,95%2014,34
T3092041,1483461152,86%1955,21
M4A1 Revalorisé 81245,3876358952,63%1605,87
BZ-176 82233,38112650758,19%2538,39
IS-381053,5255949450,81%1108,14
ELC EVEN 90 8726,4180548753,39%1536,56
Škoda T 56 82077,27106043159,86%2441,63
Panhard EBR 75 (FL 10) 8844,7072840054,00%1557,88
Strv S1 81340,0167737950,66%1354,78
Somua SM 81691,5892432249,38%1840,75
Type 5 Ka-Ri 82101,86100430862,34%2444,67
122 TM 81627,3792230553,77%2108,72
M54 Renegade 81586,7988230451,32%1749,14
Turtle Mk. I 81813,88103929556,95%2180,50
Object 703 Version II 81747,05102329157,04%2100,74
IS-2 shielded 71666,9995128755,05%2509,38
IS-7102942,09107328463,03%2999,51
KV-261128,6778028059,29%2347,44
AMBT 81663,0786627950,18%2029,47
T-832 82200,69113427958,42%2844,95
SU-130PM 81765,2584625951,74%2002,19
LT-432 8914,4178322847,37%1775,96
FV4005 Stage II101723,0267422352,91%1300,90
M446825,5762021049,52%1367,12
XM57 82227,61108420560,49%2479,41
CS-52 LIS 81484,5085820554,63%1848,83
ISU-152K 81473,1973418548,65%1645,22
IS7437,4341918240,11%319,81
Caernarvon81045,2171318248,35%1117,62
Super Conqueror102367,8386218151,38%1981,45
Object 430U102345,0987018048,89%1838,69
Bat.-Châtillon 25 t102401,8086517751,98%2104,78
SFAC 105 81984,6294717561,71%2230,02
STB-1102124,4684217054,12%1807,64
FV230 Canopener103018,80100716555,76%2478,76
FV217 Badger103118,65102416155,90%2751,15
Rheinmetall Skorpion G 81427,4478116157,14%1596,97
Gonsalo 82018,58107616056,25%2603,45
T376253,9229315946,54%465,92
T110E4102533,9979515448,70%1848,93
ShPTK-TVP 100 81744,7093815253,29%2347,34
Conqueror Gun Carriage101341,5466415048,00%985,89
AMX M4 mle. 54102770,5297514859,46%2304,51
Concept No. 5102241,3379814654,11%1852,27
Panhard EBR 105101175,5074114548,28%1434,96
Leopard 1102647,5793714158,87%2485,05
Leopard Prototyp A92040,0486713655,15%2063,35
Rheinmetall Panzerwagen101504,2883213653,68%1888,75
Grille 15102699,7883213556,30%2398,36
M53/M5591105,2967313251,52%1006,95
KV-856305,4437413141,98%261,51
T-34-281348,7083912951,94%1979,17
E 25 71065,7577712847,66%1577,93
TNH T Vz. 5192103,5087312745,67%1864,84
CS-63102248,2286312754,33%1934,66
Škoda T 5091495,7869512441,13%1246,44
60TP Lewandowskiego102571,1390012255,74%2082,03
121B 102619,3188812252,46%2225,00
M48A5 Patton102519,6896812160,33%2510,66
T-1091948,9891412051,67%2071,73
WZ-114 91763,4595212065,83%1812,22
Strv 103B102886,0694811859,32%2494,42
Lansen C 81460,7287611751,28%1865,68
AMX 50 B102619,7388311654,31%2188,20
Maus102550,4797211659,48%2169,24
T28 Prototype8881,4160311650,86%852,54
Bat.-Châtillon 155 58101151,7873811558,26%974,42
FV4201 Chieftain Proto 92256,52104111560,00%2537,19
E 100102341,1385911454,39%1870,67
T110E5102944,4396311450,00%2489,05
Object 25792093,6595611352,21%2221,78
SU-10181376,9377911152,25%1645,27
T25/27663,3257011151,35%885,35
FV380591120,2272911151,35%1008,13
Type 71103011,8296010950,46%2527,28
BZ-75103012,6494710849,07%2403,59
T110E3102590,4485810854,63%1927,41
Vz. 55102618,2981610741,12%1921,56
T9592156,3688010752,34%2031,10
Manticore101160,2484510754,21%1405,08
WZ-113G FT103175,06103210668,87%2667,73
Object 268 Version 4102204,9589910661,32%1832,96
Prototipo Standard B92334,8795610551,43%2549,68
STA-18910,8459610540,00%977,28
E 7592039,8194310553,33%2046,42
Jagdpanzer E 100102612,9682810556,19%2147,30
DZT-159 92392,00102910356,31%2457,35
WZ-132-1101603,2483510153,47%2013,42
IS-2-II81553,0387810151,49%2063,50
GSOR 1008 81604,3782610154,46%1722,16
CS-5992115,8691710052,00%2224,99
Tortoise92223,78107010069,00%2148,89
TVP T 50/51102407,218729952,53%2281,21
IS-4102600,139389953,54%2196,30
SMV CC-64 Vipera 81751,319109949,49%2282,82
Object 244 61053,767669940,40%1649,76
M10391858,288729852,04%1829,15
Object 261101464,057029750,52%1323,63
Object 26391959,128709751,55%1898,25
Kampfpanzer 07 RH 81336,088609750,52%1936,36
Object 279 early 102967,7110279757,73%2342,95
Object 705A102661,989049647,92%2292,46
Caernarvon Action X 81356,079069655,21%1726,80
T-5491399,977689553,68%1347,15
T92 HMC101493,776519550,53%1224,95
Charioteer81036,325999543,16%1022,06
Rhm.-Borsig Waffenträger81585,748129556,84%1756,10
Object 277102240,188689555,79%1907,07
M46 Patton91666,888539454,26%1635,90
T-4481191,227549352,69%1715,26
E 5091790,708299351,61%1791,53
G.W. E 100101288,416389146,15%1008,40
SDP wz 66 Grom 82206,519919148,35%2595,26
Controcarro 1 Mk. 292218,829409051,11%2209,01
IS-3-II92008,829319051,11%1931,97
T6981232,877408940,45%1575,51
Caliban 81536,669148958,43%1944,11
Cobra 92444,839958953,93%2724,19
Progetto C50 mod. 6692015,109208852,27%2131,49
CS-5381034,076628846,59%1277,27
TNH 105/100081489,878518747,13%1854,32
GSOR 1010 FB 81865,1310128759,77%3000,88
Lion 102664,009078654,65%2628,95
Jagdtiger91742,737578554,12%1543,02
M18 Hellcat6572,044658547,06%837,60
UDES 1691895,738898353,01%1970,77
M40/M4381019,675938340,96%964,90
Panhard EBR 909906,069008362,65%1576,48
Char Mle. 75 91900,639308357,83%3306,09
Type 59 81585,469588253,66%2115,84
Vz. 71 Tesák10993,546958252,44%1106,40
Object 140102373,958358243,90%1883,48
XM551 Sheridan101605,947288237,80%2012,90
King Tiger (Captured) 71431,399228251,22%2130,36
AMX 50 12091735,967828145,68%1595,69
FV215b (183) 101976,947538155,56%1669,60
TS-54 82170,9912608065,00%2900,97
Ho-Ri 3103028,089777964,56%2647,86
Bat.-Châtillon 12 t8829,136777949,37%1426,63
K-91102434,998347945,57%2213,77
Ares 8591990,969237945,57%2137,35
Centurion Mk. 7/192044,3810037759,74%2501,60
VK 100.01 (P)81652,659977764,94%2249,07
Progetto CC55 mod. 5481585,868837650,00%1833,23
DBV-152 103067,178257646,05%2445,65
FV2078920,636697651,32%1014,24
Chrysler K 81124,387197655,26%1225,69
Kranvagn102220,518937557,33%2012,37
UDES 15/16102577,449377556,00%2546,29
Bofors Tornvagn 81565,728547550,67%1771,76
O-I6924,277007459,46%1692,17
FV4004 Conway91230,346617452,70%1004,85
T-100 LT101355,868717456,76%1866,81
Pz.Kpfw. VII102795,369577455,41%3018,27
Strv 103-091907,757627346,58%1764,67
AMX AC mle. 4881075,156567345,21%1190,84
E 50 Ausf. M102582,929197356,16%2425,38
Hotchkiss EBR7766,886197335,62%1659,86
Tiger II81552,638737152,11%1845,89
Ferdinand81309,946707140,85%1274,99
Panhard AML Lynx 6x68919,037087145,07%1634,56
Object 70591792,488147145,07%1671,19
M-II-Y71156,967407138,03%1362,95
Pudel 6993,708737058,57%2169,71
Ares 90102835,479607052,86%2722,99
Carro da Combattimento 45 t 102679,949437057,14%2249,16
Churchill VII6620,705676946,38%965,42
ST-I92103,499266952,17%2103,14
AltProto AMX 30 81536,819456956,52%2091,88
AMX 50 10081244,186856844,12%1238,43
Vz. 68 Squall 81097,748126847,06%2263,22
Emil I81278,097056744,78%1336,74
M24 Chaffee5162,062936744,78%319,47
Škoda T 256850,266356642,42%1665,29
G.W. Tiger91336,057296648,48%1149,73
ASTRON Rex 105 mm 81758,209326650,00%2041,98
AE Phase I 92141,689336650,00%2276,01
AMX ELC bis5311,893616549,23%886,74
Waffenträger auf Pz. IV92247,718086552,31%2087,57
Kampfpanzer 67102706,359346546,15%2201,72
BZ-72-1 102466,407966544,62%1993,47
T-34-856586,345296446,88%975,06
Taschenratte113288,9711326456,25%2275,93
Vickers MBT Mk. 3 102573,568176451,56%2289,63
AMX 50 Foch (155) 102982,028416349,21%2676,81
Bisonte C45 82047,5210696349,21%2513,12
T-34-85M 61078,218566355,56%1872,48
GSOR 3301 AVR FS9597,906996350,79%799,43
AMX 13 105101867,979046254,84%2623,54
M-VI-Y91554,407356240,32%1348,38
Prototipo 6 82443,3211526259,68%2720,47
Tiger I71558,348896145,90%2236,22
Carro d'assalto P.8871259,008716155,74%1900,61
Waffenträger auf E 100102586,268256154,10%1918,83
Emil II92186,4810346063,33%2325,90
M26 Pershing81279,237436043,33%1554,00
M127964,376336041,67%1065,69
Sturer Emil7792,285106048,33%940,12
Kpz. Erich Konzept I 92669,459696051,67%2580,93
LHMTV8661,257286045,00%1215,10
Object 752 92337,5610075952,54%2189,48
FV201 (A45) 71217,028165944,07%1805,88
Progetto M40 mod. 65102534,988565850,00%2432,26
M415300,673095846,55%318,65
AT 1581148,036845846,55%1095,05
T82 HMC4124,191315843,10%182,56
UDES 03 Alt 3 92440,0510035851,72%2923,22
Rambo 92286,5710925860,34%2720,81
T2971145,098075761,40%1553,37
UDES 14 Alt 581372,888995763,16%2016,09
Indien-Panzer81096,517605754,39%1363,46
P.43 bis6975,217215653,57%1931,41
Pawlack Tank61067,777685653,57%2022,20
P.43 ter71019,297415547,27%1663,67
AMX 12 t6433,154655552,73%1018,60
212A91344,737855560,00%1331,26
MBT-B 102597,738285549,09%1780,50
114 SP2 102772,099085561,82%2462,15
Ho-Ri 281794,679205446,30%2582,13
Achilles6462,944135335,85%575,85
K-2 81698,369705356,60%2109,44
Jagdtiger Prototype 81846,919645354,72%1958,96
Gryphon 102900,389065350,94%2408,83
FV226 Contradictious 81959,0210915364,15%2241,26
AMX 30 B102373,908185250,00%2179,63
Konštrukta T-34/1007886,696815152,94%1362,27
AMX 13 9091404,679925160,78%2553,97
FV215b 102844,5110375170,59%2595,02
AMX 65 t81027,297035145,10%1149,03
AMX 50 Foch B102950,9810245164,71%3184,16
Rinoceronte102783,389015050,00%2391,97
Type 5 Heavy102508,089385056,00%2047,55
Panther II81101,446735042,00%1264,33
113102864,888684944,90%2420,35
WZ-111 model 5A103012,829074948,98%2740,68
AMX 50 Foch92434,789774957,14%2573,58
ST-II103001,7810184955,10%2810,78
Kampfpanzer 07 P(E) 102797,1210214959,18%2805,43
M47 Iron Arnie 81767,7810224961,22%2477,90
121103165,8810154858,33%3292,38
T57 Heavy103154,9610394862,50%2787,16
Spähpanzer Ru 25191230,219194858,33%2306,28
Type 3 Chi-Nu5372,873394731,91%751,76
P.435541,434584748,94%1363,71
53TP Markowskiego81173,157244751,06%1284,29
SDP 60 Gonkiewicza92273,198884740,43%2187,41
Centurion Action X102843,7710414765,96%2959,39
Object 268102783,689994776,60%2310,69
Bat.-Châtillon 155 5591239,537474757,45%1231,97
Object 780 103290,2310914765,96%3085,25
M-IV-Y 81638,988974748,94%2010,34
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3613,7410004763,83%1873,31
Object 452K 102921,459984759,57%2881,55
105 leFH18B2 5723,616034656,52%1567,14
Vz. 44-171373,548804650,00%2014,93
M5 Stuart468,001834645,65%53,53
T-437769,986464652,17%1104,18
M41 Walker Bulldog8557,526764645,65%818,35
Pz.Kpfw. 5582228,5212164660,87%2546,73
Versuchspanzer 5792371,2811034663,04%2537,90
Lorraine 40 t 81341,287404641,30%1573,20
NC 70 Błyskawica102806,319544560,00%2483,42
Object 907 102807,389244553,33%2223,73
TL-7 91879,968884551,11%1876,03
Felice 91912,098774454,55%2076,06
Crusader 5.5-in. SP7732,415864447,73%936,77
AMX M4 mle. 5191915,579104450,00%1961,82
FV229 Contender92361,8210504454,55%2426,68
Leichter Kpz. 70 (K) 81599,7710074454,55%3367,96
Challenger7955,127194365,12%1360,00
M-V-Y102964,2311074362,79%2863,43
T54 Heavy Tank 92218,148794341,86%2568,98
CS-447891,406574242,86%1140,83
T675693,676214254,76%1757,71
Lorraine 155 mle. 518810,955864141,46%682,70
SU-100M171429,989684168,29%2509,45
T-62A102295,769124165,85%1958,26
VK 30.02 (M)6814,296094146,34%1646,16
IS-M81413,008514151,22%1681,11
GSR 3301 Setter7435,276024146,34%846,50
T3281646,009594062,50%2032,82
KV-481351,708454057,50%1640,71
VK 72.01 (K) 103057,059964060,00%2204,73
Strv 746876,876603855,26%1797,24
T-284131,112523847,37%199,78
AMX 13 757593,636263850,00%1223,09
KJPZ TIII Jäger 91745,268233852,63%1448,34
Object 590 91639,768153847,37%1508,56
Object 777 Version II 92373,6111403868,42%2576,35
Type 5781933,5910273756,76%2376,82
AAT60 81825,119983762,16%2280,60
Controcarro 3 Minotauro103372,3610273661,11%2957,55
Bat.-Châtillon 25 t AP91331,817323652,78%1244,34
FV3046647,394593647,22%1085,53
Toro 92308,9210323652,78%2432,25
Type 63 81856,229663647,22%2361,25
AT 86946,036713545,71%1997,13
FV4025 Contriver112923,899553548,57%1955,58
IS-2 7300,573653534,29%77,22
leKpz M 41 90 mm 8865,607363554,29%1583,48
AMX M4 mle. 457967,717313452,94%1214,51
Kunze Panzer 92110,629733464,71%2466,20
Lätt Stridsfordon 120 92181,829043458,82%2178,79
Mars 82252,2111513464,71%2926,63
T26E5 81690,3210533458,82%2368,09
S-517931,246993369,70%1252,10
CC-46 Pancernik 92056,219233354,55%2003,41
Tiger (P)71295,007783342,42%1733,15
E 77 92603,7011043363,64%2510,41
BT-7 artillery 3503,156263360,61%2191,71
Panhard AMD 178B6651,446503240,63%2049,17
Churchill III 5930,7811923265,63%2228,27
Valiant 5821,098473265,63%2057,34
M10 RBFM 5782,137743253,13%1846,77
M2 Medium Tank3104,322213145,16%183,19
Tiger-Maus 92073,979273151,61%2123,48
Forest Spirit 81898,619493161,29%2324,85
T 55A 92539,3911503170,97%2762,06
BZ-58-2 92163,5010073070,00%2271,44
GSOR 1006 Scheme 792581,239643053,33%3060,31
T 54D 92368,3310763056,67%2808,32
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4731,538593053,33%2103,31
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81319,138113046,67%1605,46
T-44-100 81913,439973046,67%2564,01
Concept 1B 92506,8010533053,33%2272,48
Jagdpanther7899,836292965,52%1238,70
SDP 58 Kilana81822,148862955,17%2128,56
BZ-16681568,628982965,52%2061,23
KV-15355,724542948,28%598,93
T71 CMCD7834,908152955,17%2269,06
Char Murat 92110,558912955,17%2265,91
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81673,108452944,83%2366,51
M4A3(76)W Sherman 61170,4810572979,31%2510,61
TS-6 91933,459862965,52%2283,06
WZ-111 model 1-492147,258562842,86%2194,95
VK 30.02 (D)7806,147522860,71%1361,70
BZ-5871585,6110062853,57%2409,83
KPz 3 Projekt 07 HK 91830,578042850,00%2015,13
AT 15A 71583,5410122846,43%2803,83
Char Futur 4 93118,0012812878,57%3405,08
KV-4 KTTS 81622,968832853,57%2076,31
KR-1113621,7112612867,86%2841,84
Vz. 58 Medvěd 92812,8110692755,56%2642,33
WZ-111 model 6 82077,6711102766,67%2700,17
TT-130M 92449,0010342759,26%2588,43
Charioteer Nomad 81977,679332744,44%2450,89
StuG III Ausf. G5845,195032650,00%2065,40
Strv m/425369,543202638,46%695,83
Jagdpanzer IV6677,774032634,62%1022,31
ISU-122-2 81651,469092657,69%1940,56
T95/FV4201 Chieftain 103141,3811942669,23%2355,74
ARL 446853,046302548,00%1478,19
E 65 Zwilling 82209,8011672556,00%2279,33
KV-220-2 5998,2810492552,00%2230,12
Type 5 Chi-Ri7709,926082458,33%1124,00
M4A3E8 Sherman6770,796232441,67%1570,68
B.U.G.I.6868,257352470,83%1817,74
Object 41681742,469692458,33%2737,96
AMX 13 57 71020,547972445,83%2139,55
SDT-58 Vlkodav 92252,579992365,22%2255,57
M8A14521,394032352,17%1336,62
Object 274a 81722,179492352,17%2637,12
XM66F 82090,3511042365,22%2898,20
Škoda T 27 82154,2610772352,17%3419,11
T78 6752,136132343,48%993,38
M3 Stuart3147,362522231,82%362,49
M661185,827942245,45%2092,74
P.44 Pantera81518,918602245,45%1973,15
Churchill I5412,434082152,38%692,56
Projekt ION 81869,6210532166,67%1951,47
G.W. Panther7768,106992161,90%888,19
AT 77771,676232152,38%953,51
Nashorn6754,905752152,38%1369,03
TS-60 91839,818932157,14%1788,52
T-103 81566,628002152,38%1766,18
AMX 404158,752742040,00%357,27
ARL V396719,905892070,00%1513,77
Kpz. 3 GST Turm 81817,909702060,00%1920,05
VK 75.01 (K) 81417,158382050,00%1725,53
T28 Concept 71325,758322050,00%1912,30
P26/404355,533181942,11%749,68
WZ-12091356,218511957,89%1471,64
14TP4479,534261947,37%1898,08
Type 4 Heavy91572,637101936,84%1221,69
VK 45.02 (P) Ausf. B92213,799581952,63%2306,51
Obsidian 81409,4210601973,68%1868,93
T-29 3688,477221952,63%2787,72
TS-5 81887,9511161968,42%2250,05
50TP prototyp 82102,8310151844,44%2760,57
VK 36.01 (H)6927,897011855,56%1658,71
BDR G1 B5659,675021855,56%1260,14
T25 AT71478,787621844,44%2183,40
Ares 7581771,5610311861,11%2613,57
XM69 Hacker112722,448971850,00%1760,22
Strv 81 81361,6110421861,11%2251,74
FV1066 Senlac 81320,949181850,00%2837,20
IS-3A 81927,7811121866,67%2419,84
WZ-111 81834,6510521747,06%2442,61
Type 95 Ji-Ro6857,126451764,71%1681,87
Valentine AT4325,822501735,29%734,92
Bishop5565,413821741,18%1140,53
FSV Scheme A71677,8211111758,82%3435,10
CS-52 C 81501,419931770,59%2160,62
T92 81191,659251752,94%2561,62
Nemesis 81394,418681758,82%1762,05
112 81640,599261752,94%1965,58
Type 64 6773,537951758,82%2453,78
Stinger 102393,246621729,41%1468,24
T-345389,633551637,50%890,75
Škoda T 245475,063901650,00%1220,88
25TP KSUST II5747,314761637,50%1816,96
40TP Habicha61065,816681650,00%2292,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3153,251951656,25%466,12
Comet71352,819671662,50%2893,65
KV-371713,1910321668,75%2604,16
Chieftain/T95 81673,389911656,25%2787,75
56TP 82081,0610531656,25%2771,70
A46 6470,136241643,75%1571,73
A43 BP prototype 61282,009541656,25%2343,93
Type 62 7956,6010241566,67%2681,30
Type 4 Chi-To6962,737371560,00%1979,58
Type 5861080,408881560,00%3114,07
Type 3 Ju-Nu61271,738181540,00%2046,63
VK 28.016623,408101580,00%2214,03
Object 43092110,1311081580,00%2133,53
E 75 TS 82270,5310781553,33%3101,47
IS-6 B 81893,4710731566,67%2698,35
50TP Resilient 82210,209981546,67%3053,97
IS-3A Peregrine 81704,0010151553,33%1897,46
StuG IV 5530,674421533,33%1148,79
Durendal 101843,737471546,67%1200,78
T803112278,8710121560,00%1665,33
SU-855477,793161435,71%846,31
Cromwell6590,576711464,29%1267,61
Type 1 Chi-He4306,643631464,29%964,94
FCM 36 Pak 40 3768,218441464,29%2586,47
DS PZInż5486,864001442,86%897,58
AMX 13 F3 AM6835,296991457,14%1208,88
CS-67 Szakal113010,1410601464,29%2625,94
T-54 first prototype 8245,214551442,86%67,24
IMT 81660,939591457,14%2272,00
VK 30.01 (H)5607,925681361,54%1614,95
StuG III Ausf. B4856,855271353,85%2742,14
M48A2 Räumpanzer 81673,5410811353,85%2589,96
VK 168.01 Mauerbrecher 81165,007611353,85%1355,94
Object 252U 81854,3110611376,92%2292,13
Löwe 81604,319521361,54%1914,50
Char de transition 61087,088341353,85%2003,99
Chimera 82082,0811931376,92%2901,56
ST vz. 394502,174171233,33%1543,04
UDES 0382145,428811241,67%2559,52
AMX 383148,003061258,33%403,28
Ho-Ri 192141,1710331258,33%2043,86
Type 3 Ho-Ni III5964,177231266,67%3077,57
Vz. 60S Dravec 103339,0012831275,00%2923,16
T2881511,508051250,00%1525,43
AT 25537,584651258,33%1387,23
Type 4 Ju-To71165,087361233,33%1360,09
FV601 Saladin81730,9210241266,67%2734,41
STG 81749,837961241,67%2310,60
M4A1 FL 10 6947,177561250,00%1868,64
Lago4358,183831181,82%1226,25
T77 82262,6411811181,82%3145,91
Ambassador 92039,099361154,55%1565,05
Panther71155,608551050,00%2297,67
Pz.Kpfw. III Ausf. J4743,606651070,00%3275,02
Pz.Kpfw. II Luchs4573,106931070,00%2770,43
Mitsu 10851303,609381070,00%3456,74
IS-6 82126,8010861050,00%3016,03
Staghound Mk. III61589,8011011070,00%4701,67
Ares 90 C112611,509711050,00%2207,44
KV-1SA 5626,907731080,00%1434,85
HWK 30 8907,007201050,00%1467,19
T-45 2389,905421050,00%1924,80
KV-5 82549,5013991080,00%3692,53
SU-100Y 6391,703841040,00%412,32
Dicker Max 6843,006551070,00%1550,93
Object 260 104038,4012101060,00%4027,72
Bretagne Panther 6906,506441030,00%1401,86
Nergal 81703,8010741070,00%2138,31
B14427,67476933,33%1094,00
A-205311,89452966,67%1150,52
T-463105,78246955,56%327,30
HWK 128333,11525944,44%342,59
EMIL 1951 82050,331187988,89%2663,20
Alembic 82372,891193966,67%2603,33
M15/423435,63380837,50%1205,14
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4660,63371837,50%1622,06
T-15061266,25816850,00%2714,79
AMR 35 2251,88393850,00%1056,51
Strv m/42-57 Alt A.2 61597,1312698100,00%3796,26
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3982,251040837,50%3104,28
M6A2E1 82182,501229887,50%2651,22
FV4202 82609,631469875,00%5231,76
VCS 6x6 TS 90 91354,75826862,50%1890,88
T1 Heavy5893,14796785,71%2482,78
SU-76M4473,14340742,86%1413,41
LTC II 91224,71671728,57%1323,44
SU-2-122 5995,86989785,71%3727,70
Lorraine 50 t 92981,711112757,14%3584,40
Excalibur 61406,861081771,43%2857,74
WZ-120-1G FT 81915,71723728,57%1938,72
SU-15271352,50805650,00%1954,86
Valentine3351,17243633,33%1185,09
Chi-To SP71290,33937666,67%1808,04
BZ-79113994,671377683,33%3030,25
T-116 3342,17482650,00%1314,85
M4A3E8 Thunderbolt VII 6702,00563650,00%1110,29
Matilda4228,605095100,00%608,23
M2 Light2159,00440580,00%757,25
M36 Jackson61444,201028580,00%3244,45
G.Pz. Mk. VI (e)269,40113560,00%346,54
T4991363,60937560,00%2149,61
Pz.Kpfw. Neu113423,401207560,00%2588,48
AS-XX 40 t111656,20525520,00%877,18
T-50-2 6572,40607560,00%1517,69
Kanonenjagdpanzer 105 82351,201135560,00%3878,93
Type 97 Chi-Ha3357,25395475,00%1347,94
Leichttraktor1394,50437425,00%2359,50
Gorilla112759,751248475,00%2179,40
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61275,50895475,00%3976,34
H3 92949,251202475,00%2507,16
T2 Light Tank 2357,2541540,00%1570,63
LT vz. 352151,00205333,33%510,58
Pz.Kpfw. 35 (t)236,3375333,33%1,94
AMX 13 105 AM mle. 505241,33201333,33%215,91
SZDV Vz. 50 81169,6731130,00%750,92
AEC Armoured Car51710,3312403100,00%7604,23
T6 Medium4642,67606366,67%2168,01
GSOR the TANK 9993,67552333,33%580,11
Ashigaru 101484,33757366,67%1121,55
Vickers Medium Mk. I1253,503252100,00%1452,11
Type 95 Ha-Go2231,003492100,00%1107,98
Type 97 Te-Ke 2134,00223250,00%483,46
Cruiser Mk. I1331,00279250,00%1818,41
Cruiser Mk. II2391,50414250,00%1948,40
M4-85 51017,5058620,00%2731,16
Cromwell B 61938,0017592100,00%5911,69
AMX Canon d'assaut 105 82131,50966250,00%2169,75
Chaffee Camouflaged 5954,00893250,00%3324,26
Kolohousenka1259,002251100,00%1316,88
TKS z n.k.m. 20 mm 2219,005541100,00%1509,71
LT vz. 383558,004971100,00%2182,19
7TP20,002431100,00%261,00
10TP380,0017610,00%34,30
Sexton II344,009010,00%0,00
M60 104235,0018541100,00%5479,96
Renault R352160,0023010,00%527,81
K-91-PT 9371,0030810,00%27,27
Convert. Medium Tank T3 3601,009771100,00%1841,49
Object 283 91769,0031510,00%1303,72
Leopard 120 Verbessert11436,009481100,00%262,64
Tiger 131 6747,0049710,00%1167,91
M24E2 Super Chaffee 6123,008391100,00%292,13
AMX ELC 901 62060,0017071100,00%9531,00
AMX 13 (FL 11) 5840,0010471100,00%2508,74
Super Hellcat 71788,0066610,00%2759,62
WZ-120G FT 92411,0013891100,00%2074,03
FCM 50 t 82165,0017031100,00%4031,50
Straussler V–4/40 3444,0030210,00%1276,14
Fantôme 92887,0013521100,00%3550,19

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 4.2.2023
Asema: Tiedustelupäällikkö
Liittynyt: 3.2.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.4.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.7.2022
Lähti: 2.2.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.12.2019
Lähti: 30.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.2.2021
Lähti: 9.4.2022
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 1.7.2020
Lähti: 25.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.2.2021
Lähti: 10.4.2022