Golfdelta

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 11.6.2013

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25902000
Ø Taso6,610,000,000,00
Voitot1322451,05%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1234747,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä3311,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty737028,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu196310,7600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,060,000,000,00
Vaunuja havaittu269131,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu758,720,000,000,00
Valtauspisteitä327331,2600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä178190,6900,0000,0000,00
Kokemus560,850,000,000,00
WN71007,680,000,000,00
WN81137,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25902
Ø Taso6,61
Voitot1322451,05%
Häviöitä1234747,67%
Tasapelejä3311,28%
Taisteluja selvitty737028,45%
Vaunuja tuhottu196310,76
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu269131,04
Vahinkoa aiheutettu758,72
Valtauspisteitä327331,26
Puolustuspisteitä178190,69
Kokemus560,85
WN71007,68
WN81137,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja920000
Voitot51555,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä39142,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä141,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty34337,28%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5880,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,020,000,000,00
Vaunuja havaittu7420,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu603,560,000,000,00
Valtauspisteitä14521,5800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7660,8300,0000,0000,00
Kokemus506,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja920
Voitot51555,98%
Häviöitä39142,50%
Tasapelejä141,52%
Taisteluja selvitty34337,28%
Vaunuja tuhottu5880,64
Tuhoamissuhde1,02
Vaunuja havaittu7420,81
Vahinkoa aiheutettu603,56
Valtauspisteitä14521,58
Puolustuspisteitä7660,83
Kokemus506,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja921000
Voitot53758,31%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä35938,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä252,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty38842,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4880,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu8210,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu880,820,000,000,00
Valtauspisteitä35603,8700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30453,3100,0000,0000,00
Kokemus634,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja921
Voitot53758,31%
Häviöitä35938,98%
Tasapelejä252,71%
Taisteluja selvitty38842,13%
Vaunuja tuhottu4880,53
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu8210,89
Vahinkoa aiheutettu880,82
Valtauspisteitä35603,87
Puolustuspisteitä30453,31
Kokemus634,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja864000
Voitot45452,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä39846,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä121,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty28332,75%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5440,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu8200,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu679,780,000,000,00
Valtauspisteitä12521,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9721,1300,0000,0000,00
Kokemus459,650,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja864
Voitot45452,55%
Häviöitä39846,06%
Tasapelejä121,39%
Taisteluja selvitty28332,75%
Vaunuja tuhottu5440,63
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu8200,95
Vahinkoa aiheutettu679,78
Valtauspisteitä12521,45
Puolustuspisteitä9721,13
Kokemus459,65
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (525)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M18 Hellcat6841,33666128459,50%1800,08
KV-856633,1656086360,14%1104,21
FV3046769,6355171154,85%1400,36
Rheinmetall Skorpion G 81064,3465532253,42%1058,23
Pz.Kpfw. III Ausf. J4175,8924424647,97%312,48
WZ-12091062,3065924550,61%940,79
Grille5763,1144024455,74%1968,50
M66941,6470423757,81%1732,58
IS-38992,3255623542,55%955,85
Lorraine 155 mle. 5181119,8762822853,07%1232,94
T-54 ltwt.9649,5664222649,56%807,75
T-5491046,4467822446,88%981,67
VK 36.01 (H)6704,0060121650,00%1258,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4266,9924020552,20%621,54
T207901,5169819752,79%1427,05
T-34-856715,9864319762,44%1682,27
M4A3E8 Sherman6638,5858919652,04%1325,60
FCM 50 t 8914,2465318947,62%988,08
M40/M4381031,6556318747,06%1087,39
KV-15641,2654918357,92%1524,01
Sturmpanzer II4233,6016018237,91%565,63
Lorraine 39L AM3609,4939817454,02%2967,32
StuG III Ausf. G5473,3637717055,29%1141,82
Lorraine 155 mle. 507858,8452816749,10%1063,23
IS-6 81002,9964716750,30%1060,65
WZ-1328555,8858716544,85%768,37
M4A1 Sherman5512,6653416055,63%1548,30
Tiger I7977,8868415653,85%1364,40
Pz.Kpfw. II Luchs4116,7824315652,56%289,62
VK 16.02 Leopard5132,5335515451,95%275,92
E 25 7857,8162915349,67%1220,34
T-34-3 8849,3465415348,37%954,74
VK 30.01 (P)6648,7656515148,34%1127,92
A-436633,4960715056,00%1342,08
Pz.Kpfw. III/IV5291,3330214555,17%723,97
Leopard Prototyp A91384,9168114346,85%1223,77
T698981,3966814252,82%1179,83
T499656,0359414144,68%734,79
Type 586607,0156514047,14%1192,50
AMX 50 10081206,5466713949,64%1337,56
M46 Patton91230,3272113954,68%1156,42
SU-130PM 81064,6063213849,28%902,40
T-34-17757,9961113648,53%1141,53
T-448771,3762013647,06%891,15
M26 Pershing8919,2166713453,73%1129,18
Type 64 6340,9251013347,37%670,90
AMX 13 909667,1565612948,84%897,31
T54E191358,9471712951,16%1280,03
Cromwell6631,7465812765,35%1453,48
Hummel61037,1053012650,79%1685,89
AMX 12 t6463,9553712647,62%1207,84
SU-1006785,1160812565,60%1512,58
Type 62 7399,8054812445,97%651,22
T34 81094,4361512439,52%1133,24
T-1506896,8575012364,23%2017,02
Matilda4467,4547112158,68%1625,34
Jagdpanther II81335,3464712141,32%1325,61
Object 140101303,8064112144,63%964,17
121101494,8163912045,83%1121,43
Type T-345494,5550312060,00%1599,12
Spähpanzer Ru 2519550,3765512055,83%729,70
M127838,3352511851,69%1044,50
T-34-28822,7263311748,72%1038,81
ARL 446707,4154411750,43%1272,33
Jagdtiger91629,7761111635,34%1148,38
G.W. Panther7913,6659011656,90%1239,65
Bat.-Châtillon 155 559977,3957710950,46%939,34
59-166314,5351710747,66%724,79
Jagdpanzer IV6628,3950210651,89%1175,00
IS-27968,6666210655,66%1331,43
ISU-15281078,2158910645,28%1010,25
Leopard 1101229,8056510637,74%754,42
T-345393,7743310549,52%1065,97
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81100,6468410452,88%1336,71
T57 Heavy101819,0165410340,78%1277,01
Tiger (P)71087,237559959,60%1563,55
Indien-Panzer8979,486429947,47%1191,41
T-284342,903479848,98%1124,19
AMX ELC bis5246,173669842,86%626,85
M10 Wolverine5592,915249753,61%1617,93
SU-122-44 71014,696649755,67%1476,96
IS7797,856099648,96%1014,33
VK 30.01 (H)5500,275039648,96%1252,57
T1 Heavy5526,335129550,53%1096,75
Bat.-Châtillon 25 t101484,736999552,63%1262,65
T110E5101334,516349442,55%847,53
Rhm.-Borsig Waffenträger81116,975469440,43%883,65
M48A5 Patton101327,095529331,18%828,42
Object 430 Version II91064,306799350,54%925,87
BDR G1 B5644,765599255,43%1476,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5452,924629151,65%1310,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3297,813739060,00%1268,28
T675549,365169054,44%1356,29
Churchill III 5422,336088958,43%876,71
STA-18804,545678737,93%852,74
Strv m/42-57 Alt A.2 6661,025518739,08%1029,67
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4213,663168354,22%682,09
AMX AC mle. 4881050,266338055,00%1121,79
Centurion Mk. I8944,086767958,23%1188,48
Marder II3175,651777953,16%421,00
T-109986,926017940,51%707,67
M10391341,607207851,28%1256,23
Löwe 81103,967167853,85%1226,89
AMX 13 F3 AM6667,445107757,14%1087,43
Centurion Action X101280,345997444,59%845,27
Crusader 5.5-in. SP7761,705527451,35%1168,82
UDES 038862,974907338,36%671,16
T26E4 SuperPershing 8907,496537147,89%1072,92
VK 30.02 (M)6702,976597161,97%1502,05
VK 45.02 (P) Ausf. B91225,317277052,86%1121,11
SU-1527854,935676947,83%1072,06
WZ-1317461,425886949,28%799,05
M24 Chaffee5315,205856950,72%1025,36
M4A3E8 Fury 6639,495966946,38%1289,22
T3091188,416346850,00%878,13
ShPTK-TVP 100 8873,665736740,30%698,01
Dicker Max 6698,305176646,97%1111,10
Conqueror91528,556966541,54%1302,63
Object 41681000,626106543,08%1173,22
S-517695,205096453,13%771,30
T71 DA7445,095906451,56%748,15
A-205125,082506243,55%206,31
P.44 Pantera8712,505586237,10%637,35
Centurion Mk. 7/191470,296916250,00%1363,44
SU-263288,372136250,00%847,54
AMX 404193,542666159,02%724,40
Churchill I5539,935706162,30%1299,54
Alecto4520,135076157,38%1916,75
E 5091459,567416144,26%1345,12
VK 30.02 (D)7690,755956046,67%968,32
AMX M4 mle. 457811,056496053,33%1105,49
Škoda T 5091011,425895944,07%731,59
1108925,026135942,37%935,70
T-62A101283,736015938,98%896,53
GSOR 1008 81108,176295949,15%995,99
112 8857,906355945,76%844,94
Type 4 Chi-To6717,516015752,63%1380,75
VK 28.016297,864705745,61%670,51
T216329,825235752,63%844,55
KV-26783,686605658,93%1574,25
Comet7780,156895554,55%1319,05
T1 Cunningham1129,073235450,00%750,25
Škoda T 256536,435285455,56%1007,85
105 leFH18B2 5598,935405461,11%1241,97
Jagdpanther7892,656085446,30%1143,75
Tiger II8989,116505450,00%949,44
SU-85B4359,983695341,51%914,20
T25/27835,775925347,17%1168,46
M41 Walker Bulldog8586,136365250,00%1023,79
Pz.Kpfw. T 25 5525,375945255,77%1478,21
T78 6743,905615242,31%1017,87
Strv 103-091386,785755137,25%914,41
UDES 169952,146385147,06%716,34
M56 Scorpion 7842,245685141,18%1075,61
M3 Lee4463,345435072,00%2450,93
Bat.-Châtillon Bourrasque 81139,247745060,00%1371,40
M8A14452,985364963,27%1474,86
T376460,375584948,98%1294,77
M4A1 Revalorisé 8950,376884951,02%1161,05
Panther/M10 7690,465144835,42%845,42
Pudel 6624,025474636,96%898,11
T2971071,747304650,00%1404,09
UDES 14 Alt 58675,075314641,30%556,72
AT 25550,895294660,87%1540,87
SU-100M17908,576524654,35%1258,51
Challenger7755,245614652,17%948,51
B14221,842774546,67%483,48
T-463138,091894438,64%357,36
SU-182249,232064450,00%1688,51
M36 Jackson6669,236004468,18%1399,46
M4A3E2 Sherman Jumbo6701,845944445,45%1412,81
Tortoise91590,618254447,73%1311,62
Type 5 Ka-Ri 81270,617074459,09%1174,40
CS-538677,494764334,88%593,72
SU-122-5491329,026234346,51%1066,88
A-447739,676504353,49%1091,80
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3322,845434369,77%1035,53
Progetto CC55 mod. 548606,006174254,76%513,46
KV-137624,626564259,52%985,57
BT-22130,172634156,10%566,70
AMX 50 12091264,636424146,34%1045,16
AMX 13 105 AM mle. 505468,833504153,66%1020,22
Churchill VII6727,056824165,85%1381,85
T25 AT71126,346534151,22%1614,58
AT 86680,785764156,10%1198,82
AMX AC mle. 467676,985094141,46%815,89
Object 263101365,596834160,98%1014,88
T-34-85 Rudy 6615,445034136,59%852,07
SU-855527,734034047,50%1215,78
M446688,405124047,50%1204,98
Škoda T 40 6742,636184055,00%1335,92
T-127 3356,235334052,50%1691,82
T288870,185803946,15%725,45
VK 30.01 (D)6758,136033951,28%1451,94
T2 Light Tank 273,183083943,59%100,18
SU-100Y 6721,795293948,72%1116,28
SU-76M4278,392883847,37%749,18
T-437611,115343844,74%787,70
Pz.Kpfw. I Ausf. C3152,423853850,00%620,94
CS-52 LIS 8784,135783844,74%688,02
Panzer 58 Mutz 8994,037203857,89%1327,55
M374554,624143767,57%2639,01
FV215b 101359,196313748,65%919,99
Sturer Emil7571,764053732,43%536,80
Caernarvon8860,446173641,67%787,17
B.U.G.I.6596,065113641,67%907,48
Valentine3269,753723658,33%1064,60
Wespe3358,863043652,78%1577,57
TNH T Vz. 5191195,236353540,00%900,20
Panther II8669,266263557,14%795,60
Cromwell B 6604,466433554,29%1169,06
D23163,851983458,82%601,47
Panther7580,265583450,00%745,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91011,625793444,12%815,96
Renault UE 573331,913533450,00%1201,08
MT-256321,885033444,12%786,83
Kampfpanzer 07 RH 8786,715943435,29%784,74
SU-85I 5544,974833452,94%1074,50
Pz.Kpfw. II235,211133354,55%125,23
53TP Markowskiego8893,196273243,75%814,67
Carro d'assalto P.887803,256653256,25%1039,91
IS-2 71379,817913250,00%1965,12
Renault NC-311188,683423161,29%1164,38
T1 HMC2244,392483151,61%1648,00
LTTB8571,036563141,94%884,16
WZ-120-1G FT 8919,845943145,16%814,94
Pz.Kpfw. III Ausf. E356,001253053,33%130,15
Somua SAu 404454,174503066,67%1581,30
Kanonenjagdpanzer 8726,375133030,00%633,40
WZ-111 81040,797842955,17%1167,22
Leo7970,766602955,17%1674,24
Sturmpanzer I Bison371,281192951,72%109,16
M75427,834102941,38%1448,17
S35 CA5635,865742955,17%1732,60
G.W. Tiger (P)8709,626672975,86%850,96
Super Hellcat 7856,456262944,83%1145,58
Type 5 Chi-Ri7952,117752867,86%1677,14
P.43 bis6663,715702857,14%1217,28
leKpz M 41 90 mm GF 8308,466002864,29%503,33
Leichttraktor1101,482752744,44%310,62
AMX 13 757330,076172762,96%652,93
Covenanter5316,003872744,44%1027,49
AMX 30 1er prototype91117,116432740,74%885,69
Panther mit 8,8 cm L/71 8810,566502744,44%910,00
BT-7474,771362657,69%174,45
Hotchkiss H352152,273622665,38%782,43
Crusader6400,423952642,31%1057,69
UDES 15/16101235,816242642,31%720,09
SU-10181033,385922642,31%1039,11
VK 45.02 (P) Ausf. A8962,006382646,15%1025,33
Type 619774,446202552,00%608,03
Vz. 44-17660,565622536,00%589,12
T404554,046372556,00%1971,37
AMBT 8945,485512528,00%822,37
Type 3 Chi-Nu5458,085102454,17%1365,32
Sherman Firefly6655,505212445,83%1107,83
Strv S1 8894,085392445,83%724,73
M46 Patton KR 8907,136552450,00%1034,72
M3 Stuart3147,962162343,48%419,79
Type 1 Chi-He4264,653812365,22%899,96
KV-37996,877362369,57%1286,98
Object 70491662,617382356,52%1236,44
FV2078733,785382343,48%674,59
AMX 65 t8838,306532356,52%880,70
FV601 Saladin8750,436282347,83%780,10
T26E5 Patriot 81119,397432356,52%1275,73
T-54 first prototype 8776,746532347,83%820,43
Bretagne Panther 6514,875892356,52%807,51
Renault FT 75 BS2257,952632268,18%2061,87
CS-447841,145822240,91%1042,03
M5 Stuart479,642502254,55%132,88
T3 HMC2230,773682250,00%1078,52
Cruiser Mk. III3218,183182250,00%940,26
T28 Prototype81379,557862259,09%1681,20
LT-432 8595,916152245,45%875,60
T-34-85M 6706,006122259,09%1176,78
AMX 13 57 GF 7378,326442245,45%495,18
Type 2597 Chi-Ha3363,674512176,19%1483,46
AT 771087,297232142,86%1360,51
AMX 105 AM mle. 474415,103402147,62%1515,11
SMV CC-64 Vipera 8834,385622142,86%622,59
STA-2 8887,677302147,62%1144,97
T14 5493,956502060,00%1092,31
Emil I8710,506112050,00%632,61
Prototipo Standard B91207,156862050,00%955,50
Bishop5662,905392065,00%1601,53
T-602240,954402055,00%1295,95
Object 274a 8770,605022025,00%645,51
Caliban 8875,405932040,00%747,22
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4420,205922055,00%1096,70
Lansen C 8978,006992050,00%984,60
Excelsior 5349,554942050,00%577,00
Turtle Mk. I 81005,256142035,00%808,78
TNH 105/10008569,376501963,16%649,59
AMX 383103,261421931,58%79,58
AMX M4 mle. 5191271,377691952,63%983,42
Heavy Tank No. VI 6571,635771952,63%914,27
WZ-111 model 1-49744,505181833,33%349,03
Black Prince7729,335671844,44%833,34
Panzerjäger I290,941031838,89%86,21
T56 GMC3195,002311838,89%481,51
SDP 44 Burza6746,674091827,78%1000,07
Type 95 Ji-Ro6727,675391850,00%1259,97
T-34-2G FT71032,787241861,11%1693,73
Tetrarch 2175,282921861,11%890,09
GSR 3301 Setter7435,117301861,11%1038,08
Pz.Kpfw. 35 (t)2164,292411741,18%713,39
TVP VTU Koncept8585,244051729,41%441,03
Cruiser Mk. IV4245,943831764,71%865,18
M53/M559973,125241735,29%690,80
KV-5 81061,596671747,06%1146,87
Cruiser Mk. II2170,753281656,25%766,11
IS-7101053,814971631,25%530,81
FSV Scheme A7665,256091656,25%918,73
T-832 8945,316891650,00%824,93
GSOR 1010 FB 8883,885471631,25%713,19
FCM 36 Pak 40 3431,535121546,67%1419,95
M5A1 Stuart4222,803851560,00%749,44
M415497,534621546,67%734,05
SU-54352,533441573,33%915,45
Chi-To SP7933,875671540,00%849,48
Ferdinand81229,136321546,67%1416,26
M-III-Y8940,276581540,00%814,32
M-VI-Y9641,005711540,00%329,75
M47 Iron Arnie 8591,074941533,33%338,95
TOG II* 6792,936071546,67%1195,33
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6748,136561560,00%1430,24
ISU-122S 7976,135781553,33%1320,93
ELC EVEN 90 8236,475091533,33%132,81
AMX Canon d'assaut 105 81307,008201566,67%1517,22
Matilda IV 5509,935731457,14%1202,29
AMX M4 mle. 49 Liberté 8949,005251428,57%861,10
Strv 746760,157351376,92%1637,95
P.43 ter7581,466261361,54%855,43
WZ-111-1G FT8690,084931330,77%482,73
Pz.Kpfw. I2158,464251361,54%784,45
Pawlack Tank6783,386001346,15%1101,33
Type 3 Chi-Nu Kai 5466,084121338,46%1125,83
UDES 03 Alt 3 91173,467371353,85%1080,51
T1E6 2133,772351353,85%558,45
Cobra 91729,008681361,54%1471,70
Gonsalo 8926,156131338,46%650,45
Krupp-Steyr Waffenträger 7936,314931323,08%992,91
122 TM 81091,698291361,54%1318,59
Konštrukta T-34/1007755,505521250,00%1095,82
M7 Priest3434,333521266,67%1548,64
SU-14-28867,925861250,00%911,17
T3281391,758891266,67%1778,48
M2 Medium Tank3143,582531258,33%465,86
Type 3 Ju-Nu6545,424701233,33%497,96
CS-599764,926691250,00%557,23
Progetto M35 mod. 46 8828,585691241,67%690,95
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5454,925521258,33%1083,97
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8952,926631241,67%975,14
Type 59 8616,916761145,45%606,58
Vickers Medium Mk. III3193,642831154,55%741,51
Strv 103B101242,365211127,27%560,56
Cruiser Mk. I1183,732731136,36%830,85
WZ-131G FT6749,454401118,18%1205,88
AT 158753,915461136,36%576,59
KV-481512,918191154,55%1955,30
Object 268 Version 4101067,554561127,27%462,27
Tiger 131 6655,456851154,55%970,48
Pz.Kpfw. T 15 3210,553911145,45%837,18
T-44-100 8791,556501145,45%767,43
AMX Chasseur de chars 8852,365481136,36%847,60
M2 Light260,201001040,00%0,24
Vickers Mk. E Type B2195,403651060,00%927,48
40TP Habicha6657,504851030,00%1065,15
AT-12157,90841010,00%428,30
O-I6871,905421030,00%1405,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4316,303601060,00%987,05
FV201 (A45) 7915,706321040,00%1125,25
StuG IV 5481,304811050,00%1145,35
SMV CC-678754,56685955,56%739,29
O-I Experimental5658,00568955,56%1381,35
Universal Carrier 2-pdr2136,00253944,44%402,58
Nashorn6611,56475955,56%1013,80
Sherman III5562,89502933,33%1480,59
Charioteer8463,11390933,33%185,52
StuG III Ausf. B4428,00374933,33%998,83
Spähpanzer SP I C7615,44699977,78%1287,98
Object 2639933,00518944,44%591,37
T 54D 91039,56772966,67%1030,59
SU-2-122 5282,67381955,56%511,11
Škoda T 56 8784,33534933,33%423,90
Bisonte C45 8876,11638944,44%635,57
KV-220-2 5609,33671955,56%1107,85
FV4202 8445,00381922,22%242,19
59-Patton 8587,89458922,22%454,45
14TP4205,25319862,50%761,15
113101050,38682837,50%615,61
SDP 40 Zadymka5541,50482887,50%1062,99
Renault FT AC2219,63270850,00%844,90
Pz.Kpfw. II Ausf. G3159,25255825,00%372,05
Aufklärungspanzer Panther 7336,50427837,50%390,98
T-703237,50373862,50%1017,97
Pz.Sfl. IVb4500,88513875,00%2059,41
MKA 2382,88543862,50%1578,99
43 M. Toldi III 3193,38357850,00%870,34
D1259,71155757,14%153,93
45TP Habicha7801,29438714,29%703,15
Semovente M43 Bassotto6906,57570757,14%1557,05
Mitsu 1085603,86487757,14%989,48
E 759596,71442714,29%209,92
Archer5735,00646771,43%2351,17
Pz.Sfl. IVc5591,00559771,43%1533,20
Hotchkiss EBR7318,57408728,57%392,82
XM66F 81077,2938770,00%787,54
Object 703 Version II 8360,57682757,14%263,76
M22 Locust 3338,43439742,86%1580,82
Matilda Black Prince 5365,71432771,43%1004,84
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2124,00479742,86%378,80
Vickers Medium Mk. I166,67130633,33%97,62
T-262215,50162616,67%1045,38
Škoda T 177249,67415650,00%316,35
T-50586,00320633,33%7,94
AMX 30 B101236,50416616,67%623,67
Super Conqueror101128,50531633,33%492,31
FV217 Badger10728,50675650,00%323,60
Object 43091173,67577633,33%739,77
Char Mle. 75 9439,33734683,33%517,01
E 77 91287,50564616,67%822,79
T42 8518,00528650,00%467,31
Ram II 5211,67336633,33%275,63
Prototipo 6 8752,67579633,33%448,41
AT 15A 7600,50456650,00%730,28
AC 4 Experimental 6711,17581650,00%1261,35
Caernarvon Action X 8655,00513633,33%417,42
T25 Pilot Number 1 8165,33457650,00%136,16
IS-3A 8738,83609650,00%619,22
Char Futur 4 91035,17633650,00%743,65
Škoda T 245362,80261520,00%687,77
P.435232,40292520,00%356,93
Type 97 Chi-Ha3244,80257520,00%675,66
Type 5 Ke-Ho4406,00357520,00%1260,32
CS-63101005,40608520,00%527,14
SDP 58 Kilana81085,80524520,00%762,34
Type 4 Ju-To71079,80813580,00%1428,51
Type 578945,60766560,00%951,83
E 50 Ausf. M101234,40499520,00%772,51
T-804433,00525560,00%2174,52
AEC Armoured Car5288,60316540,00%389,56
ASTRON Rex 105 mm 81242,20905580,00%1321,45
STG 8633,208125100,00%709,04
SDP wz 66 Grom 8804,80590560,00%733,34
AC 1 Sentinel 4121,2018650,00%125,63
Bofors Tornvagn 8917,80717560,00%856,84
Light Mk. VIC 2173,60397540,00%870,12
LTP 3149,40287560,00%606,29
Turán III prototípus 5462,80492560,00%1170,32
Chi-Ni2251,504804100,00%1758,88
SMV CC-567747,7543740,00%831,08
T2 Medium Tank2256,75332450,00%1599,99
T959714,00448425,00%249,63
Marder 38T4665,50798475,00%1955,23
Jagdpanzer E 100101278,00441425,00%527,53
T110E4101370,00803475,00%842,38
KV-1S6704,75514450,00%1064,50
HWK 30 8406,50415425,00%404,14
Lätt Stridsfordon 120 9634,75581475,00%472,08
L-60 2223,756404100,00%1435,03
FV1066 Senlac 8694,50787475,00%1487,79
M41D 8726,50685450,00%1338,41
Renault Otsu146,00168333,33%1,54
TVP T 50/5110703,33603366,67%500,51
MS-11141,33167333,33%552,92
STB-1101639,6710793100,00%1129,72
Renault G15692,337023100,00%2345,72
Vz. 64 Blesk8331,6727230,00%217,88
SU-122A5847,00496333,33%1780,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3128,33267333,33%190,60
T-100 LT10116,33501333,33%3,10
LTG7181,67321333,33%69,16
IS-2-II8523,67422333,33%297,01
ISU-122-2 8658,67546366,67%616,62
56TP 8783,67573333,33%529,18
M3 Light 388,33213366,67%388,54
Vz. 68 Squall 8132,67544366,67%264,10
Type 63 81019,00857366,67%1096,93
Strv K 91347,33813366,67%1429,49
Großtraktor - Krupp 377,00142333,33%0,00
M4A1 FL 10 6305,00516366,67%462,97
Nemesis 8556,3334830,00%347,40
TL-1 LPC 8550,00653366,67%671,81
Lorraine 40 t 8636,3331230,00%415,93
DZT-159 91030,0030230,00%532,99
Strv fm/211300,50505250,00%1673,08
Vickers Medium Mk. II2258,50276250,00%1391,19
DS PZInż5388,5026520,00%586,37
Valentine AT4428,00305250,00%1392,98
Staghound Mk. III6478,50519250,00%793,59
M-V-Y102150,00661250,00%1410,79
Tiger II Kuromorimine 71226,50817250,00%1730,68
AltProto AMX 30 8470,007242100,00%513,27
CS-52 C 8983,00639250,00%1060,99
T-45 2167,00390250,00%688,26
M24E2 Super Chaffee 649,00281250,00%117,59
M16/43 Sahariano 3272,00431250,00%513,09
T7 Combat Car 285,50295250,00%285,22
Object 168 German 81563,5057420,00%2204,83
Char de transition 61093,00676250,00%1759,10
Kolohousenka189,002421100,00%441,68
Renault FT1191,002551100,00%1307,24
4TP1344,003991100,00%1969,36
7TP242,002410,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2186,0014510,00%639,57
50TP Tyszkiewicza91130,009091100,00%1079,14
Ikv 10350,003831100,00%261,00
Ikv 65 Alt II61143,006891100,00%2241,48
Ikv 90 Typ B7511,0028110,00%389,52
BZ-587683,0017910,00%521,65
Bat.-Châtillon 12 t8319,007021100,00%501,62
Pz.Kpfw. VII10485,0025510,00%35,83
M-II-Y7462,0029410,00%267,53
K-91102854,0012721100,00%2698,54
Ares 758948,0010441100,00%1209,45
Leichter Kpz. 70 (K) 80,006151100,00%261,00
M48A2 Räumpanzer 81248,0046710,00%1279,44
Patton the Tank 9979,0035910,00%611,49
Škoda T 45 71621,0013951100,00%2752,02
M54 Renegade 8679,008731100,00%611,97
leKpz M 41 90 mm 8920,009651100,00%1445,03
KV-2 (R) 60,006510,00%0,00
Leox 9821,007441100,00%595,84

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 11.6.2013
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 11.6.2013
Lähti: 24.12.2024