Gnatpl

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.8.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja18242023236
Ø Taso7,200,009,439,33
Voitot938051,42%00,00%1565,22%12552,97%
Häviöitä871347,76%00,00%834,78%10745,34%
Tasapelejä1490,82%00,00%00,00%41,69%
Taisteluja selvitty376820,66%00,00%521,74%5523,31%
Vaunuja tuhottu145730,8000,00241,042170,92
Tuhoamissuhde1,010,001,331,20
Vaunuja havaittu234561,2900,00291,263311,40
Vahinkoa aiheutettu1.123,010,002.602,702.214,31
Valtauspisteitä91980,5000,0030,13170,07
Puolustuspisteitä80880,4400,0000,001000,42
Kokemus560,010,00702,74859,55
WN71158,250,001587,401372,71
WN81534,540,002304,352053,18
Yhteensä
Taisteluja18242
Ø Taso7,20
Voitot938051,42%
Häviöitä871347,76%
Tasapelejä1490,82%
Taisteluja selvitty376820,66%
Vaunuja tuhottu145730,80
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu234561,29
Vahinkoa aiheutettu1.123,01
Valtauspisteitä91980,50
Puolustuspisteitä80880,44
Kokemus560,01
WN71158,25
WN81534,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja23
Ø Taso9,43
Voitot1565,22%
Häviöitä834,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty521,74%
Vaunuja tuhottu241,04
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu291,26
Vahinkoa aiheutettu2.602,70
Valtauspisteitä30,13
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus702,74
WN71587,40
WN82304,35
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja236
Ø Taso9,33
Voitot12552,97%
Häviöitä10745,34%
Tasapelejä41,69%
Taisteluja selvitty5523,31%
Vaunuja tuhottu2170,92
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu3311,40
Vahinkoa aiheutettu2.214,31
Valtauspisteitä170,07
Puolustuspisteitä1000,42
Kokemus859,55
WN71372,71
WN82053,18
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus68,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus68,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot216,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä975,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä18,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty216,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,0800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,100,000,000,00
Vaunuja havaittu90,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu638,830,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus175,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot216,67%
Häviöitä975,00%
Tasapelejä18,33%
Taisteluja selvitty216,67%
Vaunuja tuhottu10,08
Tuhoamissuhde0,10
Vaunuja havaittu90,75
Vahinkoa aiheutettu638,83
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus175,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä450,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty225,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu111,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu434,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus389,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot450,00%
Häviöitä450,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty225,00%
Vaunuja tuhottu50,63
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu111,38
Vahinkoa aiheutettu434,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus389,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus28,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus28,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja62000
Voitot3251,61%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3048,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1524,19%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu270,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu610,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu782,680,000,000,00
Valtauspisteitä1622,6100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1031,6600,0000,0000,00
Kokemus450,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja62
Voitot3251,61%
Häviöitä3048,39%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1524,19%
Vaunuja tuhottu270,44
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu610,98
Vahinkoa aiheutettu782,68
Valtauspisteitä1622,61
Puolustuspisteitä1031,66
Kokemus450,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja277000
Voitot12344,40%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15154,51%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä31,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8129,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1580,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,810,000,000,00
Vaunuja havaittu2660,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu624,570,000,000,00
Valtauspisteitä3311,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4121,4900,0000,0000,00
Kokemus371,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja277
Voitot12344,40%
Häviöitä15154,51%
Tasapelejä31,08%
Taisteluja selvitty8129,24%
Vaunuja tuhottu1580,57
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu2660,96
Vahinkoa aiheutettu624,57
Valtauspisteitä3311,19
Puolustuspisteitä4121,49
Kokemus371,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot480,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä120,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty240,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,8000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu51,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.327,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus457,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot480,00%
Häviöitä120,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu40,80
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu51,00
Vahinkoa aiheutettu1.327,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus457,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (293)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T26E4 SuperPershing 81356,9872370052,00%1946,47
AMX 13 57 GF 7713,8056945648,46%1387,29
Churchill III 5662,5669042265,64%1749,99
Object 430 Version II91603,4662039251,53%1683,27
ISU-15281211,7444935650,56%1202,18
Lorraine 155 mle. 5181216,6241134250,58%1467,76
Spähpanzer Ru 2519797,5856233746,59%1027,57
IS-381589,3564533157,70%1989,76
Bat.-Châtillon 155 5591426,6846433046,67%1467,01
Object 41681160,7648531447,13%1604,72
SU-10181123,6747028546,67%1240,10
Leopard Prototyp A91742,6458727851,80%1674,73
FV215b 101986,4461527548,36%1633,50
SU-1006523,5335325548,63%807,71
Caernarvon81296,8464223752,74%1584,87
Leopard 1101926,4560022747,58%1474,15
A-447946,1749120256,44%1725,12
SU-100Y 6800,7343420051,50%1296,30
Conqueror91879,3184119957,29%1965,10
T25 Pilot Number 1 81328,8264419647,96%1863,15
Lorraine 155 mle. 507712,5833519344,56%739,93
Type 64 6602,9852719052,11%1560,56
T2 Light Tank 2234,3937318458,15%1200,13
SU-1527602,3136917649,43%723,71
Pz.Kpfw. T 25 5454,8938917449,43%1201,44
SU-85I 5459,0131016752,10%945,41
SU-122-5491804,2858516655,42%1896,48
Black Prince7927,1147215848,73%1189,65
T-1091424,2363915647,44%1266,02
T-28E with F-30 4628,2848415655,77%1803,02
105 leFH18B2 5846,9445215545,81%1797,44
AMX 13 F3 AM6631,7336315352,29%857,41
T3281413,5460114548,97%1648,37
T95E2 81283,4860014555,86%1960,95
SU-100M17875,7647914452,08%1266,85
A-436445,9135514341,26%696,28
Object 430101909,2565014355,94%1676,06
Rheinmetall Panzerwagen101020,1357213837,68%892,11
VK 30.01 (D)6581,3542013548,89%1129,58
Concept No. 5102153,5370913347,37%1690,65
IS71222,4855312859,38%1864,12
Aufklärungspanzer Panther 7532,6739712151,24%1024,47
Dicker Max 6763,3538612145,45%1395,48
VK 28.016361,8235511441,23%884,50
KV-371002,6447211255,36%1392,43
T-34-85M 61041,8377311160,36%1987,85
SU-855216,1422110743,93%273,39
Churchill VII6639,1641210652,83%1131,45
Object 268 Version 4102154,2263810351,46%1564,35
T-345277,2424410251,96%652,22
Churchill I5374,1331310251,96%701,36
Bat.-Châtillon 155 58101287,4763910248,04%1045,69
T2971499,8169410156,44%2174,85
FV4004 Conway91746,4260810043,00%1582,67
Tiger II81266,046429641,67%1263,67
Valentine II 4447,614709556,84%1730,45
AMX M4 mle. 54102134,128309450,00%1545,35
122 TM 81601,458219350,54%1896,55
Caliban 81518,827789142,86%1827,48
Super Conqueror102014,196029042,22%1472,47
T54E191713,587458944,94%1523,48
Object 705A102453,658368652,33%2103,38
GSOR 1010 FB 81554,947848655,81%2044,29
UDES 0381277,386558551,76%1275,86
KV-220-2 5699,365548562,35%1655,02
Tiger I71198,165868253,66%1882,56
Pz.Kpfw. III/IV5304,113208151,85%760,80
Charioteer81230,066918154,32%1344,72
Object 70591972,797408060,00%1946,03
AMX 13 105 AM mle. 505235,492277951,90%378,73
Kampfpanzer 67102541,508787844,87%1981,16
Object 430U102107,896747562,67%1875,58
T-1506693,894017352,05%1162,40
Type 63 81309,148777360,27%1544,86
Strv 103-091962,938237254,17%1932,08
E 7592192,689687254,17%2264,62
Spähpanzer SP I C7828,044776952,17%1731,66
KV-856759,974016845,59%1223,48
T216612,975286749,25%1699,33
Pz.Kpfw. II Luchs4233,213206650,00%808,55
FV601 Saladin81281,977266653,03%1761,84
Kampfpanzer 50 t 92322,7711286674,24%2480,63
VK 16.02 Leopard5266,693436541,54%662,88
Bishop5634,153416561,54%1733,07
Object 263102550,785576552,31%2129,90
T28 Concept 71221,666606457,81%2064,69
DBV-152 102827,377826353,97%2013,17
AMX 105 AM mle. 474193,311976246,77%497,53
GSOR 1006 Scheme 791728,378116256,45%1723,29
AMBT 81426,457516253,23%1653,34
Object 703 Version II 81629,959866262,90%2025,21
Vz. 68 Squall 8791,906826250,00%1401,94
FV3046863,455086060,00%1794,55
Kampfpanzer 07 RH 81440,238106048,33%2012,07
FV20781134,007515952,54%1388,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5550,153945952,54%1623,27
Object 752 92036,739565961,02%1970,23
XM66F 81316,527635850,00%1362,85
T-127 3206,862355843,10%666,46
Challenger71091,165715754,39%1534,96
Leo7958,006855655,36%1546,89
Object 277102374,988235641,07%1768,69
S35 CA5534,522875451,85%1122,22
Sherman III5630,564425459,26%2063,37
T6981041,616175444,44%1132,72
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3660,196785455,56%2089,74
AMX M4 mle. 5192148,948485343,40%1920,49
FSV Scheme A7998,776605354,72%1665,49
STG Guard 81594,407075358,49%1980,83
Strv 103B102241,197505253,85%1588,72
T-804185,122605240,38%497,12
Ikv 65 Alt II6726,504155058,00%1301,38
Matilda4275,222474940,82%598,60
SU-85B4164,691984946,94%223,02
SFAC 105 81496,087494953,06%1522,94
Versuchspanzer 5792039,2110034862,50%1883,47
E 100102413,008494755,32%1880,47
KV-1S6576,133914759,57%1115,04
K-91102123,138244757,45%1822,58
Type 5 Ka-Ri 81578,267084748,94%1381,69
CS-63101771,987704658,70%1427,42
T 55A 91927,838434663,04%1963,00
ELC EVEN 90 8501,046324643,48%770,76
GSR 3301 Setter7487,966714551,11%1020,83
Nergal 81961,5610474560,00%2511,04
Alecto4226,322114445,45%449,67
Light Mk. VIC 2317,123704369,77%2402,64
AT 25414,263474250,00%1020,01
KV-15537,364304261,90%1194,76
M5 Stuart4120,902194143,90%111,00
T71 DA7693,765184136,59%1241,74
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6557,295364143,90%1235,50
AMX M4 mle. 4571091,647613961,54%1549,58
Crusader 5.5-in. SP7982,976823948,72%1429,08
AMX 50 Foch (155) 102310,107743958,97%1762,67
SU-122A5557,332923951,28%1279,92
VK 36.01 (H)6846,396843860,53%1688,07
Ikv 1035504,373143850,00%1215,96
VK 20.01 (D)4160,052273847,37%294,36
King Tiger (Captured) 71334,637903860,53%2021,89
Turtle Mk. I 82092,6810523754,05%2556,52
M4A1 Sherman5687,565933661,11%2433,13
IS-M81255,696333655,56%1562,04
T-284304,762373447,06%838,75
Jagdtiger Prototype 81758,009493452,94%2072,98
SDT-58 Vlkodav 91911,038643357,58%1755,95
T-103 81164,186373345,45%1197,60
Sav m/434271,692323256,25%669,39
M4A3E2 Sherman Jumbo6876,007373259,38%1941,40
T-703105,381643243,75%174,11
M-III-Y81742,289403243,75%1967,41
GSOR 1008 81715,847793253,13%1702,55
45TP Habicha7866,525873135,48%859,50
VK 30.01 (P)6773,135693158,06%1442,39
Ikv 90 Typ B7890,974973043,33%1073,93
Pz.Kpfw. II Ausf. G3135,902383050,00%400,08
Matilda IV 5401,773973050,00%948,14
Panther7994,417242948,28%1627,66
Felice 91484,107332951,72%1371,09
T7 Combat Car 285,901582941,38%192,92
Crusader6775,007152860,71%2555,74
SU-54316,463232857,14%807,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4290,612632857,14%848,41
StuG IV 5444,372632737,04%948,34
BT-7 artillery 3184,442312740,74%519,80
Birch Gun4316,812202646,15%1251,59
AMX ELC bis5560,654922642,31%2179,38
Tetrarch 2124,151552646,15%452,83
Type 5 Heavy103314,849472556,00%2851,94
T57 Heavy102548,088052552,00%1955,33
Strv m/425478,463852441,67%1143,54
FV224 Chopper71332,089662475,00%1840,73
M48A2 Räumpanzer 81675,3810472470,83%2232,83
FV226 Contradictious 81888,139232441,67%2111,27
SPHT 91919,887352458,33%1557,37
SU-76M481,301442343,48%38,39
Type T-345705,595292245,45%1890,38
Covenanter5251,323162245,45%621,34
Pz.Kpfw. 5581975,0910352254,55%2045,44
AMX 65 t8830,816172152,38%784,40
Pz.Kpfw. Neu113226,3310142147,62%2189,29
M75667,055532060,00%3520,87
Grille5887,005552050,00%2117,69
SU-263167,002132050,00%319,51
M10391440,607482050,00%1169,79
Charioteer Nomad 81831,458142055,00%2423,53
40TP Habicha6667,745181936,84%1185,67
Panther II81002,585691947,37%1093,69
43 M. Toldi III 3284,373501942,11%1517,62
Strv 746814,945911855,56%1475,34
Sexton II3191,721921850,00%713,06
VK 30.02 (M)6807,225661855,56%1539,77
IS-2-II8777,175371827,78%615,63
Forest Spirit 81760,006791844,44%1551,39
T2071217,887921758,82%2064,08
Pz.Kpfw. II2127,291701752,94%408,43
Vickers Medium Mk. III3120,761521729,41%216,02
59-166560,508051675,00%1951,05
O-I Experimental5753,814011656,25%1463,89
T-60268,501631656,25%172,36
Pz.Kpfw. T 15 3169,252371650,00%621,07
Lorraine 39L AM3114,471031520,00%107,82
Renault UE 573223,931671442,86%577,76
IS-2M 71771,719231435,71%2469,21
Type 3 Chi-Nu Kai 5396,292391428,57%717,47
LTP 3126,791691442,86%393,51
O-I6773,584471258,33%1407,74
Vz. 60S Dravec 102744,757421241,67%1840,38
56TP 81755,008861250,00%2263,85
M3 Stuart3222,642431163,64%1031,10
M-II-Y71329,6410121172,73%1992,21
Grant4260,502781060,00%878,38
M5A1 Stuart4750,805151060,00%3328,91
M26 Pershing81601,909171070,00%2205,45
Char de transition 6761,305841050,00%1015,68
Ikv 723252,33199933,33%533,65
Valentine AT4237,11279977,78%767,65
Universal Carrier 2-pdr2114,56158933,33%256,76
Somua SAu 404143,22152933,33%111,80
FV4005 Stage II101802,67462944,44%1211,62
Pz.Sfl. IVb4330,44400966,67%1205,79
Lansen C 81445,78897955,56%1883,56
FCM 2C 3560,33717966,67%2044,30
AE Phase I 91866,67711933,33%1744,59
leKpz M 41 90 mm 8999,00758955,56%1733,27
Hummel6475,13604875,00%706,80
25TP KSUST II5461,25455837,50%920,79
Staghound Mk. III6700,25655862,50%1232,85
Windhund 81548,00784862,50%1737,89
Type 95 Heavy4288,57258757,14%869,32
KV-1SA 5587,71610771,43%1276,40
MTLS-1G14 3313,43431757,14%1260,04
KV-5 81058,00623728,57%983,30
Type 1 Ho-Ni II 4795,71709785,71%1741,26
Concept 1B 91580,43842757,14%1244,29
Fantôme 91715,71930757,14%1727,80
Renault FT 75 BS2132,33153633,33%608,96
ARL 446882,33761683,33%1888,21
M3 Lee4415,83290666,67%1607,90
MS-1163,33125633,33%78,00
SARL 424340,50206616,67%863,12
Lago4671,60788580,00%3427,22
Renault FT AC2169,40164560,00%643,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3155,60320580,00%572,32
GSOR the TANK 92019,80880540,00%2301,01
T-50-2 6427,40475560,00%1046,60
Kanonenjagdpanzer 105 81239,40441520,00%1131,04
Excalibur 6817,40471520,00%979,56
Vickers Medium Mk. I137,2560450,00%77,53
Renault FT18,5056425,00%0,00
14TP4490,00225425,00%1415,26
T-463211,25331450,00%857,98
Sherman Firefly6458,50389450,00%677,19
M2 Medium Tank3204,75201450,00%646,44
ARMT 5637,50530425,00%1473,28
Somua SM 81490,50677425,00%1368,32
Strv fm/211102,67238333,33%295,11
T34 8733,33527333,33%534,96
Leichttraktor191,00144333,33%187,70
Cruiser Mk. III3274,33347333,33%1428,31
Churchill Gun Carrier6680,33350333,33%1209,37
M8A14593,33673366,67%2166,09
Tiger (P)71540,6712183100,00%2358,12
Somua S35341,0082333,33%0,00
T-45 2162,67198333,33%514,79
Prototipo 6 81073,67798366,67%1033,93
TOG II* 6812,33482366,67%1462,64
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8725,33693366,67%888,81
Valiant 5587,33496333,33%1018,15
Super Hellcat 7931,33557333,33%1062,96
Chi-Ni2169,001862100,00%862,76
TKS z n.k.m. 20 mm 2226,00585250,00%1423,75
M14/412263,00263250,00%1054,24
Wespe334,00100250,00%123,01
Pawlack Tank62463,0015752100,00%6865,08
T-29 3730,507762100,00%3998,25
WZ-120-1G FT 81035,00427250,00%932,51
Kolohousenka128,002341100,00%264,10
Fiat 30001334,004601100,00%2611,60
Type 62 7329,0029910,00%351,68
Vickers Medium Mk. II20,001510,00%0,00
53TP Markowskiego83047,0016131100,00%5015,47
T-262238,005761100,00%1214,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3555,009911100,00%2339,44
Cruiser Mk. I10,003310,00%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)242,006910,00%0,00
VK 168.01 Mauerbrecher 80,0030810,00%0,00
Patton the Tank 9925,009561100,00%997,67
M24E2 Super Chaffee 60,0017910,00%0,00
Cromwell B 6931,0046810,00%1298,47
IS-2 71487,0012121100,00%2660,75
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,00921100,00%261,00
Chi-Go 7538,0038310,00%336,13

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 31.8.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.3.2024
Lähti: 15.6.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.4.2015
Lähti: 2.5.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.12.2014
Lähti: 11.1.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 2.2.2015
Lähti: 28.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.3.2016
Lähti: 23.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.2.2016
Lähti: 10.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.9.2015
Lähti: 12.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.8.2015
Lähti: 30.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.6.2015
Lähti: 21.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.12.2014
Lähti: 15.12.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.6.2016
Lähti: 3.6.2016