GlebTankovich

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17918000
Ø Taso6,200,000,000,00
Voitot816745,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä956453,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1871,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty357219,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu88640,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,620,000,000,00
Vaunuja havaittu130460,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu470,980,000,000,00
Valtauspisteitä131780,7400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä74270,4100,0000,0000,00
Kokemus374,690,000,000,00
WN7603,440,000,000,00
WN8595,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17918
Ø Taso6,20
Voitot816745,58%
Häviöitä956453,38%
Tasapelejä1871,04%
Taisteluja selvitty357219,94%
Vaunuja tuhottu88640,49
Tuhoamissuhde0,62
Vaunuja havaittu130460,73
Vahinkoa aiheutettu470,98
Valtauspisteitä131780,74
Puolustuspisteitä74270,41
Kokemus374,69
WN7603,44
WN8595,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot321,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1071,43%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä17,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu100,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu804,930,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä271,9300,0000,0000,00
Kokemus341,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot321,43%
Häviöitä1071,43%
Tasapelejä17,14%
Taisteluja selvitty17,14%
Vaunuja tuhottu70,50
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu100,71
Vahinkoa aiheutettu804,93
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä271,93
Kokemus341,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot222,22%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä777,78%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty222,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,140,000,000,00
Vaunuja havaittu40,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu275,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus164,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot222,22%
Häviöitä777,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty222,22%
Vaunuja tuhottu10,11
Tuhoamissuhde0,14
Vaunuja havaittu40,44
Vahinkoa aiheutettu275,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus164,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja244000
Voitot10944,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13555,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8032,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1310,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu3661,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu853,280,000,000,00
Valtauspisteitä4521,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11234,6000,0000,0000,00
Kokemus591,740,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja244
Voitot10944,67%
Häviöitä13555,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty8032,79%
Vaunuja tuhottu1310,54
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu3661,50
Vahinkoa aiheutettu853,28
Valtauspisteitä4521,85
Puolustuspisteitä11234,60
Kokemus591,74
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja67000
Voitot1420,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5379,10%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1217,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu330,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu761,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu645,160,000,000,00
Valtauspisteitä270,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1171,7500,0000,0000,00
Kokemus274,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja67
Voitot1420,90%
Häviöitä5379,10%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1217,91%
Vaunuja tuhottu330,49
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu761,13
Vahinkoa aiheutettu645,16
Valtauspisteitä270,40
Puolustuspisteitä1171,75
Kokemus274,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (273)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX ELC bis5156,5232098143,83%309,32
Jagdpanther II8876,3949053741,15%716,51
Spähpanzer Ru 2519509,5448451246,29%558,13
StuG III Ausf. G5317,9130550046,00%585,53
E 7591063,2259149946,49%846,12
Cromwell6421,5439444746,76%711,87
G.W. Tiger (P)8901,2444540743,98%1043,07
Tiger I7719,3847038540,52%733,48
IS-38945,2653834940,40%858,12
Tiger II8708,7149632244,72%616,11
G.W. Panther7662,0642328742,51%686,12
Leopard Prototyp A91039,0945928544,21%784,43
VK 36.01 (H)6450,9739728348,76%639,37
AMX 12 t6166,8336824748,99%262,08
Hummel6496,6636323848,74%607,92
Crusader 5.5-in. SP7481,4340422552,89%627,41
T-345243,5830321946,58%478,86
M41 Walker Bulldog8375,0646421744,24%452,07
SU-1527538,4341121545,12%570,03
Aufklärungspanzer Panther 7217,2043120544,88%239,95
KV-26339,9036318739,57%309,58
Sturer Emil7531,6332218243,96%533,04
VK 28.016124,3330717844,38%122,02
T376307,9045617551,43%719,37
AMX 13 F3 AM6315,3633917145,61%280,56
Jagdtiger91240,4843917151,46%952,42
G.W. Tiger91124,4749917044,71%995,48
Renault UE 57366,4017916150,31%91,33
Jagdpanther7680,3550515648,08%804,47
FV4202 8583,9052014743,54%531,59
SU-1006556,8045814153,90%880,41
FV3046295,5234214147,52%338,48
AMX 13 757403,9639713945,32%669,58
T-34-856497,3548413545,93%839,51
SU-85B4157,2826013551,11%241,10
Pz.Kpfw. III Ausf. J4125,3726313259,85%249,47
Panther II8491,8535213138,93%348,97
Waffenträger auf Pz. IV9960,8355713050,00%638,53
E 10010997,0749312643,65%574,14
Panther7623,6839312544,00%817,31
SU-5436,6917012548,80%123,43
A-447441,9837712538,40%403,58
A-436284,9836012442,74%324,51
Rhm.-Borsig Waffenträger8823,1744612441,94%640,86
T675279,8527512245,08%424,42
Bishop5206,3824812041,67%210,24
IS7774,0857111952,94%1044,40
Pz.Sfl. IVc5315,1227511543,48%502,70
Grille5300,1427011441,23%431,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E3130,9623611352,21%293,57
M18 Hellcat6439,8338810943,12%548,95
VK 30.02 (M)6383,3234910647,17%513,87
Lorraine 155 mle. 507503,6837310456,73%593,02
T-50-2 6394,0835710349,51%968,42
T1 Cunningham140,3714810043,00%15,05
Jagdpanzer IV6399,453709949,49%557,40
FV2078553,033429843,88%468,71
E 5091050,166339743,30%770,70
StuG IV 5251,792559647,92%440,02
T-29 3190,612099555,79%635,80
BT-7447,151489439,36%6,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5175,862969438,30%187,43
VK 30.01 (P)6403,502939241,30%427,28
Birch Gun485,681509148,35%123,28
Bat.-Châtillon 12 t8560,244969038,89%728,80
AMX 40442,201628942,70%37,43
VK 16.02 Leopard5120,902958939,33%113,14
KV-15299,413568644,19%420,69
Grille 15101254,314458440,48%665,42
T-448865,825888343,37%916,67
Panhard AMD 178B6265,852878150,62%576,40
Škoda T 245286,912747955,70%710,59
BT-22137,831717744,16%512,55
S35 CA5340,063487753,25%643,57
T-1506563,904867754,55%820,60
Pz.Kpfw. II298,542137647,37%226,96
Crusader6222,232957545,33%465,28
M5 Stuart4114,163207346,58%121,27
Covenanter5159,382257250,00%386,81
VK 45.02 (P) Ausf. A8586,885297243,06%407,09
Somua SAu 404148,202237146,48%206,62
Object 43091453,977467142,25%1215,37
Type 95 Heavy4219,091926741,79%514,84
Vickers Medium Mk. III355,061246642,42%15,20
Alecto4170,251616538,46%202,00
M24 Chaffee5193,453986547,69%478,38
Tiger (P)7756,755956547,69%813,74
Jagdpanzer E 100101557,624896543,08%894,67
Nashorn6532,604286357,14%819,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C3136,102356043,33%458,99
Valentine3159,022185938,98%337,10
Pz.Kpfw. III/IV589,001885944,07%48,73
T28 Concept 7646,954485949,15%768,11
M5A1 Stuart442,651885549,09%86,47
SU-122A538,691285540,00%17,44
Type 98 Ke-Ni368,501155442,59%31,69
VK 45.02 (P) Ausf. B9934,786815446,30%682,11
T216176,893765442,59%243,55
M75248,754005250,00%780,88
Sexton II354,531445143,14%39,08
Pz.Kpfw. II Luchs438,862255152,94%123,67
VK 30.01 (H)5445,084235044,00%890,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4220,762124946,94%441,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4130,672274841,67%144,07
Bat.-Châtillon 25 t AP91109,856774748,94%922,94
SU-855308,643074548,89%563,53
LT vz. 35270,221754546,67%123,95
T56 GMC381,88934325,58%12,16
AT 25245,832434250,00%392,74
M8A14202,601874233,33%273,73
BT-7 artillery 3183,081964042,50%477,89
O-I Experimental5227,742333946,15%208,03
ISU-1528398,562923943,59%171,37
SU-26346,101243935,90%0,00
FV215b (183) 101526,695243941,03%873,14
KV-37774,245823850,00%882,68
Loyd Gun Carriage214,97943836,84%0,50
Sav m/434151,621943735,14%144,19
M2 Medium Tank358,462003756,76%148,88
M374199,972183652,78%571,30
Lorraine 155 mle. 518569,414823447,06%439,07
Super Hellcat 7644,825003447,06%765,81
ST vz. 394136,912963363,64%394,61
T404338,182333342,42%743,17
Durchbruchswagen 24172,762383327,27%226,48
Cruiser Mk. II256,691793237,50%0,00
SU-100M17645,784313259,38%822,07
Object 25791326,315603228,13%950,95
M3 Lee494,711853148,39%142,97
Marder 38T4270,163103154,84%602,46
T-437623,835732944,83%775,17
Sherman VC Firefly 6440,263782744,44%519,34
Type T-345184,962602653,85%361,77
Sturmpanzer I Bison3129,082042548,00%300,08
BDR G1 B5200,042182536,00%103,74
A-20568,082152458,33%186,13
M7 Priest3100,001442458,33%234,95
E 50 Ausf. M101423,797192475,00%1115,32
Matilda4178,222362343,48%253,71
Sturmpanzer II4292,002512339,13%807,77
M10 Wolverine5238,782012352,17%362,86
Valentine AT4169,651722343,48%274,61
MT-256395,875092360,87%1127,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. A344,701632339,13%0,00
VK 100.01 (P)8637,786592356,52%636,10
IS-2-II8578,835242352,17%506,81
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6401,833702365,22%986,90
Type 5 Ke-Ho4100,321652231,82%49,36
T2 Medium Tank218,141132250,00%82,83
AMX 38340,411622240,91%10,26
SU-18287,901122050,00%356,48
M415238,351932045,00%189,54
Type 2597 Chi-Ha320,901122045,00%39,74
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81093,616631855,56%1195,36
G.W. E 10010835,824581735,29%418,89
Rheinmetall Panzerwagen10479,415721758,82%460,13
KV-1SA 5737,656801741,18%1635,89
Type 91 Heavy389,132231650,00%135,87
IS-7101421,444611631,25%942,54
Ikv 723115,931791560,00%275,11
Marder II3202,502741450,00%484,44
MS-1146,921061353,85%112,78
Cruiser Mk. IV446,691631346,15%55,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 222,921551361,54%191,87
LT vz. 383115,752711241,67%247,09
Renault FT AC267,331641250,00%79,07
M10 RBFM 5414,333351233,33%540,54
M3 Stuart3104,552571154,55%288,26
Pz.Kpfw. 35 (t)272,551821136,36%108,18
B14242,732901163,64%667,45
Hotchkiss H35219,641201127,27%0,00
ARL 446385,002991163,64%607,37
T1 Heavy5297,003571145,45%376,47
O-I6482,454131136,36%548,42
SU-76M4133,181671127,27%102,18
Cruiser Mk. III381,551781145,45%150,17
LTG7531,365121145,45%926,13
T-127 3601,647291172,73%2372,94
Renault NC-31111,501091060,00%173,17
Vickers Mk. E Type B235,801461060,00%166,74
M3G FT3161,702011060,00%413,86
ARL V396271,202451050,00%303,38
43 M. Toldi III 382,101451060,00%352,17
T1 HMC26,7845922,22%1,50
Pz.Kpfw. 38 (t)3149,11125922,22%297,24
Bat.-Châtillon 25 t101104,78670977,78%828,52
Tiger 131 6681,44575955,56%1142,35
LTP 398,33192944,44%244,51
D23207,88183862,50%726,31
T-284266,88342837,50%598,56
Type 97 Te-Ke 276,257080,00%99,04
Universal Carrier 2-pdr249,1352812,50%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)224,0067850,00%113,16
Tiger-Maus 91587,38747862,50%1623,04
Light Mk. VIC 215,75112850,00%109,68
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5296,63329862,50%678,13
Dicker Max 6490,25320837,50%561,69
A25 Harry Hopkins I 4335,13374825,00%673,05
WZ-111 Alpine Tiger 8699,00552837,50%485,11
Pvlvv fm/42257,14129728,57%0,00
Leichttraktor158,5761714,29%17,24
Ikv 1035300,29289757,14%684,32
Cruiser Mk. I135,71109728,57%0,00
Object 283 9952,14549742,86%695,97
Fantôme 9926,57474742,86%614,32
TKS z n.k.m. 20 mm 2297,83213616,67%1501,25
Maus101443,3345860,00%764,29
Pz.Kpfw. I222,17104650,00%110,55
Archer5133,17155666,67%271,16
AMX 13 10510883,83639666,67%956,08
Pz.Kpfw. VII10949,50483633,33%366,69
T-34 with L-11 4388,50352616,67%1307,50
Kolohousenka115,2060560,00%163,13
S-517426,40370540,00%279,77
Lorraine 39L AM371,4080540,00%27,41
T3 HMC231,6075540,00%0,00
T-109398,60484520,00%60,02
T-62A101344,80459540,00%848,77
Leopard 1101029,00730580,00%677,45
T698581,20403540,00%492,60
Object 430U101053,40479540,00%493,91
MKA 2111,80130540,00%160,77
T7 Combat Car 212,40115520,00%0,00
Strv m/38221,75105450,00%83,60
Renault Otsu17,00117475,00%261,00
Renault FT 75 BS252,7581450,00%122,94
T-463200,75212450,00%740,43
Somua S35363,755340,00%0,00
AMX 30 1er prototype9535,75381425,00%179,20
AMR 35 2167,25242425,00%560,33
Strv m/40L3175,00263366,67%619,99
Churchill I5474,00387366,67%1061,09
AT-12126,33204366,67%486,26
T25/27564,3319130,00%524,47
T-34 shielded 5176,00280366,67%383,75
Patton the Tank 9370,00413333,33%59,12
M3 Light 3212,00275333,33%677,65
Vickers Medium Mk. I134,5082250,00%77,53
Strv fm/211128,5013620,00%486,54
Renault FT112,501172100,00%261,00
M4A1 Sherman5614,50310250,00%1597,06
M2 Light2261,0013920,00%984,16
Panzerjäger I2180,00290250,00%576,44
T-26G FT246,0086250,00%76,78
SU-76G FT497,001652100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3168,001922100,00%646,01
T-60238,001212100,00%261,00
HWK 128356,0014520,00%280,66
Gabler’s Destroyer 5112,00447250,00%153,23
GSOR the TANK 9682,5022420,00%380,22
L-60 213,5067250,00%104,56
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2326,0024220,00%807,81
T1E6 214,0078250,00%94,64
Straussler V–4/40 3563,506112100,00%2695,39
50TP prototyp 8381,005621100,00%353,52
P26/404542,0020310,00%1382,77
7TP268,008210,00%0,00
14TP473,002481100,00%261,00
Object 4168715,0017210,00%596,46
T499447,007741100,00%546,29
Hotchkiss EBR7285,008281100,00%572,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5622,0039610,00%1074,94
Convert. Medium Tank T3 3203,003011100,00%611,41
T-116 3167,002181100,00%714,26
Pz.Sfl. IC 471,005010,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 60,003561100,00%261,00
Löwe 8343,0024510,00%72,17
FV1066 Senlac 8526,0029310,00%586,50
AMX 13 (FL 11) 5576,007861100,00%2258,51
Valiant 50,002151100,00%261,00
TS-5 8950,0031410,00%695,12
ELC EVEN 90 8233,0014910,00%126,78
Lorraine 40 t 8877,0011901100,00%875,59

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 3.9.2026