Ghost_Tank_705

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.10.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja57949732651462
Ø Taso8,6010,119,499,34
Voitot3005751,87%3243,84%14052,83%76952,60%
Häviöitä2680446,25%4156,16%12145,66%67446,10%
Tasapelejä10881,88%00,00%41,51%191,30%
Taisteluja selvitty2103836,30%1723,29%8933,58%53036,25%
Vaunuja tuhottu512410,88460,632160,8211210,77
Tuhoamissuhde1,390,821,231,20
Vaunuja havaittu503910,87490,672130,8013940,95
Vahinkoa aiheutettu1.498,311.866,081.790,451.632,28
Valtauspisteitä326900,56230,32230,091710,12
Puolustuspisteitä300860,5210,011100,423450,24
Kokemus760,00732,63804,29790,48
WN71152,68775,081107,361053,72
WN81555,841208,791513,671453,40
Yhteensä
Taisteluja57949
Ø Taso8,60
Voitot3005751,87%
Häviöitä2680446,25%
Tasapelejä10881,88%
Taisteluja selvitty2103836,30%
Vaunuja tuhottu512410,88
Tuhoamissuhde1,39
Vaunuja havaittu503910,87
Vahinkoa aiheutettu1.498,31
Valtauspisteitä326900,56
Puolustuspisteitä300860,52
Kokemus760,00
WN71152,68
WN81555,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja73
Ø Taso10,11
Voitot3243,84%
Häviöitä4156,16%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1723,29%
Vaunuja tuhottu460,63
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu490,67
Vahinkoa aiheutettu1.866,08
Valtauspisteitä230,32
Puolustuspisteitä10,01
Kokemus732,63
WN7775,08
WN81208,79
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja265
Ø Taso9,49
Voitot14052,83%
Häviöitä12145,66%
Tasapelejä41,51%
Taisteluja selvitty8933,58%
Vaunuja tuhottu2160,82
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu2130,80
Vahinkoa aiheutettu1.790,45
Valtauspisteitä230,09
Puolustuspisteitä1100,42
Kokemus804,29
WN71107,36
WN81513,67
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1462
Ø Taso9,34
Voitot76952,60%
Häviöitä67446,10%
Tasapelejä191,30%
Taisteluja selvitty53036,25%
Vaunuja tuhottu11210,77
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu13940,95
Vahinkoa aiheutettu1.632,28
Valtauspisteitä1710,12
Puolustuspisteitä3450,24
Kokemus790,48
WN71053,72
WN81453,40
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja230000
Voitot10746,52%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12152,61%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä20,87%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7733,48%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1030,4500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu1170,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.564,800,000,000,00
Valtauspisteitä1270,5500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5162,2400,0000,0000,00
Kokemus747,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja230
Voitot10746,52%
Häviöitä12152,61%
Tasapelejä20,87%
Taisteluja selvitty7733,48%
Vaunuja tuhottu1030,45
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu1170,51
Vahinkoa aiheutettu1.564,80
Valtauspisteitä1270,55
Puolustuspisteitä5162,24
Kokemus747,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1703000
Voitot77945,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä89552,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä291,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty60435,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10280,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,940,000,000,00
Vaunuja havaittu11440,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.330,400,000,000,00
Valtauspisteitä21311,2500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä37242,1900,0000,0000,00
Kokemus647,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1703
Voitot77945,74%
Häviöitä89552,55%
Tasapelejä291,70%
Taisteluja selvitty60435,47%
Vaunuja tuhottu10280,60
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu11440,67
Vahinkoa aiheutettu1.330,40
Valtauspisteitä21311,25
Puolustuspisteitä37242,19
Kokemus647,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja46000
Voitot1430,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3269,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1123,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu210,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,600,000,000,00
Vaunuja havaittu200,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.510,090,000,000,00
Valtauspisteitä50,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä110,2400,0000,0000,00
Kokemus542,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja46
Voitot1430,43%
Häviöitä3269,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1123,91%
Vaunuja tuhottu210,46
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu200,43
Vahinkoa aiheutettu1.510,09
Valtauspisteitä50,11
Puolustuspisteitä110,24
Kokemus542,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (482)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81472,04897128757,19%1932,53
ELC EVEN 90 8649,39765114153,11%1349,14
Rheinmetall Skorpion 81555,0577191052,75%1704,10
Strv S1 81519,5571086752,83%1665,16
Progetto M40 mod. 65102113,3175386348,67%1735,33
Bat.-Châtillon 155 58101248,5368685651,29%987,69
TVP T 50/51102138,3077777252,98%1935,99
Lorraine 40 t 81504,7483671253,23%1930,44
Caliban 81477,9987570756,01%1837,32
FV4005 Stage II101812,2165870048,86%1389,54
TL-7 91787,4488663455,84%1778,03
ISU-152K 81472,3471761847,73%1556,13
Škoda T 56 81767,9992360853,78%1863,00
Jagdpanzer E 100102161,9575259054,41%1681,97
Bisonte C45 81521,2391257955,96%1802,27
Grille 15102075,8068456750,09%1500,06
T-100 LT101054,6070852948,58%1262,06
60TP Lewandowskiego101961,9376247446,62%1432,30
Bat.-Châtillon 25 t101938,0178946751,82%1712,23
Object 261101335,0169744351,69%1043,73
T-50-2 6629,0263743855,48%1981,32
Leopard 1102056,9473742550,59%1588,46
Conqueror Gun Carriage101365,6166042448,58%1034,62
Mars 81491,1384642256,40%1811,08
FV217 Badger102013,6880141154,26%1470,11
Manticore101077,2273439749,37%1215,09
T26E5 Patriot 81051,6676038549,35%1175,33
Cobra 91808,8883838151,44%1676,63
Char Futur 4 91923,8191037158,22%1981,36
ASTRON Rex 105 mm 81452,1286336054,72%1647,49
Vz. 55102213,8579935349,86%1744,94
E 75 TS 81332,1782834453,49%1581,54
Panhard EBR 105101059,4369934051,76%1187,07
T 55A 91624,7476633845,56%1519,57
122 TM 81387,5081533855,62%1625,49
Panzer 58 Mutz 81167,8575633650,30%1496,04
SDP wz 66 Grom 81532,1980831853,46%1629,00
Bofors Tornvagn 81469,7587230952,43%1742,59
WZ-113G FT102391,6980330555,41%1748,64
AMX 50 B102164,9076630147,51%1659,89
T-103 81377,5672629846,64%1485,33
T77 81536,1282829352,56%1721,93
VK 72.01 (K) 102559,4389029351,19%1852,78
Rheinmetall Panzerwagen101042,3868728744,60%1098,66
IS-7102002,9687227955,91%1681,69
Object 274a 81168,6578227849,64%1420,40
UDES 15/16101906,5276127647,10%1488,66
AMX 13 105101279,8472227650,00%1447,54
AMX 50 Foch (155) 101889,3467027448,91%1267,35
BZ-75102148,4482926750,94%1649,46
Concept No. 5101969,8967526643,61%1480,39
ISU-122-2 81490,8077626351,71%1605,88
T92 HMC101470,0470126255,34%1242,61
56TP 81440,2185626254,58%1692,79
CS-63101892,1681526155,17%1621,17
T-34-85M 61108,2282925858,91%2134,54
BZ-58-2 91803,0885625550,98%1588,34
IS-2 shielded 71099,4374025553,33%1417,16
E 77 91839,6587125452,36%1807,28
E 100102142,5584325053,20%1725,27
VK 168.01 (P) 81325,1578525047,20%1580,71
M4A1 FL 10 6963,3772324852,82%1726,46
T110E5102027,2683024748,58%1520,81
Object 430U101999,3183724251,65%1679,33
Type 5 Heavy102090,6182424051,25%1502,08
Strv K 91652,4488023656,36%1633,75
Strv 103B102054,8373623451,71%1499,90
AMX M4 mle. 49 Liberté 81019,2576423254,31%1173,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81484,1868622944,98%1420,13
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6650,5767822853,51%1843,08
M48A5 Patton101781,2476322448,66%1339,26
T110E4101880,5270321247,17%1218,87
FV215b (183) 102043,9874321153,55%1509,97
Maus102027,0391921058,10%1688,99
Leichter Kpz. 70 (K) 8889,9974521054,76%1529,67
SU-130PM 81660,2779120949,28%1637,04
Gonsalo 81676,1195220955,50%1870,76
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81420,7172220750,72%1628,17
IS-5 (Object 730) 81159,1576420752,17%1319,13
Ares 90102000,8885020352,71%1686,84
IS-4101816,5583720253,96%1490,29
Chimera 81566,6987820055,00%1667,19
AE Phase I 91662,3786319854,55%1634,67
T-832 81525,7385919647,45%1604,93
STB-1101776,2972919545,13%1330,26
T-34-3 81269,7580019551,79%1584,06
Ho-Ri 3102197,5574619454,64%1582,37
KV-15358,1230019450,52%607,33
Type 71102278,3388219251,56%1767,76
Bat.-Châtillon 12 t8851,7072919252,60%1670,50
Controcarro 1 Mk. 291581,7778619151,31%1355,00
Object 43091770,1077518846,28%1588,19
Chrysler K GF 81230,3786718564,86%1624,30
T110E3101965,6976218146,96%1427,56
AMX 13 9091129,2872517848,31%1760,90
T78 61072,2079117765,54%1791,72
FV230 Canopener102285,0485617248,26%1717,11
Rinoceronte102214,9081817051,76%1676,33
K-91-PT 91528,0577517053,53%1479,26
Obsidian 81233,2980817048,82%1505,30
T-54 ltwt.91058,8572016950,30%1650,17
Kunze Panzer 91598,2477416951,48%1495,04
Object 590 91877,8692016555,15%1845,59
Panther/M10 71105,2177316149,69%1835,03
Excalibur 61112,5274915853,16%2048,16
WZ-132-1101313,8772415747,13%1448,87
AS-XX 40 t112219,7484315552,90%1734,25
G.W. E 100101442,2174715454,55%1157,02
Tiger-Maus 91857,8686515453,25%1708,97
Bat.-Châtillon 155 5591252,6373215256,58%1294,80
ISU-15281236,8966415150,33%1261,69
TT-130M 91699,3883015152,32%1566,42
Object 268102042,9169515050,67%1468,88
IS-381206,6974414751,70%1388,64
T-54 first prototype 81130,0177514751,02%1458,28
Object 268 Version V 101956,2967314647,26%1475,84
S-517925,0263714551,03%1115,25
KPz 3 Projekt 07 HK 91490,3972514554,48%1385,07
E 50 Ausf. M101957,9275614447,92%1534,07
Carro da Combattimento 45 t 102029,4484714459,03%1732,68
Type 6191564,6474514347,55%1542,12
Object 70491749,9971814348,95%1424,12
Object 140101688,6673414347,55%1382,36
Panhard EBR 909734,1473814359,44%1131,57
UDES 1691509,7871814242,96%1344,85
Projekt ION 81778,9791414255,63%1666,29
BZ-79112690,3291114246,48%1603,87
M53/M5591728,8975414247,89%1713,66
121B 101877,3673714147,52%1482,97
AMX 50 Foch B102163,9978213951,08%1642,70
Versuchspanzer 5791694,0681213847,83%1396,73
Object 452K 102038,8878313847,83%1482,89
M-IV-Y 81313,2479713649,26%1376,92
T-4481188,3966713540,74%1503,03
Object 705A101852,9175013544,44%1385,19
Löwe 81311,0589113456,72%1521,20
AMX M4 mle. 54102056,9782213151,91%1561,91
Kranvagn101934,2576413044,62%1422,49
Bat.-Châtillon 25 t AP91543,5578113056,92%1615,84
K-91101882,0683812959,69%1638,38
KV-5 81125,3683412958,91%1265,63
T-34-856828,5264512853,91%1723,00
VK 100.01 (P)81401,1281112850,78%1770,97
T3091571,8969012748,82%1250,77
Controcarro 3 Minotauro101856,2678112751,18%1290,65
TS-54 81359,2890512754,33%1468,97
Panhard AML Lynx 6x68906,4971212655,56%1879,19
KV-371048,5070712556,00%1486,13
Object 777 Version II 91751,6488612550,40%1752,52
M10 RBFM 5716,2761812550,40%1623,92
50TP Tyszkiewicza91486,6473912449,19%1292,98
KV-26739,2261112353,66%1226,35
Char Murat 91706,0673412344,72%1467,10
Concept 1B 91914,4297512359,35%1775,34
P.44 Pantera81369,6573412144,63%1785,85
T-345482,8447812057,50%1433,06
Ferdinand81589,8275611952,94%1715,96
GSOR the TANK 91658,2375011947,06%1726,17
Lorraine 50 t 91712,1190211960,50%1796,79
Object 703 Version II 81482,1591711855,93%1603,68
SU-14-281333,6772811752,14%1509,69
Object 260 102088,6384411746,15%1553,09
Pz.Kpfw. VII102136,8385311654,31%1727,49
T-1091366,1669711550,43%1232,11
Waffenträger auf Pz. IV91862,5869611549,57%1506,95
XM551 Sheridan101236,8371011547,83%1382,86
ST-II101654,7077311548,70%1212,35
M60 101883,5276611451,75%1591,69
Taschenratte112834,38104011355,75%1754,90
T9591717,2080611157,66%1429,79
T57 Heavy102380,2087511156,76%1998,16
CS-5991544,2174611045,45%1458,46
M-V-Y101867,6487111057,27%1505,40
121101945,7080310954,13%1643,08
KV-481056,7168910948,62%1172,74
XM69 Hacker112410,0291810956,88%1717,68
King Tiger (Captured) 71138,4283410957,80%1731,29
T803112400,7786010943,12%1596,49
Churchill I5588,0750310547,62%1142,13
Char Mle. 75 91063,7376110548,57%1416,54
IS-3-II91458,6874910445,19%1260,38
WZ-111-1G FT81257,5767310246,08%1354,99
212A91495,1571810251,96%1398,49
Vickers MBT Mk. 3 102024,0771210247,06%1594,67
AT 1581201,3168810146,53%1184,12
LTTB8757,0063010149,50%1308,69
Object 25791584,8477710148,51%1511,55
TS-60 91931,5079410148,51%1804,23
Type 4 Heavy91362,8370110046,00%1142,40
Tiger II81159,997079852,04%1276,54
Spähpanzer Ru 2519851,837119850,00%1285,21
Object 268 Version 4101930,837779857,14%1489,75
Object 277102130,868419852,04%1786,92
T28 Concept 71113,087659863,27%1808,99
Gryphon 102644,949079851,02%1978,22
Jagdtiger Prototype 81458,408049551,58%1436,21
Progetto CC55 mod. 5481298,657809350,54%1491,72
Lorraine 155 mle. 5181073,287059351,61%1118,14
Object 780 102006,338189352,69%1484,84
Chieftain/T95 8952,507149247,83%1182,63
Prototipo Standard B91739,477759153,85%1619,20
M40/M4381349,387069149,45%1449,00
Sturer Emil7919,355739151,65%1257,80
T-1506604,925019147,25%871,41
T28 Prototype81425,697319150,55%1551,13
Patton the Tank 91420,457859153,85%1474,26
Emil II91558,467749045,56%1285,26
WZ-111 model 5A101901,317789046,67%1369,10
TVP VTU Koncept81102,006738949,44%1435,47
Centurion Action X102165,267928852,27%1750,43
KV-1371233,988508855,68%2367,04
Nergal 81316,678378850,00%1389,12
LPT-67 Šelma9724,106388744,83%849,62
KR-1112401,269118749,43%1622,88
53TP Markowskiego81221,416958548,24%1369,86
O-Ho81105,117128547,06%1162,60
T26E4 SuperPershing 81122,488818552,94%1477,17
Black Rock 112378,289008548,24%1603,88
GSOR 3301 AVR FS9824,897798457,14%1300,28
CS-538994,146888353,01%1335,29
Vz. 60S Dravec 102825,199788353,01%1975,60
LHMTV8935,647358345,78%1877,94
AMX 50 12091468,227468253,66%1427,47
Conqueror91754,538628154,32%1609,15
113 Beijing Opera 101887,448418154,32%1493,65
STA-18983,417168060,00%1299,69
T-437950,116508043,75%1499,56
T499714,896678050,00%988,23
Mäuschen91403,047938057,50%1359,09
Tortoise92006,888508051,25%1731,78
E 65 Zwilling 81637,329137953,16%1480,75
Super Hellcat 71151,656947847,44%1984,54
Jagdtiger91544,957677764,94%1392,29
Matilda4341,433587657,89%981,84
Škoda T 5091594,507977452,70%1601,18
M46 Patton91441,737547350,68%1318,39
AMX 50 Foch91765,448637361,64%1631,85
P.43 bis6797,616047250,00%1602,52
Emil I81365,977257240,28%1443,44
Object 26391765,036937143,66%1365,25
Object 265T 91775,898117147,89%1715,42
Vz. 71 Tesák101061,837807054,29%1122,93
Hotchkiss EBR7830,976637048,57%1905,50
Super Conqueror102531,679666956,52%2203,67
TNH 105/100081483,378476753,73%1999,10
M10391217,837276645,45%973,72
P.43 ter7984,326456538,46%1541,44
VK 45.02 (P) Ausf. B91391,897516541,54%1180,18
WZ-111G FT91615,977906556,92%1342,00
Marder 38T4297,232716544,62%626,92
AMX 12 t6907,227286460,94%3164,98
T25/271018,066416450,00%1492,50
KV-1S6400,004426454,69%628,73
ERAC 105 Proto 9812,667296450,00%1127,20
WZ-120-1G FT 81295,097066450,00%1376,64
45TP Habicha71071,956956352,38%1426,81
Panther II81238,897346355,56%1573,51
Type 3 Chi-Nu5291,872916253,23%681,63
Leopard Prototyp A91773,117406250,00%1619,54
Object 70591525,557746246,77%1351,98
Churchill Gun Carrier6819,185126145,90%1516,48
SU-10181401,447326149,18%1661,66
AT 77841,937116160,66%1200,41
VK 45.02 (P) Ausf. A81211,387666056,67%1349,94
ST-I91507,397635947,46%1291,92
Konštrukta T-34/1007975,716855856,90%1715,48
Nashorn6846,815245846,55%1476,06
Hirschkäfer111851,537085850,00%1091,40
Jagdpanther71164,006405743,86%1579,95
SMV CC-6781087,306415740,35%1035,68
E 5091573,867185735,09%1276,39
PTZ-78112836,959145754,39%1722,79
Somua SM 81547,129255761,40%1869,60
Lorraine 155 mle. 507895,456565657,14%1192,98
IS-2-II81266,967705650,00%1613,22
114 SP2 101933,347575657,14%1288,77
NC 70 Błyskawica101518,056625545,45%980,08
T2881567,817865450,00%1743,60
M18 Hellcat6905,305485444,44%1544,02
UDES 14 Alt 581243,497455349,06%1410,85
T-5491667,538025345,28%1649,94
STK-2112270,048355343,40%1437,44
Crusader 5.5-in. SP7802,746955352,83%1060,82
M4A3(76)W Sherman 61072,408665362,26%2082,06
O-Ni71083,737555248,08%1443,82
AMX M4 mle. 5191545,217965248,08%1312,70
AMX ELC bis5407,654065141,18%1247,23
Tiger (P)71033,627245058,00%1466,81
GSR 3301 Setter7564,446585060,00%1278,04
T675707,575074940,82%1668,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4235,782724932,65%509,18
P26/404333,153364843,75%737,65
Carro d'assalto P.887909,907004852,08%1197,89
T54E191643,428244850,00%1466,84
M4-85 5691,257214866,67%1954,58
StuG IV 5579,504914856,25%1649,93
KV-856735,385924755,32%1248,64
T3281259,348374753,19%1520,85
Type 1 Chi-He4261,392574660,87%839,83
M24E2 Super Chaffee 6549,396174658,70%1617,45
CS-52 LIS 81207,917924656,52%1413,70
Type 5 Chi-Ri71131,578304452,27%1962,90
M41 Walker Bulldog8478,256474459,09%850,38
Kampfpanzer 67101836,348074452,27%1283,51
AMX 13 7571009,727834355,81%2490,68
E 7591629,778084355,81%1591,33
Stitch 81538,729454362,79%1889,60
T-284269,382664261,90%901,56
Type 97 Chi-Ha3146,121794254,76%394,33
FV601 Saladin8698,935434235,71%611,13
Škoda T 256798,276694168,29%1684,76
VK 30.01 (P)6750,296134153,66%1291,18
MT-256444,785714065,00%1437,51
LTG7938,687044052,50%2254,34
M-VI-Y91217,436544037,50%886,83
Crusader6332,853843941,03%750,74
B.U.G.I.6956,216613964,10%1891,89
Comet7842,086263933,33%1329,87
Panther7954,666583850,00%1439,25
T207995,327773855,26%1509,14
Pz.Sfl. IVc5694,395763868,42%1830,99
GSOR 1006 Scheme 791590,327463850,00%1630,05
Ashigaru 102026,538273863,16%1499,38
Churchill Crocodile 61132,849083865,79%1821,37
StuG III Ausf. G5443,413643745,95%860,33
Black Prince7861,976623754,05%1070,32
WZ-1328582,245733743,24%827,95
SMV CC-567975,226993754,05%1302,75
M1271143,147123756,76%1499,77
T25 AT71226,306853743,24%1858,91
Object 4168842,306153751,35%870,50
AMX 13 F3 AM6706,895963658,33%1040,08
G.W. Tiger91409,507543647,22%1370,28
IS-M8949,086903644,44%931,16
KV-1 shielded 5695,568133666,67%1538,58
A-205137,312533557,14%373,46
CS-4471106,007573461,76%1801,82
O-I6743,295793450,00%1189,66
O-I Experimental5466,384613452,94%767,44
Indien-Panzer81217,828443473,53%1875,93
Škoda T 245534,855003351,52%1626,36
40TP Habicha6893,766823360,61%1980,21
Spähpanzer SP I C7460,065383342,42%682,50
IS71275,347813256,25%1937,28
StuG III Ausf. B4270,033473253,13%610,65
SU-15271294,107713151,61%2119,29
VK 36.01 (H)6836,456613158,06%1521,71
Jagdpanzer IV6948,076343056,67%1985,61
M8A14539,604603050,00%1670,26
T6981087,667652955,17%1361,93
ST vz. 394315,683632853,57%980,02
25TP KSUST II5339,003902842,86%633,88
VK 30.02 (D)71101,218352860,71%2061,38
Gabler’s Destroyer 5563,507932878,57%2048,01
FV3046336,893332744,44%361,34
FV380591034,236662638,46%747,61
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5790,386982653,85%2826,66
T-34 with L-11 4350,884832646,15%1092,89
Char de transition 61163,387832642,31%1811,66
AMX 404221,123682552,00%823,61
VK 30.02 (M)61123,248412564,00%2706,95
BT-74108,711592450,00%211,85
Caernarvon81307,178562462,50%1655,14
Windhund 81061,256122450,00%1004,55
Tiger I7942,837062365,22%1274,39
P.435496,224802347,83%1291,18
Churchill VII6750,707302378,26%1537,23
Semovente M415456,783362339,13%709,40
M446871,787392365,22%1481,17
Object 430 Version II91371,308022356,52%1371,25
Ho-Ri 281120,276462240,91%973,77
FV2078871,596292236,36%743,74
HWK 128448,775642250,00%603,67
AMX 13 (FL 11) 5457,506472268,18%1636,92
D23124,101672147,62%274,52
T-463161,811802147,62%529,53
Strv 103-091427,486642147,62%1058,76
M36 Jackson6877,055922157,14%1569,46
ARL V396997,195252128,57%2083,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3110,761542142,86%131,24
Matilda LVT 4701,907072161,90%1827,01
Type 95 Heavy4394,053942045,00%1285,91
Marder II3108,701052035,00%74,99
Panhard AMD 178B6940,958142070,00%3502,68
KV-1SA 5783,906782045,00%1750,75
Waffenträger auf E 100101884,476981957,89%1354,45
LT vz. 383235,503701872,22%1040,89
M66850,616151844,44%1323,17
Leo71222,336671833,33%1688,87
Vickers Medium Mk. III3108,941221838,89%160,76
T2971346,008391850,00%1887,82
AMX 383169,672371827,78%375,39
Ho-Ri 191631,197631650,00%1224,39
10TP3144,002611540,00%325,06
14TP4413,533761546,67%1461,27
Type 91 Heavy3216,272051540,00%496,85
Type 586934,537281566,67%2061,11
Valentine AT4497,273221540,00%1288,87
M24 Chaffee5341,073831546,67%1086,22
M-II-Y7933,205851526,67%1021,12
Strv 7461066,937151442,86%2266,71
AMX 65 t81113,796301428,57%1151,59
Pz.Kpfw. 5581748,508551442,86%1426,08
Strv m/425333,693651346,15%723,94
ARL 446760,854841338,46%1126,70
Vz. 44-171516,4610791376,92%2504,80
Cruiser Mk. III3100,001381330,77%228,41
T6 Medium4617,776081369,23%1745,49
Cromwell6822,676831275,00%1773,02
M415569,753891233,33%708,12
Semovente M43 Bassotto61011,675411241,67%1554,70
M15/423273,734101154,55%818,38
Pz.Kpfw. II2119,731731145,45%312,31
SU-1006776,365871154,55%1388,42
DS PZInż5668,825881163,64%1670,67
T-26277,181201145,45%172,78
T3 HMC2103,361111136,36%214,93
SU-100M17872,646601154,55%1160,65
Type 4 Chi-To6791,406451060,00%1669,51
VK 30.01 (H)5976,607401060,00%3238,24
Pz.Sfl. IC 4502,504841060,00%1742,86
Chi-Ni2113,78172966,67%565,94
BT-22135,00138837,50%399,70
B14125,13170837,50%77,39
M4A3E8 Sherman6389,75503862,50%698,35
Hotchkiss H35292,38166850,00%261,96
M5 Stuart4299,25436862,50%908,28
VK 16.02 Leopard5852,75638837,50%3354,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5460,63546862,50%1139,20
AMX ELC 901 6317,88674862,50%869,81
Fantôme 91940,13956862,50%2009,30
TNH T Vz. 5191748,57973785,71%1540,61
Progetto C50 mod. 6691133,57888771,43%1107,05
T71 CMCD7828,29934785,71%2219,62
Black Prince II 71157,14884757,14%1885,60
Renault FT137,0089633,33%0,00
Lago4453,33420666,67%1679,44
D12161,83194650,00%685,54
T56 GMC396,50169666,67%285,01
Renault FT AC290,50135633,33%98,28
M-III-Y8884,00874683,33%902,09
Vickers Medium Mk. II2146,40147540,00%459,51
Type 89 I-Go/Chi-Ro2126,40240540,00%282,24
AMX M4 mle. 457997,40781580,00%1315,62
Bishop586,80239580,00%261,00
Pawlack Tank6729,20623560,00%1205,49
Eclipse 91626,40900560,00%1454,65
Strv m/40L3407,25353450,00%1508,33
M2 Light2317,75424425,00%1479,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E398,75230475,00%302,98
M2 Medium Tank334,75204475,00%262,33
Pz.Kpfw. II Luchs4495,505534100,00%2041,10
VK 28.016300,00320450,00%630,16
S35 CA5591,0024540,00%958,22
ARMT 5864,75817475,00%2498,52
L-60 2129,50258450,00%589,72
Pz.Kpfw. II Ausf. D 278,00212425,00%112,43
Vickers Medium Mk. I149,334630,00%0,00
LT vz. 352144,33343366,67%707,11
M14/412139,67304366,67%506,05
7TP2279,00419366,67%1172,41
Leichttraktor132,6753333,33%0,00
Panzerjäger I2167,672233100,00%735,22
T2 Medium Tank2134,67184366,67%680,07
Pz.Kpfw. I229,67124366,67%261,00
Kolohousenka1109,0014920,00%342,61
Renault Otsu1102,50251250,00%314,78
M5A1 Stuart4361,005092100,00%1214,76
SU-182113,501752100,00%705,11
Type 5781460,50696250,00%1231,12
Pz.Kpfw. II Ausf. G3209,004462100,00%857,90
T376888,007892100,00%2980,42
AMX 67 Imbattable113565,0012632100,00%2536,83
T-29 3110,00190250,00%213,97
112 81033,50731250,00%1058,93
Strv fm/211298,004041100,00%2078,22
Fiat 3000187,001701100,00%430,41
T1 Cunningham129,001510,00%0,00
4TP1173,0025510,00%724,29
Renault NC-3110,001511100,00%261,00
MS-1160,005010,00%55,23
G.Pz. Mk. VI (e)20,00971100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.10.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.10.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 27.9.2022
Lähti: 2.10.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.10.2022
Lähti: 28.3.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.10.2022
Lähti: 12.10.2022
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.4.2023
Lähti: 5.10.2023