Gerbons

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 19.4.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja616620277573
Ø Taso8,650,0010,019,67
Voitot3061949,66%00,00%12344,40%26546,25%
Häviöitä3025249,06%00,00%15355,23%30553,23%
Tasapelejä7911,28%00,00%10,36%30,52%
Taisteluja selvitty1178419,11%00,00%6122,02%10919,02%
Vaunuja tuhottu470700,7600,001990,723880,68
Tuhoamissuhde0,940,000,920,84
Vaunuja havaittu1055741,7100,003551,288081,41
Vahinkoa aiheutettu1.315,040,001.835,361.675,73
Valtauspisteitä489780,7900,003801,375310,93
Puolustuspisteitä227260,3700,001000,361020,18
Kokemus623,320,00763,05767,76
WN71085,130,00937,98939,80
WN81430,670,001465,411443,30
Yhteensä
Taisteluja61662
Ø Taso8,65
Voitot3061949,66%
Häviöitä3025249,06%
Tasapelejä7911,28%
Taisteluja selvitty1178419,11%
Vaunuja tuhottu470700,76
Tuhoamissuhde0,94
Vaunuja havaittu1055741,71
Vahinkoa aiheutettu1.315,04
Valtauspisteitä489780,79
Puolustuspisteitä227260,37
Kokemus623,32
WN71085,13
WN81430,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja277
Ø Taso10,01
Voitot12344,40%
Häviöitä15355,23%
Tasapelejä10,36%
Taisteluja selvitty6122,02%
Vaunuja tuhottu1990,72
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu3551,28
Vahinkoa aiheutettu1.835,36
Valtauspisteitä3801,37
Puolustuspisteitä1000,36
Kokemus763,05
WN7937,98
WN81465,41
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja573
Ø Taso9,67
Voitot26546,25%
Häviöitä30553,23%
Tasapelejä30,52%
Taisteluja selvitty10919,02%
Vaunuja tuhottu3880,68
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu8081,41
Vahinkoa aiheutettu1.675,73
Valtauspisteitä5310,93
Puolustuspisteitä1020,18
Kokemus767,76
WN7939,80
WN81443,30
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot240,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty240,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu132,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.918,400,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä112,2000,0000,0000,00
Kokemus666,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu20,40
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu132,60
Vahinkoa aiheutettu1.918,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä112,20
Kokemus666,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot853,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä746,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty746,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu10,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.097,270,000,000,00
Valtauspisteitä70,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,1300,0000,0000,00
Kokemus561,200,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot853,33%
Häviöitä746,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty746,67%
Vaunuja tuhottu90,60
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu10,07
Vahinkoa aiheutettu1.097,27
Valtauspisteitä70,47
Puolustuspisteitä20,13
Kokemus561,20
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu287,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus46,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu287,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus46,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1694000
Voitot83149,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä82248,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä412,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty58734,65%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu12210,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu18331,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.186,880,000,000,00
Valtauspisteitä24241,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä33511,9800,0000,0000,00
Kokemus677,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1694
Voitot83149,06%
Häviöitä82248,52%
Tasapelejä412,42%
Taisteluja selvitty58734,65%
Vaunuja tuhottu12210,72
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu18331,08
Vahinkoa aiheutettu1.186,88
Valtauspisteitä24241,43
Puolustuspisteitä33511,98
Kokemus677,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu10,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.115,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus337,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu20,50
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu1.115,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus337,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä450,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty337,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,200,000,000,00
Vaunuja havaittu20,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.647,250,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä10,1300,0000,0000,00
Kokemus453,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot450,00%
Häviöitä450,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty337,50%
Vaunuja tuhottu60,75
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu20,25
Vahinkoa aiheutettu1.647,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,13
Kokemus453,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (337)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX 13 9091070,42633825254,63%1814,61
Bat.-Châtillon 25 t101995,99690148049,80%1809,78
Grille 15102139,54575123551,17%1713,45
leKpz Borkenkäfer111183,2582799451,81%1225,94
IS-381365,6662694951,00%1728,09
Rhm.-Borsig Waffenträger81676,3170592654,43%2021,62
Löwe 81365,4280181752,39%1736,04
Manticore101049,8569580244,64%1152,91
T71 DA7719,3857579753,20%1478,83
IS-7101925,5771172850,14%1564,56
ELC EVEN 90 8593,9558871742,40%1007,91
T3091823,4372769250,29%1703,51
T110E4101993,4663569046,67%1467,24
Panhard EBR 10510932,9966564043,28%921,94
Waffenträger auf E 100102302,4764962048,39%1639,82
T-5491422,5574061850,49%1520,87
FV4005 Stage II101542,1054460045,50%1085,65
T499968,7749460051,33%1445,67
T-1091391,9559859752,26%1397,51
Vz. 71 Tesák10884,2961459643,96%840,14
Rheinmetall Skorpion 81423,7970857949,22%1352,76
T110E5101830,3168157248,25%1445,58
E 50 Ausf. M102010,7874150850,79%1733,95
Hirschkäfer112482,1374146946,91%1633,08
AS-XX 40 t112174,6275946244,16%1572,85
FV380591234,1349744248,64%1156,28
ST-I91708,5259444053,18%1766,25
Hummel6875,7139942750,12%1575,01
M46 Patton91315,2359242348,23%1235,42
M10391509,6466340952,57%1496,51
FV3046618,5142940453,47%1143,40
AMX 50 B101888,7961740145,89%1370,90
FV20781074,8845939351,40%1360,03
E 5091274,0169739250,51%1233,47
M26 Pershing8894,1151538654,66%1156,62
Strv 107-12112429,9880837651,06%1596,05
ISU-15281351,5264836849,73%1467,35
T297706,2837236645,63%757,85
Panther7913,9059036251,10%1590,36
AMX 50 10081398,0368136248,62%1700,82
AMX 13 105101153,0359433343,84%1163,16
STA-181143,7060829848,66%1605,23
VK 30.01 (H)5554,3337229553,22%1383,60
AMX 30 1er prototype91587,5957528856,25%1674,19
E 100101894,3854928451,41%1565,53
Panther II8882,1549227851,08%1093,61
Waffenträger auf Pz. IV91990,9880027554,18%2017,24
60TP Lewandowskiego102221,7775527448,18%1595,99
Spähpanzer Ru 2519867,0356526949,44%1239,20
KR-1112343,0496326854,48%1543,89
DBV-152 102337,1876226755,43%1595,55
M415911,6535526452,27%1795,23
IS7701,7748026045,00%845,59
M41 Walker Bulldog8779,2948326047,31%1418,54
T207613,6337625849,22%809,55
T3281185,2568225748,64%1384,48
M4A3E8 Sherman6355,6530825444,88%498,39
Bat.-Châtillon 25 t AP91231,7569424952,21%1140,14
E 7591775,4284324955,42%2017,89
Object 70492159,6180224850,00%1958,84
Conqueror Gun Carriage101234,3457124847,18%982,34
M48A5 Patton101773,7260724640,65%1263,54
AMX M4 mle. 54101819,1769224539,18%1156,97
Jagdpanther II81381,9347924250,83%1519,88
T1 Heavy5295,0926423745,15%410,70
KV-15331,7934123748,95%547,54
AMX 50 12091658,8859423557,87%1699,68
LPT-67 Šelma9654,2564723448,29%745,21
MBT-B 102075,3977423450,00%1343,43
G.W. Panther71069,2147423352,79%1476,49
Jagdtiger91900,8360123056,09%1825,42
Type 586692,9756922853,07%1452,35
T-1506504,5532722745,81%726,90
Cobra 91628,5573422740,97%1415,70
T 55A 91323,8351322545,33%1151,42
Rheinmetall Panzerwagen10912,9765622045,45%838,08
Prototipo Standard B91267,9751221942,47%946,45
Object 140101886,7663921752,07%1710,96
T-34-856590,1956121659,72%1216,57
FV4004 Conway91641,6754221539,53%1305,14
WZ-111 81234,5877721456,54%1646,43
Jagdpanther71051,7153921451,40%1532,14
Lorraine 40 t 81099,1553221438,32%1025,75
Vz. 60S Dravec 102126,1786021247,64%1290,62
Ares 90 C111949,8480621148,34%1297,74
Gryphon 102038,8679721147,87%1417,31
AMX 13 757340,6542320148,26%535,26
Indien-Panzer81229,0673820150,75%1744,03
Leopard 1101774,0069120144,28%1251,46
Char Futur 4 91594,5566820046,50%1328,54
M75227,5528719947,74%682,74
Ashigaru 101997,7070819647,45%1336,50
M66384,6931519443,81%360,64
Pz.Kpfw. III/IV5317,6627319347,67%743,46
Panhard EBR 909758,6369919250,00%1015,56
Emil I81496,7660019054,21%1868,05
Panhard AML Lynx 6x68646,1859819045,26%1073,80
E 65 Zwilling 81401,0185119050,53%1236,32
AMX 67 Imbattable112271,7879919043,16%1342,86
Type 5 Chi-Ri7779,4862418950,26%1286,77
FV217 Badger102060,2379118647,85%1441,40
FV4025 Contriver112445,6088918546,49%1475,29
UDES 1691480,6660318046,11%1328,64
Jagdpanzer IV6542,8233017953,07%947,33
Leopard Prototyp A91346,3357617939,66%1026,76
Emil II91400,5747117842,13%1106,45
T-4481145,3167517652,84%1639,09
T-100 LT101079,1973517645,45%1235,04
Vz. 64 Blesk8545,9952417139,18%674,02
Crusader 5.5-in. SP7767,8351017048,24%1080,18
Spähpanzer SP I C7902,3652116850,60%1860,19
T-34-17899,8061316556,36%1525,71
Progetto CC55 mod. 5481173,2251416540,00%1074,91
Concept No. 5101998,5868816541,82%1388,49
Jagdpanzer E 100101912,5455416447,56%1336,92
Ares 90101868,3475216145,34%1310,56
XM69 Hacker112292,6985716148,45%1527,54
T803111974,9879516040,63%1165,42
Type 4 Chi-To6693,0959615950,94%1350,03
Škoda T 5091426,3073915953,46%1306,67
StuG III Ausf. G5341,5226715848,10%634,70
SU-1006884,9746615851,90%1678,90
Progetto C50 mod. 6691215,2753115641,67%841,19
T-54 ltwt.9743,6565015644,87%1012,98
Leopard 120 Verbessert112054,8675915646,79%1439,18
Object 705A102067,0475515041,33%1482,95
Ares 8591509,9780714846,62%1327,43
T-437796,9767214649,32%1301,05
UDES 0381256,2665614547,59%1289,78
Bat.-Châtillon 12 t8763,5947914552,41%1475,71
T54E191812,8555814452,08%1803,60
Leo7776,0649314357,34%1306,55
T34 81276,9856014341,96%1430,21
T-345251,0430214147,52%530,14
Strv 103B102031,9671614045,71%1295,47
AT-FV230 Breaker112049,6283014050,71%1336,73
Black Rock 112063,4185213844,93%1311,83
TVP T 50/51101757,5762913641,18%1293,20
UDES 15/16101809,2167613640,44%1189,62
KV-481124,9970013651,47%1399,43
WZ-113G FT102051,7474813551,85%1319,40
UDES 14 Alt 581178,8750513449,25%1438,22
BZ-79112518,1293613351,88%1485,85
Taschenratte112427,7798813351,88%1498,47
IS-M8887,6456713046,92%844,95
Vz. 55102031,0377512945,74%1320,41
FV230 Canopener102000,2486212949,61%1393,49
Progetto M40 mod. 65101715,0367512842,97%1237,55
BZ-1668897,6956212646,03%888,17
T-34-28747,8453712246,72%833,46
AMX M4 mle. 457715,5551412141,32%743,28
M7 Priest3421,4029511952,10%1263,92
GSOR 1006 Scheme 791333,8070311846,61%1066,96
P.43 bis6761,1150011746,15%1454,57
SDP 60 Gonkiewicza91429,2172011749,57%1192,07
BZ-75101756,9377211748,72%1178,35
SU-130PM 81590,6478211450,88%1604,80
VK 30.02 (D)7693,3469311361,06%1125,65
50TP Tyszkiewicza91530,4765911252,68%1391,28
PTZ-78112572,9772511238,39%1281,10
M18 Hellcat6704,7456410544,76%1162,83
Ares 7581340,0082010450,96%1632,53
Sturer Emil7966,9058310248,04%1312,60
FV229 Contender91594,9684410150,50%1310,13
WZ-111G FT91788,747239946,46%1326,62
T376558,434279839,80%1432,82
LTTB8451,385659836,73%521,05
TNH T Vz. 5191614,727849750,52%1396,12
Executor112093,107489745,36%1346,68
Type 6191232,236899643,75%1038,84
Charioteer81283,726259638,54%1315,93
Kunze Panzer 91582,237099648,96%1466,20
GSOR 3301 AVR FS9586,615149648,96%668,85
Object 268101813,905459444,68%1081,92
BZ-6891240,306859350,54%1020,52
T25/27960,726929350,54%1457,20
FV601 Saladin8968,386669352,69%1084,14
M-V-Y101743,476409340,86%1184,36
AMX 12 t6271,343218653,49%638,47
SDP 58 Kilana81136,666298541,18%992,55
M3 Lee4147,551918453,57%395,32
T216430,775068446,43%1085,62
Kampfpanzer 50 t 91489,516718446,43%1111,16
Type 3 Chi-Nu5401,294618350,60%1094,00
T-28471,631498345,78%60,00
Object 432U111620,847357642,11%973,32
TNH 105/100081073,496717542,67%1116,77
M374231,681667542,67%659,81
Coccodrillo 102099,197687544,00%1387,60
Maus101923,618937557,33%1456,25
Škoda T 256592,844687448,65%1040,74
P.44 Pantera81015,704807451,35%1115,60
M-VI-Y91077,656867451,35%940,55
Pz.Kpfw. III Ausf. J458,681937237,50%0,00
LHMTV8486,686077248,61%717,90
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4232,721766850,00%455,85
Object 70591690,097596860,29%1735,21
Tiger II81364,277646750,75%1801,84
T675449,894356645,45%893,22
Strv 103-092035,728566560,00%1917,73
T28 Prototype81449,807656563,08%1988,62
BZ-587790,336226454,69%953,67
T57 Heavy101967,196156446,88%1437,71
FV227 Conceiver81136,067416347,62%1143,29
Gorilla112046,877486248,39%1164,44
Rinoceronte101633,626066149,18%1180,56
Carro da Combattimento 45 t 101417,515626142,62%890,19
VK 36.01 (H)6676,025335952,54%1167,92
Object 43091911,909445957,63%1936,22
SU-1527763,245325850,00%1031,83
M2 Medium Tank3109,791615848,28%226,73
M5 Stuart498,912415752,63%127,64
Nashorn6911,516825763,16%1902,58
Terrifiant 91766,518595747,37%1194,00
XM551 Sheridan10651,024395635,71%422,10
Object 430U101937,958595653,57%1584,41
WZ-111-1G FT81255,557595560,00%1381,21
Object 277101634,374965444,44%1209,28
NC 70 Błyskawica101377,155415232,69%753,14
SU-855666,164695058,00%2032,68
M-III-Y8929,326065044,00%879,26
53TP Markowskiego81299,437524961,22%1510,35
Object 260 101636,135364845,83%1089,40
Fauteur111912,297204837,50%1002,81
M-II-Y7918,535444744,68%1047,67
TVP VTU Koncept8771,985504643,48%773,04
CS-5381074,746394645,65%1262,09
T2 Medium Tank2101,221484643,48%319,87
KV-371177,528324652,17%1777,87
Stinger 101710,226824647,83%937,39
P.43 ter7851,295794540,00%1107,28
SMV CC-6781089,646724546,67%1077,13
Pz.Sfl. IVc5555,604674358,14%1401,62
ARL 446623,434724240,48%878,38
Carro d'assalto P.887766,714484247,62%951,07
Durendal 101845,625964245,24%1129,47
M3 Stuart370,371454153,66%137,46
AMX 65 t8919,714734129,27%842,88
Panhard AMD 178B6281,374634158,54%658,26
Type 95 Ji-Ro6960,785974047,50%1627,26
FV224 Chopper71045,588114060,00%1401,06
Ikv 90 Typ B7782,165263847,37%1007,05
Valentine3210,742733847,37%629,20
Type 6891725,328803754,05%1477,33
M24 Chaffee5474,416973756,76%1923,52
AMX M4 mle. 5191070,226583748,65%687,79
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6362,083133745,95%745,62
Churchill VII6595,085543636,11%804,67
Type 5781278,118323661,11%1341,14
Hotchkiss EBR7409,886893473,53%885,13
A-205127,672733339,39%172,44
Type 5 Ke-Ho4362,245053357,58%1442,38
Predatore 91816,428003151,61%1512,87
StuG IV 5580,655083148,39%1605,07
WZ-1317655,906733053,33%1316,29
Type T-345643,836613066,67%2118,17
Tiger I71329,348312951,72%1680,14
Ho-Ri 281540,727762951,72%1743,02
AMX 404205,363462867,86%855,01
M127707,254482857,14%948,03
FSV Scheme A7574,295552832,14%606,86
WZ-1328626,816842653,85%1109,95
Chi-To SP71008,886892661,54%1096,85
Marder 38T4282,503282650,00%581,02
Kranvagn101575,844482524,00%901,57
T-46390,331442450,00%198,30
STB-1101640,677392445,83%1219,97
Pz.Kpfw. 5581472,578762360,87%1408,15
O-I6862,776422250,00%1388,42
M2 Light288,331672142,86%131,44
Marder II3221,432452161,90%671,75
T28 Concept 71307,487572147,62%2070,57
T1 Cunningham127,10812030,00%0,00
CAV mod. 71111850,307322040,00%1035,81
T1 HMC2143,111631957,89%843,95
M5A1 Stuart4218,683541942,11%539,51
59-166427,746281947,37%945,20
M8A14183,792911942,11%217,33
P.435514,223361855,56%1415,11
Black Prince71114,728051844,44%1480,13
AMX 383139,721901844,44%279,42
H3 91329,245601723,53%810,84
Škoda T 245391,944281662,50%1041,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E360,731641546,67%69,24
KV-856537,004711442,86%676,82
Vz. 63P112339,868921442,86%1402,02
Leichttraktor132,46891346,15%49,15
Semovente M43 Bassotto61124,427241258,33%1881,61
AMX ELC bis5530,674021250,00%1792,19
Matilda4406,554721163,64%1289,31
Type 98 Ke-Ni3196,183151163,64%871,59
AEC Armoured Car5467,914441136,36%812,20
GSOR the TANK 91349,27425119,09%951,89
Pz.Kpfw. 35 (t)2195,001801040,00%844,82
MS-1142,201041060,00%164,03
KV-1SA 5342,502961050,00%485,25
BT-74162,78284966,67%596,08
Cromwell6956,389138100,00%2050,91
SMV CC-5671278,63739837,50%1531,54
Tetrarch 2184,75167837,50%660,20
D23261,43312728,57%1021,27
B1488,43179714,29%0,06
Crusader6289,86499757,14%708,83
Covenanter582,29124714,29%0,00
Stitch 81436,14932785,71%1694,19
Konštrukta T-34/1007459,17366633,33%415,19
Type 2597 Chi-Ha3150,17184650,00%361,79
Cavalier5612,67571666,67%1647,72
Pawlack Tank6777,17671650,00%1284,60
FV225 Collector 91028,80724540,00%500,85
Type 95 Ha-Go2107,50221450,00%308,91
D1265,00141425,00%28,17
Caernarvon81129,50766450,00%1117,83
Renault FT135,0078333,33%0,00
Hotchkiss H352272,00301366,67%1474,51
Sturmpanzer I Bison30,00104366,67%238,12
Panzerjäger I241,331183100,00%261,00
Comet7896,67761366,67%1565,99
BV-111113502,33849333,33%2551,05
CS-599744,33486333,33%348,23
Fantôme 9903,33718366,67%887,48
Ashbringer 101443,5047920,00%759,61
LTP 3359,50322250,00%1579,79
Vickers Medium Mk. I172,003271100,00%404,95
Renault Otsu182,003091100,00%390,17
Renault NC-31129,001381100,00%261,00
Pz.Kpfw. II2140,002091100,00%632,00
Vickers Mk. E Type B2301,004171100,00%1636,68
Ikv 65 Alt II6379,004981100,00%694,40
T-262280,003571100,00%1962,25
Cruiser Mk. I1244,005141100,00%1508,90
O-Ni72133,0012721100,00%3912,32
MTLS-1G14 3355,003791100,00%1555,60
Lansen C 81902,0014581100,00%2509,47
T1E6 230,005610,00%0,00
T7 Combat Car 226,0016710,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,0012410,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 19.4.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 19.4.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.4.2023
Lähti: 17.4.2023