General_Odin

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 25.2.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49088859163
Ø Taso6,187,007,177,02
Voitot2345347,78%337,50%3152,54%8149,69%
Häviöitä2515551,24%562,50%2847,46%8149,69%
Tasapelejä4800,98%00,00%00,00%10,61%
Taisteluja selvitty1147323,37%00,00%1220,34%3219,63%
Vaunuja tuhottu288520,5920,25340,58880,54
Tuhoamissuhde0,770,250,720,67
Vaunuja havaittu402840,8260,75450,761380,85
Vahinkoa aiheutettu541,031.042,25835,47730,65
Valtauspisteitä426790,8700,002153,643001,84
Puolustuspisteitä181970,3700,0000,0000,00
Kokemus389,45416,13456,41481,19
WN7730,10573,40834,28745,45
WN8746,161038,12987,57865,12
Yhteensä
Taisteluja49088
Ø Taso6,18
Voitot2345347,78%
Häviöitä2515551,24%
Tasapelejä4800,98%
Taisteluja selvitty1147323,37%
Vaunuja tuhottu288520,59
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu402840,82
Vahinkoa aiheutettu541,03
Valtauspisteitä426790,87
Puolustuspisteitä181970,37
Kokemus389,45
WN7730,10
WN8746,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja8
Ø Taso7,00
Voitot337,50%
Häviöitä562,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu20,25
Tuhoamissuhde0,25
Vaunuja havaittu60,75
Vahinkoa aiheutettu1.042,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus416,13
WN7573,40
WN81038,12
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja59
Ø Taso7,17
Voitot3152,54%
Häviöitä2847,46%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1220,34%
Vaunuja tuhottu340,58
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu450,76
Vahinkoa aiheutettu835,47
Valtauspisteitä2153,64
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus456,41
WN7834,28
WN8987,57
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja163
Ø Taso7,02
Voitot8149,69%
Häviöitä8149,69%
Tasapelejä10,61%
Taisteluja selvitty3219,63%
Vaunuja tuhottu880,54
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu1380,85
Vahinkoa aiheutettu730,65
Valtauspisteitä3001,84
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus481,19
WN7745,45
WN8865,12
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot266,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä133,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu281,000,000,000,00
Valtauspisteitä4314,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus284,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot266,67%
Häviöitä133,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu281,00
Valtauspisteitä4314,33
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus284,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty222,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,5600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu60,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.102,220,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus404,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot00,00%
Häviöitä9100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty222,22%
Vaunuja tuhottu50,56
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu60,67
Vahinkoa aiheutettu1.102,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus404,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot216,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1083,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty325,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu30,2500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu456,670,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus252,080,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot216,67%
Häviöitä1083,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty325,00%
Vaunuja tuhottu70,58
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu30,25
Vahinkoa aiheutettu456,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus252,08
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (236)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M66638,95405276149,26%899,35
Cromwell6352,54309261643,39%470,37
Matilda4461,64341243352,16%1329,99
T-34-856575,32422236947,99%1003,13
Comet7481,83381209644,61%561,44
T297803,14496207052,03%940,00
T-34-85M 6642,10449206747,56%935,76
KV-15486,42364192752,21%981,10
KV-856686,79435180351,08%1075,29
M4A1 Sherman5433,76333172049,30%1070,50
IS7761,50485155250,26%945,29
T-1506703,43481143452,51%1155,55
IS-38797,66467140345,47%726,51
SU-85B4407,79288119249,50%991,87
T1 Heavy5423,42349112248,84%732,94
KV-1S6455,60373111951,47%759,57
SU-130PM 8788,63547111343,67%556,80
Centurion Mk. 7/19877,11449103244,67%641,59
Centurion Mk. I8539,0238295044,42%468,03
T328728,3047286045,35%639,88
Crusader6226,4522781445,58%456,92
Dicker Max 6479,2432868543,21%611,53
SU-855445,1632365449,39%915,41
M4A3E2 Sherman Jumbo6442,8037655648,20%742,66
T-54 ltwt.9529,7138455240,94%500,09
KV-37642,2741453051,32%710,29
Super Hellcat 7586,7336847848,74%683,98
Cruiser Mk. IV4149,2823844644,39%272,95
Pz.Kpfw. III/IV5347,1035444254,52%902,31
Covenanter599,4221043044,19%93,43
M1039894,1048442345,86%643,21
T-437720,5760941748,20%1023,80
SU-1006494,8335440546,67%697,53
M18 Hellcat6417,8530240144,39%512,11
T25/27591,6939334343,44%611,42
Cruiser Mk. III3113,3418934045,88%336,74
Bishop5468,5230825145,02%1043,72
LTTB8388,7542425143,03%457,35
KV-26406,3427624240,91%436,17
Matilda Black Prince 5366,8538123952,30%798,67
O-I6418,2730523451,71%575,02
Ares 859580,6560923146,75%322,53
ARL 446512,3838422947,16%737,94
O-Ni7677,3247318651,08%727,31
Churchill I5424,9337818452,17%791,11
Ares 758537,7457217746,89%411,14
T110E510874,4353717239,53%384,52
T-345244,6224217057,06%565,71
Centurion Action X10833,1738016535,76%354,43
MT-256209,3633316346,01%410,83
VK 30.01 (D)6352,3734015446,10%462,17
AE Phase I 9912,2949814944,30%573,47
AMX 12 t6239,7930413342,86%398,52
Škoda T 256338,7837912646,83%450,58
M2 Medium Tank3146,2319812454,03%438,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C379,2325012248,36%193,79
Škoda T 245302,1031012140,50%606,24
S-517503,1729911457,89%574,19
M60 10820,9842411439,47%384,87
T675299,5420411238,39%382,84
WZ-111 Alpine Tiger 8662,7558210541,90%528,26
Strv 746440,183888737,93%577,32
FV3046385,673478349,40%517,46
Pz.Kpfw. II Luchs447,281828144,44%46,85
O-I Experimental5340,662888046,25%481,47
M-III-Y8846,336697954,43%856,70
Pz.Kpfw. II295,322117646,05%208,87
Churchill VII6401,674167554,67%582,02
Ares 9010566,745757338,36%131,36
Strv m/425322,673267241,67%664,34
Lago4228,802996944,93%573,59
Pz.Kpfw. I271,752526839,71%65,01
T-448405,784056737,31%230,24
Super Conqueror10782,094786639,39%300,24
Škoda T 509545,663736437,50%197,85
T207488,284236045,00%493,06
SU-1527388,472795841,38%280,02
Sav m/434178,292175648,21%322,04
KV-48488,133875444,44%313,12
T54E19848,855285328,30%467,23
Birch Gun4127,751544847,92%272,10
Ikv 1035235,363084755,32%437,20
VK 20.01 (D)481,432314643,48%35,76
M10 Wolverine5304,572124450,00%494,11
ST vz. 394168,521944250,00%376,76
AMX ELC bis5179,692314250,00%421,68
AMX M4 mle. 457458,734224139,02%336,45
Pz.Sfl. IVb495,561444151,22%138,04
Lorraine 50 t 91059,566654156,10%909,92
AMX 404134,331674042,50%263,75
Pvlvv fm/42294,641483943,59%201,56
M3 Lee4178,231803951,28%499,99
Black Prince7596,084153951,28%668,39
T698723,446003948,72%731,81
113 Beijing Opera 10823,505063834,21%300,15
T57 Heavy10734,895733641,67%291,96
Fantôme 9667,665343548,57%440,75
T-505144,912513354,55%347,73
T-29 3218,212303345,45%652,71
IS-6 B 8591,004483342,42%389,36
M-VI-Y9868,005853237,50%529,18
LT vz. 383125,521493125,81%263,99
B14136,002863151,61%216,74
AMX 13 757295,533983053,33%442,91
T-50-2 6278,553782948,28%563,36
Type 95 Heavy4146,671952755,56%365,99
Strv m/40L3174,913212356,52%554,95
AMX 50 1008516,323862240,91%297,41
SU-76M4100,551512259,09%181,90
T-109558,913712236,36%215,62
Patton the Tank 9536,094672240,91%272,82
Konštrukta T-34/1007368,623502152,38%402,38
IS-710847,715722133,33%330,42
IS-2-II8554,714572152,38%522,22
M24E2 Super Chaffee 6217,953122138,10%295,96
T28 Prototype8371,703782050,00%215,64
T-284109,631911952,63%182,04
T-463119,581601952,63%348,66
Leichttraktor1174,793421968,42%1036,44
BZ-587542,844781936,84%408,63
VK 30.02 (D)7482,393301838,89%442,74
SARL 424219,672781861,11%635,78
Wespe3163,471611770,59%603,88
Ikv 723138,001841643,75%199,88
VK 16.02 Leopard5376,563771662,50%1201,77
Object 2579845,885661643,75%569,36
StuG IV 5203,441911656,25%384,83
Pz.Kpfw. 35 (t)245,732121560,00%174,92
Vickers Medium Mk. III3106,531301526,67%157,33
T-100 LT10446,733471546,67%306,44
Sexton II379,931681471,43%327,95
Conqueror91026,294581442,86%628,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G3132,791741435,71%277,98
Leopard Prototyp A9887,715821450,00%602,88
Type 91 Heavy355,331851258,33%185,83
ST-I91175,086181266,67%1043,38
Pawlack Tank6414,003031233,33%356,81
T-45 296,421741241,67%206,70
Type 89 I-Go/Chi-Ro233,001301145,45%36,85
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6364,363401127,27%632,37
Light Mk. VIC 261,551441127,27%47,95
Caernarvon8252,402451010,00%0,00
O-Ho8425,702961010,00%169,68
Object 4309885,607551060,00%723,99
GSOR the TANK 9582,304371020,00%244,66
Vickers Medium Mk. I1101,89191933,33%330,79
P.435196,67219966,67%482,90
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8639,78455933,33%600,89
T-54 first prototype 8517,11375933,33%338,92
D1285,50102825,00%127,83
BDR G1 B5210,38371850,00%215,78
Leopard 110864,63450825,00%307,80
AMX 65 t8895,00668837,50%810,27
Valiant 5288,38271850,00%429,13
D23224,86282757,14%847,71
Ikv 65 Alt II6464,57290757,14%736,64
Tiger II8580,57547742,86%421,40
VK 28.016131,86169728,57%69,68
Renault NC-31158,33111666,67%281,42
M8A14218,83198650,00%418,17
Tiger-Maus 91102,83682666,67%923,11
Kanonenjagdpanzer 105 8605,83539683,33%583,10
L-60 288,50152616,67%231,98
T26E3 Eagle 7 7777,17543633,33%698,89
Vickers Medium Mk. II262,80131580,00%300,07
7TP2243,4014050,00%718,77
45TP Habicha7552,40411520,00%443,55
Vz. 44-17913,80633580,00%1200,59
B.U.G.I.6468,4024850,00%547,92
T-262112,80190580,00%616,63
M41 Walker Bulldog8162,20247520,00%0,00
Hotchkiss EBR7197,40247520,00%128,28
MKA 2112,20195540,00%173,12
Tetrarch 2228,20242560,00%1237,78
Char de transition 6718,60464560,00%1044,47
ISU-122S 7767,20308540,00%869,19
Char Futur 4 9679,20373520,00%281,42
43 M. Toldi III 351,40130520,00%0,00
Kolohousenka148,0090450,00%76,78
LT vz. 35267,00138450,00%136,93
AT-12206,75176450,00%787,94
T2 Medium Tank2115,50175475,00%632,06
T-549647,50620450,00%486,57
Indien-Panzer81230,00774450,00%1393,62
G.Pz. Mk. VI (e)211,2555425,00%0,00
FV230 Canopener10212,25699450,00%136,16
Object 283 9545,25344450,00%336,29
121B 10593,50397425,00%141,76
TKS z n.k.m. 20 mm 2123,33177366,67%657,66
T1 Cunningham176,67112333,33%202,45
Type 4 Chi-To6417,67185333,33%479,47
MS-1153,00155366,67%238,99
AMX 38377,33124333,33%0,00
Vz. 60S Dravec 10621,0022330,00%79,43
AT 25618,00417333,33%1596,59
Loyd Gun Carriage2105,0073333,33%423,52
Gabler’s Destroyer 5221,00351366,67%584,10
Convert. Medium Tank T3 3244,004373100,00%781,03
T-116 318,008730,00%3,10
Strv S1 8169,0018030,00%0,00
M4A1 Revalorisé 8158,33249333,33%0,00
T80311546,67826366,67%298,02
Strv fm/211149,00239250,00%728,74
Strv m/38280,006420,00%80,76
Tiger I7135,00200250,00%114,92
Leo7295,00430250,00%256,90
40TP Habicha6177,5014120,00%30,09
Panzerjäger I226,5095250,00%76,78
Churchill Gun Carrier6293,00246250,00%329,46
AT 77866,5028320,00%809,44
Achilles6449,0018720,00%464,39
Cavalier5249,50229250,00%421,55
Tiger 131 6976,50736250,00%1390,40
Churchill Crocodile 6573,5030720,00%517,26
Fiat 3000127,003610,00%0,00
Renault FT129,001381100,00%261,00
Renault Otsu161,002291100,00%275,22
4TP168,001861100,00%324,80
Vickers Mk. E Type B2391,0026810,00%1950,37
Škoda T 177175,0025510,00%47,35
Type 586396,006831100,00%828,17
T3 HMC20,001101100,00%261,00
T404221,001861100,00%544,38
AMX AC mle. 4671166,0036310,00%1217,87
Sturer Emil7313,0016710,00%114,50
Renault R35261,002061100,00%266,07
Panhard AMD 178B60,006910,00%0,00
IS-M8427,004681100,00%425,48
M-II-Y7489,005701100,00%560,45
Black Prince II 71192,0041110,00%1168,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5199,007641100,00%416,81
Windhund 80,008010,00%0,00
T-34 with L-11 4202,0012510,00%360,04
AMR 35 2136,001651100,00%605,38
Škoda T 45 71223,0038910,00%1551,89
Chi-Go 7832,008151100,00%933,04

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 25.2.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.1.2026
Lähti: 25.2.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.2.2023
Lähti: 18.7.2024