G_75

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 23.1.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja251831946208
Ø Taso6,638,267,807,63
Voitot1318352,35%736,84%1941,30%11454,81%
Häviöitä1170846,49%1263,16%2758,70%9244,23%
Tasapelejä2921,16%00,00%00,00%20,96%
Taisteluja selvitty745329,60%421,05%1123,91%6832,69%
Vaunuja tuhottu239150,9590,47300,651680,81
Tuhoamissuhde1,350,600,861,20
Vaunuja havaittu210920,8490,47330,72970,47
Vahinkoa aiheutettu917,861.296,001.214,461.104,79
Valtauspisteitä344671,3700,0000,001980,95
Puolustuspisteitä130340,5200,0000,00150,07
Kokemus578,61562,79560,13626,72
WN71154,46610,15791,501019,85
WN81356,92920,391037,191134,76
Yhteensä
Taisteluja25183
Ø Taso6,63
Voitot1318352,35%
Häviöitä1170846,49%
Tasapelejä2921,16%
Taisteluja selvitty745329,60%
Vaunuja tuhottu239150,95
Tuhoamissuhde1,35
Vaunuja havaittu210920,84
Vahinkoa aiheutettu917,86
Valtauspisteitä344671,37
Puolustuspisteitä130340,52
Kokemus578,61
WN71154,46
WN81356,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja19
Ø Taso8,26
Voitot736,84%
Häviöitä1263,16%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty421,05%
Vaunuja tuhottu90,47
Tuhoamissuhde0,60
Vaunuja havaittu90,47
Vahinkoa aiheutettu1.296,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus562,79
WN7610,15
WN8920,39
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja46
Ø Taso7,80
Voitot1941,30%
Häviöitä2758,70%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1123,91%
Vaunuja tuhottu300,65
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu330,72
Vahinkoa aiheutettu1.214,46
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus560,13
WN7791,50
WN81037,19
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja208
Ø Taso7,63
Voitot11454,81%
Häviöitä9244,23%
Tasapelejä20,96%
Taisteluja selvitty6832,69%
Vaunuja tuhottu1680,81
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu970,47
Vahinkoa aiheutettu1.104,79
Valtauspisteitä1980,95
Puolustuspisteitä150,07
Kokemus626,72
WN71019,85
WN81134,76
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot583,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä116,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty466,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,500,000,000,00
Vaunuja havaittu20,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu281,500,000,000,00
Valtauspisteitä335,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus534,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot583,33%
Häviöitä116,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty466,67%
Vaunuja tuhottu50,83
Tuhoamissuhde2,50
Vaunuja havaittu20,33
Vahinkoa aiheutettu281,50
Valtauspisteitä335,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus534,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty150,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu42,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde4,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu847,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus474,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty150,00%
Vaunuja tuhottu42,00
Tuhoamissuhde4,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu847,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus474,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36000
Voitot1850,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1850,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty719,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,310,000,000,00
Vaunuja havaittu371,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu634,440,000,000,00
Valtauspisteitä250,6900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1965,4400,0000,0000,00
Kokemus604,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja36
Voitot1850,00%
Häviöitä1850,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty719,44%
Vaunuja tuhottu90,25
Tuhoamissuhde0,31
Vaunuja havaittu371,03
Vahinkoa aiheutettu634,44
Valtauspisteitä250,69
Puolustuspisteitä1965,44
Kokemus604,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot1137,93%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1758,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty931,03%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,4800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu170,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu566,410,000,000,00
Valtauspisteitä170,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus426,070,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot1137,93%
Häviöitä1758,62%
Tasapelejä13,45%
Taisteluja selvitty931,03%
Vaunuja tuhottu140,48
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu170,59
Vahinkoa aiheutettu566,41
Valtauspisteitä170,59
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus426,07
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (385)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Nashorn61001,67577109752,14%1856,73
T404734,3255288761,10%2516,91
Rheinmetall Skorpion G 81208,0467655152,99%1283,79
Waffenträger auf Pz. IV91547,7263554848,91%1202,57
T3091408,3362251047,65%1085,28
GSOR 1008 81297,7171850754,83%1345,24
UDES 0381230,8060647050,21%1357,57
T675646,9256145856,99%1788,90
SU-100Y 6843,7355843352,42%1460,65
M56 Scorpion 71150,0772438652,59%1930,81
Dicker Max 6826,4256338447,40%1488,88
FCM 36 Pak 40 3535,0945837160,38%1922,59
Pz.Sfl. IVc5765,0848936654,92%1982,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81367,3165236151,52%1419,89
E 25 7939,2859933747,18%1356,94
Krupp-Steyr Waffenträger 7975,0562133453,59%1368,53
G.W. Tiger (P)81065,8156832148,91%1375,65
T28 Prototype81393,7472130852,27%1637,25
Löwe 81052,5671130848,05%1142,26
SU-130PM 81394,2269130049,67%1342,63
SU-1006941,4154528853,82%1910,70
ShPTK-TVP 100 8991,5958825449,61%937,08
Ferdinand81288,5564725149,40%1354,51
S-517928,9455624652,44%1179,11
Jagdpanzer IV6896,8756224455,74%1762,79
ISU-15281244,7860323650,00%1233,72
Object 70491585,1164322650,00%1234,19
Grille 15101454,8753920649,03%915,92
T25 AT71073,7066720358,13%1628,57
StuG III Ausf. G5742,7641819952,26%1916,21
T25/27953,8351319855,05%1400,05
T110E4101579,3862119352,33%1132,26
Marder 38T4654,2247519052,11%2056,38
Matilda4517,0341518952,91%1687,76
Strv S1 81202,5258618444,57%1075,66
Jagdpanther71181,3059817156,73%1857,55
Jagdtiger91536,4065217147,95%1181,88
Panzerjäger I2363,3233016361,35%1876,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5499,2155215658,97%1550,95
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4562,5738115454,55%1737,88
SU-15271064,2450015347,71%1656,03
Bat.-Châtillon 155 5591035,5167215348,37%1003,07
SU-122-44 7969,8366114957,72%1365,98
Grille5691,7853114854,05%1807,29
Tiger II81005,5070414752,38%1106,12
Tiger (P)7885,3969914555,17%1184,19
O-Ni7973,1467113956,83%1336,79
KV-37960,0367413952,52%1257,43
AMX 13 57 GF 7446,9263013453,73%763,24
SU-855728,7738812457,26%1985,22
G.W. Panther7931,2952112057,50%1284,98
Sturer Emil7949,9252411953,78%1365,16
T2971042,4875211662,07%1441,21
AT-12307,2929211656,90%1503,25
M36 Jackson6913,7258511656,03%1773,58
G.W. Tiger91273,8263011652,59%1191,08
Marder II3429,0031311344,25%1628,27
Renault UE 573398,5033011351,33%1576,03
Hummel6720,2143311248,21%1046,93
WZ-131G FT6863,4658811150,45%1678,15
T26E5 Patriot 8889,2473011150,45%959,75
FV4004 Conway91202,2361910947,71%905,71
AMX 50 Foch B101483,3058110752,34%935,13
Leichttraktor1259,8334310661,32%1613,86
Strv 103-091222,1963010449,04%939,07
AMX 13 757395,3560710450,00%694,81
StuG III Ausf. B4498,6948010252,94%1462,09
Lorraine 155 mle. 5181022,3965010144,55%976,47
Type 64 6321,5959510159,41%767,11
KV-26727,025299951,52%1250,69
SU-85B4648,964279856,12%2106,54
SU-10181117,897159757,73%1317,99
SU-76M4517,594089660,42%1854,89
KV-856683,615869556,84%1260,87
T26E4 SuperPershing 8854,597239453,19%1027,12
T9591270,947659358,06%1008,81
M24 Chaffee5296,485719252,17%1063,23
Pz.Kpfw. I Ausf. C3209,223989253,26%1060,95
Charioteer81037,185439137,36%921,55
T2881109,026929052,22%1110,78
SU-100M171022,386799060,00%1559,31
AMX 50 Foch91347,996149038,89%964,60
ISU-152K 81111,826218944,94%1154,37
KV-48969,917018851,14%1034,36
T-1506862,497338865,91%1783,18
FV4202 8976,267588860,23%1378,97
Tiger I7878,325988745,98%1046,43
Ikv 90 Typ B7929,806278648,84%1325,62
Lorraine 155 mle. 507885,546328460,71%1268,33
AMX AC mle. 4881029,446428452,38%1072,73
T328897,966888351,81%904,40
Centurion Mk. I8802,626378251,22%937,46
VK 30.01 (P)6662,805278052,50%1165,51
Cromwell6501,135587959,49%993,56
Comet7643,926677857,69%1038,19
M8A14535,694317857,69%1696,53
Ho-Ri 28913,554907745,45%787,73
AC 4 Experimental 6824,346847759,74%1858,48
Škoda T 256534,255217644,74%869,18
VK 45.03 7933,116907652,63%1232,21
FV217 Badger101654,446987550,67%1119,36
Konštrukta T-34/1007773,226387455,41%1164,12
Strv 103B101647,716057252,78%1083,45
WZ-111-1G FT81062,715517241,67%973,38
T-34-2G FT7864,346187143,66%1114,83
M18 Hellcat6748,194917060,00%1423,14
T78 6893,326176953,62%1398,91
M66814,546826756,72%1387,51
Emil I8902,815176755,22%937,94
Ikv 65 Alt II6780,485866564,62%1689,51
O-I6855,497266561,54%1643,51
AMX 13 F3 AM6602,645236457,81%942,55
AMX 12 t6414,746626256,45%1183,12
KV-15669,665946254,84%1647,21
FV4005 Stage II101168,775276240,32%641,28
IS7893,625756137,70%1053,18
AT 86633,196125959,32%1243,50
Strv 746694,506565858,62%1442,21
WZ-1317402,535705547,27%641,72
AMX 105 AM mle. 474430,164835554,55%1920,53
Object 26391487,327165354,72%1204,02
Cromwell B 6624,816895362,26%1333,79
M-II-Y7926,197205246,15%1113,70
AT 771085,676975150,98%1480,99
Caernarvon8992,427455058,00%1111,44
VK 30.01 (H)5560,635754959,18%1681,57
Somua SAu 404436,113354755,32%1342,40
AMX 13 10510798,025484742,55%675,63
AMX M4 mle. 49 8912,857234755,32%1034,95
M-III-Y8934,837014645,65%984,79
Škoda T 509937,525494443,18%647,04
Strv m/42-57 Alt A.2 6638,705504443,18%1045,86
P.44 Pantera8841,655764339,53%852,10
M4A3E2 Sherman Jumbo6506,095304348,84%840,35
Tortoise91327,237494355,81%1037,25
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6454,644754257,14%1139,35
Kanonenjagdpanzer 105 81019,634994143,90%852,58
IS-38705,085814055,00%646,32
AT 25408,604604057,50%1056,88
Valentine3426,284623948,72%2003,99
G.W. E 100101145,085863946,15%835,82
Sturmpanzer II4396,294413863,16%1576,11
Challenger7817,896543860,53%1159,25
Pz.Kpfw. III/IV5401,894973748,65%1142,03
Spähpanzer SP I C7486,865353737,84%708,60
Super Hellcat 7636,415973762,16%915,23
Škoda T 245400,363983641,67%921,39
Churchill I5512,925243658,33%1163,52
E 759816,785713633,33%422,25
Archer5544,423443638,89%1034,13
Heavy Tank No. VI 6743,786443663,89%1304,41
SMV CC-567791,666053545,71%926,48
IS-2-II8694,945903548,57%631,32
Kanonenjagdpanzer 81027,606433542,86%1149,08
Emil II9888,916003441,18%554,85
AMX 404265,243853441,18%836,22
Ikv 1035514,264903450,00%1412,39
M10 Wolverine5475,823693470,59%1192,89
WZ-111G FT91229,385573435,29%732,95
Object 268 Version 4101219,065013441,18%610,11
45TP Habicha7678,276063342,42%723,42
M5A1 Stuart4162,063733345,45%369,02
Strv m/425550,635793256,25%1769,67
Vz. 44-17734,506553253,13%872,43
AMX 13 909522,696293246,88%582,95
AT 15A 7982,564703253,13%1415,61
Excelsior 5687,757483265,63%1596,20
Pz.Kpfw. 38 (t)3399,945773154,84%1992,24
VK 16.02 Leopard5202,064463154,84%544,54
VK 28.016349,745723148,39%839,68
P.43 bis6615,176403063,33%1256,34
B.U.G.I.6550,405083040,00%664,43
AMX 13 105 AM mle. 505549,805063053,33%1162,65
Chi-To SP71089,937323066,67%1367,55
AMX ELC bis5193,534203043,33%436,48
VK 30.02 (M)6480,175412958,62%915,73
M10 RBFM 5770,666862955,17%1825,74
59-166301,685212857,14%823,08
ARL V396810,365402850,00%1501,65
Sherman III5439,645072850,00%1177,29
KV-1S6710,685182857,14%1495,84
Valentine II 4320,144692839,29%957,28
Sherman Firefly6617,965632748,15%1195,00
Valentine AT4361,593452770,37%1336,69
ST vz. 394276,694162661,54%930,66
Type T-345363,315032650,00%992,97
O-I Experimental5481,354052642,31%721,15
KV-137761,776282638,46%1266,07
Strv 107-12111633,387682454,17%965,04
S35 CA5682,424522458,33%1538,42
T28 Concept 7821,546902466,67%1093,53
AMX 50 1008904,785342339,13%769,65
WZ-1328304,524672339,13%228,97
Pz.Kpfw. II Luchs4257,783812334,78%852,23
Alecto4460,133872360,87%1691,70
Jagdpanzer E 100101424,525332334,78%809,02
T110E3101416,396842352,17%922,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 8705,435502343,48%562,90
Char Futur 4 91217,576362352,17%991,35
M415409,143652250,00%569,39
Type 2597 Chi-Ha3204,643732259,09%732,38
FSV Scheme A7434,184822250,00%495,32
M3 Lee4267,432902138,10%723,20
Type 3 Ho-Ni III5693,333792128,57%1321,27
K-91-PT 91007,865722138,10%613,98
StuG III Ausf. F Kabasan 5772,197412180,95%1505,14
SDP 40 Zadymka5408,352392060,00%779,25
WZ-113G FT101031,305782050,00%493,66
VK 45.02 (P) Ausf. A8673,256262055,00%628,40
Achilles6888,155512050,00%1637,12
T56 GMC3325,792681942,11%1203,01
Covenanter5274,954501952,63%965,13
AMX AC mle. 467831,895931952,63%1083,44
Jagdpanther II8833,686711957,89%864,51
Object 268101606,004471936,84%857,87
Somua SM 81037,686191931,58%808,85
T1 Cunningham1198,174061872,22%1521,97
SU-76G FT4641,894231838,89%1517,40
AMX M4 mle. 519820,835621833,33%384,76
TNH 105/10008590,184951723,53%353,51
SDP 44 Burza6445,592211723,53%461,91
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4239,594851764,71%923,52
AMX 65 t8828,595771735,29%734,42
AE Phase I 91255,886851741,18%870,18
Chi-Ni2128,632781643,75%469,17
Pz.Kpfw. III Ausf. J4310,134461656,25%855,75
Cruiser Mk. IV4242,313081675,00%815,48
Kpz. 3 GST Turm 81149,317041656,25%1054,04
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3371,194021637,50%1060,63
M5 Stuart4139,335111560,00%319,03
AMX 50 Foch (155) 101711,136101540,00%1001,18
T-804245,273771546,67%854,99
IS-M8825,735511533,33%670,79
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3319,076241540,00%626,92
T25 Pilot Number 1 81061,206721540,00%1423,24
Turtle Mk. I 81051,735771546,67%865,42
Lago4470,505821471,43%1913,70
14TP4265,074261450,00%956,67
25TP KSUST II5485,434851464,29%1263,33
Pz.Kpfw. III Ausf. E3201,713681457,14%649,47
T3 HMC2255,293121457,14%1408,05
Pz.Kpfw. II Ausf. G3215,293221435,71%725,63
T-703413,863701442,86%1887,24
T-50-2 6258,795311464,29%694,94
M24E2 Super Chaffee 6262,714581450,00%590,74
Pz.Kpfw. T 25 5485,575591450,00%1322,86
LT vz. 383338,314611361,54%1768,31
Leo7521,085171338,46%480,47
T-463290,152441353,85%1407,80
T1 Heavy5360,153591323,08%497,26
Universal Carrier 2-pdr2169,231791361,54%675,68
Grant4370,834461241,67%1298,88
Sav m/434391,334321266,67%1208,68
VK 30.02 (D)7517,834721258,33%737,33
ST-I9645,925531250,00%379,66
ISU-122S 7666,084051225,00%605,28
T-284417,732891154,55%1408,67
Churchill VII6198,093491145,45%115,64
Ho-Ri 191092,005061145,45%659,62
60G FT5601,644921154,55%1293,63
Renault FT AC2250,451591136,36%863,23
Bat.-Châtillon 155 5810803,094221127,27%381,29
FCM 362317,273731154,55%1916,92
Pz.Kpfw. T 15 3293,554951172,73%1496,70
Pz.Kpfw. KW I (r) 5818,736281127,27%1180,80
Ikv 723325,204511050,00%1041,52
Carro d'assalto P.887711,004601030,00%681,38
DS PZInż5684,206421080,00%1813,27
Semovente M43 Bassotto6527,604181030,00%606,09
AMX 383170,203221050,00%454,00
M3G FT3302,303541070,00%1126,33
T-103 8782,604651050,00%685,52
T92 8401,504291040,00%431,03
A25 Harry Hopkins I 4534,805521020,00%1583,48
Crusader6454,67490955,56%1590,80
MS-11188,44188944,44%938,71
Durchbruchswagen 24415,33473933,33%1227,94
Conqueror91008,63422812,50%623,71
A-447536,75615887,50%742,19
Pawlack Tank6658,38603850,00%980,16
Object 705A101684,00594837,50%863,76
Pz.Sfl. IC 4425,63440875,00%1254,18
MKA 2303,50445862,50%1228,03
Churchill III 5369,88516837,50%504,28
M22 Locust 3303,13501850,00%1187,49
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6483,50408837,50%625,53
ELC EVEN 90 8260,50574837,50%183,47
M4A1 Sherman5552,14499757,14%1394,28
P26/404831,29608757,14%3126,11
P.435331,14359757,14%777,15
Pz.Kpfw. II2105,71218757,14%340,80
Vickers Medium Mk. III3355,57264757,14%1441,10
SMV CC-6781453,14521742,86%1597,36
AT 158465,14665771,43%446,74
FV601 Saladin8281,29384742,86%94,08
AEC Armoured Car5436,29307742,86%856,91
VK 168.01 (P) 8772,29629742,86%661,15
Chrysler K GF 8701,43701757,14%736,07
Charioteer Nomad 81139,43518742,86%826,78
43 M. Toldi III 3227,29319742,86%936,42
M3 Stuart3239,67522650,00%934,35
Vickers Medium Mk. II277,17104633,33%109,42
Strv m/40L3150,17387666,67%556,41
Stuart I-IV3138,50403650,00%412,28
SDP 57 Gowika7429,00378650,00%381,69
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5511,17616666,67%1268,44
Panther7617,60454540,00%750,13
D12146,40277520,00%498,49
T-262307,60259520,00%2229,75
M2 Medium Tank3341,40498560,00%1564,45
O-Ho8197,20428560,00%214,26
SDP 58 Kilana8987,20613560,00%907,42
PTZ-78111036,00822560,00%523,15
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3402,60327560,00%1377,76
T2 Light Tank 299,40253560,00%392,79
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4319,40240520,00%633,25
King Tiger (Captured) 71197,40500520,00%1284,95
M2 Light2100,00337450,00%267,09
TVP VTU Koncept8245,25465450,00%145,69
40TP Habicha6508,50646475,00%884,86
Pvlvv fm/422156,50227425,00%425,73
Lorraine 39L AM3322,00435450,00%1203,22
Controcarro 1 Mk. 291035,7537640,00%523,34
Cruiser Mk. III391,50307475,00%445,37
Pz.Kpfw. I2139,25264475,00%668,58
T-602344,753924100,00%2222,16
LTG7594,25454450,00%1189,54
Staghound Mk. III6371,0029140,00%343,20
M-VI-Y91204,50891475,00%1151,62
Jagdpanzer E 90 91438,25656450,00%1162,63
KV-1SA 5473,00471425,00%694,25
T-34 shielded 5559,75545450,00%1358,30
M24 Chaffee No. 594 5138,50226425,00%72,52
L-60 271,50304475,00%391,47
M6A2E1 8653,2541040,00%393,91
Type 63 8718,25574450,00%546,38
SU-85I 5822,25543425,00%1483,85
LTP 3364,25329450,00%2318,96
BZ-176 81163,50865475,00%1053,51
122 TM 81489,00482425,00%1462,16
Strv m/382223,67347333,33%931,89
BT-74110,33127333,33%114,85
M15/423905,33763366,67%4609,66
T-26G FT2268,002433100,00%1162,08
NC 70 Błyskawica102487,33970366,67%2136,52
Object 7059993,00838366,67%940,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5564,67651366,67%1303,48
Object 777 Version II 9905,67494366,67%736,97
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2319,00349333,33%782,05
Sherman VC Firefly 6758,6737430,00%950,61
Vickers Medium Mk. I1214,0025020,00%1130,05
Fiat 3000176,00151250,00%195,25
Renault FT 75 BS248,00129250,00%92,78
4TP1174,50251250,00%842,43
Hotchkiss H352245,5020620,00%1119,35
P.43 ter7918,509092100,00%1510,67
Škoda T 177427,006952100,00%912,28
Semovente M415239,00348250,00%321,75
Type 95 Ji-Ro6752,507112100,00%1308,10
E 100102105,5012412100,00%1392,36
Gabler’s Destroyer 5475,0010222100,00%1757,33
Windhund 81024,50774250,00%939,83
AMR 35 2304,0026620,00%1112,07
Matilda IV 5290,004702100,00%706,82
T-34-85M 6351,00424250,00%380,41
T-54 first prototype 8281,50646250,00%177,21
Kolohousenka1145,003231100,00%842,71
Strv fm/21140,001861100,00%261,00
LT vz. 352253,005901100,00%1431,56
M22400,009261100,00%2651,23
BT-22227,005791100,00%1447,46
7TP2219,003441100,00%910,31
Vickers Mk. E Type B2550,007461100,00%2889,12
Cruiser Mk. I1459,007171100,00%3429,68
Cruiser Mk. II2418,0020210,00%2152,23
GSOR the TANK 91342,009561100,00%1349,05
Kanonenjagdpanzer 2 8828,007591100,00%697,24
KV-1 shielded 5666,0022010,00%922,09
Matilda LVT 40,003021100,00%261,00
Lätt Stridsfordon 120 91275,0036310,00%674,58
SDP wz 66 Grom 80,0011910,00%0,00
T7 Combat Car 249,007710,00%0,00
AMX ELC 901 6255,0011110,00%347,98
BT-7 artillery 3160,008410,00%304,84
M4A1 FL 10 6210,0032710,00%46,29

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 23.1.2021
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 23.1.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 18.11.2015
Lähti: 22.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.8.2015
Lähti: 19.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.5.2015
Lähti: 11.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.8.2015
Lähti: 16.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 8.5.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 1.2.2014