Flyingypsy

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.12.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47545049539
Ø Taso8,550,009,439,04
Voitot2419650,89%00,00%2448,98%29254,17%
Häviöitä2260447,54%00,00%2551,02%24345,08%
Tasapelejä7451,57%00,00%00,00%40,74%
Taisteluja selvitty1341328,21%00,00%1428,57%12823,75%
Vaunuja tuhottu415530,8700,00440,905931,10
Tuhoamissuhde1,220,001,261,44
Vaunuja havaittu486581,0200,00390,805811,08
Vahinkoa aiheutettu1.582,830,002.126,372.116,85
Valtauspisteitä257680,5400,0000,002340,43
Puolustuspisteitä122000,2600,0000,001500,28
Kokemus765,550,00834,37939,29
WN71159,510,001142,771431,15
WN81623,800,001890,222183,67
Yhteensä
Taisteluja47545
Ø Taso8,55
Voitot2419650,89%
Häviöitä2260447,54%
Tasapelejä7451,57%
Taisteluja selvitty1341328,21%
Vaunuja tuhottu415530,87
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu486581,02
Vahinkoa aiheutettu1.582,83
Valtauspisteitä257680,54
Puolustuspisteitä122000,26
Kokemus765,55
WN71159,51
WN81623,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja49
Ø Taso9,43
Voitot2448,98%
Häviöitä2551,02%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1428,57%
Vaunuja tuhottu440,90
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu390,80
Vahinkoa aiheutettu2.126,37
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus834,37
WN71142,77
WN81890,22
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja539
Ø Taso9,04
Voitot29254,17%
Häviöitä24345,08%
Tasapelejä40,74%
Taisteluja selvitty12823,75%
Vaunuja tuhottu5931,10
Tuhoamissuhde1,44
Vaunuja havaittu5811,08
Vahinkoa aiheutettu2.116,85
Valtauspisteitä2340,43
Puolustuspisteitä1500,28
Kokemus939,29
WN71431,15
WN82183,67
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja26000
Voitot519,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2180,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,690,000,000,00
Vaunuja havaittu190,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu572,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä50,1900,0000,0000,00
Kokemus283,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja26
Voitot519,23%
Häviöitä2180,77%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1038,46%
Vaunuja tuhottu110,42
Tuhoamissuhde0,69
Vaunuja havaittu190,73
Vahinkoa aiheutettu572,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä50,19
Kokemus283,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja274000
Voitot12746,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13750,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä103,65%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9133,21%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1580,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu2400,8800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.279,300,000,000,00
Valtauspisteitä2801,0200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4731,7300,0000,0000,00
Kokemus644,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja274
Voitot12746,35%
Häviöitä13750,00%
Tasapelejä103,65%
Taisteluja selvitty9133,21%
Vaunuja tuhottu1580,58
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu2400,88
Vahinkoa aiheutettu1.279,30
Valtauspisteitä2801,02
Puolustuspisteitä4731,73
Kokemus644,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot16,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1386,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä16,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,270,000,000,00
Vaunuja havaittu90,6000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.218,130,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus265,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot16,67%
Häviöitä1386,67%
Tasapelejä16,67%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu40,27
Tuhoamissuhde0,27
Vaunuja havaittu90,60
Vahinkoa aiheutettu1.218,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus265,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (321)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81552,87880196253,36%1952,92
T3091716,72749157050,70%1495,50
Škoda T 56 81941,66966116953,89%2126,21
E 7591798,63855113453,62%1758,36
IS-3-II91668,9183496950,77%1620,77
ELC EVEN 90 8558,3773295949,43%1046,86
Spähpanzer Ru 2519605,6058894247,88%738,49
SU-130PM 81845,5984392953,93%2119,55
T26E4 SuperPershing 81076,4176090849,34%1346,84
Object 703 Version II 81802,0899886052,67%2135,90
M53/M5591169,2964078848,86%1043,96
T110E3102434,2984976453,53%1897,98
Char Futur 4 91909,9685375354,18%1811,80
Conqueror92114,2294874354,51%2175,06
Bisonte C45 81447,8986162749,12%1577,24
ISU-15281256,0461861749,59%1206,02
Leopard Prototyp A92191,5289060553,88%2309,13
IS-7101928,3383260352,24%1591,45
DZT-159 92188,9792757252,45%2235,08
Emil II91980,2290256952,37%1955,16
Vz. 55102148,3579453551,03%1612,52
AE Phase I 91940,3489653452,43%1881,66
50TP Tyszkiewicza92022,2490748955,21%2037,70
Centurion Mk. 7/191420,2374545646,71%1314,97
Object 260 102392,0192845558,24%2040,59
M40/M438968,5434245047,78%968,45
M127721,7230744547,42%877,88
FV4005 Stage II101678,2964841748,44%1245,23
TVP T 50/51102252,5780541351,09%1929,79
E 100102256,1184141350,36%1675,24
E 5091923,5983740847,79%1894,20
T-1091928,6486239048,97%1992,76
Löwe 81624,6497238154,33%2077,59
T-448581,4142635340,51%514,73
T9591867,3081435152,14%1553,70
AMX M4 mle. 5191981,7790634752,74%1871,48
Chimera 81742,3391333951,33%1908,58
T-34-856291,3424132945,29%322,14
Object 430U101596,8269132944,38%1158,95
AMX 50 12092218,2293231454,14%2395,57
T-5491579,5783731153,70%1726,93
AMX 30 1er prototype91505,0973130945,31%1381,98
Object 43091021,7358430842,53%714,46
Object 70491311,4459130147,84%867,12
VK 28.016144,2723529542,03%156,46
T 55A 91662,6879929548,81%1566,69
ST-II101957,3076929345,39%1438,07
Strv S1 81359,2562329343,34%1292,09
IS-2-II8830,9657329243,15%753,04
T92 8398,6165328743,55%562,10
Spähpanzer SP I C7481,9835628148,04%760,99
AMX 50 1008872,4754027940,50%725,32
Object 252U 81765,7995427655,80%2190,90
WZ-111 model 1-492079,2494827558,91%2271,79
VK 168.01 (P) 81002,9366227445,99%1019,63
Object 705A101856,0877227252,21%1406,70
M-III-Y81753,9599826854,85%2420,23
STB-1102286,5385326754,68%2102,50
STG 81015,7063025848,84%1141,76
T-437502,9033725244,44%581,49
IS-38807,5459224942,57%688,92
Tortoise92164,67103424865,73%2091,42
BZ-79113223,1699223548,09%2246,05
60TP Lewandowskiego102688,4688322751,54%2171,90
ShPTK-TVP 100 81553,5881622650,00%2010,24
T803112973,4798722646,90%2137,29
Kampfpanzer 50 t 92171,7199922055,91%2116,66
AMX 50 Foch (155) 102044,4071521748,85%1509,91
Centurion Mk. I8686,7053221641,67%645,70
TNH T Vz. 5191996,5587721148,34%1950,64
SU-1006574,2138021052,38%932,34
T-832 81822,7798720358,62%2089,30
Leopard 1102444,1882220250,99%2119,50
XM57 81924,9892320252,48%1955,43
M446462,7827020145,77%613,11
AMX M4 mle. 54102253,6480019644,39%1766,66
WZ-111 Alpine Tiger 81331,7382819648,98%1642,38
MBT-B 102568,7383018948,68%1744,27
T-345191,3420418141,99%278,98
Pz.Kpfw. II Luchs479,5318717449,43%102,99
FV230 Canopener102395,8690516756,89%1807,52
Type 63 81814,25100216454,88%2391,36
Škoda T 5092233,3492416158,39%2457,61
VK 30.01 (H)5340,2527916153,42%726,67
ASTRON Rex 105 mm 81693,9987316150,31%2002,98
SU-1527515,6937515742,04%446,33
KR-1112907,7396715547,10%1998,32
Object 70591574,4479715250,66%1499,10
Jagdpanzer E 100102424,0875915152,98%1762,92
Object 2579994,8167615151,66%791,79
Controcarro 1 Mk. 292161,3098214858,78%2112,36
Saryuda 92077,2186514651,37%1899,53
LT-432 8660,5175014355,24%1294,71
VK 16.02 Leopard5100,5120413742,34%72,63
T26E5 Patriot 81241,8887613752,55%1560,52
Prototipo Standard B91952,2285213655,15%1988,26
WZ-12091818,7083513452,24%1884,93
Rhm.-Borsig Waffenträger81421,6269613455,97%1457,58
Kpz. Erich Konzept I 92255,8392413256,06%2226,74
SDT-58 Vlkodav 92272,3897413156,49%2344,37
Progetto C50 mod. 6692207,2992412951,16%2390,63
Object 261101341,0966712943,41%979,30
Durendal 102642,0987012749,61%2077,34
Super Hellcat 7929,0265512652,38%1296,83
FV226 Contradictious 81998,31100412152,89%2368,23
SU-855330,4423112051,67%622,31
Object 277102431,8189511956,30%2198,36
Kampfpanzer 07 RH 81531,6786111952,94%2087,59
Waffenträger auf Pz. IV91783,0868911846,61%1487,54
Forest Spirit 81757,0080511749,57%1830,59
T28 Prototype8863,5361111647,41%800,14
Super Conqueror102220,8779311442,11%1619,28
Felice 91907,2680511350,44%1980,80
FV38059847,6068011148,65%693,04
IS-M8713,5757511143,24%605,49
Kranvagn102123,5376310842,59%1654,05
Progetto M40 mod. 65102149,8478210653,77%1711,33
IS-6 81680,4887710545,71%1935,14
Object 268101725,1060410441,35%1015,69
BZ-6892131,7899110265,69%2262,88
TT-130M 91789,3883010050,00%1792,18
SMV CC-6781603,429119860,20%2225,44
CS-63102149,457979847,96%1710,82
IS-4102360,529259851,02%2051,51
GSOR 1008 81820,548099745,36%2148,22
Leopard 120 Verbessert112453,638909657,29%2112,97
Tiger II8969,337169556,84%1070,05
Object 752 92279,7310659263,04%2153,33
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81689,448139046,67%2095,55
SMV CC-64 Vipera 81863,449838957,30%2259,10
AMX M4 mle. 457793,756208852,27%960,95
Type 71102264,079228757,47%1686,47
T92 HMC101119,605618645,35%877,85
113101777,848168552,94%1478,14
VK 36.01 (H)6459,303368448,81%619,74
T110E4102048,327498252,44%1439,23
Object 274a 81507,578808151,85%2033,01
Concept 1B 92517,8510898061,25%2238,82
KV-261197,677067945,57%2318,80
AMX 65 t8667,875367949,37%603,42
ARL 446642,955637857,69%1127,53
Vz. 68 Squall 8665,826497848,72%1070,50
Crusader6207,262257648,68%424,35
ST-I92151,0410247660,53%2265,40
CC-46 Pancernik 92192,039287558,67%2118,71
Object 140101988,438107552,00%1604,92
Grille 15101945,306027437,84%1199,27
T-50591,261877245,83%88,17
M10391098,896297241,67%849,75
M415304,142937153,52%395,83
SU-85B4257,592036952,17%511,12
56TP 81615,188286648,48%1657,94
Black Rock 112731,559876453,13%1863,42
KV-37465,004966245,16%355,56
Vz. 60S Dravec 102662,9410136259,68%2173,03
Bat.-Châtillon 25 t AP91989,549666170,49%2313,99
Bat.-Châtillon 155 58101046,056946147,54%793,26
FV4004 Conway91586,697026150,82%1526,05
Wz. 64GC Bzyg 102316,259246162,30%1633,13
Panhard EBR 909599,526666051,67%784,74
Coccodrillo 102629,589005957,63%2071,41
Carro da Combattimento 45 t 102601,229685957,63%2173,11
TS-54 81530,608925848,28%1620,96
WZ-111 model 6 81792,889605752,63%2180,33
KJPZ TIII Jäger 92064,028995657,14%1890,60
M374189,021865442,59%433,75
Jagdpanzer E 90 92027,338195450,00%1881,88
Object 268 Version 4102238,538105349,06%1595,15
Progetto CC55 mod. 5481855,359805164,71%2360,17
T328915,697775166,67%1067,69
Comet7364,904675046,00%361,45
Vercingétorix 91716,627525040,00%1455,42
Covenanter5189,022384957,14%532,79
Serpente 92657,1310424860,42%2641,34
Charioteer81413,497274751,06%1668,32
Object 26391964,879114658,70%1861,37
TBT 92186,9310294663,04%2324,64
Stridsyxa 81518,938484450,00%1573,48
G.W. Tiger (P)81008,496324346,51%1154,60
Durchbruchswagen 24188,622034257,14%449,07
Predatore 92007,459594261,90%1908,82
Sentinelle 91576,247514245,24%1227,14
Fantôme 91878,748304254,76%1850,09
Prototipo 6 81874,008204042,50%1831,53
VCS 6x6 TS 90 9955,608474065,00%1468,23
SU-76M4112,261293943,59%75,16
Toro 92111,449753956,41%2230,23
Controcarro 3 Minotauro102268,798583860,53%1739,62
Tiger I7751,866483756,76%912,44
T-284258,652323751,35%639,15
T25/27958,735813745,95%1250,17
S-517872,586023638,89%911,60
T2881507,296943540,00%1565,61
UDES 0381662,598053455,88%2215,36
BZ-16681627,919563464,71%2278,35
Char Mle. 75 9798,157563455,88%985,75
Yong Bing 92063,949393455,88%1755,47
Ares 8591715,477493240,63%1508,90
T-46395,161563151,61%240,00
Panhard AML Lynx 6x68766,717943164,52%1595,22
Cromwell6260,533863056,67%392,48
Ares 7581299,578243050,00%1610,28
Rambo 92182,7710543066,67%2508,21
T4991047,038322955,17%1613,21
Ares 90101620,767722951,72%1137,15
Object 279 early 102690,2410252958,62%1840,70
Pz.Kpfw. III Ausf. E3116,791542850,00%212,38
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6572,115102842,86%1304,54
TNH 105/100081198,696642638,46%1182,45
M7 Priest374,501502653,85%189,19
T297679,775862650,00%707,26
LTG7631,235542630,77%1194,66
Lätt Stridsfordon 120 92183,469272669,23%1847,32
AAT60 81646,088152544,00%1876,12
BDR G1 B5299,463702450,00%400,25
M18 Hellcat6466,963142433,33%502,73
Hotchkiss EBR7581,296502450,00%1322,65
Object 432U112445,928982450,00%1812,28
Vz. 62 Jasan 92319,178572339,13%1873,44
Ambassador 92639,4810032347,83%2556,05
212A91038,507602268,18%970,51
Object 283 91420,737692254,55%1290,03
Windhund 81566,626902142,86%1595,49
Patton the Tank 91347,906222133,33%1365,70
T-1506361,054552050,00%428,83
ZŤS Vz.63-1 Ogar 92166,689821963,16%2366,06
SDP wz 66 Grom 81609,847481942,11%1368,56
IS7380,614381844,44%277,49
LTTB8429,616361850,00%649,04
VK 100.01 (P)81550,339031861,11%1767,61
Caliban 8991,725991833,33%888,63
WZ-114 92254,118151838,89%1966,07
KV-15461,533261723,53%676,90
StuG IV 5465,123981752,94%978,79
T1 HMC267,941101625,00%118,84
121102269,697071631,25%1818,16
GSOR 1010 FB 81261,697091643,75%1331,22
SPHT 92575,8810261656,25%2414,37
BZ-75102421,479821560,00%1860,58
HWK 128728,478891566,67%1451,98
O-I61009,507721471,43%2119,85
SU-14-28806,234251315,38%669,58
FV225 Collector 91924,1510121361,54%1767,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G336,581621266,67%238,52
Cruiser Mk. IV4116,551481154,55%229,90
Chrysler MTC 2TC 81622,0911131190,91%2082,81
M-VII-Y 91714,368031154,55%1356,24
Terrifiant 92131,557391136,36%1418,27
VK 30.01 (P)6942,706351030,00%1469,73
Heavy Tank No. VI 6871,707401050,00%1584,11
Cromwell B 6496,903861020,00%596,12
Dicker Max 6468,504051040,00%558,72
Bretagne Panther 6622,006721090,00%1120,76
Vickers Medium Mk. I146,44110933,33%3,10
GSOR the TANK 91979,78667933,33%1846,59
Husarz 81739,56855944,44%1868,69
T77 81318,50642825,00%1470,43
Leox 91380,13957887,50%1146,15
Cruiser Mk. III358,14124771,43%259,70
FV3046465,57522771,43%791,07
M66227,83309633,33%54,76
ST vz. 394274,33301666,67%832,31
Caernarvon81075,50561616,67%919,09
M10 Wolverine5206,17187616,67%171,80
T78 61605,00960666,67%2816,32
AMX Canon d'assaut 105 8642,17578666,67%662,13
AMX M4 mle. 49 Liberté 8535,50389650,00%456,39
Pz.Kpfw. II2103,80166520,00%199,44
Centurion Action X10939,60412520,00%377,94
Pz.Kpfw. 5582718,601149560,00%2581,25
Tetrarch 298,60133540,00%250,50
Caernarvon Action X 8972,80755560,00%1086,94
IS-3A 81340,40648520,00%1439,51
D2355,25168475,00%261,00
B14469,506944100,00%1719,95
Leichttraktor1169,503274100,00%942,03
Sturer Emil71111,50538425,00%1661,44
T-50-2 6420,00491450,00%880,97
T-45 2226,003994100,00%1298,13
T1 Cunningham128,33156366,67%218,72
MS-11110,002373100,00%654,24
AT-1235,67162366,67%220,84
T3 HMC229,0086366,67%227,75
T110E5101760,00698333,33%896,55
Tiger 131 61054,67678333,33%1606,25
M24E2 Super Chaffee 6275,00305333,33%411,11
Kolohousenka1142,50249250,00%629,87
TKS z n.k.m. 20 mm 270,50206250,00%215,22
WZ-1328969,5011012100,00%2131,60
StuG III Ausf. B4676,50451250,00%1850,00
T6 Medium4183,00325250,00%262,91
AM 39 Gendron-Somua 2377,007592100,00%2061,97
T-103 8874,50635250,00%699,39
Primo Victoria 8985,50695250,00%1013,03
T26E3 Eagle 7 71740,00862250,00%2312,38
Lorraine 120 Alby 81206,00726250,00%1005,69
Fiat 3000124,005710,00%0,00
Renault FT10,00831100,00%261,00
Renault Otsu155,002471100,00%261,00
Renault NC-311294,004981100,00%2244,09
STA-183315,00100410,00%6466,18
T1 Heavy50,007710,00%0,00
G.W. Panther7606,0031510,00%475,01
M8A140,009510,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5214,0014910,00%304,18
Black Prince II 71702,0054310,00%1787,50
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5111,0018310,00%0,00
M4-85 5307,004711100,00%636,26
T-116 394,003141100,00%365,81
Pz.Sfl. IC 4763,008131100,00%3068,79
T-29 30,005110,00%0,00
L-60 2180,0020310,00%702,92
T-127 3369,004851100,00%1489,59
SU-100Y 60,003801100,00%261,00
T28 Concept 71303,008611100,00%1640,75
Valiant 576,005541100,00%261,00
BT-7 artillery 30,0010710,00%0,00
A7E3 3302,004311100,00%1018,61
M4A1 Revalorisé 8896,0031110,00%813,42
WZ-120-1G FT 82476,0047910,00%2083,80
43 M. Toldi III 391,003291100,00%403,60

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.12.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.8.2023
Lähti: 23.10.2025
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.8.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 9.6.2016
Lähti: 29.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.5.2016
Lähti: 17.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.5.2016
Lähti: 5.6.2016