cookie_text Lue lisää

Finlander22

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.1.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua8810006
Ø Taso6,420,000,007,67
Voitot419947,66%00,00%00,00%233,33%
Häviöt453051,42%00,00%00,00%466,67%
Tasapelit810,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty223125,32%00,00%00,00%116,67%
Tankkeja tuhottu52020,5900,0000,0020,33
Tuhoamis suhde0,790,000,000,40
Tankkeja havaittu77670,8800,0000,0010,17
Vahinkoa aiheutettu583,470,000,00858,67
Valtaus pisteitä131731,5000,0000,0000,00
Puollustus pisteet50280,5700,0000,0000,00
Kokemus328,280,000,00309,67
WN7765,140,000,00362,56
WN8771,300,000,00568,66
Yhteensä
Taistelua8810
Ø Taso6,42
Voitot419947,66%
Häviöt453051,42%
Tasapelit810,92%
Taisteluja selvitty223125,32%
Tankkeja tuhottu52020,59
Tuhoamis suhde0,79
Tankkeja havaittu77670,88
Vahinkoa aiheutettu583,47
Valtaus pisteitä131731,50
Puollustus pisteet50280,57
Kokemus328,28
WN7765,14
WN8771,30
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua6
Ø Taso7,67
Voitot233,33%
Häviöt466,67%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty116,67%
Tankkeja tuhottu20,33
Tuhoamis suhde0,40
Tankkeja havaittu10,17
Vahinkoa aiheutettu858,67
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus309,67
WN7362,56
WN8568,66
Luotu: 29.5.2013 14.46
Viime taistelu: 8.8.2018 18.48
Päivitetty viimeksi: 17.8.2018 3.20

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöt00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,000,000,000,00
Tankkeja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua19000
Voitot15,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöt1894,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty315,79%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu30,1600,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,190,000,000,00
Tankkeja havaittu341,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu358,260,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus52,580,000,000,00
Yhteensä
Taistelua19
Voitot15,26%
Häviöt1894,74%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty315,79%
Tankkeja tuhottu30,16
Tuhoamis suhde0,19
Tankkeja havaittu341,79
Vahinkoa aiheutettu358,26
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus52,58
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua30000
Voitot413,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöt2686,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty310,00%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu70,2300,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,260,000,000,00
Tankkeja havaittu220,7300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu286,470,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus93,800,000,000,00
Yhteensä
Taistelua30
Voitot413,33%
Häviöt2686,67%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty310,00%
Tankkeja tuhottu70,23
Tuhoamis suhde0,26
Tankkeja havaittu220,73
Vahinkoa aiheutettu286,47
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus93,80
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua62000
Voitot1422,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöt4877,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1219,35%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu220,3500,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,440,000,000,00
Tankkeja havaittu320,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu357,240,000,000,00
Valtaus pisteitä951,5300,0000,0000,00
Puollustus pisteet500,8100,0000,0000,00
Kokemus145,840,000,000,00
Yhteensä
Taistelua62
Voitot1422,58%
Häviöt4877,42%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty1219,35%
Tankkeja tuhottu220,35
Tuhoamis suhde0,44
Tankkeja havaittu320,52
Vahinkoa aiheutettu357,24
Valtaus pisteitä951,53
Puollustus pisteet500,81
Kokemus145,84
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua134000
Voitot4231,34%00,00%00,00%00,00%
Häviöt8462,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit85,97%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3727,61%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu750,5600,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,770,000,000,00
Tankkeja havaittu1421,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu800,440,000,000,00
Valtaus pisteitä4693,5000,0000,0000,00
Puollustus pisteet810,6000,0000,0000,00
Kokemus300,330,000,000,00
Yhteensä
Taistelua134
Voitot4231,34%
Häviöt8462,69%
Tasapelit85,97%
Taisteluja selvitty3727,61%
Tankkeja tuhottu750,56
Tuhoamis suhde0,77
Tankkeja havaittu1421,06
Vahinkoa aiheutettu800,44
Valtaus pisteitä4693,50
Puollustus pisteet810,60
Kokemus300,33
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua38000
Voitot1847,37%00,00%00,00%00,00%
Häviöt1950,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit12,63%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1436,84%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu150,3900,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,630,000,000,00
Tankkeja havaittu180,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu467,710,000,000,00
Valtaus pisteitä511,3400,0000,0000,00
Puollustus pisteet40,1100,0000,0000,00
Kokemus232,920,000,000,00
Yhteensä
Taistelua38
Voitot1847,37%
Häviöt1950,00%
Tasapelit12,63%
Taisteluja selvitty1436,84%
Tankkeja tuhottu150,39
Tuhoamis suhde0,63
Tankkeja havaittu180,47
Vahinkoa aiheutettu467,71
Valtaus pisteitä511,34
Puollustus pisteet40,11
Kokemus232,92
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puollustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöt00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,000,000,000,00
Tankkeja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Tankit (93)

Tankin nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaisteluaVoitotWN8
T71 DA7386,1938796750,05%636,58
M40/M438959,7035483947,56%972,04
Tortoise91233,1544082546,42%937,62
Caernarvon8869,4244954650,37%937,23
AT 1581059,8945939648,23%1104,61
M18 Hellcat6436,0228934743,80%558,32
M127963,1435531944,20%1229,25
Churchill VII6378,6029331445,54%484,79
M446715,7232731447,77%1252,30
T698747,6841630847,73%834,33
Black Prince7599,0038329245,89%667,21
AMX ELC bis5143,2925027149,08%289,68
M75182,9323225651,56%520,00
AT 77767,8440020446,08%805,83
AT 25256,4525320046,50%437,71
T216170,7526619941,71%222,17
AT 86459,4638515957,23%781,89
Churchill I5254,8023915846,84%358,84
Alecto4179,0417714141,13%285,59
KV-15473,8635413852,90%1040,38
O-I Experimental5394,7229010246,08%573,45
M374186,041348242,68%445,45
AMX 105 AM mle. 474196,331608247,56%481,24
M41 HMC5306,762038048,75%344,83
M5 Stuart473,271697746,75%99,29
T54E19724,613427638,16%370,06
Matilda4103,381616041,67%38,11
T-284188,632335955,93%523,97
T404242,132095641,07%422,31
M10 Wolverine5348,503005453,70%740,91
Universal Carrier 2-pdr282,761105442,59%120,77
M2 Medium Tank3169,692174961,22%720,89
AMX 12 t6181,092504445,45%260,02
Valentine AT3114,491454348,84%199,21
Vickers Medium Mk. III369,101214045,00%50,93
SU-263149,231423948,72%255,94
Type 95 Heavy495,101703961,54%256,65
T1 Heavy Tank5198,111993748,65%219,62
M3 Stuart351,591083237,50%0,00
T1 Cunningham198,061623246,88%466,14
T56 GMC3128,611663145,16%235,04
M3 Lee491,351443141,94%71,98
T1 HMC279,961082564,00%409,63
Type 91 Heavy321,041022352,17%115,29
Vickers Medium Mk. II246,91942240,91%4,36
T3 HMC283,051482050,00%189,98
KV-856278,532301936,84%173,05
Type 2597 Chi-Ha3114,881371747,06%249,33
Marder 38T4366,762531741,18%903,38
M2 Light Tank224,00931741,18%1,44
Pz.Kpfw. 38 (t)395,601681566,67%321,47
Sturmpanzer I Bison3156,601671573,33%599,65
Pz.Kpfw. 35 (t)266,23871330,77%79,52
AMX 40438,691571353,85%122,53
Type 89 I-Go/Chi-Ro246,69801338,46%0,00
MS-11123,361131127,27%518,53
Marder II3130,731351145,45%181,63
BT-7 artillery 384,201031030,00%134,79
T2 Medium Tank2120,901751070,00%677,74
Vickers Mk. E Type B2131,67182966,67%657,64
Lorraine 39L AM3111,67122933,33%96,82
Vickers Medium Mk. I147,0081837,50%0,00
Sturmpanzer II4131,63141850,00%268,41
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.482,00205862,50%246,92
StuG IV 5287,14163714,29%425,86
AMX 13 105 AM mle. 505190,71172757,14%291,08
FCM 36248,5799757,14%137,87
Jagdpanzer 38(t) Hetzer418,3365633,33%0,00
Light Mk. VIC 251,00197683,33%309,15
T7 Combat Car 291,20183580,00%583,80
Leichttraktor1139,20230540,00%664,77
SU-182108,40117540,00%456,05
Type 97 Chi-Ha395,80150540,00%113,76
Chi-Ni2119,75201475,00%693,35
Panzerjäger I2224,25227475,00%1034,69
D12134,508640,00%501,08
Type 95 Ha-Go2113,00167450,00%484,33
Type 97 Te-Ke 282,33164366,67%463,87
Conqueror9401,00229333,33%35,61
Renault FT1104,67225366,67%641,54
Renault FT 75 BS2216,67162333,33%1287,23
Pvlvv fm/42231,331643100,00%261,00
T-463190,33238333,33%641,72
Cruiser Mk. I2150,67112333,33%461,11
Renault NC-31130,501342100,00%261,00
AMX 38341,50163250,00%69,23
Renault Otsu1108,002332100,00%707,80
Renault FT AC219,5053250,00%71,11
LTP 393,5099250,00%246,26
T-262311,50567250,00%2268,33
Strv fm/211194,004501100,00%1392,32
M5A1 Stuart488,005310,00%60,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,001771100,00%261,00

Diagrammit

WN8

Anzeigen

Klaanin historia

Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.6.2013
Lähti: 14.11.2016