FenXPL

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 5.12.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja16349000
Ø Taso6,770,000,000,00
Voitot791548,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä829950,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1350,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty321819,68%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu94140,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu173861,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu710,550,000,000,00
Valtauspisteitä237401,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä59640,3600,0000,0000,00
Kokemus461,790,000,000,00
WN7813,600,000,000,00
WN8892,230,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja16349
Ø Taso6,77
Voitot791548,41%
Häviöitä829950,76%
Tasapelejä1350,83%
Taisteluja selvitty321819,68%
Vaunuja tuhottu94140,58
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu173861,06
Vahinkoa aiheutettu710,55
Valtauspisteitä237401,45
Puolustuspisteitä59640,36
Kokemus461,79
WN7813,60
WN8892,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä360,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä120,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu499,800,000,000,00
Valtauspisteitä5110,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus253,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä120,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu499,80
Valtauspisteitä5110,20
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus253,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot1460,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä939,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty834,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu180,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu872,260,000,000,00
Valtauspisteitä210,9100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus526,040,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot1460,87%
Häviöitä939,13%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty834,78%
Vaunuja tuhottu130,57
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu180,78
Vahinkoa aiheutettu872,26
Valtauspisteitä210,91
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus526,04
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja220000
Voitot11451,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10547,73%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,45%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7835,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1430,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu1380,6300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu542,250,000,000,00
Valtauspisteitä5292,4000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3391,5400,0000,0000,00
Kokemus329,550,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja220
Voitot11451,82%
Häviöitä10547,73%
Tasapelejä10,45%
Taisteluja selvitty7835,45%
Vaunuja tuhottu1430,65
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu1380,63
Vahinkoa aiheutettu542,25
Valtauspisteitä5292,40
Puolustuspisteitä3391,54
Kokemus329,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja81000
Voitot3644,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4454,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3644,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu550,6800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,220,000,000,00
Vaunuja havaittu530,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.296,580,000,000,00
Valtauspisteitä3033,7400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4435,4700,0000,0000,00
Kokemus710,410,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja81
Voitot3644,44%
Häviöitä4454,32%
Tasapelejä11,23%
Taisteluja selvitty3644,44%
Vaunuja tuhottu550,68
Tuhoamissuhde1,22
Vaunuja havaittu530,65
Vahinkoa aiheutettu1.296,58
Valtauspisteitä3033,74
Puolustuspisteitä4435,47
Kokemus710,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja326000
Voitot15547,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä16049,08%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä113,37%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10431,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2160,6600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,970,000,000,00
Vaunuja havaittu2130,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu670,190,000,000,00
Valtauspisteitä4051,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5781,7700,0000,0000,00
Kokemus476,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja326
Voitot15547,55%
Häviöitä16049,08%
Tasapelejä113,37%
Taisteluja selvitty10431,90%
Vaunuja tuhottu2160,66
Tuhoamissuhde0,97
Vaunuja havaittu2130,65
Vahinkoa aiheutettu670,19
Valtauspisteitä4051,24
Puolustuspisteitä5781,77
Kokemus476,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (194)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81160,80682107249,91%1395,97
KV-856627,6338979447,98%1004,45
IS-381110,2553361746,68%1214,18
T26E4 SuperPershing 8905,8062457344,85%998,79
G.W. Tiger (P)81000,5840346046,30%1109,20
T-50558,1623140948,41%86,60
T-1091037,9155537544,27%781,88
Tiger II8954,3651431246,47%979,40
VK 100.01 (P)81120,8874531154,98%1355,48
E 7591048,9157028446,13%767,54
Löwe 81080,7165527960,22%1346,55
Mäuschen91242,1966026944,24%962,68
AMX 12 t6227,2641126648,50%400,72
Tiger (P)7744,1961026353,99%934,30
Tortoise91262,9359225642,19%828,11
M18 Hellcat6600,7937824845,56%935,48
FV215b (183) 101507,7245524448,36%981,55
KV-15477,9637924341,98%848,44
Churchill III 5404,4349124254,96%778,39
105 leFH18B2 5565,8038322356,05%1087,87
G.W. Tiger91074,6951122146,15%904,45
Rheinmetall Skorpion G 81095,5660421650,00%1059,70
FCM 36 Pak 40 3431,2137920648,06%1151,08
T297812,1750320053,00%954,80
AMX 13 757230,8635719744,67%243,04
Grille5545,2329819554,36%1268,04
G.W. E 100101364,8259716547,27%1041,57
G.W. Panther7937,0844115750,96%1218,23
Bat.-Châtillon 12 t8463,4950615651,28%666,36
IS7538,5336515547,74%530,94
AT 158970,8264515547,10%931,19
Tiger I7641,6538815347,71%640,83
Emil I81028,7565214844,59%1009,33
M3 Lee4230,7224714147,52%715,79
Hummel6697,8931913847,83%1004,74
AT 77737,8558413650,00%847,53
Jagdpanther7654,9142713552,59%807,68
T25/27558,2841413143,51%569,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5208,8720012639,68%273,96
IS-7101389,0054512549,60%1003,83
AMX 13 F3 AM6533,8235412355,28%751,43
SU-1527510,0134012236,07%449,79
Jagdpanzer IV6382,9728012145,45%494,75
Lorraine 40 t 81258,5072611953,78%1502,02
Cromwell6291,9635211744,44%324,55
T34 8981,2263611645,69%949,73
VK 30.01 (P)6467,1938011351,33%694,15
AMX ELC bis5133,8919811337,17%143,87
VK 36.01 (H)6548,9238910555,24%958,88
Lorraine 155 mle. 507545,8441310043,00%476,05
M4A3E8 Sherman6439,904249749,48%711,37
Lorraine 155 mle. 518761,565369444,68%658,48
SU-100M17580,024479443,62%578,32
T-345234,622549040,00%386,20
Strv S1 81015,405438951,69%936,89
SU-1006378,383698847,73%457,67
Leo7698,715388447,62%915,02
KV-37786,664598342,17%837,96
S-517585,634058140,74%504,57
MT-256166,983368143,21%254,62
T-28437,841438041,25%17,29
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2496,405668060,00%1758,79
T216159,843697648,68%235,81
StuG III Ausf. G5295,382507455,41%569,08
T-1506452,184087252,78%669,75
M66396,693397140,85%379,89
T1 Heavy5374,513586850,00%651,96
BDR G1 B5406,583806752,24%740,85
Pz.Sfl. IVc5184,822466740,30%149,18
Ikv 65 Alt II6398,463726540,00%449,98
SU-1018395,174846550,77%266,85
T328908,695966448,44%880,45
SU-855354,402536254,84%753,35
Crusader6119,942406250,00%164,00
T675299,072746154,10%546,18
M75181,882735944,07%423,97
E 100101531,327185955,93%1075,22
T1E6 2101,222025949,15%333,68
ISU-1528682,094925848,28%526,76
KV-26436,333595752,63%616,54
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4119,892825655,36%283,44
AT 86436,095315657,14%744,81
M4A1 Sherman5267,442845453,70%622,38
Sturmpanzer II4127,291255147,06%216,46
M446796,276375149,02%1322,13
Emil II91222,467055060,00%1036,24
Ikv 90 Typ B7471,474324948,98%472,31
Type T-345289,983154948,98%664,46
Matilda4238,042534639,13%411,15
Strv 746551,175364656,52%1016,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4208,042544551,11%409,67
Type 586316,443904553,33%463,82
T25 Pilot Number 1 8508,895184443,18%407,42
AT 25364,443604346,51%795,97
T207323,674434257,14%363,91
ARL 446352,363974250,00%415,55
FV4202 81032,787124148,78%1390,29
M5A1 Stuart4143,932334047,50%318,66
Ikv 1035298,323733855,26%661,25
A-20580,501573447,06%83,37
Maus101928,797223360,61%1470,92
Strv m/425416,224383253,13%1094,04
O-I Experimental5323,783383243,75%379,06
AMX 404145,352143154,84%443,47
T-463128,132073151,61%420,72
Covenanter5121,322283138,71%129,08
M8A14213,131883151,61%425,64
Alecto4290,232643053,33%741,08
Pz.Kpfw. T 25 5307,553192948,28%662,17
KV-48560,005932860,71%558,11
Marder II3181,042692751,85%453,74
M415340,383262646,15%362,59
Ferdinand8710,125182642,31%500,60
B14158,202642560,00%377,17
M3 Stuart353,171432437,50%1,42
M5 Stuart475,082332454,17%129,49
VK 45.02 (P) Ausf. A8795,396142347,83%695,55
M2 Medium Tank367,681872254,55%127,34
Churchill I5343,713892152,38%570,73
Sav m/434135,002812060,00%280,23
Pz.Kpfw. 38 (t)3123,452702060,00%367,09
M374224,852882050,00%624,51
AMX 38355,901572040,00%5,86
LTP 3207,202762055,00%1011,87
Valentine AT4196,112011942,11%335,39
Marder 38T4249,423231952,63%513,56
BT-7481,172171855,56%161,66
Type 95 Heavy4248,173011833,33%575,33
T28 Prototype8618,565061833,33%328,88
Sexton II390,351801735,29%103,92
M3 Light 3137,691941631,25%361,25
Sturmpanzer I Bison3159,332081553,33%446,85
Birch Gun4144,332561546,67%319,89
Bishop5238,472281533,33%258,78
M7 Priest3205,072431471,43%594,33
T56 GMC3121,072211450,00%249,24
D23102,581561258,33%271,49
D1242,80721020,00%0,00
Universal Carrier 2-pdr2136,901551040,00%380,01
Hotchkiss H35281,78133933,33%119,01
LT vz. 38357,13164837,50%0,00
Lago4235,75437862,50%807,71
Vickers Medium Mk. III3156,63288875,00%669,85
Panzerjäger I2149,13249837,50%385,37
Cruiser Mk. IV4167,13244850,00%372,48
T-28E with F-30 4635,13465875,00%1839,61
M15/423279,86412757,14%898,85
FV217 Badger10906,57371728,57%307,73
Vickers Medium Mk. II276,33117616,67%113,16
LT vz. 35260,50131666,67%250,85
Vickers Mk. E Type B273,33135633,33%56,24
Type 2597 Chi-Ha3152,33187650,00%396,50
Cruiser Mk. III3132,83151633,33%383,27
Loyd Gun Carriage2113,00186650,00%615,86
L-60 257,33150650,00%139,91
P26/404299,80363560,00%764,69
Ikv 723212,00322580,00%671,31
T-26279,60145540,00%134,93
Type 91 Heavy3146,80239540,00%276,91
M127571,60375540,00%471,91
Pz.Kpfw. 35 (t)2314,754684100,00%2028,79
Leichttraktor1150,25237450,00%602,88
T2 Medium Tank2176,00261450,00%785,27
T3 HMC2302,50326475,00%1621,80
T-29 3401,50350475,00%1812,58
StuG IV 5148,00249450,00%182,60
43 M. Toldi III 315,50174450,00%152,13
Strv m/38293,33350366,67%381,01
T1 Cunningham162,3399333,33%109,46
BT-22265,675023100,00%1625,70
Renault NC-311145,33246366,67%877,94
M2 Light2149,00304333,33%402,19
Type 97 Chi-Ha323,67227366,67%234,97
Churchill VII6850,33586333,33%1692,81
AMX M4 mle. 49 81006,67716366,67%1184,07
Panzer 58 Mutz 8693,33509333,33%596,45
TKS z n.k.m. 20 mm 223,0062250,00%114,92
L6/402168,00388250,00%463,21
Strv m/40L3309,507182100,00%1384,52
Type 89 I-Go/Chi-Ro2296,00462250,00%1296,60
Progetto M35 mod. 46 82167,00958250,00%2216,89
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4444,00528250,00%1060,45
SU-100Y 60,009820,00%0,00
T7 Combat Car 268,502052100,00%324,73
Vickers Medium Mk. I144,001981100,00%261,00
Strv fm/211159,004231100,00%872,43
Fiat 30001123,002421100,00%614,98
Renault FT 75 BS2173,002061100,00%1114,96
4TP148,005910,00%0,00
Pvlvv fm/42295,004741100,00%381,14
MS-11298,003781100,00%1796,65
AC 1 Sentinel 4147,003471100,00%465,09
Light Mk. VIC 288,0011110,00%219,16
ELC EVEN 90 81187,005481100,00%2956,06

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 5.12.2021
Asema: Komentaja
Liittynyt: 5.12.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.3.2018
Lähti: 23.9.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 20.3.2017
Lähti: 10.7.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 13.7.2017
Lähti: 3.12.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 5.12.2017
Lähti: 20.2.2018