FLUX19

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.8.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15298000
Ø Taso6,220,000,000,00
Voitot732747,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä784551,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä1260,82%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty331821,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu99510,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,830,000,000,00
Vaunuja havaittu129330,8500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu634,760,000,000,00
Valtauspisteitä165761,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä61250,4000,0000,0000,00
Kokemus395,460,000,000,00
WN7817,230,000,000,00
WN8881,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15298
Ø Taso6,22
Voitot732747,90%
Häviöitä784551,28%
Tasapelejä1260,82%
Taisteluja selvitty331821,69%
Vaunuja tuhottu99510,65
Tuhoamissuhde0,83
Vaunuja havaittu129330,85
Vahinkoa aiheutettu634,76
Valtauspisteitä165761,08
Puolustuspisteitä61250,40
Kokemus395,46
WN7817,23
WN8881,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä150,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu42,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu304,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus519,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä150,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu42,00
Vahinkoa aiheutettu304,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus519,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot125,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu41,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,330,000,000,00
Vaunuja havaittu41,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu645,500,000,000,00
Valtauspisteitä82,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus274,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot125,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu41,00
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu41,00
Vahinkoa aiheutettu645,50
Valtauspisteitä82,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus274,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu602,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus107,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu602,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus107,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot150,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä150,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu42,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus147,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot150,00%
Häviöitä150,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu42,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus147,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja96000
Voitot4243,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5355,21%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3334,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu510,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,810,000,000,00
Vaunuja havaittu760,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.073,270,000,000,00
Valtauspisteitä720,7500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2432,5300,0000,0000,00
Kokemus495,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja96
Voitot4243,75%
Häviöitä5355,21%
Tasapelejä11,04%
Taisteluja selvitty3334,38%
Vaunuja tuhottu510,53
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu760,79
Vahinkoa aiheutettu1.073,27
Valtauspisteitä720,75
Puolustuspisteitä2432,53
Kokemus495,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja404000
Voitot15037,13%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä24660,89%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä81,98%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11728,96%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2420,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,840,000,000,00
Vaunuja havaittu3680,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu628,890,000,000,00
Valtauspisteitä4951,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4601,1400,0000,0000,00
Kokemus278,030,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja404
Voitot15037,13%
Häviöitä24660,89%
Tasapelejä81,98%
Taisteluja selvitty11728,96%
Vaunuja tuhottu2420,60
Tuhoamissuhde0,84
Vaunuja havaittu3680,91
Vahinkoa aiheutettu628,89
Valtauspisteitä4951,23
Puolustuspisteitä4601,14
Kokemus278,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (149)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Churchill III 5475,83526122852,12%969,75
Pz.Kpfw. T 25 5435,5437998250,61%1127,38
SU-85I 5411,7529650150,50%793,78
Churchill VII6315,7128345143,46%326,57
IS-381109,6257341049,27%1211,58
M10391285,8449740445,54%1109,28
Caernarvon8699,1443738747,03%630,07
KV-856420,5930036650,00%564,25
Conqueror91324,4863534348,98%1150,58
T-1091305,0854732151,09%1188,92
IS7827,2946531850,00%1059,74
AMX 50 12091232,9646530643,46%989,94
T71 DA7538,8648630349,50%997,97
Tiger II81189,3850329345,73%1323,40
Jagdpanther II81188,7648428949,13%1289,35
Black Prince7442,4435128744,25%369,27
T3091295,5546528548,42%1047,33
AMX 50 10081171,3656626448,11%1269,05
IS-7101563,5049225046,40%1215,55
T698934,1647224347,33%1076,87
Churchill I5155,4019023240,09%46,28
Matilda IV 5470,9942523253,02%1264,11
T28 Prototype81183,1152522754,63%1363,48
ARL 446590,7237121241,51%860,31
AMX M4 mle. 457764,7556720848,56%942,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5191,3322419940,70%262,26
T3281138,0548019844,44%1257,98
M10 Wolverine5229,8321918648,92%337,94
M18 Hellcat6453,8330918650,54%654,54
Matilda Black Prince 5367,1333018645,16%791,55
KV-15231,5723518339,89%215,36
T25/27733,7953717045,88%955,67
T297983,6771516956,21%1322,64
Tiger (P)7752,2647916749,10%850,31
Sherman Firefly6588,9336116445,12%1028,25
Jagdpanther7808,0955416252,47%1044,35
T-1506723,5341415445,45%1147,19
Cromwell6465,9636914254,93%876,79
Tiger I7960,8250813538,52%1111,27
Matilda474,4414613137,40%1,90
Valentine341,3911012941,86%27,77
StuG III Ausf. B4119,9316212945,74%83,33
VK 30.01 (P)6515,0445812749,61%771,91
M75189,6422311854,24%550,11
Jagdpanzer IV6506,0433911450,88%896,55
BDR G1 B5334,2725911144,14%460,85
T216256,1639511049,09%539,27
FV215b 101294,1550510742,99%862,57
Sherman III5372,7941010760,75%1043,99
SU-855485,8332410354,37%1243,30
Hummel6497,5031410344,66%605,63
T-28441,111339950,51%100,82
Grille5362,442369946,46%653,27
Marder 38T4156,271789644,79%181,33
M66698,015459557,89%1100,03
StuG III Ausf. G5327,192448941,57%552,38
T1 Heavy5430,553388856,82%813,46
T404151,691758840,91%122,67
Crusader6275,912467437,84%583,98
B14174,762466851,47%369,19
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.475,572016852,94%118,85
SU-85B4234,251736734,33%343,46
Grant4159,571875345,28%318,02
Pz.Sfl. IVb4200,871995349,06%486,36
Tiger 131 61008,765575058,00%1863,88
M5 Stuart463,431954656,52%151,10
Jagdtiger91016,844254544,44%704,38
M5A1 Stuart4171,202924450,00%433,36
Vickers Medium Mk. III342,951224346,51%50,86
T-46328,44933941,03%15,27
Wespe378,491253953,85%169,10
D2384,371323847,37%108,61
M3 Lee4164,001953666,67%577,89
T1 Cunningham157,061133540,00%77,68
Cruiser Mk. II249,09963534,29%0,00
M3 Stuart387,702043345,45%138,63
T56 GMC329,47993240,63%0,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3103,571363040,00%113,88
Bishop572,621172941,38%21,18
Universal Carrier 2-pdr228,88852638,46%0,00
Vickers Medium Mk. I152,261082356,52%150,40
Vickers Medium Mk. II250,35962352,17%110,43
SU-76M4122,221712356,52%220,86
Type T-345293,293482138,10%616,69
Cruiser Mk. III388,331612161,90%336,97
Marder II381,211131936,84%1,93
Cruiser Mk. IV4145,171691827,78%200,23
Pz.Kpfw. 35 (t)242,87941553,33%112,02
Cavalier5335,933051553,33%668,91
Cruiser Mk. I146,57691442,86%22,56
T-26248,38871330,77%0,00
Type 97 Te-Ke 287,581311250,00%281,53
Type 91 Heavy349,92931225,00%0,43
Covenanter5245,002001250,00%635,07
T54E19447,422821225,00%91,34
M2 Light240,271331145,45%48,72
Leichttraktor131,27611127,27%0,57
Panzerjäger I2102,821061127,27%153,40
Type 95 Heavy4142,821801136,36%191,49
M2 Medium Tank3121,451641145,45%247,18
AT-1284,911101136,36%85,27
T2 Medium Tank2155,091721145,45%710,41
Renault FT117,40471030,00%0,00
LT vz. 38342,20711010,00%0,00
Chi-Ni232,44116944,44%33,50
G.Pz. Mk. VI (e)271,8975922,22%149,61
Hotchkiss H35236,63111837,50%0,00
Super Conqueror101183,13725875,00%796,95
BT-7 artillery 3110,00226875,00%393,60
Strv m/38291,29101728,57%131,21
D1274,00108728,57%70,62
Pz.Kpfw. II Ausf. G3191,43191742,86%543,90
M2281,50221650,00%211,01
Stuart I-IV3219,67266650,00%810,63
Type 89 I-Go/Chi-Ro282,83157666,67%298,47
Type 3 Chi-Nu Kai 5188,00282666,67%454,83
Pz.Kpfw. II Ausf. D 266,17204616,67%41,95
LT vz. 352255,60237540,00%1121,70
Renault NC-31142,4051520,00%0,00
7TP271,2095540,00%0,00
Lorraine 39L AM3232,20132540,00%539,40
TOG II* 6302,60291560,00%422,79
T-345330,25210425,00%638,73
AMX 38327,50161450,00%93,03
M24 Chaffee5437,50297425,00%1440,33
Kolohousenka153,67109366,67%220,99
M15/42399,338330,00%26,74
14TP485,33284333,33%25,51
G.W. Panther7263,33217333,33%25,64
AMR 35 2122,00244366,67%557,80
T-50-2 6133,00274366,67%323,70
43 M. Toldi III 329,00128333,33%0,00
L6/402205,00383250,00%682,06
Renault Otsu149,5088250,00%70,89
Strv m/40L3403,50208250,00%1817,82
Renault FT 75 BS2242,502412100,00%1692,34
MS-1126,5087250,00%78,28
M7 Priest30,004320,00%0,00
Valentine AT40,0021250,00%95,45
Somua SAu 404622,00284250,00%1729,28
Pz.Sfl. IVc5304,50357250,00%522,71
Rheinmetall Skorpion G 81049,00479250,00%1094,33
L-60 272,50264250,00%230,56
Strv fm/211248,002961100,00%1527,97
4TP121,007410,00%0,00
T675124,008810,00%0,00
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5123,007110,00%0,00
Super Hellcat 70,002321100,00%261,00
Lorraine 40 t 8970,0026910,00%708,80

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 18.8.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.8.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 30.12.2016
Lähti: 13.4.2017
Asema: Komentaja
Liittynyt: 12.2.2015
Lähti: 26.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.12.2015
Lähti: 15.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.5.2016
Lähti: 20.5.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.8.2016
Lähti: 22.10.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.8.2019
Lähti: 15.9.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.3.2020
Lähti: 22.4.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.5.2014
Lähti: 8.2.2015