FFG_Jannsche

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.3.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja141180016
Ø Taso7,500,000,009,19
Voitot723551,25%00,00%00,00%850,00%
Häviöitä671147,54%00,00%00,00%850,00%
Tasapelejä1721,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty465232,95%00,00%00,00%743,75%
Vaunuja tuhottu113480,8000,0000,00140,88
Tuhoamissuhde1,200,000,001,56
Vaunuja havaittu135780,9600,0000,00100,63
Vahinkoa aiheutettu1.088,030,000,001.595,56
Valtauspisteitä157261,1100,0000,0090,56
Puolustuspisteitä75770,5400,0000,0000,00
Kokemus649,420,000,00818,06
WN71080,300,000,001003,76
WN81307,810,000,001320,86
Yhteensä
Taisteluja14118
Ø Taso7,50
Voitot723551,25%
Häviöitä671147,54%
Tasapelejä1721,22%
Taisteluja selvitty465232,95%
Vaunuja tuhottu113480,80
Tuhoamissuhde1,20
Vaunuja havaittu135780,96
Vahinkoa aiheutettu1.088,03
Valtauspisteitä157261,11
Puolustuspisteitä75770,54
Kokemus649,42
WN71080,30
WN81307,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja16
Ø Taso9,19
Voitot850,00%
Häviöitä850,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty743,75%
Vaunuja tuhottu140,88
Tuhoamissuhde1,56
Vaunuja havaittu100,63
Vahinkoa aiheutettu1.595,56
Valtauspisteitä90,56
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus818,06
WN71003,76
WN81320,86
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot317,65%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1376,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä15,88%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty423,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu20,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.360,820,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä110,6500,0000,0000,00
Kokemus384,820,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot317,65%
Häviöitä1376,47%
Tasapelejä15,88%
Taisteluja selvitty423,53%
Vaunuja tuhottu110,65
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu20,12
Vahinkoa aiheutettu1.360,82
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä110,65
Kokemus384,82
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus48,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus48,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot660,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä440,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty330,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu70,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu514,300,000,000,00
Valtauspisteitä656,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus477,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot660,00%
Häviöitä440,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty330,00%
Vaunuja tuhottu40,40
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu70,70
Vahinkoa aiheutettu514,30
Valtauspisteitä656,50
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus477,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja74000
Voitot3750,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3750,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3243,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu310,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu480,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu795,080,000,000,00
Valtauspisteitä811,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4215,6900,0000,0000,00
Kokemus560,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja74
Voitot3750,00%
Häviöitä3750,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3243,24%
Vaunuja tuhottu310,42
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu480,65
Vahinkoa aiheutettu795,08
Valtauspisteitä811,09
Puolustuspisteitä4215,69
Kokemus560,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja333000
Voitot11634,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20962,76%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä82,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8926,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1740,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu1770,5300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu922,700,000,000,00
Valtauspisteitä2980,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2530,7600,0000,0000,00
Kokemus458,540,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja333
Voitot11634,83%
Häviöitä20962,76%
Tasapelejä82,40%
Taisteluja selvitty8926,73%
Vaunuja tuhottu1740,52
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu1770,53
Vahinkoa aiheutettu922,70
Valtauspisteitä2980,89
Puolustuspisteitä2530,76
Kokemus458,54
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot723,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2376,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty620,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu230,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,960,000,000,00
Vaunuja havaittu50,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.270,930,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä832,7700,0000,0000,00
Kokemus416,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot723,33%
Häviöitä2376,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty620,00%
Vaunuja tuhottu230,77
Tuhoamissuhde0,96
Vaunuja havaittu50,17
Vahinkoa aiheutettu1.270,93
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä832,77
Kokemus416,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (154)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 25 71047,3473978656,62%1668,62
Centurion Action X101541,5468853746,55%1118,48
Progetto M35 mod. 46 81463,2881749151,12%1846,84
T110E5101580,6374942848,83%1217,05
Centurion Mk. 7/191477,8275340749,88%1418,47
T-4481181,1375937554,40%1624,27
Cromwell6600,9355336751,77%1209,08
Škoda T 5091555,2374135149,86%1414,97
M10391315,0764834246,49%1117,62
Object 140101567,1973134246,78%1214,33
Leopard Prototyp A91994,1287532855,79%2147,65
Centurion Mk. I8966,1273432653,99%1301,86
T-5491498,0076732649,69%1570,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3263,4251431260,26%1478,42
VK 16.02 Leopard5467,5252927160,15%1732,56
T328923,7064826149,04%925,51
Tiger I7967,2869125753,31%1261,53
IS-381225,1973624454,92%1500,83
E 7591762,2485723653,81%1604,36
M46 Patton91414,5374423450,43%1305,47
T-1091758,7387822959,83%1937,92
Löwe 8847,9546521640,74%769,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4317,6028919648,98%726,71
Super Conqueror101827,6874319346,63%1252,62
AE Phase I 91657,1283818754,01%1489,45
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3517,9588518574,05%1562,46
Pz.Kpfw. II Luchs4197,4233017652,84%625,33
Tiger II81011,2865916750,90%1087,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81189,4363514844,59%1027,25
Pz.Kpfw. V/IV 5915,1088513262,88%1511,63
T-54 ltwt.9869,5279212748,03%1208,79
Jagdpanther7700,0152312652,38%830,18
T297809,0545712652,38%901,42
M48A5 Patton101659,9472611750,43%1305,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5217,8123311450,88%414,93
M66367,4527911050,00%395,42
G.W. Panther7892,4267711046,36%991,09
IS-7101497,7771410847,22%1025,96
Bat.-Châtillon 12 t8848,6567510447,12%1597,02
Škoda T 256574,9756010351,46%1065,39
T1 Heavy5259,2622310344,66%287,14
M26 Pershing8973,1369710148,51%1117,40
Object 277101810,867719850,00%1323,67
Object 43091707,377469540,00%1567,15
Grille5388,332858747,13%728,11
Grant4122,081718451,19%227,75
Sherman III5218,882188446,43%376,77
Progetto M40 mod. 65101787,766908242,68%1368,60
Stridsyxa 81920,6610237962,03%2234,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.463,611687751,95%108,00
VK 36.01 (H)6411,643467652,63%551,00
E 5091697,598357452,70%1682,62
Bat.-Châtillon Bourrasque 81669,339347357,53%2231,10
UDES 1691666,378567152,11%1914,14
Hummel6632,864586943,48%800,15
M3 Lee4155,161576940,58%300,30
UDES 14 Alt 581556,618176946,38%2242,69
AMX 12 t6422,235136955,07%1112,21
UDES 15/16101566,077026844,12%1077,15
O-I Experimental5418,282826744,78%619,36
STB-1101679,427056540,00%1100,68
Leopard 1101615,106156333,33%1056,86
Object 25791335,827236050,00%1246,07
Nashorn6709,205365952,54%1288,43
VK 28.016244,914255846,55%529,96
Tortoise91879,119305658,93%1679,71
Type 95 Heavy4173,151755440,74%335,29
StuG III Ausf. G5509,963685341,51%1020,71
M4A3E8 Sherman6611,666205358,49%1293,47
T-437676,216525354,72%1048,35
T-284155,351675141,18%214,46
Konštrukta T-34/1007713,246135147,06%915,99
STA-181155,258255160,78%1726,94
Spähpanzer SP I C7428,845624938,78%600,92
IS7691,606164854,17%863,42
T-100 LT10840,857874850,00%884,29
VK 30.02 (M)6833,916824755,32%1745,57
Pz.Kpfw. II Ausf. G3440,835584663,04%2352,32
Object 430U101858,407224542,22%1367,26
Crusader6149,371984337,21%140,81
Wespe3180,721454339,53%471,13
Pz.Sfl. IVb4261,742014339,53%622,20
Caernarvon81449,598504148,78%1723,78
Stuart I-IV376,791193941,03%41,40
E 50 Ausf. M101794,646643938,46%1205,03
Prototipo Standard B91794,767773844,74%1672,08
LTTB8620,706853745,95%947,45
KV-856475,725333663,89%775,02
AMX 13 757891,117223658,33%2087,38
Pz.Sfl. IVc5337,363353644,44%569,74
P.44 Pantera81398,317743551,43%1725,59
Type 91 Heavy389,861253534,29%29,29
BZ-176 81424,547493534,29%1233,24
Jagdpanzer IV6610,855103461,76%1196,84
Pz.Kpfw. I242,001243336,36%0,24
Ares 7581218,977663339,39%1248,66
Pz.Kpfw. 38 (t)386,881393256,25%182,40
Type 6191496,717743151,61%1350,89
T-50-2 6472,185622860,71%1313,98
Leo71059,157072751,85%1865,29
Panther II81224,596822748,15%1527,78
KV-15180,072552740,74%103,17
AT 86855,446722560,00%1531,14
Lorraine 40 t 81276,607912560,00%1634,73
M2 Medium Tank398,481532347,83%180,16
Marder 38T4431,914342373,91%1232,67
Strv 746868,277192250,00%1960,29
Jagdpanther II81309,867282268,18%1410,55
T6981273,578872171,43%1617,42
Pz.Kpfw. 35 (t)236,80912025,00%0,00
M-II-Y71103,907812055,00%1337,83
Bisonte C45 81291,687531936,84%1102,32
Black Prince7878,227021866,67%1182,87
Conqueror91562,007291844,44%1260,25
Comet7625,336461861,11%1086,75
T2 Medium Tank278,471211741,18%152,06
Covenanter5138,131591540,00%172,25
Caernarvon Action X 81237,138541560,00%1594,50
Panther71003,298441471,43%1804,62
Tiger 131 6891,647471464,29%1576,92
M2279,421501258,33%263,03
Marder II3132,911661154,55%283,28
KV-1S6446,735351163,64%776,58
Object 703 Version II 81544,918731145,45%1612,78
Ikv 1035260,803001050,00%465,31
T-46368,44182966,67%258,03
Pawlack Tank61190,89887966,67%2300,45
G.Pz. Mk. VI (e)2120,50127837,50%499,33
IS-3A 81640,631170887,50%2248,49
Type 89 I-Go/Chi-Ro291,86168785,71%386,20
Vz. 55101981,171025683,33%1306,80
Leichttraktor1127,20199540,00%404,92
T-262118,40151540,00%373,84
M-IV-Y 81231,60836560,00%1540,83
Super Hellcat 7995,00611540,00%1542,19
AMX ELC bis543,00416475,00%262,76
IS-M81384,25642450,00%1374,94
Caliban 81348,50637425,00%1362,95
T1 Cunningham123,6774333,33%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6594,33549366,67%1634,06
BT-7 artillery 315,00206333,33%3,10
Vickers Medium Mk. I189,501682100,00%520,58
Renault Otsu145,5090250,00%70,89
MS-1158,0080250,00%121,91
Panzerjäger I2234,502682100,00%943,19
Cruiser Mk. IV448,001782100,00%261,00
Kolohousenka154,001931100,00%262,37
Fiat 30001104,004191100,00%543,07
TKS z n.k.m. 20 mm 2250,004371100,00%1299,60
AMX 404107,0014110,00%114,44
Type 97 Te-Ke 285,003961100,00%403,49
T-54 first prototype 81025,0039010,00%1125,68
Char Futur 4 93456,0015511100,00%4511,31
StuG IV 5237,003621100,00%527,11

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.3.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.3.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.7.2021
Lähti: 29.3.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.9.2018
Lähti: 30.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.1.2016
Lähti: 22.9.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.7.2020
Lähti: 16.6.2021