EvilExel

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.2.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja58545062235
Ø Taso6,660,005,326,17
Voitot3153553,86%00,00%3556,45%13155,74%
Häviöitä2635645,02%00,00%2641,94%10042,55%
Tasapelejä6541,12%00,00%11,61%41,70%
Taisteluja selvitty2170137,07%00,00%2845,16%11247,66%
Vaunuja tuhottu648701,1100,001101,773451,47
Tuhoamissuhde1,760,003,242,80
Vaunuja havaittu672021,1500,00570,921550,66
Vahinkoa aiheutettu951,280,00909,291.048,48
Valtauspisteitä800471,3700,004036,508283,52
Puolustuspisteitä641581,1000,00440,712130,91
Kokemus699,420,00889,89844,48
WN71360,880,001735,851581,00
WN81462,460,001601,731429,79
Yhteensä
Taisteluja58545
Ø Taso6,66
Voitot3153553,86%
Häviöitä2635645,02%
Tasapelejä6541,12%
Taisteluja selvitty2170137,07%
Vaunuja tuhottu648701,11
Tuhoamissuhde1,76
Vaunuja havaittu672021,15
Vahinkoa aiheutettu951,28
Valtauspisteitä800471,37
Puolustuspisteitä641581,10
Kokemus699,42
WN71360,88
WN81462,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja62
Ø Taso5,32
Voitot3556,45%
Häviöitä2641,94%
Tasapelejä11,61%
Taisteluja selvitty2845,16%
Vaunuja tuhottu1101,77
Tuhoamissuhde3,24
Vaunuja havaittu570,92
Vahinkoa aiheutettu909,29
Valtauspisteitä4036,50
Puolustuspisteitä440,71
Kokemus889,89
WN71735,85
WN81601,73
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja235
Ø Taso6,17
Voitot13155,74%
Häviöitä10042,55%
Tasapelejä41,70%
Taisteluja selvitty11247,66%
Vaunuja tuhottu3451,47
Tuhoamissuhde2,80
Vaunuja havaittu1550,66
Vahinkoa aiheutettu1.048,48
Valtauspisteitä8283,52
Puolustuspisteitä2130,91
Kokemus844,48
WN71581,00
WN81429,79
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja86000
Voitot2933,72%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5665,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,16%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2630,23%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu470,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu660,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.233,000,000,000,00
Valtauspisteitä1051,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä310,3600,0000,0000,00
Kokemus438,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja86
Voitot2933,72%
Häviöitä5665,12%
Tasapelejä11,16%
Taisteluja selvitty2630,23%
Vaunuja tuhottu470,55
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu660,77
Vahinkoa aiheutettu1.233,00
Valtauspisteitä1051,22
Puolustuspisteitä310,36
Kokemus438,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja95000
Voitot4143,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4951,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä55,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3334,74%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu560,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu1161,2200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.007,350,000,000,00
Valtauspisteitä460,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä710,7500,0000,0000,00
Kokemus608,830,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja95
Voitot4143,16%
Häviöitä4951,58%
Tasapelejä55,26%
Taisteluja selvitty3334,74%
Vaunuja tuhottu560,59
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu1161,22
Vahinkoa aiheutettu1.007,35
Valtauspisteitä460,48
Puolustuspisteitä710,75
Kokemus608,83
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja94000
Voitot4547,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4547,87%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä44,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3031,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu660,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu1081,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu548,710,000,000,00
Valtauspisteitä220,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä991,0500,0000,0000,00
Kokemus495,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja94
Voitot4547,87%
Häviöitä4547,87%
Tasapelejä44,26%
Taisteluja selvitty3031,91%
Vaunuja tuhottu660,70
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu1081,15
Vahinkoa aiheutettu548,71
Valtauspisteitä220,23
Puolustuspisteitä991,05
Kokemus495,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty133,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu10,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu109,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,6700,0000,0000,00
Kokemus82,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu109,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä20,67
Kokemus82,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja171000
Voitot8449,12%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8650,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,58%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5029,24%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1080,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu1931,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu815,890,000,000,00
Valtauspisteitä2071,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5903,4500,0000,0000,00
Kokemus733,490,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja171
Voitot8449,12%
Häviöitä8650,29%
Tasapelejä10,58%
Taisteluja selvitty5029,24%
Vaunuja tuhottu1080,63
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu1931,13
Vahinkoa aiheutettu815,89
Valtauspisteitä2071,21
Puolustuspisteitä5903,45
Kokemus733,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1254000
Voitot54343,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä66452,95%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä473,75%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty35328,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7370,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu18271,4600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu644,120,000,000,00
Valtauspisteitä18861,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä19231,5300,0000,0000,00
Kokemus455,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1254
Voitot54343,30%
Häviöitä66452,95%
Tasapelejä473,75%
Taisteluja selvitty35328,15%
Vaunuja tuhottu7370,59
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu18271,46
Vahinkoa aiheutettu644,12
Valtauspisteitä18861,50
Puolustuspisteitä19231,53
Kokemus455,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot15,26%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1894,74%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty210,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,410,000,000,00
Vaunuja havaittu221,1600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.124,580,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä271,4200,0000,0000,00
Kokemus229,530,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot15,26%
Häviöitä1894,74%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty210,53%
Vaunuja tuhottu70,37
Tuhoamissuhde0,41
Vaunuja havaittu221,16
Vahinkoa aiheutettu1.124,58
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä271,42
Kokemus229,53
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (134)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2632,71890769164,91%2523,01
E 25 71115,35827549356,62%2017,28
M18 Hellcat6879,97702328056,98%1933,45
Pz.Kpfw. III/IV5310,98344205552,51%820,30
Rheinmetall Skorpion G 81256,47741190551,50%1487,68
Waffenträger auf Pz. IV91673,19717157350,03%1533,84
VK 36.01 (H)6669,96562154254,28%1309,81
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6653,94580149650,60%1281,23
Panther mit 8,8 cm L/71 81061,26734145049,59%1517,06
Panther/M10 7812,20668108051,85%1369,40
Löwe 8990,30746102551,32%1175,35
E 5091200,5568199846,59%1071,89
Rhm.-Borsig Waffenträger81303,8269694149,52%1422,20
Waffenträger auf E 100102052,5668994148,57%1456,46
E 50 Ausf. M101360,2764891745,15%1006,48
E 7591342,1874887652,51%1291,57
Tiger I71018,5474587455,49%1478,16
VK 45.03 7988,7572786852,07%1459,22
Grille 15101734,8363684647,04%1323,01
Pz.Kpfw. VII101522,6574281549,33%1147,57
E 100101412,6570380846,16%1022,55
Tiger II81126,9670679749,18%1375,06
Maus101646,5479078949,56%1313,74
Leopard Prototyp A91361,9971075649,74%1326,31
Cromwell B 6821,0676766958,15%1896,46
HWK 30 8798,8766265844,83%1551,63
Panther7516,9141664546,36%683,20
VK 28.016304,6448463252,69%834,77
Leopard 1101462,0265562044,35%1118,31
Kanonenjagdpanzer 105 81164,0568161447,72%1304,31
Mäuschen91345,3778460953,69%1330,84
Spähpanzer Ru 2519761,2967859650,50%1140,05
VK 30.02 (D)7622,2053557653,13%952,69
T2971036,1076356357,19%1465,20
Panzer 58 Mutz 8979,0671955548,65%1342,93
Tiger 131 6841,5770254259,04%1660,37
Indien-Panzer81022,6670250451,59%1449,87
Pz.Kpfw. T 25 5654,5875147962,63%2160,95
Panther II8757,4760443450,23%928,35
Tiger (P)7858,3167741349,39%1167,25
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8976,1768339245,92%1047,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5386,1343837153,64%1050,34
VK 168.01 Mauerbrecher 8930,4072336753,41%1076,81
T328995,1973434353,64%1198,82
M10391157,8068434249,71%1038,12
Aufklärungspanzer Panther 7580,2062732947,72%1284,97
Sturer Emil7911,5958430449,01%1291,59
Strv m/42-57 Alt A.2 6732,4867029160,14%1440,46
leKpz M 41 90 mm GF 8604,1161328150,53%1039,40
VK 16.02 Leopard5141,5228827755,23%347,60
VK 30.01 (D)6770,8570127154,98%1729,61
Kampfpanzer 07 RH 81024,3775523349,79%1371,81
Kunze Panzer 91347,1674822548,44%1275,61
Leichttraktor1150,7440022456,25%780,04
VK 100.01 (P)81039,5577022347,98%1205,67
T110E5101360,0569621748,85%951,19
Type 62 7502,3862221048,57%976,38
VK 30.02 (M)6801,4571220659,22%1881,27
VK 75.01 (K) 8882,8769920052,50%973,52
Spähpanzer SP I C7678,6163818949,21%1356,62
Pz.Kpfw. III Ausf. J4153,8821818556,76%314,95
VK 30.01 (P)6669,0465518564,86%1265,05
VK 45.02 (P) Ausf. B91255,2873817950,84%1182,14
Krupp-Steyr Waffenträger 7958,3665617956,98%1462,78
Pz.Kpfw. 35 (t)294,9518917452,87%361,37
Bat.-Châtillon Bourrasque 81111,0674617353,18%1367,00
Jagdpanzer E 100101435,4760815841,77%849,73
Dicker Max 6657,5052815753,50%1126,61
Jagdtiger91682,8977814852,70%1553,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3164,8621114755,10%460,92
Pz.Kpfw. II Luchs4179,6326914446,53%526,42
Pz.Kpfw. T 15 3279,3249013962,59%1318,74
VK 45.02 (P) Ausf. A8959,5367613549,63%1076,99
M4A3E8 Fury 6654,0963812357,72%1401,86
Pz.Kpfw. II2183,3026812152,07%798,81
Kampfpanzer 07 P(E) 101332,3674812049,17%927,83
T376533,4471210864,81%1689,58
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5642,0568210659,43%1624,55
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2445,7778810365,05%2809,13
Cromwell6645,186469857,14%1410,84
T675695,916339659,38%1858,63
Tiger-Maus 91165,487239349,46%902,63
MKA 2520,246839252,17%2275,77
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5555,346868263,41%1283,77
HWK 128460,365127640,79%564,61
M41 Walker Bulldog8657,046176937,68%998,03
Pz.Kpfw. 38 (t)397,311646445,31%138,40
43 M. Toldi III 3317,114635550,91%1663,91
Rheinmetall Panzerwagen10767,846525052,00%807,23
Großtraktor - Krupp 3408,265364647,83%1534,29
Renault NC-311156,033034052,50%856,91
T1E6 2122,483184060,00%561,16
Ferdinand81126,726913951,28%1178,84
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4605,507703461,76%1719,25
Emil I81308,428023158,06%1545,50
Nashorn6680,634802450,00%1119,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4461,615362365,22%1476,00
StuG IV 5352,234232250,00%836,87
Hummel6312,333292147,62%287,82
VK 30.01 (H)5775,857472060,00%2255,18
LTP 3123,402472065,00%549,78
Jagdpanther II81367,186681758,82%1328,57
Pz.Sfl. IC 4433,404271526,67%1227,16
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3840,5310401560,00%2850,40
Jagdpanther7858,936921464,29%1216,17
M5 Stuart4137,933111442,86%160,35
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6526,215471464,29%1488,31
T1 Cunningham125,83611233,33%0,00
MS-1126,08801258,33%149,61
Type 64 6458,915141154,55%1094,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3126,004431060,00%585,31
Pz.Kpfw. 558720,805951040,00%335,66
Heavy Tank No. VI 6732,207341080,00%1286,74
Leo7602,89621955,56%864,99
Jagdpanzer IV6937,00817875,00%2318,00
M75504,50661666,67%2413,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4471,50373650,00%1579,31
Pz.Sfl. IVc5514,00381366,67%1146,86
Pz.Kpfw. I2148,0034820,00%480,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5301,50330250,00%560,70
Super Hellcat 7593,508872100,00%921,72
Turán III prototípus 5450,507332100,00%1007,91
Vickers Medium Mk. I163,0011110,00%77,03
TKS z n.k.m. 20 mm 299,002481100,00%504,80
Renault FT10,001510,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2184,002791100,00%890,72
Durchbruchswagen 24199,0029610,00%297,23
VK 20.01 (D)4652,0022210,00%1686,55
Patton the Tank 92399,0013381100,00%3706,02
T-45 292,0015210,00%160,34
T7 Combat Car 20,005510,00%0,00
T28 Concept 7866,008401100,00%1420,70
M10 RBFM 5357,0022710,00%434,29
M4A1 Revalorisé 8828,007701100,00%870,67

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.2.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.2.2017
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 28.5.2014
Lähti: 10.2.2017