Ellross

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.8.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47490025
Ø Taso6,480,000,009,56
Voitot209144,03%00,00%00,00%936,00%
Häviöitä261755,11%00,00%00,00%1352,00%
Tasapelejä410,86%00,00%00,00%312,00%
Taisteluja selvitty94719,94%00,00%00,00%416,00%
Vaunuja tuhottu20850,4400,0000,0060,24
Tuhoamissuhde0,550,000,000,29
Vaunuja havaittu32480,6800,0000,00100,40
Vahinkoa aiheutettu439,360,000,00564,40
Valtauspisteitä78451,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15010,3200,0000,0000,00
Kokemus388,770,000,00520,04
WN7506,310,000,00169,26
WN8442,770,000,00148,40
Yhteensä
Taisteluja4749
Ø Taso6,48
Voitot209144,03%
Häviöitä261755,11%
Tasapelejä410,86%
Taisteluja selvitty94719,94%
Vaunuja tuhottu20850,44
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu32480,68
Vahinkoa aiheutettu439,36
Valtauspisteitä78451,65
Puolustuspisteitä15010,32
Kokemus388,77
WN7506,31
WN8442,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja25
Ø Taso9,56
Voitot936,00%
Häviöitä1352,00%
Tasapelejä312,00%
Taisteluja selvitty416,00%
Vaunuja tuhottu60,24
Tuhoamissuhde0,29
Vaunuja havaittu100,40
Vahinkoa aiheutettu564,40
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus520,04
WN7169,26
WN8148,40
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu595,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus97,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu10,50
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu595,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus97,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja5000
Voitot120,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä480,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty120,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu20,4000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu66,400,000,000,00
Valtauspisteitä469,2000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus162,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja5
Voitot120,00%
Häviöitä480,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty120,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu20,40
Vahinkoa aiheutettu66,40
Valtauspisteitä469,20
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus162,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu274,250,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus60,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu274,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus60,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja249000
Voitot11244,98%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13654,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7931,73%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1360,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,800,000,000,00
Vaunuja havaittu2360,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu888,060,000,000,00
Valtauspisteitä5732,3000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä12955,2000,0000,0000,00
Kokemus576,100,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja249
Voitot11244,98%
Häviöitä13654,62%
Tasapelejä10,40%
Taisteluja selvitty7931,73%
Vaunuja tuhottu1360,55
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu2360,95
Vahinkoa aiheutettu888,06
Valtauspisteitä5732,30
Puolustuspisteitä12955,20
Kokemus576,10
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja644000
Voitot26440,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä37057,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä101,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15323,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2460,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu5840,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu474,660,000,000,00
Valtauspisteitä9841,5300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6110,9500,0000,0000,00
Kokemus333,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja644
Voitot26440,99%
Häviöitä37057,45%
Tasapelejä101,55%
Taisteluja selvitty15323,76%
Vaunuja tuhottu2460,38
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu5840,91
Vahinkoa aiheutettu474,66
Valtauspisteitä9841,53
Puolustuspisteitä6110,95
Kokemus333,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot14,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2295,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty28,70%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu210,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu904,130,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus106,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot14,35%
Häviöitä2295,65%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty28,70%
Vaunuja tuhottu70,30
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu210,91
Vahinkoa aiheutettu904,13
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus106,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (112)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
SU-122-44 7669,8351833747,18%721,78
IS-710855,3051133241,27%409,94
KV-856477,7443532941,03%587,95
T34 8650,1550729441,16%536,66
IS-38726,8152921142,65%608,39
T-34-3 8486,5046820835,58%271,36
T-109851,1557120144,28%613,61
M127432,9536316649,40%388,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4176,9117912944,96%245,32
Type 64 6268,6941312444,35%449,13
KV-15259,8125711347,79%361,62
Jagdpanzer IV6484,7444411048,18%746,99
T54E19898,5152410639,62%568,21
Covenanter5103,532049754,64%197,83
Bat.-Châtillon 25 t AP9649,764529436,17%335,31
Pz.Kpfw. II Luchs492,332439244,57%104,73
T376354,994789038,89%696,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4154,771948150,62%318,20
M374177,341947948,10%442,20
M41 Walker Bulldog8304,554917646,05%334,56
StuG III Ausf. G5234,682917545,33%351,76
Jagdpanther7528,224357448,65%540,56
T26E4 SuperPershing 8385,424387136,62%184,81
T-284124,602176544,62%163,04
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,481796357,14%167,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5203,542126341,27%278,82
T499221,954376240,32%46,84
M8A14147,002385341,51%126,29
AMX 12 t6311,354754650,00%693,58
Crusader660,351584346,51%73,28
T675246,933144247,62%355,67
Cruiser Mk. IV482,851444042,50%22,44
AMX 13 909478,235233935,90%421,34
Marder II3132,561523650,00%241,47
IS7494,094243234,38%370,33
Pz.Kpfw. IV Ausf. A394,521353138,71%51,46
Pz.Kpfw. I Ausf. C3119,322632842,86%347,55
M415399,604052556,00%556,37
AMX 38353,001452556,00%146,79
AMX 13 757348,463442416,67%380,90
T-437429,004552458,33%617,98
Object 2579588,674312450,00%356,32
Leopard 110699,355362339,13%243,62
T56 GMC3111,331382142,86%137,06
Pz.Kpfw. II Ausf. G391,302132060,00%271,00
FV224 Chopper7350,503922055,00%270,17
T1 HMC2145,831301861,11%814,49
Sturmpanzer I Bison3231,781571838,89%682,03
Hummel6241,822141729,41%66,07
AMX 40446,311721650,00%103,72
Cruiser Mk. I145,06921631,25%0,00
T-46398,201991546,67%211,79
VK 16.02 Leopard555,332681526,67%0,00
T3 HMC295,671651560,00%334,08
Pz.Kpfw. II Ausf. D 257,203201566,67%239,12
VK 28.01696,693511346,15%86,24
Super Hellcat 7162,002551338,46%7,55
T1 Cunningham173,081621233,33%199,45
Durchbruchswagen 2450,641241154,55%139,97
GSOR the TANK 9332,732841127,27%12,41
Pz.Kpfw. II273,601821040,00%46,31
Panzerjäger I285,601501060,00%237,56
M446359,802641030,00%294,90
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3122,101861030,00%60,54
Sturmpanzer II497,67122955,56%194,65
Cruiser Mk. III357,33158955,56%123,10
M24 Chaffee5206,11462944,44%514,92
Aufklärungspanzer Panther 7127,38389837,50%9,08
Vickers Medium Mk. I111,2973742,86%15,74
Churchill VII6162,00299757,14%176,22
Pz.Kpfw. I250,86151728,57%1,50
Pz.Sfl. IVc5282,14269728,57%356,10
Vickers Medium Mk. III386,17140666,67%289,21
Vickers Medium Mk. II248,60129580,00%261,00
M2 Light25,0092540,00%0,24
T-26270,60173560,00%261,19
M5 Stuart454,20344580,00%261,00
AMX 105 AM mle. 474377,80270520,00%1067,97
Spähpanzer SP I C7353,80500560,00%578,56
Leichttraktor120,50103450,00%82,83
Pz.Kpfw. III Ausf. J4130,50368475,00%340,65
Valentine3176,25244425,00%433,57
TKS z n.k.m. 20 mm 2200,33397366,67%1269,84
Matilda4529,67329333,33%1336,84
AMX ELC bis5416,6728530,00%1031,28
Leopard Prototyp A91151,679693100,00%1033,36
Bat.-Châtillon 12 t860,67265333,33%0,00
T3E2 Medium Tank 328,67136333,33%3,10
MKA 2213,0018130,00%604,75
M3 Stuart317,501922100,00%261,00
Renault FT10,002620,00%0,00
4TP142,005220,00%0,00
Hotchkiss H352106,502472100,00%521,26
Type 97 Te-Ke 225,001452100,00%261,00
Cruiser Mk. II20,00227250,00%94,64
T404235,00340250,00%406,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5224,50191250,00%325,05
AMR 35 2168,0010320,00%492,03
T-29 362,00173250,00%100,37
BT-7 artillery 30,00137250,00%115,81
Strv fm/2110,00651100,00%261,00
MS-1158,004210,00%44,57
VK 30.02 (D)7129,004041100,00%261,00
Indien-Panzer8235,0022810,00%0,00
Gabler’s Destroyer 5438,0017810,00%911,91
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,007110,00%0,00
T-116 3206,002781100,00%912,33
Pz.Sfl. IC 40,007910,00%0,00
SMV CC-64 Vipera 80,0017610,00%0,00
T7 Combat Car 274,007510,00%96,62
LTP 3135,002731100,00%650,72
Fantôme 90,003951100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 2.8.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.8.2019
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.9.2014
Lähti: 30.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 1.4.2015
Lähti: 17.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.10.2015
Lähti: 17.9.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 25.8.2014
Lähti: 30.3.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 8.8.2014