EiserneWucht

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.9.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja569405469204
Ø Taso7,007,707,837,00
Voitot2653546,60%2240,74%2840,58%8943,63%
Häviöitä2968952,14%3055,56%3956,52%11053,92%
Tasapelejä7161,26%23,70%22,90%52,45%
Taisteluja selvitty783413,76%814,81%1014,49%2713,24%
Vaunuja tuhottu279700,49310,57380,551320,65
Tuhoamissuhde0,570,670,640,75
Vaunuja havaittu978751,721162,151271,842931,44
Vahinkoa aiheutettu597,85779,30758,67733,59
Valtauspisteitä522540,9200,0050,07300,15
Puolustuspisteitä88290,16200,37200,29200,10
Kokemus530,93651,85629,57589,96
WN7735,63796,81720,89784,83
WN8648,94636,17620,17676,81
Yhteensä
Taisteluja56940
Ø Taso7,00
Voitot2653546,60%
Häviöitä2968952,14%
Tasapelejä7161,26%
Taisteluja selvitty783413,76%
Vaunuja tuhottu279700,49
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu978751,72
Vahinkoa aiheutettu597,85
Valtauspisteitä522540,92
Puolustuspisteitä88290,16
Kokemus530,93
WN7735,63
WN8648,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja54
Ø Taso7,70
Voitot2240,74%
Häviöitä3055,56%
Tasapelejä23,70%
Taisteluja selvitty814,81%
Vaunuja tuhottu310,57
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu1162,15
Vahinkoa aiheutettu779,30
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä200,37
Kokemus651,85
WN7796,81
WN8636,17
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja69
Ø Taso7,83
Voitot2840,58%
Häviöitä3956,52%
Tasapelejä22,90%
Taisteluja selvitty1014,49%
Vaunuja tuhottu380,55
Tuhoamissuhde0,64
Vaunuja havaittu1271,84
Vahinkoa aiheutettu758,67
Valtauspisteitä50,07
Puolustuspisteitä200,29
Kokemus629,57
WN7720,89
WN8620,17
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja204
Ø Taso7,00
Voitot8943,63%
Häviöitä11053,92%
Tasapelejä52,45%
Taisteluja selvitty2713,24%
Vaunuja tuhottu1320,65
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu2931,44
Vahinkoa aiheutettu733,59
Valtauspisteitä300,15
Puolustuspisteitä200,10
Kokemus589,96
WN7784,83
WN8676,81
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot250,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä250,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu123,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu397,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus422,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu123,00
Vahinkoa aiheutettu397,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus422,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4460000
Voitot212647,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä233452,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116626,14%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu18930,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,570,000,000,00
Vaunuja havaittu63741,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu717,210,000,000,00
Valtauspisteitä94262,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä112452,5200,0000,0000,00
Kokemus659,770,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4460
Voitot212647,67%
Häviöitä233452,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty116626,14%
Vaunuja tuhottu18930,42
Tuhoamissuhde0,57
Vaunuja havaittu63741,43
Vahinkoa aiheutettu717,21
Valtauspisteitä94262,11
Puolustuspisteitä112452,52
Kokemus659,77
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1997333
Voitot79439,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä111255,68%3100,00%3100,00%3100,00%
Tasapelejä914,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty51225,64%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8190,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,550,000,000,00
Vaunuja havaittu25061,2510,3310,3310,33
Vahinkoa aiheutettu644,79606,67606,67606,67
Valtauspisteitä36211,8100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä25301,27196,33196,33196,33
Kokemus475,06107,67107,67107,67
Yhteensä
Taisteluja1997
Voitot79439,76%
Häviöitä111255,68%
Tasapelejä914,56%
Taisteluja selvitty51225,64%
Vaunuja tuhottu8190,41
Tuhoamissuhde0,55
Vaunuja havaittu25061,25
Vahinkoa aiheutettu644,79
Valtauspisteitä36211,81
Puolustuspisteitä25301,27
Kokemus475,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu606,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä196,33
Kokemus107,67
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu606,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä196,33
Kokemus107,67
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja3
Voitot00,00%
Häviöitä3100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu10,33
Vahinkoa aiheutettu606,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä196,33
Kokemus107,67

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja11000
Voitot545,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä654,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty545,45%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu60,5500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu698,450,000,000,00
Valtauspisteitä70,6400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä181,6400,0000,0000,00
Kokemus644,910,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja11
Voitot545,45%
Häviöitä654,55%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty545,45%
Vaunuja tuhottu30,27
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu60,55
Vahinkoa aiheutettu698,45
Valtauspisteitä70,64
Puolustuspisteitä181,64
Kokemus644,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (521)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
ELC EVEN 90 8426,97587166546,85%634,42
Type 64 6272,32449157746,35%464,24
FV4005 Stage II10995,56548106443,80%550,17
E 25 7470,1244896143,60%426,57
Löwe 8670,7958282147,62%582,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4436,1740181653,92%1211,80
Jagdpanzer E 100101225,0858973444,55%669,82
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3462,4774071354,98%1284,23
Cromwell B 6404,8850770047,43%546,51
Spähpanzer Ru 2519428,0051465241,72%360,63
Rheinmetall Skorpion G 8760,1053061243,63%577,90
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3359,5952854954,46%966,98
Churchill III 5675,8792154350,28%1415,65
Pz.Kpfw. V/IV 5705,5373053849,44%966,79
E 509797,5459349246,54%535,97
leKpz M 41 90 mm GF 8399,6151648848,98%510,99
FCM 36 Pak 40 3658,8867148346,79%1942,59
Pz.Kpfw. II Luchs4244,8240645655,26%850,85
Panhard AML Lynx 6x68362,9148844743,85%408,36
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8698,8854544541,35%564,32
Lorraine 40 t 8858,4057743341,57%780,19
Tiger I7675,3954641840,67%639,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3203,8636941752,52%913,62
Progetto M35 mod. 46 8780,9659040844,85%676,33
Tiger II8718,6053040743,49%587,62
WZ-111 8759,4962040647,29%708,55
LT-432 8408,1254740248,26%547,96
Leopard 110972,9654540139,65%477,33
Panhard EBR 75 (FL 10) 8389,5053338345,95%430,59
VK 36.01 (H)6503,5150137446,26%690,37
Panther mit 8,8 cm L/71 8567,1651637040,54%473,41
Grille 15101016,7352836641,53%481,29
Valentine II 4355,5954636553,15%1333,83
Rheinmetall Panzerwagen10482,8953036040,56%265,40
VK 16.02 Leopard5237,6140335850,56%627,69
Jagdpanther II8851,9753435145,30%702,67
KV-2 (R) 6590,7453734847,99%797,36
AMX 13 57 7418,4059234747,84%606,93
Pz.Kpfw. T 25 5281,9941934450,58%573,55
IS-2 7634,9154433745,10%609,12
Spähpanzer SP I C7439,9353833350,15%703,98
E 50 Ausf. M10991,1459933244,58%580,57
M41 Walker Bulldog8297,1550133045,45%299,50
Jagdpanther7609,5149532446,30%656,70
Bat.-Châtillon Bourrasque 8839,4763232345,82%777,35
E 100101180,2161031540,63%651,90
E 759981,9460130843,83%675,79
Leopard Prototyp A9823,1954330839,61%480,26
Jagdpanzer IV6510,8249130351,82%833,34
VK 100.01 (P)8952,9770130151,50%1008,83
Marder 38T4309,5335230049,00%676,55
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6394,3342329541,69%476,46
Type 62 7198,9945128841,67%150,52
T71 DA7467,1054828652,80%852,53
T-54 ltwt.9563,8756028242,55%572,53
Kanonenjagdpanzer 105 8783,3459227447,81%680,71
Rhm.-Borsig Waffenträger8737,5449227037,41%483,39
Durchbruchswagen 24269,0729826848,88%623,63
VK 28.016255,9843026243,13%506,86
Object 252U Defender 8961,0668025653,13%922,33
T110E4101191,1865025552,55%700,64
T499358,2750725244,84%272,94
AMX 13 909579,6857725046,40%669,73
Panther/M10 7411,4143424640,24%370,62
T309932,4556424546,12%597,53
T675485,6945424546,94%1006,54
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4463,8458224444,67%1108,98
Bat.-Châtillon 25 t10792,7751524336,63%343,55
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4436,5145424260,74%1507,48
Panhard EBR 10510458,0753623441,88%271,28
AMX ELC bis5322,7344423253,45%1148,64
Dicker Max 6435,3441723145,02%566,80
StuG III Ausf. B4432,5334722844,74%1037,69
Jagdtiger91032,1962422551,11%768,48
StuG III Ausf. G5408,9338622148,42%830,69
Hotchkiss EBR7343,7454521954,34%608,48
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2570,6779421561,86%2105,62
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4267,1940821455,14%876,04
Leichttraktor1162,6226921149,29%685,29
Matilda Black Prince 5386,6843921050,48%883,56
M22 Locust 3222,9445320952,15%844,11
Pz.Kpfw. T 15 3155,9134120648,54%513,87
G.W. Panther7763,5557420555,61%948,27
KV-26509,9349120351,23%748,07
Tiger 131 6659,1058120347,29%972,67
SU-100Y 6508,3246720249,50%706,89
Bat.-Châtillon 12 t8347,7551120146,27%411,29
Panther II8661,6452819740,10%626,60
HWK 30 8443,9854119745,18%580,04
IS-3A 8843,2565019645,41%687,73
VK 75.01 (K) 8762,1462019547,18%690,69
Rheinmetall Skorpion 8690,3150919542,05%467,28
VK 30.02 (M)6493,8351919353,89%838,36
Panhard EBR 909457,4453519340,93%407,87
Caernarvon Action X 8646,8257119341,97%528,77
VK 168.01 Mauerbrecher 8811,2262619248,44%804,70
T-54 first prototype 8538,6554919039,47%414,14
Strv S1 8769,6154118750,27%651,69
Panhard AMD 178B6219,7840118545,41%404,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J4308,8838818452,17%775,74
Grille5396,8735218444,57%736,68
Pz.Kpfw. III Ausf. E3217,6728918346,99%554,33
G.W. Tiger (P)8731,6245618340,98%670,69
SU-130PM 8933,5259418047,22%790,21
105 leFH18B2 5602,2153117957,54%1189,96
TVP T 50/5110910,4454117639,77%438,32
AMX 13 57 GF 7236,4847517440,23%168,44
AMX Chasseur de chars 8426,9549917445,98%336,51
Maus101013,8563217144,44%525,93
Pz.Sfl. IVb4332,1633817048,24%1056,45
Matilda4473,5442416953,25%1363,76
T-448708,1561116748,50%782,48
50TP prototyp 8947,8968116650,60%867,69
XM551 Sheridan10396,8752416543,64%212,31
Pz.Sfl. IVc5392,9034616445,73%766,73
M66886,7268016356,44%1414,74
Type 59 G 8877,4366316240,74%853,00
VK 30.01 (P)6384,3646116247,53%487,32
T-100 LT10520,9155116240,12%339,28
Kanonenjagdpanzer 8545,9249615738,22%387,77
Strv m/42-57 Alt A.2 6434,8049615650,64%597,53
Bat.-Châtillon 25 t AP9789,2059415547,10%602,00
HWK 128367,9550415149,01%440,69
IS-4101228,5871415047,33%779,35
VK 30.01 (H)5280,6836914953,02%542,48
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2192,6241114847,30%831,78
M10 RBFM 5463,2852714755,10%872,24
AMX 12 t6368,2646914645,21%830,59
AMX 50 Foch (155) 101070,7358714246,48%568,75
Lansen C 8799,7563614245,07%767,66
G.W. Tiger9941,4053514145,39%792,03
IS-38734,4955214040,71%591,99
Object 268 Version 4101138,3863313945,32%605,87
Hummel6466,9238613745,99%544,24
WZ-120-1G FT 8807,9360813647,79%692,59
60TP Lewandowskiego101229,9867113548,89%715,98
43 M. Toldi III 3103,7325713550,37%376,88
VK 30.02 (D)7508,9456813350,38%632,04
Centurion Action X101082,0466213149,62%698,59
StuG IV 5276,7533713147,33%516,54
VK 45.03 7625,5256013050,77%681,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5349,6338312747,24%765,85
Panzer 58 Mutz 8548,0452512743,31%442,48
T297869,2568912448,39%990,54
T25/27636,7752512448,39%737,04
T-44-100 8725,9058212439,52%598,64
AMX 13 757399,5548912342,28%617,22
59-166201,8543512042,50%307,42
M18 Hellcat6464,6541712044,17%611,12
Aufklärungspanzer Panther 7382,5951512046,67%636,74
Indien-Panzer8677,1858811846,61%684,61
AMX 13 10510535,5357311845,76%383,91
AMX 50 B10964,7452011637,07%428,77
Kranvagn101249,8765611443,86%741,79
E 75 TS 8907,0764711246,43%854,71
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8641,7463811152,25%664,31
Turán III prototípus 5311,9141511050,00%629,45
Panther7460,2549210943,12%498,53
Waffenträger auf Pz. IV9805,8150010943,12%470,43
T-34-856340,0742910844,44%428,71
Strv K 9990,5664510843,52%702,26
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5339,1944110846,30%750,56
leKpz M 41 90 mm 8361,5848310843,52%393,69
VK 30.01 (D)6436,0247610749,53%677,15
MKA 2286,2646210651,89%1101,95
Ferdinand8789,3754310547,62%645,24
VK 20.01 (D)4255,5737610554,29%738,65
King Tiger (Captured) 7762,3465510452,88%862,52
Krupp-Steyr Waffenträger 7638,6750710450,00%786,74
Pz.Kpfw. II2160,8930110351,46%596,38
Škoda T 256461,5449010241,18%681,77
Mäuschen91197,9462910141,58%862,62
Prototipo Standard B9869,9959810045,00%604,96
Cromwell6472,185109942,42%702,72
AMX 50 1008660,255859952,53%573,47
T57 Heavy10983,146399948,48%559,24
Strv 103B10975,045639843,88%454,95
T-34-85M 6536,735499847,96%714,50
Char Mle. 75 9514,585529746,39%445,38
Bretagne Panther 6575,375999754,64%922,79
Rinoceronte101210,507109653,13%784,25
T-34-85 Rudy 6388,654389642,71%433,50
ISU-152K 8819,094899533,68%600,85
M2 Light2371,064249455,32%1742,57
STB-1101050,496199440,43%577,74
Pz.Kpfw. III/IV5329,223799444,68%721,64
Schwarzpanzer 58 8508,905719346,24%457,24
Manticore10546,106019348,39%435,74
Somua SM 8812,636319346,24%653,29
Pz.Kpfw. VII101170,655849238,04%548,56
VK 168.01 (P) 8695,515779247,83%589,63
Kampfpanzer 50 t 91137,047499149,45%841,73
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6333,584539044,44%620,77
FV3046345,483568948,31%440,58
Primo Victoria 8562,695388938,20%454,96
Sturer Emil7620,454948847,73%718,85
Object 14010826,075918843,18%415,99
BZ-176 81016,646228835,23%718,42
Cobra 9961,256468846,59%662,01
FV4004 Conway9774,775018637,21%390,73
T 54D 9953,577188654,65%811,59
IS-7101007,896428543,53%542,07
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3321,823548551,76%1125,88
FV217 Badger101095,126528445,24%554,27
Renault G15362,544078348,19%890,59
A-436491,715288345,78%786,69
GSOR 1008 8968,076168344,58%796,76
Type 1 Ho-Ni II 4562,595558349,40%1191,27
KV-5 8749,996008247,56%659,72
Tiger (P)7481,105018046,25%417,24
Progetto M40 mod. 65101121,875727939,24%630,19
Object 777 Version II 91197,428127758,44%1031,13
Kampfpanzer 07 RH 8609,435887746,75%571,23
Pz.Kpfw. 35 (t)2167,252937652,63%826,14
Pz.Kpfw. 38 (t)3373,303687642,11%1370,32
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5353,524087347,95%687,87
VK 45.02 (P) Ausf. B9950,225837243,06%696,88
Škoda T 56 81038,296147236,11%745,96
Chi-To SP71091,087147146,48%1275,70
Char Futur 4 91007,246227140,85%644,91
Centurion Mk. 7/19850,106127045,71%583,92
VK 45.02 (P) Ausf. A8615,575097038,57%416,26
T26E4 SuperPershing 8676,996457050,00%736,45
Marder II3212,902286842,65%470,82
G.W. E 10010963,405446839,71%656,89
FSV Scheme A7620,256046850,00%866,87
Panzerjäger I2223,932416752,24%808,05
AM 39 Gendron-Somua 2257,644366750,75%1037,67
T-50-2 6254,184086743,28%430,43
LHMTV8416,815346743,28%530,97
1108569,325646646,97%431,51
B14579,724876546,15%1824,02
Nashorn6531,854446550,77%788,97
AMX 50 12091055,136076445,31%777,76
UDES 15/16101177,156586246,77%732,29
Kampfpanzer 07 P(E) 10912,346166241,94%472,40
M48A5 Patton10911,615706142,62%445,33
Emil II91046,425956036,67%622,64
Progetto CC55 mod. 548814,856156040,00%677,14
SU-1018801,885576041,67%685,45
T28 Concept 7731,306686066,67%1076,32
Pz.Kpfw. II Ausf. G3222,563365954,24%821,99
ISU-122S 7808,975825949,15%1013,56
UDES 038581,534515742,11%393,45
Kunze Panzer 91003,385765635,71%661,81
Großtraktor - Krupp 3213,143295646,43%661,81
BT-74491,894605457,41%1985,78
Object 27710954,685285333,96%400,43
AE Phase I 9917,776375343,40%584,38
T376250,674685251,92%490,90
Super Conqueror101474,027315147,06%970,11
TOG II* 6611,595755152,94%941,47
BT-7 artillery 3291,384305052,00%1078,88
DZT-159 91153,986845042,00%828,07
AT 15A 7808,556604944,90%1046,60
Object 703 Version II 8712,906414852,08%556,21
Birch Gun4254,773154753,19%964,30
ShPTK-TVP 100 8645,325424744,68%453,89
Pz.Kpfw. I2118,702954654,35%440,28
AMX 404257,073204542,22%800,25
Bisonte C45 8934,407054548,89%868,13
IS7396,054664445,45%303,60
CS-6310871,076894450,00%508,22
KV-137350,204854447,73%354,56
Charioteer8666,885364351,16%572,75
M24E2 Super Chaffee 6324,095244351,16%702,04
Cruiser Mk. III331,641104233,33%0,00
BZT-70 101177,675944235,71%407,75
CS-52 LIS 8655,005484240,48%503,10
Tortoise91243,487254254,76%911,16
M4A3E8 Sherman6575,106104158,54%1133,36
GSOR 3301 AVR FS9539,305974050,00%643,38
KV-48680,086033948,72%567,27
XM57 8858,115213831,58%446,89
Vz. 55101283,146723745,95%743,74
Tiger-Maus 91188,787363748,65%911,53
Emil I8787,565943638,89%619,14
B.U.G.I.6305,973753636,11%218,70
T77 8683,035883652,78%579,18
Concept No. 510956,095393540,00%475,05
BT-53546,664373542,86%1307,47
Jagdtiger Prototype 8927,375983540,00%623,84
M5A1 Stuart4164,353863458,82%466,59
UDES 169852,326703447,06%643,02
BT-42 Jatkosota HS 5349,064933450,00%660,55
KJPZ TIII Jäger 9893,385363438,24%456,27
M47 Iron Arnie 81003,886033432,35%967,69
Wespe3139,881753336,36%269,78
ST-I9803,585323339,39%434,54
WZ-111 model 5A101054,416013237,50%509,50
AMX M4 mle. 49 8795,846253246,88%739,95
G.Pz. Mk. VI (e)257,161283145,16%135,89
Type 6191046,476183043,33%777,43
Sturmpanzer II4269,032853046,67%764,08
Controcarro 3 Minotauro101222,876213043,33%599,60
M4A1 FL 10 6547,874993036,67%708,35
Bishop5310,863292948,28%544,47
Strv m/425376,254452850,00%877,91
TNH T Vz. 5191075,576952846,43%818,55
Kpz. Erich Konzept I 9867,685802839,29%457,84
M48A2 Räumpanzer 8426,895612839,29%219,25
T-45 2184,043092842,86%761,75
M3 Light 3236,893752846,43%960,01
BDR G1 B5568,464722661,54%1046,44
Vz. 71 Tesák10725,126142638,46%516,93
T28 Prototype8541,585392650,00%423,56
Object 283 9828,586802646,15%621,95
TS-6 91184,546802646,15%764,37
M16/43 Sahariano 3369,124722642,31%810,84
WZ-1317226,844282536,00%149,72
Centurion Mk. I8595,046762560,00%738,79
Loyd Gun Carriage291,921142548,00%418,52
Škoda T 27 8498,884412536,00%274,46
Object 752 91215,466702437,50%731,19
Somua S353482,914512356,52%1515,01
T-29 3260,353892347,83%842,87
Matilda LVT 4485,005232343,48%986,42
MTLS-1G14 3145,262692339,13%311,63
Chrysler K GF 8987,227252352,17%1033,20
Object 2639947,595212227,27%492,85
M-V-Y10910,865192227,27%369,44
Pz.Sfl. IC 4217,863582240,91%415,86
FV4202 8497,825332240,91%378,30
Sherman VC Firefly 6426,594572250,00%536,17
WZ-111 model 1-49796,146712157,14%677,21
STG 8644,435422142,86%551,67
M127620,206312055,00%769,06
AMX 30 B10954,405422040,00%527,58
Chieftain/T95 8642,205942045,00%599,42
KPz 3 Projekt 07 HK 9992,555602040,00%635,93
T54 Heavy Tank 9774,556082045,00%497,64
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 8554,704822035,00%342,00
Taschenratte111440,407232030,00%571,92
Type 5 Chi-Ri7381,685521963,16%581,42
STA-18653,216221957,89%775,01
T698365,114411931,58%149,90
Heavy Tank No. VI 6978,797021942,11%1707,80
M4A3E8 Fury 6404,474331931,58%506,90
Super Hellcat 7707,325691942,11%914,86
TVP VTU Koncept8722,895311850,00%717,81
Sturmpanzer I Bison3121,831921850,00%278,22
Staghound Mk. III6569,834731822,22%865,68
Pz.Kpfw. 35 R 2385,396301855,56%1235,20
122 TM 8983,226421838,89%857,86
12110739,296111747,06%386,31
Strv 103-09858,294741735,29%396,71
UDES 14 Alt 58640,006601764,71%718,45
Kolohousenka175,941861656,25%260,47
T-116 3194,383651662,50%810,08
T-103 8750,445551643,75%568,22
SMV CC-64 Vipera 8748,755351631,25%554,63
SU-85I 5542,634651643,75%1020,82
A43 BP prototype 6839,947111643,75%1259,54
Sexton II396,671341546,67%214,57
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5419,805021540,00%726,03
T-34 with L-11 4290,474271540,00%755,00
Caliban 8678,135401546,67%564,09
Pz.Kpfw. KW I (r) 5467,135391546,67%596,58
TS-5 81031,206741540,00%831,14
59-Patton 8739,876041533,33%780,83
T-345217,143411442,86%357,59
AT 77894,146861457,14%1125,29
M8A14624,864841457,14%1771,59
GSOR the TANK 9834,575981435,71%560,30
Vz. 68 Squall 8373,714671435,71%313,02
Type 5 Heavy101704,317351353,85%995,73
Ikv 90 Typ B7376,853711346,15%314,07
M446410,773581353,85%529,56
Ares 859932,157821361,54%848,26
Hirschkäfer111398,926981346,15%724,91
A-32 4304,315051346,15%486,48
Type 97 Te-Ke 2158,752651250,00%611,58
Škoda T 15A 4741,007971266,67%1455,29
SU-100M17704,927081266,67%1019,95
E 65 Zwilling 8974,676451241,67%671,65
K-91-PT 9877,335511233,33%558,54
T26E3 Eagle 7 7483,835411258,33%547,49
GSOR 1010 FB 8740,923741216,67%515,07
SFAC 105 8576,174901241,67%280,72
Vz. 64 Blesk8479,644461136,36%490,12
BZ-75101478,735291118,18%820,55
FCM 362266,552981163,64%1310,34
Forest Spirit 8640,645151136,36%314,62
TS-60 9524,825731154,55%314,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5396,825961181,82%833,65
L-60 2162,823291127,27%676,69
Strv 81 8376,364821136,36%162,11
Type 63 8856,277291163,64%845,30
GSR 3301 Setter7101,912841118,18%0,00
M3A3 Stuart 3377,364651154,55%893,31
DS PZInż5562,005231070,00%1323,20
FV230 Canopener101028,805861030,00%422,43
SU-122-44 7717,605991060,00%892,83
AMX ELC 901 6308,204691040,00%497,53
T78 6600,204731030,00%683,49
Charioteer Nomad 8505,104911050,00%331,73
Caernarvon8986,33678944,44%830,58
Covenanter5350,89410944,44%1079,94
T-602125,78279955,56%468,52
Waffenträger auf E 10010414,56320911,11%0,95
AMBT 81053,22661944,44%922,79
Lion 101200,22526944,44%755,34
Toro 9816,89492922,22%451,36
AAT60 81088,00674944,44%1078,15
Churchill Crocodile 6866,44725933,33%1145,50
Pvlvv fm/422146,50208862,50%640,07
LPT-67 Šelma9117,63475837,50%14,09
AEC Armoured Car5540,63484837,50%1108,21
KV-1SA 5422,13591850,00%669,69
H3 9882,75510825,00%390,21
Škoda T 40 6498,75489862,50%859,04
FV201 (A45) 7426,25483837,50%271,86
T-115 5538,13594837,50%628,90
TKS z n.k.m. 20 mm 2178,57316757,14%910,41
Lago4242,71404757,14%758,02
Crusader6327,86386742,86%778,94
Projekt ION 8807,14601742,86%453,11
M4 Improved 5258,43302742,86%398,88
Leichter Kpz. 70 (K) 8418,71386714,29%336,43
Tiger II Kuromorimine 7975,14661742,86%954,70
Windhund 81313,14576728,57%1368,42
E 77 91508,29731742,86%1070,64
IT-3 4261,29489757,14%732,88
KV-220-2 5259,43372728,57%210,30
A25 Harry Hopkins I 4140,00362742,86%145,11
Panzerwagen 39 3231,83460666,67%1020,06
NC 70 Błyskawica101127,33560650,00%580,97
M40/M438731,50433633,33%460,29
Gabler’s Destroyer 5406,00692666,67%1421,98
SU-2-122 5326,83320633,33%436,12
Kampfpanzer 6710981,00512633,33%360,13
XM66F 8429,33422633,33%121,88
TS-54 81028,33685633,33%834,58
Versuchspanzer 579827,17465633,33%340,23
M-IV-Y 8954,83407616,67%669,00
Bofors Tornvagn 8985,50697650,00%884,81
Miel 8766,50481616,67%539,74
Gonsalo 8837,67699666,67%838,47
Škoda T 177997,60772540,00%2330,25
Felice 9609,40520540,00%283,54
FV229 Contender9792,80718560,00%566,44
Object 274a 8772,80727560,00%861,91
Patton the Tank 9247,80454540,00%30,36
UDES 03 Alt 3 9340,40389520,00%1,46
FV1066 Senlac 8618,60673560,00%1133,33
Valiant 5364,20549580,00%734,76
Yong Bing 91298,20862580,00%1025,93
ARL 446453,2529940,00%481,20
T3 HMC260,25113425,00%0,22
Coccodrillo 10721,75780475,00%470,25
T9591219,25618450,00%753,86
IS-6 8727,25784475,00%816,10
Kanonenjagdpanzer 2 8550,7521940,00%211,53
KV-1 shielded 5759,50958475,00%1509,59
K-2 8400,75561450,00%225,54
ARMT 5322,0031540,00%498,90
56TP 81071,75491425,00%734,23
Carro da Combattimento 45 t 101254,25731450,00%843,86
TBT 9667,508384100,00%482,08
Stridsyxa 81036,75722450,00%798,28
Vickers 6 ton 2186,50391450,00%606,06
AMX 13 (FL 11) 5136,50423450,00%242,61
Panzer 58 8878,50540425,00%810,22
Pudel 6800,677573100,00%1390,46
Ikv 1035130,33303366,67%284,46
FV224 Chopper71201,00892366,67%1390,68
Pz.Kpfw. 38 (K) 5847,33953366,67%2269,28
Kpz. 3 GST Turm 81271,67886366,67%1307,21
Pz.Kpfw. 5581149,33870366,67%1035,02
Jagdpanzer E 90 9814,00529333,33%303,24
Convert. Medium Tank T3 3245,00491366,67%747,22
Vz. 58 Medvěd 91367,00770366,67%977,59
M56 Scorpion 769,3318230,00%0,00
Char de transition 6921,00636366,67%1296,82
T92 8237,00430333,33%142,03
WZ-111 model 6 8485,67368333,33%161,33
AMX Canon d'assaut 105 8983,67707366,67%977,78
A7E3 3371,00341333,33%1240,46
Straussler V–4/40 3255,00486366,67%946,74
IMT 8540,3329430,00%246,79
Strv m/382271,0032920,00%1354,45
Renault FT130,001992100,00%261,00
Strv m/40L3104,50179250,00%186,07
M15/423637,0033420,00%2130,80
Renault NC-31151,001782100,00%271,15
T56 GMC3413,00423250,00%1549,41
AMX M4 mle. 519838,0029820,00%364,34
Cromwell Applique 5374,50493250,00%527,08
FV225 Collector 9549,5034820,00%109,28
Black Prince II 7716,00666250,00%697,60
Rheinmetall Begleitwagen 3609,009142100,00%1312,08
ASTRON Rex 105 mm 81084,00801250,00%1155,16
ISU-122-2 81144,00810250,00%1182,32
leKpz Borkenkäfer11659,0024120,00%318,88
Pz.Kpfw. M 15 391,5012720,00%57,93
Alembic 8600,0037420,00%328,52
Projet Louis 9191,00597250,00%137,13
FV226 Contradictious 81111,009682100,00%1094,48
Leox 91760,00843250,00%1167,54
Vickers Medium Mk. I10,001181100,00%261,00
Strv fm/21137,0010810,00%0,00
Renault Otsu10,001791100,00%261,00
O-Ni71098,008761100,00%1277,00
AMX 383474,007461100,00%1921,36
S35 CA50,006510,00%0,00
AMX M4 mle. 5410749,009441100,00%465,90
FV227 Conceiver8846,0050410,00%570,99
T3E2 Medium Tank 367,007410,00%0,00
M4-85 51259,0015141100,00%5062,11
Leopard 120 Verbessert11913,0028210,00%306,00
IS-2M 7242,004981100,00%261,00
M4A3(76)W Sherman 6236,006621100,00%345,94
M24 Chaffee No. 594 50,007510,00%0,00
EMIL 1951 8761,007771100,00%702,84
T1E6 2195,0025110,00%833,06
Chrysler K 80,0013510,00%0,00
Object Kust 8512,0034710,00%182,12
StuG III Ausf. F Kabasan 5271,0016410,00%148,27
SU-100I 5355,006411100,00%561,95
Chi-Go 71107,0044410,00%1394,53
Fantôme 90,007801100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.9.2017
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.9.2017
Lähti: 24.12.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 15.2.2015
Lähti: 1.10.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.11.2014
Lähti: 13.12.2014
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 5.10.2016
Lähti: 8.9.2017