E_D_Word

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 17.11.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6231017138426
Ø Taso7,849,539,819,62
Voitot3216451,62%952,94%7151,45%23053,99%
Häviöitä2939047,17%741,18%6446,38%18944,37%
Tasapelejä7561,21%15,88%32,17%71,64%
Taisteluja selvitty1943031,18%529,41%4834,78%14433,80%
Vaunuja tuhottu584100,94171,001421,034321,01
Tuhoamissuhde1,361,421,581,53
Vaunuja havaittu565970,91130,761130,824481,05
Vahinkoa aiheutettu1.284,252.486,822.179,152.214,95
Valtauspisteitä516830,8300,00160,123090,73
Puolustuspisteitä344090,55181,06250,18780,18
Kokemus691,40934,06881,20921,00
WN71188,161439,851229,031323,93
WN81551,522094,571940,842089,11
Yhteensä
Taisteluja62310
Ø Taso7,84
Voitot3216451,62%
Häviöitä2939047,17%
Tasapelejä7561,21%
Taisteluja selvitty1943031,18%
Vaunuja tuhottu584100,94
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu565970,91
Vahinkoa aiheutettu1.284,25
Valtauspisteitä516830,83
Puolustuspisteitä344090,55
Kokemus691,40
WN71188,16
WN81551,52
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja17
Ø Taso9,53
Voitot952,94%
Häviöitä741,18%
Tasapelejä15,88%
Taisteluja selvitty529,41%
Vaunuja tuhottu171,00
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu130,76
Vahinkoa aiheutettu2.486,82
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä181,06
Kokemus934,06
WN71439,85
WN82094,57
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja138
Ø Taso9,81
Voitot7151,45%
Häviöitä6446,38%
Tasapelejä32,17%
Taisteluja selvitty4834,78%
Vaunuja tuhottu1421,03
Tuhoamissuhde1,58
Vaunuja havaittu1130,82
Vahinkoa aiheutettu2.179,15
Valtauspisteitä160,12
Puolustuspisteitä250,18
Kokemus881,20
WN71229,03
WN81940,84
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja426
Ø Taso9,62
Voitot23053,99%
Häviöitä18944,37%
Tasapelejä71,64%
Taisteluja selvitty14433,80%
Vaunuja tuhottu4321,01
Tuhoamissuhde1,53
Vaunuja havaittu4481,05
Vahinkoa aiheutettu2.214,95
Valtauspisteitä3090,73
Puolustuspisteitä780,18
Kokemus921,00
WN71323,93
WN82089,11
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja65000
Voitot2944,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3452,31%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2233,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu340,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,790,000,000,00
Vaunuja havaittu520,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.247,290,000,000,00
Valtauspisteitä70,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1231,8900,0000,0000,00
Kokemus635,570,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja65
Voitot2944,62%
Häviöitä3452,31%
Tasapelejä23,08%
Taisteluja selvitty2233,85%
Vaunuja tuhottu340,52
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu520,80
Vahinkoa aiheutettu1.247,29
Valtauspisteitä70,11
Puolustuspisteitä1231,89
Kokemus635,57
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja33000
Voitot1030,30%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2163,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä26,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty927,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu170,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu950,610,000,000,00
Valtauspisteitä471,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä912,7600,0000,0000,00
Kokemus463,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja33
Voitot1030,30%
Häviöitä2163,64%
Tasapelejä26,06%
Taisteluja selvitty927,27%
Vaunuja tuhottu130,39
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu170,52
Vahinkoa aiheutettu950,61
Valtauspisteitä471,42
Puolustuspisteitä912,76
Kokemus463,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot533,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä640,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä426,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty746,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu80,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu10,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu611,600,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä231,5300,0000,0000,00
Kokemus423,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot533,33%
Häviöitä640,00%
Tasapelejä426,67%
Taisteluja selvitty746,67%
Vaunuja tuhottu80,53
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu10,07
Vahinkoa aiheutettu611,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä231,53
Kokemus423,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja29000
Voitot310,34%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2689,66%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu90,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu220,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu460,030,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä341,1700,0000,0000,00
Kokemus226,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja29
Voitot310,34%
Häviöitä2689,66%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty26,90%
Vaunuja tuhottu90,31
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu220,76
Vahinkoa aiheutettu460,03
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä341,17
Kokemus226,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja292000
Voitot12944,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15653,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä72,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10034,25%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1700,5800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu3011,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.013,990,000,000,00
Valtauspisteitä6552,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7612,6100,0000,0000,00
Kokemus587,670,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja292
Voitot12944,18%
Häviöitä15653,42%
Tasapelejä72,40%
Taisteluja selvitty10034,25%
Vaunuja tuhottu1700,58
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu3011,03
Vahinkoa aiheutettu1.013,99
Valtauspisteitä6552,24
Puolustuspisteitä7612,61
Kokemus587,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4735000
Voitot210944,54%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä252853,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä982,07%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty137429,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu29900,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu77581,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.137,560,000,000,00
Valtauspisteitä67161,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä76591,6200,0000,0000,00
Kokemus624,020,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4735
Voitot210944,54%
Häviöitä252853,39%
Tasapelejä982,07%
Taisteluja selvitty137429,02%
Vaunuja tuhottu29900,63
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu77581,64
Vahinkoa aiheutettu1.137,56
Valtauspisteitä67161,42
Puolustuspisteitä76591,62
Kokemus624,02
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja326000
Voitot14243,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18055,21%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8626,38%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2110,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu3641,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.441,990,000,000,00
Valtauspisteitä2530,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1620,5000,0000,0000,00
Kokemus644,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja326
Voitot14243,56%
Häviöitä18055,21%
Tasapelejä41,23%
Taisteluja selvitty8626,38%
Vaunuja tuhottu2110,65
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu3641,12
Vahinkoa aiheutettu1.441,99
Valtauspisteitä2530,78
Puolustuspisteitä1620,50
Kokemus644,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (559)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T675719,27591202855,28%2003,26
T26E4 SuperPershing 81118,05764172352,00%1504,62
Progetto M35 mod. 46 81556,50904133654,34%2002,07
UDES 03 Alt 3 92096,42967113159,86%2221,33
Bat.-Châtillon Bourrasque 81575,40916101654,63%2032,57
Rheinmetall Skorpion 81538,1579899252,62%1681,75
Char Futur 4 92013,9993791556,07%2019,24
WZ-111 81147,1271782351,03%1431,84
Bat.-Châtillon 155 58101515,0659580248,13%1449,63
FV4202 81202,8881479153,22%1770,72
AMX 13 909873,1864977345,92%1290,38
Cobra 91972,2687774254,72%1888,96
Bat.-Châtillon 25 t101989,3877872549,66%1794,18
IS-381248,4170261646,92%1391,87
T28 Prototype81328,4971360553,39%1600,36
KV-856629,4845758546,32%990,08
FV4005 Stage II101812,4667356749,74%1346,46
Kampfpanzer 50 t 91953,4198452659,13%1900,28
IS-7101631,3669146946,91%1254,94
ShPTK-TVP 100 81400,3083446754,39%1646,00
Kpz. Erich Konzept I 92263,8299045562,64%2348,75
Bat.-Châtillon 155 5591196,4953844045,91%1166,65
M18 Hellcat6610,0942843945,10%962,14
Cromwell6833,3870543454,15%1956,72
Kampfpanzer 07 RH 81370,0191240455,94%2047,47
Leopard 1102056,8770740043,75%1636,11
T-54 ltwt.9877,5966038247,64%1237,59
Object 140101646,3373237648,14%1327,49
TVP T 50/51102178,1580337050,81%1891,88
Grille 15102102,6668537048,92%1615,83
AMX 50 10081380,3272936150,69%1673,15
KV-15492,4342135652,53%1036,54
GSOR 1008 81713,7386235356,09%1875,70
T110E4102134,0072534847,70%1524,36
Churchill I5299,1328734452,03%504,32
Conqueror91607,1972033949,56%1544,26
Centurion Mk. 7/191674,5660633949,26%1818,13
Centurion Action X101942,6974233949,26%1631,25
T-5491369,2175533251,20%1409,39
T25 Pilot Number 1 81068,1578232754,13%1520,55
Bat.-Châtillon 25 t AP91389,6068832348,61%1347,40
ISU-15281397,5168030953,72%1496,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81499,7669029953,18%1696,27
Cromwell B 6911,8976429457,48%2061,51
Charioteer Nomad 81767,7588029258,22%2023,15
T-1091238,9766628747,04%1120,45
Waffenträger auf Pz. IV91693,1465528544,56%1471,65
M47 Iron Arnie 81342,8584527755,23%1591,13
Predatore 92300,98103527660,51%2320,62
WZ-12091792,3488727459,12%1959,85
T3091689,7467327445,99%1422,90
212A91400,5762626454,55%1455,17
SU-14-17836,3545326343,73%1152,95
M53/M5591266,2370525951,74%1175,86
SU-122-5491650,3375325752,53%1634,25
Lorraine 155 mle. 5181052,9856425652,73%1178,87
Panhard EBR 10510966,3966925443,70%1052,96
SU-1006854,0756725348,22%1537,31
SU-14-281242,2258525050,80%1455,52
IS-271103,2371324849,19%1603,50
ST-I91438,6072424545,31%1282,76
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4357,4433523749,37%938,52
WZ-132A91111,0686423755,70%1779,37
SU-130PM 81780,9784523154,55%1902,17
Object 261101394,8363923048,26%1180,13
SU-10181195,2765722546,67%1413,45
T54E191649,6070622544,00%1555,52
Lorraine 155 mle. 507891,0454122448,66%1142,30
M4A1 Sherman5472,3549122351,57%1418,44
Char Murat 91976,0191422356,95%1999,88
AS-XX 40 t112594,6389422352,47%2194,65
Jagdtiger91822,5068522252,70%1655,62
E 7591592,3872822054,09%1507,06
M446772,2952822048,64%1430,46
M10391433,2572721850,00%1420,03
DBV-152 102668,4984221558,60%2132,70
Kunze Panzer 91786,2381121450,00%1699,56
T 55A 91557,0083921454,67%1610,53
Object 268 Version 4102030,7277121158,77%1563,36
AMX 50 12091593,3271721050,00%1532,68
Jagdpanzer E 100101983,7671520953,11%1385,21
E 25 71362,2489420959,81%2327,91
T71 DA7805,4468120854,33%1783,94
T376549,3059820349,75%1545,44
Strv S1 81594,8475720153,73%1662,68
Prototipo 6 81846,6997220057,50%2092,16
Indien-Panzer81102,0265919947,24%1425,92
G.W. Panther7958,7851419550,77%1204,35
T110E5102054,3384219255,21%1693,44
Crusader 5.5-in. SP7850,1857519049,47%1168,77
IS7802,0758518950,26%1026,59
KV-48915,2362818445,11%986,67
O-Ni71152,7272018253,85%1766,42
T25/27676,9651018243,96%798,15
TOG II* 6799,2960118254,95%1485,09
O-Ho81195,1873118149,17%1404,68
Leopard Prototyp A91442,8070217951,96%1389,84
Caernarvon8931,8463717746,33%906,83
Tiger II81201,5168917748,59%1340,02
Type 586550,7751517748,59%1048,74
Churchill VII6443,6532017642,05%575,45
Centurion Mk. I81078,2776817659,09%1667,33
STB-1101987,5179716446,95%1668,16
LTTB8660,1365416451,83%1197,60
Black Prince7696,6757316352,15%884,62
T6981263,5280316253,70%1756,98
Emil I81329,8980516155,28%1546,01
KV-1S6795,5972515865,19%1822,83
T-1506442,8031215648,08%573,88
StuG III Ausf. G5424,0535515443,51%822,81
STA-18967,0666015448,05%1257,77
Ferdinand81454,5276515354,90%1629,40
T-34-17935,6464815247,37%1472,17
WZ-113G FT102271,1978615251,32%1568,68
E 100101798,2068615143,71%1249,24
Emil II91390,7871714750,34%1165,34
AMX 50 Foch91649,7672814745,58%1354,41
Leox 92366,08104514762,59%2495,70
WZ-111 model 1-491451,6372814548,97%1339,24
Rheinmetall Panzerwagen101359,9177514545,52%1497,65
Concept 1B 91994,3298814561,38%1722,96
Sturer Emil71056,8256614438,19%1347,78
AMX ELC bis5214,6733114447,92%588,06
TVP VTU Koncept8946,9455514339,16%1109,93
Type 4 Heavy91200,1765014344,06%965,96
Škoda T 5091503,4269214243,66%1269,94
T297993,1263514242,96%1077,66
AMX 13 105 AM mle. 505253,6522014246,48%370,40
FV215b 101718,9267014244,37%1310,30
M5A1 Stuart4221,7441314147,52%712,33
Comet7865,4071913953,24%1500,35
FV3046624,6346213952,52%996,94
Leo71021,4381013856,52%1986,35
11081222,5876313851,45%1351,30
Ho-Ri 3102569,2485613863,77%1914,37
AMX AC mle. 4881060,3061113848,55%1163,01
AMX 13 757420,2152913648,53%683,63
ISU-152K 81568,9977513555,56%1746,51
AMX 12 t6326,4649113447,76%697,08
LPT-67 Šelma9882,0580013357,89%1327,00
AMX M4 mle. 4571122,7973013150,38%1753,72
M40/M4381147,0560713151,15%1238,08
GSOR 1010 FB 81456,9680613151,91%1797,00
T1 Cunningham1125,5925312745,67%602,61
Ares 90102221,0485512748,03%1778,97
MT-256297,0045712647,62%711,36
Panhard EBR 75 (FL 10) 8723,0967912648,41%1180,34
ELC EVEN 90 8688,9472112552,00%1388,76
M127943,5763812448,39%1223,04
FV215b (183) 101992,3570812351,22%1486,49
SU-122A5304,8430112349,59%576,80
Type 4 Chi-To6596,2350312244,26%1050,25
T3281147,6674312255,74%1413,97
Concept No. 5102495,7889512060,00%2259,23
Object 430U101817,9381512050,83%1384,99
Object 263101941,4466811844,07%1317,71
SU-1527874,7553811555,65%1257,20
FV2078856,8953411447,37%965,70
M48A5 Patton102170,8881311245,54%1602,78
Leopard 120 Verbessert112518,9395511263,39%2427,24
SU-86590,3042811046,36%734,07
Coccodrillo 102572,56102010966,06%2105,33
Prototipo Standard B91604,4673110744,86%1446,65
Ikv 90 Typ B7973,0357410742,99%1299,12
Strv 103B102203,8277910752,34%1549,79
M3 Lee4211,1322410649,06%644,86
AMX 105 AM mle. 474204,5717810648,11%566,17
XM69 Hacker112469,7291210651,89%1816,04
Panther II81128,5364410551,43%1504,91
Type T-345329,4037510443,27%751,92
Konštrukta T-34/1007881,7265210362,14%1511,54
Ikv 1035518,6441910358,25%1389,75
Ho-Ri 191975,8384410356,31%1790,94
Dicker Max 6693,2251410349,51%1156,75
P.44 Pantera81336,7174810250,98%1943,53
Jagdpanther7957,0353310146,53%1191,08
SU-100M171034,7066910153,47%1444,84
VK 30.02 (D)7679,886739958,59%1067,11
AAT60 81747,418669953,54%2065,98
VK 30.01 (D)6490,344739839,80%719,51
Type 3 Chi-Nu5427,014289745,36%1111,06
VK 30.01 (H)5443,614249651,04%1009,35
AT 77938,626359551,58%1250,73
M8A14253,822699553,68%583,91
M66679,225409444,68%990,37
Executor112710,738959450,00%2070,04
Type 1 Chi-He4220,692799341,94%489,01
Pz.Kpfw. III Ausf. J4104,861699348,39%82,14
SU-54137,431459344,09%130,24
CS-67 Szakal111818,048149352,69%1189,16
T9592127,778959364,52%2063,50
Churchill Gun Carrier6692,085049356,99%1289,38
AMX 13 F3 AM6732,805469256,52%1197,84
Carro da Combattimento 45 t 102397,219279255,43%2076,81
Type 5 Chi-Ri7807,266459152,75%1185,59
P.43 bis6864,466719057,78%1959,97
ARL 446740,165829054,44%1308,92
T2881532,297429054,44%1721,83
Tiger I71462,828248944,94%2015,75
E 5091627,577738948,31%1405,39
Super Hellcat 71172,817898958,43%2020,22
CS-63101849,668228850,00%1493,58
BT-7 artillery 3219,843588844,32%739,52
Škoda T 256673,205528744,83%1336,84
Pz.Kpfw. III/IV5236,602518745,98%463,38
O-I6809,076248655,81%1479,41
UDES 15/16102096,497848645,35%1581,55
KV-37911,506718647,67%1175,56
BZ-75102263,308958653,49%1689,25
T216470,665658653,49%1342,98
AMX 50 B102222,568708554,12%1721,54
AMX AC mle. 467989,545848543,53%1337,00
AMX 13 105101246,117218550,59%1457,08
T1 Heavy5413,543378345,78%732,36
K-91-PT 91689,018338355,42%1691,67
WZ-1317589,796188250,00%1250,81
UDES 0381043,905658247,56%1135,20
SU-855354,833178050,00%681,88
Matilda4105,901708046,25%72,88
Nashorn6672,454998051,25%1072,65
Ares 90 C112627,749318047,50%2106,95
CS-52 LIS 81177,687258047,50%1288,42
Strv 746820,036627949,37%1683,58
Object 70591483,258517959,49%1419,24
T-4481081,446807853,85%1451,20
GSOR 3301 AVR FS9729,137947850,00%1071,23
FV217 Badger102275,129037761,04%1705,60
Pz.Sfl. IVc5458,413977647,37%940,59
M41 Walker Bulldog8550,185537640,79%772,19
Panhard AMD 178B6314,664727655,26%817,60
KPz 3 Projekt 07 HK 91545,537337653,95%1357,37
Progetto CC55 mod. 5481554,838027542,67%1745,14
T-284137,731897445,95%208,12
59-166384,265107452,70%1124,54
Tiger (P)71229,248247455,41%1848,94
FV230 Canopener102536,398997450,00%1932,72
Black Rock 112333,498217441,89%1285,34
Škoda T 245634,866397357,53%2304,45
BDR G1 B5492,404307339,73%890,85
M4A3E2 Sherman Jumbo6672,166627360,27%1541,35
Progetto M40 mod. 65102460,728897254,17%2163,49
WZ-132-1101598,228797252,78%2226,67
Type 3 Chi-Nu Kai 5460,754577244,44%1187,28
Hummel6738,495587164,79%1347,73
Manticore101140,328367149,30%1376,24
SU-85B4270,912147047,14%570,27
IS-2-II81199,467426952,17%1362,76
P.435504,703576756,72%1369,63
T57 Heavy102085,607796752,24%1607,91
T499979,407306753,73%1438,08
Panther7976,977246653,03%1715,15
T-100 LT10943,927916660,61%1265,60
StuG IV 5484,853676651,52%1246,56
Bishop5416,233666541,54%825,38
Hotchkiss EBR7471,314816543,08%881,18
WZ-111-1G FT81290,087216448,44%1352,66
ARL V396745,285166451,56%1333,99
Conqueror Gun Carriage101568,097326460,94%1255,96
Felice 91550,598016350,79%1509,82
P.43 ter7949,566836250,00%1636,22
Vz. 55102561,818086238,71%1742,65
Ikv 65 Alt II6752,245826262,90%1599,35
Marder II3220,692106240,32%482,47
M24 Chaffee5410,065836253,23%1687,52
Versuchspanzer 5792009,219906253,23%1975,13
AMX 67 Imbattable112297,397306136,07%1324,74
Object 70491823,907886051,67%1410,46
MBT-B 102067,937826050,00%1372,42
Charioteer81032,466565950,85%1080,26
Super Conqueror102024,587785952,54%1711,59
AMX M4 mle. 54102482,108745954,24%1762,80
T-345369,794215851,72%934,23
G.W. Tiger (P)81073,256515745,61%1103,63
Tortoise91467,097875754,39%1094,73
T28 Concept 71190,937325750,88%2008,34
UDES 14 Alt 581332,918085660,71%1653,85
Object 274a 81308,237765646,43%1697,53
Jagdpanzer IV6700,605565556,36%1391,12
SMV CC-6781207,737435550,91%1311,77
Durchbruchswagen 24167,241935538,18%215,83
Škoda T 27 81279,898285554,55%1818,23
Toro 91586,768475560,00%1415,35
T-804114,202715453,70%287,42
M415546,004815263,46%1002,80
CS-5381003,656895251,92%1297,14
M75315,904585257,69%1150,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4370,504915259,62%1383,59
Ares 8592169,239715248,08%2458,21
AMX 404177,842475160,78%682,50
Lorraine 39L AM3107,561115036,00%91,29
VK 30.02 (M)6617,945805046,00%1224,87
GSOR 1006 Scheme 791709,848535060,00%1692,22
Strv 103-091755,657914955,10%1768,71
PTZ-78112854,808814946,94%1870,05
T110E3101546,337064955,10%979,82
Achilles6771,005704944,90%1345,08
Vickers Medium Mk. III323,98894837,50%0,00
TNH T Vz. 5191641,969044862,50%1628,03
Controcarro 1 Mk. 291754,588574854,17%1491,60
Object 277101537,446694843,75%964,33
UDES 1691352,837984753,19%1344,25
Archer5520,174664763,83%1379,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5420,044074748,94%1106,57
Taschenratte112317,4711074765,96%1514,91
Lago4312,912724647,83%1008,64
Löwe 81103,248034656,52%1334,93
VK 36.01 (H)6741,225684542,22%1296,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E397,331904564,44%272,82
Maus101825,228404548,89%1272,91
WZ-131G FT6786,315724564,44%1717,93
Crusader6362,524304452,27%1003,14
T-34-2G FT7938,685884443,18%1225,41
CS-5991544,327174443,18%1340,18
A-436663,056094452,27%1404,48
Grille5545,654304346,51%1155,46
Marder 38T4272,402544351,16%596,62
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81437,057374346,51%1623,47
M46 Patton91429,988144254,76%1332,23
SU-263142,731474156,10%314,63
leKpz Borkenkäfer111676,7810204158,54%1918,43
B14177,652744042,50%274,55
60G FT5495,494373951,28%1098,64
Object 283 91195,337783953,85%1207,63
T7 Combat Car 2130,542573943,59%486,53
Carro d'assalto P.8871101,848743868,42%1669,61
Covenanter5148,613203855,26%379,96
SDT-58 Vlkodav 92205,038883844,74%2015,26
S35 CA5632,614363865,79%1688,48
Pz.Sfl. IVb4320,263323855,26%1089,59
K-91101960,718273852,63%1613,55
Durendal 103101,509263852,63%2599,98
Type 2597 Chi-Ha393,891263740,54%76,22
Strv m/425644,316053551,43%2206,76
T-70364,261593554,29%128,68
Ashigaru 102163,698373565,71%1589,77
Object 260 102334,697603534,29%1582,52
T207700,765593444,12%912,65
WZ-1328652,006623452,94%1118,35
AT 158892,886273447,06%778,28
FV601 Saladin8773,626223441,18%718,02
Obsidian 81240,479363464,71%1743,15
T-34-281080,587303348,48%1390,24
Sav m/434454,094293360,61%1439,46
O-I Experimental5926,886743348,48%2116,73
SDP 60 Gonkiewicza91300,037483357,58%1034,38
Tetrarch 2194,033033348,48%958,91
Vz. 60S Dravec 102322,599963268,75%1717,27
G.W. Tiger91200,387363259,38%1125,61
60TP Lewandowskiego102165,978783158,06%1565,63
AMX 50 Foch B102551,617623141,94%1881,28
Panhard AML Lynx 6x68501,235423145,16%719,28
T-832 81718,239783154,84%2108,78
Progetto C50 mod. 6691327,508533066,67%1174,50
Valentine3375,604503060,00%1563,91
Somua SAu 404323,073643046,67%845,75
Type 6191325,487052951,72%1160,93
T3 HMC234,83832931,03%0,46
Vz. 68 Squall 8772,036952951,72%1426,74
Ho-Ri 28910,366472850,00%828,06
Vickers Medium Mk. I143,521142762,96%192,79
Challenger71177,047722755,56%1842,91
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81218,447382755,56%1351,79
Type 97 Chi-Ha3150,231832642,31%278,11
T-463161,761772556,00%580,91
Lion 102044,888092556,00%1810,57
Type 5 Ka-Ri 81689,047652544,00%1590,85
AMX 13 57 GF 7978,368482548,00%1985,77
Vickers Medium Mk. II238,00892450,00%90,65
Renault FT 75 BS265,58832445,83%163,75
Sexton II3176,332612458,33%782,25
Wespe373,501912458,33%202,68
AMBT 81696,049592466,67%2127,05
TS-54 81379,507862441,67%1217,74
LHMTV8596,966992441,67%973,02
Type 95 Heavy4331,173992356,52%1091,21
M2 Medium Tank3123,871912352,17%321,97
M5 Stuart4154,433832352,17%304,10
M26 Pershing8808,657502365,22%1014,74
T56 GMC3160,962162347,83%379,47
T404178,912472334,78%184,07
GSOR the TANK 91710,787512339,13%1587,74
ASTRON Rex 105 mm 81305,838592356,52%1386,69
43 M. Toldi III 3125,132472343,48%448,97
Type 5781477,237352236,36%1398,08
Birch Gun4294,183282245,45%965,87
T-103 81084,916492250,00%1006,45
LTP 3215,683742268,18%1136,87
ST vz. 394405,195362157,14%1639,16
BZ-16681079,336742138,10%1076,99
AMX 30 1er prototype91775,298832152,38%1699,05
IS-3-II91177,816252133,33%824,36
ISU-122-2 81362,487672152,38%1446,24
Vickers MBT Mk. 3 101594,816742142,86%1186,28
Light Mk. VIC 2132,483422157,14%698,87
Vz. 44-17962,607142050,00%1111,18
Type 71102596,7010402060,00%2296,92
Alecto4245,502942040,00%440,28
BZ-5871113,207862050,00%1428,13
FV4004 Conway91418,906712060,00%1168,70
Panhard EBR 909565,907372060,00%818,12
Kampfpanzer 67102062,608932050,00%1659,83
Cruiser Mk. I1199,263271963,16%1101,36
SU-76M4259,682071936,84%598,30
Vz. 71 Tesák101237,957231936,84%1369,87
Object 43091372,798461963,16%1278,02
Pz.Kpfw. II262,501471850,00%85,14
40TP Habicha6719,725611855,56%1316,44
SDP 58 Kilana81006,615751844,44%824,07
E 50 Ausf. M101919,008431861,11%1514,24
VK 100.01 (P)81139,658291752,94%1313,38
IS-M81030,717181758,82%1208,18
Controcarro 3 Minotauro101913,758681662,50%1499,71
E 65 Zwilling 81595,068191637,50%1424,07
Type 59 First Warrior 81418,009241662,50%1809,88
Ambassador 92399,139121553,33%1827,64
M3 Stuart3118,432861457,14%386,91
P26/404394,645021450,00%1171,04
DS PZInż5618,365631464,29%1537,57
Type 5 Heavy102856,369091442,86%2014,07
VK 30.01 (P)6728,935551442,86%1030,28
Cruiser Mk. IV479,001421442,86%25,67
A-447895,147371464,29%1551,49
56TP 8993,937411457,14%924,58
Gryphon 101996,147721435,71%1413,37
D23140,622091353,85%406,81
CS-4471224,088991369,23%2025,66
WZ-111 model 5A101859,698401353,85%1346,71
Matilda IV 5527,005321330,77%1235,41
Somua SM 81601,238501353,85%1699,55
Strv fm/211207,504041258,33%1395,66
Semovente M415852,006331258,33%2520,62
VK 45.02 (P) Ausf. B91250,757911250,00%1019,12
Universal Carrier 2-pdr266,421211225,00%16,20
T-60217,001301250,00%71,62
Pawlack Tank6751,506121258,33%1292,23
M-II-Y7904,006241241,67%922,79
Kpz. 3 GST Turm 81458,088741275,00%1504,85
Jagdpanzer E 90 91505,586341241,67%996,72
Panther/M10 7851,837171258,33%1351,01
Type 97 Te-Ke 2150,732601154,55%674,75
SU-76G FT4403,364381172,73%1052,21
AMX 65 t81165,735851136,36%1104,31
Gorilla111729,456611136,36%880,15
Object 752 92643,5512871181,82%2655,45
LT-432 8757,186451127,27%1057,80
14TP4443,803401040,00%1425,48
SMV CC-5671050,008481080,00%1775,71
M3G FT3292,903711070,00%1045,06
Type 95 Ji-Ro6643,304321040,00%799,09
M-III-Y81254,208891060,00%1693,11
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81051,806601050,00%1271,79
FV1066 Senlac 81076,3010571080,00%2626,16
T26E5 8722,804591060,00%836,05
ISU-122S 71249,007061070,00%2004,41
T-54 first prototype 8867,107231050,00%1019,14
TS-5 81710,2011311080,00%2223,77
AMX Canon d'assaut 105 81199,507901080,00%1345,54
Type 91 Heavy3243,67392966,67%919,85
Renault UE 573235,78299955,56%724,68
FV380591015,67568944,44%762,62
L-60 2133,11354955,56%704,83
Strv m/382143,75156825,00%411,38
Pvlvv fm/422135,88317850,00%480,67
45TP Habicha7968,88654862,50%1381,27
T-26250,13179875,00%261,00
CAV mod. 71112060,00834837,50%1313,06
Turtle Mk. I 81243,00963875,00%1295,92
TT-130M 91737,50731837,50%1444,34
KR-1111561,88854862,50%973,11
LT vz. 383150,43238757,14%504,21
M15/423387,71559785,71%1578,18
Ikv 723167,86370785,71%531,15
53TP Markowskiego81231,57900771,43%1602,99
MS-1169,1488742,86%125,08
T2 Medium Tank260,57106757,14%189,39
Type 3 Ho-Ni III5657,43573785,71%1765,14
Cruiser Mk. III337,86116757,14%136,76
Valentine AT4242,43451785,71%767,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3259,29357742,86%800,70
ERAC 105 Proto 91066,29768771,43%1464,87
Patton the Tank 91815,29758742,86%1895,38
MTLS-1G14 3232,71326728,57%674,70
10TP3101,00182683,33%395,52
M2 Light226,67141666,67%237,07
Pz.Kpfw. II Ausf. G3447,67477666,67%1905,40
Valentine II 4179,17272633,33%312,83
Object Kust 81440,50585633,33%1423,94
VCS 6x6 TS 90 9672,33803666,67%1010,76
T803112353,00752633,33%1376,16
Renault FT133,8064520,00%0,62
SU-182174,00171560,00%1095,24
AMX 38390,40264580,00%298,62
T-26G FT2117,00175580,00%433,25
Cruiser Mk. II2216,80477580,00%1048,63
VK 45.02 (P) Ausf. A8416,00577540,00%196,16
FV225 Collector 92793,60998540,00%2381,18
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6525,60497520,00%1215,71
Object 777 Version II 9925,00542520,00%478,00
T-50-2 6290,00518580,00%788,93
Großtraktor - Krupp 3292,20395520,00%904,03
T-28E with F-30 4452,60435540,00%879,36
LT vz. 352288,75371450,00%1446,42
M14/412244,25385450,00%871,02
D1252,50173450,00%87,27
Leichttraktor136,2585450,00%82,83
Pz.Kpfw. II Luchs4592,50398425,00%2418,71
Type 6892230,25848450,00%1914,01
Object 432U111850,501121475,00%1517,16
MKA 2172,25396475,00%719,87
T-29 3264,75397450,00%891,83
T-45 2296,25325425,00%1384,71
TBT 91037,75603450,00%637,86
GSR 3301 Setter7382,257484100,00%818,12
M4A1 Revalorisé 81004,75727475,00%1340,04
Fantôme 91705,7510454100,00%1836,53
Renault Otsu123,3398333,33%0,00
Vickers Mk. E Type B2164,67232333,33%519,67
Type 89 I-Go/Chi-Ro2111,33288366,67%448,20
IS-4101674,67764333,33%1015,48
Object 2639808,00289333,33%387,75
M-V-Y103105,671047366,67%2527,50
K-2 81194,67587333,33%988,49
AMR 35 2161,00296366,67%841,88
Object 703 Version II 8818,67624333,33%518,75
Vz. 58 Medvěd 92013,33793366,67%1620,21
T1E6 2130,00262333,33%419,66
Wz. 64GC Bzyg 101418,0032430,00%650,66
Excelsior 5386,674863100,00%798,21
Rambo 92202,00846333,33%1965,01
Renault NC-3110,00862100,00%261,00
Rinoceronte102908,5011512100,00%2253,40
FV227 Conceiver81244,00865250,00%1527,70
White Dragon 82022,5013032100,00%3410,53
H3 9935,0034020,00%426,01
M24E2 Super Chaffee 6769,00841250,00%2808,06
Strv 81 81608,5011882100,00%2319,02
Sexton I 3272,50310250,00%736,77
Miel 8515,5026320,00%238,54
Panzer 58 Mutz 81125,009492100,00%1752,29
Kolohousenka1173,004671100,00%983,09
Fiat 30001231,004611100,00%1282,76
Hotchkiss H352334,005071100,00%2323,98
Loyd Gun Carriage2311,005681100,00%2761,65
Waffenträger auf E 100101598,0010191100,00%1034,76
Pz.Kpfw. VII103090,0014991100,00%2688,47
T-116 3455,0026010,00%1950,51
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4557,008761100,00%1613,04
M16/43 Sahariano 3444,0028510,00%945,51
Ashbringer 102824,0056710,00%1394,02
Bofors Tornvagn 8328,007981100,00%299,36
SU-100Y 6492,005511100,00%732,82
Stitch 8934,0053610,00%602,52
M56 Scorpion 7251,0016810,00%41,81
Gonsalo 8428,0032610,00%115,29
Lorraine 40 t 81176,0036010,00%1131,37
Nergal 80,0022810,00%0,00
Type 64 6250,0027810,00%280,20
Object 265T 92835,0013801100,00%3199,92
IMT 8748,0041110,00%447,62

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 17.11.2021
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 17.11.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.10.2019
Lähti: 28.1.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 23.3.2020
Lähti: 29.3.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.6.2019
Lähti: 19.10.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.10.2016
Lähti: 1.3.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.3.2017
Lähti: 19.3.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.3.2018
Lähti: 5.5.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.9.2016
Lähti: 18.10.2016
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 30.3.2021
Lähti: 31.10.2021
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 6.1.2019
Lähti: 22.6.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 30.1.2020
Lähti: 20.3.2020
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 8.3.2016
Lähti: 31.8.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 9.11.2014
Lähti: 6.3.2016