| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Object 705A | 10 | 2309,33 | 928 | 160 | 54,38% | 1953,38 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1168,22 | 718 | 152 | 44,74% | 1126,69 | |||||
| Object 268 Version V | 10 | 2038,20 | 743 | 141 | 44,68% | 1397,67 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2888,86 | 913 | 129 | 49,61% | 1918,57 | |||||
| T77 | 8 | 1554,01 | 798 | 98 | 43,88% | 1607,61 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2082,41 | 915 | 95 | 54,74% | 1470,17 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1393,62 | 835 | 89 | 52,81% | 1649,14 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1367,28 | 736 | 80 | 51,25% | 1056,65 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 766,21 | 753 | 78 | 58,97% | 1007,95 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1712,84 | 914 | 76 | 55,26% | 1536,58 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1644,18 | 782 | 76 | 50,00% | 1474,82 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1826,78 | 774 | 74 | 45,95% | 1381,21 | |||||
| TBT | 9 | 1865,66 | 886 | 67 | 50,75% | 1546,03 | |||||
| FV4025 Contriver | 11 | 2052,82 | 800 | 66 | 39,39% | 1105,71 | |||||
| E 77 | 9 | 1504,03 | 845 | 62 | 56,45% | 1276,95 | |||||
| Vz. 58 Medvěd | 9 | 1744,52 | 817 | 62 | 45,16% | 1416,51 | |||||
| Coccodrillo | 10 | 2036,17 | 834 | 60 | 53,33% | 1430,48 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1733,47 | 945 | 60 | 46,67% | 1850,39 | |||||
| T-103 | 8 | 1226,27 | 767 | 55 | 49,09% | 1271,96 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1646,06 | 805 | 54 | 51,85% | 1478,24 | |||||
| Fantôme | 9 | 1488,48 | 799 | 52 | 55,77% | 1384,09 | |||||
| IS-2M | 7 | 1337,15 | 884 | 47 | 51,06% | 1656,03 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2466,16 | 982 | 44 | 59,09% | 1923,85 | |||||
| AMBT | 8 | 1328,33 | 823 | 42 | 57,14% | 1633,73 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 1179,00 | 600 | 41 | 39,02% | 635,45 | |||||
| Object 252U | 8 | 1717,12 | 919 | 41 | 46,34% | 1800,80 | |||||
| MBT-B | 10 | 2849,20 | 973 | 40 | 52,50% | 2244,05 | |||||
| 113 | 10 | 2128,53 | 941 | 36 | 55,56% | 1822,58 | |||||
| Strv S1 | 8 | 1023,29 | 613 | 34 | 52,94% | 932,53 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1356,73 | 846 | 33 | 51,52% | 1502,59 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 834,53 | 648 | 30 | 60,00% | 1260,67 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2236,83 | 1212 | 29 | 72,41% | 2799,81 | |||||
| Predatore | 9 | 1742,29 | 726 | 28 | 28,57% | 1294,62 | |||||
| Saryuda | 9 | 1891,36 | 929 | 28 | 64,29% | 1603,25 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 642,64 | 688 | 28 | 42,86% | 1232,57 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1365,89 | 855 | 27 | 51,85% | 1538,73 | |||||
| BZ-79 | 11 | 3302,48 | 1058 | 25 | 48,00% | 2362,53 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1226,12 | 771 | 25 | 52,00% | 1465,31 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 919,92 | 664 | 24 | 58,33% | 862,32 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1872,79 | 881 | 24 | 45,83% | 1804,30 | |||||
| T-44-100 | 8 | 966,22 | 715 | 23 | 56,52% | 1151,96 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1194,86 | 737 | 22 | 54,55% | 1235,47 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1766,50 | 901 | 22 | 50,00% | 1896,48 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 2150,89 | 864 | 19 | 68,42% | 1475,09 | |||||
| T-70 | 3 | 152,63 | 284 | 19 | 47,37% | 420,41 | |||||
| Hummel | 6 | 261,87 | 377 | 15 | 53,33% | 265,09 | |||||
| T-62A | 10 | 1790,07 | 847 | 15 | 40,00% | 1463,96 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 660,93 | 568 | 14 | 50,00% | 1540,62 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 2159,00 | 912 | 14 | 50,00% | 1750,11 | |||||
| Windhund | 8 | 967,15 | 708 | 13 | 69,23% | 1046,24 | |||||
| KV-1SA | 5 | 787,15 | 693 | 13 | 46,15% | 1698,55 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1343,31 | 848 | 13 | 46,15% | 1176,12 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1516,00 | 785 | 11 | 54,55% | 1532,85 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1143,64 | 651 | 11 | 45,45% | 1041,51 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 631,40 | 408 | 10 | 40,00% | 1407,13 | |||||
| Lätt Stridsfordon 120 | 9 | 1591,70 | 588 | 10 | 30,00% | 1314,54 | |||||
| Wz. 64GC Bzyg | 10 | 2173,60 | 838 | 10 | 40,00% | 1437,35 | |||||
| T-60 | 2 | 93,22 | 314 | 9 | 44,44% | 202,08 | |||||
| AAT60 | 8 | 1079,78 | 648 | 9 | 33,33% | 864,01 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 383,11 | 473 | 9 | 44,44% | 819,14 | |||||
| Sentinelle | 9 | 1603,89 | 607 | 9 | 22,22% | 1284,73 | |||||
| Wespe | 3 | 188,00 | 177 | 8 | 50,00% | 531,08 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 1689,38 | 888 | 8 | 50,00% | 1546,38 | |||||
| T-34-85M | 6 | 511,50 | 479 | 8 | 37,50% | 548,46 | |||||
| Brennos | 8 | 867,00 | 832 | 8 | 75,00% | 1029,32 | |||||
| Leox | 9 | 1388,38 | 956 | 8 | 75,00% | 1198,72 | |||||
| B1 | 4 | 920,71 | 700 | 7 | 71,43% | 2839,66 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 227,43 | 487 | 7 | 57,14% | 583,21 | |||||
| TS-54 | 8 | 1254,71 | 856 | 7 | 57,14% | 1186,87 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 394,00 | 547 | 6 | 66,67% | 1515,97 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 106,60 | 111 | 5 | 40,00% | 326,98 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1409,60 | 823 | 5 | 60,00% | 1295,01 | |||||
| Tetrarch | 2 | 373,80 | 561 | 5 | 100,00% | 2480,79 | |||||
| SU-122-44 | 7 | 740,80 | 707 | 5 | 60,00% | 1035,20 | |||||
| Object 265T | 9 | 1193,60 | 796 | 5 | 60,00% | 1015,46 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 89,00 | 163 | 4 | 0,00% | 104,27 | |||||
| MS-1 | 1 | 40,75 | 93 | 4 | 50,00% | 78,08 | |||||
| Projet Louis | 9 | 533,50 | 393 | 4 | 25,00% | 396,63 | |||||
| Valiant | 5 | 360,25 | 388 | 4 | 25,00% | 506,51 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 351,33 | 379 | 3 | 33,33% | 2123,56 | |||||
| SU-100 | 6 | 431,00 | 347 | 3 | 33,33% | 507,19 | |||||
| Somua S35 | 3 | 666,33 | 493 | 3 | 33,33% | 1920,83 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 56,67 | 239 | 3 | 100,00% | 319,50 | |||||
| Black Prince II | 7 | 818,67 | 829 | 3 | 66,67% | 973,47 | |||||
| BT-7 artillery | 3 | 154,33 | 443 | 3 | 66,67% | 575,26 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 321,50 | 414 | 2 | 50,00% | 1397,92 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 0,00 | 89 | 2 | 50,00% | 110,55 | |||||
| T6 Medium | 4 | 487,50 | 519 | 2 | 50,00% | 1086,22 | |||||
| T-116 | 3 | 154,50 | 603 | 2 | 100,00% | 690,11 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 889,00 | 693 | 2 | 50,00% | 1148,98 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 700,50 | 705 | 2 | 50,00% | 2000,02 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 369,50 | 319 | 2 | 0,00% | 891,98 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1065,00 | 1068 | 2 | 100,00% | 1137,96 | |||||
| Pudel | 6 | 403,00 | 273 | 1 | 0,00% | 380,15 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 506,00 | 863 | 1 | 100,00% | 3755,85 | |||||
| Renault FT | 1 | 648,00 | 687 | 1 | 100,00% | 5850,55 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 394,00 | 647 | 1 | 100,00% | 2670,00 | |||||
| FV215b | 10 | 2131,00 | 1140 | 1 | 100,00% | 1456,87 | |||||
| BT-5 | 3 | 242,00 | 186 | 1 | 0,00% | 319,31 | |||||
| STG | 8 | 792,00 | 438 | 1 | 0,00% | 564,95 | |||||
| T-29 | 3 | 107,00 | 255 | 1 | 100,00% | 362,31 | |||||
| L-60 | 2 | 129,00 | 132 | 1 | 0,00% | 426,36 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 476,00 | 764 | 1 | 100,00% | 1292,74 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 2475,00 | 728 | 1 | 0,00% | 2165,99 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1221,00 | 1067 | 1 | 100,00% | 2051,04 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 1214,00 | 1286 | 1 | 100,00% | 3551,74 |
ELKAJ
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 2857 | 7 | 74 | 133 | ||||
| Ø Taso | 8,65 | 9,43 | 8,89 | 8,95 | ||||
| Voitot | 1447 | 50,65% | 2 | 28,57% | 30 | 40,54% | 57 | 42,86% |
| Häviöitä | 1378 | 48,23% | 5 | 71,43% | 42 | 56,76% | 72 | 54,14% |
| Tasapelejä | 32 | 1,12% | 0 | 0,00% | 2 | 2,70% | 4 | 3,01% |
| Taisteluja selvitty | 653 | 22,86% | 2 | 28,57% | 12 | 16,22% | 24 | 18,05% |
| Vaunuja tuhottu | 2072 | 0,73 | 6 | 0,86 | 51 | 0,69 | 89 | 0,67 |
| Tuhoamissuhde | 0,94 | 1,20 | 0,82 | 0,82 | ||||
| Vaunuja havaittu | 3448 | 1,21 | 5 | 0,71 | 78 | 1,05 | 168 | 1,26 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.629,11 | 2.041,86 | 1.641,99 | 1.692,50 | ||||
| Valtauspisteitä | 1699 | 0,59 | 0 | 0,00 | 100 | 1,35 | 100 | 0,75 |
| Puolustuspisteitä | 299 | 0,10 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 800,03 | 824,86 | 749,65 | 778,59 | ||||
| WN7 | 1098,49 | 865,57 | 872,55 | 929,44 | ||||
| WN8 | 1491,74 | 1489,45 | 1369,71 | 1428,84 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 2857 | |
| Ø Taso | 8,65 | |
| Voitot | 1447 | 50,65% |
| Häviöitä | 1378 | 48,23% |
| Tasapelejä | 32 | 1,12% |
| Taisteluja selvitty | 653 | 22,86% |
| Vaunuja tuhottu | 2072 | 0,73 |
| Tuhoamissuhde | 0,94 | |
| Vaunuja havaittu | 3448 | 1,21 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.629,11 | |
| Valtauspisteitä | 1699 | 0,59 |
| Puolustuspisteitä | 299 | 0,10 |
| Kokemus | 800,03 | |
| WN7 | 1098,49 | |
| WN8 | 1491,74 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 7 | |
| Ø Taso | 9,43 | |
| Voitot | 2 | 28,57% |
| Häviöitä | 5 | 71,43% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 2 | 28,57% |
| Vaunuja tuhottu | 6 | 0,86 |
| Tuhoamissuhde | 1,20 | |
| Vaunuja havaittu | 5 | 0,71 |
| Vahinkoa aiheutettu | 2.041,86 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 824,86 | |
| WN7 | 865,57 | |
| WN8 | 1489,45 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 74 | |
| Ø Taso | 8,89 | |
| Voitot | 30 | 40,54% |
| Häviöitä | 42 | 56,76% |
| Tasapelejä | 2 | 2,70% |
| Taisteluja selvitty | 12 | 16,22% |
| Vaunuja tuhottu | 51 | 0,69 |
| Tuhoamissuhde | 0,82 | |
| Vaunuja havaittu | 78 | 1,05 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.641,99 | |
| Valtauspisteitä | 100 | 1,35 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 749,65 | |
| WN7 | 872,55 | |
| WN8 | 1369,71 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 133 | |
| Ø Taso | 8,95 | |
| Voitot | 57 | 42,86% |
| Häviöitä | 72 | 54,14% |
| Tasapelejä | 4 | 3,01% |
| Taisteluja selvitty | 24 | 18,05% |
| Vaunuja tuhottu | 89 | 0,67 |
| Tuhoamissuhde | 0,82 | |
| Vaunuja havaittu | 168 | 1,26 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.692,50 | |
| Valtauspisteitä | 100 | 0,75 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 778,59 | |
| WN7 | 929,44 | |
| WN8 | 1428,84 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen