Duck_of_Death

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.9.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31822079327
Ø Taso9,480,0010,009,83
Voitot2080265,37%00,00%5468,35%21565,75%
Häviöitä1067933,56%00,00%2329,11%10732,72%
Tasapelejä3411,07%00,00%22,53%51,53%
Taisteluja selvitty1225538,51%00,00%3544,30%13240,37%
Vaunuja tuhottu580351,8200,001471,865881,80
Tuhoamissuhde2,970,003,343,02
Vaunuja havaittu643152,0200,001041,324841,48
Vahinkoa aiheutettu3.544,380,004.692,804.363,88
Valtauspisteitä108220,3400,0000,00820,25
Puolustuspisteitä383551,2100,00921,163411,04
Kokemus1.146,350,001.305,821.224,15
WN72420,060,002532,082460,09
WN84596,870,005339,185078,87
Yhteensä
Taisteluja31822
Ø Taso9,48
Voitot2080265,37%
Häviöitä1067933,56%
Tasapelejä3411,07%
Taisteluja selvitty1225538,51%
Vaunuja tuhottu580351,82
Tuhoamissuhde2,97
Vaunuja havaittu643152,02
Vahinkoa aiheutettu3.544,38
Valtauspisteitä108220,34
Puolustuspisteitä383551,21
Kokemus1.146,35
WN72420,06
WN84596,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja79
Ø Taso10,00
Voitot5468,35%
Häviöitä2329,11%
Tasapelejä22,53%
Taisteluja selvitty3544,30%
Vaunuja tuhottu1471,86
Tuhoamissuhde3,34
Vaunuja havaittu1041,32
Vahinkoa aiheutettu4.692,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä921,16
Kokemus1.305,82
WN72532,08
WN85339,18
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja327
Ø Taso9,83
Voitot21565,75%
Häviöitä10732,72%
Tasapelejä51,53%
Taisteluja selvitty13240,37%
Vaunuja tuhottu5881,80
Tuhoamissuhde3,02
Vaunuja havaittu4841,48
Vahinkoa aiheutettu4.363,88
Valtauspisteitä820,25
Puolustuspisteitä3411,04
Kokemus1.224,15
WN72460,09
WN85078,87
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1017000
Voitot73972,66%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä25324,88%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä252,46%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty52051,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9030,8900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,820,000,000,00
Vaunuja havaittu8070,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.469,990,000,000,00
Valtauspisteitä9060,8900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6770,6700,0000,0000,00
Kokemus1.099,610,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1017
Voitot73972,66%
Häviöitä25324,88%
Tasapelejä252,46%
Taisteluja selvitty52051,13%
Vaunuja tuhottu9030,89
Tuhoamissuhde1,82
Vaunuja havaittu8070,79
Vahinkoa aiheutettu2.469,99
Valtauspisteitä9060,89
Puolustuspisteitä6770,67
Kokemus1.099,61
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja225000
Voitot18883,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3214,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä52,22%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty13660,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2140,9500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,400,000,000,00
Vaunuja havaittu2281,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.492,340,000,000,00
Valtauspisteitä4832,1500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä440,2000,0000,0000,00
Kokemus1.084,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja225
Voitot18883,56%
Häviöitä3214,22%
Tasapelejä52,22%
Taisteluja selvitty13660,44%
Vaunuja tuhottu2140,95
Tuhoamissuhde2,40
Vaunuja havaittu2281,01
Vahinkoa aiheutettu1.492,34
Valtauspisteitä4832,15
Puolustuspisteitä440,20
Kokemus1.084,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja81000
Voitot6681,48%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1417,28%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4150,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu831,0200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,080,000,000,00
Vaunuja havaittu1451,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu823,990,000,000,00
Valtauspisteitä881,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1201,4800,0000,0000,00
Kokemus856,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja81
Voitot6681,48%
Häviöitä1417,28%
Tasapelejä11,23%
Taisteluja selvitty4150,62%
Vaunuja tuhottu831,02
Tuhoamissuhde2,08
Vaunuja havaittu1451,79
Vahinkoa aiheutettu823,99
Valtauspisteitä881,09
Puolustuspisteitä1201,48
Kokemus856,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja42000
Voitot3071,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1228,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2047,62%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu581,3800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,640,000,000,00
Vaunuja havaittu511,2100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.972,600,000,000,00
Valtauspisteitä200,4800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä821,9500,0000,0000,00
Kokemus1.157,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja42
Voitot3071,43%
Häviöitä1228,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2047,62%
Vaunuja tuhottu581,38
Tuhoamissuhde2,64
Vaunuja havaittu511,21
Vahinkoa aiheutettu1.972,60
Valtauspisteitä200,48
Puolustuspisteitä821,95
Kokemus1.157,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4353000
Voitot338177,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä94521,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä270,62%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty239054,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu47451,0900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,420,000,000,00
Vaunuja havaittu43491,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.544,280,000,000,00
Valtauspisteitä50531,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä164663,7800,0000,0000,00
Kokemus1.096,380,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4353
Voitot338177,67%
Häviöitä94521,71%
Tasapelejä270,62%
Taisteluja selvitty239054,90%
Vaunuja tuhottu47451,09
Tuhoamissuhde2,42
Vaunuja havaittu43491,00
Vahinkoa aiheutettu1.544,28
Valtauspisteitä50531,16
Puolustuspisteitä164663,78
Kokemus1.096,38
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3317000
Voitot241472,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä86125,96%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä421,27%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty160548,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu33981,0200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,980,000,000,00
Vaunuja havaittu28820,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.589,580,000,000,00
Valtauspisteitä23660,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä24790,7500,0000,0000,00
Kokemus932,680,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3317
Voitot241472,78%
Häviöitä86125,96%
Tasapelejä421,27%
Taisteluja selvitty160548,39%
Vaunuja tuhottu33981,02
Tuhoamissuhde1,98
Vaunuja havaittu28820,87
Vahinkoa aiheutettu1.589,58
Valtauspisteitä23660,71
Puolustuspisteitä24790,75
Kokemus932,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1201000
Voitot72760,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä46338,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä110,92%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty48140,05%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10980,9100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,530,000,000,00
Vaunuja havaittu9470,7900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.238,130,000,000,00
Valtauspisteitä7920,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6960,5800,0000,0000,00
Kokemus860,490,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1201
Voitot72760,53%
Häviöitä46338,55%
Tasapelejä110,92%
Taisteluja selvitty48140,05%
Vaunuja tuhottu10980,91
Tuhoamissuhde1,53
Vaunuja havaittu9470,79
Vahinkoa aiheutettu2.238,13
Valtauspisteitä7920,66
Puolustuspisteitä6960,58
Kokemus860,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (219)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 50 Ausf. M103984,301154242065,37%5076,85
AMX 50 B104036,461077171162,77%4583,83
Leopard 1104112,351091150162,62%4844,27
M48A5 Patton103858,111119130363,85%4707,75
STB-1103791,991122125265,10%4476,26
Bat.-Châtillon 25 t103466,081060108064,26%4363,13
Object 260 103950,521153100566,57%4331,65
T95/FV4201 Chieftain 104846,18130987269,95%4551,10
M60 104000,47113174963,95%4722,90
Object 907 104302,76128772168,79%4913,56
TVP T 50/51103865,95110358565,47%4663,99
T-54 ltwt.91716,13110755963,86%3678,10
Kranvagn103958,76116053669,03%4397,26
T95E6 104140,96114549066,73%4533,14
Panhard EBR 105102505,79103246565,59%4476,64
Object 140103745,76116242966,20%4949,65
113103558,65107439664,65%4442,19
T110E5103949,19115139467,01%4531,41
Spähpanzer Ru 25191628,76107335162,11%3596,12
121B 104000,90115933464,97%4618,44
T 55A 93198,54129933369,97%4925,09
E 100103834,30107033263,86%4450,26
Object 263103531,0196730058,67%3656,85
M46 Patton93005,88124629572,88%4542,87
T-62A103489,38110129564,75%4422,15
Strv 103B104067,75110827063,70%4383,06
AMX 30 B103461,28106826264,89%4242,01
T26E4 SuperPershing 82164,74108625261,11%4006,72
FV215b 103700,10110024964,66%4286,62
T57 Heavy Tank104006,76108624765,59%4380,90
Object 430103477,08113123862,61%4309,23
Centurion Action X103881,76114623366,09%4640,83
CS-63104401,84119223265,52%5144,22
121103557,05100623158,87%4070,30
AMX 13 105103285,49103123057,83%5290,71
Maus104101,57117322969,00%4753,97
WZ-111 model 5A104707,92123721965,30%5553,15
Type 64 61212,77104021764,52%4440,17
E 5093517,81131119472,16%4822,93
Object 268 Version 4105002,14127818871,81%5473,72
FV4005 Stage II103189,1087618666,13%3203,72
AMX Chasseur de chars 82253,57125118067,22%4654,07
M26 Pershing82331,30123317967,60%4469,61
T4991852,07113616864,29%4127,11
T110E4103731,4298116564,85%3708,09
Kampfpanzer 50 t 94013,53148416469,51%4956,95
IS-382417,58117716368,10%4038,15
Progetto M40 mod. 65104402,69112516257,41%4838,39
Panhard EBR 75 (FL 10) 82301,58127116061,88%6741,20
Type 5 Heavy104066,57124615669,23%4872,97
Kampfpanzer 07 P(E) 104235,93121115563,23%4771,48
Super Conqueror104802,94125215066,67%5833,55
Vz. 55105109,85129414966,44%5691,06
leKpz M 41 90 mm GF 81769,11108114961,07%4562,34
VK 72.01 (K) 104805,70121114868,24%4761,66
T-34-3 81947,7896614859,46%3200,25
Bat.-Châtillon Bourrasque 83154,02143114070,71%5178,33
T-22 medium 103843,26123214068,57%4433,46
Object 430U104806,59127213567,41%6332,63
Object 279 early 105118,11135713579,26%4490,24
IS-6 82315,22111813464,93%3780,87
Emil II93145,48124113068,46%4056,01
Jagdpanzer E 100104005,2196113059,23%4070,47
Type 6192839,74113112868,75%3910,35
AMX M4 mle. 54105117,88129812364,23%5327,45
Object 277104500,68119812365,04%4973,86
Progetto M35 mod. 46 82977,89136112368,29%4568,69
BZ-75104080,93111212262,30%4142,71
K-91104148,71116312064,17%4951,31
Panther/M10 71709,46111711959,66%4503,61
XM551 Sheridan103234,37101311461,40%5902,31
Kampfpanzer 07 RH 82879,73133611365,49%5230,43
Type 59 82695,77136811163,96%5064,89
M4461082,9567911056,36%2422,19
M24 Chaffee51395,03138210967,89%7075,80
IS-7104512,87128410872,22%6167,48
M40/M4381655,9380410762,62%2275,63
T26E5 Patriot 82697,48149610774,77%5253,73
M53/M5592217,5079310565,71%2894,07
AMX 13 57 GF 71635,55122810362,14%4929,81
Lion 104322,07117410166,34%4737,97
AMX 30 1er prototype93365,71118810064,00%4747,00
Pz.Kpfw. VII104627,21121510068,00%5911,13
Rheinmetall Skorpion G 83255,62133210062,00%5250,81
WZ-132-1103308,5910359761,86%4939,87
Prototipo Standard B93638,9712519465,96%4689,10
T-100 LT102687,8311399469,15%4842,86
Object 703 Version II 83228,1314779365,59%5104,54
Panther mit 8,8 cm L/71 82424,7212989269,57%4944,53
Manticore102380,0211908667,44%4177,35
T6981838,859728558,82%3054,53
T-34-85M 61773,3112298563,53%4396,12
ST-II104566,9312268362,65%4833,66
T-5493071,7311617964,56%4476,68
AE Phase I 93687,0512697962,03%5090,43
T-1093418,5512277865,38%4854,71
E 25 71842,5210947572,00%3880,24
Conqueror93654,9012887263,89%5547,02
T23E3 71797,8611777067,14%4581,83
Object 430 Version II93080,2312787071,43%4780,99
SU-10061481,4310476976,81%4321,81
Strv K 94377,6415216465,63%6264,89
Carro da Combattimento 45 t 104401,7012086355,56%4557,42
STA-182067,9711006262,90%4165,11
T92 HMC102316,816486254,84%2464,22
CS-52 LIS 82915,5813236264,52%5031,43
Rheinmetall Panzerwagen101993,2311846172,13%3518,88
Tetrarch 2456,236896071,67%3901,06
M48A2 Räumpanzer 82769,6314015967,80%5076,76
M54 Renegade 83303,9314715770,18%5494,59
Object 41682619,7012045658,93%5713,48
Concept 1B 94023,7214735477,78%4523,49
M4A3E8 Fury 61272,6510525156,86%3909,01
VK 100.01 (P)81995,5010615064,00%2936,69
BT-SV 3515,796994868,75%2803,90
Emil I82595,0212494665,22%4482,20
UDES 15/16104524,5011774660,87%5304,82
Leopard Prototyp A93045,5911644468,18%3985,34
Leo71658,7411764362,79%4029,86
Škoda T 5093215,1911564367,44%4511,32
IS-5 (Object 730) 82350,4212594376,74%4372,58
Ho-Ri 3104811,0511464266,67%5478,68
AMX 13 9091755,6010884065,00%4132,19
Bat.-Châtillon 25 t AP93191,0512623770,27%5304,23
Lorraine 40 t 82789,5712003754,05%4864,82
Panther71846,7212223672,22%4404,97
T2071459,069353562,86%2758,96
T28 Concept 71873,9411643562,86%4584,62
KV-220-2 5863,359103473,53%2376,16
WZ-111 82167,0312573375,76%3743,60
Type 3 Chi-Nu Kai 5908,218473363,64%3833,55
AMX M4 mle. 5193676,7813863281,25%4785,38
Škoda T 56 84011,5216772968,97%5643,96
Strv 7461239,2510192871,43%3365,52
Pz.Kpfw. V/IV 52200,9319152878,57%5638,98
Kunze Panzer 93714,2612672759,26%4980,58
T3281862,2712582684,62%2790,00
Centurion Mk. 7/192764,5411372665,38%3850,99
Char Futur 4 93947,9613972572,00%4729,19
Rhm.-Borsig Waffenträger82267,0410122475,00%2857,09
Ho-Ri 193802,8713822382,61%4374,80
E 75 TS 83404,6515552373,91%5567,92
Strv m/42-57 Alt A.2 61213,399052352,17%3026,11
GSOR 1008 83124,6513162369,57%4099,01
FCM 50 t 81817,3511402373,91%3234,65
FV601 Saladin82610,8612892263,64%5027,60
Object 268 Version V 104036,5510832268,18%4023,60
Object 780 105059,8613482171,43%4750,05
Ho-Ri 282897,7012832075,00%4169,31
VK 30.02 (M)61431,509262045,00%4183,64
Grille 15103474,558492045,00%3001,40
Lansen C 82655,3913891872,22%4129,75
T25 Pilot Number 1 82313,4413101662,50%4386,59
Cobra 93249,3111131693,75%3750,65
Black Prince71338,337931540,00%1880,56
Type 5782175,0712051573,33%2748,67
ShPTK-TVP 100 83084,2712331560,00%4559,90
Caernarvon82494,3613551478,57%4008,68
Chieftain/T95 82227,1412681464,29%4063,03
LT-432 83099,7916361478,57%11993,51
HWK 30 82502,0014231291,67%6772,21
Object 70593548,8213281163,64%5398,53
Object 777 Version II 93023,5512431172,73%2982,82
114 SP2 104388,9111391154,55%4600,91
M4A3E8 Sherman61152,609171060,00%3055,67
59-166567,606681070,00%1909,22
VK 30.01 (P)61480,0010391070,00%4690,65
Bat.-Châtillon 155 58102197,208061090,00%2524,23
Chimera 81985,3010581060,00%2380,77
Bretagne Panther 61877,5012681060,00%5125,82
Crusader61083,221015977,78%5072,95
G.W. Panther71210,33835955,56%1582,24
FSV Scheme A72038,891390944,44%5091,64
Pz.Kpfw. II2248,13421875,00%1401,09
VK 36.01 (H)6734,75597862,50%1321,73
Cromwell61487,571136785,71%3758,32
E 7591886,43786757,14%1693,49
Škoda T 40 61641,861157757,14%5733,65
60TP Lewandowskiego105007,001259666,67%6075,13
SU-14-281905,17928666,67%2412,60
Type 4 Ju-To71849,331112683,33%2704,99
FV3046952,33660650,00%2067,72
HWK 1282560,501360666,67%6690,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 41017,831032650,00%4080,47
Pz.Kpfw. 38 (t)3220,00191520,00%635,36
TNH 105/100082368,80867540,00%3184,42
SU-100M171143,80714540,00%1711,55
T1E6 2261,20594580,00%1845,26
StuG IV 5649,00421520,00%1855,46
Tiger II81196,00784475,00%1361,54
Pz.Kpfw. T 25 5929,50864450,00%3724,08
King Tiger (Captured) 71917,50869425,00%3240,54
M4A1 Revalorisé 81655,50717425,00%1931,22
Renault FT149,33153366,67%246,79
AMX 50 10081132,33876366,67%1265,17
UDES 14 Alt 583118,6715773100,00%6456,16
T110E3105350,001238366,67%4476,46
Char Mle. 75 92711,001133366,67%4181,64
SU-130PM 83055,3314473100,00%4975,10
EMIL 1951 83858,6717583100,00%5681,99
Somua SM 81437,67564366,67%1268,16
Pz.Kpfw. 35 (t)2287,006642100,00%2016,72
Renault NC-311212,50317250,00%1476,50
FCM 36 Pak 40 3300,50275250,00%678,38
Renault FT AC266,00134250,00%77,43
Type 689869,0045220,00%438,25
SU-122-5494296,0017282100,00%5954,70
AMX 50 Foch (155) 103859,5012962100,00%3657,58
Pz.Sfl. IVb4413,00400250,00%1285,51
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2353,50545250,00%1050,07
KV-4 Kreslavskiy 81363,00723250,00%1199,37
Leichttraktor137,002651100,00%261,00
UDES 0382002,00130710,00%2321,56
Indien-Panzer81422,0011301100,00%1577,95
Object 252U Defender 86009,0025941100,00%14291,89
T-34-85 Rudy 6877,008701100,00%1380,37
Light Mk. VIC 2228,006421100,00%1369,87
IS-3A 84545,0021781100,00%8399,38
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2159,0018310,00%480,49

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 10.9.2023
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 27.2.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.1.2020
Lähti: 17.1.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.2.2022
Lähti: 26.2.2022
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 27.12.2018
Lähti: 20.5.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.7.2021
Lähti: 24.8.2021
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.10.2021
Lähti: 1.2.2022
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 17.8.2023
Lähti: 9.9.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.8.2021
Lähti: 1.10.2021
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.1.2020
Lähti: 25.7.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.5.2019
Lähti: 13.1.2020
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.11.2015
Lähti: 26.12.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.1.2015
Lähti: 25.3.2015
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 14.7.2015
Lähti: 12.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.8.2015
Lähti: 13.9.2015
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 24.6.2015
Lähti: 12.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.10.2015
Lähti: 16.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.4.2015
Lähti: 22.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.1.2015
Lähti: 27.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.12.2013
Lähti: 27.10.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 12.9.2014
Lähti: 27.10.2018
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 8.4.2014
Lähti: 27.10.2018