Dnipro_Fan_Streamer

clanlogo
Asema: Komentaja
Liittynyt: 4.4.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja339972470160
Ø Taso6,7211,0011,009,76
Voitot1725850,76%1145,83%3448,57%7647,50%
Häviöitä1620947,68%1354,17%3550,00%7949,38%
Tasapelejä5301,56%00,00%11,43%53,13%
Taisteluja selvitty1027430,22%729,17%2231,43%4326,88%
Vaunuja tuhottu259090,76140,58480,691000,63
Tuhoamissuhde1,090,821,000,85
Vaunuja havaittu317840,9360,25320,462041,28
Vahinkoa aiheutettu805,342.209,832.085,271.451,94
Valtauspisteitä532261,57261,08610,871430,89
Puolustuspisteitä188690,5600,0000,00150,09
Kokemus474,42829,13915,19799,70
WN7992,95715,79809,48843,37
WN81152,411113,971120,171137,79
Yhteensä
Taisteluja33997
Ø Taso6,72
Voitot1725850,76%
Häviöitä1620947,68%
Tasapelejä5301,56%
Taisteluja selvitty1027430,22%
Vaunuja tuhottu259090,76
Tuhoamissuhde1,09
Vaunuja havaittu317840,93
Vahinkoa aiheutettu805,34
Valtauspisteitä532261,57
Puolustuspisteitä188690,56
Kokemus474,42
WN7992,95
WN81152,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja24
Ø Taso11,00
Voitot1145,83%
Häviöitä1354,17%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty729,17%
Vaunuja tuhottu140,58
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu60,25
Vahinkoa aiheutettu2.209,83
Valtauspisteitä261,08
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus829,13
WN7715,79
WN81113,97
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja70
Ø Taso11,00
Voitot3448,57%
Häviöitä3550,00%
Tasapelejä11,43%
Taisteluja selvitty2231,43%
Vaunuja tuhottu480,69
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu320,46
Vahinkoa aiheutettu2.085,27
Valtauspisteitä610,87
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus915,19
WN7809,48
WN81120,17
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja160
Ø Taso9,76
Voitot7647,50%
Häviöitä7949,38%
Tasapelejä53,13%
Taisteluja selvitty4326,88%
Vaunuja tuhottu1000,63
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu2041,28
Vahinkoa aiheutettu1.451,94
Valtauspisteitä1430,89
Puolustuspisteitä150,09
Kokemus799,70
WN7843,37
WN81137,79
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31000
Voitot412,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2683,87%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty39,68%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,1300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,140,000,000,00
Vaunuja havaittu290,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu627,550,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä852,7400,0000,0000,00
Kokemus157,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja31
Voitot412,90%
Häviöitä2683,87%
Tasapelejä13,23%
Taisteluja selvitty39,68%
Vaunuja tuhottu40,13
Tuhoamissuhde0,14
Vaunuja havaittu290,94
Vahinkoa aiheutettu627,55
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä852,74
Kokemus157,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu31,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu425,500,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus89,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja2
Voitot00,00%
Häviöitä2100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu31,50
Vahinkoa aiheutettu425,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus89,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot17,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1178,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä214,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty214,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20,1400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,170,000,000,00
Vaunuja havaittu423,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu217,710,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus213,860,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot17,14%
Häviöitä1178,57%
Tasapelejä214,29%
Taisteluja selvitty214,29%
Vaunuja tuhottu20,14
Tuhoamissuhde0,17
Vaunuja havaittu423,00
Vahinkoa aiheutettu217,71
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus213,86
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu307,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus82,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu307,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus82,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1092000
Voitot60054,95%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä46942,95%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä232,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty42639,01%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7010,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu8810,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu989,310,000,000,00
Valtauspisteitä41013,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä30092,7600,0000,0000,00
Kokemus475,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1092
Voitot60054,95%
Häviöitä46942,95%
Tasapelejä232,11%
Taisteluja selvitty42639,01%
Vaunuja tuhottu7010,64
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu8810,81
Vahinkoa aiheutettu989,31
Valtauspisteitä41013,76
Puolustuspisteitä30092,76
Kokemus475,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja98000
Voitot3737,76%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5859,18%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä33,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3333,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu660,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu848,740,000,000,00
Valtauspisteitä750,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä810,8300,0000,0000,00
Kokemus329,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja98
Voitot3737,76%
Häviöitä5859,18%
Tasapelejä33,06%
Taisteluja selvitty3333,67%
Vaunuja tuhottu500,51
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu660,67
Vahinkoa aiheutettu848,74
Valtauspisteitä750,77
Puolustuspisteitä810,83
Kokemus329,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (390)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-15526,8339980655,09%1176,76
ISU-15281311,8049373146,92%1382,88
WZ-1317578,6246871250,00%1262,88
Object 70491692,7350070847,60%1321,14
KV-856676,4139361947,98%1110,47
T-1091039,9547957147,11%846,44
KV-26630,1840055650,54%1019,04
WZ-1328658,5845853949,54%1115,80
IS-381170,0960953450,00%1303,56
T-5491090,2854048645,27%985,64
T26E4 SuperPershing 8968,8358847647,27%1144,48
T-448705,4351645052,67%878,04
Centurion Mk. I8965,7946540046,25%1211,71
SU-1527847,7741338747,80%1163,33
M41 Walker Bulldog8549,6345836447,80%965,84
Bat.-Châtillon 12 t8661,4547234850,57%1234,82
KV-37862,1546032250,00%1094,69
Centurion Mk. 7/191479,7649631851,89%1503,96
T-505121,7625931547,94%223,56
IS-7101610,3163231351,44%1239,84
P.43 bis6754,1250830850,00%1429,90
T-34-856526,0434230850,00%996,77
IS7832,7555128852,78%1101,34
G.W. Tiger (P)81175,3353626550,57%1559,06
ARL 446640,7638126246,95%1025,98
Type 5 Chi-Ri7777,5342925850,00%1180,43
KV-481090,9350225650,00%1217,23
IS-M81086,5552025550,98%1224,39
Type 95 Heavy4377,1630824445,90%1223,91
ST-I91331,0956623751,48%1156,48
MT-256200,4944923754,01%488,83
Progetto C50 mod. 6691273,4166222248,65%1046,62
STA-18959,3860021452,80%1222,49
SU-861093,5639521250,00%1616,95
SU-1006756,9841521050,00%1344,98
T3091260,7255920944,50%909,27
AMX 13 757513,0046520450,00%1052,86
Controcarro 1 Mk. 291685,0581120450,00%1391,48
Lorraine 155 mle. 507768,7336920353,20%996,30
Type 586640,6241619452,06%1348,55
SU-263286,1117518850,00%725,50
Black Prince7806,9947618654,84%1063,81
Cromwell6557,3337118350,27%1063,76
T-463178,3620818050,00%696,20
G.W. Panther71013,5348917650,00%1207,50
VK 45.02 (P) Ausf. A81086,5774817650,00%1142,58
Churchill I5515,9844317450,00%1052,33
LTTB8415,7244017450,00%651,32
SU-855452,5824417251,74%975,84
BT-22154,4418417250,00%698,39
Ares 90101599,2871917247,09%1084,61
SU-14-17783,9237616656,63%1191,64
T-437611,0754516552,12%939,75
Sturmpanzer II4470,1428516450,00%1759,60
59-166369,5042016450,00%999,66
M4A3E8 Sherman6591,6241716350,92%1153,32
M24 Chaffee5376,3838216353,99%1429,06
SU-85B4467,5935016250,00%1355,16
M66586,9437516051,25%875,20
Progetto CC55 mod. 5481133,4665816050,00%1124,76
Crusader6313,9932115445,45%769,78
Hummel6660,5137215261,18%1040,48
UDES 0381222,4952614653,42%1274,38
AMX 13 F3 AM6640,6536014650,00%975,43
Type T-345317,8736514555,17%861,31
IS-27751,7755014250,00%829,72
SU-14-28979,2657914250,00%1012,05
SMV CC-6781203,8858514243,66%1198,82
M2 Medium Tank3249,9926814050,00%964,10
WZ-111-1G FT8898,2356414047,14%769,85
T28 Prototype8971,7648014041,43%836,13
T71 DA7593,1143913645,59%1203,68
T3 HMC2202,8025713450,00%934,70
M-III-Y81003,5780213459,70%1230,96
Comet7801,6443113343,61%1318,99
M4A1 Sherman5478,1637913053,85%1355,73
T2971059,1561213055,38%1393,18
SU-76M4281,9222313050,00%736,54
T-284215,3319512850,00%542,88
TNH T Vz. 5191407,0276112850,78%1168,25
VK 30.01 (P)6614,9439112850,00%923,36
SU-54411,0423312738,58%882,50
Ares 8591268,9678312750,39%1080,78
Covenanter5237,2523612650,00%707,97
Centurion Action X101582,9353912553,60%1260,41
XM66F 81086,0663212540,80%899,22
11081077,8965212263,11%1243,63
Type 4 Chi-To6714,6442811850,00%1433,43
Valentine3296,7326611850,00%1116,87
Caernarvon8880,3642611747,01%875,14
AMX 13 105 AM mle. 505608,4528711656,90%1405,65
ARL V396614,7837311663,79%1222,02
Panhard AML Lynx 6x68586,7261911644,83%926,34
T376461,8746711361,95%1411,63
Škoda T 256589,8243811250,00%1105,97
Super Conqueror101548,4662411147,75%1047,08
VK 45.02 (P) Ausf. B91537,7982211052,73%1362,62
T25/27758,1746211050,00%945,43
T110E4101586,1063311044,55%958,92
O-I Experimental5665,4948810861,11%1485,54
AMX 12 t6409,6838310854,63%1154,37
M-VI-Y91129,2471810850,00%955,40
T25 Pilot Number 1 8890,0447510849,07%1149,94
Hotchkiss H352170,2223710751,40%803,74
T1 Heavy5667,2747610755,14%1646,09
VK 30.01 (H)5584,7045910655,66%1524,97
Tiger II81140,1169210650,00%1194,06
M36 Jackson6816,5645010644,34%1219,90
Tiger (P)7993,1168610650,00%1248,73
BDR G1 B5536,1643410450,00%1008,18
CS-63101558,6576910251,96%1177,03
LHMTV8405,6844910240,20%482,99
Maus101747,5181310146,53%1158,75
KV-137434,903229738,14%450,57
ELC EVEN 90 8512,127069754,64%953,72
Type 2597 Chi-Ha3444,923539650,00%1861,53
Controcarro 3 Minotauro101920,637599656,25%1340,45
WZ-132A9766,687359646,88%966,53
Tortoise91705,768599653,13%1346,64
DBV-152 101880,126489547,37%1072,15
Taschenratte112079,539549547,37%1100,90
Leo7745,825569451,06%1139,29
Churchill VII6648,854759450,00%1140,04
TNH 105/100081306,428399258,70%1741,68
Ikv 1035391,932669251,09%895,57
M18 Hellcat6615,143879250,00%1026,12
T-54 ltwt.9707,406709251,09%875,54
O-Ni7869,686069156,04%1060,73
AMX AC mle. 467715,694469147,25%839,50
T-1506535,093389151,65%769,03
M10 Wolverine5466,523029050,00%1004,87
M3 Stuart3168,802658650,00%614,89
Object 452K 101641,336628640,70%989,73
Ho-Ri 28944,645728440,48%798,10
Strv 746527,783798350,60%886,50
Carro d'assalto P.887784,345828351,81%1003,13
AT 158986,666288237,80%798,22
M-II-Y7875,227238158,02%1098,99
T-345329,112928050,00%763,28
Jagdtiger91682,737588050,00%1347,06
GSR 3301 Setter7297,445378052,50%540,75
Ikv 90 Typ B7679,634277959,49%917,97
Ferdinand81293,186517946,84%1154,91
AMX 404218,462397850,00%787,84
Sexton II3219,271697850,00%916,32
IS-2-II8902,956567844,87%865,25
FV215b (183) 101262,145987745,45%751,59
VK 28.016305,393657751,95%764,02
M48A5 Patton101535,798317653,95%1121,55
T207886,076557354,79%1299,59
M75387,293957363,01%1819,67
Jagdtiger Prototype 81252,785427341,10%967,58
Type 3 Chi-Nu5420,692967250,00%1185,29
M3 Lee4319,362707250,00%1111,01
Pz.Kpfw. III/IV5400,223117258,33%1161,38
WZ-111G FT91687,447677054,29%1346,85
T675503,163357050,00%1263,28
Spähpanzer SP I C7579,505527057,14%1195,61
Type 4 Heavy91670,198986956,52%1562,27
Projekt ION 81197,696646842,65%916,95
Type 95 Ji-Ro6707,183666854,41%1071,84
Ares 7581158,017676847,06%1190,32
A-20585,601866759,70%205,59
Grille5680,153176651,52%1656,48
Jagdpanther7905,115866465,63%1192,76
Jagdpanzer IV6606,273996352,38%1027,74
M10391592,598076344,44%1287,17
S35 CA5687,684756357,14%1783,39
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4236,922736150,82%771,18
BT-7477,201476051,67%122,63
M5A1 Stuart4138,572606050,00%308,23
Semovente M43 Bassotto6741,175066050,00%1066,21
Pz.Kpfw. II Luchs4181,173086056,67%603,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5415,423486058,33%1208,41
Pz.Kpfw. III Ausf. J4217,763135850,00%469,62
O-Ho81184,697405848,28%1166,72
Durchbruchswagen 24252,162455853,45%660,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E3168,122035756,14%470,10
M127864,146875757,89%1122,36
M46 Patton91915,689745658,93%2039,70
M446591,644905653,57%895,66
SMV CC-567840,446015450,00%997,72
AT 77797,095295453,70%950,47
Hotchkiss EBR7551,786575457,41%1248,69
Type 1 Chi-He4292,193825354,72%828,57
Pvlvv fm/42289,661715350,94%251,28
M5 Stuart4147,083485350,94%276,52
AT 25560,535265362,26%1699,72
BT-7 artillery 3229,812765250,00%885,08
StuG III Ausf. G5508,823275158,82%1208,67
Strv m/425421,883045152,94%1022,67
Alecto4320,802865156,86%907,06
SU-182114,141195050,00%588,47
M26 Pershing81192,727695054,00%1494,59
Marder II3265,583235050,00%871,82
StuG III Ausf. B4452,503515062,00%1232,40
M7 Priest3238,242034953,06%642,50
BZ-587964,826294953,06%1231,10
Wespe3329,712614850,00%1253,13
Cruiser Mk. III3198,232004850,00%858,07
Somua SAu 404413,813074856,25%1287,09
M8A14340,063304850,00%853,01
Pz.Sfl. IVc5488,343584759,57%1089,25
Toro 91541,877604742,55%1283,18
60G FT5585,353744650,00%1181,56
VK 36.01 (H)6791,565374551,11%1265,55
VK 16.02 Leopard5296,333714573,33%1037,29
Ikv 723208,571924450,00%506,97
Ikv 65 Alt II6646,754494454,55%1061,51
T-34-2G FT7882,236274456,82%1226,96
KR-1111786,058004436,36%870,24
P26/404413,213234355,81%1155,87
Tiger I71059,907444261,90%1516,55
KV-1S6610,763994250,00%1136,04
Matilda4340,342664153,66%972,73
Lorraine 39L AM3411,243644165,85%1749,08
Vz. 44-17926,547854165,85%1347,02
T3281571,028604143,90%1903,49
Gorilla111932,717754146,34%1117,16
B14236,362673956,41%605,22
T56 GMC3284,153043964,10%1198,50
ST vz. 394246,211963850,00%609,51
Škoda T 245425,083593860,53%1100,00
P.435399,393873850,00%961,24
M415420,953483857,89%628,84
T110E5101940,8210413871,05%1586,87
Pawlack Tank6584,226693772,97%1070,56
SU-76G FT4428,082463650,00%841,04
AMX M4 mle. 4571125,477873661,11%1704,38
AMX ELC bis5178,644863658,33%508,21
Pz.Kpfw. VII101894,898613661,11%1397,25
Lorraine 155 mle. 518904,496413554,29%924,69
212A91274,696423551,43%1204,11
Object 268101846,176373542,86%1114,37
Challenger71282,328363464,71%1959,07
DZT-159 91482,037893450,00%1146,61
Pz.Kpfw. II2167,282523250,00%679,32
Lago4245,422483161,29%771,41
Chi-To SP71144,237853167,74%1450,41
Sturmpanzer I Bison3342,332693050,00%1238,18
Vz. 55101777,538133050,00%1236,96
Cruiser Mk. II2170,071893066,67%776,06
WZ-131G FT6867,135833063,33%1558,68
Marder 38T4585,375253056,67%1720,63
SU-122A5336,572183053,33%713,22
Šotek 81360,077462951,72%1393,03
M2 Light2108,861532850,00%301,01
Universal Carrier 2-pdr2172,961782850,00%698,30
FV4202 8835,894822860,71%1055,75
AMX 383145,122122657,69%399,80
StuG IV 5541,194332669,23%1517,43
Pz.Kpfw. 5581140,767172540,00%748,66
Renault FT 75 BS2195,631392450,00%1150,33
Stuart I-IV3156,502212450,00%518,06
14TP4359,003472437,50%1145,51
AT-12174,921762450,00%650,49
T18 HMC3173,631392450,00%686,69
Durendal 101594,047422450,00%1013,15
Sav m/434478,173512352,17%1385,74
M374219,961942352,17%620,02
O-I61031,355382369,57%1962,83
Vickers Medium Mk. II2182,641522250,00%789,16
Type 97 Chi-Ha3195,003102250,00%616,51
Konštrukta T-34/1007507,525212142,86%620,86
T216471,815112152,38%1295,11
Mitsu 1085691,904322050,00%1164,11
Panhard AMD 178B6484,406952075,00%1521,26
SDP wz 66 Grom 8975,955362030,00%701,27
Type 98 Ke-Ni3217,953201952,63%895,66
Turtle Mk. I 81000,586511931,58%694,93
LT vz. 383194,503041861,11%758,72
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4409,283221861,11%1277,27
Vickers Medium Mk. III3315,502521850,00%1397,17
DS PZInż5710,285501850,00%1622,58
Type 91 Heavy3211,173001850,00%663,96
SDP 44 Burza6577,114621850,00%898,63
Pz.Kpfw. 35 (t)2172,242041752,94%897,67
S-517987,123961752,94%1149,58
Type 3 Ho-Ni III5484,182921764,71%1006,30
Cruiser Mk. IV4137,882081764,71%395,22
Somua S353415,003921752,94%1488,32
10TP3202,252301656,25%779,72
Vickers Mk. E Type B2175,752271650,00%705,96
T-262107,501481668,75%547,43
SDP 57 Gowika71161,756581643,75%1381,24
Achilles6812,815131637,50%1214,45
Renault UE 573223,273371553,33%690,29
Type 63 81051,606201546,67%965,28
Strv fm/211221,432991450,00%1286,46
Strv m/40L3237,433631450,00%817,85
T1 HMC2153,791441457,14%812,07
Type 89 I-Go/Chi-Ro2137,643001450,00%445,84
SDP 40 Zadymka5735,794521450,00%1476,38
T404639,436091457,14%2036,21
Pz.Kpfw. II Ausf. G3334,073561457,14%1510,67
Kampfpanzer 50 t 9763,147011464,29%581,12
TBT 91700,507061428,57%1022,47
Renault FT AC2179,001431353,85%618,31
Char Futur 4 9881,673991216,67%458,46
D23175,822741163,64%640,52
Pz.Kpfw. 38 (t)368,641551154,55%121,80
BZ-16681235,458511163,64%1466,27
Jagdpanzer E 100102124,278021154,55%1442,42
Black Prince II 71262,82119511100,00%1936,25
Chi-Ni2194,202491060,00%997,18
VK 168.01 (P) 81953,89718955,56%2321,99
Vickers Medium Mk. I1126,25171862,50%704,64
Kolohousenka1149,50251850,00%630,72
Renault Otsu173,50165850,00%153,12
D12124,13161850,00%420,02
Leichttraktor1192,25204850,00%956,27
IS-4101938,63815837,50%1187,12
Valentine AT4203,13316875,00%632,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6619,00384850,00%1054,62
T-60258,38149850,00%71,62
Churchill III 51086,751349850,00%2721,64
Stridsyxa 81779,38805837,50%1713,71
Strv m/382135,43357785,71%627,44
M22133,14228771,43%666,45
Type 5 Ke-Ho4178,14367785,71%632,80
MS-11101,00155757,14%442,52
Renault FT161,67115666,67%322,85
M15/423426,67375666,67%1526,50
Type 97 Te-Ke 288,33152650,00%260,38
Panzerjäger I2227,83210666,67%1024,84
Cruiser Mk. I1238,67262650,00%1342,39
CC-46 Pancernik 91875,83821650,00%1591,82
SDT-58 Vlkodav 91162,50697650,00%972,35
Pz.Kpfw. I278,33175666,67%333,51
VK 20.01 (D)4170,83234650,00%373,82
SARL 424309,33293666,67%1125,44
Sentinelle 91623,50771633,33%1410,66
Type 95 Ha-Go295,80203560,00%339,09
FV215b 101437,60741560,00%1074,60
IS-3A Peregrine 81077,60774540,00%974,76
Churchill Crocodile 61120,20961580,00%1978,20
T1 Cunningham155,75151475,00%338,97
4TP1243,00336450,00%1441,23
Semovente M415713,50648475,00%1989,48
Loyd Gun Carriage2215,50232450,00%1547,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C3201,25333450,00%1006,66
T-703512,005074100,00%2790,59
FCM 362229,50375450,00%1036,50
Renault R352135,75255450,00%478,37
GSOR the TANK 91463,50673475,00%1287,11
Lätt Stridsfordon 120 92638,75782450,00%2521,33
L6/402132,33260366,67%473,02
T-34-17855,67762366,67%1390,50
VK 30.02 (M)6557,00440333,33%686,77
IT-3 4491,67605366,67%1592,64
AE Phase I 91425,33851366,67%1446,05
TKS z n.k.m. 20 mm 269,50166250,00%221,93
CS-4471938,00964250,00%2657,49
CS-5381071,00616250,00%1262,09
T2 Medium Tank2149,003512100,00%805,16
Bishop595,008720,00%0,00
Nashorn61727,50798250,00%3884,49
AMX 105 AM mle. 474235,502172100,00%798,24
G.Pz. Mk. VI (e)264,50187250,00%220,86
Pz.Sfl. IVb4513,00536250,00%1776,79
T-804426,004162100,00%1733,58
Object 2579605,0033520,00%229,18
Cromwell Applique 51186,001025250,00%2846,20
T-116 3344,507722100,00%1654,20
T-29 3337,00456250,00%1128,01
Tiger 131 6544,00401250,00%636,96
Valentine II 4653,00719250,00%2486,79
M3 Light 341,00112250,00%120,29
Ashbringer 10818,50660250,00%383,39
T7 Combat Car 2137,50186250,00%573,06
Projet Louis 91738,00984250,00%2233,09
FV226 Contradictious 81663,0056220,00%1306,22
Fiat 3000129,001771100,00%261,00
LT vz. 35278,004711100,00%374,48
M14/412396,004461100,00%1862,66
Renault NC-31162,002781100,00%332,58
7TP2350,004371100,00%1840,48
CS-5991215,0010131100,00%1004,14
Birch Gun4213,004851100,00%805,21
Mäuschen92051,0012931100,00%1629,35
VK 100.01 (P)82055,0014701100,00%2822,05
Obsidian 81022,0030610,00%834,11
T-45 2128,002971100,00%667,14
L-60 2195,004251100,00%1213,62
T1E6 2150,005011100,00%819,63
Light Mk. VIC 273,003301100,00%368,88
LTP 3191,003511100,00%974,92
AMX ELC 901 60,0019410,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2109,003701100,00%506,77
43 M. Toldi III 35,002231100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Komentaja
Liittynyt: 4.4.2024
Asema: Komentaja
Liittynyt: 4.4.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 20.9.2022
Lähti: 13.10.2024