DisaBleed

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25104004
Ø Taso8,130,000,009,00
Voitot1245849,63%00,00%00,00%250,00%
Häviöitä1238449,33%00,00%00,00%250,00%
Tasapelejä2621,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty570022,71%00,00%00,00%125,00%
Vaunuja tuhottu199050,7900,0000,0041,00
Tuhoamissuhde1,030,000,001,33
Vaunuja havaittu239870,9600,0000,0010,25
Vahinkoa aiheutettu1.262,230,000,002.146,25
Valtauspisteitä174730,7000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä75830,3000,0000,0000,00
Kokemus560,040,000,00629,25
WN71030,840,000,001204,14
WN81389,670,000,0079863,75
Yhteensä
Taisteluja25104
Ø Taso8,13
Voitot1245849,63%
Häviöitä1238449,33%
Tasapelejä2621,04%
Taisteluja selvitty570022,71%
Vaunuja tuhottu199050,79
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu239870,96
Vahinkoa aiheutettu1.262,23
Valtauspisteitä174730,70
Puolustuspisteitä75830,30
Kokemus560,04
WN71030,84
WN81389,67
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Ø Taso9,00
Voitot250,00%
Häviöitä250,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu41,00
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu10,25
Vahinkoa aiheutettu2.146,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus629,25
WN71204,14
WN879863,75
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja204000
Voitot9747,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8843,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä199,31%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8240,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1730,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,420,000,000,00
Vaunuja havaittu1070,5200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.216,200,000,000,00
Valtauspisteitä930,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3221,5800,0000,0000,00
Kokemus795,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja204
Voitot9747,55%
Häviöitä8843,14%
Tasapelejä199,31%
Taisteluja selvitty8240,20%
Vaunuja tuhottu1730,85
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu1070,52
Vahinkoa aiheutettu2.216,20
Valtauspisteitä930,46
Puolustuspisteitä3221,58
Kokemus795,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja39000
Voitot1641,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2153,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1743,59%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu320,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,450,000,000,00
Vaunuja havaittu90,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.226,150,000,000,00
Valtauspisteitä611,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä190,4900,0000,0000,00
Kokemus378,030,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja39
Voitot1641,03%
Häviöitä2153,85%
Tasapelejä25,13%
Taisteluja selvitty1743,59%
Vaunuja tuhottu320,82
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu90,23
Vahinkoa aiheutettu1.226,15
Valtauspisteitä611,56
Puolustuspisteitä190,49
Kokemus378,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja22000
Voitot522,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1777,27%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty418,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu190,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu497,550,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä90,4100,0000,0000,00
Kokemus200,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja22
Voitot522,73%
Häviöitä1777,27%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty418,18%
Vaunuja tuhottu130,59
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu190,86
Vahinkoa aiheutettu497,55
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä90,41
Kokemus200,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja226000
Voitot11550,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11149,12%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7231,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1170,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu1730,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu925,020,000,000,00
Valtauspisteitä4301,9000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9124,0400,0000,0000,00
Kokemus486,780,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja226
Voitot11550,88%
Häviöitä11149,12%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty7231,86%
Vaunuja tuhottu1170,52
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu1730,77
Vahinkoa aiheutettu925,02
Valtauspisteitä4301,90
Puolustuspisteitä9124,04
Kokemus486,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1522000
Voitot65843,23%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä84055,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä241,58%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty46230,35%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu9760,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu15791,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu827,460,000,000,00
Valtauspisteitä15691,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä21171,3900,0000,0000,00
Kokemus390,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1522
Voitot65843,23%
Häviöitä84055,19%
Tasapelejä241,58%
Taisteluja selvitty46230,35%
Vaunuja tuhottu9760,64
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu15791,04
Vahinkoa aiheutettu827,46
Valtauspisteitä15691,03
Puolustuspisteitä21171,39
Kokemus390,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja418000
Voitot21551,44%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19346,17%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä102,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15136,12%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3490,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,310,000,000,00
Vaunuja havaittu3160,7600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.872,280,000,000,00
Valtauspisteitä2960,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4231,0100,0000,0000,00
Kokemus633,010,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja418
Voitot21551,44%
Häviöitä19346,17%
Tasapelejä102,39%
Taisteluja selvitty15136,12%
Vaunuja tuhottu3490,83
Tuhoamissuhde1,31
Vaunuja havaittu3160,76
Vahinkoa aiheutettu1.872,28
Valtauspisteitä2960,71
Puolustuspisteitä4231,01
Kokemus633,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (215)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81506,19664195847,34%1553,92
T34 81301,09542114050,96%1566,61
Type 64 6551,6344792650,65%1411,95
T25 Pilot Number 1 8942,5258675851,06%1162,66
T-5491542,4353072849,73%1661,23
Jagdpanzer E 100102054,6057167850,74%1618,27
Object 27710681,7236657329,14%202,51
Object 140101843,1065656547,43%1565,57
Grille 15102097,0259356350,44%1547,39
T-34-856680,4741551746,23%1327,19
T-1091701,6257444553,26%1793,06
M53/M5591456,2455744251,36%1594,00
Panhard EBR 10510952,8860142847,90%1061,46
T-62A101950,5552741446,14%1701,17
TVP T 50/51101828,4364639249,74%1474,22
T-448812,3347638048,68%984,69
T92 HMC101597,3950737048,92%1344,48
Jagdpanther II81376,9250234148,97%1387,46
M40/M4381245,6643133955,75%1461,75
Jagdtiger92030,8858933358,86%1921,29
AMX 13 9091200,4753231848,11%1969,83
Strv 103B102032,6961031247,76%1509,64
M4A1 Revalorisé 81187,7756230849,68%1429,57
Caernarvon Action X 8756,2553226844,78%703,30
M127936,1138525749,81%1285,35
IS-381463,0360425658,98%2004,01
UDES 0381293,4446525246,03%1327,17
T-345316,7329124652,03%783,20
Type 4 Heavy91738,1181424653,66%1748,18
Škoda T 5091516,8567123048,70%1337,70
T-437621,2743322748,90%883,18
Leopard 1101930,2269422353,36%1536,13
M10391800,4183922255,86%1986,85
Object 430U10593,9238021738,25%164,00
IS71124,0153021655,09%1695,71
Strv 103-091742,3457721346,48%1473,89
Jagdpanther7950,6242320153,23%1286,22
O-Ho81298,1866118451,63%1479,58
O-I6920,1050216257,41%1726,11
E 7591819,6367316151,55%1630,55
M66719,3841516054,38%1171,61
TVP VTU Koncept81036,7558115847,47%1396,10
IS-7102334,9479915757,96%2144,17
Bat.-Châtillon 12 t8861,3677615556,77%1833,74
T3281288,2271214457,64%1554,65
Type 6191691,9476614248,59%1606,39
T110E5101660,1362814146,10%1245,06
UDES 1691736,8882213951,80%1701,31
VK 72.01 (K) 101931,7560313743,07%1199,66
M446738,9933213649,26%1314,92
T2971388,8358913259,09%2019,82
O-Ni71033,4753813158,78%1455,00
AMX M4 mle. 49 Liberté 8883,0963512743,31%815,97
STA-18829,1760512543,20%941,47
Konštrukta T-34/1007858,6853512248,36%1256,77
Conqueror91528,1174612245,08%1245,21
Type 5 Heavy102073,9760411844,92%1344,79
T1 Heavy5320,8527311747,86%498,90
FV4005 Stage II101462,0648211742,74%927,19
AMX 13 105101270,3747611746,15%1372,76
Super Conqueror101920,6067111550,43%1481,30
Ikv 65 Alt II6604,2137711345,13%1054,82
Object 268 Version 4101936,1760310944,04%1251,69
Object 70591737,4484110955,05%1700,00
Panhard EBR 9091030,8979310856,48%1667,16
Jagdpanzer IV6816,6342410560,95%1664,33
Panhard AML Lynx 6x68864,9769410551,43%1653,08
Object 26391063,1552410548,57%713,92
T-34-85M 6585,464639749,48%792,63
Type 71102165,537559544,21%1463,12
Panhard AMD 178B6444,474009550,53%1255,74
Ikv 90 Typ B71065,565489456,38%1671,75
O-I Experimental5754,414389154,95%1618,52
Super Hellcat 7802,155368851,14%1112,27
Type 6892102,547918736,78%1651,74
SU-10181379,287338659,30%1635,76
AMX 13 757818,427028351,81%2030,38
AMX 12 t6697,776328253,66%2223,29
M3 Lee4115,041768137,04%135,50
Tiger II81726,438358145,68%1978,88
Emil I81012,826757955,70%1074,54
IS-M81158,015937841,03%1167,25
StuG III Ausf. G5446,862987762,34%1106,81
Waffenträger auf Pz. IV91512,966307554,67%1252,84
M-VI-Y91391,597867549,33%1237,00
Škoda T 245462,763647054,29%1400,73
Škoda T 256683,224276944,93%1307,65
FV4004 Conway91785,587256746,27%1553,22
Indien-Panzer81064,275266753,73%1385,96
AMX ELC bis5366,223736755,22%1279,24
Charioteer81257,357156656,06%1398,76
T71 CMCD7570,855836662,12%1276,93
105 leFH18B2 5686,894096445,31%1300,94
Churchill I5490,373466344,44%899,41
Churchill VII6671,575056361,90%1311,80
T34 B 8240,373515954,24%172,60
Tiger I71286,288415756,14%1828,21
Object 705A101562,167645657,14%1294,91
Leo71128,538165567,27%2225,24
T110E4102175,296985547,27%1379,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81443,316815549,09%1415,78
M374296,002205440,74%788,92
Leopard Prototyp A91460,096395347,17%1219,49
T3091814,607995062,00%1726,57
T-50570,502624850,00%101,78
Challenger71246,176564740,43%1666,20
T376714,237294761,70%2554,25
T26E5 Patriot 81211,968864765,96%1563,93
Bretagne Panther 6152,982114719,15%0,00
T28 Prototype81194,825244535,56%1171,98
UDES 14 Alt 581172,288334367,44%1598,90
KV-137700,604344344,19%1065,83
SU-100M171168,797404254,76%1785,17
M41 Walker Bulldog8402,864474235,71%429,15
M415451,933014168,29%738,54
Achilles6885,445964151,22%1575,30
Kranvagn101803,986504042,50%1231,74
Emil II91047,636853850,00%775,02
VK 30.01 (H)5547,264823852,63%1284,68
VK 30.02 (D)7821,395933842,11%1187,58
Type 4 Ju-To71130,087363855,26%1442,93
M24 Chaffee5475,245063850,00%2004,53
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4278,332253650,00%576,37
Caernarvon81051,616673644,44%1063,27
M2 Medium Tank373,331713655,56%141,23
SU-855565,004263447,06%1383,46
STB-1101564,095773444,12%950,88
T28 Concept 71008,735253366,67%1615,81
VK 36.01 (H)61249,098093240,63%2205,92
M-V-Y101861,267773154,84%1318,00
Ikv 1035456,433373060,00%1142,60
Type 3 Ju-Nu6885,706923056,67%1284,92
Type 95 Heavy4295,382972955,17%977,50
T1 Cunningham1103,572122864,29%650,13
KV-26929,675432744,44%1424,07
ST vz. 394342,083162556,00%1151,11
T-463168,632222437,50%487,40
M18 Hellcat6914,085132441,67%1569,40
Object 43091872,968182454,17%1683,02
M-II-Y71387,708912343,48%1959,70
M-III-Y81059,008432356,52%1168,60
Strv 746677,096122259,09%1379,94
UDES 15/16101950,957612065,00%1616,97
Black Prince7956,585961926,32%1168,52
M5 Stuart4240,112921957,89%668,04
SU-1006528,724181838,89%641,51
VK 30.02 (M)61031,176871844,44%1832,02
M3 Stuart3124,881901752,94%378,95
M7 Priest3131,291461758,82%319,19
Type 5781466,769471770,59%1678,43
E 100101521,005921735,29%812,54
T25/27826,594691741,18%929,66
Hotchkiss EBR7519,355621747,06%1000,12
Marder II3182,191681650,00%417,72
StuG IV 5304,691901637,50%468,91
122 TM 81545,698921668,75%1669,59
AT 25904,407361566,67%3089,42
Pawlack Tank61131,738121560,00%1866,09
Patton the Tank 91065,934541526,67%808,62
Lorraine 40 t 8887,333571546,67%880,21
Type 5 Chi-Ri71043,717301450,00%1756,30
P26/404899,297091471,43%3069,96
T1 HMC250,69811338,46%9,69
Sav m/434158,541371323,08%147,37
AMX 50 Foch (155) 101968,318241369,23%1627,73
ELC EVEN 90 8493,385331330,77%713,14
Vickers Medium Mk. II247,00961258,33%164,90
LT vz. 383182,002001136,36%537,59
T2 Medium Tank284,271561145,45%226,74
Vickers Medium Mk. I137,7879933,33%0,00
Vickers Medium Mk. III3150,75117812,50%339,18
VK 16.02 Leopard5202,63308862,50%612,86
Sturer Emil7405,63529875,00%491,79
Pz.Kpfw. 5581364,50614825,00%918,09
Hirschkäfer111014,38480837,50%338,81
Cromwell B 6709,63657850,00%1210,99
Type 4 Chi-To6369,86351742,86%427,15
Panzerjäger I2172,00182742,86%475,75
Light Mk. VIC 2118,43181757,14%560,20
M2 Light2133,00226666,67%542,85
Type 2597 Chi-Ha3196,3312360,00%469,81
T-262121,40274580,00%625,76
SDP 44 Burza6537,60233520,00%618,50
Type 5 Ka-Ri 82037,60852560,00%2142,29
T3 HMC2178,50230450,00%702,34
T-45 2178,00213450,00%672,80
Strv S1 81531,75573425,00%1347,16
Chrysler K 8839,50427450,00%695,39
Strv fm/21151,0097366,67%228,74
MS-1137,006130,00%1,44
SU-18252,002730,00%30,29
Black Prince II 7680,67520333,33%684,67
T-50-2 6314,67357366,67%851,19
Type 91 Heavy30,001692100,00%261,00
Marder 38T40,002492100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 5229,5021820,00%346,31
KV-1SA 5419,50380250,00%632,36
AM 39 Gendron-Somua 2816,001048250,00%4687,78
AMR 35 2160,0029520,00%455,05
Tetrarch 2150,50313250,00%632,46
T 55A 91287,00496250,00%1255,40
Chi-Go 71336,509842100,00%1639,41
TKS z n.k.m. 20 mm 20,006810,00%0,00
4TP1116,0011210,00%305,09
Type 3 Chi-Nu5117,009010,00%23,98
Leichttraktor10,00410,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2217,003431100,00%985,47
Pz.Kpfw. II Luchs489,002731100,00%304,89
MKA 255,005410,00%0,00
T-29 3262,0043710,00%817,79
SMV CC-64 Vipera 80,005541100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 61633,0016761100,00%8225,32
T1E6 2214,0018910,00%749,05
Type 63 8657,0023710,00%352,62
Dicker Max 6213,0016410,00%63,16

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.8.2026
Lähti: 26.9.2026
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 8.4.2022
Lähti: 29.3.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 10.5.2023
Lähti: 18.3.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.4.2020
Lähti: 4.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.4.2020
Lähti: 25.4.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.1.2022
Lähti: 7.3.2022
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 9.5.2019
Lähti: 8.6.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.11.2021
Lähti: 1.1.2022
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 12.5.2020
Lähti: 14.2.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 13.6.2019
Lähti: 15.1.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.1.2020
Lähti: 17.2.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.1.2020
Lähti: 19.1.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 21.6.2017
Lähti: 23.12.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.1.2019
Lähti: 18.2.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.4.2017
Lähti: 18.6.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.3.2017
Lähti: 4.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.3.2017
Lähti: 29.3.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.3.2017
Lähti: 26.3.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.2.2017
Lähti: 11.3.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.1.2017
Asema: Huoltopäällikkö
Liittynyt: 2.1.2017
Lähti: 13.1.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.8.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 4.1.2016
Lähti: 2.4.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.12.2015
Lähti: 2.1.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.11.2015
Lähti: 11.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.10.2015
Lähti: 25.11.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 9.6.2015
Lähti: 5.8.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.6.2015
Lähti: 6.6.2015