Dinga_2016

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.4.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja35507077132
Ø Taso8,310,008,959,26
Voitot1722448,51%00,00%3646,75%6448,48%
Häviöitä1777750,07%00,00%4153,25%6750,76%
Tasapelejä5061,43%00,00%00,00%10,76%
Taisteluja selvitty741320,88%00,00%1722,08%3022,73%
Vaunuja tuhottu226880,6400,00480,62780,59
Tuhoamissuhde0,810,000,800,76
Vaunuja havaittu453061,2800,001552,012391,81
Vahinkoa aiheutettu1.064,470,001.193,421.231,16
Valtauspisteitä298640,8400,00580,75580,44
Puolustuspisteitä107330,3000,0000,0000,00
Kokemus557,610,00709,49728,18
WN7892,310,00907,99882,22
WN81108,400,001216,161259,86
Yhteensä
Taisteluja35507
Ø Taso8,31
Voitot1722448,51%
Häviöitä1777750,07%
Tasapelejä5061,43%
Taisteluja selvitty741320,88%
Vaunuja tuhottu226880,64
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu453061,28
Vahinkoa aiheutettu1.064,47
Valtauspisteitä298640,84
Puolustuspisteitä107330,30
Kokemus557,61
WN7892,31
WN81108,40
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja77
Ø Taso8,95
Voitot3646,75%
Häviöitä4153,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1722,08%
Vaunuja tuhottu480,62
Tuhoamissuhde0,80
Vaunuja havaittu1552,01
Vahinkoa aiheutettu1.193,42
Valtauspisteitä580,75
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus709,49
WN7907,99
WN81216,16
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja132
Ø Taso9,26
Voitot6448,48%
Häviöitä6750,76%
Tasapelejä10,76%
Taisteluja selvitty3022,73%
Vaunuja tuhottu780,59
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu2391,81
Vahinkoa aiheutettu1.231,16
Valtauspisteitä580,44
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus728,18
WN7882,22
WN81259,86
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja111000
Voitot4944,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5549,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä76,31%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3228,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu600,5400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,760,000,000,00
Vaunuja havaittu1020,9200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.611,480,000,000,00
Valtauspisteitä1181,0600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä450,4100,0000,0000,00
Kokemus653,950,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja111
Voitot4944,14%
Häviöitä5549,55%
Tasapelejä76,31%
Taisteluja selvitty3228,83%
Vaunuja tuhottu600,54
Tuhoamissuhde0,76
Vaunuja havaittu1020,92
Vahinkoa aiheutettu1.611,48
Valtauspisteitä1181,06
Puolustuspisteitä450,41
Kokemus653,95
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3055000
Voitot149448,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä156151,10%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty110836,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu20950,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu31241,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.105,790,000,000,00
Valtauspisteitä31571,0300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä99823,2700,0000,0000,00
Kokemus769,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3055
Voitot149448,90%
Häviöitä156151,10%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty110836,27%
Vaunuja tuhottu20950,69
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu31241,02
Vahinkoa aiheutettu1.105,79
Valtauspisteitä31571,03
Puolustuspisteitä99823,27
Kokemus769,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja915000
Voitot42646,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä45449,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä353,83%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty28431,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5200,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu8820,9600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.079,910,000,000,00
Valtauspisteitä11961,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9671,0600,0000,0000,00
Kokemus599,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja915
Voitot42646,56%
Häviöitä45449,62%
Tasapelejä353,83%
Taisteluja selvitty28431,04%
Vaunuja tuhottu5200,57
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu8820,96
Vahinkoa aiheutettu1.079,91
Valtauspisteitä11961,31
Puolustuspisteitä9671,06
Kokemus599,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1033000
Voitot50849,18%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä51850,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä70,68%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty34633,49%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6200,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu7910,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.373,320,000,000,00
Valtauspisteitä11721,1300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä9350,9100,0000,0000,00
Kokemus689,150,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1033
Voitot50849,18%
Häviöitä51850,15%
Tasapelejä70,68%
Taisteluja selvitty34633,49%
Vaunuja tuhottu6200,60
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu7910,77
Vahinkoa aiheutettu1.373,32
Valtauspisteitä11721,13
Puolustuspisteitä9350,91
Kokemus689,15
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (301)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Panhard EBR 10510912,21577187446,80%951,78
Bat.-Châtillon 155 58101062,17547151950,16%843,77
TVP T 50/51101834,9260694651,48%1523,00
T-103 81282,1768986952,13%1416,25
Kranvagn101661,8367385149,35%1264,10
Progetto M40 mod. 65101868,7563381150,06%1609,57
T-62A101674,1564268052,50%1447,15
KV-26971,2952265954,32%1839,22
T376354,0541262649,52%837,21
M41 Walker Bulldog8353,1733161740,84%373,02
WZ-111 model 5A101514,0562057641,15%994,09
IS-27583,7238656048,21%596,62
Caernarvon Action X 81185,0372255852,15%1436,92
FV215b (183) 101483,5551553145,01%975,51
T-100 LT101093,8657543948,75%1253,15
Emil I8913,6760643743,71%823,41
T-448790,8258542942,19%868,49
P.44 Pantera81033,6562342748,24%1337,91
Grille 15101742,7655940349,88%1200,49
1108653,8551138339,69%498,08
UDES 15/16101822,7962638352,74%1513,10
T499717,0856338047,63%868,71
Char Futur 4 91669,4460933356,76%1529,15
T-549957,0458632343,96%788,11
Bat.-Châtillon 25 t101559,7051631942,32%1200,63
SU-1018962,4159631848,43%990,64
Bat.-Châtillon 155 5591034,0963630945,95%893,19
Leo7607,3449229546,10%763,90
Lorraine 155 mle. 518843,8759829544,41%776,20
Prototipo Standard B91448,6570429348,81%1378,90
XM551 Sheridan10876,4257428442,96%801,85
Object 26391383,2566627646,38%1156,25
Type 4 Chi-To6319,0228627542,91%383,52
Type 586317,0127427343,59%390,08
M24 Chaffee5176,3927626747,57%398,27
IS-7101853,2070126353,99%1579,09
WZ-111 model 1-491105,2764525850,00%914,64
M-V-Y101918,8169025847,67%1492,63
Super Hellcat 7841,8452925752,14%1262,55
60TP Lewandowskiego101892,1968225052,80%1462,24
T3091279,8066524853,23%1105,56
Emil II91226,6064624744,94%938,10
Leopard 1101716,5258623743,04%1222,74
Object 705A101691,7357322051,36%1239,61
50TP Tyszkiewicza91453,9873920150,75%1325,06
Panhard EBR 909718,2266420047,00%910,66
M446538,5135919848,48%835,44
Type T-345252,1324019538,46%437,79
T-345193,9124019444,33%295,56
Strv 746416,8133219339,38%514,35
AMX M4 mle. 49 Liberté 81156,6374319353,37%1437,34
Conqueror Gun Carriage101352,1050119144,50%1037,60
Object 430U101739,1658517648,86%1485,76
Controcarro 1 Mk. 291707,1168917548,00%1424,26
T25/27747,8852317343,93%929,81
Hotchkiss EBR7513,6055216951,48%1080,99
Progetto C50 mod. 6691411,9073116854,76%1304,01
M415288,6922716542,42%260,61
Bat.-Châtillon 12 t8844,5957816453,66%1589,50
Progetto CC55 mod. 5481367,9465516353,37%1637,51
AMX 13 909828,5753816348,47%1182,51
Panhard AML Lynx 6x68607,1760416246,30%958,86
SU-1006479,8238715944,65%633,77
UDES 1691313,5766715651,28%1286,97
M18 Hellcat6488,1543815550,32%713,92
ELC EVEN 90 8810,0171115451,30%1675,25
Waffenträger auf Pz. IV91398,4862715143,71%1068,71
Type 3 Chi-Nu5232,8423214843,92%424,48
T28 Prototype8927,3159414746,26%848,29
Sturer Emil7807,4553514650,00%1022,57
T110E4101528,4659114654,79%1053,67
M5A1 Stuart4116,6820013743,80%169,19
IS-381159,0174313658,82%1431,97
FV380591107,5766613649,26%991,38
Object 43091505,5773213547,41%1355,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91248,6670513451,49%1246,62
Lorraine 155 mle. 507655,9254713046,92%714,65
SU-855303,0527512642,06%474,94
AMX 50 Foch B101853,1757312643,65%1175,37
CS-538979,9060712445,97%1186,51
Controcarro 3 Minotauro102013,3462712445,97%1378,50
M5 Stuart456,6818112338,21%0,10
Type 5 Chi-Ri7251,7726411937,82%88,56
SMV CC-6781227,6267411757,26%1469,81
SU-100M17783,5056111747,86%945,11
TNH T Vz. 5191559,0473211648,28%1343,85
P.43 ter7767,1063111354,87%1208,44
CS-63101669,5265511348,67%1257,53
T-437639,6658911251,79%924,08
T-1091338,3370711248,21%1254,81
Strv m/425215,5023110856,48%463,84
Cobra 91464,6072210154,46%1304,89
UDES 14 Alt 58983,315969841,84%1063,92
SU-85B4223,671689842,86%355,47
IS-M81060,106859754,64%1189,20
45TP Habicha7842,275949648,96%1077,21
M10 RBFM 5703,065869660,42%1642,42
P.43 bis6617,945209549,47%1117,98
CS-5991339,997189548,42%1220,15
Rhm.-Borsig Waffenträger81098,755939553,68%1113,07
IS-4101897,966489447,87%1454,65
STA-2 8970,455309441,49%1129,01
Vz. 64 Blesk8589,925829352,69%873,49
T-46375,271699242,39%69,87
Object 268 Version 4101547,365809244,57%992,31
Object 268102045,555988852,27%1366,93
O-I6426,333288751,72%557,36
STG Guard 81264,766198751,72%1603,40
AMX 13 F3 AM6610,485288548,24%839,26
Crusader 5.5-in. SP7728,796118548,24%919,00
T-50577,712418446,43%69,35
Panhard AMD 178B6378,825038453,57%1103,21
T-54 ltwt.9944,677428454,76%1489,66
TNH 105/100081096,496858344,58%1353,21
FV2078928,966708351,81%1155,46
T110E3101650,136568252,44%1070,47
Object 70591599,287918055,00%1537,18
O-I Experimental5336,532647850,00%501,19
LPT-67 Šelma9577,475627847,44%597,62
E 7591388,956047742,86%1011,46
Leopard Prototyp A9899,725197651,32%690,78
T 55A 91334,557137664,47%1395,95
A-436380,213857534,67%484,94
Lorraine 40 t 81255,437977268,06%1722,64
Object 70491132,564617132,39%607,97
Ares 8591460,258047161,97%1516,93
Excalibur 6797,975447055,71%1330,56
Object 277101655,515496946,38%1206,36
Object 25791439,627506850,00%1377,26
Lago4166,221926740,30%288,33
T675370,233436646,97%710,99
LTTB8522,185836648,48%833,15
IS7851,626356353,97%1123,78
Tortoise91562,878446361,90%1403,52
Vz. 55101661,985896237,10%1063,79
FV3046517,533936246,77%789,45
Strv 81 8981,487206155,74%1371,38
Type 5 Ke-Ho4151,401976041,67%262,02
Manticore101057,425986051,67%1129,07
53TP Markowskiego81102,536505944,07%1146,62
Vz. 71 Tesák10913,364915839,66%752,42
T2881124,667365860,34%1273,40
AMX M4 mle. 5191408,708195761,40%1223,70
Škoda T 5091145,795055635,71%731,03
Type 95 Heavy4119,752025648,21%216,07
Ares 7581535,548135646,43%1998,97
AE Phase I 91408,646185650,00%1157,24
Carro d'assalto P.8871099,607945360,38%1741,86
Ikv 90 Typ B7689,864555154,90%932,78
SMV CC-5671127,637485150,98%1767,67
AMX M4 mle. 4571002,716595147,06%1203,88
M-III-Y8913,736955154,90%985,73
Tiger II81095,496774953,06%1171,89
P.435291,253574841,67%533,27
M-VI-Y91242,197484850,00%1024,68
AMX 12 t6575,705804757,45%1714,78
Type 6891423,585314548,89%1037,87
Nashorn6686,165194557,78%1173,53
FV217 Badger102114,987174557,78%1723,88
Škoda T 177671,145834445,45%1507,51
T92 HMC101096,505674456,82%913,56
Spähpanzer SP I C7515,955464348,84%917,74
AMX 13 105 AM mle. 505261,622524245,24%335,98
AMX 13 757908,147254257,14%2305,53
T2071196,226494141,46%1771,02
T57 Heavy101676,466404151,22%1291,62
AMX AC mle. 488901,734794050,00%829,12
Pz.Sfl. IVc5278,252404032,50%338,70
M53/M559722,456004050,00%542,64
Rheinmetall Panzerwagen10966,335204037,50%767,10
IS-2 shielded 71278,806404062,50%1885,70
Ikv 65 Alt II6655,974053857,89%1141,85
Tiger 131 6421,743443844,74%438,17
40TP Habicha6693,436213759,46%1429,27
E 100101916,246593737,84%1287,05
AMX 13 105101011,766173759,46%1135,67
EMIL 1951 81254,547113762,16%1485,49
AMX 50 B101720,175843641,67%1223,48
AMX ELC bis5296,443393641,67%830,65
MT-256412,034323638,89%999,66
Tiger I71060,635973554,29%1401,50
LTG7696,036503548,57%1389,07
M7 Priest397,791413357,58%225,73
Valentine3319,943833363,64%1344,31
AMX 50 12091700,228043250,00%1929,30
UDES 038577,723293225,00%295,05
Indien-Panzer8770,194933237,50%740,81
M40/M4381024,106133148,39%952,42
Archer5214,162793145,16%258,10
VK 28.016541,205733060,00%1720,77
AMX M4 mle. 54101387,205633046,67%862,23
M-II-Y7854,536153046,67%976,14
CS-447934,246602944,83%1399,74
TVP VTU Koncept8646,073742839,29%537,47
WZ-132-1101126,007072842,86%1112,73
M60 101605,755472846,43%1232,63
Kunze Panzer 91707,687852850,00%1693,73
T-34-856515,594982737,04%785,62
Type 6191127,677662762,96%1133,67
Semovente M43 Bassotto6538,855002759,26%826,83
T28 Concept 7686,375302751,85%817,31
Type 91 Heavy365,881622650,00%109,37
WZ-132A9849,046692650,00%962,79
Birch Gun4180,002392657,69%578,16
Marder 38T4322,043232646,15%671,49
M127538,803442556,00%619,05
E 77 91581,646302540,00%1253,47
Type 5781546,397752339,13%1750,81
K-91-PT 91507,968582369,57%1529,95
Type 2597 Chi-Ha383,431632166,67%265,50
KV-137441,864752147,62%550,04
M8A14206,572822142,86%328,48
P26/404293,603632045,00%712,76
Type 98 Ke-Ni3106,401772055,00%309,70
ST-I9820,703332030,00%415,03
Excelsior 5308,554322065,00%588,40
Strv m/40L394,841451952,63%182,52
AMX 105 AM mle. 474230,683151973,68%796,72
Konštrukta T-34/1007502,833481838,89%547,14
Ares 90101412,946861866,67%1034,53
M2 Light286,412371747,06%166,94
SU-76M4199,351921764,71%565,68
BZ-75101802,826971747,06%1124,01
D2368,881631643,75%21,51
Ikv 723140,693121675,00%421,03
VK 16.02 Leopard5536,316061662,50%2270,40
M3 Stuart357,273081546,67%69,28
T56 GMC3147,801151513,33%255,60
Maus101465,076361540,00%849,72
Type 71101639,206111546,67%1013,60
AMX 65 t8827,274381546,67%786,58
SU-130PM 81261,407111573,33%1413,19
STB-1101813,716851457,14%1321,90
WZ-13281102,648251464,29%2059,37
Rinoceronte101312,234841330,77%652,95
Sav m/43481,001721346,15%66,11
Sexton II3108,621461353,85%330,80
T-1506529,082961346,15%722,55
T54E191018,004631361,54%857,57
25TP KSUST II5111,582101233,33%0,00
T-262128,083581275,00%712,64
AT-12102,751121233,33%176,01
FV601 Saladin81078,338341275,00%1529,25
VK 36.01 (H)6596,004031127,27%858,00
VK 30.01 (H)596,181811172,73%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2100,181541163,64%359,56
Vickers Mk. E Type B247,301311060,00%166,74
Type 5 Heavy102405,506031060,00%1801,12
Semovente M415712,905941070,00%1772,84
Pawlack Tank6670,005991050,00%1012,12
Tetrarch 2140,601551030,00%488,12
Strv m/38279,33150977,78%339,27
Type 95 Ha-Go291,00135825,00%153,74
STA-18968,50732850,00%1252,38
GSOR the TANK 91747,38696825,00%1633,39
Panzerjäger I298,86190757,14%269,74
Concept No. 5101807,86734757,14%1328,07
Windhund 81001,00493728,57%879,03
Vz. 44-171170,33756650,00%1409,98
B.U.G.I.6904,67493666,67%1838,52
Type 4 Heavy91749,83483633,33%1855,48
T3 HMC20,0060650,00%82,06
ISU-1528913,67534650,00%731,42
KV-48785,17512633,33%673,15
T-34 shielded 5297,83349650,00%579,21
MTLS-1G14 3181,17412666,67%780,91
Škoda T 256478,80563560,00%960,21
T1 HMC234,00133560,00%198,51
Pvlvv fm/42212,00147560,00%241,88
AMX 404215,00252540,00%521,59
Lorraine 39L AM3207,20290580,00%715,05
Marder II3243,60297540,00%580,97
Object 268 Version V 102057,60586560,00%1386,43
Großtraktor - Krupp 3109,20153540,00%117,09
14TP470,75170425,00%0,00
MS-11201,00386450,00%1256,55
Char de transition 6910,50541475,00%1409,86
Renault FT154,33207333,33%51,72
M15/423142,33184333,33%171,33
Ikv 1035222,00201333,33%259,51
Fantôme 9916,00580333,33%499,26
L6/40260,00222250,00%83,60
Renault FT 75 BS2186,004622100,00%1257,14
D1246,00258250,00%85,92
M374108,00201250,00%192,40
KV-1SA 5921,50665250,00%1915,71
AMX ELC 901 6648,0030520,00%1977,62
TKS z n.k.m. 20 mm 276,001991100,00%384,35
T1 Cunningham1120,001471100,00%727,11
Renault Otsu142,001971100,00%261,00
Škoda T 2451311,007731100,00%4155,96
4TP147,006310,00%0,00
Renault NC-31133,001201100,00%261,00
Hotchkiss H35241,001681100,00%261,00
Leichttraktor1120,001931100,00%586,32
Bishop50,008910,00%0,00
GSOR 1006 Scheme 79562,0032910,00%170,92
ARMT 5172,004861100,00%350,68
Patton the Tank 93080,0061510,00%3427,27
AMX 13 (FL 11) 5481,0036010,00%1517,94
WZ-120-1G FT 8872,0041410,00%554,86

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.4.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.5.2025
Lähti: 29.3.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 3.3.2025
Lähti: 28.4.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.11.2024
Lähti: 23.11.2024
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 8.1.2024
Lähti: 4.3.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 7.2.2023
Lähti: 26.3.2023
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 4.4.2023
Lähti: 2.11.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.11.2022
Lähti: 4.2.2023
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.10.2022
Lähti: 9.11.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.3.2023
Lähti: 31.3.2023