Den4ik_2001_2016

clanlogo
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 14.6.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28170009
Ø Taso7,950,000,009,56
Voitot1463551,95%00,00%00,00%333,33%
Häviöitä1321746,92%00,00%00,00%666,67%
Tasapelejä3181,13%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty666923,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu252000,8900,0000,0050,56
Tuhoamissuhde1,170,000,000,56
Vaunuja havaittu400591,4200,0000,0040,44
Vahinkoa aiheutettu1.488,840,000,001.745,44
Valtauspisteitä109220,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä116430,4100,0000,0000,00
Kokemus592,740,000,00619,67
WN71290,170,000,00621,05
WN81836,460,000,003472,81
Yhteensä
Taisteluja28170
Ø Taso7,95
Voitot1463551,95%
Häviöitä1321746,92%
Tasapelejä3181,13%
Taisteluja selvitty666923,67%
Vaunuja tuhottu252000,89
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu400591,42
Vahinkoa aiheutettu1.488,84
Valtauspisteitä109220,39
Puolustuspisteitä116430,41
Kokemus592,74
WN71290,17
WN81836,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja9
Ø Taso9,56
Voitot333,33%
Häviöitä666,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu50,56
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu40,44
Vahinkoa aiheutettu1.745,44
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus619,67
WN7621,05
WN83472,81
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot646,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä753,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty753,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu40,3100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,670,000,000,00
Vaunuja havaittu493,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.145,540,000,000,00
Valtauspisteitä826,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä100,7700,0000,0000,00
Kokemus495,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot646,15%
Häviöitä753,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty753,85%
Vaunuja tuhottu40,31
Tuhoamissuhde0,67
Vaunuja havaittu493,77
Vahinkoa aiheutettu1.145,54
Valtauspisteitä826,31
Puolustuspisteitä100,77
Kokemus495,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu11,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus21,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu11,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus21,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot642,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä857,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty750,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu80,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.059,000,000,000,00
Valtauspisteitä161,1400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä402,8600,0000,0000,00
Kokemus509,140,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot642,86%
Häviöitä857,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty750,00%
Vaunuja tuhottu70,50
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu80,57
Vahinkoa aiheutettu1.059,00
Valtauspisteitä161,14
Puolustuspisteitä402,86
Kokemus509,14
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja98000
Voitot4040,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5455,10%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä44,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3030,61%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu430,4400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu890,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu998,480,000,000,00
Valtauspisteitä1411,4400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä981,0000,0000,0000,00
Kokemus482,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja98
Voitot4040,82%
Häviöitä5455,10%
Tasapelejä44,08%
Taisteluja selvitty3030,61%
Vaunuja tuhottu430,44
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu890,91
Vahinkoa aiheutettu998,48
Valtauspisteitä1411,44
Puolustuspisteitä981,00
Kokemus482,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (228)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
IS-7102300,13603195552,58%2056,07
Object 140102182,53611117651,19%1973,06
T-100 LT101374,6760094552,49%1885,49
T-1091502,8153763151,35%1417,57
T57 Heavy102681,4168162651,12%2351,27
IS-381050,3343160841,78%1039,04
T675435,2233155150,82%928,25
T-4481162,3552646048,48%1645,11
SU-1527889,3639844346,95%1169,34
ShPTK-TVP 100 81814,3479541752,76%2267,99
Object 268102416,7664040650,49%1800,77
S-517836,8841137651,60%1027,29
T376430,8839937452,94%1139,99
T54E191871,9855936851,63%1987,37
Churchill III 5526,0152635753,50%1118,95
T-5491509,1454533150,76%1532,32
HWK 30 8772,8554231747,63%1306,14
KV-26544,2934530548,85%809,08
Škoda T 5091987,8859630451,32%2017,26
TVP T 50/51102304,5162830451,97%1977,46
IS7720,7337429344,71%838,92
T-54 ltwt.91316,1670429357,68%2505,68
KV-856459,0330629146,05%606,10
FV4005 Stage II102164,8261229152,92%1839,49
T-345344,2027328147,33%809,79
Super Conqueror103006,0496228159,79%2874,28
ISU-15281546,7257427556,73%1854,17
Object 268 Version 4102635,6379027458,03%2221,56
Object 70492290,1461326654,14%2189,34
LTTB8788,5657726350,57%1506,16
M24 Chaffee5331,2536625651,17%1145,04
Pz.Kpfw. T 25 5531,4142625255,16%1525,85
T6981140,8951623353,65%1515,81
T499984,5071722650,00%1389,10
Object 43092131,9666222354,71%2365,79
SU-14-281244,2558022050,91%1332,05
Object 430U102193,2663721249,53%1818,69
SU-1006678,0241420951,20%1137,58
AMX ELC bis5313,3535320949,76%1013,73
LTG7824,7959320455,88%2081,23
SU-130PM 81898,0377720349,75%2169,41
T71 DA7708,9844519950,75%1608,46
Škoda T 256870,3351319358,03%2011,36
Panhard AML Lynx 6x68827,1956219355,44%1521,01
KR-1113416,63112419362,18%2843,72
T-34-856521,1537119256,25%959,57
Konštrukta T-34/10071200,7257318654,30%2289,37
M2 Light2265,7834218451,63%1296,57
UDES 0381381,8255618350,27%1480,70
FV230 Canopener102928,2070318350,82%2383,18
FV229 Contender92430,2180618046,67%2230,24
TVP VTU Koncept81112,8655017751,41%1593,77
KV-15398,4232417245,93%687,30
SU-855357,8925117052,94%733,19
IS-6 B 81490,3578717051,76%1876,33
KV-1S6499,9638016952,66%879,42
T-437835,1344716847,62%1411,96
Strv 103-092026,5058816547,88%1941,41
Strv 103B102605,7977416560,61%2164,72
T 55A 92016,7074416159,63%2204,48
Lorraine 40 t 81659,4978615850,63%2075,58
M41 Walker Bulldog8542,2847915449,35%816,41
Taschenratte113919,82115814755,78%2781,16
212A91573,0063314148,23%1358,27
Challenger71646,7396813668,38%2917,49
BZ-75102661,1373813251,52%2057,44
Object 277102503,4989513256,06%2317,49
MT-256394,8439412949,61%1169,53
Object 26392192,4893012654,76%2291,07
AMX M4 mle. 49 Liberté 81321,3680812655,56%1780,69
Object 261101311,6454812552,00%1053,30
Ikv 65 Alt II6827,9438812450,81%1588,63
T110E5103068,6580212152,89%2688,76
Object 70592225,8384512157,85%2401,25
T110E4102521,4767811750,43%1923,61
T-103 81690,0388511752,14%1972,84
AE Phase I 92040,3590811351,33%2120,85
T28 Prototype81455,2460711256,25%1670,56
IS-2-II81650,0393011157,66%2298,01
GSOR 1010 FB 81529,2672011057,27%1886,50
BZ-79113575,9199210955,05%2370,62
ST-I92190,0294610747,66%2105,82
T3092074,2788410653,77%1862,34
Conqueror92138,0995110651,89%2173,36
KV-481631,9993610656,60%2137,94
T110E3102832,5665210645,28%2299,63
Vz. 55102982,3985110558,10%2655,26
Charioteer81546,7573710542,86%1666,42
T-50-2 6567,8859410450,96%1677,95
Ikv 90 Typ B7902,5146810350,49%1270,26
T-284129,1719710245,10%178,66
M10392035,4277610257,84%2237,38
IS-3-II92221,9810049754,64%2573,49
TNH 105/100081622,778409654,17%2145,89
StuG IV 5441,832759546,32%994,64
TNH T Vz. 5192540,769659355,91%2851,62
Maus102666,179589054,44%2179,22
CS-52 LIS 81632,456978950,56%1980,91
Super Hellcat 71210,136578844,32%1922,25
T-34-3 81617,238718748,28%2162,97
FV227 Conceiver82044,559138545,88%2446,39
T3281802,949168263,41%2306,88
Škoda T 245428,772928144,44%1155,04
Ikv 1035318,882777855,13%698,61
SU-10181311,405787550,67%1479,18
T2971436,188367352,05%1959,90
Char Futur 4 92283,678157354,79%2248,18
T28 Concept 71108,695257061,43%1868,92
Caernarvon81322,847946847,06%1437,55
Matilda4919,966986767,16%3650,06
SU-100M171338,165916747,76%2222,31
Object 252U 81950,638026762,69%2384,90
M-III-Y81440,457866454,69%1840,36
M415424,682806347,62%576,30
Hotchkiss EBR7774,986136353,97%1899,89
M-II-Y71428,717746248,39%2030,27
T-505388,163455841,38%1397,87
FV224 Chopper72177,6411655862,07%3215,31
BT-74198,562555742,11%552,79
T-1506881,725295747,37%1506,21
FV4004 Conway92026,417775639,29%2163,65
MTLS-1G14 3363,733695653,57%1624,84
Vz. 44-171574,249355554,55%2459,87
Churchill VII61084,568285455,56%2132,59
Panhard AMD 178B6551,875425350,94%1625,27
A-205118,711685238,46%129,98
Patton the Tank 91762,027205156,86%1995,23
M24E2 Super Chaffee 6548,695715150,98%1592,65
SU-85B4243,782525054,00%533,01
T25/271316,046674951,02%2148,53
Achilles6918,656804862,50%2076,82
IS-M81562,319294862,50%2185,67
M-VI-Y92099,489594854,17%2413,72
T-45 2306,063864858,33%1703,33
T25 AT71310,437184650,00%1887,49
M661529,628074562,22%3178,04
M127692,384234537,78%605,31
T9592885,388524553,33%2780,79
M446614,314254544,44%811,31
KV-371630,399984461,36%2699,91
Pz.Kpfw. I Ausf. C3115,111904438,64%316,71
M10 RBFM 5585,274534472,73%1372,72
SU-76M478,401314250,00%93,91
ST-II102722,888574141,46%2485,78
Sav m/434286,032274055,00%705,39
T-29 3277,932634050,00%1055,19
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6572,386153951,28%1573,38
M18 Hellcat61097,326933754,05%2188,15
Fantôme 91961,818123762,16%2185,09
Object 705A102954,507803447,06%2415,79
M-V-Y102645,658883452,94%2358,79
M8A14147,851533339,39%105,83
IS-4102981,8110803262,50%2721,72
T2882445,0911443256,25%3462,14
Type T-345694,814763161,29%2197,22
Pawlack Tank6896,376833063,33%1658,11
ST vz. 394347,432462842,86%1021,09
M36 Jackson6992,437122867,86%1837,87
Kunze Panzer 92311,579592864,29%3095,66
Black Prince71185,639142751,85%1719,01
StuG III Ausf. B4630,933072744,44%1579,29
AMX 404169,652132650,00%501,21
Churchill I5804,736862669,23%1887,25
Type 91 Heavy3129,771522653,85%318,72
AT 25666,125722650,00%1787,60
M5 Stuart4107,002182556,00%179,87
M3 Stuart3112,571982347,83%281,60
BT-7 artillery 3393,144112236,36%1438,87
T-46388,401702055,00%235,99
Marder II3253,501822060,00%730,84
SU-26399,601342065,00%258,41
L-60 2152,892641866,67%949,63
AMX 38382,651461747,06%74,60
Ikv 723144,881201631,25%167,86
Type 2597 Chi-Ha3501,193441631,25%1694,02
T56 GMC3158,812071656,25%460,71
BT-22107,271951540,00%267,78
M3 Lee4138,132391533,33%247,58
M2 Medium Tank3294,132901553,33%1113,81
TKS z n.k.m. 20 mm 2221,792911450,00%1398,85
SU-182133,071341442,86%585,69
Pz.Kpfw. II224,911211145,45%45,13
T3 HMC258,91901136,36%1,28
Valentine3828,207001070,00%4266,50
Windhund 81236,805761070,00%1251,76
MKA 2304,003231070,00%1326,14
Heavy Tank No. VI 6902,004281040,00%1273,27
Dicker Max 61241,505931090,00%2142,68
Panzerjäger I280,78113933,33%52,14
Valiant 5607,67489966,67%1548,66
Pvlvv fm/42262,00123837,50%19,08
T-116 3298,00309850,00%1541,20
Strv fm/211149,14200742,86%643,49
M5A1 Stuart4897,29613785,71%4682,99
Convert. Medium Tank T3 3663,86621771,43%2536,56
Object 777 Version II 92546,57802771,43%2782,38
Strv m/382127,17225683,33%589,44
Type 97 Te-Ke 2341,33376633,33%1702,80
T1 Heavy51861,50946650,00%5259,37
T-262104,17196650,00%369,20
AT-12205,17288650,00%754,72
Pz.Kpfw. I279,83154650,00%190,49
Excalibur 61789,831157666,67%3610,83
Hotchkiss H352113,20146520,00%263,73
Tetrarch 2222,60227540,00%1116,56
Cromwell B 6930,40606580,00%1832,09
LT vz. 35269,502124100,00%322,13
Vickers Mk. E Type B2367,754724100,00%1834,31
T2 Medium Tank2146,50205475,00%933,89
Object 283 91110,75303425,00%771,24
Renault FT179,33152366,67%438,04
Pz.Kpfw. III Ausf. E3200,673703100,00%653,67
Kolohousenka199,509320,00%282,34
Fiat 30001157,5014620,00%655,51
Leichttraktor1152,0015920,00%529,21
Type 89 I-Go/Chi-Ro2191,00330250,00%767,36
GSOR the TANK 92154,00610250,00%2188,95
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5455,50476250,00%827,67
Vickers Medium Mk. I10,00691100,00%261,00
Vickers Medium Mk. II277,004510,00%108,55
T1 Cunningham151,002941100,00%307,57
Renault Otsu181,002731100,00%370,78
LT vz. 383166,002471100,00%639,68
MS-11387,006741100,00%3623,78
Renault R352365,005831100,00%2161,60
KV-1SA 52200,0018891100,00%7532,11
AMR 35 2804,0014031100,00%7862,05
AMX 13 (FL 11) 5341,005271100,00%1009,02

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 14.6.2024
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 14.6.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.6.2024
Lähti: 13.6.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.8.2023
Lähti: 12.2.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.2.2023
Lähti: 8.3.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 9.3.2023
Lähti: 15.3.2023