Demos___

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1358822191529
Ø Taso6,617,958,428,92
Voitot642447,28%1359,09%10957,07%30156,90%
Häviöitä702851,72%836,36%7840,84%22241,97%
Tasapelejä1361,00%14,55%42,09%61,13%
Taisteluja selvitty240517,70%14,55%3518,32%10820,42%
Vaunuja tuhottu75500,56200,911630,854890,92
Tuhoamissuhde0,680,951,041,16
Vaunuja havaittu134050,99401,823231,697881,49
Vahinkoa aiheutettu868,371.468,361.819,762.088,86
Valtauspisteitä31190,2300,00290,15350,07
Puolustuspisteitä32930,2400,0040,02290,05
Kokemus478,51844,45934,98946,21
WN7857,261389,401394,911421,86
WN81071,362218,511981,092087,84
Yhteensä
Taisteluja13588
Ø Taso6,61
Voitot642447,28%
Häviöitä702851,72%
Tasapelejä1361,00%
Taisteluja selvitty240517,70%
Vaunuja tuhottu75500,56
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu134050,99
Vahinkoa aiheutettu868,37
Valtauspisteitä31190,23
Puolustuspisteitä32930,24
Kokemus478,51
WN7857,26
WN81071,36
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja22
Ø Taso7,95
Voitot1359,09%
Häviöitä836,36%
Tasapelejä14,55%
Taisteluja selvitty14,55%
Vaunuja tuhottu200,91
Tuhoamissuhde0,95
Vaunuja havaittu401,82
Vahinkoa aiheutettu1.468,36
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus844,45
WN71389,40
WN82218,51
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja191
Ø Taso8,42
Voitot10957,07%
Häviöitä7840,84%
Tasapelejä42,09%
Taisteluja selvitty3518,32%
Vaunuja tuhottu1630,85
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu3231,69
Vahinkoa aiheutettu1.819,76
Valtauspisteitä290,15
Puolustuspisteitä40,02
Kokemus934,98
WN71394,91
WN81981,09
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja529
Ø Taso8,92
Voitot30156,90%
Häviöitä22241,97%
Tasapelejä61,13%
Taisteluja selvitty10820,42%
Vaunuja tuhottu4890,92
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu7881,49
Vahinkoa aiheutettu2.088,86
Valtauspisteitä350,07
Puolustuspisteitä290,05
Kokemus946,21
WN71421,86
WN82087,84
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja176000
Voitot5631,82%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11867,05%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3117,61%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu960,5500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,660,000,000,00
Vaunuja havaittu1670,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.497,960,000,000,00
Valtauspisteitä1050,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä460,2600,0000,0000,00
Kokemus450,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja176
Voitot5631,82%
Häviöitä11867,05%
Tasapelejä21,14%
Taisteluja selvitty3117,61%
Vaunuja tuhottu960,55
Tuhoamissuhde0,66
Vaunuja havaittu1670,95
Vahinkoa aiheutettu1.497,96
Valtauspisteitä1050,60
Puolustuspisteitä460,26
Kokemus450,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty125,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,2500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu20,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu25,250,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus17,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty125,00%
Vaunuja tuhottu10,25
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu20,50
Vahinkoa aiheutettu25,25
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus17,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja47000
Voitot2144,68%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2655,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty919,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,1300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,160,000,000,00
Vaunuja havaittu410,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu184,910,000,000,00
Valtauspisteitä571,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä531,1300,0000,0000,00
Kokemus421,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja47
Voitot2144,68%
Häviöitä2655,32%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty919,15%
Vaunuja tuhottu60,13
Tuhoamissuhde0,16
Vaunuja havaittu410,87
Vahinkoa aiheutettu184,91
Valtauspisteitä571,21
Puolustuspisteitä531,13
Kokemus421,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja24460027
Voitot121449,63%00,00%00,00%1866,67%
Häviöitä119548,86%00,00%00,00%933,33%
Tasapelejä371,51%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty77231,56%00,00%00,00%1348,15%
Vaunuja tuhottu13640,5600,0000,00240,89
Tuhoamissuhde0,810,000,001,71
Vaunuja havaittu31041,2700,0000,00281,04
Vahinkoa aiheutettu991,510,000,002.178,85
Valtauspisteitä27301,1200,0000,0070,26
Puolustuspisteitä50632,0700,0000,001294,78
Kokemus544,910,000,001.109,70
Yhteensä
Taisteluja2446
Voitot121449,63%
Häviöitä119548,86%
Tasapelejä371,51%
Taisteluja selvitty77231,56%
Vaunuja tuhottu13640,56
Tuhoamissuhde0,81
Vaunuja havaittu31041,27
Vahinkoa aiheutettu991,51
Valtauspisteitä27301,12
Puolustuspisteitä50632,07
Kokemus544,91
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja27
Voitot1866,67%
Häviöitä933,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1348,15%
Vaunuja tuhottu240,89
Tuhoamissuhde1,71
Vaunuja havaittu281,04
Vahinkoa aiheutettu2.178,85
Valtauspisteitä70,26
Puolustuspisteitä1294,78
Kokemus1.109,70

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja136000
Voitot10476,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3223,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6144,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu970,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,290,000,000,00
Vaunuja havaittu2241,6500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.441,200,000,000,00
Valtauspisteitä1501,1000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2611,9200,0000,0000,00
Kokemus1.047,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja136
Voitot10476,47%
Häviöitä3223,53%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6144,85%
Vaunuja tuhottu970,71
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu2241,65
Vahinkoa aiheutettu1.441,20
Valtauspisteitä1501,10
Puolustuspisteitä2611,92
Kokemus1.047,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (302)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Panhard EBR 10510994,1365153648,51%1099,19
Škoda T 256152,6122039536,71%1,80
FV217 Badger103051,2198436456,32%2641,69
Strv S1 81032,5347134243,27%861,30
Char Mle. 75 91395,6878032453,70%2004,61
T2 Light Tank 288,1819031346,33%204,94
XM57 81771,5082629653,72%1642,91
Konštrukta T-34/1007224,7228027743,68%104,10
Progetto M35 mod. 46 8999,8152526945,35%993,50
SU-130PM 81374,5260926148,66%1373,55
M60 101653,3764422948,03%1220,44
Pudel 6555,0140520753,14%985,84
KV-261104,0967719958,79%2174,90
TVP T 50/51101337,3953119544,10%939,14
FV215b (183) 101816,5171918454,89%1433,52
Type 64 6433,8736215940,25%869,16
Vz. 55102000,7673815751,59%1458,95
Škoda T 509977,7047414839,19%676,14
Škoda T 245114,0916814340,56%42,38
AMX ELC bis5113,7319114245,07%154,84
ShPTK-TVP 100 81239,9769313347,37%1351,36
M41 Walker Bulldog8297,1835913149,62%344,47
T1 Cunningham134,6410712441,13%0,78
Kranvagn102371,8688312261,48%1927,00
Cromwell B 6491,8441112048,33%777,91
M24 Chaffee5101,4117911840,68%72,76
Panhard EBR 909563,4150111140,54%667,98
AMX 40459,9314010537,14%1,28
T376109,4520510238,24%11,36
IS-38861,0461210152,48%868,41
Pz.Sfl. IVb455,5612010135,64%0,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6421,4330210046,00%523,04
Alecto460,101399742,27%21,05
M37492,051549547,37%111,89
Object 590 92014,319689456,38%2171,39
AT 25155,253169247,83%151,13
M5 Stuart425,511519141,76%18,51
Sav m/43498,411539036,67%2,96
XM551 Sheridan10905,405888847,73%824,67
BT-7 artillery 3380,594518648,84%1608,41
Primo Victoria 8782,165188542,35%872,33
M22 Locust 395,521568446,43%166,92
Covenanter571,171688139,51%2,10
AMBT 81358,537888051,25%1518,34
Strv m/42596,451827751,95%128,44
TNH 105/10008971,385817642,11%921,84
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4195,031897541,33%260,83
AT 86144,242257546,67%63,59
Object 25791777,818077541,33%1580,00
TNH T Vz. 5191134,676247334,25%678,20
Object 277102124,956647341,10%1547,28
TS-54 81340,578717251,39%1386,80
T-54 first prototype 8915,926777146,48%1069,78
M2 Light2211,872527051,43%785,05
Valentine392,961766939,13%62,50
BZ-75102270,009166861,76%1696,87
Lorraine 40 t 8943,754636842,65%951,30
Lago462,571916755,22%148,30
T-1091343,247226744,78%1112,30
ST vz. 39472,351686561,54%203,45
Wespe346,89806429,69%0,00
KV-1S6368,303196457,81%596,86
Ikv 103596,051556336,51%0,00
SARL 42485,811576342,86%38,73
Tortoise92193,059266246,77%1859,45
Leox 92090,599875962,71%2088,39
Cromwell6314,222935853,45%463,11
T-34-85M 6898,685845641,07%1420,91
50TP Tyszkiewicza92017,408855549,09%1991,03
Emil II91635,338535451,85%1428,52
T71 CMCD7369,632935437,04%512,50
T2881330,747095343,40%1290,94
T9592141,719615261,54%1965,03
LT-432 8741,628415267,31%1500,20
Alembic 81673,428385251,92%1816,45
Type 4 Heavy92826,4510794953,06%3013,88
G.W. Panther7883,576074946,94%984,79
Lorraine 39L AM329,94924845,83%83,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E356,171504858,33%175,30
Pz.Kpfw. I Ausf. C368,791784839,58%57,52
Excelsior 5266,043484852,08%371,30
FV230 Canopener102213,557564734,04%1283,56
UDES 1692396,469944654,35%2635,68
Sexton I 3279,832664654,35%992,09
Cruiser Mk. IV4304,802474429,55%751,57
Somua S35349,701124438,64%0,15
Matilda IV 5181,662244445,45%219,30
Projet Louis 91283,028244450,00%1754,81
Hotchkiss H35255,511404351,16%83,04
TVP VTU Koncept8316,354144348,84%223,43
T-448770,145994339,53%796,06
ELC EVEN 90 8722,708494353,49%1595,75
Pz.Kpfw. 38 (t)328,681064153,66%114,04
O-Ho81796,378544136,59%1999,81
Cruiser Mk. II2102,301804050,00%286,67
Durchbruchswagen 24154,432024060,00%345,72
M7 Priest349,031333948,72%139,72
Vz. 44-17765,185983842,11%789,31
UDES 0381727,748293857,89%2177,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J4830,165593857,89%3295,21
AT-FV230 Breaker112802,3210343857,89%1922,94
Vickers Medium Mk. I176,781293748,65%223,30
KV-856418,702843729,73%399,77
BZ-79112817,8110863762,16%1776,43
T-116 3256,002803735,14%990,00
L-60 277,892463745,95%239,31
T-29 3150,892243644,44%331,93
Loyd Gun Carriage262,23953554,29%261,02
T499716,344663537,14%757,78
Valentine II 452,431553548,57%95,57
Emil I81487,038193444,12%1589,91
M2 Medium Tank372,501053435,29%0,32
Valentine AT448,591503467,65%255,53
Valiant 5634,685913455,88%1311,77
LT vz. 38334,821253357,58%186,45
M5A1 Stuart463,671293336,36%0,06
Kampfpanzer 50 t 91868,586883348,48%1442,01
M3 Stuart331,531423253,13%125,24
UDES 14 Alt 581231,167033246,88%1365,97
Ikv 72342,651123132,26%0,00
Grille598,711803148,39%104,22
Type 5 Heavy102988,409803053,33%2152,81
Marder II336,331313050,00%76,78
Object 140101547,076573050,00%1073,76
53TP Markowskiego81307,287832951,72%1418,21
Cruiser Mk. III322,691542948,28%60,45
Vz. 63P112814,3410182955,17%1912,28
Type 5 Ka-Ri 81918,528102934,48%1812,95
BT-7411,32992832,14%0,00
KV-15439,753952857,14%847,69
BT-2292,411152737,04%177,77
Strv 103-092505,419162748,15%2257,43
FV225 Collector 92230,7010392755,56%1885,50
SU-2-122 5419,483642733,33%693,92
KV-5 8941,525592744,44%821,92
Type 91 Heavy325,351102638,46%1,94
T56 GMC326,08962642,31%10,98
Object 252U 81247,196982634,62%1085,55
AT 1581784,849682556,00%2233,27
M2247,921512454,17%113,57
M415155,501482433,33%0,00
Strv 103B102532,217972450,00%1930,79
Universal Carrier 2-pdr233,381052425,00%0,00
T110E3102853,007392437,50%2126,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. A395,251122429,17%53,06
SU-15271547,488642369,57%2704,23
Carro da Combattimento 45 t 102298,139422360,87%1958,41
A46 6374,263752352,17%1057,27
Renault Otsu178,551642240,91%98,99
Škoda T 1771639,1411282268,18%4380,47
G.W. Tiger (P)8758,596132245,45%762,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. D446,321212240,91%16,23
Type 3 Chi-Nu Kai 5331,952692236,36%579,08
Hummel6529,523742147,62%623,73
Stuart I-IV361,901482161,90%187,07
Pz.Kpfw. II265,141532157,14%157,06
Vz. 60S Dravec 103633,6211622157,14%3079,74
G.Pz. Mk. VI (e)20,00802157,14%180,05
Tiger I72080,3012212065,00%3612,32
Ikv 90 Typ B71222,707382045,00%1915,98
AMX 38320,951322050,00%92,23
Pz.Kpfw. 5581550,558312040,00%1231,15
Grant4109,001591947,37%156,72
Pvlvv fm/42214,84771936,84%11,22
Type 2597 Chi-Ha325,631011942,11%14,36
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6472,324491947,37%944,43
IS-2 shielded 7663,793851947,37%647,75
Leo71030,947411866,67%1583,57
Crusader660,781491838,89%3,09
MS-1178,611291838,89%162,86
Cruiser Mk. I117,28621827,78%0,00
IS-7102713,289961855,56%2295,32
TKS z n.k.m. 20 mm 296,001691735,29%247,01
T1 HMC228,241021758,82%187,65
60TP Lewandowskiego101873,187641747,06%1128,21
T2 Medium Tank218,06761729,41%0,00
SFAC 105 81782,947521741,18%1436,90
Strv m/40L391,692061675,00%312,27
Ikv 65 Alt II61176,887701656,25%2709,43
O-Ni71643,069831656,25%2171,50
AT 15A 7720,565351662,50%1024,12
Renault FT 75 BS237,33711533,33%0,00
GSOR the TANK 91934,678511566,67%1868,17
T-50-2 6679,335031526,67%1676,25
Chi-Ni260,931571450,00%111,53
Matilda448,001471450,00%96,26
StuG III Ausf. G5452,433311442,86%924,74
14TP4256,073011442,86%725,90
45TP Habicha71410,579141457,14%1946,05
T-46361,71831421,43%0,00
T2971109,866891442,86%1199,92
T3 HMC230,64601421,43%0,00
M4A1 Revalorisé 8678,364031457,14%731,04
AMX 105 AM mle. 47432,311341361,54%210,61
M661072,337581266,67%1692,82
A-20526,501471241,67%31,52
40TP Habicha6634,585171241,67%956,67
Renault G15319,252911241,67%718,62
Vz. 64 Blesk8909,086561250,00%1547,41
SU-76M4176,251391216,67%224,05
T-5491128,505161225,00%835,98
T95/FV4201 Chieftain 102597,257721241,67%1360,29
Strv m/38259,911551163,64%204,78
Strv 746388,183301163,64%671,20
T3281734,558551145,45%1628,16
O-I61023,646111154,55%1638,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.49,821171145,45%50,12
T-60234,641241136,36%0,00
Stridsyxa 81874,8210931190,91%1826,65
VK 36.01 (H)61309,907951060,00%2430,09
Vickers Mk. E Type B238,302051070,00%253,86
VK 30.01 (H)5475,703741060,00%1127,51
Type 95 Heavy416,401101040,00%20,03
UDES 15/16102414,509001060,00%2161,43
T-26G FT225,90771030,00%2,43
T25 AT7545,605831070,00%713,01
HWK 30 8689,004071050,00%1032,68
M15/42395,67219988,89%281,87
Panzerjäger I254,78128933,33%0,36
Pz.Kpfw. II Luchs4112,44228966,67%388,96
T404254,44192955,56%563,53
SU-122A5216,44224933,33%212,73
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2603,11591955,56%2242,90
TOG II* 6839,44443944,44%1344,58
WZ-120-1G FT 81215,67745966,67%1354,73
Vickers Medium Mk. II219,25101862,50%202,04
IS7138,38289825,00%0,05
Pz.Kpfw. 35 (t)238,7586837,50%0,00
10TP370,13110837,50%3,42
Leichttraktor191,13152875,00%441,58
M3G FT39,50106875,00%261,00
FCM 36210,50127837,50%0,00
Obsidian 81498,75869850,00%2108,25
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4519,88514825,00%1168,96
M10 RBFM 5595,50364850,00%1207,21
Strv fm/21165,0091714,29%95,94
Sexton II316,1478742,86%36,03
T-26248,29130757,14%143,63
SDP 40 Zadymka5513,71324728,57%797,03
Rheinmetall Skorpion G 8323,29222714,29%26,31
Škoda T 27 8974,43726757,14%1257,98
Vz. 58 Medvěd 92622,571083771,43%2670,66
T92 8601,86306728,57%736,14
M3 Lee442,17139650,00%97,99
Type 97 Te-Ke 2167,83358650,00%751,99
AMX 12 t674,67270683,33%261,00
Renault FT AC224,3350616,67%0,00
Pz.Kpfw. I250,00205650,00%110,55
Renault R35216,00102650,00%72,35
T-34 with L-11 4803,50646683,33%3755,32
Dicker Max 6576,17397666,67%979,48
WZ-114 91028,67640650,00%706,07
Super Hellcat 7462,67461666,67%604,06
T-345191,00185540,00%236,84
Renault FT1126,00193560,00%673,91
7TP2172,60184540,00%430,31
Vickers Medium Mk. III363,60101520,00%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro247,20123560,00%162,24
T-70338,80143560,00%180,96
KV-1 shielded 5581,40732580,00%1116,58
Convert. Medium Tank T3 3309,80390540,00%702,21
Tetrarch 230,002445100,00%261,00
Caernarvon Action X 8488,80354540,00%273,95
T-28437,507940,00%0,00
Type 97 Chi-Ha375,758440,00%0,87
T1 Heavy5561,75462475,00%1101,28
SU-18257,505040,00%63,92
M446561,25331425,00%698,73
Panhard AMD 178B6220,00218425,00%296,44
Object 283 91092,50887475,00%1196,34
MKA 2187,75248475,00%714,14
M24E2 Super Chaffee 6416,50602450,00%1100,22
Heavy Tank No. VI 6275,50233425,00%143,27
AMX ELC 901 6295,50330425,00%566,06
King Tiger (Captured) 71206,50527425,00%1154,87
Kolohousenka1129,33240366,67%670,35
SU-8551100,67531333,33%3168,92
LT vz. 35255,00167333,33%3,10
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,0010830,00%0,00
T-45 2383,676733100,00%2075,77
T-127 3372,33489333,33%1342,77
T26E5 8406,00447366,67%432,42
A25 Harry Hopkins I 4639,00587333,33%2060,67
M14/412197,00252250,00%574,63
Renault NC-31134,00139250,00%84,37
AT-1246,001232100,00%261,00
Achilles6114,5011020,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51048,50698250,00%3641,51
M4-85 5665,008432100,00%1626,00
KV-1SA 5577,00512250,00%931,34
Pz.Sfl. IC 4128,503722100,00%354,59
Caliban 81208,0041220,00%927,91
StuG IV 5550,0026120,00%982,59
Fiat 30001377,0022410,00%2119,94
DS PZInż5518,005911100,00%1059,65
Panzerwagen 39 3460,008521100,00%1843,63
IS-6 8432,0021010,00%151,25
AMR 35 2712,0055410,00%5274,63
M3 Light 3302,005341100,00%1342,24
Löwe 81698,008571100,00%2119,70
Char Futur 4 92161,0011401100,00%2165,77
43 M. Toldi III 3494,0043410,00%1997,71

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.9.2026
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.9.2026
Lähti: 22.9.2026
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.12.2025
Lähti: 5.9.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.8.2025
Lähti: 2.12.2025
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 6.5.2025
Lähti: 21.8.2025
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 8.3.2023
Lähti: 19.4.2025
Asema: Komentaja
Liittynyt: 8.3.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 11.10.2018
Lähti: 13.10.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 8.2.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.8.2022
Lähti: 29.10.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.12.2022
Lähti: 16.2.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.2.2023
Lähti: 27.2.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.8.2022
Lähti: 28.8.2022
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.2.2018
Lähti: 26.9.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.12.2016
Lähti: 28.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.9.2016
Lähti: 11.9.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.9.2016
Lähti: 9.12.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.1.2016
Lähti: 21.3.2016