| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BZ-75 | 10 | 1296,64 | 520 | 439 | 42,14% | 780,16 | |||||
| IS-3 | 8 | 871,03 | 466 | 346 | 53,18% | 901,51 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 980,78 | 542 | 339 | 54,28% | 1187,80 | |||||
| Löwe | 8 | 930,30 | 550 | 300 | 48,67% | 929,32 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1240,40 | 487 | 288 | 38,54% | 628,10 | |||||
| IS-7 | 10 | 1403,89 | 546 | 288 | 43,06% | 912,54 | |||||
| T-10 | 9 | 1216,50 | 512 | 268 | 51,49% | 1080,49 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1168,57 | 573 | 266 | 45,49% | 671,86 | |||||
| KV-85 | 6 | 448,40 | 311 | 238 | 49,58% | 604,21 | |||||
| IS | 7 | 603,77 | 375 | 235 | 54,04% | 742,87 | |||||
| Gonsalo | 8 | 973,54 | 701 | 234 | 47,86% | 868,09 | |||||
| T-34-1 | 7 | 513,91 | 380 | 232 | 47,41% | 590,39 | |||||
| AMX M4 mle. 49 | 8 | 853,71 | 542 | 226 | 46,90% | 850,78 | |||||
| Type 58 | 6 | 477,07 | 345 | 225 | 47,11% | 816,07 | |||||
| FV4202 | 8 | 777,12 | 505 | 220 | 45,00% | 802,09 | |||||
| Churchill I | 5 | 305,98 | 269 | 215 | 51,63% | 511,19 | |||||
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 424,74 | 377 | 202 | 53,47% | 1078,88 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 670,97 | 517 | 172 | 51,16% | 703,63 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1637,93 | 708 | 154 | 42,21% | 1113,67 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 708,79 | 635 | 149 | 48,99% | 755,16 | |||||
| SU-100Y | 6 | 593,70 | 349 | 147 | 42,86% | 858,44 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 1511,49 | 654 | 145 | 46,21% | 964,19 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1339,53 | 717 | 130 | 41,54% | 953,71 | |||||
| KV-1 | 5 | 311,20 | 250 | 130 | 44,62% | 451,37 | |||||
| O-Ni | 7 | 1159,66 | 558 | 116 | 54,31% | 1632,08 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 1556,61 | 668 | 110 | 49,09% | 962,32 | |||||
| Churchill VII | 6 | 341,25 | 270 | 109 | 37,61% | 317,27 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 1631,01 | 748 | 108 | 48,15% | 917,56 | |||||
| Type T-34 | 5 | 261,68 | 243 | 106 | 49,06% | 569,49 | |||||
| TBT | 9 | 1485,26 | 713 | 106 | 42,45% | 1112,19 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 602,27 | 415 | 102 | 45,10% | 661,34 | |||||
| T-28 | 4 | 177,01 | 170 | 96 | 37,50% | 293,59 | |||||
| Valentine | 3 | 125,44 | 159 | 93 | 47,31% | 262,30 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 1146,80 | 623 | 90 | 46,67% | 853,40 | |||||
| IS-5 (Object 730) | 8 | 724,00 | 476 | 90 | 38,89% | 573,64 | |||||
| O-Ho | 8 | 1184,46 | 522 | 89 | 47,19% | 1261,38 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1175,13 | 579 | 82 | 43,90% | 680,17 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 439,26 | 506 | 81 | 37,04% | 580,44 | |||||
| BZ-79 | 11 | 1867,08 | 783 | 79 | 44,30% | 993,09 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 140,24 | 203 | 78 | 47,44% | 308,08 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 650,44 | 424 | 77 | 42,86% | 474,23 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1028,81 | 635 | 77 | 45,45% | 659,81 | |||||
| O-I | 6 | 880,97 | 585 | 76 | 64,47% | 1596,94 | |||||
| BZ-166 | 8 | 713,70 | 541 | 76 | 42,11% | 538,70 | |||||
| WZ-120G FT | 9 | 1495,67 | 683 | 73 | 39,73% | 962,78 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 727,51 | 590 | 71 | 45,07% | 535,21 | |||||
| IMT | 8 | 875,22 | 571 | 69 | 33,33% | 706,16 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 473,29 | 305 | 66 | 43,94% | 1027,32 | |||||
| T-34-2 | 8 | 662,43 | 426 | 65 | 46,15% | 700,48 | |||||
| Black Prince | 7 | 787,68 | 452 | 63 | 52,38% | 1005,68 | |||||
| M12 | 7 | 607,65 | 434 | 63 | 38,10% | 562,14 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 666,71 | 449 | 62 | 40,32% | 458,91 | |||||
| Caernarvon | 8 | 815,95 | 543 | 60 | 53,33% | 800,53 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1525,10 | 696 | 59 | 44,07% | 965,16 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1257,26 | 672 | 58 | 37,93% | 916,23 | |||||
| ARL V39 | 6 | 396,96 | 283 | 57 | 42,11% | 504,08 | |||||
| Leox | 9 | 1138,05 | 685 | 56 | 50,00% | 813,63 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 398,36 | 329 | 55 | 34,55% | 910,08 | |||||
| T-62A | 10 | 758,85 | 485 | 53 | 35,85% | 319,32 | |||||
| Cromwell B | 6 | 925,21 | 801 | 53 | 62,26% | 1985,66 | |||||
| S35 CA | 5 | 346,10 | 258 | 50 | 44,00% | 533,63 | |||||
| Conqueror | 9 | 1125,72 | 675 | 47 | 46,81% | 825,55 | |||||
| M44 | 6 | 493,20 | 273 | 46 | 45,65% | 614,65 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 908,17 | 584 | 46 | 34,78% | 503,93 | |||||
| Kame | 9 | 1209,11 | 700 | 44 | 50,00% | 911,24 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 203,88 | 261 | 43 | 46,51% | 561,27 | |||||
| BZ-58 | 7 | 789,02 | 626 | 42 | 45,24% | 926,58 | |||||
| M41 | 5 | 328,56 | 233 | 39 | 41,03% | 313,13 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 136,97 | 152 | 39 | 41,03% | 381,41 | |||||
| M37 | 4 | 231,55 | 212 | 38 | 47,37% | 616,18 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 645,47 | 480 | 38 | 52,63% | 736,69 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 389,59 | 315 | 37 | 51,35% | 661,22 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 745,26 | 557 | 35 | 37,14% | 601,52 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 908,59 | 668 | 34 | 52,94% | 1417,46 | |||||
| Nemesis | 8 | 968,22 | 589 | 32 | 31,25% | 933,99 | |||||
| M7 Priest | 3 | 159,13 | 162 | 30 | 50,00% | 326,43 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 109,23 | 174 | 30 | 30,00% | 86,02 | |||||
| LT-432 | 8 | 543,50 | 693 | 30 | 63,33% | 999,27 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 561,38 | 378 | 29 | 37,93% | 274,06 | |||||
| M3 Lee | 4 | 182,04 | 226 | 27 | 51,85% | 494,24 | |||||
| 121 | 10 | 960,26 | 636 | 27 | 48,15% | 603,57 | |||||
| Fantôme | 9 | 940,81 | 618 | 27 | 44,44% | 692,18 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1397,81 | 786 | 26 | 57,69% | 1549,22 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 186,62 | 204 | 26 | 61,54% | 597,12 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1156,84 | 693 | 25 | 44,00% | 852,10 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 692,40 | 583 | 25 | 36,00% | 479,26 | |||||
| TS-54 | 8 | 1353,32 | 746 | 25 | 40,00% | 1306,79 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 460,32 | 373 | 25 | 40,00% | 956,37 | |||||
| T-46 | 3 | 106,61 | 138 | 23 | 56,52% | 328,33 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 856,30 | 537 | 23 | 30,43% | 523,78 | |||||
| AC 4 Experimental | 6 | 514,09 | 393 | 22 | 40,91% | 762,78 | |||||
| KR-1 | 11 | 1197,41 | 642 | 22 | 36,36% | 487,06 | |||||
| SU-85 | 5 | 297,24 | 303 | 21 | 61,90% | 635,36 | |||||
| ARL 44 | 6 | 462,85 | 309 | 20 | 45,00% | 562,01 | |||||
| AT 8 | 6 | 749,10 | 543 | 20 | 50,00% | 1138,29 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 225,60 | 323 | 20 | 45,00% | 482,00 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 279,72 | 217 | 18 | 50,00% | 598,59 | |||||
| SU-100 | 6 | 702,28 | 293 | 18 | 16,67% | 1035,12 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 50,00 | 84 | 18 | 33,33% | 0,00 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1149,61 | 629 | 18 | 33,33% | 787,69 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 255,76 | 358 | 17 | 47,06% | 423,21 | |||||
| Excelsior | 5 | 378,53 | 278 | 17 | 41,18% | 492,09 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 107,50 | 157 | 16 | 37,50% | 180,32 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 136,80 | 165 | 15 | 46,67% | 168,70 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 582,33 | 501 | 15 | 33,33% | 832,11 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 57,50 | 134 | 14 | 57,14% | 189,94 | |||||
| T-26 | 2 | 118,43 | 135 | 14 | 42,86% | 402,04 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 46,50 | 208 | 14 | 64,29% | 218,98 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 107,92 | 195 | 13 | 76,92% | 392,59 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 61,38 | 122 | 13 | 53,85% | 120,67 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 304,31 | 382 | 13 | 61,54% | 1074,91 | |||||
| AT 15 | 8 | 578,08 | 536 | 13 | 53,85% | 461,48 | |||||
| T78 | 6 | 516,54 | 419 | 13 | 23,08% | 471,19 | |||||
| B1 | 4 | 270,58 | 207 | 12 | 41,67% | 524,74 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 107,17 | 167 | 12 | 75,00% | 569,17 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 466,75 | 305 | 12 | 66,67% | 872,38 | |||||
| SU-85B | 4 | 509,55 | 362 | 11 | 100,00% | 1464,42 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 80,27 | 104 | 11 | 27,27% | 0,00 | |||||
| D2 | 3 | 135,80 | 203 | 10 | 50,00% | 351,71 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 257,90 | 215 | 10 | 50,00% | 449,45 | |||||
| AMX 38 | 3 | 153,20 | 193 | 10 | 30,00% | 311,45 | |||||
| SU-76M | 4 | 112,40 | 115 | 10 | 40,00% | 44,61 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 141,80 | 272 | 10 | 80,00% | 572,72 | |||||
| T 54D | 9 | 626,60 | 426 | 10 | 20,00% | 251,21 | |||||
| Windhund | 8 | 940,10 | 645 | 10 | 50,00% | 920,87 | |||||
| O-I Experimental | 5 | 538,67 | 577 | 9 | 77,78% | 1118,46 | |||||
| Object 277 | 10 | 1150,78 | 699 | 9 | 44,44% | 716,67 | |||||
| M2 Light | 2 | 42,38 | 125 | 8 | 75,00% | 261,00 | |||||
| T1 HMC | 2 | 85,63 | 104 | 8 | 50,00% | 321,23 | |||||
| T3 HMC | 2 | 139,00 | 140 | 8 | 37,50% | 395,75 | |||||
| AT 2 | 5 | 534,00 | 487 | 8 | 50,00% | 1411,59 | |||||
| M8A1 | 4 | 140,25 | 132 | 8 | 25,00% | 84,75 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 159,43 | 225 | 7 | 57,14% | 628,70 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 267,14 | 454 | 7 | 85,71% | 445,50 | |||||
| Škoda T 40 | 6 | 630,14 | 460 | 7 | 42,86% | 1033,87 | |||||
| T26E3 Eagle 7 | 7 | 604,86 | 651 | 7 | 57,14% | 726,88 | |||||
| D1 | 2 | 62,67 | 109 | 6 | 33,33% | 16,44 | |||||
| AT-1 | 2 | 156,67 | 121 | 6 | 50,00% | 498,95 | |||||
| T56 GMC | 3 | 115,50 | 143 | 6 | 50,00% | 211,16 | |||||
| Rheinmetall Begleitwagen | 3 | 607,83 | 788 | 6 | 66,67% | 1194,42 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 87,80 | 158 | 5 | 80,00% | 482,05 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 102,20 | 108 | 5 | 20,00% | 51,26 | |||||
| L-60 | 2 | 100,00 | 143 | 5 | 20,00% | 305,36 | |||||
| FCM 2C | 3 | 601,80 | 510 | 5 | 40,00% | 1671,83 | |||||
| P26/40 | 4 | 77,50 | 183 | 4 | 50,00% | 100,37 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 138,00 | 173 | 4 | 50,00% | 456,91 | |||||
| 14TP | 4 | 113,00 | 243 | 4 | 75,00% | 379,91 | |||||
| Marder II | 3 | 261,50 | 129 | 4 | 0,00% | 644,76 | |||||
| T69 | 8 | 733,75 | 648 | 4 | 75,00% | 800,21 | |||||
| E 77 | 9 | 599,00 | 517 | 4 | 25,00% | 197,34 | |||||
| T7 Combat Car | 2 | 82,00 | 192 | 4 | 75,00% | 400,83 | |||||
| Chi-Go | 7 | 594,50 | 439 | 4 | 25,00% | 462,39 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 24,67 | 176 | 3 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 27,67 | 44 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1382,00 | 609 | 3 | 33,33% | 1436,32 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1264,33 | 330 | 3 | 0,00% | 791,77 | |||||
| MS-1 | 1 | 92,00 | 176 | 3 | 66,67% | 485,02 | |||||
| Valentine AT | 4 | 128,33 | 155 | 3 | 66,67% | 337,19 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 269,33 | 227 | 3 | 33,33% | 568,77 | |||||
| KV-1S | 6 | 369,33 | 127 | 3 | 0,00% | 359,62 | |||||
| Lorraine 50 t | 9 | 1040,00 | 382 | 3 | 33,33% | 784,89 | |||||
| Pz.Kpfw. B2 740 (f) | 4 | 208,33 | 314 | 3 | 0,00% | 231,11 | |||||
| LTP | 3 | 119,00 | 168 | 3 | 66,67% | 526,83 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 254,67 | 344 | 3 | 66,67% | 606,54 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 259,67 | 263 | 3 | 33,33% | 131,53 | |||||
| AMX Chasseur de chars | 8 | 269,00 | 246 | 3 | 33,33% | 36,23 | |||||
| 10TP | 3 | 169,00 | 265 | 2 | 50,00% | 555,29 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 142,50 | 232 | 2 | 50,00% | 517,77 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 265,00 | 94 | 2 | 0,00% | 512,32 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 56,00 | 103 | 2 | 100,00% | 265,85 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 318,50 | 228 | 2 | 50,00% | 388,24 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 36 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 4TP | 1 | 128,00 | 351 | 1 | 100,00% | 709,45 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 119,00 | 71 | 1 | 0,00% | 384,45 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 232,00 | 264 | 1 | 100,00% | 980,43 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 64,00 | 155 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Alecto | 4 | 73,00 | 177 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 286,00 | 325 | 1 | 100,00% | 2152,07 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 623,00 | 492 | 1 | 0,00% | 2291,92 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 135,00 | 411 | 1 | 100,00% | 507,37 | |||||
| AMR 35 | 2 | 137,00 | 88 | 1 | 0,00% | 350,74 | |||||
| T-29 | 3 | 0,00 | 24 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 0,00 | 403 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| AC 1 Sentinel | 4 | 43,00 | 230 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T1E6 | 2 | 0,00 | 15 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 410,00 | 249 | 1 | 0,00% | 377,89 | |||||
| Somua SM | 8 | 0,00 | 132 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 177,00 | 365 | 1 | 100,00% | 885,67 |
Demolka05
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 10163 | 3 | 143 | 378 | ||||
| Ø Taso | 7,51 | 8,67 | 9,05 | 9,11 | ||||
| Voitot | 4734 | 46,58% | 1 | 33,33% | 57 | 39,86% | 159 | 42,06% |
| Häviöitä | 5287 | 52,02% | 2 | 66,67% | 85 | 59,44% | 212 | 56,08% |
| Tasapelejä | 142 | 1,40% | 0 | 0,00% | 1 | 0,70% | 7 | 1,85% |
| Taisteluja selvitty | 2251 | 22,15% | 0 | 0,00% | 21 | 14,69% | 71 | 18,78% |
| Vaunuja tuhottu | 5540 | 0,55 | 0 | 0,00 | 78 | 0,55 | 211 | 0,56 |
| Tuhoamissuhde | 0,70 | 0,00 | 0,64 | 0,69 | ||||
| Vaunuja havaittu | 8199 | 0,81 | 5 | 1,67 | 142 | 0,99 | 374 | 0,99 |
| Vahinkoa aiheutettu | 831,18 | 631,00 | 1.122,22 | 1.194,73 | ||||
| Valtauspisteitä | 6601 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 22 | 0,06 |
| Puolustuspisteitä | 3299 | 0,32 | 0 | 0,00 | 92 | 0,64 | 92 | 0,24 |
| Kokemus | 476,97 | 526,00 | 626,08 | 667,58 | ||||
| WN7 | 733,60 | 250,60 | 678,37 | 689,45 | ||||
| WN8 | 809,78 | 204,27 | 798,51 | 855,51 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 10163 | |
| Ø Taso | 7,51 | |
| Voitot | 4734 | 46,58% |
| Häviöitä | 5287 | 52,02% |
| Tasapelejä | 142 | 1,40% |
| Taisteluja selvitty | 2251 | 22,15% |
| Vaunuja tuhottu | 5540 | 0,55 |
| Tuhoamissuhde | 0,70 | |
| Vaunuja havaittu | 8199 | 0,81 |
| Vahinkoa aiheutettu | 831,18 | |
| Valtauspisteitä | 6601 | 0,65 |
| Puolustuspisteitä | 3299 | 0,32 |
| Kokemus | 476,97 | |
| WN7 | 733,60 | |
| WN8 | 809,78 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 3 | |
| Ø Taso | 8,67 | |
| Voitot | 1 | 33,33% |
| Häviöitä | 2 | 66,67% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 5 | 1,67 |
| Vahinkoa aiheutettu | 631,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 526,00 | |
| WN7 | 250,60 | |
| WN8 | 204,27 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 143 | |
| Ø Taso | 9,05 | |
| Voitot | 57 | 39,86% |
| Häviöitä | 85 | 59,44% |
| Tasapelejä | 1 | 0,70% |
| Taisteluja selvitty | 21 | 14,69% |
| Vaunuja tuhottu | 78 | 0,55 |
| Tuhoamissuhde | 0,64 | |
| Vaunuja havaittu | 142 | 0,99 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.122,22 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 92 | 0,64 |
| Kokemus | 626,08 | |
| WN7 | 678,37 | |
| WN8 | 798,51 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 378 | |
| Ø Taso | 9,11 | |
| Voitot | 159 | 42,06% |
| Häviöitä | 212 | 56,08% |
| Tasapelejä | 7 | 1,85% |
| Taisteluja selvitty | 71 | 18,78% |
| Vaunuja tuhottu | 211 | 0,56 |
| Tuhoamissuhde | 0,69 | |
| Vaunuja havaittu | 374 | 0,99 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.194,73 | |
| Valtauspisteitä | 22 | 0,06 |
| Puolustuspisteitä | 92 | 0,24 |
| Kokemus | 667,58 | |
| WN7 | 689,45 | |
| WN8 | 855,51 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 11 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 11 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 2 | 18,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 5 | 0,45 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 7 | 0,64 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.454,18 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 187,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 11 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 11 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 2 | 18,18% |
| Vaunuja tuhottu | 5 | 0,45 |
| Tuhoamissuhde | 0,56 | |
| Vaunuja havaittu | 7 | 0,64 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.454,18 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 187,36 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 2491 | 11 | 209 | 352 | ||||
| Voitot | 933 | 37,45% | 0 | 0,00% | 56 | 26,79% | 112 | 31,82% |
| Häviöitä | 1548 | 62,14% | 11 | 100,00% | 151 | 72,25% | 237 | 67,33% |
| Tasapelejä | 10 | 0,40% | 0 | 0,00% | 2 | 0,96% | 3 | 0,85% |
| Taisteluja selvitty | 709 | 28,46% | 0 | 0,00% | 45 | 21,53% | 84 | 23,86% |
| Vaunuja tuhottu | 1320 | 0,53 | 3 | 0,27 | 95 | 0,45 | 156 | 0,44 |
| Tuhoamissuhde | 0,74 | 0,27 | 0,58 | 0,58 | ||||
| Vaunuja havaittu | 2157 | 0,87 | 7 | 0,64 | 210 | 1,00 | 320 | 0,91 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.476,44 | 1.092,18 | 1.355,67 | 1.324,09 | ||||
| Valtauspisteitä | 2622 | 1,05 | 0 | 0,00 | 25 | 0,12 | 107 | 0,30 |
| Puolustuspisteitä | 8474 | 3,40 | 72 | 6,55 | 622 | 2,98 | 1110 | 3,15 |
| Kokemus | 577,51 | 145,55 | 504,23 | 550,43 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 2491 | |
| Voitot | 933 | 37,45% |
| Häviöitä | 1548 | 62,14% |
| Tasapelejä | 10 | 0,40% |
| Taisteluja selvitty | 709 | 28,46% |
| Vaunuja tuhottu | 1320 | 0,53 |
| Tuhoamissuhde | 0,74 | |
| Vaunuja havaittu | 2157 | 0,87 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.476,44 | |
| Valtauspisteitä | 2622 | 1,05 |
| Puolustuspisteitä | 8474 | 3,40 |
| Kokemus | 577,51 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 11 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 11 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 3 | 0,27 |
| Tuhoamissuhde | 0,27 | |
| Vaunuja havaittu | 7 | 0,64 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.092,18 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 72 | 6,55 |
| Kokemus | 145,55 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 209 | |
| Voitot | 56 | 26,79% |
| Häviöitä | 151 | 72,25% |
| Tasapelejä | 2 | 0,96% |
| Taisteluja selvitty | 45 | 21,53% |
| Vaunuja tuhottu | 95 | 0,45 |
| Tuhoamissuhde | 0,58 | |
| Vaunuja havaittu | 210 | 1,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.355,67 | |
| Valtauspisteitä | 25 | 0,12 |
| Puolustuspisteitä | 622 | 2,98 |
| Kokemus | 504,23 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 352 | |
| Voitot | 112 | 31,82% |
| Häviöitä | 237 | 67,33% |
| Tasapelejä | 3 | 0,85% |
| Taisteluja selvitty | 84 | 23,86% |
| Vaunuja tuhottu | 156 | 0,44 |
| Tuhoamissuhde | 0,58 | |
| Vaunuja havaittu | 320 | 0,91 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.324,09 | |
| Valtauspisteitä | 107 | 0,30 |
| Puolustuspisteitä | 1110 | 3,15 |
| Kokemus | 550,43 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 348 | 0 | 0 | 4 | ||||
| Voitot | 121 | 34,77% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 224 | 64,37% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 4 | 100,00% |
| Tasapelejä | 3 | 0,86% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 65 | 18,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 174 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 3 | 0,75 |
| Tuhoamissuhde | 0,61 | 0,00 | 0,00 | 0,75 | ||||
| Vaunuja havaittu | 189 | 0,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 9 | 2,25 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.405,71 | 0,00 | 0,00 | 1.532,50 | ||||
| Valtauspisteitä | 98 | 0,28 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 137 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 533,86 | 0,00 | 0,00 | 207,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 348 | |
| Voitot | 121 | 34,77% |
| Häviöitä | 224 | 64,37% |
| Tasapelejä | 3 | 0,86% |
| Taisteluja selvitty | 65 | 18,68% |
| Vaunuja tuhottu | 174 | 0,50 |
| Tuhoamissuhde | 0,61 | |
| Vaunuja havaittu | 189 | 0,54 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.405,71 | |
| Valtauspisteitä | 98 | 0,28 |
| Puolustuspisteitä | 137 | 0,39 |
| Kokemus | 533,86 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 4 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 4 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 3 | 0,75 |
| Tuhoamissuhde | 0,75 | |
| Vaunuja havaittu | 9 | 2,25 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.532,50 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 207,00 | |
Anzeigen
Anzeigen