| Vaunun nimi | M | Tyyppi | Kansakunta | Taso | Ø Vahinko | Ø XP | Taisteluja | Voitot | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T25/2 | 7 | 559,29 | 365 | 326 | 45,09% | 605,22 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 493,31 | 305 | 271 | 44,65% | 650,50 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 525,71 | 357 | 168 | 51,79% | 1043,60 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 287,05 | 257 | 154 | 38,31% | 742,04 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 380,53 | 255 | 152 | 44,74% | 667,25 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 440,35 | 350 | 139 | 43,17% | 1044,00 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 610,76 | 401 | 136 | 52,21% | 1875,72 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 480,85 | 336 | 111 | 36,94% | 217,90 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 330,75 | 314 | 107 | 50,47% | 463,14 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 522,55 | 395 | 100 | 50,00% | 978,86 | |||||
| M8A1 | 4 | 388,22 | 211 | 90 | 47,78% | 866,48 | |||||
| T6 Medium | 4 | 626,48 | 454 | 52 | 53,85% | 1762,32 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 226,10 | 237 | 49 | 42,86% | 104,84 | |||||
| AMX 40 | 4 | 190,48 | 185 | 33 | 45,45% | 554,91 | |||||
| AMX 38 | 3 | 140,00 | 151 | 25 | 40,00% | 272,39 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 425,16 | 302 | 19 | 68,42% | 1685,52 | |||||
| FCM 36 | 2 | 60,33 | 97 | 9 | 33,33% | 5,73 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 227,43 | 574 | 7 | 57,14% | 298,15 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 172,86 | 123 | 7 | 28,57% | 163,12 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 105,80 | 282 | 5 | 60,00% | 208,47 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 766,00 | 628 | 5 | 60,00% | 4775,25 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 173,75 | 213 | 4 | 75,00% | 766,68 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1148,50 | 408 | 2 | 0,00% | 1065,56 | |||||
| M41 | 5 | 146,50 | 195 | 2 | 50,00% | 131,38 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 693,50 | 199 | 2 | 0,00% | 391,74 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 459,00 | 523 | 1 | 100,00% | 1243,37 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1450,00 | 1161 | 1 | 100,00% | 1973,39 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 327,00 | 163 | 1 | 0,00% | 1039,68 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 888,00 | 343 | 1 | 0,00% | 6023,73 | |||||
| Renault FT | 1 | 0,00 | 37 | 1 | 0,00% | 0,00 |
DatSalz
Kokonaistilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 1980 | 0 | 1 | 1 | ||||
| Ø Taso | 5,74 | 0,00 | 8,00 | 8,00 | ||||
| Voitot | 909 | 45,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1045 | 52,78% | 0 | 0,00% | 1 | 100,00% | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 26 | 1,31% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 483 | 24,39% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1088 | 0,55 | 0 | 0,00 | 1 | 1,00 | 1 | 1,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,73 | 0,00 | 1,00 | 1,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 1898 | 0,96 | 0 | 0,00 | 1 | 1,00 | 1 | 1,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 456,38 | 0,00 | 1.295,00 | 1.295,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 3043 | 1,54 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 924 | 0,47 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 322,35 | 0,00 | 368,00 | 368,00 | ||||
| WN7 | 682,42 | 0,00 | 861,10 | 861,10 | ||||
| WN8 | 735,21 | 0,00 | 1355,68 | 827,55 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1980 | |
| Ø Taso | 5,74 | |
| Voitot | 909 | 45,91% |
| Häviöitä | 1045 | 52,78% |
| Tasapelejä | 26 | 1,31% |
| Taisteluja selvitty | 483 | 24,39% |
| Vaunuja tuhottu | 1088 | 0,55 |
| Tuhoamissuhde | 0,73 | |
| Vaunuja havaittu | 1898 | 0,96 |
| Vahinkoa aiheutettu | 456,38 | |
| Valtauspisteitä | 3043 | 1,54 |
| Puolustuspisteitä | 924 | 0,47 |
| Kokemus | 322,35 | |
| WN7 | 682,42 | |
| WN8 | 735,21 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Ø Taso | 0,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Ø Taso | 8,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1 | 1,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,00 | |
| Vaunuja havaittu | 1 | 1,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.295,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 368,00 | |
| WN7 | 861,10 | |
| WN8 | 1355,68 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 1 | |
| Ø Taso | 8,00 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 1 | 100,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 1 | 1,00 |
| Tuhoamissuhde | 1,00 | |
| Vaunuja havaittu | 1 | 1,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 1.295,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 368,00 | |
| WN7 | 861,10 | |
| WN8 | 827,55 | |
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:
Globalmap Absolute X
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Panssarikomppanian tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Joukkuetaisteluiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Kahakoiden tilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Linnakkeen puolustustilastot
| Yhteensä | Viimeiset 24 tuntia | Viimeiset 7 päivää | Viimeiset 30 päivää | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Voitot | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Yhteensä | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 24 tuntia | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 7 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
| Viimeiset 30 päivää | ||
|---|---|---|
| Taisteluja | 0 | |
| Voitot | 0 | 0,00% |
| Häviöitä | 0 | 0,00% |
| Tasapelejä | 0 | 0,00% |
| Taisteluja selvitty | 0 | 0,00% |
| Vaunuja tuhottu | 0 | 0,00 |
| Tuhoamissuhde | 0,00 | |
| Vaunuja havaittu | 0 | 0,00 |
| Vahinkoa aiheutettu | 0,00 | |
| Valtauspisteitä | 0 | 0,00 |
| Puolustuspisteitä | 0 | 0,00 |
| Kokemus | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen