Creativee31

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja91830104432
Ø Taso7,570,008,728,40
Voitot471651,36%00,00%5956,73%25158,10%
Häviöitä434247,28%00,00%4341,35%17340,05%
Tasapelejä1251,36%00,00%21,92%81,85%
Taisteluja selvitty250927,32%00,00%3230,77%15335,42%
Vaunuja tuhottu71680,7800,00920,884060,94
Tuhoamissuhde1,070,001,281,46
Vaunuja havaittu80150,8700,001131,095731,33
Vahinkoa aiheutettu1.330,250,002.312,791.822,46
Valtauspisteitä96651,0500,001581,522830,66
Puolustuspisteitä21090,2300,0000,001550,36
Kokemus637,370,001.007,72956,40
WN71123,740,001448,641439,56
WN81542,010,002505,552287,10
Yhteensä
Taisteluja9183
Ø Taso7,57
Voitot471651,36%
Häviöitä434247,28%
Tasapelejä1251,36%
Taisteluja selvitty250927,32%
Vaunuja tuhottu71680,78
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu80150,87
Vahinkoa aiheutettu1.330,25
Valtauspisteitä96651,05
Puolustuspisteitä21090,23
Kokemus637,37
WN71123,74
WN81542,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja104
Ø Taso8,72
Voitot5956,73%
Häviöitä4341,35%
Tasapelejä21,92%
Taisteluja selvitty3230,77%
Vaunuja tuhottu920,88
Tuhoamissuhde1,28
Vaunuja havaittu1131,09
Vahinkoa aiheutettu2.312,79
Valtauspisteitä1581,52
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.007,72
WN71448,64
WN82505,55
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja432
Ø Taso8,40
Voitot25158,10%
Häviöitä17340,05%
Tasapelejä81,85%
Taisteluja selvitty15335,42%
Vaunuja tuhottu4060,94
Tuhoamissuhde1,46
Vaunuja havaittu5731,33
Vahinkoa aiheutettu1.822,46
Valtauspisteitä2830,66
Puolustuspisteitä1550,36
Kokemus956,40
WN71439,56
WN82287,10
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja73000
Voitot3446,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3953,42%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3547,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu550,7500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,450,000,000,00
Vaunuja havaittu280,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.057,590,000,000,00
Valtauspisteitä3995,4700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3104,2500,0000,0000,00
Kokemus693,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja73
Voitot3446,58%
Häviöitä3953,42%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3547,95%
Vaunuja tuhottu550,75
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu280,38
Vahinkoa aiheutettu1.057,59
Valtauspisteitä3995,47
Puolustuspisteitä3104,25
Kokemus693,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja70000
Voitot3955,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3042,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,43%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3245,71%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu430,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu290,4100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu724,370,000,000,00
Valtauspisteitä610,8700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä100,1400,0000,0000,00
Kokemus407,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja70
Voitot3955,71%
Häviöitä3042,86%
Tasapelejä11,43%
Taisteluja selvitty3245,71%
Vaunuja tuhottu430,61
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu290,41
Vahinkoa aiheutettu724,37
Valtauspisteitä610,87
Puolustuspisteitä100,14
Kokemus407,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot333,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä555,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä111,11%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty111,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,750,000,000,00
Vaunuja havaittu40,4400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.285,110,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus469,330,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot333,33%
Häviöitä555,56%
Tasapelejä111,11%
Taisteluja selvitty111,11%
Vaunuja tuhottu60,67
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu40,44
Vahinkoa aiheutettu2.285,11
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus469,33
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (228)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Rheinmetall Skorpion G 81562,8773041448,07%1571,97
T297769,0641430548,52%838,50
M10391291,4455629052,07%1155,29
SU-130PM 81764,5278425451,57%1781,68
S-517867,4644224553,88%1013,14
T110E5102070,5176422450,45%1570,08
IS-381088,8351121848,17%1133,36
60TP Lewandowskiego102468,4786721159,72%1972,65
E 100102699,3298520764,25%2345,49
KV-26807,1843916254,32%1379,89
IS7901,3044916154,66%1258,02
KV-856586,0535414349,65%873,81
Grille 15102263,9064914245,07%1502,92
Vz. 55102527,0389113252,27%2044,96
Object 703 Version II 81717,9598913156,49%2036,79
Pz.Kpfw. II Luchs4331,8133712955,81%1355,24
M4A3E2 Sherman Jumbo6375,0432012951,16%564,79
Super Conqueror102636,5694412355,28%2216,33
Kanonenjagdpanzer 105 81184,4465212050,00%1200,75
LT-432 8809,4573311856,78%1560,75
M4A1 Sherman5318,6233310845,37%647,99
E 7591776,2784310751,40%1796,79
ELC EVEN 90 8644,5982810252,94%1309,92
IS-7102025,518219949,49%1700,66
KV-15339,882759245,65%516,20
M53/M5591401,087939254,35%1310,71
T328838,825848756,32%886,69
Strv 103B102534,728098550,59%1767,24
Tiger II81093,115878444,05%1059,02
AMX 13 7571012,135568452,38%2371,32
Leopard 1102236,117188453,57%1871,92
Conqueror91907,908888354,22%1918,54
AMX 12 t6621,794738243,90%1708,79
50TP Tyszkiewicza91890,869338164,20%1954,43
Škoda T 27 81156,956887944,30%1412,27
FV215b (183) 101926,196637750,65%1358,42
M40/M4381103,596687448,65%1098,90
53TP Markowskiego81361,117817251,39%1517,98
Bat.-Châtillon 25 t AP91536,896917250,00%1470,12
M3 Lee4192,332067047,14%513,68
FV4005 Stage II101676,685476944,93%1233,78
Type 4 Heavy92756,5311006459,38%2909,56
AMX ELC bis5356,502976454,69%1304,97
Object 70592145,348976446,88%2005,83
UDES 1692014,959026254,84%2229,27
Caernarvon81111,027536154,10%1259,87
AE Phase I 91864,518536149,18%1723,31
Emil II92564,0510425856,90%2684,07
SU-855436,342895657,14%1079,10
KV-1S6375,043005655,36%528,40
TNH T Vz. 5191900,058665549,09%1660,32
BZ-6892078,158555442,59%1886,50
Leopard Prototyp A91953,808245457,41%1898,07
Rhm.-Borsig Waffenträger81584,026755446,30%1614,76
T-54 first prototype 81104,317365444,44%1283,71
SU-14-28905,674745246,15%777,30
O-I6628,374015139,22%836,18
Object 25791772,787745147,06%1619,81
Cruiser Mk. II2179,391914946,94%674,94
T-284177,512264757,45%446,76
SDP 58 Kilana81498,747024742,55%1566,38
TNH 105/100081227,658064654,35%1460,75
BZ-16681415,807474443,18%1545,21
SU-54133,191644348,84%160,12
Maus103354,1611124358,14%3162,14
VK 100.01 (P)81867,569734351,16%2229,78
Indien-Panzer81468,297834148,78%1857,87
TKS z n.k.m. 20 mm 2190,202304055,00%1142,70
SU-1006517,002944042,50%662,06
M2 Medium Tank3171,731924042,50%460,58
Leo71159,697303951,28%2077,30
Emil I81776,728633948,72%1972,45
Mäuschen92130,0010023958,97%2112,40
Pz.Kpfw. T 25 5471,104053964,10%1497,17
AMX 50 10081174,866583650,00%1160,04
Vz. 44-171143,067993554,29%1558,24
UDES 14 Alt 581784,778383551,43%2234,10
AltProto AMX 30 81489,118013542,86%1698,19
T6981481,508693458,82%2090,59
Versuchspanzer 5792629,0612163473,53%2699,05
O-Ho82435,2111553363,64%3219,74
M127925,186533348,48%1100,91
M48A5 Patton102152,156923351,52%1783,62
Waffenträger auf Pz. IV92003,038303357,58%2013,56
Škoda T 256749,256493259,38%1474,80
AMX 404207,942173246,88%642,31
SDP 60 Gonkiewicza92178,919193259,38%2171,55
Charioteer8881,886483259,38%922,06
M374338,002503158,06%1176,13
Bat.-Châtillon 12 t8718,714413148,39%1217,69
KR-1112757,067613125,81%1656,51
T2071493,608873040,00%2390,25
Sturer Emil7807,735203053,33%1043,10
M446574,404203040,00%728,58
A-205302,442762766,67%1092,66
SU-85B4283,702062755,56%624,90
T-505373,702612733,33%1004,57
BZ-75102035,388492657,69%1398,84
Pz.Kpfw. 5582536,7312202661,54%2770,64
45TP Habicha71204,487892556,00%1722,18
BZ-5871539,529492556,00%2416,49
King Tiger (Captured) 71062,446812540,00%1209,83
SDP 57 Gowika71358,506262458,33%2249,83
Kranvagn102321,917072321,74%1817,66
Nashorn6785,093962326,09%1002,27
Tiger-Maus 92136,418232231,82%1753,12
MT-256588,575732176,19%1905,07
ASTRON Rex 105 mm 81754,389022138,10%2038,61
Strv 746935,305232025,00%1555,44
Sexton II398,001472055,00%285,59
Achilles6737,005122035,00%1139,19
VK 30.02 (D)71202,639491963,16%2188,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3143,742801957,89%671,04
Birch Gun4118,001661883,33%409,50
Object 705A102519,448841850,00%2171,29
CS-52 LIS 81564,787961850,00%1896,72
M54 Renegade 81690,618491844,44%1658,83
T-463168,762161717,65%505,87
Type 5861081,068601776,47%2561,01
BDR G1 B5767,124841741,18%1305,32
AMX M4 mle. 4571213,538501764,71%1760,64
M8A14436,062911735,29%1019,06
FV4004 Conway91956,417121741,18%1807,96
Caliban 81238,008141752,94%1328,55
Type 95 Heavy4165,382401656,25%437,12
SU-76M4192,001911643,75%364,02
Marder II3408,692921650,00%1345,56
Pz.Sfl. IVb4164,401881540,00%287,67
T-29 3187,871981560,00%622,25
Churchill VII6613,156121361,54%1095,10
Valentine3197,921671315,38%489,03
M18 Hellcat61497,857721338,46%3067,14
10TP3140,001581250,00%422,98
M7 Priest3144,421501266,67%386,88
Strv 107-12112967,759121258,33%1790,33
SU-263162,332581241,67%236,94
Pz.Kpfw. I2105,171921241,67%241,31
Matilda4250,552751145,45%461,49
VK 30.01 (H)5312,734131163,64%708,85
Type 2597 Chi-Ha3126,911411154,55%315,20
AT-12144,551511154,55%460,57
VK 30.01 (P)61451,1810071181,82%2794,38
VK 30.02 (M)61192,368761163,64%2453,35
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8796,365591127,27%680,68
Churchill I51028,707501050,00%2730,19
O-Ni71550,509801060,00%2302,86
T2 Medium Tank2275,403701040,00%1537,11
NC 70 Błyskawica101782,707231060,00%1227,29
Taschenratte112895,809671040,00%1853,33
Tiger I71691,44873944,44%2112,13
T1 Cunningham1186,44335977,78%1396,37
M415290,22271933,33%185,00
SDT-58 Vlkodav 92402,89618911,11%1785,27
Tiger (P)71600,561161977,78%2776,19
M-IV-Y 81596,00997977,78%1943,56
M4A1 Revalorisé 8801,33576944,44%765,71
T803113330,891062955,56%2604,94
M3 Stuart3186,63198862,50%729,42
M5A1 Stuart4127,13147837,50%179,87
Type 91 Heavy3169,38201875,00%592,31
T-50-2 6355,13433837,50%618,60
Leichttraktor194,57163742,86%254,31
Black Prince7724,29556728,57%640,97
T56 GMC3258,86359771,43%1010,94
Strv S1 81039,43442757,14%1009,43
B14678,83502666,67%2086,05
T-262118,83164650,00%458,52
Loyd Gun Carriage2128,33146633,33%691,65
T28 Concept 7695,508426100,00%981,20
Jagdpanzer IV61405,00838560,00%3267,72
Panzerjäger I258,80110560,00%164,03
Cruiser Mk. I1139,80150540,00%468,74
O-I Experimental5535,20514560,00%891,27
Pz.Kpfw. III/IV5337,20398560,00%788,02
M10 Wolverine5567,0031450,00%1071,20
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6929,60609560,00%2003,60
Vickers Medium Mk. I1101,50154450,00%378,11
Fiat 30001187,50270450,00%820,80
BT-74270,75382475,00%961,47
4TP1135,25195425,00%448,59
M2 Light281,75177450,00%170,48
MS-1175,50117425,00%164,90
AMX 383153,25258450,00%346,21
Valentine AT4537,255104100,00%1762,33
T-1506257,50190425,00%134,22
FCM 362225,50226425,00%783,37
M16/43 Sahariano 3482,00392450,00%1511,12
Strv m/40L3129,33137333,33%174,87
Lago4144,67200366,67%426,79
P26/404700,6734330,00%1885,29
SDP 44 Burza6703,67581333,33%1133,29
StuG III Ausf. B4263,333623100,00%672,00
Pz.Kpfw. KW I (r) 5856,33560333,33%1348,84
VCS 6x6 TS 90 9680,00618333,33%579,84
M14/412372,00317250,00%1377,48
ST vz. 394437,50267250,00%1442,33
Strv m/425340,50337250,00%748,74
T1 HMC256,50267250,00%150,84
Vickers Mk. E Type B2292,00262250,00%1176,96
ARL 446896,005992100,00%1623,63
Bat.-Châtillon 25 t103788,501047250,00%3651,36
SU-182238,505742100,00%2110,28
T3 HMC2114,50128250,00%325,98
Strv m/31 3387,5027320,00%914,23
KV-1SA 5753,00763250,00%1877,55
Löwe 8931,00503250,00%797,28
FV4202 81279,00896250,00%1690,57
Char Futur 4 92361,0068420,00%1865,90
StuG IV 5242,508820,00%278,73
T-345644,0045210,00%1370,83
Renault Otsu10,00921100,00%261,00
M15/423234,0023310,00%438,74
Panther7768,0021610,00%824,31
Pz.Kpfw. II291,006510,00%119,75
B.U.G.I.6700,006691100,00%1082,12
UDES 15/16102491,0010401100,00%1998,45
Vz. 63P113707,0070210,00%1767,79
T92 HMC101648,0043110,00%1040,90
Somua S353541,0029610,00%1774,69
LTG7800,0036010,00%1202,47
Windhund 83493,0063510,00%2968,82
Hirschkäfer11782,0026010,00%176,33
MKA 2366,004781100,00%1645,43
M24E2 Super Chaffee 6707,0044310,00%1491,14
L-60 2220,0024610,00%920,55
BT-7 artillery 3199,0015710,00%509,91
AMX 13 57 70,005541100,00%261,00
Sentinelle 92687,0012661100,00%2656,44

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 4.10.2026
Lähti: 12.10.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.9.2026
Lähti: 27.9.2026
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.9.2026
Lähti: 16.9.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.4.2025
Lähti: 5.8.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.3.2025
Lähti: 11.4.2025
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.9.2022
Lähti: 5.2.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.12.2018
Lähti: 17.2.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.12.2017
Lähti: 28.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 30.8.2021
Lähti: 30.8.2021
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.9.2021
Lähti: 23.2.2022
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.6.2022
Lähti: 19.9.2022