Cpolask128

clanlogo
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.3.2014

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1370300227
Ø Taso6,970,000,009,94
Voitot675949,32%00,00%00,00%11249,34%
Häviöitä676949,40%00,00%00,00%11550,66%
Tasapelejä1751,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty343925,10%00,00%00,00%7030,84%
Vaunuja tuhottu106110,7700,0000,001990,88
Tuhoamissuhde1,030,000,001,27
Vaunuja havaittu175611,2800,0000,002691,19
Vahinkoa aiheutettu924,620,000,002.201,47
Valtauspisteitä99090,7200,0000,001190,52
Puolustuspisteitä91140,6700,0000,001190,52
Kokemus518,600,000,00885,22
WN71066,140,000,001193,77
WN81297,480,000,001848,76
Yhteensä
Taisteluja13703
Ø Taso6,97
Voitot675949,32%
Häviöitä676949,40%
Tasapelejä1751,28%
Taisteluja selvitty343925,10%
Vaunuja tuhottu106110,77
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu175611,28
Vahinkoa aiheutettu924,62
Valtauspisteitä99090,72
Puolustuspisteitä91140,67
Kokemus518,60
WN71066,14
WN81297,48
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja227
Ø Taso9,94
Voitot11249,34%
Häviöitä11550,66%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty7030,84%
Vaunuja tuhottu1990,88
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu2691,19
Vahinkoa aiheutettu2.201,47
Valtauspisteitä1190,52
Puolustuspisteitä1190,52
Kokemus885,22
WN71193,77
WN81848,76
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja25000
Voitot14,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2392,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,400,000,000,00
Vaunuja havaittu160,6400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.053,960,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus130,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja25
Voitot14,00%
Häviöitä2392,00%
Tasapelejä14,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu100,40
Tuhoamissuhde0,40
Vaunuja havaittu160,64
Vahinkoa aiheutettu1.053,96
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus130,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu44,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu244,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus147,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu44,00
Vahinkoa aiheutettu244,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus147,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15000
Voitot533,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä960,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä16,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,790,000,000,00
Vaunuja havaittu201,3300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu595,070,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä302,0000,0000,0000,00
Kokemus291,800,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15
Voitot533,33%
Häviöitä960,00%
Tasapelejä16,67%
Taisteluja selvitty16,67%
Vaunuja tuhottu110,73
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu201,33
Vahinkoa aiheutettu595,07
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä302,00
Kokemus291,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja66000
Voitot3146,97%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3553,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1827,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu280,4200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,580,000,000,00
Vaunuja havaittu510,7700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu509,790,000,000,00
Valtauspisteitä1141,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä320,4800,0000,0000,00
Kokemus220,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja66
Voitot3146,97%
Häviöitä3553,03%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1827,27%
Vaunuja tuhottu280,42
Tuhoamissuhde0,58
Vaunuja havaittu510,77
Vahinkoa aiheutettu509,79
Valtauspisteitä1141,73
Puolustuspisteitä320,48
Kokemus220,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (167)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Excelsior 5625,78493105754,12%1541,77
T-5491328,0754367247,17%1428,93
Lorraine 155 mle. 5181160,8540437447,86%1382,90
T-448646,5440237145,28%694,59
T-62A101790,3852234744,67%1555,03
Prototipo 6 81863,4493133751,04%1952,82
AMX AC mle. 4881082,4844629246,23%1167,95
T2 Light Tank 2184,5629326752,06%858,45
AMX Chasseur de chars 8803,0664326145,98%897,56
T6981220,7453125847,67%1666,79
VK 45.02 (P) Ausf. A81132,1051125645,31%1333,78
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4498,9846824057,92%1613,39
T-437448,2335923148,48%554,54
T-34-856333,2425721642,59%423,36
AMX AC mle. 467897,9041019943,72%1223,50
AMX 12 t6243,7434619749,75%506,23
AMX ELC bis5291,2928719746,19%840,17
VK 45.02 (P) Ausf. B91639,2160419552,82%1875,37
Bat.-Châtillon 155 5591052,4760019040,53%843,16
ARL V396520,9829818846,28%851,99
AMX 13 F3 AM6656,0231918756,68%1091,68
Tiger (P)7809,2847218051,67%1088,87
T71 DA7413,7439718044,44%611,47
Churchill I5716,4047416952,66%1789,04
T-345188,9921216358,28%404,46
T216175,5130215645,51%261,03
Type 5 Chi-Ri7752,6848315550,97%1163,97
BT-22125,4718315249,34%498,03
Lorraine 155 mle. 507953,0437915145,70%1136,07
Panhard EBR 909745,2171614150,35%1023,82
T-54 ltwt.9897,1375114050,00%1220,88
Maus101603,1254913846,38%1143,11
AMX M4 mle. 54102215,1084613850,00%1589,09
Bat.-Châtillon 12 t8627,7165513247,73%1052,14
BT-74108,8212712736,22%105,16
VK 30.01 (P)6550,5033612040,83%798,19
Object 752 92123,7494911752,14%1787,59
IS-6 B 81114,4872411749,57%1126,75
Progetto C50 mod. 6691755,5482311545,22%1568,90
Ares 90 C112233,6991811154,05%1601,80
STA-18881,4662710645,28%1019,95
Type 4 Chi-To6721,3841910454,81%1558,38
Panhard AML Lynx 6x68634,9067610255,88%1144,23
T54E191176,036459945,45%955,84
Bat.-Châtillon 155 58101247,076849855,10%1036,55
LTTB8621,357489854,08%1095,22
M75203,692359748,45%589,33
A-20595,741589445,74%108,09
AMX 50 Foch91400,457079443,62%1068,60
Ares 8591597,528679254,35%1523,48
AMX 404226,472208349,40%779,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5310,442708148,15%737,87
Type 3 Chi-Nu5425,273197753,25%1217,45
Type 6891816,038857653,95%1483,72
Panhard EBR 105101043,037257644,74%1194,67
Ares 90102071,898747659,21%1646,24
Type 6191426,767877554,67%1360,52
Škoda T 245366,142886648,48%937,76
Progetto CC55 mod. 5481657,279066651,52%2045,39
P.44 Pantera81382,467626549,23%1681,62
AMX 50 12091516,397586450,00%1347,74
Controcarro 3 Minotauro102376,928656450,00%1613,23
AMX M4 mle. 5192056,168366445,31%1722,89
UDES 15/16102649,598965950,85%2193,66
Somua SAu 404164,741715848,28%276,57
T1 Cunningham1135,682205747,37%754,79
Bat.-Châtillon 25 t AP92111,029695757,89%2271,72
AMX 50 B102421,958255750,88%1893,07
Type 5781264,007645749,12%1364,52
Hotchkiss EBR7792,516825547,27%1621,24
AMX 50 1008968,616415440,74%870,09
SU-263216,661525347,17%453,89
S35 CA5323,432455345,28%518,88
Ares 7581433,409485356,60%1855,55
Škoda T 256498,734715246,15%813,57
AMX 13 9091195,888555255,77%1835,85
AMX 65 t81123,356765246,15%1137,78
Churchill VII6645,444525056,00%1089,35
P.43 bis6737,275614847,92%1255,49
Fauteur112601,158724837,50%1772,60
Konštrukta T-34/1007859,536044738,30%1221,31
AMX 13 757470,246204555,56%880,75
Panhard AMD 178B6596,506044452,27%1842,53
Matilda4368,333154257,14%1136,44
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6528,695074252,38%1303,27
Škoda T 5091314,787264158,54%1127,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.483,592044151,22%110,87
Prototipo Standard B91195,236864045,00%963,12
Object 140102291,059403961,54%2084,26
LTG7530,105473946,15%962,36
T71 CMCD71171,039803958,97%2907,25
T57 Heavy101823,676823638,89%1187,36
Type 1 Chi-He4263,342813560,00%803,47
TOG II* 6746,094333452,94%1242,38
Type 71102190,858763354,55%1683,68
SU-122A5440,883603351,52%910,34
T-100 LT101360,248113351,52%1610,20
M5 Stuart4113,532083240,63%60,59
Convert. Medium Tank T3 3575,637553246,88%2064,10
T1E6 232,281043237,50%0,00
MT-256331,614473138,71%752,75
S-517893,976412944,83%897,26
M41 Walker Bulldog8993,9710092965,52%2285,18
43 M. Toldi III 3120,341752937,93%353,44
AMX M4 mle. 4571374,329112857,14%2184,24
Type 4 Ju-To71264,938772766,67%1730,73
P.43 ter7786,387032661,54%1293,27
Carro d'assalto P.8871684,5010872673,08%2820,26
Progetto M40 mod. 65102383,528902564,00%1886,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2146,204162568,00%781,58
SU-86791,215142450,00%1090,30
P.435506,134792352,17%1322,11
T2071297,869072263,64%2198,10
Pz.Kpfw. 38 (t)3171,142232152,38%508,67
Covenanter5200,142252147,62%482,59
Renault UE 573213,432022147,62%594,35
ST vz. 394244,152622055,00%778,85
Bat.-Châtillon 25 t102239,208422055,00%1976,65
STB-1101979,656072020,00%1297,79
SU-54177,801752060,00%394,82
AMX 38389,201342055,00%162,97
T7 Combat Car 277,001621936,84%123,96
D1240,76961741,18%8,27
Vickers Medium Mk. III3239,352351741,18%793,54
T3 HMC2150,351331729,41%455,81
L-60 2113,292351752,94%545,04
LTP 3158,882271747,06%580,60
Renault Otsu1182,252301656,25%862,23
Rinoceronte102803,878621546,67%2304,74
M24E2 Super Chaffee 6479,474951540,00%969,10
ARL 446624,315371346,15%919,09
SU-182151,081221241,67%783,51
T-50-2 6315,673361250,00%723,95
Valentine II 4189,082451250,00%489,76
M15/423526,094731181,82%1807,82
M2 Light2130,102041050,00%365,72
AMX 50 Foch B10952,205471040,00%407,85
P26/404514,00484977,78%1673,25
Type 97 Chi-Ha3161,78257955,56%446,98
Type 3 Ju-Nu6836,78664966,67%1359,45
M3 Stuart3143,00282862,50%565,31
Renault FT AC2216,25170837,50%822,42
Vickers Medium Mk. I145,5747714,29%0,00
Super Hellcat 7581,71494742,86%574,85
TKS z n.k.m. 20 mm 2156,67300650,00%827,39
Renault FT160,83144666,67%313,15
Strv m/40L3494,17352650,00%1819,50
Pz.Kpfw. 35 (t)2139,67137650,00%575,06
Lago4815,83559633,33%3047,65
Strv m/4251030,67691666,67%3604,39
Leichttraktor147,00114683,33%261,00
Type 97 Te-Ke 2146,50186650,00%663,90
T-34 with L-11 4310,67611683,33%1128,61
Vickers Medium Mk. II2124,20162540,00%372,55
Fiat 30001148,50195425,00%565,94
Chi-Ni2167,75250450,00%839,34
Hotchkiss H352157,33286366,67%796,24
Light Mk. VIC 245,0010630,00%2,45
Kolohousenka115,00102250,00%76,78
Chaffee Camouflaged 5366,0031220,00%593,37
Strv fm/211120,0019410,00%391,80
M14/412998,008761100,00%5711,85
Renault NC-31131,005110,00%3,10
MS-11112,003001100,00%603,60
T-703138,002971100,00%558,19
AMR 35 281,002181100,00%354,32
MKA 2117,002651100,00%451,15

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.3.2014
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 12.3.2014
Lähti: 24.12.2024