Cook1980

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.8.2023

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3921302259
Ø Taso7,170,008,688,37
Voitot1986850,67%00,00%836,36%2949,15%
Häviöitä1884548,06%00,00%1463,64%2949,15%
Tasapelejä5001,28%00,00%00,00%11,69%
Taisteluja selvitty1190730,36%00,00%29,09%2033,90%
Vaunuja tuhottu319730,8200,00130,59530,90
Tuhoamissuhde1,170,000,651,36
Vaunuja havaittu414521,0600,00231,05621,05
Vahinkoa aiheutettu960,570,001.137,911.115,39
Valtauspisteitä570391,4500,0000,00841,42
Puolustuspisteitä183500,4700,00502,27500,85
Kokemus469,290,00412,36481,68
WN71057,380,00858,351062,14
WN81267,270,001257,881372,12
Yhteensä
Taisteluja39213
Ø Taso7,17
Voitot1986850,67%
Häviöitä1884548,06%
Tasapelejä5001,28%
Taisteluja selvitty1190730,36%
Vaunuja tuhottu319730,82
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu414521,06
Vahinkoa aiheutettu960,57
Valtauspisteitä570391,45
Puolustuspisteitä183500,47
Kokemus469,29
WN71057,38
WN81267,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja22
Ø Taso8,68
Voitot836,36%
Häviöitä1463,64%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty29,09%
Vaunuja tuhottu130,59
Tuhoamissuhde0,65
Vaunuja havaittu231,05
Vahinkoa aiheutettu1.137,91
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä502,27
Kokemus412,36
WN7858,35
WN81257,88
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja59
Ø Taso8,37
Voitot2949,15%
Häviöitä2949,15%
Tasapelejä11,69%
Taisteluja selvitty2033,90%
Vaunuja tuhottu530,90
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu621,05
Vahinkoa aiheutettu1.115,39
Valtauspisteitä841,42
Puolustuspisteitä500,85
Kokemus481,68
WN71062,14
WN81372,12
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu323,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus28,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu323,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus28,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu70,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus199,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu11,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu70,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus199,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot642,86%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä857,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty428,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,5000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,700,000,000,00
Vaunuja havaittu191,3600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu489,790,000,000,00
Valtauspisteitä624,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä60,4300,0000,0000,00
Kokemus241,710,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot642,86%
Häviöitä857,14%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty428,57%
Vaunuja tuhottu70,50
Tuhoamissuhde0,70
Vaunuja havaittu191,36
Vahinkoa aiheutettu489,79
Valtauspisteitä624,43
Puolustuspisteitä60,43
Kokemus241,71
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja34000
Voitot1647,06%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1852,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1441,18%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu220,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,100,000,000,00
Vaunuja havaittu280,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu999,350,000,000,00
Valtauspisteitä2306,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1313,8500,0000,0000,00
Kokemus430,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja34
Voitot1647,06%
Häviöitä1852,94%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1441,18%
Vaunuja tuhottu220,65
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu280,82
Vahinkoa aiheutettu999,35
Valtauspisteitä2306,76
Puolustuspisteitä1313,85
Kokemus430,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja279000
Voitot10838,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15856,63%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä134,66%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10035,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2030,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu1600,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu892,080,000,000,00
Valtauspisteitä3031,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4531,6200,0000,0000,00
Kokemus374,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja279
Voitot10838,71%
Häviöitä15856,63%
Tasapelejä134,66%
Taisteluja selvitty10035,84%
Vaunuja tuhottu2030,73
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu1600,57
Vahinkoa aiheutettu892,08
Valtauspisteitä3031,09
Puolustuspisteitä4531,62
Kokemus374,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (336)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Object 70491760,87582279252,90%1480,01
IS-381273,48538273752,50%1576,70
KV-856897,65475245954,09%1782,52
Bat.-Châtillon 12 t8650,54455202548,59%1174,08
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6583,62507190853,67%1604,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81294,36526153448,44%1298,42
Grille 15101821,78565130949,81%1332,59
T-1091556,83562128255,23%1686,33
Cobra 91481,68679105450,19%1341,91
BDR G1 B5795,28473104858,78%1846,24
KV-15435,7030764351,63%871,87
M18 Hellcat6717,5039261945,88%1257,50
G.W. Panther7816,4647956651,94%1041,37
SU-14-17852,0035455051,45%1261,67
Super Hellcat 7872,9453850852,76%1393,41
Object 268101865,7059049046,94%1223,69
T-448999,4151147854,60%1419,05
T-549981,6544147444,73%841,00
ISU-15281167,8440344946,33%1102,47
KV-26742,6546638652,07%1324,87
IS7792,8441735852,23%1064,08
SU-14-281014,0038334348,10%1156,14
AMX 13 909643,5641632841,46%763,66
AMX 13 757550,7643631055,48%1142,78
T-437841,7245730748,86%1478,09
KV-1S6492,1341929857,72%946,34
Object 261101164,6757025551,76%971,00
SU-855366,6722925248,02%730,84
IS-2 shielded 7719,4545524746,96%746,53
FV4005 Stage II101359,2749723845,80%884,84
O-Ho81180,4152423551,91%1393,18
Tiger 131 6641,4842823250,43%984,49
T2971002,0549622655,31%1276,09
O-Ni71052,6352421645,37%1381,36
SU-1527898,8740920750,24%1300,55
Hotchkiss EBR7455,7345020750,24%885,42
FV3046482,0134519154,97%783,54
FV4004 Conway91513,6358219146,60%1350,30
T28 Concept 7560,7641117845,51%622,10
SU-86552,3426517542,86%634,93
StuG IV 5471,3535517454,60%1224,35
Sturer Emil7863,3134617340,46%980,08
T7 Combat Car 2111,3619917356,07%500,98
Tortoise91350,6761817147,37%996,77
T675411,2729716144,10%807,23
SU-1006596,0731516046,25%922,18
T-1506399,4629315247,37%463,31
SU-130PM 81401,2660015256,58%1555,66
Panhard AMD 178B6274,9628815043,33%556,36
T-34-856618,0641014653,42%1261,44
T-62A101320,2851114441,67%908,69
SU-54519,9723214353,15%1396,60
O-I6752,7144913455,22%1345,44
Hummel6566,3432513349,62%763,28
SU-85B4260,1718712942,64%502,53
T-284246,6621912554,40%723,76
AT 86481,8931812345,53%722,47
AMX 12 t6429,2638911850,00%1113,22
Tiger (P)71046,2752911753,85%1471,33
VK 30.01 (P)6608,1537611649,14%967,91
IS-7101386,1366711551,30%1019,68
Type 4 Heavy9804,2552711244,64%504,98
AT 25363,5631311251,79%765,60
Škoda T 45 71065,0365611251,79%1479,29
Vz. 64 Blesk8841,4655411148,65%1340,31
Panhard AML Lynx 6x68499,1045411136,94%622,49
Progetto C50 mod. 6691446,4773711052,73%1299,23
M10 RBFM 5684,1843811036,36%1341,98
M5 Stuart4126,5625610850,93%193,96
212A91329,7750010850,00%1210,87
Jagdpanther7777,1237810554,29%1016,77
Nashorn6677,7133210550,48%1151,33
Pz.Sfl. IVc5534,7132910450,96%1278,25
Kunze Panzer 91356,1751410440,38%1134,34
IS-2-II8780,635329645,83%798,17
SU-263242,201419543,16%525,42
Object 283 91101,605709346,24%1005,13
MKA 2382,134598850,00%1623,73
T-345209,732068242,68%316,59
KV-371019,094938254,88%1401,85
Škoda T 5091538,246517953,16%1368,52
Maus101817,037247754,55%1346,20
53TP Markowskiego8736,884337646,05%646,13
Valentine3323,672757652,63%1261,28
WZ-111 Alpine Tiger 8950,805837548,00%1079,80
AMX ELC bis5205,083397454,05%560,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5277,033117448,65%601,49
Tiger I7910,364947252,78%1208,07
Jagdpanzer IV6727,514037252,78%1453,96
Bat.-Châtillon 25 t AP9621,654567244,44%408,79
AMX M4 mle. 457716,204567157,75%985,81
Type 5 Heavy101317,875977041,43%663,62
T-103 81045,415187048,57%1063,79
Progetto CC55 mod. 5481161,917376952,17%1267,00
ARL 446729,974536857,35%1421,57
T328702,944426847,06%601,12
AE Phase I 91346,816466758,21%1201,13
M66598,124636660,61%939,89
Pz.Kpfw. III Ausf. E3517,643286657,58%1968,62
O-I Experimental5803,624536553,85%1796,81
VK 45.02 (P) Ausf. A8702,065226451,56%667,79
VK 30.01 (H)5465,323446251,61%1075,49
T-50578,152056248,39%85,68
SU-76M452,75986140,98%13,79
Emil I81029,055566040,00%973,13
T1 Cunningham165,661145937,29%145,02
T-50-2 6445,885035962,71%1315,71
T1 Heavy5541,624295860,34%1251,79
Ikv 1035350,902625844,83%668,65
T376363,053435754,39%966,92
M3 Light 3111,601635556,36%439,08
SMV CC-567884,815635446,30%1111,23
T-463148,131755257,69%571,77
M3 Lee4177,061905145,10%439,16
KV-137312,243235149,02%310,08
A-20589,861805046,00%89,79
SU-100M17511,183925044,00%490,06
FV217 Badger101365,165215038,00%672,63
Convert. Medium Tank T3 3414,544735054,00%1471,90
Taschenratte112015,966085044,00%1110,79
StuG III Ausf. G5561,243424955,10%1462,45
Škoda T 256622,674664839,58%1036,16
40TP Habicha6599,774244854,17%1220,28
SMV CC-6781060,425834854,17%1115,97
VK 30.02 (M)6433,653244845,83%659,74
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.486,832064639,13%22,71
Charioteer81006,396264650,00%936,17
VK 100.01 (P)8879,075764650,00%881,15
Challenger7869,534204533,33%990,96
FV230 Canopener101486,328114454,55%976,04
Leichttraktor162,281144353,49%151,08
Cavalier5316,633414341,86%522,16
Hotchkiss H352151,142244266,67%778,70
Alecto4129,861854261,90%274,44
Marder 38T4258,142274254,76%554,40
Ikv 65 Alt II6521,492824134,15%658,98
Grille5425,322834151,22%872,09
Somua SAu 404264,272134141,46%501,87
AMX 50 Foch (155) 101419,635864146,34%820,13
T-34 shielded 5337,133004045,00%642,62
B14252,922433938,46%498,31
Strv m/425274,052413938,46%463,22
BZ-16681078,856343951,28%1141,56
Valentine II 4242,493293748,65%744,66
AMX 30 B101171,925093644,44%770,67
M8A14210,432463557,14%465,15
Lago4239,762803461,76%755,17
50TP Tyszkiewicza91104,856663452,94%911,15
SU-1018699,385083447,06%586,87
Durchbruchswagen 24253,562243438,24%515,21
StuG III Ausf. B4518,743803455,88%1498,94
Windhund 81088,485003354,55%1153,29
Chrysler K GF 81068,795543333,33%1097,29
Sturmpanzer II4222,342013250,00%603,49
60G FT5435,423283148,39%841,32
Waffenträger auf Pz. IV91090,165073138,71%693,02
Carro d'assalto P.887959,375723060,00%1258,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C3227,792482941,38%952,32
T698575,594512927,59%417,54
BT-7466,571072832,14%2,12
Sturmpanzer I Bison3182,931482842,86%504,94
SU-182125,141102846,43%624,78
AT-1240,89972864,29%197,28
TKS z n.k.m. 20 mm 2161,743052744,44%760,86
Cromwell6315,743762733,33%331,61
AMX 404223,072632748,15%787,89
Sav m/434229,962472755,56%528,54
P26/404301,082802548,00%721,61
Ikv 723191,281972544,00%388,68
TNH 105/10008833,405722552,00%829,72
60TP Lewandowskiego101219,766392556,00%795,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G3320,162312544,00%1163,70
Obsidian 81000,645892536,00%939,36
MS-1118,29632433,33%0,00
SU-76G FT4327,082612450,00%586,44
Renault FT113,39322339,13%0,00
Emil II91209,748072365,22%1109,27
45TP Habicha7541,274432250,00%570,85
Bishop5398,912782259,09%808,24
ARMT 5683,275532254,55%1635,37
Vz. 44-17633,385772157,14%750,84
Škoda T 177478,715902147,62%828,28
Miel 81064,107342161,90%1165,95
Vickers Medium Mk. I19,80202050,00%78,28
M3 Stuart375,801322050,00%123,25
Strv m/40L3177,552162045,00%430,29
Strv 746516,253962060,00%909,62
T3 HMC253,80712040,00%0,00
Ferdinand8802,054622045,00%663,16
IS-3A 81373,105952055,00%1611,71
T56 GMC384,21771936,84%22,43
Type 3 Ho-Ni III5589,114071942,11%1083,05
VK 45.02 (P) Ausf. B9890,165421942,11%602,20
Valentine AT4141,211611926,32%139,65
113 Beijing Opera 101484,426331942,11%981,29
Leo7583,394771855,56%791,88
Black Prince7729,295261752,94%879,70
Type 95 Heavy4302,122771764,71%1108,66
T-26234,41831741,18%4,93
Marder II3260,712101747,06%789,73
T-34-2G FT7702,886171752,94%926,94
Pawlack Tank6486,714161752,94%638,99
Cruiser Mk. II2154,941631656,25%600,94
Rinoceronte101094,805101533,33%513,19
Husarz 81433,135321553,33%1417,43
121B 101696,406131546,67%1239,50
M2 Light288,431171442,86%136,65
Type 98 Ke-Ni3182,002451442,86%645,49
Type 5 Ke-Ho4240,792601442,86%601,01
Type 95 Ji-Ro6635,434021435,71%793,13
Type 71102074,296521435,71%1232,92
SARL 424315,432971457,14%1096,50
MT-256237,003191464,29%687,56
LTP 3154,292461450,00%626,56
AMX 13 F3 AM6328,083081346,15%300,66
Tiger II8627,314441330,77%378,87
FV215b 10996,924201330,77%513,74
M-II-Y7809,776981353,85%961,70
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5629,155561330,77%1482,53
T-116 3189,462031323,08%539,54
Löwe 81033,694441330,77%1070,41
Renault NC-31166,00951258,33%249,82
P.435362,583201258,33%924,39
10TP3209,832001250,00%799,74
T1 HMC286,421031266,67%471,74
Controcarro 1 Mk. 29918,674831241,67%534,88
Covenanter5153,582061258,33%414,27
Cruiser Mk. III390,751651250,00%238,50
AMX AC mle. 467457,673331225,00%344,44
L-60 298,672721266,67%522,66
Light Mk. VIC 2110,171651250,00%478,90
AMX M4 mle. 49 Liberté 8971,256171225,00%1019,58
ST vz. 394268,643451172,73%1002,39
TVP T 50/51101750,275051136,36%1295,93
Lorraine 155 mle. 507655,275061172,73%819,94
FV215b (183) 101209,096991163,64%911,69
Birch Gun495,271771172,73%323,24
T1E6 259,64951127,27%9,78
P.43 bis6288,202461030,00%234,58
Pz.Kpfw. 38 (t)3146,702671080,00%581,81
M2 Medium Tank3239,502201030,00%755,90
M3G FT3158,601861060,00%417,22
Object 268 Version V 101219,004291020,00%544,15
Universal Carrier 2-pdr2156,44142933,33%460,72
T28 Prototype8331,89471955,56%230,34
Pz.Kpfw. I252,78108933,33%0,00
Indien-Panzer81382,67890977,78%1792,21
AMX 65 t8624,11438944,44%460,15
AEC Armoured Car5543,89456977,78%1320,84
Vickers Medium Mk. II2122,75131837,50%362,15
Pz.Kpfw. 35 (t)291,25130825,00%235,49
BT-2277,75155875,00%371,03
Type 1 Chi-He4357,88333850,00%943,32
Pz.Kpfw. II2176,75180850,00%615,88
Churchill VII6496,00501862,50%780,91
AMX 383244,50365875,00%987,35
Cruiser Mk. IV445,63130862,50%200,06
Somua S353167,00189837,50%237,13
T-34 with L-11 4202,38232837,50%399,57
Lorraine 40 t 81124,63561862,50%1328,04
D23194,71260785,71%867,65
Matilda4236,86169728,57%385,07
M15/423319,14330771,43%1202,57
Vickers Mk. E Type B258,5788728,57%0,00
Cruiser Mk. I1144,86226771,43%847,54
T2 Medium Tank264,2982728,57%65,12
T25/27506,86405757,14%653,77
ARL V396271,86354742,86%234,05
Strv m/382166,50221666,67%727,72
LT vz. 383222,67205633,33%795,06
Pvlvv fm/42269,50122633,33%8,28
Churchill I5243,67199633,33%221,95
M24 Chaffee5259,00400650,00%650,24
AT 77450,67461650,00%401,89
Panhard EBR 909526,67380633,33%447,59
Strv fm/211115,40210560,00%570,11
Type 95 Ha-Go2224,00206540,00%940,38
14TP4220,80273560,00%773,64
Vickers Medium Mk. III3159,60161540,00%371,92
Panzerjäger I215,6075560,00%164,03
DS PZInż5306,80301540,00%432,30
Caernarvon8182,20403520,00%0,00
Semovente M43 Bassotto6471,80298540,00%519,99
Ho-Ri 281103,60554560,00%1108,84
E 759652,60474520,00%270,10
Mäuschen9759,80703560,00%551,39
Lago M38 3339,80510560,00%956,84
AMX ELC 901 6604,80500520,00%1666,62
Renault Otsu179,75178450,00%187,94
STA-18471,50464425,00%267,80
M5A1 Stuart4249,75182425,00%611,79
Ikv 90 Typ B7343,25248425,00%178,86
VK 30.02 (D)7859,25765475,00%1302,45
CS-447299,25433450,00%249,25
T288330,75538475,00%299,51
AMX AC mle. 488772,00399425,00%503,50
Waffenträger auf E 100101201,25563450,00%600,50
Pz.Sfl. IC 4384,25361450,00%1003,82
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2118,50212425,00%329,71
D1237,3387333,33%3,73
UDES 038328,00264333,33%40,84
T-26G FT2182,00193366,67%697,29
G.Pz. Mk. VI (e)2134,337330,00%541,46
LTG7273,67218333,33%245,51
KV-1SA 5652,00714333,33%1204,85
Churchill III 5106,00227333,33%0,00
Toro 91039,008533100,00%924,07
FCM 2C 3546,67418366,67%1741,17
AMX 13 (FL 11) 5102,00300333,33%30,11
T26E3 Eagle 7 71601,67533333,33%2943,34
P.43 ter7734,0030220,00%755,01
Crusader6416,505462100,00%1467,92
Renault G15534,506512100,00%1875,25
Semovente M41554,008120,00%0,00
WZ-111-1G FT8698,5028620,00%450,01
T959961,50777250,00%642,38
M-III-Y8349,00511250,00%206,21
GSOR the TANK 91257,5036020,00%897,98
TS-54 81056,0040320,00%865,44
Object 703 Version II 8814,50635250,00%611,04
M24E2 Super Chaffee 6270,0033620,00%398,60
Caliban 8338,0021120,00%60,53
M16/43 Sahariano 3754,50511250,00%2426,12
GSR 3301 Setter7302,00405250,00%500,78
Somua SM 81144,0050720,00%897,70
Churchill Crocodile 6875,50731250,00%1242,00
Kolohousenka1146,0010310,00%535,27
LT vz. 352146,002961100,00%742,31
Type 4 Chi-To6544,004841100,00%1173,70
TNH T Vz. 5191909,0037810,00%1217,17
M7 Priest30,001181100,00%261,00
WZ-1328957,007321100,00%1448,60
Dicker Max 61210,004821100,00%1894,58
Turtle Mk. I 8277,0025210,00%3,10
T78 6898,007801100,00%1502,00
43 M. Toldi III 3177,0011310,00%538,53

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.8.2023
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 14.8.2023
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 3.2.2023
Lähti: 4.8.2023
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.9.2022
Lähti: 28.1.2023