Commander_Kaputt

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.4.2024

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja553322085287
Ø Taso7,336,508,919,39
Voitot2674748,34%1260,00%4451,76%14048,78%
Häviöitä2779650,23%840,00%4047,06%14550,52%
Tasapelejä7891,43%00,00%11,18%20,70%
Taisteluja selvitty1793332,41%945,00%3338,82%10536,59%
Vaunuja tuhottu369990,67351,75720,852030,71
Tuhoamissuhde0,993,181,381,12
Vaunuja havaittu591901,07351,751291,524881,70
Vahinkoa aiheutettu751,61973,451.073,911.046,20
Valtauspisteitä470580,8500,00240,28370,13
Puolustuspisteitä300300,541025,101712,011740,61
Kokemus483,38580,80658,18629,25
WN7852,911946,121198,29925,52
WN8947,263298,771331,031182,60
Yhteensä
Taisteluja55332
Ø Taso7,33
Voitot2674748,34%
Häviöitä2779650,23%
Tasapelejä7891,43%
Taisteluja selvitty1793332,41%
Vaunuja tuhottu369990,67
Tuhoamissuhde0,99
Vaunuja havaittu591901,07
Vahinkoa aiheutettu751,61
Valtauspisteitä470580,85
Puolustuspisteitä300300,54
Kokemus483,38
WN7852,91
WN8947,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja20
Ø Taso6,50
Voitot1260,00%
Häviöitä840,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty945,00%
Vaunuja tuhottu351,75
Tuhoamissuhde3,18
Vaunuja havaittu351,75
Vahinkoa aiheutettu973,45
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä1025,10
Kokemus580,80
WN71946,12
WN83298,77
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja85
Ø Taso8,91
Voitot4451,76%
Häviöitä4047,06%
Tasapelejä11,18%
Taisteluja selvitty3338,82%
Vaunuja tuhottu720,85
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu1291,52
Vahinkoa aiheutettu1.073,91
Valtauspisteitä240,28
Puolustuspisteitä1712,01
Kokemus658,18
WN71198,29
WN81331,03
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja287
Ø Taso9,39
Voitot14048,78%
Häviöitä14550,52%
Tasapelejä20,70%
Taisteluja selvitty10536,59%
Vaunuja tuhottu2030,71
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu4881,70
Vahinkoa aiheutettu1.046,20
Valtauspisteitä370,13
Puolustuspisteitä1740,61
Kokemus629,25
WN7925,52
WN81182,60
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja123000
Voitot4234,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7863,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä32,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2822,76%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu500,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,530,000,000,00
Vaunuja havaittu2241,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu998,370,000,000,00
Valtauspisteitä760,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1371,1100,0000,0000,00
Kokemus532,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja123
Voitot4234,15%
Häviöitä7863,41%
Tasapelejä32,44%
Taisteluja selvitty2822,76%
Vaunuja tuhottu500,41
Tuhoamissuhde0,53
Vaunuja havaittu2241,82
Vahinkoa aiheutettu998,37
Valtauspisteitä760,62
Puolustuspisteitä1371,11
Kokemus532,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja60000
Voitot2338,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3761,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2440,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu160,2700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,440,000,000,00
Vaunuja havaittu430,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu529,780,000,000,00
Valtauspisteitä671,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2924,8700,0000,0000,00
Kokemus324,870,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja60
Voitot2338,33%
Häviöitä3761,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2440,00%
Vaunuja tuhottu160,27
Tuhoamissuhde0,44
Vaunuja havaittu430,72
Vahinkoa aiheutettu529,78
Valtauspisteitä671,12
Puolustuspisteitä2924,87
Kokemus324,87
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1889000
Voitot80942,83%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä99852,83%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä824,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty61632,61%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10000,5300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,790,000,000,00
Vaunuja havaittu32431,7200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu846,960,000,000,00
Valtauspisteitä30861,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä33201,7600,0000,0000,00
Kokemus519,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1889
Voitot80942,83%
Häviöitä99852,83%
Tasapelejä824,34%
Taisteluja selvitty61632,61%
Vaunuja tuhottu10000,53
Tuhoamissuhde0,79
Vaunuja havaittu32431,72
Vahinkoa aiheutettu846,96
Valtauspisteitä30861,63
Puolustuspisteitä33201,76
Kokemus519,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja118000
Voitot4941,53%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6958,47%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3227,12%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu610,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,710,000,000,00
Vaunuja havaittu1191,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.277,310,000,000,00
Valtauspisteitä1761,4900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä910,7700,0000,0000,00
Kokemus581,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja118
Voitot4941,53%
Häviöitä6958,47%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3227,12%
Vaunuja tuhottu610,52
Tuhoamissuhde0,71
Vaunuja havaittu1191,01
Vahinkoa aiheutettu1.277,31
Valtauspisteitä1761,49
Puolustuspisteitä910,77
Kokemus581,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (464)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
ELC EVEN 90 8643,26616378251,45%1368,25
T34 8687,90388141548,27%622,13
GSOR 1008 81336,82735134852,00%1457,11
Krupp-Steyr Waffenträger 7764,07385107049,53%1021,06
Waffenträger auf Pz. IV91361,32448104847,90%1089,11
FV4005 Stage II101334,82527104143,61%811,89
Hummel6696,6638696751,40%1088,46
Spähpanzer Ru 2519503,0937794544,87%564,70
SU-86540,7229488546,33%666,03
Rheinmetall Panzerwagen10833,0748582241,00%784,75
Rheinmetall Skorpion 81232,1367978250,38%1301,68
Bat.-Châtillon 12 t8656,2256677252,33%1308,29
FV3046608,5036776652,09%979,55
T675377,1931570852,97%788,17
Char Futur 4 91404,5671265950,83%1303,26
ISU-152K 81135,6658464445,34%1100,73
Jagdpanther II8882,6437764245,17%751,77
Bat.-Châtillon 155 58101028,5561259450,17%801,42
LT-432 8640,2460554648,72%1166,45
leKpz Borkenkäfer111348,6472353144,82%1467,46
Grille 15101445,5850848444,83%911,85
T-100 LT10991,5569148350,10%1209,58
M661047,3871547253,60%1804,69
Jagdpanther7542,4430346944,78%510,53
T-50-2 6460,7060645051,33%1397,95
Leopard Prototyp A91075,5745244944,54%856,34
T92 8502,8960444751,01%885,83
SU-100Y 6840,6859538648,45%1353,78
Rhm.-Borsig Waffenträger81093,9146836444,78%990,03
AMX 12 t6537,5645635650,00%1704,48
Spähpanzer SP I C7332,7335135246,31%449,53
G.W. Panther7807,7039134745,53%967,28
Jagdpanzer IV6328,8523934444,77%373,61
Jagdpanzer E 100101590,9559934348,40%1016,12
Pz.Kpfw. I Ausf. C3100,6921234050,29%338,83
VK 36.01 (H)6319,6925633443,41%306,32
VK 28.016100,9924532245,03%76,09
StuG III Ausf. G5230,9717832140,81%268,95
Panhard EBR 10510810,6163830945,63%870,94
ERAC 105 Proto 9997,6773530852,92%1575,99
T28 Concept 7765,9652730848,70%988,65
Lorraine 155 mle. 518820,6254730650,00%818,51
SU-14-17568,4931230250,33%700,09
M8A14238,9022529952,84%504,54
Manticore101015,6376629456,12%1272,27
VK 16.02 Leopard578,3021828844,79%64,62
M18 Hellcat6529,9532828241,49%695,07
Leopard 1101127,1651426842,16%669,15
VK 30.01 (H)5237,0622626246,18%372,06
Bat.-Châtillon 25 t101448,7961726240,46%1019,14
Crusader 5.5-in. SP7688,2851524551,02%1002,45
Panhard AMD 178B6468,7746924150,21%1447,17
UDES 15/16101396,7065724050,00%1001,77
Pz.Kpfw. III/IV5163,1420923650,85%270,91
Hirschkäfer111633,7658023149,78%1007,03
Kranvagn101496,2368322843,42%1024,95
T71 DA7754,3760922744,05%1666,45
O-I6557,6144721751,61%872,74
Progetto M35 mod. 46 8950,0751021549,30%1003,25
MT-256437,2155021251,89%1471,79
AMX AC mle. 4881074,9661520544,39%1062,34
Tiger I7664,1345720249,50%722,06
G.W. Tiger (P)81049,8143620240,59%1167,62
Ho-Ri 191512,3768620045,00%1131,91
Jagdtiger91098,9643919946,23%733,97
AMX ELC bis5422,0040319950,25%1485,63
AMX 13 909530,1849219848,48%647,17
TVP T 50/51101285,2159319745,69%880,78
GSOR 3301 AVR FS9702,3556219155,50%1087,50
Matilda4379,6532718654,30%1101,25
VK 30.01 (D)6317,4829418548,65%429,53
Bat.-Châtillon 155 559957,3863218548,65%845,69
T-448825,4349918141,99%973,39
Sturer Emil7615,0533018143,09%673,11
T-549950,7759218042,78%772,83
T25/27596,1935018045,56%675,96
KV-26687,6152417850,56%1163,85
Ares 90101239,3762217742,94%742,33
E 25 7846,6561017553,14%1237,48
DBV-152 101974,1551317243,02%1196,74
Pz.Sfl. IVc5356,5823416847,62%635,61
M4A1 FL 10 6827,7764416651,81%1563,13
Tiger II8743,0945416145,96%645,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4119,1314215849,37%124,93
Pz.Kpfw. III Ausf. J481,5317715850,63%98,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E383,5014715846,20%68,00
Pz.Kpfw. II Luchs445,5517515849,37%91,43
M40/M438656,9355615853,16%582,99
Bat.-Châtillon Bourrasque 81051,9067315347,71%1224,42
Bat.-Châtillon 25 t AP9887,9551115240,79%671,58
SU-54150,2315814647,26%198,24
M24 Chaffee5170,8823414643,15%363,83
Škoda T 256567,5853114347,55%1034,20
Object 430U101110,0458614239,44%641,54
Durchbruchswagen 2485,7812214036,43%2,26
StuG IV 5288,0924414049,29%557,62
T78 6848,0261313850,72%1334,07
Chi-To SP7951,3169013759,85%1157,26
Ikv 90 Typ B7856,5035113638,24%1040,97
AMX Chasseur de chars 8464,7237413643,38%388,69
M446544,4142113545,19%725,13
T499593,4753013544,44%704,59
Panhard EBR 909723,1057613447,01%1077,94
VK 30.02 (D)7345,2833313053,08%403,85
UDES 038893,3452513048,46%811,85
T28 Prototype8692,2046013046,15%565,25
T 55A 91101,1769613053,85%1001,28
FV1066 Senlac 8575,4063812846,09%1021,43
WZ-132-1101016,9364612742,52%1005,18
Type 3 Ju-Nu6883,6362512650,00%1297,91
GSR 3301 Setter7482,3263712653,17%1078,14
KV-15244,5122912541,60%259,72
AMX 30 1er prototype91192,0267912553,60%1056,18
M56 Scorpion 7811,0756112347,97%1079,07
ShPTK-TVP 100 81024,7064712250,00%1052,69
Cromwell6377,0530711743,59%556,14
M41 Walker Bulldog8462,1452711746,15%647,47
AMX 13 F3 AM6656,7236011639,66%809,19
SU-122A5302,9120411645,69%549,84
T-34-85M 6615,5950811455,26%975,13
BT-22137,4717611346,90%499,18
Vz. 64 Blesk8552,4564111350,44%827,87
Ares 90 C111288,5474411348,67%774,01
50TP Tyszkiewicza91057,3866511247,32%813,59
AMX 13 757602,1640711252,68%1337,05
Charioteer8823,5251811245,54%733,39
WZ-1317583,1463011151,35%1263,50
AT 158857,8858711150,45%789,09
HWK 128475,6838911144,14%695,24
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6487,5554111142,34%1181,26
53TP Markowskiego8865,3061411040,00%787,38
AMX 50 Foch B101604,4265411047,27%1070,08
AMX 13 (FL 11) 5393,7559211058,18%1497,71
T71 CMCD7396,8647810749,53%782,13
Ikv 65 Alt II6471,8429610651,89%752,15
Lorraine 155 mle. 507705,6542110650,94%877,84
leKpz M 41 90 mm GF 8587,1747210542,86%945,58
Archer5336,4024710447,12%600,96
UDES 14 Alt 58804,4959910344,66%832,51
Ferdinand81169,956299951,52%1131,23
A-20561,311759847,96%91,19
T376352,013349847,96%865,90
Cruiser Mk. III395,201579644,79%212,76
FV4202 8833,915259537,89%850,52
BT-7448,331209346,24%69,40
Covenanter590,521729344,09%60,61
Type 64 6505,566149347,31%1281,02
Grille5400,802419253,26%838,55
Char Mle. 75 9851,106019243,48%989,45
Object 41681040,766299046,67%1153,62
SMV CC-567906,696648949,44%1282,59
Achilles6464,253298952,81%726,24
UDES 1691115,676588847,73%943,92
IS7705,934988755,17%875,29
T-345302,073288552,94%751,56
Pz.Kpfw. I254,271328551,76%130,29
Object 25791049,896418550,59%817,22
T-284161,191888455,95%386,73
WZ-111 Alpine Tiger 8893,706888448,81%953,06
Challenger7962,355288362,65%1470,21
Sexton I 3250,902708343,37%662,10
FV4004 Conway91442,206458148,15%1226,95
LTTB8560,656098148,15%911,42
KV-856723,064398041,25%1183,67
FV215b 101050,206048047,50%663,20
Hotchkiss EBR7288,693428042,50%363,46
KV-1S6232,702438046,25%197,69
SMV CC-678861,436227948,10%809,87
Panther II8702,975547943,04%717,46
Panhard AML Lynx 6x68484,135897954,43%805,27
Škoda T 5091074,915637838,46%734,68
ISU-1528904,815497745,45%737,53
Indien-Panzer8400,883247640,79%247,74
StuG III Ausf. B4196,431847546,67%284,88
Ikv 1035295,552247439,19%467,51
Emil I8852,266347347,95%840,30
Crusader6169,952337350,68%329,16
Leo7649,146137254,17%939,31
VK 45.02 (P) Ausf. B9799,515887248,61%558,91
T2881044,825967139,44%881,99
T9591026,596357150,70%646,55
Type 5 Heavy101930,918157060,00%1354,83
T-116 3333,034716955,07%1620,29
M24E2 Super Chaffee 6442,715636943,48%1206,21
Strv m/425322,152656851,47%739,00
AMX 13 105 AM mle. 505332,491986743,28%512,20
VK 100.01 (P)8983,486946752,24%1100,60
ARL V396597,683796657,58%1160,33
FSV Scheme A7721,176246648,48%1001,88
Type 586531,785326549,23%1016,52
T-34-856559,914876442,19%940,20
Churchill VII6523,004236456,25%881,68
Valentine II 4131,752386450,00%281,78
Marder II3108,671346347,62%132,79
SDP 40 Zadymka5584,114226349,21%1152,07
SU-26396,441176344,44%62,83
AT 77810,175156368,25%1230,01
O-I Experimental5456,523936264,52%889,23
M47 Iron Arnie 8813,556276248,39%827,12
Cobra 91510,268076256,45%1343,83
STA-18994,187176155,74%1393,03
AMX 105 AM mle. 474237,641986149,18%682,85
ARL 446602,704536063,33%1080,06
Škoda T 177698,036696048,33%1599,97
Ho-Ri 3101484,585716041,67%796,15
AE Phase I 91206,726226046,67%955,59
E 75 TS 81058,767615957,63%1178,41
Panther7663,715165851,72%941,30
AMX 50 1008964,586055749,12%894,62
AT 86559,284185754,39%897,93
Pz.Sfl. IVb4156,751525749,12%322,09
LTG7510,334855745,61%914,57
Kunze Panzer 91077,026145742,11%840,77
Wespe326,89565541,82%44,79
E 7591122,966835543,64%858,89
Marder 38T4188,381745540,00%218,79
A-447793,625165556,36%1272,41
Gabler’s Destroyer 5536,825895549,09%1951,83
M10 RBFM 5541,454495550,91%1094,98
S35 CA5513,893005453,70%1068,29
SU-100M17820,894745446,30%1043,77
Tetrarch 296,431425444,44%248,68
Type T-345255,582895337,74%439,63
Type 3 Chi-Nu5257,502495251,92%553,56
Strv 746438,623675255,77%748,93
TOG II* 6801,586155255,77%1352,93
Super Hellcat 7831,875015255,77%1118,42
Type 619661,555565145,10%421,61
M10 Wolverine5410,942995152,94%835,44
M46 Patton9836,596255149,02%663,71
Nashorn6570,003185150,98%856,48
MKA 2234,043665054,00%860,06
TNH 105/10008970,105804934,69%819,05
Ares 8591059,536244953,06%883,79
Löwe 81022,145734934,69%932,90
A46 6276,174334850,00%726,54
M3 Stuart3104,871634738,30%156,27
Progetto C50 mod. 6691008,306484753,19%820,67
STB-1101252,116894753,19%909,33
M5 Stuart499,001984748,94%92,56
Type 95 Ji-Ro6643,374164634,78%846,87
Type 4 Chi-To6492,984404548,89%813,87
IS-38749,676084540,00%581,31
IS-7101379,407114544,44%902,56
IS-27797,275884452,27%926,33
Valentine3132,361994456,82%382,49
AMX M4 mle. 457682,434554443,18%689,54
Object 430 Version II91046,307254465,91%1014,96
T110E4101290,956094344,19%760,55
M53/M559792,495644351,16%685,96
SU-2-122 5345,403844351,16%637,59
AMX 404113,712114259,52%345,35
Somua SAu 404286,952834250,00%644,64
Kampfpanzer 07 RH 81031,216834252,38%1244,61
O-Ni7532,343794139,02%415,64
LPT-67 Šelma9730,835754146,34%845,25
CS-52 LIS 8806,885794139,02%676,23
WZ-120-1G FT 8969,785564143,90%868,37
T-437674,905734057,50%1071,14
Type 63 81122,757104047,50%1034,08
A25 Harry Hopkins I 4417,805864057,50%1312,11
Semovente M415522,495293969,23%1410,01
Type 97 Chi-Ha3119,612463847,37%228,56
Bishop5439,182203831,58%759,10
T2 Light Tank 2136,132113836,84%400,61
Light Mk. VIC 270,791443855,26%262,53
Panther/M10 7727,505883847,37%1137,71
SU-1006836,865753754,05%1583,53
T1 Heavy5706,036513663,89%1592,71
B.U.G.I.6586,814843650,00%876,59
Conqueror91025,086873650,00%783,75
Object 70491430,446153638,89%960,49
Cromwell B 6694,786533647,22%1188,67
Carro d'assalto P.887858,546683551,43%1105,68
P.435293,713013435,29%600,50
Konštrukta T-34/1007522,064003441,18%567,11
Churchill I5312,472653444,12%450,58
WZ-1328638,654413444,12%949,70
AMX M4 mle. 5191200,826083452,94%928,61
Valiant 5539,475603452,94%1136,43
T56 GMC3101,881263342,42%103,15
Birch Gun4174,851583342,42%457,81
Churchill III 5332,583473339,39%461,82
L-60 291,792033360,61%443,66
M415413,282863250,00%581,86
NC 70 Błyskawica101102,474053231,25%490,41
Type 1 Chi-He4338,713193148,39%990,15
45TP Habicha7938,007393161,29%1420,43
T25 AT7954,876313158,06%1353,21
XM551 Sheridan10766,586233145,16%661,89
M24 Chaffee No. 594 5376,685843148,39%1026,55
MTLS-1G14 3276,973153151,61%1196,36
STA-2 8764,906003145,16%849,71
Excalibur 6651,065013141,94%778,11
Cruiser Mk. IV4103,431953050,00%143,39
T404310,072143040,00%620,73
M48A5 Patton101176,705243030,00%658,96
VK 30.02 (M)6704,336373060,00%1536,10
Kampfpanzer 07 P(E) 101037,174713023,33%506,85
Bisonte C45 81153,507953043,33%1066,31
SU-855470,243622948,28%1047,08
Sexton II3124,971362934,48%296,80
Vz. 44-17748,556182944,83%783,63
Type 5 Chi-Ri7649,616112853,57%988,05
122 TM 81051,397202857,14%1176,24
P26/404306,562872751,85%851,16
T3 HMC258,701112751,85%98,57
BDR G1 B5317,112832751,85%462,75
Alecto4299,852652759,26%822,21
Tiger (P)71048,156762744,44%1286,47
AMX AC mle. 467583,964542755,56%661,40
Staghound Mk. III6643,076422759,26%1170,54
Škoda T 245414,963452646,15%1006,22
T-46367,121262638,46%5,31
Type 95 Heavy4268,582342634,62%758,40
Type 3 Ho-Ni III5485,653692646,15%941,21
VK 30.01 (P)6711,154642650,00%1122,29
LHMTV8601,544332642,31%917,23
25TP KSUST II5295,523462536,00%447,66
Ho-Ri 28790,406162556,00%766,36
AMX ELC 901 6671,044972544,00%1778,18
Sherman III5251,672622445,83%503,74
M-III-Y8650,715132458,33%654,63
Emil II91142,967002356,52%946,69
Sav m/434181,782232343,48%282,47
Type 4 Heavy91545,047422339,13%1419,88
Type 2597 Chi-Ha3268,782882365,22%1127,93
Loyd Gun Carriage21,78342343,48%31,13
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3586,006552352,17%1751,84
B14295,912872250,00%805,06
60TP Lewandowskiego101587,147292254,55%1062,72
SU-18279,231062250,00%315,62
Ares 758861,825302254,55%866,53
112 8645,184582236,36%429,01
ST vz. 394183,382112152,38%425,94
P.43 bis6662,715502147,62%1175,36
14TP4185,522702147,62%522,83
Pz.Kpfw. II Ausf. G395,811712142,86%147,58
T-29 3210,141912128,57%523,92
Bretagne Panther 6585,765902157,14%952,34
40TP Habicha6696,605932065,00%1548,26
Mitsu 1085746,655702050,00%1330,18
FV2078582,505552050,00%505,68
Object 43091006,605622035,00%670,18
K-91101237,556112050,00%798,23
Pz.Kpfw. II2101,471491931,58%182,76
59-166463,265841947,37%1354,05
60G FT5610,264321952,63%1313,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4191,472961973,68%704,00
AMX 65 t8796,165361942,11%667,57
T23E3 7507,445081855,56%737,46
M22 Locust 3370,675421866,67%1971,18
TKS z n.k.m. 20 mm 2200,823701776,47%1343,83
Lorraine 39L AM377,471471764,71%261,30
DS PZInż5635,595431764,71%1734,67
A-436486,005721764,71%1049,22
AEC Armoured Car5536,596451782,35%1376,59
Vickers Mk. E Type B2159,942261643,75%550,79
AMX 38359,251451650,00%94,51
Cruiser Mk. II2175,692101668,75%849,17
T-1506283,753101662,50%401,53
K-91-PT 91199,637181650,00%1091,46
Object 703 Version II 8929,317301650,00%804,85
Object 777 Version II 9885,387041662,50%767,62
LT vz. 383187,531901540,00%565,48
M4A3E8 Sherman6741,135671540,00%1308,23
M5A1 Stuart4316,734171573,33%1363,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5370,872821540,00%710,68
T-45 2290,403801533,33%1506,61
G.Pz. Mk. VI (e)227,14701450,00%114,04
Ikv 723158,852461353,85%347,76
Caernarvon81108,007521353,85%1216,64
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3159,541941338,46%342,43
Pz.Sfl. IC 4252,083481346,15%581,76
Tortoise91376,157881353,85%990,24
M15/423259,672961250,00%720,07
Ram II 5386,583401225,00%837,94
M4A1 Sherman5490,914501163,64%1328,94
Pz.Kpfw. 38 (t)3170,182251172,73%665,00
T-505107,091891136,36%80,59
T7 Combat Car 250,001101136,36%0,64
BT-7 artillery 3420,365291154,55%1945,03
CS-447834,708341060,00%1374,39
SU-85B4369,803601040,00%787,36
AT 25289,502281040,00%453,86
Windhund 8915,903831060,00%822,62
Strv S1 8686,305061040,00%490,63
Vickers Medium Mk. I150,44120955,56%128,76
Lago4184,00190955,56%473,70
T-262102,78130944,44%299,17
BZ-587593,56296933,33%434,27
SARL 424175,00319988,89%553,56
AMX M4 mle. 54101784,78564922,22%1091,36
IT-3 4293,67265922,22%615,35
Excelsior 5679,11553977,78%1626,22
Churchill Crocodile 6526,67492944,44%570,91
10TP3162,13217862,50%655,22
M3 Lee4188,75203825,00%442,25
O-Ho8518,50631875,00%523,54
Centurion Mk. I8472,25439837,50%316,89
SU-76G FT4405,88291850,00%835,68
M36 Jackson6910,38710887,50%1702,93
WZ-131G FT6834,13493837,50%1296,52
AMX 30 B101677,50612850,00%1284,66
Object 277101697,25872850,00%1398,26
AMR 35 2420,38632875,00%2810,48
FV4201 Chieftain Proto 9873,13547850,00%590,63
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6370,00443862,50%655,46
Renault FT188,14130742,86%282,85
M14/412261,86254714,29%963,96
Stuart I-IV3203,86202757,14%791,80
Panzerjäger I2114,29125742,86%207,54
Somua S353181,14276742,86%286,81
T-703157,71240742,86%402,26
Sherman VC Firefly 6615,29486714,29%865,31
Kolohousenka155,1766616,67%8,87
MS-1157,33159666,67%265,53
M2 Medium Tank3114,50173633,33%181,48
Renault UE 573218,33273650,00%626,33
AM 39 Gendron-Somua 2152,00340650,00%486,14
Matilda LVT 4505,00571650,00%1197,45
D2343,2062520,00%0,83
Strv 103-091513,60325520,00%978,69
VK 20.01 (D)496,20224580,00%275,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4124,20105520,00%111,11
IS-2 shielded 7978,80730580,00%1366,08
Caliban 8710,0041450,00%506,21
43 M. Toldi III 3127,00201520,00%331,55
Fiat 30001213,25182425,00%1118,41
Strv m/40L3206,00223450,00%554,77
Renault NC-311142,25225450,00%656,71
D1278,75127450,00%179,76
Waffenträger auf E 100102223,7535440,00%1153,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5374,00496450,00%739,44
M4-85 5402,75542475,00%839,73
Leichttraktor122,00143333,33%0,00
Matilda Black Prince 5671,00817366,67%1989,99
Chi-Ni2214,004522100,00%1272,99
T1 Cunningham133,00132250,00%75,29
Hotchkiss H352196,503422100,00%1037,51
Grant4432,003922100,00%1873,63
Panzerwagen 39 3389,00555250,00%1733,15
T-80456,00276250,00%94,64
Char de transition 6845,50595250,00%1048,80
Strv fm/21127,003361100,00%261,00
LT vz. 352129,002201100,00%603,79
Renault Otsu1194,006581100,00%1112,40
Pz.Kpfw. 35 (t)2239,002961100,00%1398,05
4TP1204,0019110,00%949,60
7TP2271,002961100,00%1304,69
Pvlvv fm/42235,002461100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2488,0039610,00%3554,73
Type 91 Heavy368,001231100,00%261,00
M26 Pershing8123,005761100,00%261,00
Renault FT AC219,001701100,00%261,00
Valentine AT4213,002271100,00%618,44
Universal Carrier 2-pdr2336,004301100,00%1813,30
BZ-7510827,0022610,00%295,89
FCM 362218,004051100,00%1255,33
Convert. Medium Tank T3 3285,004731100,00%864,76
Patton the Tank 91230,005701100,00%1100,13
FCM 2C 3561,008251100,00%1889,79
Brennos 81265,0029010,00%980,01
Fantôme 92214,0013281100,00%2489,15

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 21.4.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.4.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 15.10.2019
Lähti: 20.4.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.11.2015
Lähti: 14.10.2016
Asema: Henkilöstöpäällikkö
Liittynyt: 16.10.2016
Lähti: 24.8.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.8.2019
Lähti: 13.10.2019