Jotkut tankit eivät sisälly tilastoihin.

Code_Anael

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.8.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja15204000
Ø Taso6,680,000,000,00
Voitot801752,73%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä698545,94%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2021,33%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty507733,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu130990,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,290,000,000,00
Vaunuja havaittu156791,0300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu932,260,000,000,00
Valtauspisteitä184741,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä102690,6800,0000,0000,00
Kokemus546,560,000,000,00
WN71163,020,000,000,00
WN81463,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja15204
Ø Taso6,68
Voitot801752,73%
Häviöitä698545,94%
Tasapelejä2021,33%
Taisteluja selvitty507733,39%
Vaunuja tuhottu130990,86
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu156791,03
Vahinkoa aiheutettu932,26
Valtauspisteitä184741,22
Puolustuspisteitä102690,68
Kokemus546,56
WN71163,02
WN81463,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja124000
Voitot5544,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6955,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2520,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu810,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,820,000,000,00
Vaunuja havaittu2451,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.146,010,000,000,00
Valtauspisteitä2682,1600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä670,5400,0000,0000,00
Kokemus637,090,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja124
Voitot5544,35%
Häviöitä6955,65%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2520,16%
Vaunuja tuhottu810,65
Tuhoamissuhde0,82
Vaunuja havaittu2451,98
Vahinkoa aiheutettu1.146,01
Valtauspisteitä2682,16
Puolustuspisteitä670,54
Kokemus637,09
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja161000
Voitot7445,96%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8351,55%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä42,48%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4226,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1010,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,850,000,000,00
Vaunuja havaittu1530,9500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu740,470,000,000,00
Valtauspisteitä2621,6300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä530,3300,0000,0000,00
Kokemus586,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja161
Voitot7445,96%
Häviöitä8351,55%
Tasapelejä42,48%
Taisteluja selvitty4226,09%
Vaunuja tuhottu1010,63
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu1530,95
Vahinkoa aiheutettu740,47
Valtauspisteitä2621,63
Puolustuspisteitä530,33
Kokemus586,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja55000
Voitot2443,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3156,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty916,36%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu270,4900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,590,000,000,00
Vaunuja havaittu280,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu415,040,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus407,440,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja55
Voitot2443,64%
Häviöitä3156,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty916,36%
Vaunuja tuhottu270,49
Tuhoamissuhde0,59
Vaunuja havaittu280,51
Vahinkoa aiheutettu415,04
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus407,44
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9000
Voitot666,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä333,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty444,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu91,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,800,000,000,00
Vaunuja havaittu101,1100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu452,220,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä273,0000,0000,0000,00
Kokemus490,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja9
Voitot666,67%
Häviöitä333,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty444,44%
Vaunuja tuhottu91,00
Tuhoamissuhde1,80
Vaunuja havaittu101,11
Vahinkoa aiheutettu452,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä273,00
Kokemus490,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1101000
Voitot70664,12%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä38735,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä80,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty41938,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6280,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,920,000,000,00
Vaunuja havaittu11011,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu452,990,000,000,00
Valtauspisteitä9540,8700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä14411,3100,0000,0000,00
Kokemus466,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1101
Voitot70664,12%
Häviöitä38735,15%
Tasapelejä80,73%
Taisteluja selvitty41938,06%
Vaunuja tuhottu6280,57
Tuhoamissuhde0,92
Vaunuja havaittu11011,00
Vahinkoa aiheutettu452,99
Valtauspisteitä9540,87
Puolustuspisteitä14411,31
Kokemus466,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot1270,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä529,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty423,53%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu70,4100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,540,000,000,00
Vaunuja havaittu140,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu973,240,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus501,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot1270,59%
Häviöitä529,41%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty423,53%
Vaunuja tuhottu70,41
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu140,82
Vahinkoa aiheutettu973,24
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus501,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (143)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T675600,51417116054,31%1548,20
AMX 13 9091093,4366967252,23%1884,16
AMX ELC bis5401,1646359456,40%1513,76
E 25 7864,2347053949,35%1196,75
M53/M5591722,3172253553,64%1906,75
T3 HMC2136,6119031949,84%465,23
T1 Cunningham193,8716726947,58%396,28
Škoda T 5091936,9778026355,13%1987,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91316,5860626347,15%1197,05
AMX 12 t6541,9948926056,15%1694,70
T-54 ltwt.91218,5273925653,13%1853,00
Rhm.-Borsig Waffenträger81446,5162125153,78%1501,85
FV3046598,0834724345,27%929,96
AMX 13 757387,3142224045,83%656,70
M18 Hellcat6670,5341824056,67%1186,53
Strv S1 81776,6078622656,19%2048,89
FCM 50 t 81214,3783320961,24%1648,82
M8A14300,1725820648,54%684,33
Cromwell B 6839,3270320662,62%1907,85
M40/M4381258,1861220050,50%1373,64
T-34-856618,6540919161,78%1322,95
Ikv 90 Typ B71074,0963018644,62%1601,11
T376558,9359218057,22%1700,22
FV380591618,9077117855,62%1710,38
AT 1581182,4570817450,00%1227,29
Sturer Emil7737,2647717445,98%905,89
Nashorn6618,8934317454,60%1067,38
Waffenträger auf Pz. IV91878,3966817051,18%1613,69
Konštrukta T-34/1007721,8746316755,09%1069,08
M41 Walker Bulldog8690,4368116452,44%1398,78
Leichttraktor169,1715916145,96%128,27
SU-122-44 7948,6457115947,80%1272,98
FV20781148,9474915851,27%1353,33
T4991052,4660315850,63%1422,38
Tortoise91953,3776615747,13%1547,34
Bat.-Châtillon 25 t101867,3562915642,95%1567,65
M446620,9740715560,65%1082,30
M1271153,9966615159,60%1661,60
Type 64 6712,5858114760,54%2097,59
Spähpanzer SP I C7894,5973713762,04%2072,34
Object 252U 81276,5772412749,61%1285,31
T-345611,3351912549,60%2078,78
T-44-122 71192,9278912462,90%1571,21
Crusader 5.5-in. SP7853,0374012062,50%1261,72
TVP VTU Koncept81037,3368111250,89%1376,13
MS-11133,2415711146,85%593,82
KV-15492,4148211150,45%1062,33
LTTB8697,2472311146,85%1317,27
Pz.Sfl. IVc5439,1031410750,47%895,87
Jagdpanther7932,0454010551,43%1244,41
Ikv 65 Alt II6774,6354210352,43%1464,25
StuG III Ausf. G5488,023189855,10%1170,23
Spähpanzer Ru 2519887,177749658,33%1407,30
AT 77975,997329063,33%1307,23
Bishop5405,862678754,02%853,94
AMX 50 Foch (155) 102223,096428656,98%1771,95
Škoda T 256590,306238464,29%1293,21
AT 86715,936308056,25%1312,98
Conqueror Gun Carriage101348,644697839,74%917,12
M24 Chaffee5268,664447754,55%900,41
Crusader6378,523587545,33%1081,24
IS-7102556,889987459,46%2314,22
Birch Gun4290,862237154,93%1142,29
T-100 LT101140,947007154,93%1453,78
SU-1006802,485926761,19%1535,19
UDES 0381366,666786450,00%1425,23
Ares 7581433,918386451,56%2026,86
M415307,732206248,39%345,55
M374257,071996145,90%712,39
Maus102321,809425964,41%1930,31
Leopard 1102786,669425954,24%2476,79
Marder 38T4400,712795855,17%1071,00
VK 28.016500,306405648,21%1587,35
Škoda T 245397,133875540,00%899,72
Jagdpanzer IV6826,655655549,09%1773,81
FV215b (183) 102239,275665543,64%1746,85
VK 16.02 Leopard5390,875955352,83%1379,59
M2 Light258,651375145,10%45,52
Grille 15102277,715965145,10%1629,08
Ares 8591742,949125152,94%1813,73
leKpz M 41 90 mm GF 81039,986825156,86%2272,05
M7 Priest3182,781565044,00%344,56
Object 907 102025,127004951,02%1588,61
M5 Stuart468,982624746,81%64,51
TVP T 50/51102231,176484658,70%1975,45
AMX M4 mle. 54102097,048184546,67%1418,10
KV-26586,335314355,81%848,27
KR-1112633,3010334353,49%1974,33
Type 586916,147424257,14%2105,76
T-284354,833004165,85%1276,99
AMX M4 mle. 5192207,348294151,22%2042,33
AT 25613,256314062,50%1669,83
Char Mle. 75 9961,697993966,67%1453,99
Pz.Kpfw. II Luchs4232,763223855,26%844,69
KV-1S6686,816223754,05%1337,40
SU-130PM 81736,167563748,65%1810,00
Leopard 120 Verbessert112437,317683554,29%1906,06
Lorraine 40 t 81641,037933551,43%2208,62
SU-85B4264,942673455,88%584,08
Type T-345651,125903357,58%2045,92
SU-76M4142,241273333,33%134,27
AMX 383110,691703243,75%154,76
StuG III Ausf. B4268,002213240,63%460,80
Object 25792173,2810003259,38%2207,68
SU-855367,523473151,61%813,83
FV217 Badger101935,006373138,71%1267,89
ELC EVEN 90 8744,637893060,00%1498,53
Type 59 81662,559552962,07%2362,13
AMX 13 105101469,626742955,17%1895,12
M3 Stuart336,781262737,04%0,00
T-463162,261922744,44%518,73
AT-1235,88842548,00%58,31
Taschenratte112203,208132540,00%1088,16
T-448787,875192321,74%697,29
Patton the Tank 91253,645782245,45%1173,67
IS-27672,676042161,90%843,55
T1 HMC2110,651272050,00%505,47
Marder II3210,601942045,00%493,24
T-34-85 Rudy 6760,354982060,00%1459,74
KV-856571,765551747,06%808,84
Type 97 Te-Ke 2109,382121637,50%311,37
T2 Medium Tank259,081771258,33%193,53
Somua SM 81278,338991266,67%1202,30
105 leFH18B2 5683,454051127,27%1351,09
SU-1527566,735101163,64%769,86
Pz.Kpfw. I Ausf. C3198,363781163,64%1129,41
Panzerjäger I2251,401951030,00%925,07
Fantôme 91744,56800955,56%1872,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2112,67188616,67%314,18
Renault FT177,60186560,00%354,62
O-I Experimental5632,007314100,00%1317,98
AMX Chasseur de chars 82091,001241475,00%3373,67
Vickers Medium Mk. I144,00113366,67%221,70
Hotchkiss H352245,0013430,00%1021,47
SU-18257,6780333,33%70,60
Ares 90101127,67782366,67%791,20
Tetrarch 2281,333583100,00%1649,63
FCM 36 Pak 40 3907,00964250,00%3081,61
Black Prince II 71159,00685250,00%1235,93
GSOR the TANK 91577,0041310,00%1082,66
Windhund 81655,008521100,00%1521,50
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4306,006771100,00%798,50
Valentine II 40,003610,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.8.2026