Cladju

clanlogo
Asema: Alokas
Liittynyt: 18.9.2026

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7743821160160
Ø Taso7,328,869,569,56
Voitot3782748,85%733,33%7446,25%7446,25%
Häviöitä3854549,78%1466,67%8251,25%8251,25%
Tasapelejä10661,38%00,00%42,50%42,50%
Taisteluja selvitty2354330,40%523,81%5232,50%5232,50%
Vaunuja tuhottu578420,75100,481170,731170,73
Tuhoamissuhde1,070,631,081,08
Vaunuja havaittu696020,90130,62950,59950,59
Vahinkoa aiheutettu851,18935,671.532,461.532,46
Valtauspisteitä1480231,911004,761040,651040,65
Puolustuspisteitä256520,3300,00800,50800,50
Kokemus474,86325,14617,74617,74
WN7900,31428,97866,98866,98
WN8973,56521,401104,511103,90
Yhteensä
Taisteluja77438
Ø Taso7,32
Voitot3782748,85%
Häviöitä3854549,78%
Tasapelejä10661,38%
Taisteluja selvitty2354330,40%
Vaunuja tuhottu578420,75
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu696020,90
Vahinkoa aiheutettu851,18
Valtauspisteitä1480231,91
Puolustuspisteitä256520,33
Kokemus474,86
WN7900,31
WN8973,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja21
Ø Taso8,86
Voitot733,33%
Häviöitä1466,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty523,81%
Vaunuja tuhottu100,48
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu130,62
Vahinkoa aiheutettu935,67
Valtauspisteitä1004,76
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus325,14
WN7428,97
WN8521,40
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja160
Ø Taso9,56
Voitot7446,25%
Häviöitä8251,25%
Tasapelejä42,50%
Taisteluja selvitty5232,50%
Vaunuja tuhottu1170,73
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu950,59
Vahinkoa aiheutettu1.532,46
Valtauspisteitä1040,65
Puolustuspisteitä800,50
Kokemus617,74
WN7866,98
WN81104,51
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja160
Ø Taso9,56
Voitot7446,25%
Häviöitä8251,25%
Tasapelejä42,50%
Taisteluja selvitty5232,50%
Vaunuja tuhottu1170,73
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu950,59
Vahinkoa aiheutettu1.532,46
Valtauspisteitä1040,65
Puolustuspisteitä800,50
Kokemus617,74
WN7866,98
WN81103,90
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä375,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä125,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu30,7500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.039,750,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus86,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä375,00%
Tasapelejä125,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu30,75
Vahinkoa aiheutettu1.039,75
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus86,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja35000
Voitot720,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2674,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä25,71%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1234,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,4000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,610,000,000,00
Vaunuja havaittu351,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu853,030,000,000,00
Valtauspisteitä270,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1032,9400,0000,0000,00
Kokemus300,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja35
Voitot720,00%
Häviöitä2674,29%
Tasapelejä25,71%
Taisteluja selvitty1234,29%
Vaunuja tuhottu140,40
Tuhoamissuhde0,61
Vaunuja havaittu351,00
Vahinkoa aiheutettu853,03
Valtauspisteitä270,77
Puolustuspisteitä1032,94
Kokemus300,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja64000
Voitot1421,88%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5078,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty57,81%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu210,3300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,360,000,000,00
Vaunuja havaittu590,9200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu194,920,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä120,1900,0000,0000,00
Kokemus107,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja64
Voitot1421,88%
Häviöitä5078,13%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty57,81%
Vaunuja tuhottu210,33
Tuhoamissuhde0,36
Vaunuja havaittu590,92
Vahinkoa aiheutettu194,92
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä120,19
Kokemus107,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja398000
Voitot19348,49%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä20150,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä41,01%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14937,44%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2500,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu4011,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu948,050,000,000,00
Valtauspisteitä6621,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä18214,5800,0000,0000,00
Kokemus482,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja398
Voitot19348,49%
Häviöitä20150,50%
Tasapelejä41,01%
Taisteluja selvitty14937,44%
Vaunuja tuhottu2500,63
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu4011,01
Vahinkoa aiheutettu948,05
Valtauspisteitä6621,66
Puolustuspisteitä18214,58
Kokemus482,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja815033
Voitot37245,64%00,00%133,33%133,33%
Häviöitä40249,33%00,00%266,67%266,67%
Tasapelejä415,03%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty28334,72%00,00%133,33%133,33%
Vaunuja tuhottu4510,5500,0010,3310,33
Tuhoamissuhde0,850,000,500,50
Vaunuja havaittu7710,9500,0041,3341,33
Vahinkoa aiheutettu689,950,001.002,671.002,67
Valtauspisteitä13261,6300,0062,0062,00
Puolustuspisteitä12481,5300,0000,0000,00
Kokemus359,800,00522,00522,00
Yhteensä
Taisteluja815
Voitot37245,64%
Häviöitä40249,33%
Tasapelejä415,03%
Taisteluja selvitty28334,72%
Vaunuja tuhottu4510,55
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu7710,95
Vahinkoa aiheutettu689,95
Valtauspisteitä13261,63
Puolustuspisteitä12481,53
Kokemus359,80
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu41,33
Vahinkoa aiheutettu1.002,67
Valtauspisteitä62,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus522,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja3
Voitot133,33%
Häviöitä266,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty133,33%
Vaunuja tuhottu10,33
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu41,33
Vahinkoa aiheutettu1.002,67
Valtauspisteitä62,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus522,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja14000
Voitot321,43%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1178,57%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty214,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu60,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu70,5000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.031,930,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus206,500,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja14
Voitot321,43%
Häviöitä1178,57%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty214,29%
Vaunuja tuhottu60,43
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu70,50
Vahinkoa aiheutettu1.031,93
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus206,50
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (420)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-15582,414261050254,21%1361,43
T3091368,91511510247,59%1135,04
Caernarvon8882,46475251646,10%901,54
T-34-85M 6725,26508246450,24%1188,85
Cromwell6591,81464230152,80%1218,15
KV-856589,42363213549,74%940,52
Škoda T 256562,21414158148,70%1056,01
T28 Concept 7774,65478156851,47%1047,60
IS-7101219,08471155344,88%839,41
T110E4101363,02467117841,85%824,90
Ferdinand81183,77595117050,17%1166,90
IS-2 shielded 7944,6955377051,04%1205,77
Maus101310,2857076445,81%845,13
Crusader6326,1533270552,62%938,16
Jagdpanzer E 100101610,6364770351,07%1096,29
AMX ELC bis5185,1227467049,10%468,64
FV215b (183) 101285,0049164845,22%773,14
P.44 Pantera8844,4250264548,68%943,23
T9591408,5164963850,16%1074,42
AMX 13 909525,7240561346,33%619,78
Jagdpanther7848,6450960751,57%1136,36
Super Hellcat 7691,0546260050,50%977,61
Leo7631,0744759847,49%889,19
Bat.-Châtillon 25 t101222,2048158644,88%847,37
MT-256292,4834456251,42%763,15
IS-38680,8639153945,83%623,11
T-34-28518,5240653044,91%469,65
50TP prototyp 81089,3768751652,52%1122,13
TVP T 50/51101053,9946649739,84%599,47
Grille5415,2627549447,77%790,73
Progetto M40 mod. 65101396,4065349350,10%1027,50
60TP Lewandowskiego101445,9863447145,44%919,04
T1 Cunningham1114,9121146753,96%635,19
Grille 15101670,0564145047,78%1117,17
Bat.-Châtillon 25 t AP9909,9241744047,73%770,18
Lorraine 155 mle. 518870,7949742950,12%844,29
Pz.Kpfw. VII101542,0069838350,65%1047,97
Pz.Kpfw. 38 (t)3214,9224236250,55%740,78
G.W. E 100101064,1048734944,70%791,57
T28 Prototype8901,8243834750,43%878,08
T-109940,7450933747,77%777,20
Emil II9877,2141432942,55%569,36
Object 277101420,0564632044,06%932,60
King Tiger (Captured) 7850,7361032051,56%1077,65
VK 45.02 (P) Ausf. A8798,4242931741,01%737,31
M661038,8168231653,48%1741,14
Pz.Kpfw. II Luchs4258,4435431655,38%1004,21
Conqueror9927,3442931040,97%603,14
T-34-17550,3634830941,75%667,47
AE Phase I 91226,6566430649,35%1007,79
SU-100Y 6746,2648130151,50%1307,24
G.W. Panther7690,0132229653,38%820,68
FV217 Badger101410,9365028247,52%885,22
G.W. Tiger (P)8860,6437627147,60%914,57
Škoda T 509971,4342526646,62%722,85
FV4005 Stage II101182,5355026549,06%773,70
BZ-75101575,4867126448,11%1136,26
Churchill VII6491,3933726353,61%827,74
BT-7 artillery 3210,7027526352,47%775,14
Super Conqueror101230,4466625546,27%750,23
VK 45.02 (P) Ausf. B9892,6441124943,37%671,85
Kunze Panzer 91133,6961424546,12%966,90
STG Guard 8951,0759024345,68%1079,91
T-54 ltwt.9536,3840324246,28%603,69
Object 268 Version 4101645,7967224250,41%1110,66
Hummel6508,2924123240,09%556,22
T3 HMC2142,0017423144,59%465,29
WZ-1209573,3337922941,92%321,17
AMX 13 757285,8333422242,34%357,14
M24E2 Super Chaffee 6415,3146322254,05%1204,85
Type 619839,6452022139,82%550,06
Type 586304,3826522135,29%322,84
G.W. Tiger91087,2340122043,18%896,15
Charioteer8801,3839421345,54%687,98
Tetrarch 2140,6818621352,58%625,42
M-VI-Y9913,9161221148,34%740,05
Prototipo Standard B9955,5740120739,61%615,39
T25/27604,8635220744,44%696,47
LTTB8418,0337320645,63%577,32
SMV CC-678777,8952420446,57%713,19
Tiger II81083,1265020152,74%1221,14
Kranvagn101388,6862020047,00%920,82
Hirschkäfer111948,6369119748,73%1315,72
AMX 50 Foch (155) 101561,7059219644,90%997,80
Black Prince7525,5838519052,63%574,35
45TP Habicha7656,0136118744,92%666,56
TVP VTU Koncept8571,9136118647,85%599,80
IS-3-II91173,1658818652,15%1051,64
Type 5781147,2158118550,81%1179,19
SU-1018730,2440718337,16%518,60
IS7477,5448518251,10%489,92
Tiger (P)7677,2940418246,70%727,16
VK 100.01 (P)8871,0145518246,70%914,37
Challenger7687,0237218147,51%799,63
Type 4 Heavy91086,8755017845,51%832,78
AMX M4 mle. 54101357,3362517740,68%772,86
53TP Markowskiego8799,2841617638,07%666,89
Strv 103-091164,8054417540,57%751,41
AMX 12 t6247,8729817352,02%525,79
KV-26652,1440816742,51%976,25
FV4004 Conway9876,9642316742,51%539,24
Char Futur 4 91515,9369516746,11%1337,33
GSOR 1006 Scheme 79867,9549816639,76%537,12
43 M. Toldi III 3119,0019115252,63%501,78
P.43 bis6562,4736115147,68%947,33
Type 4 Ju-To71007,3057214951,01%1291,29
FV230 Canopener101578,0575814645,21%981,43
Taschenratte111949,4684914642,47%960,42
Progetto C50 mod. 6691155,5161014554,48%1019,71
Ares 90101485,2767714545,52%944,00
CS-63101172,7572514257,75%875,44
KV-1SA 5578,1049914245,77%1128,58
Emil I8932,6449114158,16%1016,04
M10 RBFM 5476,5738614150,35%860,14
Manticore10655,9757914042,86%530,69
Type 5 Chi-Ri7567,3046813951,80%785,26
P.43 ter7598,2039213952,52%836,34
BZ-6891229,0962313745,99%980,64
Char de transition 6906,2165513748,91%1543,11
Rinoceronte101606,4371413647,79%1101,57
WZ-111 Alpine Tiger 8927,2763813647,79%970,83
StuG IV 5294,5422913440,30%511,94
Churchill Crocodile 6831,8467613454,48%1308,09
Leopard 1101356,9372613352,63%999,69
Konštrukta T-34/1007642,9839713148,09%955,87
Type 71101474,3869112850,00%936,14
T-28440,4913612750,39%101,24
Object 26391082,1561812755,12%887,69
M8A14110,3914312443,55%41,99
Felice 91139,6671712357,72%1118,74
Strv 103B101588,5766312246,72%1017,24
Achilles6417,2526212242,62%528,20
Tortoise91259,6273012156,20%973,26
AMX 50 B101679,6072511838,98%1221,26
Waffenträger auf Pz. IV91230,8953911442,98%843,71
Controcarro 1 Mk. 291213,9770911350,44%942,45
M18 Hellcat6417,9127911339,82%533,83
Type T-345251,9823911250,89%573,81
Controcarro 3 Minotauro101408,4162811242,86%795,08
Ho-Ri 3101798,9470211151,35%1224,30
E 50 Ausf. M101375,6268311146,85%959,72
Rhm.-Borsig Waffenträger81011,0942611146,85%865,95
T803111844,5083711145,05%1139,02
VK 30.01 (P)6335,3930510648,11%402,30
M5A1 Stuart4197,4023310555,24%643,73
TNH T Vz. 5191099,8367210544,76%797,36
UDES 038744,0744610539,05%516,01
WZ-113G FT101627,2559610541,90%874,26
SDP 58 Kilana81074,3057710443,27%939,31
Panhard AMD 178B6228,2929210451,92%507,39
Panhard AML Lynx 6x68297,6642310248,04%347,73
CS-599996,285849947,47%793,23
KR-1111590,088489951,52%946,20
M10 Wolverine5260,152459850,00%448,33
Churchill I5291,972519742,27%388,37
M60 101236,246639747,42%866,91
UDES 15/16101314,875999538,95%826,45
Ho-Ri 28930,375129540,00%818,78
Pz.Kpfw. I286,142039549,47%234,94
M-III-Y8883,935829548,42%882,00
Jagdtiger9951,604599454,26%670,70
M4A3(76)W Sherman 6760,746129456,38%1418,62
Light Mk. VIC 2109,411819236,96%349,60
Sturmpanzer II4153,851398949,44%348,90
M48A5 Patton101372,787328948,31%1000,35
Bretagne Panther 6740,466178949,44%1287,12
CS-447625,024478853,41%802,61
E 100101784,746878836,36%1186,04
T675131,991738750,57%119,28
50TP Tyszkiewicza9862,804668445,24%546,76
Ho-Ri 191483,885968442,86%1039,75
AT 1581080,816478454,76%1200,37
Vz. 64 Blesk8638,046098052,50%909,52
Valentine3193,912098053,75%640,12
M127736,194697939,24%768,57
SDP 44 Burza6624,584447846,15%936,94
BZ-1668940,135017846,15%979,07
Object 268 Version V 101691,326497853,85%1273,12
Ikv 65 Alt II6760,534617757,14%1592,40
E 7591246,147487757,14%1082,38
T57 Heavy101554,827157741,56%1055,89
Lorraine 155 mle. 507632,144337640,79%548,99
T110E5101328,997007643,42%808,38
TS-54 8856,305837646,05%743,88
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6432,614477447,30%1077,31
WZ-114 91482,917027448,65%1317,59
40TP Habicha6455,673007042,86%647,59
Chi-To SP7764,995347062,86%853,38
Bat.-Châtillon 12 t8486,364147045,71%727,89
E 509889,876296946,38%636,47
Bat.-Châtillon 155 5810943,595576842,65%601,26
ARMT 5772,506156855,88%2140,26
Škoda T 45 7967,186376857,35%1315,04
Excalibur 6783,825716847,06%1200,40
Vz. 55101208,986206643,94%679,96
AMX 40499,372166556,92%266,66
Cobra 91038,236526550,77%779,47
Škoda T 245282,282206439,06%543,70
Type 3 Chi-Nu5202,982226443,75%328,09
NC 70 Błyskawica101403,316446450,00%887,09
Vz. 60S Dravec 101502,056816453,13%960,42
Panhard EBR 909502,065846450,00%612,66
LPT-67 Šelma9642,796396355,56%833,92
Sturer Emil7497,414166349,21%517,02
Type 5 Heavy101708,397876259,68%1193,19
T-1506260,312276241,94%173,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5530,225486056,67%1326,06
Carro d'assalto P.887745,744355839,66%794,56
Strv 746398,953185750,88%638,06
Progetto CC55 mod. 5481104,356375743,86%1082,51
IS-2-II8822,025435743,86%736,96
Semovente M43 Bassotto6517,143845648,21%686,32
TNH 105/10008868,516845560,00%1040,80
Bat.-Châtillon 155 559742,874065540,00%488,63
AMX 65 t8877,246075547,27%817,06
Object 283 9961,716455545,45%772,40
ST vz. 394200,262535354,72%557,81
AMX 13 F3 AM6501,063605234,62%535,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5307,482755242,31%615,21
S-517605,714725150,98%580,92
SU-130PM 81195,616015137,25%967,04
CS-538611,005145046,00%648,23
T1E6 288,161525056,00%309,39
SMV CC-567759,255034860,42%990,58
UDES 169795,385834850,00%617,48
O-Ho8684,915424742,55%501,93
M40/M438716,705014744,68%581,70
Windhund 81050,725674736,17%891,44
FV215b 101107,766274647,83%699,26
T56 GMC381,761104639,13%13,61
Gabler’s Destroyer 5465,834764639,13%1348,22
SDP 57 Gowika71055,476504562,22%1598,10
BZ-587907,326724452,27%1238,77
T-29 3229,213564362,79%831,64
Vz. 71 Tesák10811,956214235,71%651,24
Archer5160,101974240,48%88,34
Type 4 Chi-To6512,444264148,78%848,82
AMX 13 105 AM mle. 505179,411744148,78%200,38
A46 6354,224074156,10%1086,98
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6843,466234156,10%1589,38
Strv m/425294,702764055,00%723,59
B.U.G.I.6528,185274047,50%765,60
T404261,602154050,00%562,72
FV601 Saladin8361,184334037,50%144,19
T-45 2185,752574050,00%871,21
Type 6891176,727853958,97%1003,78
T26E5 8819,467173951,28%885,05
Hotchkiss EBR7202,033603852,63%279,05
M-II-Y7720,745863850,00%807,58
TS-60 91332,396723847,37%1217,65
Vz. 44-17890,306643748,65%1052,75
Object 777 Version II 91619,008733754,05%1596,94
P.435280,252563644,44%533,79
Type 1 Chi-He4222,253713655,56%642,13
STA-18451,814173652,78%463,05
FV4025 Contriver111909,648963658,33%1224,38
Patton the Tank 9988,587353666,67%1075,60
WZ-131G FT6727,745483542,86%1137,83
Tiger I7618,445253435,29%505,91
25TP KSUST II5262,882633452,94%505,30
M446569,183443426,47%730,72
AMX Canon d'assaut 105 8927,415393438,24%692,58
KV-37636,004923336,36%533,99
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4124,792953357,58%317,44
Ashbringer 101874,526463348,48%1197,87
FV2078901,816293250,00%939,22
M53/M559807,756083243,75%564,70
LHMTV8309,255073253,13%398,75
Pawlack Tank6525,654013154,84%750,51
T1 Heavy5594,283502937,93%1056,36
Semovente M415549,343102951,72%1198,06
Fantôme 91201,977112951,72%1042,82
T-46380,611332846,43%128,85
UDES 14 Alt 58515,143752832,14%296,48
SU-86639,504112842,86%717,12
M46 Patton9955,186882850,00%709,54
T54E191101,216372846,43%823,17
M-V-Y101310,256862850,00%845,77
AMX 67 Imbattable111452,614642832,14%631,48
Panther II8705,006082740,74%683,86
AMX 105 AM mle. 474269,481992751,85%826,18
AMX M4 mle. 457753,275362642,31%807,98
Pz.Kpfw. KW I (r) 5921,128092657,69%2027,93
T-50-2 6380,843792540,00%940,81
LTP 3181,522182560,00%918,75
113 Beijing Opera 101272,806422548,00%802,70
LT vz. 383159,542312458,33%626,55
Sturmpanzer I Bison3142,831122445,83%304,09
SDP 60 Gonkiewicza91162,426342450,00%786,65
WZ-111G FT91414,426282437,50%837,30
FV224 Chopper71044,527762352,17%1238,02
Somua SM 81229,307142343,48%1047,97
Pz.Kpfw. II227,14992240,91%5,12
Caliban 81208,058162268,18%1494,81
MTLS-1G14 3276,413512240,91%1013,18
Object 265T 91704,148812250,00%1430,72
VK 36.01 (H)6538,005862161,90%933,27
VK 30.01 (H)5642,144852166,67%1707,52
Type 97 Te-Ke 2159,672642142,86%653,78
ST-II101374,335912128,57%763,16
Renault UE 57375,251032035,00%1,88
GSOR 3301 AVR FS9285,805092045,00%176,73
114 SP2 101729,057262050,00%1159,20
Leichttraktor130,79971936,84%0,00
Cruiser Mk. II2115,161411931,58%258,03
Type 3 Ju-Nu61067,167281947,37%1598,94
Rheinmetall Panzerwagen10625,846221947,37%522,83
AMX 13 (FL 11) 5344,472811931,58%850,97
T-26233,17741844,44%33,50
Mitsu 1085739,784721861,11%1535,64
Pz.Kpfw. I Ausf. C3132,832291855,56%539,46
SU-122A5295,832051844,44%449,43
Panhard EBR 10510758,005121838,89%611,90
Staghound Mk. III6391,563621838,89%480,54
M4-85 5544,115061861,11%1365,34
Cromwell B 6563,893881827,78%900,82
MS-1140,47861735,29%0,22
DS PZInż5286,353081741,18%405,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E397,881601741,18%65,79
STB-110857,314331618,75%394,02
T3281129,007661656,25%1230,84
MKA 2167,752691656,25%579,83
T297600,535081540,00%426,24
WZ-111-1G FT81273,876371546,67%1182,36
TOG II* 6513,602851540,00%625,60
TKS z n.k.m. 20 mm 2145,502741457,14%686,13
VK 30.02 (M)6686,715571435,71%1252,81
Valiant 5375,365651471,43%839,72
T-116 3117,922261353,85%381,46
Ram II 5736,926361384,62%2329,66
Renault FT1135,251421225,00%661,74
AMX 38321,671841250,00%90,63
Renault FT AC238,50691225,00%0,00
SU-100M17573,423581225,00%485,21
Type 3 Ho-Ni III5615,453621163,64%1403,94
M10391221,007561145,45%1035,52
FSV Scheme A7634,915241154,55%938,01
Ares 859956,276431145,45%666,49
L-60 2207,643261136,36%1031,83
Vickers Medium Mk. I178,601251020,00%186,04
Type 2597 Chi-Ha353,401271060,00%171,32
Waffenträger auf E 100101813,207331050,00%1108,61
AEC Armoured Car5323,903621050,00%564,92
VK 168.01 Mauerbrecher 8529,604251050,00%445,44
Kanonenjagdpanzer 105 8749,604331050,00%640,74
Tiger 131 6779,605591040,00%1129,04
Heavy Tank No. VI 61124,205581060,00%2273,66
Dicker Max 6550,004131090,00%954,87
Chrysler K 8599,305651060,00%581,82
T78 6638,904561070,00%875,45
Pz.Kpfw. 35 (t)275,11120955,56%254,73
SU-1006343,78274944,44%372,92
AT 86294,00314944,44%290,63
Stitch 81198,67733955,56%1175,06
WZ-120-1G FT 81149,78630944,44%1054,93
LT vz. 352171,25202837,50%657,17
Vickers Mk. E Type B281,38128837,50%95,23
Ikv 90 Typ B7767,00494862,50%1053,59
T-34-2G FT71134,38761862,50%1479,77
Black Prince II 7786,38653837,50%772,02
Kampfpanzer 67101862,50691862,50%1237,09
Strv S1 81167,50492837,50%874,63
Nashorn6557,86357742,86%704,32
Leopard Prototyp A91289,43880785,71%1292,90
AMR 35 2162,43293785,71%786,52
M3 Light 3110,86113728,57%257,76
M56 Scorpion 7709,00596757,14%884,41
AMX ELC 901 6514,29641757,14%1410,70
Pz.Kpfw. II Ausf. D 238,43226742,86%27,07
VK 30.02 (D)71027,83820666,67%1640,80
Cruiser Mk. I139,67148666,67%231,85
O-Ni7276,17359633,33%57,03
FV3046402,50328633,33%484,08
Indien-Panzer81501,00735633,33%1868,92
Ares 758790,83639633,33%622,05
T-34 with L-11 4299,00419666,67%987,16
HWK 30 8671,67438650,00%1135,84
T7 Combat Car 295,50148650,00%310,60
Kolohousenka1104,00118520,00%307,84
P26/404160,40129520,00%149,46
Type 97 Chi-Ha3171,00246580,00%596,80
SU-76G FT4611,00325540,00%1257,80
AMX M4 mle. 5192378,00908540,00%2049,83
Pz.Sfl. IC 4272,60286560,00%737,28
60G FT5836,50594475,00%1887,21
T288134,25343450,00%122,73
GSOR the TANK 92039,50764450,00%1886,61
Carro da Combattimento 45 t 101196,25768450,00%697,88
FCM 2C 3489,755624100,00%1708,35
M4A1 FL 10 6817,25513425,00%1239,34
112 81426,2561940,00%1423,02
Eclipse 9671,5022140,00%280,74
Strv fm/211104,007730,00%320,92
M15/423175,672163100,00%530,35
Renault NC-31116,3366333,33%0,00
Hotchkiss H352207,67390333,33%822,61
M415179,3314030,00%0,32
Crusader 5.5-in. SP7959,33604333,33%1181,19
Pz.Kpfw. 5581275,339463100,00%1277,96
Bat.-Châtillon Bourrasque 8935,00716366,67%1119,08
ELC EVEN 90 8342,33717366,67%577,02
Rheinmetall Skorpion 8247,33329333,33%3,10
AMX Chasseur de chars 81064,00948366,67%1661,45
SU-1820,0063250,00%99,55
T3E2 Medium Tank 3358,5031820,00%1315,91
Lorraine 50 t 9435,5041820,00%102,01
Krupp-Steyr Waffenträger 71094,50639250,00%1700,40
Chi-Go 71251,5010622100,00%1816,92
Renault Otsu145,0010010,00%3,10
SU-1527244,004011100,00%293,01
Strv m/31 3592,007251100,00%1990,50
HWK 128295,0050010,00%185,18
K-9110336,0023610,00%0,00
Matilda LVT 4321,0021910,00%413,07
Škoda T 27 8253,0021910,00%0,44
M16/43 Sahariano 3544,0010041100,00%1884,66
Valentine II 4340,008761100,00%1450,24
Lansen C 8763,0036610,00%519,90
A7E3 3579,0048810,00%2972,29
KB-52 91170,0043810,00%702,56

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 18.9.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.5.2024
Lähti: 17.9.2026
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.5.2024
Lähti: 24.12.2024
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.11.2021
Asema: Komentaja
Liittynyt: 7.5.2013
Lähti: 30.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.8.2021
Lähti: 25.10.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.10.2018
Lähti: 5.1.2019
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 11.1.2021
Lähti: 31.7.2021
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 6.1.2019
Lähti: 22.1.2020
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 18.2.2020
Lähti: 4.7.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.10.2021
Lähti: 18.11.2021