BuMer_kagan

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 1.10.2025

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja40172015106
Ø Taso8,160,008,878,41
Voitot2171454,05%00,00%960,00%5350,00%
Häviöitä1766043,96%00,00%640,00%5350,00%
Tasapelejä7981,99%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1298632,33%00,00%746,67%3835,85%
Vaunuja tuhottu413861,0300,00191,271221,15
Tuhoamissuhde1,520,002,381,79
Vaunuja havaittu448451,1200,00120,801301,23
Vahinkoa aiheutettu1.596,230,002.263,802.154,69
Valtauspisteitä481181,2000,0000,00180,17
Puolustuspisteitä350520,8700,0000,0010,01
Kokemus755,010,001.100,071.012,52
WN71406,250,001585,871492,64
WN81991,980,002168,782296,56
Yhteensä
Taisteluja40172
Ø Taso8,16
Voitot2171454,05%
Häviöitä1766043,96%
Tasapelejä7981,99%
Taisteluja selvitty1298632,33%
Vaunuja tuhottu413861,03
Tuhoamissuhde1,52
Vaunuja havaittu448451,12
Vahinkoa aiheutettu1.596,23
Valtauspisteitä481181,20
Puolustuspisteitä350520,87
Kokemus755,01
WN71406,25
WN81991,98
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja15
Ø Taso8,87
Voitot960,00%
Häviöitä640,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty746,67%
Vaunuja tuhottu191,27
Tuhoamissuhde2,38
Vaunuja havaittu120,80
Vahinkoa aiheutettu2.263,80
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.100,07
WN71585,87
WN82168,78
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja106
Ø Taso8,41
Voitot5350,00%
Häviöitä5350,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3835,85%
Vaunuja tuhottu1221,15
Tuhoamissuhde1,79
Vaunuja havaittu1301,23
Vahinkoa aiheutettu2.154,69
Valtauspisteitä180,17
Puolustuspisteitä10,01
Kokemus1.012,52
WN71492,64
WN82296,56
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja178000
Voitot10558,99%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6536,52%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä84,49%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7139,89%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1300,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,210,000,000,00
Vaunuja havaittu1781,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.431,220,000,000,00
Valtauspisteitä2461,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1120,6300,0000,0000,00
Kokemus750,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja178
Voitot10558,99%
Häviöitä6536,52%
Tasapelejä84,49%
Taisteluja selvitty7139,89%
Vaunuja tuhottu1300,73
Tuhoamissuhde1,21
Vaunuja havaittu1781,00
Vahinkoa aiheutettu1.431,22
Valtauspisteitä2461,38
Puolustuspisteitä1120,63
Kokemus750,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja6000
Voitot466,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä233,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty466,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu101,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde5,000,000,000,00
Vaunuja havaittu50,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu960,170,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus807,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja6
Voitot466,67%
Häviöitä233,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty466,67%
Vaunuja tuhottu101,67
Tuhoamissuhde5,00
Vaunuja havaittu50,83
Vahinkoa aiheutettu960,17
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus807,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja19000
Voitot1263,16%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä631,58%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä15,26%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty736,84%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu180,9500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu201,0500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu428,320,000,000,00
Valtauspisteitä130,6800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus478,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja19
Voitot1263,16%
Häviöitä631,58%
Tasapelejä15,26%
Taisteluja selvitty736,84%
Vaunuja tuhottu180,95
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu201,05
Vahinkoa aiheutettu428,32
Valtauspisteitä130,68
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus478,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja495000
Voitot25250,91%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä22144,65%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä224,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17334,95%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3170,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu4280,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.450,460,000,000,00
Valtauspisteitä3870,7800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä5771,1700,0000,0000,00
Kokemus702,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja495
Voitot25250,91%
Häviöitä22144,65%
Tasapelejä224,44%
Taisteluja selvitty17334,95%
Vaunuja tuhottu3170,64
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu4280,86
Vahinkoa aiheutettu1.450,46
Valtauspisteitä3870,78
Puolustuspisteitä5771,17
Kokemus702,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja113000
Voitot8373,45%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2824,78%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,77%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6759,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu730,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,590,000,000,00
Vaunuja havaittu760,6700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.186,620,000,000,00
Valtauspisteitä2832,5000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1671,4800,0000,0000,00
Kokemus858,840,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja113
Voitot8373,45%
Häviöitä2824,78%
Tasapelejä21,77%
Taisteluja selvitty6759,29%
Vaunuja tuhottu730,65
Tuhoamissuhde1,59
Vaunuja havaittu760,67
Vahinkoa aiheutettu1.186,62
Valtauspisteitä2832,50
Puolustuspisteitä1671,48
Kokemus858,84
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja41000
Voitot2868,29%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1331,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2253,66%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu350,8500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,840,000,000,00
Vaunuja havaittu150,3700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.561,020,000,000,00
Valtauspisteitä190,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä130,3200,0000,0000,00
Kokemus930,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja41
Voitot2868,29%
Häviöitä1331,71%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2253,66%
Vaunuja tuhottu350,85
Tuhoamissuhde1,84
Vaunuja havaittu150,37
Vahinkoa aiheutettu1.561,02
Valtauspisteitä190,46
Puolustuspisteitä130,32
Kokemus930,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (284)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81510,40849300854,26%2063,48
T110E5102217,12777150052,27%2059,52
T34 81501,04762134055,82%1958,78
M47 Iron Arnie 81778,57912100356,43%2349,52
M4A1 Sherman5575,9553888855,29%1824,84
T-5491535,8683587955,63%1863,57
M48A5 Patton102282,8081783454,68%2243,24
T-62A102041,4181782455,34%2085,79
IS-7102182,9179173651,22%2068,28
E 50 Ausf. M102213,6782067458,61%2168,07
Object 703 Version II 81982,56100366155,37%2432,55
T92 HMC101634,5858762752,95%1811,83
M46 Patton91487,2375762653,35%1587,35
M10391631,0568459245,44%1770,86
M40/M4381681,2563055250,72%2337,86
Bat.-Châtillon 25 t102085,0982548957,67%2128,58
E 7592076,5288745356,29%2351,65
E 5092014,2084143453,00%2251,16
T-1092005,2083143056,98%2473,42
WZ-111 model 1-491816,3579342553,65%1919,81
T-4481056,1162942248,10%1534,95
M4A3E8 Sherman6509,1552741950,36%923,28
T110E4102390,8874740651,97%2077,65
IS-3-II92440,9797236156,51%2635,15
VK 45.02 (P) Ausf. B91856,5377836050,28%2201,96
IS-381416,3875434853,16%1888,60
KV-15675,9860434855,46%1612,15
T57 Heavy102502,8185834560,87%2378,28
T9591725,5368134454,65%1563,39
M26 Pershing8876,1563733551,04%1148,81
T207762,6063131553,33%1209,36
IS-6 81712,2485931261,54%2328,84
TS-6 92130,0493030252,65%2097,70
E 100102408,2681529956,19%2363,30
T2971022,4170629553,56%1429,39
Rheinmetall Skorpion 81438,5765028146,26%1368,41
T3091911,2170027252,21%2063,35
M4A1 Revalorisé 81422,3676227250,74%1945,37
Bat.-Châtillon 25 t AP91240,5472326954,65%1415,80
T3281274,9572425752,53%1724,51
IS-4102064,1078725553,33%1823,57
G.W. Panther71336,0460225151,00%2008,99
Tiger I7969,8365525049,60%1303,08
M1271388,9656224344,44%2165,03
S-5171314,7958523953,56%1935,93
Leopard Prototyp A91776,9982423654,66%1918,37
AMX 50 Foch91798,4778423460,68%1937,37
Caernarvon81587,1285023151,52%2273,25
T2881390,7761822946,29%1673,95
T110E3102345,8172722352,02%1942,48
50TP Tyszkiewicza92070,6192222052,73%2227,51
AMX AC mle. 4881373,7968721957,99%1875,17
AMX 50 Foch (155) 102439,9679021754,84%2222,18
AMX M4 mle. 54102830,5992121755,76%2406,54
Conqueror92013,7788921262,74%2407,75
T26E4 SuperPershing 81400,1788721257,08%2166,65
M24 Chaffee5575,7877121161,61%2342,94
212A91647,5266020850,00%1824,26
Panther II81316,0077320853,85%2032,08
Tiger II81515,6476520250,00%1972,02
Škoda T 56 82210,20103620255,45%2424,66
AMX 50 12092048,8387319157,59%2380,72
VK 45.02 (P) Ausf. A81421,5675519049,47%1958,54
VK 30.01 (H)5612,7957618453,26%1514,86
T-437769,9361117753,11%1250,20
KV-856725,0964517652,27%1312,14
Object 70492235,1085817557,71%2067,32
M4151160,9657517151,46%2532,85
Maus102242,1188417160,82%2088,85
Vz. 55102797,5696117061,18%2289,33
T54E192315,7993617063,53%2851,33
AMX M4 mle. 5192357,6494216853,57%2405,84
AMX 13 909661,8868616556,36%966,78
T25 AT7860,9357016058,75%1329,41
M18 Hellcat61055,6069815757,32%2296,18
IS7954,3166115651,28%1400,46
AE Phase I 92122,1285814644,52%2083,84
Centurion Mk. 7/192102,2591514250,00%2366,17
Prototipo Standard B92096,6682314050,00%2115,85
11081474,7168514054,29%1852,68
M3 Lee4213,7821113945,32%619,25
Object 43091500,5283413653,68%1439,24
AMX 50 B102450,0279813349,62%1882,82
Hummel61053,9353013250,00%1745,62
M36 Jackson6693,5349212748,03%1244,07
53TP Markowskiego81253,5978112652,38%1427,27
TNH T Vz. 5192098,4184012652,38%1990,83
AMX AC mle. 467886,2759912658,73%1286,86
Tiger (P)71028,4471012552,80%1494,99
Object 140102430,0693812563,20%2697,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5585,7055212548,00%1864,40
Super Conqueror102292,7682112354,47%1975,60
T6981851,35101412171,90%3229,95
M5 Stuart4145,2036212047,50%227,51
STG Guard 81397,4578311956,30%1857,93
ISU-15281681,0879511757,26%2000,25
SU-1006856,6154611648,28%1744,25
Object 430U102666,0789111655,17%2331,77
AMX 13 757518,3964411457,89%1108,95
Leopard 1102157,4082211459,65%2080,15
Type 6191853,3690211359,29%1995,34
XM66F 81879,8889511354,87%2149,06
KV-137568,8762511060,00%948,33
Indien-Panzer81518,3583711055,45%2506,54
IS-271412,2288910662,26%2401,63
Type 586922,3472610552,38%2185,90
Tortoise92327,8894410554,29%2319,59
Škoda T 5091987,6086710456,73%2123,25
AMX 50 10081763,8086310250,00%2439,32
Controcarro 1 Mk. 291913,3992610163,37%1906,42
FV230 Canopener102779,01102310164,36%2263,63
Panther7836,1863110053,00%1325,17
T1 Heavy5485,775319851,02%1015,80
VK 30.02 (D)71094,457829757,73%1982,89
SDP wz 66 Grom 81615,768499460,64%1794,93
CS-5992013,998709252,17%2076,53
M7 Priest3595,843559048,89%1977,31
T71 DA71109,939458666,28%3246,91
BZ-75102495,568298440,48%1760,23
SU-15271316,717438355,42%2199,82
Ho-Ri 192304,269368254,88%2321,57
T-34-281250,025498151,85%1709,41
M-VI-Y92376,5410268162,96%2835,42
SMV CC-6781566,157387850,00%1881,37
Ho-Ri 281838,458967648,68%2442,28
T2 Light Tank 2136,913897653,95%560,42
M66577,815387448,65%725,83
T-34-171404,037467259,72%2613,16
Emil II92161,539727258,33%2029,09
Pz.Kpfw. III Ausf. J4152,583326756,72%301,39
Type 71102963,669386747,76%2264,06
45TP Habicha71110,177766659,09%1648,76
Controcarro 3 Minotauro102721,867136546,15%2049,91
M2 Medium Tank3132,162046246,77%329,96
T-345449,205076055,00%1407,46
SU-855523,134946065,00%1339,83
T675581,774916046,67%1575,20
S35 CA5551,414805952,54%1271,78
KV-261050,847835862,07%2262,44
ASTRON Rex 105 mm 81855,728615850,00%2486,49
AMX M4 mle. 4571371,508165650,00%2246,59
AT 1581518,617555655,36%1708,86
AMX 50 Foch B102521,467485650,00%2051,75
FV229 Contender92272,4610685666,07%2492,82
Pz.Kpfw. 35 (t)2116,641835541,82%440,57
Lion 102309,678195453,70%1991,25
Type 3 Chi-Nu5536,455245350,94%1710,83
Nashorn6917,836225349,06%1844,44
T216718,427685367,92%2608,61
TNH 105/100081245,888145257,69%1464,94
Pz.Kpfw. 5582202,5610765251,92%2388,34
T-284295,644215056,00%968,92
T2 Medium Tank2141,682055052,00%665,76
Leo71025,477184953,06%1780,74
Pz.Kpfw. 38 (t)3148,321774742,55%342,06
FCM 50 t 81192,576784751,06%1560,91
60TP Lewandowskiego102971,459474454,55%2454,46
Sherman Firefly6853,187454468,18%2046,66
Cromwell6745,866314358,14%1696,57
Emil I81588,078394250,00%1813,09
Centurion Action X101997,348154153,66%1715,73
CS-5381107,656604042,50%1333,73
M374350,852684050,00%1308,14
AMX 12 t6305,794693953,85%704,21
Ho-Ri 3102493,908003953,85%1722,27
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2261,974293857,89%910,55
Turtle Mk. I 81572,879263850,00%1781,19
Pz.Kpfw. III Ausf. E3159,623163759,46%469,97
Type T-345600,396273658,33%2026,48
Versuchspanzer 5792368,1110333650,00%2252,66
BDR G1 B5709,215823458,82%1488,46
Jagdpanzer E 90 92163,718523450,00%1766,59
AMX 404253,183993360,61%1084,97
Chi-To SP72114,1610443256,25%2864,20
T56 GMC3235,382923246,88%689,80
StuG III Ausf. G5765,945283161,29%2530,83
Strv m/425466,552973145,16%1110,48
A-205101,292863138,71%60,65
T-34-856795,237363170,97%1843,11
WZ-111 model 5A101804,746053151,61%1329,88
M-III-Y81070,137653154,84%1113,04
Kampfpanzer 07 P(E) 102014,427453151,61%1635,20
Buryan 92598,0011173164,52%2494,23
Centurion Mk. I8961,537073056,67%1178,87
40TP Habicha61020,386672948,28%2062,21
M75438,905192958,62%1907,20
ARL 4461288,299042857,14%3353,93
T-463153,822892857,14%616,41
M4A3E2 Sherman Jumbo6427,964652839,29%615,69
Pz.Sfl. IVc5769,255702857,14%2202,04
T-1506428,634592740,74%448,31
T376505,307182759,26%1498,58
Progetto M40 mod. 65102205,388212650,00%1753,02
Pz.Kpfw. II Luchs499,772942673,08%355,89
Sherman III5731,166702552,00%2889,14
VK 168.01 (P) 81081,845762540,00%1096,16
Sturmpanzer I Bison3146,461572450,00%374,17
Leichttraktor167,541252458,33%222,82
T404477,335182466,67%1509,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3274,635872466,67%1703,58
Pawlack Tank61083,886672450,00%1869,07
TBT 92977,7812812382,61%3204,46
Vz. 44-17923,057172254,55%1184,18
AT 25861,757662060,00%2786,47
T1 Cunningham172,791791957,89%330,75
Birch Gun4393,423751952,63%1649,48
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4824,616271866,67%3011,28
Pz.Kpfw. II2195,282761833,33%753,75
T1 HMC2168,892371861,11%1040,66
Tiger 131 61054,285991861,11%1707,02
M24E2 Super Chaffee 6347,894341850,00%901,87
FV215b 102069,187571752,94%1520,16
Type 2597 Chi-Ha3288,753431637,50%1014,58
TVP VTU Koncept8793,604731520,00%779,01
M10 Wolverine5298,872651526,67%412,74
B14400,714951450,00%1054,97
M8A14292,293751457,14%764,58
ARL V396321,074051450,00%398,73
M3 Stuart3140,423061241,67%378,12
BT-7476,251641225,00%4,60
KV-1S6801,756981266,67%1834,96
M2 Light2193,453701136,36%706,49
STA-181374,919321181,82%1799,41
AMX 383126,363961181,82%426,79
114 SP2 102516,735671145,45%1921,28
25TP KSUST II5543,105141070,00%1440,19
AT 86857,906671060,00%1490,22
M-II-Y71513,407691030,00%1907,92
SMV CC-5671200,11846966,67%1798,85
Tetrarch 2212,89429988,89%1216,79
IMT 82043,78889933,33%2961,00
Type 4 Chi-To6551,13469825,00%981,05
Vz. 63P112371,88764837,50%1454,45
Object 252U Defender 8817,38322837,50%531,73
Konštrukta T-34/1007614,43628771,43%971,71
CS-4471458,71849742,86%2224,63
Vz. 60S Dravec 103009,86963742,86%2355,39
Waffenträger auf E 100101883,57621742,86%1076,22
Lorraine 40 t 81235,86733742,86%1360,92
Jagdpanzer IV6657,6728260,00%1113,88
KV-37676,67533650,00%719,49
BZT-70 103186,83988650,00%2537,73
Patton the Tank 91773,33434616,67%1808,11
P26/404551,40456540,00%1575,53
Hotchkiss H352285,20474560,00%1889,58
Kranvagn102071,40830560,00%1511,40
M5A1 Stuart4243,4024450,00%645,42
MS-1115,0074520,00%1,04
T-262204,80380540,00%1087,54
Obsidian 81141,2047550,00%1012,45
T77 8727,60367540,00%457,92
T803114040,401226560,00%2591,57
Renault FT 75 BS2141,50139425,00%640,63
14TP4205,00387450,00%651,50
Vickers Mk. E Type B2168,253874100,00%831,75
VK 30.01 (P)649,00335475,00%261,00
VK 30.02 (M)6760,25853475,00%1601,80
M10 RBFM 5407,25313425,00%548,42
Super Hellcat 7658,25519475,00%885,88
Renault FT1100,67313366,67%566,92
Type 5 Chi-Ri7797,00786366,67%1460,61
Renault NC-311161,33377333,33%823,72
T3 HMC2286,33432366,67%1517,25
10TP3113,009520,00%161,96
Pz.Kpfw. VII102755,50931250,00%2307,25
FV225 Collector 92053,50834250,00%1306,66
T-127 3387,0030020,00%1344,06
T1E6 2122,507620,00%333,25
T7 Combat Car 2141,004632100,00%714,61
LTP 3418,50640250,00%2860,62
Fantôme 92640,0060120,00%3314,37
BT-22156,002951100,00%751,55
AMX ELC bis50,006071100,00%261,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6634,006151100,00%1988,65
T-34 with L-11 41045,0013041100,00%4204,48
KV-1SA 51847,0016611100,00%5365,01
T-50-2 6142,0025610,00%88,33
M4A2E4 Sherman 5627,007891100,00%2138,05
Primo Victoria 80,002910,00%0,00
Dicker Max 6948,008811100,00%1735,31
Miel 81887,0060210,00%2199,52
Projet Louis 9768,0036510,00%640,61
Šotek 8545,009091100,00%495,19
OCP Peacekeeper 94187,0018241100,00%5115,77

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 1.10.2025