BrooMan

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.1.2021

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja39793929175
Ø Taso7,177,897,977,53
Voitot2032451,07%444,44%1758,62%7945,14%
Häviöitä1902747,81%555,56%1241,38%9353,14%
Tasapelejä4421,11%00,00%00,00%31,71%
Taisteluja selvitty994424,99%111,11%517,24%2112,00%
Vaunuja tuhottu345070,8740,44130,45770,44
Tuhoamissuhde1,160,500,540,50
Vaunuja havaittu427171,0780,89190,661480,85
Vahinkoa aiheutettu1.050,49611,67927,21901,63
Valtauspisteitä333580,8400,0000,00250,14
Puolustuspisteitä147090,3700,0000,0000,00
Kokemus580,85410,00493,83418,85
WN71120,50516,61815,03662,53
WN81443,81666,541044,02909,21
Yhteensä
Taisteluja39793
Ø Taso7,17
Voitot2032451,07%
Häviöitä1902747,81%
Tasapelejä4421,11%
Taisteluja selvitty994424,99%
Vaunuja tuhottu345070,87
Tuhoamissuhde1,16
Vaunuja havaittu427171,07
Vahinkoa aiheutettu1.050,49
Valtauspisteitä333580,84
Puolustuspisteitä147090,37
Kokemus580,85
WN71120,50
WN81443,81
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja9
Ø Taso7,89
Voitot444,44%
Häviöitä555,56%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty111,11%
Vaunuja tuhottu40,44
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu80,89
Vahinkoa aiheutettu611,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus410,00
WN7516,61
WN8666,54
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja29
Ø Taso7,97
Voitot1758,62%
Häviöitä1241,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty517,24%
Vaunuja tuhottu130,45
Tuhoamissuhde0,54
Vaunuja havaittu190,66
Vahinkoa aiheutettu927,21
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus493,83
WN7815,03
WN81044,02
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja175
Ø Taso7,53
Voitot7945,14%
Häviöitä9353,14%
Tasapelejä31,71%
Taisteluja selvitty2112,00%
Vaunuja tuhottu770,44
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu1480,85
Vahinkoa aiheutettu901,63
Valtauspisteitä250,14
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus418,85
WN7662,53
WN8909,21
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja37000
Voitot1027,03%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2362,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä410,81%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1027,03%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu210,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,780,000,000,00
Vaunuja havaittu190,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.422,490,000,000,00
Valtauspisteitä230,6200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä100,2700,0000,0000,00
Kokemus384,240,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja37
Voitot1027,03%
Häviöitä2362,16%
Tasapelejä410,81%
Taisteluja selvitty1027,03%
Vaunuja tuhottu210,57
Tuhoamissuhde0,78
Vaunuja havaittu190,51
Vahinkoa aiheutettu1.422,49
Valtauspisteitä230,62
Puolustuspisteitä100,27
Kokemus384,24
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21000
Voitot1152,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä942,86%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä14,76%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty628,57%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,730,000,000,00
Vaunuja havaittu120,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.067,380,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä140,6700,0000,0000,00
Kokemus555,190,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21
Voitot1152,38%
Häviöitä942,86%
Tasapelejä14,76%
Taisteluja selvitty628,57%
Vaunuja tuhottu110,52
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu120,57
Vahinkoa aiheutettu1.067,38
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä140,67
Kokemus555,19
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja12000
Voitot216,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1083,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty18,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,8300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,910,000,000,00
Vaunuja havaittu141,1700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu638,330,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus239,250,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja12
Voitot216,67%
Häviöitä1083,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty18,33%
Vaunuja tuhottu100,83
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu141,17
Vahinkoa aiheutettu638,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus239,25
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja23000
Voitot834,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1565,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty313,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu100,4300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu301,3000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu441,830,000,000,00
Valtauspisteitä331,4300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus214,960,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja23
Voitot834,78%
Häviöitä1565,22%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty313,04%
Vaunuja tuhottu100,43
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu301,30
Vahinkoa aiheutettu441,83
Valtauspisteitä331,43
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus214,96
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1026000
Voitot50649,32%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä50349,03%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä171,66%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty34934,02%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6020,5900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,890,000,000,00
Vaunuja havaittu9360,9100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu974,740,000,000,00
Valtauspisteitä27322,6600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä21882,1300,0000,0000,00
Kokemus483,310,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1026
Voitot50649,32%
Häviöitä50349,03%
Tasapelejä171,66%
Taisteluja selvitty34934,02%
Vaunuja tuhottu6020,59
Tuhoamissuhde0,89
Vaunuja havaittu9360,91
Vahinkoa aiheutettu974,74
Valtauspisteitä27322,66
Puolustuspisteitä21882,13
Kokemus483,31
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja311000
Voitot15549,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä15349,20%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,96%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12138,91%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1910,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu2540,8200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu849,460,000,000,00
Valtauspisteitä3391,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3361,0800,0000,0000,00
Kokemus417,940,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja311
Voitot15549,84%
Häviöitä15349,20%
Tasapelejä30,96%
Taisteluja selvitty12138,91%
Vaunuja tuhottu1910,61
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu2540,82
Vahinkoa aiheutettu849,46
Valtauspisteitä3391,09
Puolustuspisteitä3361,08
Kokemus417,94
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot1100,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus94,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot1100,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1100,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus94,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (323)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
KV-15661,30471134754,42%1636,01
IS-6 81500,66721121954,31%1870,01
IS71007,32546104851,72%1415,10
KV-856711,6846195550,37%1186,49
IS-381201,6755586749,37%1365,45
IS-7101473,3458984645,74%1010,86
SU-1006822,9946875552,85%1609,82
ELC EVEN 90 8658,7463574450,13%1250,31
KV-26901,9153363755,26%1805,65
ISU-15281233,2250656649,47%1273,87
T-1091382,2460352651,14%1322,24
IS-271147,9353749050,82%1604,22
Tiger II81252,5656247548,21%1454,19
T-34-856649,1443146949,68%1247,47
SU-130PM 81317,1466345648,90%1322,54
SU-1527928,7150645453,08%1310,01
M18 Hellcat6854,6849043947,84%1480,51
AMX Canon d'assaut 105 81358,2470941951,79%1514,16
Tiger I71140,3453640350,12%1589,36
T-34-3 81163,2771439152,43%1458,22
T675722,3854937651,86%1939,58
T-1506942,2160037253,49%1808,27
VK 36.01 (H)6874,1855237154,99%1686,16
M24 Chaffee5397,5248036749,05%1575,60
SU-855561,9033836353,72%1436,26
StuG III Ausf. G5582,6337936355,10%1530,37
Jagdpanther71031,9449634650,87%1481,75
T2971257,9368933656,85%1747,51
M41 Walker Bulldog8796,7656833153,17%1454,12
Rhm.-Borsig Waffenträger81560,8470632250,00%1684,78
FV4202 81230,6672829353,92%1763,80
M40/M4381072,2060228351,94%1124,25
Jagdpanzer IV6797,1654027955,56%1580,20
AMX ELC bis5663,7566227955,20%2741,26
Rheinmetall Skorpion G 81307,3366327553,09%1457,95
KV-1S6762,3852426860,82%1761,39
Progetto M35 mod. 46 81266,7869026548,30%1424,06
Strv S1 81192,0662926553,96%1242,82
11081273,6355926452,65%1588,27
Waffenträger auf Pz. IV91556,9760926249,24%1306,94
T34 81137,5963726046,92%1216,14
AMX 12 t6699,5866325952,90%2210,27
T1 Heavy5680,2945525353,36%1556,70
KV-371344,7963125362,06%2212,98
FCM 50 t 81280,1569825247,22%1610,02
T-345441,5833124848,39%1255,69
M46 Patton KR 81337,0080524752,63%1954,57
T376491,8352224053,75%1423,97
M66965,3457723556,60%1728,63
T3091653,8765523546,81%1430,53
112 81333,4075323556,60%1664,16
WZ-120-1G FT 81330,0476023158,01%1497,48
Leopard 1101806,2464422846,05%1320,27
T92 8504,0460322445,09%830,03
Panzer 58 Mutz 81174,9372922350,67%1588,66
Škoda T 5091770,9770822249,55%1734,71
T-34-17873,9353421852,29%1352,91
T3281518,8183521853,67%1944,69
T26E4 SuperPershing 81340,3077721552,56%1884,26
T499710,9849621446,73%827,61
Jagdpanther II81183,3351121251,89%1206,35
Škoda T 256763,0061120051,00%1502,68
T110E5101699,4167519645,92%1242,67
T-34-28895,2347619442,78%1035,35
59-166367,6937819053,16%959,35
Conqueror91689,8177418547,57%1512,53
KV-137610,4542718552,97%959,96
Leo7815,7659917750,85%1310,33
M127783,7645017652,27%1047,21
T25/27927,6449717642,05%1229,31
T-4481215,3673216850,00%1714,69
Caernarvon Action X 81208,6777516648,80%1467,81
M4A1 Sherman5566,8844016556,97%1847,92
WZ-111 model 1-491595,4270716348,47%1578,28
STB-1101606,4468616151,55%1292,05
Löwe 81394,9381016151,55%1820,41
SU-85I 5495,6237415652,56%1066,86
IS-2 71357,6379115556,77%2183,50
T28 Prototype81394,8862815447,40%1547,67
T-34-85 Rudy 6975,6672415058,67%2050,95
AMX M4 mle. 49 Liberté 81192,7273815058,00%1482,20
WZ-1317758,1954114946,98%1514,90
Object 70491864,7970314856,76%1596,39
Konštrukta T-34/10071194,0364314755,10%2204,00
S-517583,6931914641,78%513,95
Type 62 7720,1263814351,05%1672,48
VK 30.01 (H)5645,7448014343,36%1629,96
GSOR 1008 81391,2172714254,93%1508,59
E 7591877,9181614050,71%1877,46
Emil I81341,1274513953,24%1549,06
T-437974,4754713466,42%1952,32
T-5491462,5669113351,88%1497,63
Excelsior 5406,0946813250,76%720,42
IS-3A 81464,3579513056,92%1689,50
Dicker Max 6709,9046312850,00%1221,86
Object 140101488,7361112143,80%1056,63
M10 Wolverine5608,7637112055,83%1573,58
Super Conqueror101827,0470111844,92%1283,90
IS-4101901,5767711650,00%1432,25
T2881362,2466611644,83%1432,77
Tiger 131 61060,3473911652,59%1984,20
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81080,0466711649,14%1370,89
Type T-345369,4933611546,09%930,85
Jagdtiger91899,5671511547,83%1840,87
SU-10181172,1259811545,22%1201,09
Caernarvon81455,4282311359,29%1926,13
Grille 15101787,6355811339,82%1166,51
STG Guard 81202,4061811345,13%1510,15
T2071179,7180011261,61%2107,08
Lorraine 40 t 81206,6257611250,00%1355,71
TNH 105/100081147,2859111042,73%1219,88
UDES 14 Alt 58984,1962210948,62%1104,38
TNH T Vz. 5191322,2764510838,89%921,43
ISU-122S 71181,3369410862,96%1985,91
Ferdinand81019,1041710352,43%988,11
E 100101429,4361310345,63%935,00
T71 DA7544,1751110347,57%1029,74
T26E5 Patriot 81344,2286010357,28%1813,16
Kanonenjagdpanzer 105 81314,4962110244,12%1415,01
T-284164,4517310142,57%280,12
53TP Markowskiego81434,2480610051,00%1743,51
Panther II81314,346409943,43%1614,68
SU-100M17908,305549952,53%1237,13
KV-481596,868299959,60%2219,02
T-34-85M 6883,296299550,53%1489,55
Pz.Sfl. IVc5538,993329348,39%1216,83
ISU-152K 81325,186279348,39%1465,47
M4A1 Revalorisé 81139,756239142,86%1340,49
VK 30.02 (M)6772,125979054,44%1682,46
T-44-100 81047,386519047,78%1274,37
T-463104,781378943,82%224,37
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4407,853068757,47%1314,98
M10391554,177598652,33%1469,80
KV-220-2 5741,017728656,98%1685,81
Lansen C 81159,646828555,29%1363,75
Object 70591730,767738447,62%1576,41
Matilda IV 5619,625228455,95%1819,14
M26 Pershing8921,476478356,63%1171,56
M446663,013708342,17%1057,21
Object 252U Defender 81382,337508148,15%1505,78
Leopard Prototyp A91404,035788046,25%1109,94
Primo Victoria 81035,616858045,00%1362,35
Cromwell B 6880,127407764,94%1878,27
M415522,923917647,37%798,03
Krupp-Steyr Waffenträger 71071,555897647,37%1631,05
Kranvagn101637,815107431,08%991,18
Type 586461,494387448,65%751,02
AE Phase I 91490,846247445,95%1235,12
ST-I91512,317407256,94%1552,08
Object 268101907,186637255,56%1424,77
SU-263125,031257145,07%154,70
Sturer Emil7882,204707154,93%1249,20
Type 64 6567,465187149,30%1521,98
IS-M81483,468157055,71%2053,00
K-91-PT 91493,636707048,57%1323,28
M3 Lee4334,682436844,12%1168,79
SU-85B4338,222346838,24%699,71
T110E4101812,996756854,41%1308,92
Object 244 6790,135076752,24%1106,53
Object 43091471,546236533,85%1197,47
WZ-111 model 5A101703,096196442,19%1171,12
Cromwell6718,215766346,03%1433,21
Marder 38T4421,872986145,90%1182,23
Type 3 Chi-Nu Kai 5607,135586155,74%1766,69
Object 705A101479,456346036,67%915,57
Churchill III 5781,398765954,24%2136,16
Bretagne Panther 6822,565435944,07%1434,88
105 leFH18B2 5529,124305850,00%966,63
M48A5 Patton101615,765965837,93%1057,88
T-103 81292,225775841,38%1287,18
Strv m/42-57 Alt A.2 6885,746315848,28%1617,51
Object 277101610,846605745,61%1144,11
T-54 first prototype 8912,885865743,86%1004,63
Char Futur 4 91777,636035736,84%1367,01
T57 Heavy101607,826565646,43%1085,12
Nashorn6713,744245352,83%1297,45
Matilda Black Prince 5547,434575350,94%1497,48
MS-11108,291745259,62%550,75
Black Prince71056,207795154,90%1647,33
Vz. 44-171368,228645056,00%1985,85
Object 703 Version II 81216,636394841,67%1063,40
SU-100Y 6907,885294841,67%1512,01
ARL 446787,965344746,81%1260,69
Object 268 Version 4101605,515694738,30%997,78
Strv K 91654,047624654,35%1678,97
StuG IV 5493,244214540,00%1092,48
T78 61001,425744546,67%1474,06
TVP T 50/51101513,235634440,91%1016,08
SU-76M4119,601394238,10%67,68
Object 430U102009,338674269,05%1807,22
UDES 15/16101485,416644156,10%1013,99
King Tiger (Captured) 71074,637594151,22%1464,79
SU-18258,73854055,00%216,60
UDES 1691529,856744037,50%1389,00
M4A3E8 Thunderbolt VII 6693,636294055,00%1330,63
WZ-12091299,676113951,28%1080,88
Super Hellcat 7912,925053948,72%1327,30
M4A3E2 Sherman Jumbo6579,814953737,84%920,66
T3 HMC2135,251613636,11%382,81
Emil II91610,346943557,14%1396,33
Object 777 Version II 91704,747243548,57%1591,39
Renault Otsu1138,742343455,88%586,77
Škoda T 245632,095963450,00%2332,28
Panther7955,857493458,82%1695,42
50TP Tyszkiewicza91772,447573452,94%1619,03
AMBT 81424,827223348,48%1606,51
T-50-2 6430,644653351,52%1153,32
Škoda T 56 81119,554923333,33%755,32
40TP Habicha61052,757043250,00%2178,30
Jagdpanzer E 100101264,595353246,88%668,91
E 25 7965,096213243,75%1371,92
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81074,656703164,52%1439,27
Light Mk. VIC 280,231513040,00%178,27
45TP Habicha71264,007512951,72%1752,82
T28 Concept 7976,556942955,17%1350,22
AMX Chasseur de chars 81072,797622948,28%1328,42
60TP Lewandowskiego101633,464832825,00%872,26
ARL V396546,614672853,57%879,53
T 55A 91451,507042853,57%1391,69
E 5091549,157092759,26%1658,64
T404532,853762661,54%1573,85
M10 RBFM 5732,817502673,08%1738,08
AMX M4 mle. 457912,445322532,00%923,78
ST-II101246,487602560,00%933,06
T110E3101667,546272445,83%909,48
AMX 65 t8782,504912450,00%851,51
Sherman VC Firefly 6922,177202360,87%1891,87
BZ-176 81298,136952347,83%1168,02
SU-54148,411712236,36%79,06
Object 25791611,688252245,45%1773,04
Churchill VII6865,866812161,90%1771,99
AT-12101,291082147,62%211,53
FV201 (A45) 7975,337302152,38%1543,05
M5A1 Stuart4157,752432065,00%502,09
M47 Iron Arnie 81380,558852075,00%1643,53
Kunze Panzer 91139,955472035,00%789,08
Chi-Ni2144,531641936,84%516,99
ST vz. 394339,213541963,16%1296,55
TVP VTU Koncept81223,638251963,16%1852,12
M8A14382,532591936,84%864,28
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5437,164071947,37%1062,62
Škoda T 27 81164,115841952,63%1244,16
M4A1 FL 10 6726,426361952,63%1164,85
VK 45.03 71028,535991931,58%1173,49
T1 Cunningham1150,172401833,33%765,69
T-262124,721531850,00%476,38
Cruiser Mk. III3144,392071861,11%665,08
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6423,894361855,56%960,04
P.435448,123181747,06%1011,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4285,352911747,06%747,90
Pz.Kpfw. T 25 5724,357141752,94%2588,02
Panzerjäger I2193,881891656,25%689,94
AMX 30 B101039,252741612,50%508,49
Pz.Kpfw. III Ausf. E3187,202051546,67%456,86
T-50542,531741526,67%0,00
StuG III Ausf. B4345,672611540,00%779,24
M56 Scorpion 7680,735901553,33%926,46
T25 Pilot Number 1 8976,336371540,00%1240,04
BDR G1 B5999,146251464,29%2282,29
Panhard EBR 75 (FL 10) 8511,006081464,29%799,15
KV-1 shielded 5768,926331361,54%1580,03
P.43 bis6451,333941233,33%572,40
LT vz. 383167,302061060,00%648,36
BT-2295,701231060,00%367,69
SMV CC-678843,705191060,00%913,27
AMX 30 1er prototype91476,505131030,00%1136,10
25TP KSUST II5627,78570955,56%1855,68
AMX M4 mle. 5191604,33799966,67%1371,44
Chrysler K GF 81220,89728955,56%1577,08
T26E3 Eagle 7 71291,11791966,67%1848,39
T-28E with F-30 4440,67526988,89%1212,53
T-62A10471,50370825,00%68,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3285,00372887,50%1193,00
Valentine II 4259,88417850,00%735,13
M4A3E8 Fury 6464,13287825,00%569,80
P26/404655,86364771,43%2171,62
Churchill I5708,29672771,43%1841,36
Marder II3231,00214771,43%781,29
Fantôme 91857,29762785,71%2081,48
SMV CC-567573,33574650,00%586,38
Centurion Action X101965,00673650,00%1368,11
T-29 3307,834636100,00%1331,06
T-60231,8068520,00%0,00
T6 Medium4606,80507560,00%1777,33
MTLS-1G14 3184,40264540,00%492,09
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5289,00507580,00%779,00
Vickers Medium Mk. II2148,75218450,00%596,91
Vz. 55101762,50465425,00%1148,93
Progetto CC55 mod. 5481293,75631475,00%1694,07
121101657,50630475,00%1367,16
Somua SAu 404419,25254450,00%1103,44
S35 CA5302,75261450,00%454,35
XM551 Sheridan10870,75432425,00%726,92
Windhund 8485,75173425,00%175,21
Tetrarch 282,50175450,00%223,92
SU-100I 51508,25963475,00%3289,53
Škoda T 40 61111,007483100,00%2499,19
Pz.Kpfw. KW I (r) 5729,00679366,67%1200,60
M54 Renegade 81685,6769330,00%1566,24
Vickers Medium Mk. I159,00175250,00%138,61
LT vz. 352272,505342100,00%1621,30
Matilda4329,50303250,00%770,60
Type 97 Te-Ke 272,503462100,00%354,75
Controcarro 3 Minotauro101903,50861250,00%1249,56
Object 26391950,0010292100,00%1823,99
GSOR the TANK 9429,50353250,00%242,04
IS-2 shielded 7362,00350250,00%251,35
T-34 with L-11 4673,504992100,00%2107,45
Matilda LVT 41005,0012392100,00%3163,79
T2 Light Tank 290,003422100,00%400,93
L-60 2137,50433250,00%643,93
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4468,507802100,00%1343,25
FV1066 Senlac 8542,50567250,00%877,27
BT-7 artillery 3245,50188250,00%731,92
Fiat 30001244,006111100,00%1688,69
Rinoceronte10924,0031210,00%324,82
G.Pz. Mk. VI (e)20,001910,00%0,00
AMX M4 mle. 54100,0012210,00%0,00
KV-1SA 5453,005341100,00%844,62
MKA 257,005110,00%0,00
M16/43 Sahariano 3445,0029310,00%1212,25
TOG II* 60,001881100,00%261,00
Sexton I 30,003610,00%0,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.1.2021
Lähti: 24.12.2024
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.10.2016
Lähti: 1.11.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.1.2021
Lähti: 24.1.2021
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.8.2019
Lähti: 27.12.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2017
Lähti: 9.12.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.11.2018
Lähti: 26.8.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.3.2020
Lähti: 20.9.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.11.2016
Lähti: 8.12.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.5.2017
Lähti: 17.6.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.8.2016
Lähti: 22.8.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.6.2017
Lähti: 30.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.12.2017
Lähti: 9.12.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.2.2016
Lähti: 22.3.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 23.10.2015
Lähti: 2.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.10.2015
Lähti: 20.10.2015
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.7.2015
Lähti: 8.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.5.2015
Lähti: 12.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 19.3.2015
Lähti: 14.5.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 2.3.2015
Lähti: 10.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 27.7.2014
Lähti: 27.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.4.2014